سه شنبه ۰۱ فروردینساعت ۱۸:۰۲Mar 2023 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «عیدی کارمندان»

پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
فدراسیون هایی که انتخابات خود را پشت سر گذاشته اند در بلاتکلیفی به سر می برند. به گزارش طرفداری، روند برگزاری انتخابات فدراسیون های ورزشی از بهمن 1401 آغاز و تکلیف ریاست 11 فدراسیون ورزشی مشخص شد ...
سلامت نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۱:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
همیشه در ماه های پایانی سال، دولت میزان افزایش حقوق و دستمزد را برای کارمندان و کارگران بر اساس نرخ تورم اعلام می کند. این درحالی است که امسال مانند سال های گذشته نه تنها حقوق اعلام شده با میزان تورم هماهنگی نداشت بلکه عیدی کارمندان دولت نیز حتی به اندازه خرید آجیل عید نبود ...
برترین ها / تازه نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۱:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
هرچه به آخر سال نزدیک تر می شویم بحث ها و گمانه زنی ها درباره میزان حقوق کارمندان و کارگران بیشتر می شود.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۰:۵۱   + ۲۹ سایت دیگر  
افزایش شدید قیمت آجیل و خشکبار منجر به این شد تا بسیاری از خانوار تصمیم به حذف آن از سفره عید خود بگیرند و یا حجم خرید آن به طور محسوسی کاهش دهند.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۶:۲۵    
عضو هیئت مدیره کانون انجمن های صنفی مرغ گوشتی کشور گفت: افزایش قیمت گوشت قرمز و توزیع عیدی کارمندان با حقوق بهمن ماه تقاضا برای مرغ را افزایش داد و قیمت مرغ را به قیمت مصوب نزدیک کرد، ولی هیچ نگرانی برای توزیع و تولید مرغ در تعطیلات نوروز و ماه مبارک رمضان وجود ندارد.
مرور نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۷:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: به دنبال تصویب مبلغ عیدی کارمندان و بازنشستگان توسط هیأت وزیران و ابلاغ این مصوبه به سازمان تأمین اجتماعی و همچنین تأمین منابع مالی موردنیاز، پرداخت عیدی قریب به 4 میلیون نفر از بازنشستگان و مستمری بگیران تأمین اجتماعی از روز جمعه 12 اسفندماه آغاز می شود.
فرارو   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۶:۰۸   + ۴۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی از آغاز پرداخت عیدی بازنشستگان طی روزهای آینده خبر داد و گفت: به دنبال تصویب مبلغ عیدی کارمندان و بازنشستگان توسط هیأت وزیران و ابلاغ این مصوبه به سازمان تأمین اجتماعی و همچنین تأمین منابع مالی موردنیاز ...
تامین اجتماعی   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۲:۵۳   + ۷۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی که به منظور بازدید میدانی از ارائه خدمات بیمه ای و درمانی به بیمه شدگان و بازنشستگان و در 33 امین سفر استانی، به استان چهارمحال و بختیاری سفر کرده؛ در مراسم کلنگ زنی پلی کلینیک تخصصی بروجن ...
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۲۲:۰۳    
بحث نحوه محاسبه مبلغ عیدی و افرادی که مشمول عیدی می شوند نیز دوباره داغ شده است. افرادی که مشمول قانون کار هستند یا در دستگاه های اجرایی و دولتی کار می کنند به همراه بازنشستگان تأمین اجتماعی و دستگاه های دولتی، چشم انتظار پرداخت عیدی پایان سال خود هستند.
برترین ها / یکتا پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۲۰:۵۱   + ۲۳ سایت دیگر  
با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال، بحث دریافت عیدی کارکنان و مبلغ آن به شدت داغ می شود. عیدی یکی از مزایای کاری کارمندان و کارگران است که باید توسط کارفرما در پایان هر سال به آن ها پرداخت شود.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۲:۳۸   + ۱۲ سایت دیگر  
کسانی که سابقه کاری آن ها کمتر از یک سال کامل است چه میزان عیدی دریافت می کنند؟
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۰۹:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
در این روز ها که قیمت دلار و سکه به طور افسارگسیخته ای در حال افزایش است، دولت آقای رئیسی افسارِ افزایش حقوق و عیدی کارمندان را محکم کشیده است.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۲۱:۰۶    
مبلغ عیدی 1402 و همچنین حداقل حقوق و دستمزد کارمندان مشخص شده است و در این مقاله قصد داریم تا به این موضوع بپردازیم. مبلغ عیدی کارمندان و کارگران در سال1402 ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۰:۴۷   + ۲۴ سایت دیگر  
میزان افزایش عیدی، در شرایطی که نرخ تورم در ایران بیش از 44 درصد است و قیمت ها تغییرات روزانه دارد، سبب شده است بسیاری از کارشناسان این میزان عیدی را ناکافی بدانند. ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۱۷:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
حقوق بهمن و عیدی کارمندان باشگاه پرسپولیس پرداخت شد. به گزارش طرفداری، روز قبل در طرفداری از تلاش رضا درویش برای پرداخت حقوق معوقه کارمندان باشگاه خبر داده و گویا امروز بخشی از حقوق ها پرداخت شده است. ...
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۲۲:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
پاداش پایان سال یا عیدی کارمندان در مقایسه با سکه بهار آزادی از سال 1387 تاکنون بررسی شد.
اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۱:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهور، جزییات پرداخت عیدی کارکنان و کارمندان را به دستگاه های زیرمجموعه دولت ابلاغ کرد.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۰:۰۷   + ۴۵ سایت دیگر  
محمد اسدی با تاکید بر اینکه با جدیت پیگیر حقوق مزدی بازنشستگان از جمله 25 درصد باقیمانده ی متناسب سازی سال قبل هستیم؛ می گوید: با مستمری 6 میلیون تومانی، 6 روز هم به سختی می شود زندگی کرد.
ایستا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۰۸:۵۰   + ۲۲ سایت دیگر  
ایستانیوز:بر اساس مصوبه هیئت وزیران، میزان عیدی امسال کارکنان دولت و بازنشستگان یک میلیون و 800 هزار تومان خواهد بود که بابت همسر مبلغ 500 هزار تومان و بابت هر فرزند مبلغ 200 هزار تومان به آن اضافه خواهد شد.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۰۸:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهور، جزئیات پرداخت عیدی کارکنان و کارمندان را به دستگاه های زیرمجموعه دولت ابلاغ کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۰۷:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
خبرآنلاین : عیدی بازنشستگان مشمول صندوق بازنشستگی کشوری که در سال 1401 حق عائله مندی، اولاد و بیمه خدمات درمانی آنها را صندوق مذکور پرداخت کرده، توسط آن صندوق قابل پرداخت است و سایر مواردی که مشمول صندوق های یاد شده نیستند، از محل اعتبارات دستگاه اجرایی، سازمان یا شرکت دولتی ذی ربط قابل پرداخت است.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۲۳:۰۹   + ۹ سایت دیگر  
محمد مخبر معاون اول رییس جمهور امروز(دوشنبه 24 بهمن ماه) جزییات پرداخت عیدی کارکنان و کارمندان را به دستگاه های زیرمجموعه دولت ابلاغ کرد.
برترین ها / همشهری   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۲۳:۰۱   + ۴۴ سایت دیگر  
محمد مخبر معاون اول رییس جمهور امروز(دوشنبه 24 بهمن ماه) جزییات پرداخت عیدی کارکنان و کارمندان را به دستگاه های زیرمجموعه دولت ابلاغ کرد.
برترین ها / فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۲۱:۰۳   + ۵۵ سایت دیگر  
عیدی بازنشستگان امسال نیز مانند سال های گذشته بحث برانگیز شد، به خصوص مبلغ پایین آن که پول نهایتا ده کیلو برنج خواهد شد.
روز نو   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۱۵:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
در حالی میزان عیدی کارمندان و بازنشستگان نهاد های دولتی مبلغ ثابت یک میلیون و 800 هزار تومان مشخص شد که کارشناسان این رقم را مغایر با وعده حمایتی دولت از بازنشستگان با توجه به افزایش نرخ تورم، می دانند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۱۳:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل تامین اجتماعی در جمع راهپیمایان 22 بهمن گفت: با تامین منابع مالی سعی می کنیم عیدی بازنشستگان را پیش از پرداخت عیدی کارمندان خودمان بپردازیم.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۱ - ۱۴:۵۱    
شفقنا- با تصویب هیات وزیران میزان و ضوابط پرداخت پاداش پایان سال 1401 (عیدی) کارکنان و بازنشستگان دولت و همچنین کارگران تعیین شده است. عیدی کارمندان ...
بهار نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۱ - ۱۲:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
گروه اقتصادی: در حالی میزان عیدی کارمندان و بازنشستگان نهاد های دولتی مبلغ ثابت یک میلیون و 800 هزار تومان مشخص شد که کارشناسان این رقم را مغایر با وعده حمایتی دولت از بازنشستگان با توجه به افزایش نرخ تورم، می دانند. ...
طلا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۱۵:۵۶   + ۷۷ سایت دیگر  
با تصویب هیات وزیران میزان و ضوابط پرداخت پاداش پایان سال 1401 (عیدی) کارکنان و بازنشستگان دولت تعیین شده است.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۶:۵۷   + ۲۰ سایت دیگر  
معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه آزاد اسلامی جزئیات پرداخت پاداش (عیدی) 1402 کارکنان و اعضای هیأت علمی این دانشگاه را اعلام کرد.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۲۲:۰۷   + ۱۵ سایت دیگر  
در نشست روز گذشته هیات دولت، میزان عیدی کارمندان و بازنشستگان نهادهای دولتی مشخص است: مبلغ ثابت یک میلیون و هشتصد هزار تومان.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۴:۱۰    
گزارش کامل از گزیده خبرهای امروز تابناک با تو را با کلیک بر تیتر آن بخوانید. تصاویر پربازدید از عروسی مجلل دختر شایسته دنیا باتری ماشین خوابیده را چطور روشن کنیم؟ دستگیری سارق انگشترهای گران قیمت مبلغ عیدی کارمندان و بازنشستگان دولت تعیین شد چرا بلیت هواپیما کمیاب شده است؟ ...
برترین ها / افق تهران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۵:۱۵   + ۳۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت : سعی می کنیم قبل از این که عیدی کارمندان و زیرمجموعه های سازمان تامین اجتماعی را پرداخت کنیم، عیدی بازنشستگان پرداخت شود.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۲:۳۴   + ۱۹ سایت دیگر  
رکنا: مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: سعی داریم تا پرداخت عیدی بازنشستگان پیش از واریز عیدی کارمندان انجام گیرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۲:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: سعی می کنیم قبل از این که عیدی کارمندان و زیرمجموعه های سازمان تامین اجتماعی را پرداخت کنیم، عیدی بازنشستگان پرداخت شود.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۲:۰۵   + ۵۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی درباره پرداخت عیدی بازنشستگان گفت: سعی می کنیم عیدی بازنشستگان را پیش از پرداخت عیدی کارمندان خودمان بپردازیم.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۳:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی درباره پرداخت عیدی بازنشستگان گفت: سعی می کنیم عیدی بازنشستگان را پیش از پرداخت عیدی کارمندان خودمان بپردازیم.
ارانیکو   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۰۰:۲۹    
در حالی دولت میزان عیدی امسال کارمندان و بازنشستگان را یک میلیون و 800 هزار تومان اعلام کرده که به باور کارشناسان، این میزان عیدی نمی تواند نیاز مالی خانوارها را برای خرید شب عید تامین کند.
رویداد ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۰۰:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
در حالی دولت میزان عیدی امسال کارمندان و بازنشستگان را یک میلیون و 800 هزار تومان اعلام کرده که به باور کارشناسان، این میزان عیدی نمی تواند نیاز مالی خانوارها را برای خرید شب عید تامین کند.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۹:۴۶   + ۲۱۴ سایت دیگر  
میزان و ضوابط پرداخت پاداش پایان سال 1401 (عیدی) کارکنان و بازنشستگان دولت با تصویب هیات وزیران تعیین شد.
سلام نو / زندگی آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۲۱:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
طبق تصمیم و نظر شورای عالی کار، تمام شرکت هایی که زیر نظر قانون وزارت کار فعالیت می کنند باید به کارمندان خود به ازای یک سال کار معادل 60 روز آخرین دستمزد (حداقل عیدی) و 90 روز آخرین دستمزد (حداکثر عیدی)، عیدی پرداخت کنند.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۱:۱۹    
با نزدیک شدن به پایان سال، بحث نحوه محاسبه مبلغ عیدی و افرادی که مشمول عیدی می شوند نیز دوباره داغ شده است. افرادی که مشمول قانون کار هستند یا در دستگاه های اجرایی و دولتی کار می کنند به همراه بازنشستگان تأمین اجتماعی و دستگاه های دولتی، چشم انتظار پرداخت عیدی پایان سال خود هستند.
برترین ها / مهرصبا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۲۰:۱۳   + ۲۴ سایت دیگر  
: میزان پرداختی عیدی کارمندان نباید از 60 روز دستمزد کمتر و از 90 روز دستمزد بیشتر باشد.طبق قانون کار، کارگرانی که کمتر از 12 ماه (یعنی از 1 تا 11 ماه) سابقه پرداخت حق بیمه دارند و مالیات بر حقوق آن ها نیز پرداخت شده است، مشمول عیدی پایان سال هستند ...
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۹:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
طبق سنوات تبعیض آمیز گذشته عیدی بازنشستگان تامین اجتماعی را دولت تعیین می کند و مبلغ آن به اندازه ی عیدی کارمندان دولت است
اقتصاد تهران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۰۰:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
اقتصادتهران: عیدی پرداختی به کارگران و کارمندان حقوق بگیر زیر نظر قانون کار برای نوروز 1402، بین هشت میلیون و 359 هزار تومان تا 12 میلیون و 539 هزار و 250 تومان است که جزئیات آن در ادامه شرح داده می شود. ...
پارس نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۱:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
عیدی در نظر گرفته شده برای کارمندان و کارگران حقوق بگیر زیر نظر قانون کار در نوروز 1402، بین هشت میلیون و 359 هزار تومان تا 12 میلیون و 539 هزار و 250 تومان است
توریسم آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۸:۳۳    
توریسم آنلاین : میزان عیدی بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی برای سال 1402، یک میلیون و ششصد هزار تومان بوده که به اندازه مبلغ عیدی کارمندان و بازنشستگان کشوری و لشکری می باشد؛ همچنین زمان واریز عیدی بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی برای سال 1402 ، 16 بهمن ماه می باشد.
سلام نو / ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۶ - ۱۷:۲۶   + ۲۳ سایت دیگر  
نحوه محاسبه میزان عیدی کارگران فرمول ثابتی دارد که برای افرادی مورد استفاده قرار می گیرد که حداقل یک سال سابقه کار داشته باشند