سه شنبه ۰۸ فروردینساعت ۲۳:۳۷Mar 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جوجه یکروزه»

سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۹:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
دکتر عباس بدیعی گفت: استان اصفهان در رتبه نخست تولید گوشت بوقلمون در کشور قرار دارد و 30 درصد از ظرفیت پرورشی بوقلمون کشور را به خود اختصاص داده است.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی شهرستان بیرجند دکتر حمزه ای معاون شبکه دامپزشکی شهرستان ضمن بیان این مطلب افزود از ابتدای سال جاری تا کنون کارشناسان شبکه دامپزشکی شهرستان بر پرورش بیش از پنج و نیم میلیون جوجه گوشتی نظارت بهداشتی داشته اند. ...
مرآت   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۰۲:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان سرخه از توقیف یک محموله جوجه یکروزه گوشتی فاقد مجوز در ایست و بازرسی پلیس راه سرخه خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۶:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
دبیر انجمن تولیدکنندگان جوجه یکروزه گفت: براساس پیش بینی جوجه ریزی بهمن، مشکلی در تامین مرغ شب عید نداریم چراکه میزان جوجه ریزی مازاد نیاز خواهد بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - ۱۵:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
دبیرانجمن تولیدکنندگان جوجه گفت: قیمت کنونی هر قطعه جوجه یکروزه با نرخ مصوب 10 تا 13 هزارتومان اختلاف دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۱۴:۳۵   + ۱۸ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی با بیان اینکه تنظیم بازار مرغ، تخم مرغ و جوجه یکروزه به بخش خصوصی واگذار شد، گفت: برنامه ریزی برای صادرات خوراک دام انجام می شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۱۳:۰۴    
وزیر جهاد کشاورزی از آمادگی به واگذاری تنظیم بازار مرغ، تخم مرغ و جوجه یکروزه به تشکل ها به شرط اولویت در تامین بازار داخل خبر داد.
جام جم   ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ - ۱۱:۲۶   + ۷۱ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی، صبح امروز جلسه قرارگاه امنیت غذایی به ریاست سید جواد ساداتی نژاد وزیر جهاد کشاورزی و با حضور معاونین وزیر، رؤسای سازمان ها و مسئولان ذی ربط در وزارت جهاد کشاورزی برگزار شد. ...
سلام نو / مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۲۰:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
اتحادیه سراسری مرغداران و انجمن صنفی تولیدکنندگان جوجه یک روزه، معدوم سازی 15 میلیون قطعه جوجه یک روزه در آذر امسال را رد کردند.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۱۶:۲۰   + ۲۳ سایت دیگر  
دبیر انجمن صنفی تولیدکنندگان جوجه یکروزه و مدیرعامل اتحادیه سراسری مرغداران گوشتی ادعای رییس کمیسیون کشاورزی مجلس مبنی بر معدوم سازی 15 میلیون جوجه یکروزه در پاییز را تکذیب کرد و گفت: هیچ جوجه یکروزه ای از سال گذشته تاکنون معدوم نشده و چنین گزارشی نداشتیم.
ورس   ۱۴۰۱/۱۰/۰۴ - ۱۴:۴۸   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه مرغداران گوشتی کشور گفت: وزارت جهادکشاورزی هنوز فرصت نکرده مرغ مازاد از بازار را جمع آوری کند و مرغداران به دلیل مازاد مرغ و عدم جمع آوری آنها دچار ضرر و زیان شده اند.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۲۳ - ۱۳:۲۴    
در راستای هماهنگی امور قرنطینه ای و کنترل مجوز حمل خودروهای حمل دام زنده ، طیور ، یخچال دار، حمل شیر خام ، و جوجه یکروزه توسط گشت های پلیس راه و تشدید نظارت ها رئیس شبکه دامپزشکی قاینات با فرمانده پلیس راه شهرستان دیدار و گفتگو نمود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۲۲ - ۱۶:۲۹   + ۲۹ سایت دیگر  
انجمن جوجه یک روزه با ارسال نامه ای به اعضای خود هشدار داد که برای رعایت وجهه اجتماعی و اخلاقی از معدوم سازی جوجه یک روزه جدا خودداری کنند.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۲۱ - ۰۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
از ابتدای سالجاری با نظارت بهداشتی دامپزشکی نهبندان یک میلیون و 89 هزار قطعه جوجه یکروزه در واحدهای پرورش نیمچه گوشتی شهرستان پرورش یافت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۲۰ - ۱۱:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
دبیر انجمن تولیدکنندگان جوجه یکروزه گفت: میزان جوجه ریزی واحدها از 110 میلیون قطعه به منظور جلوگیری از ضرر و زیان مرغداران نباید فراتر رود.
شعار سال   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۲۰:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
محمدرضا صدیق پور دبیر انجمن تولیدکنندگان جوجه یکروزه گفت: با توجه به روند افزایش جوجه ریزی پیش بینی می شود که جوجه ریزی آبان به 125 میلیون قطعه برسد. وی افزود: با وجود جوجه ریزی آبان، عرضه روزانه مرغ به 7 هزار و 500 تا 8 هزار تن می رسد، درحالیکه حداکثر نیاز کشور 6 هزار تن است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۵:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
دبیرانجمن تولیدکنندگان جوجه یکروزه گفت: برآوردها حاکی از آن است که جوجه ریزی آذر به 120 میلیون قطعه برسد که این میزان مازاد بر نیاز کشور است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۹:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
نخستین کارخانه هوشمند تمام ایرانی با استفاده از مهندسی معکوس و با ظرفیت جوجه کشی 36 میلیون قطعه جوجه یکروزه در سال، عصر چهارشنبه (25 آبان 1401) طی مراسمی در بندر انزلی به بهره برداری رسید.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۹:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
رشت- ایرنا- نخستین کارخانه هوشمند تمام ایرانی با استفاده از مهندسی معکوس با ظرفیت تولید 36 میلیون قطعه جوجه یکروزه در سال توسط شرکت توسعه مکانیزاسیون و صنایع کشاورزی کوثر در بندرانزلی به بهره برداری رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۱۴ - ۰۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
دبیر انجمن تولیدکنندگان جوجه یکروزه گفت: با توجه به روند صعودی تولید جوجه یکروزه، مشکلی در عرضه مرغ نداریم.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۹ - ۱۵:۰۳   + ۱۸ سایت دیگر  
دبیر انجمن صنفی تولیدکنندگان جوجه یکروزه با بیان اینکه جوجه یکروزه از 5000 تومان تا 15 هزار و500 تومان قیمت دارد، گفت: برخی از تولیدکنندگان از اردیبهشت طی چندین ماه جوجه یکروزه را به طور میانگین 3000 تومان خریداری و به این قیمت عادت کرده اند و 15هزار تومان را گران می دانند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۰۳ - ۱۵:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
دبیر انجمن تولیدکنندگان جوجه یکروزه گفت: با توجه به جوجه ریزی ماه گذشته، تولید مرغ در آینده 10 درصد مازاد خواهد بود.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۱:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
دبیر انجمن تولیدکنندگان جوجه یکروزه گفت: برآورد ها حاکی از آن است که در مهر جوجه ریزی با رشد 10 میلیون قطعه ای به 110 میلیون قطعه برسد. آقای محمد رضا صدیق پور گفت: قیمت کنونی هر قطعه جوجه یکروزه 7 تا 15 هزارتومان است. به طوریکه 70 تا 80 درصد با نرخ 8 هزارتومان و 20 درصد 15 هزارتومان عرضه می شود ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۰:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران مدیر جهاد کشاورزی شهرستان نور از تولید 21 میلیون قطعه جوجه یکروزه در این شهرستان طی شش ماهه نخست سال خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۱۷:۱۰    
رئیس دادگستری گیلان: سازمان جهاد کشاورزی باید شرایط تولید مرغ مادر در این واحد تولیدی را فراهم کند.
کیهان   ۱۴۰۱/۰۶/۱۵ - ۲۱:۳۴   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر گفت: جوجه تولید داخل نژاد آرین را به کشورهای افغانستان و عراق صادر می کنیم و تفاهم نامه ای هم برای صادرات به روسیه امضا کرده ایم. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۶/۱۵ - ۲۰:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
دبیر انجمن تولیدکنندگان جوجه گفت: با اصلاح نظام یارانه و کاهش تقاضا برای خرید مرغ، قیمت جوجه کماکان با نرخ مصوب اختلاف دارد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۵ - ۱۷:۴۲   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر از صادرات جوجه یکروزه تولید داخلی نژاد آرین به کشورهای افغانستان، عراق و روسیه خبر داد و گفت: افزایش سهم جوجه آرین در بازار داخلی موجب حفظ تولید مرغ شد.
خرداد نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۱۴ - ۱۹:۵۵   + ۵۶ سایت دیگر  
نگاه جهادی باید در حوزه علم و پژوهش در همه دانشگاه های کشاورزی به وجود بیاید تا کشاورزی ما علم پایه و فناوری پایه باشد و کار دانش بنیان وجود داده باشد. کشوری که بیش از12 هزار هیات علمی در بخش کشاورزی دارد، باید گام های مهمی در کشاورزی علم پایه بردارد
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۶/۰۷ - ۱۷:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
معاون وزیر جهاد کشاورزی گفت: با توجه به شرایط سبز ما در سایت بهداشت جهانی، صادرات مرغ، پر، پای مرغ، تخم مرغ نطفه دار و جوجه یکروزه آزاد شد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۰۶/۰۱ - ۱۲:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
از ابتدای سال جاری بیشتر از 10 میلیون قطعه جوجه یکروزه در واحدهای پرورش مرغ گوشتی استان پرورش داده شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۱ - ۰۹:۳۲   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس هیات مدیره یک هلدینگ اقتصادی گفت: با قراردادهایی که با مرغداران منعقد کردیم توانستیم نهاده، دارو و واکسن مورد نیاز آنها را تامین و محصولات نهایی آنها را جذب کنیم. همچنین سه میلیون تا پنج میلیون قطعه جوجه از مرغداران به صورت تضمینی خریداری شده است که این روند همچنان ادامه خواهد داشت.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۵/۳۱ - ۱۶:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
با حذف ارز 4200 تومانی واردات نهاده های دامی، قیمت مرغ در یک سال به شدت افزایش یافت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۲۰:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
دبیر انجمن تولیدکنندگان جوجه یکروزه گفت: با اصلاح نظام یارانه، قیمت جوجه به سبب نبود تقاضا با نرخ مصوب 10 هزار تومان اختلاف دارد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۰۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
در 4 ماه نخست سال جاری بیشتر از 2 و نیم میلیون قطعه جوجه یکروزه در واحدهای پرورش مرغ گوشتی شهرستان پرورش داده شده است.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۲۱:۱۱   + ۱۲ سایت دیگر  
طبق گفته مسئولان انجمن و تشکل های تولیدی متوسط قیمت کنونی هر قطعه جوجه یکروزه 2 تا 3 هزار تومان است که بدلیل بالا بودن قیمت تمام شده بسیاری از مرغداران در آستانه ورشکستگی قرار دارند.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۶:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
به دلیل کاهش تقاضا برای جوجه یکروزه، قیمت مرغ با قیمتی بسیار کمتر از نرخ سابق خود خرید و فروش می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۰:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران معاون بهبود تولیدات دامی جهاد کشاورزی مازندران از صادرات 550 هزار قطعه جوجه یکروزه گوشتی و 4 میلیون و 250 هزار عدد تخم مرغ از مازندران به خارج از کشور طی نیمه دوم سال گذشته تا 11 مرداد امسال، خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۰۹:۵۹   + ۱۲ سایت دیگر  
ساری- ایرنا- معاونت تولیدات دامی جهاد کشاورزی مازندران اعلام کرد که از مهر ماه سال گذشته تا کنون حدود پنج میلیون قطعه جوجه یکروزه و تخم مرغ نطفه دار از استان به خارج از کشور صادر شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۲۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
تولید جوجه یکروزه به 90 میلیون قطعه رسید، تورم ماهانه قیمت مسکن در تهران 8.3 درصد شد و جذب سه هزار گردشگر برای ایران با برگزاری جام جهانی قطر از اخبار اقتصادی امروز است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۱۹:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
دبیر انجمن تولیدکنندگان جوجه یکروزه گفت: تولید ماهانه جوجه یکروزه از 120 میلیون قطعه به 90 میلیون قطعه کاهش یافته است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۴/۳۰ - ۰۹:۴۳   + ۱۹ سایت دیگر  
دبیر انجمن تولیدکنندگان جوجه یکروزه کشور خاطر نشان کرد: بعد از اصلاح نظام یارانه ای قیمت مرغ 2.5 برابر افزایش پیدا کرد از این رو میزان مصرف و تقاضا تقلیل و قیمت ها روند کاهشی به خود گرفت از این رو انگیزه برای جوجه ریزی از سوی تولیدکنندگان کاهش پیدا کرد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۰۴/۲۸ - ۱۰:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی طرقبه شاندیز؛ اجرای دقیق و کامل برنامه واکسیناسیون علیه بیماری آنگارا در مرغداری های مرغ مادر گوشتی الزامی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۴/۲۴ - ۱۹:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
دبیرانجمن تولیدکنندگان جوجه یکروزه گفت:طی 60 روز اخیر به طور متوسط قیمت هر قطعه جوجه 2 هزار تومان بوده که همچنان از نرخ مصوب کمتر است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۲۴ - ۱۳:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
مسوول بسیج کارگری و اصناف شهرستان سردشت گفت: 10 هزار قطعه جوجه یک روزه رایگان در میان اهالی روستا های کم برخوردار شهرستان سردشت توزیع شده است. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز مهاباد، ستوان یکم خلیل خضری گفت: این تعداد جوجه یکروزه رایگان برای سومین بار است که در روستاهای محروم ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۱ - ۱۱:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان کردستان بر لزوم شناسایی و برخورد جدی با سرشبکه های قاچاق و دلالان دام و جوجه یکروزه توسط فرماندهی مرزبانی استان و دستگاه های مربوطه تاکید کرد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۶ - ۰۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
در سه ماه اول امسال 20 تن جوجه یکروزه گوشتی به ارزش 82 هزار و 710 دلار از کشورمان صادر شده که از این حجم نزدیک به 16 تن از دو مرز دوغارون و اینچه برون به کشور افغانستان صادر شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۴/۱۵ - ۲۱:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
دبیرانجمن تولیدکنندگان جوجه یکروزه گفت: با استمرار روند نزولی قیمت جوجه یکروزه، اکنون این محصول یا به صورت رایگان یا حداکثر با نرخ 5 هزار تومان عرضه می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۱۳ - ۱۰:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
بیش از سه و نیم میلیون جوجه یکروزه امسال در جویبار تولید شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۱۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مازندران با وجود 220 واحد صنعتی مرغ مادر ، سهم بیش از 50 درصدی تولید جوجه یکروزه را در کشور دارد.