شنبه ۱۲ فروردینساعت ۰۸:۴۰Apr 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آبعلی»

خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۰۰:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: دماوند- استاندار تهران عصر پنجشنبه طی سفر سرزده به دماوند از ایستگاه پلیس امام زاده هاشم، نجات گران جاده ای آبعلی و آستان مقدم امام زاده هاشم بازدید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۲۱:۴۶    
مدیرکل هواشناسی استان تهران گفت: با توجه به فعالیت سامانه بارشی، آسمان تهران ابری و در بعضی ساعات بارش باران و رگبار و وزش باد شدید و احتمال تگرگ در مناطق مستعد خواهد بود.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۳:۱۷   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون محیط زیست انسانی استان تهران گفت: در سال 1401 با پیگیری های محیط زیست، دو واحد بازیافت نخاله های ساختمانی با ظرفیت یک میلیون و 250 هزار تن در سال در گود آبعلی به بهره برداری رسید و همچنین ایستگاه سنجش آلودگی هوای شهرستان قدس راه اندازی شد.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۵:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
دوربین های نظارت تصویری در حال حاضر ترافیک سنگین در محور هراز مسیر جنوب به شمال حدفاصل پیست آبعلی تا امامزاده هاشم و محدوده های لاسم، آب اسک و رینه، همچنین ترافیک نیمه سنگین در آزادراه قزوین - رشت محدوده رودبار، نشان می دهد.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۲:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های کشور اعلام کرد: ترافیک درمحورهرازمسیرحدفاصل پیست آبعلی تا امامزاده هاشم (ع) ومحدوده های لاسم، آب اسک ورینه سنگین ودر محور آزادراه قزوین - رشت محدوده رودبار نیمه سنگین است ...
حیات   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۰:۴۷   + ۴۳ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های کشور اعلام کرد: ترافیک در محور هراز مسیر (جنوب به شمال) حدفاصل پیست آبعلی تا امامزاده هاشم (ع) و محدوده های لاسم، آب اسک و رینه سنگین و در محور آزادراه قزوین - رشت محدوده رودبار نیمه سنگین است.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۳:۴۳    
رئیس مرکز پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا گفت: بارندگی در ارتفاعات استان تهران و مازندران به شکل برف خواهد بود و در مناطقی مانند دماوند، آبعلی و پردیس می توانیم شاهد بارش برف باشیم.
برترین ها / انتخاب   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۱:۱۴   + ۳۳ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های کشور اعلام کرد: در دومین روز از تعطیلات نوروزی محور هراز مسیر (جنوب به شمال) حد فاصل پیست آبعلی تا آب اسک و آزادراه قزوین - رشت محدوده رودبار دارای ترافیک سنگین است.
سلام نو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۴:۱۱   + ۳۶ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان تهران در گزارش امروز 22 اسفند 1401 زمان ورود سامانه بارشی جدید به پایتخت را اعلام کرد و گفت: ایستگاه های آبعلی و فیروزکوه سردترین مناطق هستند.
پارسینه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۶:۵۴   + ۱۸ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: مازیار غلامی درباره میزان بارندگی ها با توجه به سامانه بارشی تا صبح شنبه (20 اسفندماه) اظهار کرد: از دوشنبه شب تا صبح شنبه (15تا 20 اسفند) در ایستگاه میگون 75.5 میلیمتر، آبعلی 43.3 میلیمتر، لواسان 42.6 میلیمتر، دماوند 33.2 میلیمتر، شمیرانات 30 ...
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۴:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیران مدارس نوین آفرین و حضرت زهرا(س) یک، ایمان و برکت آبعلی رودهن از معاونین و مربیان پرورشی خود در هفته تربیت اسلامی به پاس زحمات شان تقدیر و تشکر کردند.
سلام نو / پانا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۸ - ۱۷:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های کشور از وقوع ترافیک در محور هراز و آزادراه قزوین - کرج ( رفت و برگشت) سنگین خبر داد.
فرارو   ۱۴۰۱/۱۱/۲۸ - ۱۵:۵۳   + ۳۸ سایت دیگر  
طبق آخرین اطلاعیه مرکز مدیریت راه های کشور که تا ساعت 13:20 امروز (جمعه 20 بهمن ماه) به روزرسانی شده، محور های شمال فاقد هرگونه مداخلات جوی هستند، با وجود این در محور هراز محدوده پیست آبعلی (مسیر جنوب به شمال) ترافیک سنگین است، اما در محور های چالوس ...
همگردی   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۴:۰۳    
سیری در ایران/ براساس خبر و گزارش های واصله، پیست اسکی آبعلی یکی از جاذبه های تفریحی استان تهران به شمار می رود. این پیست در فاصله 60 کیلومتری تهران قرار دارد و انتخابی مناسب برای ساکنان شرق پایتخت بشمار می رود ...
برترین ها / خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۰۸:۲۵   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیر کل اداره هواشناسی استان تهران از ورود سامانه بارشی جدید به تهران و بارش برف و باران خبر داد و تاکید کرد: با وجود بارندگی های موجود، وضعیت کم آبی در تهران چندان بهتر نشده است و همچنان الزام مصرف بهینه آب وجود دارد.
عصر شرق   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۲۰:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
راهپیمایی 22 بهمن و جشن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی امروز در شهرهای دماوند، کیلان، آبسرد، رودهن و آبعلی با حضور پرشور آحاد مختلف مردم برگزار شد.
پانا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مزار شهدای آبعلی و دو شهید گمنام و شهدای سادات محله به مناسبت دهه فجر و میثاق با شهدا با حضور مسئولان رودهن غبارروبی و عطرافشانی شد.
پانا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۰۰:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، وضعیت جوی این استان وزش باد و وزش باد شدید به ویژه در نیمه جنوبی همچنین بارش پراکنده برف در ارتفاعات شمال شرق و خطر ریزش بهمن و کولاک برف در ارتفاعات پیش بینی می شود. ...
همشهری   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۹:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
بارش برف در نقاط شمالی استان تهران به حدی بود که در آبعلی نیم متر برف نشست. برفی که برخی اهالی مجبور به پارو کردن آن شدند.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۸:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
بنا بر اعلام سازمان هواشناسی آبعلی با نیم متر برف، رکوردار بارش تهران در شبانه روز گذشته بوده است.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۸:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
رکنا : سامانه بارشی پس از ورود به کشور بسیاری از استان ها را فرا گرفته است و پیش بینی می شود که فعالیت آن امشب و فردا به اوج خود برسد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۶:۴۸   + ۷۹ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی ضمن اشاره به بارش 130 سانتیمتری برف در ایستگاه های هواشناسی کوهرنگ استان چهارمحال و بختیاری از ثبت رکورد 53 سانتیمتری بارش برف در تهران در ایستگاه آبعلی خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۶:۲۹   + ۲۵ سایت دیگر  
در حالی که همچنان برف و باران در اکثر مناطق استان تهران ادامه دارد که تا کنون آبعلی با حدود 53 سانتی متر برف، رکورددار بارش این سامانه در تهران است.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۲:۵۸    
تلاش عوامل زحمتکش و خستگی ناپذیر اداره #راهداری رودهن و مدیریت بحران #شهرداری_آبعلی جهت پاکسازی سقوط بهمن ابتدای خیابان ورودی پل مبارک آباد در مسیر #جاده_هراز.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
دماوند- مدیر ستاد مدیریت بحران دماوند از ریزش بهمن در محدوده ورودی پل مبارک آباد آبعلی خبر داد و گفت: عوامل ستاد مدیریت بحران جهت بازگشایی مسیر در محل حاضر هستند.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۰:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه شرق استان تهران گفت: هم اکنون در محورهای شمال شرقی استان تهران، محور آزادراه تهران پردیس، محور تهران آبعلی، هراز و محورهای فیروزکوه و دماوند شاهد بارش برف هستیم و ترافیک نیمه سنگین هستیم و سطح همه محورهای ذکر شده لغزنده است. ...
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۴:۲۱   + ۱۳ سایت دیگر  
ایستگاه فیروزکوه آلودگی – امین آباد و آبعلی با کمینه دمای منفی 11 درجه سانتی گراد سردترین نقطه استان تهران در 24 ساعت گذشته گزارش شده است.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۲۲:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
عاطفه احمدی عضو تیم اسکی آلپاین ملی جمهوری اسلامی ایران برای شرکت در مسابقات جام جهانی اسکی در کشور فرانسه اعزام شد. امروز در رسانه ها شایعه ای مبنی بر مهاجرت عاطفه احمدی به فرانسه شنیده شد؛ پس از آن وی نسبت به این موضوع واکنش نشان داد. ...
سلام نو / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۷:۳۶   + ۱۵ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان تهران آخرین وضعیت هوای شهرهای استان را در روز شنبه یکم بهمن 1401 اعلام کرد.
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۶:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
در محور چالوس مسیر (شمال به جنوب) محدوده تونل کندوان، در محور هراز مسیر (رفت و برگشت) محدوده پیست آبعلی و در مسیر (شمال به جنوب) محدوده های آب اسک و امامزاده هاشم ترافیک سنگین است.
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - ۱۲:۲۱   + ۱۹ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های کشور از ترافیک سنگین در محور شهریار-تهران و آزادراه کرج–قزوین محدوده مهرویلا خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۵:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
طبق آخرین اطلاعیه مرکز مدیریت راه های کشور، در محور چالوس محدوده تونل کندوان و محور هراز محدوده پیست آبعلی ترافیک سنگین است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۵:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش روز جعه ایران اکونومیست از مرکز مدیریت راه های کشور، آخرین وضعیت محورهای شمالی کشور نشان می دهد تردد وسایل نقلیه در محورهای چالوس و فیروزکوه و آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین – رشت (رفت و برگشت) روان است ضمن اینکه محورهای شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی است. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۰۹:۳۲   + ۱۷ سایت دیگر  
در نخستین روز از اولین دوره مسابقات بین المللی اسکی آلپاین فصل، محمد کیادربندسری در بخش آقایان و "عاطفه احمدی" در بخش بانوان به رتبه نخست دست پیدا کردند.
فرارو   ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۱۰:۳۶   + ۳۵ سایت دیگر  
مازیار غلامی درباره کاهش دمای تهران و در واکنش به اخبار منتشر شده نسبت به بی سابقه بودن سرمای هوای تهران اظهار کرد: این سرما بی سابقه نیست. طی روز گذشته اولین بار نبود که در ایستگاه آبعلی کمینه دمای 15- ثبت شد و در دهه 70 این ایستگاه هواشناسی دمای 27- و فیروزکوه در سال 86 دما 28- را نیز تجربه ...
سلام نو / فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - ۱۶:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
بنا به اطلاعیه هواشناسی از روز دوشنبه (26 دی) به دلیل سکون نسبی جو و عدم وزش باد قابل ملاحظه روند افزایش آلاینده ها و کاهش کیفیت هوا را تا انتهای هفته در مناطق پرتردد شهری پرجمعیت و صنعتی استان خواهیم داشت.
آنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - ۱۱:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
امروز کمینه دمای تمامی ایستگاه های هواشناسی استان تهران به زیر صفر درجه سلسیوس رسید و سردترین روز سال را تا این موقع رقم زد و دما در آبعلی 15- درجه شد.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۳ - ۱۴:۵۰   + ۱۲ سایت دیگر  
سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای از ترافیک سنگین در جاده چالوس و محور هراز و بارش برف در جاده های 2 استان خبر داد. بر اساس اعلام سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای در زمان حاضر محور چالوس مسیر (شمال به جنوب) محدوده سیاه بیشه و در محور هراز مسیر (جنوب به شمال) محدوده پیست آبعلی ترافیک سنگین است ...
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۰/۲۲ - ۱۸:۴۱    
اصغری، کارشناس هواشناسی: دمای هوای فریمان به منفی 28 رسید و سردترین شهر کشور شد. آبعلی در تهران به منفی 10 رسید و مشهد هم منفی 18 را تجربه کرد.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۰/۲۲ - ۱۷:۱۱   + ۲۸ سایت دیگر  
به گفته کارشناس هواشناسی، صبح امروز کمینه دمای هوا در سرخش، نیشابور و مشهد مقدس نیز به حدود 18درجه زیر صفر رسید در حال حاضر دمای هوا در شهرستان های استان تهران از جمله آبعلی و فیروزکوه 10 درجه زیر صفر و دماوند 7 درجه زیر صفر، پردیس 6 درجه زیر صفر است.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۱۴:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان دماوند از آمادگی پیست اسکی آبعلی برای پذیرش گردگشران و علاقه مندان به ورزش های زمستانی خبر داد.
پانا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۱۴:۰۱    
رودهن (پانا) - مدیر دبستان برکت آبعلی رودهن، مجلات رشد را برای دانش آموزان، بازوی توانمند مطالعاتی در راستای تحقق اهداف آموزشی و تربیتی در مدرسه و کلاس درس برشمرد که لازم است از این منبع تکمیلی به نحو مطلوب استفاده شود. ...
پانا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۰۸:۲۱    
گردهمایی دختران حاج قاسم در حسینیه آبعلی منطقه رودهن با حضور پرشور دختران مدارس آبعلی به همت بسیج دانش آموزی حضرت مهدی(عج) رودهن برگزارشد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ - ۱۵:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
دماوند- ظهر یکشنبه یک خودرو در خروجی آبعلی به رودهن منحرف و واژگون شد که طی این حادثه سه نفر مصدوم شدند.
پانا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۱۶:۵۱    
فرماندار شهرستان دماوند و رودهن از منطقه گردشگری پیست آبعلی در بخش رودهن به منظور نظارت بر نحوه پذیرش و استقرار گردشگران، مشکلات ترافیکی، قیمت های اجاره تجهیزات ورزشی و همچنین رعایت دستورالعمل های بهداشتی و نظارت بر حسن انجام آن، بازدید میدانی کرد.
پانا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۱ - ۱۱:۱۱    
از دانش آموزان فعال قرآنی در مدرسه سلمان فارسی رودهن توسط مسئولان دارالقرآن شهر آبعلی تقدیر شد.
پانا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۸ - ۱۸:۳۱    
تهران (پانا) - سخنگوی دولت با بیان اینکه در حال حاضر بازار کاذبی در حوزه ارز ایجاد شده که موقتی است، گفت این دولت با ضرر زدن به مردم در بورس برای خودش منفعت ایجاد نمی کند. ...
فکر شهر   ۱۴۰۱/۱۰/۰۷ - ۲۱:۱۸   + ۲۴ سایت دیگر  
فکرشهر: سخنگوی دولت با بیان اینکه در حال حاضر بازار کاذبی در حوزه ارز ایجاد شده که موقتی است، گفت: این دولت با ضرر زدن به مردم در بورس برای خودش منفعت ایجاد نمی کند. ...
فرارو   ۱۴۰۱/۱۰/۰۷ - ۱۹:۳۰   + ۱۱۲ سایت دیگر  
سخنگوی دولت با بیان اینکه در حال حاضر بازار کاذبی در حوزه ارز ایجاد شده که موقتی است، گفت: این دولت با ضرر زدن به مردم در بورس برای خودش منفعت ایجاد نمی کند. ...