جمعه ۰۷ مهرساعت ۱۹:۴۸Sep 2023 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پیست آبعلی»

خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۰۳ - ۱۰:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
تهران- رئیس پلیس راه شرق استان تهران از تردد نیمه سنگین در محدوده پیست آبعلی محور هراز و محدوده جاجرود آزادراه پردیس- تهران خبر داد.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۴:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
دوربین های نظارت تصویری در حال حاضر ترافیک سنگین در محور هراز مسیر جنوب به شمال حدفاصل پیست آبعلی تا امامزاده هاشم و محدوده های لاسم، آب اسک و رینه، همچنین ترافیک نیمه سنگین در آزادراه قزوین - رشت محدوده رودبار، نشان می دهد.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۱:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های کشور اعلام کرد: ترافیک درمحورهرازمسیرحدفاصل پیست آبعلی تا امامزاده هاشم (ع) ومحدوده های لاسم، آب اسک ورینه سنگین ودر محور آزادراه قزوین - رشت محدوده رودبار نیمه سنگین است ...
حیات   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۰۹:۴۷   + ۴۳ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های کشور اعلام کرد: ترافیک در محور هراز مسیر (جنوب به شمال) حدفاصل پیست آبعلی تا امامزاده هاشم (ع) و محدوده های لاسم، آب اسک و رینه سنگین و در محور آزادراه قزوین - رشت محدوده رودبار نیمه سنگین است.
برترین ها / انتخاب   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۰:۱۴   + ۳۳ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های کشور اعلام کرد: در دومین روز از تعطیلات نوروزی محور هراز مسیر (جنوب به شمال) حد فاصل پیست آبعلی تا آب اسک و آزادراه قزوین - رشت محدوده رودبار دارای ترافیک سنگین است.
سلام نو / پانا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۸ - ۱۷:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های کشور از وقوع ترافیک در محور هراز و آزادراه قزوین - کرج ( رفت و برگشت) سنگین خبر داد.
اقتصاد آنلاین / فرارو   ۱۴۰۱/۱۱/۲۸ - ۱۶:۲۴   + ۳۸ سایت دیگر  
طبق اطلاعیه مرکز مدیریت راه های کشور، در محور کندوان از کرج و ابتدای آزادراه تهران - شمال به سمت مرزن آباد و در محور هراز، از رودهن به سمت آمل تردد انواع وسایل نقلیه تا پایان روز شنبه 29 بهمن ماه ممنوع است.
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۶:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
در محور چالوس مسیر (شمال به جنوب) محدوده تونل کندوان، در محور هراز مسیر (رفت و برگشت) محدوده پیست آبعلی و در مسیر (شمال به جنوب) محدوده های آب اسک و امامزاده هاشم ترافیک سنگین است.
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - ۱۲:۲۱   + ۱۹ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های کشور از ترافیک سنگین در محور شهریار-تهران و آزادراه کرج–قزوین محدوده مهرویلا خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۵:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
طبق آخرین اطلاعیه مرکز مدیریت راه های کشور، در محور چالوس محدوده تونل کندوان و محور هراز محدوده پیست آبعلی ترافیک سنگین است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۵:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش روز جعه ایران اکونومیست از مرکز مدیریت راه های کشور، آخرین وضعیت محورهای شمالی کشور نشان می دهد تردد وسایل نقلیه در محورهای چالوس و فیروزکوه و آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین – رشت (رفت و برگشت) روان است ضمن اینکه محورهای شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی است. ...
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۳ - ۱۴:۵۰   + ۱۲ سایت دیگر  
سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای از ترافیک سنگین در جاده چالوس و محور هراز و بارش برف در جاده های 2 استان خبر داد. بر اساس اعلام سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای در زمان حاضر محور چالوس مسیر (شمال به جنوب) محدوده سیاه بیشه و در محور هراز مسیر (جنوب به شمال) محدوده پیست آبعلی ترافیک سنگین است ...
پانا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۱۶:۵۱    
فرماندار شهرستان دماوند و رودهن از منطقه گردشگری پیست آبعلی در بخش رودهن به منظور نظارت بر نحوه پذیرش و استقرار گردشگران، مشکلات ترافیکی، قیمت های اجاره تجهیزات ورزشی و همچنین رعایت دستورالعمل های بهداشتی و نظارت بر حسن انجام آن، بازدید میدانی کرد.
همگردی   ۱۴۰۱/۰۹/۳۰ - ۱۵:۱۴    
اولین پیست اسکی ایران که دستگاه های بالابر در آن مورد استفاده قرار گرفت، پیست آبعلی بود. وجود منطقه آبگرم معدنی، امامزاده هاشم، رستورانهای متعدد و فضای خانوادگی محیط اطراف این منطقه را از پیست های دیگر جدا کرده و باعث شد تا گردشگرای زیادی برای بازی و تفریح به این منطقه سر بزنند ...
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۲/۱۵ - ۱۷:۱۲   + ۱۸ سایت دیگر  
پلیس راه ویژه شرق استان تهران دقایقی پیش در گفتگویی در پردیس در خصوص اوضاع ترافیکی محور های شرق استان تهران اظهار کرد: با توجه به بار ترافیکی سنگین و پرحجم و بازگشت بخشی از مسافران تعطیلات عید سعید فطر ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۱۷:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور انتظامی با تاکید بر باز بودن جاده های هراز و فیروزکوه، گفت: پارک دوبله رانندگان خودروهای عبوری در حاشیه پیست آبعلی برای برف بازی خانوادهای آنان، سبب ایجاد ترافیک سنگین و کندی شدید تردد شده است.
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۱۵:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
فرهاد مهریاری در گفت و گو با ایسنا، درباره آخرین وضعیت محورهای شمالی گفت: هم اکنون ترافیک سنگینی در محور کرج چالوس مسیر بیلقان تا سرودار ، در محور هراز مسیر شمال به جنوب حدفاصل پیست آبعلی تا مبارک آباد، در آزادراه کرج- قزوین محدوده پایانه شهید کلانتری ...
برترین ها / هشدار نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۰۹:۴۲   + ۱۷ سایت دیگر  
ایرنا: مرکز مدیریت راه های کشور از بارش برف و باران در جاده های 17 استان کشور خبر داد و اعلام کرد: در جاده های چالوس، هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران- شمال و آزادراه قزوین- رشت نیز بارش برف و باران شروع شده است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۱۷ - ۱۶:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران- معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران از پیش بینی ترافیک بسیار سنگین در ورودی های استان خبر داد و گفت: ترافیک در محور هراز محدوده امام زاده هاشم و پیست آبعلی سنگین است.
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۱۰/۰۳ - ۱۶:۱۲   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش رویداد ایران به نقل از ایسنا، بر اساس آخرین وضعیت گزارش شده مرکز مدیریت راه های کشور، در حال حاضر ترافیک سنگینی در محور چالوس مسیر جنوب به شمال و در حد فاصل بیلقان تا سرودار و مسیر شمال به جنوب در محدوده های مرزن آباد و سیاه بیشه تا تونل کندوان وجود دارد. ...
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۶:۱۲   + ۱۹ سایت دیگر  
ایسنا: براساس آخرین تصاویر دریافت شده از محورهای مواصلاتی در جاده های شمالی کشور ترافیک سنگینی گزارش شده و این ترافیک در وضعیتی رخ داده که بارش برف و باران نیز در همین محورها اتفاق افتاده است. ...
جهان نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۹ - ۱۰:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
تصویری دیدنی از پیست آبعلی در سال 1339 را در ادامه خواهید دید.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۱:۴۰   + ۳۲ سایت دیگر  
محور هراز حدفاصل پیست آبعلی تا امامزاده هاشم و پلور تا شاهاندشت و محدوده سه راهی چلاو شاهد ترافیک سنگین است. ترافیک در محور کرج - چالوس محدوده های سرودار، ارنگه، حدفاصل آسارا تا دوراهی شهرستانک، گرماب تا نسا، گچسر تا سه راهی دیزین و محدوده کندوان سنگین است.
ترافیک در آزادراه تهران - شمال محدوده عوارضی، حدفاصل تونل شماره11 تا تونل شماره13 و تونل شماره16 تا انتهای آزادراه سنگین است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۲۵ - ۱۵:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
نیروی انتظامی با تمام قدرت و توان در محورهای پنج گانه شرق استان تهران محدودیت های تردد را در این ایام اجرا می کند.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۰/۰۵/۲۴ - ۱۶:۲۰   + ۲۵ سایت دیگر  
شبکه خبر: معاون اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران با بیان این که تردد در محور های خروجی استان تهران پر حجم است، گفت: بالغ بر 121 هزار خودرو از استان تهران خارج شدند. ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۸:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
عادل مصدقی، معاون مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران در خصوص وضعیت ترافیکی استان تهران اظهار داشت: در حال حاضر ترافیک در محور هراز محدوده پیست آبعلی سنگین است و تردد خودروها در این محدوده با کندی مواجه است. ...
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۸:۲۸   + ۱۴ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه ها و حمل و نقل جاده ای کشور اعلام کرد: محور هراز مسیر شمال به جنوب محدوده پیست آبعلی دارای ترافیک سنگین است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۷:۵۱    
معاون استاندار تهران، با اشاره به ضرورت رفع مشکل تامین برق واحد های تولیدی صنعتی دماوند از تخصیص موقت 2 مگاوات برق از پیست آبعلی به این شهرک صنعتی دماوند خبر داد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۳:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران، با اشاره به ضرورت رفع مشکل تامین برق واحدهای تولیدی صنعتی دماوند از تخصیص موقت 2 مگاوات برق از پیست آبعلی به این شهرک صنعتی دماوند خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۱۸:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
جانشین فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران گفت: ترافیک امروز در محور هراز به دلیل حضور گردشگران در محدوده پیست آبعلی بوده و از عبور خودروهایی که قصد خروج از استان را داشتند جلوگیری شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۶:۰۲   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیر مرکز مدیریت را ه ها گفت: دوربین های نظارت تصویری ترافیک سنگین در محور کرج - چالوس محدوده بیلقان و ترافیک سنگین در محور هراز مسیر شمال به جنوب محدوده پیست آبعلی نشان می دهد.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۲۲:۲۶   + ۱۰ سایت دیگر  
ایرنا: رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان دماوند از فوت خانم 29 ساله و امداد رسانی به دو جوان 17 و 18 ساله در حوالی پیست آبعلی خبر داد. سعید طاهری شامگاه یکشنبه با اعلام این خبر اظهار داشت: امروز ساعت 15 و 25 دقیقه ظهر با مراجعه حضوری به پایگاه امداد و نجات آبعلی ...
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ - ۰۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی و انتظامی فرماندار شهرستان دماوند از منطقه گردشگری پیست آبعلی بازدید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۲۳ - ۲۰:۰۶    
روز جمعه کلیپی از ازدحام کرونایی مردم در پیست آبعلی ،توچال و شمشک منتشر شد امابلافاصله مسؤولان پیست آبعلی اذعان کردند که پیست تعطیل بوده و مردم از در اصلی وارد نشده اند. با اینحال مسؤولان دوپیست آبعلی و توچال قول حل این معضل تکراری را داده اند.
تهران نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۲۳ - ۱۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
با بارش برف در روزهای اخیر در شهرستان دماوند علی رغم اعلام تعطیلی پیست اسکی آبعلی، شاهد حضور گردشگران در این مجموعه ورزشی بودیم.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۲۳ - ۰۰:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
ابوالفضل زمهریر روز شنبه با اشاره به حضور برخی گردشگران به اراضی اطراف پیش آبعلی در روز گذشته به خبرنگاران اظهار داشت: علیرغم مصوبات ستاد پیشگیری از کرونا و تعطیلی پیست اسکی آبعلی ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۲۲ - ۰۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
تا روزی که شاهد عدم پایبندی برخی شهروندان به قوانین مقابله با کرونا هستیم، نمی توان آینده روشنی را برای سلامت جامعه ترسیم کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۲۱ - ۱۸:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیریت مجموعه پیست آبعلی جوابیه ای نسبت به انتشار ویدئویی از حضور اسکی بازان در این پیست صادر کرد.
پانا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۲۲:۰۲    
دماوند (پانا) - مانور آمادگی هلال احمر دماوند برای ایستادگی در برابر حوادث زمستانی در پیست آبعلی برگزار شد. شاهین فتحی مدیر عامل جمعیت هلال احمر تهران در این باره گفت: نیروهای امدادی کاملا آموزش دیده و آماده هستند و آموزش های مورد نیاز را برای امداد در حوادث زمستانی دیده اند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۲۰:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
علی رغم توصیه ها و هشدارهای ستاد ملی مبارزه با کرونا و آمار بالای مرگ و ابتلای این ویروس کشنده متأسفانه باز هم شاهد حضور گسترده گردشگران در مجموعه گردشگری پیست آبعلی هستیم.
وبگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۲:۱۲    
قلم | qalamna.ir : گروه جامعه: در پی بارش برف در استان تهران تعدادی از خودروها در ورودی مشا از سمت پیست آبعلی در برف گرفتار شدند و شکایت رانندگان از این بود که راهداری اقدامات لازم را برای برف روبی در این منطقه انجام نداده و ساعت زیادی طول کشیده تا به این مورد رسیدگی شود. ...
بهار نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
گروه جامعه: در پی بارش برف در استان تهران تعدادی از خودروها در ورودی مشا از سمت پیست آبعلی در برف گرفتار شدند و شکایت رانندگان از این بود که راهداری اقدامات لازم را برای برف روبی در این منطقه انجام نداده و ساعت زیادی طول کشیده تا به این مورد رسیدگی شود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران ترافیک سنگین در پیست آبعلی به علت بارش برف شدید و عدم پاکسازی جاده در جمعه شب را کم کاری شهرداری دماوند نسبت به پاکسازی ورودی مشا از سمت پیست آبعلی عنوان کرد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس، تصاویری از ترافیک سنگین امروز در پیست آبعلی به علت بارش شدید برف و عدم پاکسازی جاده توسط راهداری را منتشر کرد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۲۰:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
عادل مصدقی شامگاه چهارشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: در ساعات عصرگاهی بارش برف مسیر هراز محدوده پیست آبعلی و امامزاده هاشم (ع) را سفید پوش و لغزنده کرد. وی افزود: همچنین در مسیر امین آباد فیروزکوه و سربندان، سیدآباد، جاوان و دلیچایی شهرستان دماوند نیز بارش برف این مناطق را لغزنده کرد ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۱:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
کارشناس مرکز مدیریت راه مازندران روز پنجشنبه به خبرنگار ایرنا گفت که در حال حاضر بارش نسبتا شدید برف در محور کندوان حوالی هزار چم تا دهانه جنوبی تونل در حال باریدن است و بقیه مسیر این محور هم بارانی است. ...
الف   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۰۳:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با اعمال ممنوعیت خروج پلاک های بومی و ورود پلاک های غیر بومی به استان تهران، این محدودیت در محدوده پیست آبعلی محور هراز برقرار شده اما مسافران اصرار به خارج شدن از استان تهران را دارند.