یکشنبه ۰۲ آبانساعت ۰۷:۱۷Oct 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جوجه یکروزه»

باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۹:۴۵    
نایب رئیس انجمن صنفی مرغداران گوشتی گفت: در شرایط عادی جوجه یکروزه 15 درصد هزینه های تولید مرغ را تشکیل می دهد، اما اکنون بیش از 20 درصد هزینه ها را به خود اختصاص داده است.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۳:۴۰   + ۱۴ سایت دیگر  
مشاور عالی اتحادیه مرغداران گوشتی با بیان اینکه نهاده های دامی در سامانه بازارگاه شارژ شده ولی همچنان دیر به دست واحدهای تولیدی می رسد، گفت: برخی از مرغداران نسبت به کیفیت بخشی از ذرت های دریافتی گله و شکایت دارند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۲:۵۴   + ۱۳ سایت دیگر  
یک مرغدار اصفهانی گفت: قیمت جوجه یکروزه و سایر هزینه های تولید آن قدر زیاد شده که مرغداران ضرر می کنند، برخی از آنها مرغداری شان را تعطیل کرده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مشاور اتحادیه مرغداران گوشتی، عرضه مرغ خارج از شبکه توزیع را علت اصلی گرانی دانست و گفت: قیمت کنونی هر قطعه جوجه حدود 8 هزار تومان است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۲:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
برخی از مرغداران سراسر کشور در اعتراض به افزایش هزینه های تولید، افزایش قیمت جوجه یکروزه و از آن طرف پایین نگه داشتن قیمت مرغ زنده به صورت دستوری ظهر امروز مقابل وزارت جهاد کشاورزی تجمع کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۲۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مشاور ارشد اتحادیه مرغداران گوشتی گفت: در حال حاضر کمبودی در عرضه مرغ وجود ندارد و تنها مشکلات سیستم توزیع منجر به کاهش عرضه در داخل شبکه شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۹:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس کانون انجمن صنفی مرغداران گوشتی گفت: بنابر تاکید وزیر جهاد کشاورزی، قیمت گذاری مرغ باید منطبق با هزینه های واقعی تولید انجام شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مشاور ارشد اتحادیه مرغداران گوشتی از عرضه جوجه یکروزه در بازار با قیمتی بیش از 2 برابر نرخ مصوب خبر داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
از ابتدای سال جاری افزایش قیمت جوجه یکروزه به بیش از قیمت مصوب، تبدیل به یکی از بزرگترین چالش های مرغداران در تولید شده است. قیمت مصوب هر قطعه جوجه یکروزه 4 هزار و 200 تومان تعیین شده ، اما در شهریور ماه از مرز 11 هزار تومان نیز گذشت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۱:۲۵   + ۲۱ سایت دیگر  
نائب رئیس کانون انجمن صنفی مرغداران گوشتی گفت: قیمت جوجه یکروزه در بازار به دو برابر نرخ مصوب رسیده است. اگر قرار است مرغداران جوجه را با نرخ آزاد و با چندین برابر قیمت خریداری کنند بایستی قیمت مرغ هم براساس هزینه های تولید اصلاح شود ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۱:۵۸   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر اتحادیه تعاونی های مرغداری در حضور وزیر جهاد کشاورزی در اتاق تعاون گفت: در حالی که کارخانه های تولید جوجه یکروزه آن را به 5 هزار و 500 تومان می فروشند، اما دلالان جوجه یکروزه را به قیمت 7 هزار تومان به مرغداران تحویل می دهند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۴:۴۳   + ۱۵ سایت دیگر  
نایب رئیس کانون سراسری مرغداران گوشتی با اشاره به اینکه کمبود جوجه یکروزه گوشتی همچنان پابرجاست، گفت: جوجه تقریبا دو برابر نرخ مصوب به تولیدکننده عرضه می شود.
اگرو فود نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۰۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
مشاور اتحادیه مرغداران گوشتی گفت: با توجه به عرضه جوجه بالاتر از نرخ مصوب و افزایش هزینه های تولید، واردات تخم مرغ نطفه دار راهی برای تعادل قیمت مرغ است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۱۲:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
رییس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی گفت: از ابتدای مهر ماه تاکنون، تعداد 2 میلیون و 500 هزار قطعه جوجه یک روزه گوشتی در واحدهای مادری استان تولید شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۷:۰۰    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری با اشاره به رصد قیمت 90 کالای مصرفی در بازار استان، گفت: قیمت 18 کالا از جمله پیاز، غلات، پیاز، دستمال کاغذی و جوجه یکروزه کاهشی و قیمت 37 کالای مصرفی از جمله برنج داخلی، موز، ماست، روغن موتور ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۵:۵۶    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری رئیس سازمان جهادکشاورزی چهارمحال و بختیاری با اشاره به افزایش شدید قیمت جوجه یکروزه، گفت: قیمت مصوب جوجه یکروزه 4300 تومان است، اما در حال حاضر مرغداران جوجه یکروزه را با قیمت 9300 تومان خریداری می کنند، این مسئله هزینه های تولید را افزایش می دهد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۲۱:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس انجمن صنفی مرغداران گوشتی گفت: هم اکنون هر قطعه جوجه یکروزه با نرخ حدود 8 هزار تومان در بازار عرضه می شود که دو برابر نرخ مصوب است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۷:۴۱   + ۴۱ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی گفت: کاهش جوجه ریزی از بهمن سال 99 تا اردیبهشت سال 1400 و افت حدود 50 درصدی تولید جوجه یکروزه باعث شده امروز خروجی تخم مرغ با کاهش روبرو شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۲۰:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
مشاور اتحادیه مرغداران گوشتی با اشاره به اینکه کمبودی در عرضه مرغ نداریم، گفت: مقدار مرغ خارج از شبکه توزیع بالاست که همین امر علت اصلی گرانی است.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۲۰:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
مهدی معصومی اصفهانی رییس انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان تخم مرغ شناسنامه دار گفت: بیش از 80 درصد تخم مرغ تولیدی کشور بدون نام و قیمت وارد بازار می شود در واقع هر کسی با سلیقه خودش تخم مرغ را می فروشد، سوپرمارکت ها خودشان تصمیم می گیرند این محصول را با چه قیمتی بفروشند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۸:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
نایب رئیس انجمن صنفی مرغداران گوشتی گفت: با سیاست شرکت پشتیبانی امور دام مبنی بر افزایش عرضه مرغ گرم در میادین میوه و تره بار، قیمت مرغ در بازار منطقی می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۰۷:۲۹   + ۲۴ سایت دیگر  
نایب رییس کانون انجمن صنفی مرغداران گوشتی با بیان اینکه قیمت جوجه یکروزه مجددا افزایش یافته و به بیش از 8000تومان رسیده است، گفت:بایستی برای جلوگیری از سودجویی و حمایت از مصرف کننده وتولیدکننده برای عرضه جوجه یکروزه مسیر مشخصی تعریف شود.
روند بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۲۰:۰۳    
قیمت مرغ امروز نسبت به روز گذشته با تغییرات کمی همراه شد. در این میان، دبیر کانون مرغداران گوشتی از نوسانات قیمتی جوجه یکروزه در بازار خبر داد. به گزارش روند بازار به نقل از تجارت نیوز ، قیمت انواع مرغ در سوم مهر 1400 به شرح زیر است. قیمت ها به تومان است (بازار): ...
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۸:۵۵   + ۱۹ سایت دیگر  
قیمت مرغ امروز با تغییرات کمی همراه شد. در این میان، دبیر کانون مرغداران گوشتی از نوسانات قیمتی جوجه یکروزه در بازار خبر داد.
کارگروه پیشگامان بهره وری طیور در نامه ای به وزیر جهاد کشاورزی استمرار اقدامات تثبیت بازار جوجه یک روزه را برای جلوگیری از زیان مرغداران خواستار شدند.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۱:۴۰   + ۳۰ سایت دیگر  
دبیر کانون مرغداران گوشتی از نوسانات قیمتی جوجه یکروزه در بازار خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۲۰:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
مشاور ارشد اتحادیه مرغداران گوشتی از توزیع روزانه 1100 تن مرغ گرم و منجمد در تهران خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۲۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس انجمن مرغداران گوشتی گفت: با اجرای سیاست گذاری اخیر مبنی بر جوجه ریزی کمتر از ظرفیت واحدهای مرغداری، قیمت جوجه به مرز 7 هزار تومان می رسد.
برترین ها / خبرهای فوری   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۵:۲۲   + ۴۶ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران: عسگری گفت: سهمیه مرغ میادین و فروشگاه های بسته بندی از اوایل هفته آینده افزایش می یابد. حشمت اله عسگری معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران در جلسه تنظیم بازار مرغ استان اظهار داشت: مبنای بازرسی و نظارت بر بازار مرغ قیمت مصوب آن یعنی 24900 است. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۸:۱۰   + ۱۸ سایت دیگر  
مشاور اتحادیه مرغداران گوشتی اظهار داشت: بیشتر واردات تخم مرغ نطفه دار از ترکیه، هلند، بلژیک و مجارستان صورت می گیرد و وارداتی هم که تا حالا بوده اکثرا از ترکیه و مسیر زمینی است، که اگر واردات از کشورهای اروپایی صورت بگیرد از طریق هوایی خواهد بود.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۷:۵۶   + ۱۵ سایت دیگر  
روزنامه کیهان از کاهش قیمت سیمان در دولت رئیسی به شدت استقبال کرد! این روزنامه نوشته است: * ارزانی سیمان نخستین وعده وزیر صمت بود که محقق شده و حالا خبر از کنترل قیمت فولاد و کاهش 30 درصدی قیمت جوجه یکروزه در هفته آینده هم به گوش می رسد. ...
کیهان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۲۱:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
سرویس اقتصادی- ارزانی سیمان نخستین وعده وزیر صمت بود که محقق شده و حالا خبر از کنترل قیمت فولاد و کاهش 30 درصدی قیمت جوجه یکروزه در هفته آینده هم به گوش می رسد. این اتفاقات که بدون رفع تحریم ها یا پیوستن ایران به FATF رخ داده، نوید دهنده تحقق سایر وعده های دولت سیزدهم است. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۳:۱۷   + ۱۲ سایت دیگر  
نایب رییس کانون انجمن صنفی مرغداران گوشتی از احتمال کاهش 30 درصدی قیمت جوجه یکروزه در هفته جاری خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۰۰:۱۸   + ۱۵ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : نایب رئیس کانون سراسری مرغداران گوشتی با اشاره به سه تصمیم جدید دولت برای کاهش قیمت جوجه یکروزه گفت: این تصمیمات غیرکارشناسی و عجولانه است ...
نایب رییس کانون انجمن صنفی مرغداران گوشتی از کاهش قیمت جوجه یکروزه خبر داد و گفت: قیمت کنونی هر قطعه جوجه یکروزه 8 تا 9هزار تومان است.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۲:۳۶    
افزایش 8000 تومانی قیمت جوجه یکروزه باعث می شود تولید برای مرغداران چهار محال و بختیاری به صرفه نباشد و آنها برای ادامه فعالیت مجبورند یا جوجه ریزی را کاهش و یا قیمت مرغ تولید شده را افزایش دهند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۰۹:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
فعالان صنعت طیور از پروسه طولانی تامین نهاده از بازارگاه گلایه دارند و معتقدند با افزایش قیمت الزامات تولید از جوجه یکروزه گرفته تا نهاده ها، الان قیمت تمام شده هر کیلوگرم مرغ زنده 19950 تومان است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۰۸:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری معاون بهبود تولیدات دامی چهارمحال و بختیاری با اشاره به افزایش چشمگیر قیمت جوجه یکروزه در کشور، گفت: قیمت جوجه یکروزه حدود 8000 هزار تومان افزایش داشته است، این مسئله می تواند در آینده باعث کاهش جوجه ریزی و تولید مرغ شود.
مشاور ارشد اتحادیه مرغداران گوشتی گفت: با وزن گیری مناسب و کاهش تلفات به سبب خنک شدن هوا، قیمت مرغ در بازار کاهش پیدا کرده است.
گلستان ما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۳:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
تولیدکنندگان مرغ در استان گلستان که از درد تورم و چالش های این صنعت رنج می برند این روزها بابت نجومی شدن قیمت جوجه یکروزه از 6 هزار تومان به 11 هزار تومان ابراز نارضایتی می کنند.
گلستان ما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
نوسانات قیمت جوجه یکروزه در استان گلستان باعث شد تا قرارگاه 17 ربیع سپاه استان برای ساماندهی این موضوع مهم ورود کند تا قیمت جوجه به صورت تعدیل شده در اختیار واحدهای تولیدکننده قرار بگیرد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۶:۳۵   + ۱۹ سایت دیگر  
قیمت مرغ امروز نسبت به روز گذشته با تغییرات کمی همراه شد. با وجود این فعالان صنعت مرغ گوشتی کشور از کمبود جوجه یکروزه و توزیع نامناسب تخم مرغ ها نطفه دار وارداتی در بازار، گلایه دارند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۰۹:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
بر اساس آمار منتشر شده گمرک در 4ماهه اول سال جاری بالغ بر 556 تن تخم مرغ نطفه دار جوجه یکروزه گوشتی از ترکیه، امارات و بلژیک وارد کشور شده اما فعالان بخش نحوه توزیع آن را رضایت بخش نمیدانند.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۶:۵۷   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش خاورستان ، به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، حبیب اسدالله نژاد گفت: قیمت مصوب هر قطعه جوجه یک روزه گوشتی چهار هزار و 200 تومان است که عرضه آن به واحد های مرغداری با دست دلالان باعث شده قیمت آن در بازار به حدود 11 هزار تومان برسد. ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۴:۳۰   + ۴۳ سایت دیگر  
جوجه ریزی در واحدهای مرغ مادر طی سال 99 کاهش بسیار زیادی داشته و بویژه در ماه های مهر و آبان 1399 میزان جوجه ریزی در واحدهای مرغ مادر کاهش چشمگیری داشته است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۰:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
مشاور عالی هیات مدیره اتحادیه سراسری مرغ گوشتی کشور از افزایش قیمت هر قطعه جوجه یکروزه به بیش از 11 هزار تومان خبر داد و گفت: به نظر می رسد با مماشات دستگاه های نظارتی متخلفان بازار جوجه یکروزه در حال بردن سودهای نجومی هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۲۲:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
اسداله نژاد گفت:قیمت جوجه یکروزه 14 درصد قیمت تمام شده تولید مرغ را تشکیل می دهد.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۱۷:۱۳    
نایب رئیس کانون سراسری مرغداران گوشتی با اشاره به افزایش قیمت جوجه یکروزه گوشتی به 11 هزار تومان، خواستار اصلاح سریع قیمت جوجه و مرغ شد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۱۵:۰۷   + ۳۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کانون سراسری مرغداران گوشتی با اشاره به افزایش قیمت جوجه یکروزه گوشتی به 11 هزار تومان، خواستار اصلاح سریع قیمت جوجه و مرغ شد.
اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۰۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مشاور عالی اتحادیه مرغداران گوشتی معتقد است؛ دولت اگر با همین شرایط نهاده های دامی را جهت تولید مرغ تأمین کند و با همین وضعیت بدنبال قیمت گذاری مرغ زیر سایه رانت خصولتی ها باشد وضعیت خوبی برای پاییز بازار مرغ پیش بینی نمی شود.