یکشنبه ۱۲ آذرساعت ۰۲:۲۹Dec 2023 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «صنعتی شریف»

برترین ها / فرادید   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۴:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
این روزها خبرهایی از قطعی شدن خشک شدن دریاچه ارومیه به گوش می رسد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۲:۲۶    
امسال نیز به رسم هرساله مراسم عزاداری بی بی دو عالم، حضرت فاطمه (سلام الله علیها) به همت هیئت الزهرا (سلام الله علیها) دانشگاه صنعتی شریف برگزار می گردد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۰۸:۴۱   + ۱۸ سایت دیگر  
در نشستی با حضور مسئولین دانشگاه صنعتی شریف و شرکت پتروشیمی کارون راهکارهای توسعه همکاری مابین این دو مجموعه بررسی شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۸:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
رسول جلیلی رئیس سابق دانشگاه صنعتی شریف درباره علت پذیرش مسئولیت ریاست شریف و متن و حاشیه کنار گذاشته شدن از جایگاه ریاست، گفت: فعلاً صحبت درباره این موضوع را به صلاح نمی دانم.
دانشگاه صنعتی شریف دانشجوی بدون آزمون کارشناسی ارشد پذیرش می کند. به گزارش خبرنامه دانشجویان ایران ؛ دانشگاه صنعتی شریف بر اساس آئین نامه پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان در دوره تحصیلی کارشناسی ارشد وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ...
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۳:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
دکتر دهنوی عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی چهارشنبه یکم آذر ماه با حضور در سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف ضمن بازدید از دستاوردها، در مورد فعالیت های اخیر این سازمان با حضور معاون تجاری سازی جهاددانشگاهی، رئیس، معاونین و برخی از مدیران ارشد سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف بحث و تبادل نظر داشتند ...
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۰:۴۷    
از طرف اداره کل آزمایشگاه های مرجع کنترل غذا، دارو و تجهیزات پزشکی و با استناد به ماده 22 آیین نامه تاسیس و تایید صلاحیت آزمایشگاه های مجاز و همکار، پروانه فعالیت (بهره برداری) به آزمایشگاه سامانه های الکترونیکی و هوشمند سازمان جهاد دانشگاهی صنعتی شریف اعطا شد . ...
ستاره صبح   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۰۰:۴۸   + ۲۱ سایت دیگر  
هاشم اورعی، استاد دانشگاه صنعتی شریف: هاشم اورعی، استاد دانشگاه صنعتی شریف در گفت وگو با ایلنا، درباره لزوم تغییر در سبد سوخت کشور گفت: راندمان تبدیل سوخت مایع یا گاز به انرژی مکانیکی در خودروهای با احتراق داخلی به مراتب کمتر از این است که برق را به انرژی مکانیکی تبدیل کنیم ...
دنیای معدن   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۵:۳۰   + ۲۷ سایت دیگر  
دنیای معدن: مدیر پژوهش شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران از همکاری این واحد با دانشگاه صنعتی شریف و دستیابی به دانش فنی تولید آلومینا از بوکسیت های پرسیلیس و کم عیار خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۱:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
محقق پسادکتری دانشکده فیزیک دانشگاه صنعتی شریف در یک همکاری بین المللی مهم با نام پروژه (Project 8)، با روشی جدید، حدی برای جرم نوترینو ها به دست آورده است.
ایستنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۰۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مهندسان نرم افزار سابق گوگل و اسپاتیفای در پنلی در دانشگاه شریف از تجربیات خود گفتند حاضران در پنل رهبری در مهندسی نرم افزار از تجربیات در شرکت های تکنولوژی گفتند. ...
سینا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۲۰:۴۴   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش سیناپرس، هادی اسدی مدیر اجرایی مرکز توسعه فناوری و نوآوری های صنعتی شریف با اشاره به آغاز فعالیت این مرکز در راستای برنامه های ترویج نوآوری گفت: با هدف کمک به شرکت های بزرگ و متوسط و درجهت توسعه مناسب نظام نوآوری و بهره مندی از دانش روز و کاربردی در این حوزه ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۱۱:۱۶    
جمعی از دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف تهران، در حمایت از مادران و کودکان غزه، دور هم جمع شدند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۰۹:۰۸    
تهران- ایرنا- مجموعه آموزش عالی آبان ماه را با اخبار نسبتا داغ به پایان رساند، هنجارشکنی در پردیس کیش دانشگاه صنعتی شریف با برخورد به موقع وزارت علوم، موضع این وزارتخانه را نسبت به رعایت دقیق شئونات اسلامی نشان داد ...
صدای بورس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۲۱:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیر دپارتمان بازار سرمایه اندیشکده کسب و کار دانشگاه صنعتی شریف در مورد لایحه بودجه 1403 می گوید.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۱۶:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
استاد گروه مدیریت و اقتصاد دانشگاه صنعتی شریف در تجمع مادران شریف با بیان اینکه مادران غزه، سختی های بسیاری را تجربه می کنند، گفت: اگرچه دل شکسته هستند و بر سر و سینه خود می زنند اما کمر خم نمی کنند. امروز، فلسطین کربلا است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۱۴:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
جمعی از مادران دانشجو و استاد دانشگاه صنعتی شریف در یک گردهمایی رژیم صهیونیستی را محکوم کردند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۲۱:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - اجرای طرح ساخت و ساز زیست بوم نوآوری سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف و طرح فناورانه طراحی و ساخت یک واحد آب شیرین کن اسمز معکوس با حضور رییس جهاددانشگاهی، در سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف آغاز شد.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۲۱:۰۰    
سخنگوی وزارت علوم با تاکید بر اینکه اگر روسای دانشگاه ها چارچوب مدیریتی را رعایت نکنند، تغییر میکنند، گفت: حواشی اخیر دانشگاه شریف در تغییر رئیس این دانشگاه موثر بود اما تغییر رئیس دانشگاه صرفا به این دلیل اتفاق نیفتاد بلکه بررسی عملکرد دو ساله رئیس دانشگاه صنعتی شریف عامل تغییر ایشان بود ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۸:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
محصول مشترک دانشگاه صنعتی شریف و شرکت تولید فناوری دانش محور آذربایجان با عنوان "دستگاه سیار اندازه گیری تخلیه جزئی در تجهیزات فشارقوی" به عنوان محصول برتر جشنواره فن بازار صنعت برق ایران شناخته شد.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۷:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
با حضور رییس جهاددانشگاهی اجرای طرح ساخت و ساز زیست بوم نوآوری سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف و طرح فناورانه طراحی و ساخت یک واحد آب شیرین کن اسمز معکوس با تعمیق ساخت داخل المان های کلیدی ، در سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف آغاز شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۵:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
دانشگاه صنعتی شریف در اطلاعیه ای از درگذشت دانشجوی شیمی این دانشگاه خبرداد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۴:۰۸    
مراسم نکوداشت نهله غروی نائینی، استاد علوم قرآن دانشگاه تربیت مدرس، به پاس سال ها تلاش علمی و تدریس با حضور اعضای خانواده وی، مسئولان دانشگاه، دانشجویان و استادان برگزار شد.
برترین ها / خبر خودرو   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۴:۱۸   + ۱۴ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت علوم با تاکید بر اینکه اگر روسای دانشگاه ها چارچوب مدیریتی را رعایت نکنند، تغییر میکنند، گفت: حواشی اخیر دانشگاه شریف در تغییر رئیس این دانشگاه موثر بود اما تغییر رئیس دانشگاه صرفا به این دلیل اتفاق نیفتاد بلکه بررسی عملکرد دو ساله رئیس دانشگاه صنعتی شریف عامل تغییر ایشان بود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۲:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
استاد بازنشسته دانشگاه صنعتی شریف با بیان اینکه انجمن فلاسفه خداباور در غرب چند هزار عضو دارد و دین جایگاه خوبی یافته است، اظهار کرد: از دهه 1960 به بعد ظهور خداباوری در دانشمندان تراز اول شروع شد و اندیشمندان مقاله نوشتند که علم و دین در حال نزدیک شدن به هم هستند و در آینده یکی خواهند شد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۲:۲۹    
سخنگوی وزارت علوم درباره با اشاره برکناری رئیس دانشگاه صنعتی شریف گفت: عملکرد رئیس دانشگاه شریف در 2 سال گذشته بررسی شد و این تصمیم گیری انجام شد. رئیس دانشگاه باید طبق قاعده رفتار کند.
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۶:۲۷   + ۱۷ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت علوم گفت: حواشی اخیر دانشگاه شریف در تغییر رئیس این دانشگاه موثر بود اما تغییر رئیس دانشگاه صرفا به این دلیل اتفاق نیفتاد.
برترین ها / تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۰۹:۰۰   + ۱۹ سایت دیگر  
بدون اطلاع کسی رئیس دانشگاه عوض می شود حالا چند دانشجوی دختر حجاب نداشتند، آیا رئیس یک مجموعه برای چنین موردی باید تغییر کند یا تغییر نکند، واقعاً نمی توانم مدیریت وزارت علوم را درک کنم.
فرهیختگان   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۰۳:۰۰    
محمدعلی زلفی گل، وزیر علوم دیروز حکم سرپرست جدید دانشگاه شریف را امضا کرد و مسئولیت مهم ترین دانشگاه صنعتی کشور را به دست سیدعباس موسوی سپرد که دانش آموخته رشته مهندسی شیمی با گرایش پلیمر و عضو هیات علمی دانشگاه صنعتی شریف با مرتبه دانشیار است که سابقه مسئولیت حوزه ریاست مرحوم دکتر روستا آزاد و ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۷:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
جمعی از دانشجویان و فارغ التحصیلان مادر دانشگاه صنعتی شریف تصمیم گرفتند تا قدم کوچکی در حمایت از مادران و کودکان مظلوم غزه بردارند.
اقتصاد آنلاین / فرارو   ۱۴۰۲/۰۸/۲۶ - ۲۲:۳۸   + ۵۳ سایت دیگر  
رئیس حوزه وزارتی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از دستور محمدگلی زلفی گل وزیر علوم، تحقیقات و فناوری برای پیگیری ناهنجاری در جریان یک جشن فارغ التحصیلی خبر داد.
اقتصاد آنلاین / پانا   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۴:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از معرفی سرپرست جدید دانشگاه صنعتی شریف خبرداد.
دیده بان علم ایران   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۲:۲۲   + ۲۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از معرفی سرپرست جدید دانشگاه صنعتی شریف خبرداد. سخنگوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از معرفی سرپرست جدید دانشگاه صنعتی شریف خبرداد. ...
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۱:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
معاونت آموزش سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف موفق شد رتبه اول تائیدیه "مراکز آموزشی همکار با سازمان ملی استاندارد ایران" را جهت ارائه خدمات آموزشی در زمینه های سیستم مدیریت، برق و الکترونیک، صنایع شیمیایی، خودرو و نیرو محرکه، بازرسی کالا، مکانیک ( به استثناء دوره های حوزه صنعت جوش) ...
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در حکمی دکتر سیدعباس موسوی را به عنوان سرپرست دانشگاه صنعتی شریف منصوب کرد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۱:۳۴   + ۱۳ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از معرفی سرپرست جدید دانشگاه صنعتی شریف خبرداد.
با مردم   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۱:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
علی شریفی زارچی استادیار اخراج شده بیوانفورماتیک ریاضی دانشکده مهندسی کامپیوتر دانشگاه صنعتی شریف و رئیس کمیته علمی المپیاد جهانی کامپیوتر به مصوبه جدید مجلس درخصوص سن بازنشستگی واکنش نشان داد.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۱:۳۲   + ۳۶ سایت دیگر  
به نظر می رسد تغییر ریاست دانشگاه شریف پیرو اتفاقات ناهنجار در مراسم فارغ التحصیلی دانشجویان پردیس کیش دانشگاه باشد. در آن زمان نیز سخنگوی وزارت علوم درتوییتی اعلام کرده بود: وزیر علوم دستور پیگیری و بررسی و اعلام نتیجه ظرف 48 ساعت را صادر کرده است ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۱:۱۳   + ۲۵ سایت دیگر  
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور حکمی سرپرست جدید دانشگاه صنعتی شریف را منصوب کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۱:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از انتصاب سرپرست جدید دانشگاه صنعتی شریف خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۰:۵۰   + ۱۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سخنگوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در پیامی از انتصاب سیدعباس موسوی عضو هیات علمی دانشگاه صنعتی شریف به سرپرستی این دانشگاه خبر داد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۷:۳۸    
سرکار خانم خدیجه همتی کهراده از اهالی یکی از روستا های بخش وردشت شهرستان سمیرم دانشجوی مقطع دکترای تخصصی فیزیک در دانشگاه صنعتی شریف است که موفقیت های علمی در عرصه بین المللی کسب کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۶:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
انجمن علمی عمران دانشگاه صنعتی شریف با همکاری دفتر مدیریت پروژه و مدلسازی اطلاعات ساخت شریف، کارگاه آموزشی مدیریت پروژه و ساخت در بستر هوش مصنوعی و دیجیتالی شدن را برگزار می کند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۱:۳۲   + ۱۲ سایت دیگر  
این مسابقات توسط دانشگاه صنعتی شریف و با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و سازمان فناوری اطلاعات ایران به عنوان با سابقه ترین و معتبرترین رویداد در حوزه برنامه نویسی تلفن همراه به تاریخ 15 الی 17 آذر ماه 1402 در محل صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار می شود.
سینا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۱۶:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
مختارزاده در مورد نقش پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی شریف در برگزاری این نمایشگاه گفت: چون رسالت اصلی پارک حمایت و کمک به تیم های نوپا و فناور است و رشد و پیشرفت این تیم ها منجر به اشتغال آفرینی می شود ما هم به نمایندگی از تیم های عضو پارک در این نمایشگاه حضور داریم و فرصت های شغلی را به بازدید ...
کارآفرین نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۱۶:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
در تازه ترین رتبه بندی جهانی کیو اس(QS)، دانشگاه صنعتی شریف با قرار گرفتن در جمع 100 دانشگاه برتر آسیا، امسال هم جایگاه نخست را در بین دانشگاه های کشور کسب کرد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۱۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
در رتبه بندی امسال QS دو دانشگاه صنعتی شریف و دانشگاه تهران در جمع 100 دانشگاه برتر آسیایی حضور دارند و شش دانشگاه ایرانی نیز در جمع رتبه 100 تا 200 قرار گرفته اند.
روابط عمومی دانشگاه صنعتی شریف، با صدور اطلاعیه ای در خصوص حواشی به وجود آمده در مراسم دانش آموختگی پردیس بین الملل کیش این دانشگاه توضیحاتی ارائه کرد.