سه شنبه ۰۸ مهرساعت ۱۴:۰۸Sep 2020 29

جدیدترین‌های «درآمد مالیاتی»

انتخاب   ۳۳ دقیقه پیش    
روزنامه اینترنتی فراز نوشت: ورود ویروس کرونا به کشور جدا از آن که کسب و کار ها را تعطیل و بنگاه های اقتصادی و کاری را متضرر و طیف گسترده از شاغلان را خانه نشین کرد، برای دولت چندان هم گران تمام نشد ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۰:۰۱    
کمربندها را محکم تر ببندید، چرا که دولت می خواهد بودجه سال آخر را بر مبنای تورم 22درصدی ببندند؛ خبری از رشد درآمدهای ارزی نیست و انبساط مالی یعنی فروش بیشتر اوراق بدهی و اسناد خزانه و البته امید به درآمد مالیاتی بیشتر ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۹:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
درآمد مالیاتی دولت در 3 ماهه بهار سال جاری به 51 هزار و 236 میلیارد تومان رسیده که نسبت به درآمد 24 هزار و 271 میلیارد تومانی مدت مشابه 3ماهه سال 98، رشد 111 درصدی را نشان می دهد.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۸:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
آمار منتشرشده در فصل بهار نشان می دهد، 51 هزار میلیارد تومان درآمد مالیاتی وصول شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد بیش از دو برابری داشته است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۰۵:۵۸    
با وجود اینکه گزارشهای کاملی در مورد سیاستهای اقتصادی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا ارایه نشده ولی بخش هایی از این سیاستها رسانه ای شده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۵:۱۰    
قادری، رئیس کمیته اقتصادی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: در جریان انتقال سهام، شاید حدود 10 تا 15 هزار میلیارد تومان به درآمدهای مالیاتی دولت اضافه شد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۷:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس بیان کرد: تهران به تنهایی 50 درصد مالیات کشور را به خزانه می پردازد اما از برگشت آن به حساب دستگاه های اجرایی تهران خبری نیست و عدد آن کمتر از 5 درصد است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۰۶:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مقتدری یک تولید کننده قطعات فلزی خودرو گفت: نیاز به نقدینگی قطعه سازان به سه دلیل، افزایش قیمت مواد اولیه، بدهی های خودرو سازان و هزینه های ناشی از کرونا و تعطیلی کارخانه ها بیش از 100 درصد افزایش یافته و در چنین شرایطی سازمان مالیات انتظار دارد چون فروش بیشتر شده دو برابر درآمد مالیاتی داشته باشد!
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۰۰:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
برترین ها: حسام الدین آشنا، مشاور روحانی در توئیتی درباره اوضاع نابسامان اقتصادی کشور نوشت: هشدار تحریم نفت ایران+اشباع بازار جهان از نفت ارزان یعنی سقوط درآمد ارزی دولت تحریمهای بانکی و مالی+کرونا یعنی سقوط درآمد گمرکی دولت ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۰۰:۰۲    
در یادداشت زیر حمید آذرمند به بیان راهکارهایی برای جبران کسری بودجه دولت در شرایط تحریمی که درآمد نفتی دولت کاهش پیدا کرده و درآمد مالیاتی نیز به علت شیوع کرونا و رکود کسب و کارها ناجیز شده و در مقابل مخارج دولت به علت شیوع کرونا بالا رفته است، می پردازد.
صدای ایران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۴:۳۰    
صدای ایران- دکتر محمدحسین عمارتی بخشایش در گفتگو با صدای ایران در خصوص ضرورت اعلام میزان درآمد مالیاتی توسط دولت گفت: اکنون که شفافیت مالیاتی و رویت حساب بانکی در دستور کار دولت و سازمان امور مالیاتی قرار گرفته متقابلا تمامی اقشارجامعه تقاضای شفافیت و رویت درآمدهای مالیاتی را دارند. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۳:۲۶   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان شرقی گفت: اشخاص حقوقی و صاحبان املاک اجاری تا پایان شهریور ماه فرصت دارند اظهارنامه مالیاتی عملکرد سال 1398 خود را به صورت الکترونیکی و اینترنتی به سازمان امور مالیاتی تسلیم کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - مدیرکل امور مالیاتی مازندران با اظهار این که پیش بینی می شد کرونا درآمد مالیاتی استان را کاهش دهد ، گفت : خوشبختانه درآمد استان از این محل با تحقق 98 درصدی ، نسبت به مدت مشابه سال گذشته تقریبا ثابت باقی مانده است.
بانکداری الکترونیک   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۱:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، وزارت دارایی آمریکا گفته است دولت در 11 ماه اول سال جاری مالی 6 تریلیون دلار هزینه کرده که دو تریلیون دلار آن برای مقابله با بحران کرونای 2019 بوده است. دولت آمریکا سه تریلیون دلار درآمد مالیاتی داشته است. ...
پایگاه خبری ایراسین   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۰۰:۰۷    
ارسلان شهنی کارشناس مسائل اقتصادی در یادداشتی برای ایراسین درخصوص احیای وزارت معادن و توجه بیشتر به بخش معدن نوشت:در شرایطی که به دلیل تحریم های ظالمانه ایالات متحده آمریکا، درآمد کشور از محل فروش نفت به شدت کاهش یافته و با توجه به رکود اقتصادی و تداوم شیوع ویروس کرونا ...
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس آمارهای وزارت اقتصاد در 5 ماهه امسال 75 هزار میلیارد تومان اوراق مالی اسلامی منتشر شد. بر اساس گزارش وزارت اقتصاد از جزئیات تامین مالی دولت، طی سال 1398 بیش از 74 درصد تأمین مالی دولت، توسط وزارت امور اقتصادی و دارایی صورت گرفت و میزان وابستگی بودجه به نفت با کاهش چشمگیری به 9 ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۰:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
برخی از اقتصاددانان با در نظر گرفتن برخی از آمارها اعلام می کنند که اصلاح بازار به صورت دستوری و جهت تامین سرمایه از بازارهای موازی است.
اخبار بانک   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۰۹:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
روزنامه شرق: براساس آخرین آماری که شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات) ارائه داده، در سه ماهه بهار سال جاری دولت در مجموع سه هزار و 348 میلیارد تومان درآمد مالیاتی از معاملات سهام در بورس و فرابورس کشور داشته که این میزان هفت درصد از کل درآمد مالیاتی معاملات سهام در سال 1398 ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۰۶:۴۵   + ۳۱ سایت دیگر  
بر اساس آمارهای وزارت اقتصاد در 5 ماهه امسال 75 هزار میلیارد تومان اوراق مالی اسلامی منتشر شد.
سلام نو   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۵:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
ولت در پنج ماه اخیر باوجود شیوع کرونا، 72 هزار میلیارد تومان از محل مالیات ها درآمد داشته است که رشد 20 درصدی نسبت به سال گذشته را نشان می دهد.
روزنامه گسترش صمت   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۱۴:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
بعد از طرح توزیع خودروی رایگان، حالا نوبت خانه دار کردن اقشار نیازمند است. آنگونه که سخنگوی کمیسیون عمران مجلس خبر داده طرح دو فوریتی ساخت چهار میلیون واحد مسکونی برای اقشار ضعیف آماده شده و به زودی به صحن مجلس می رود. اما آیا این وعده واقعی است؟ ...
دیجیاتو   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۱۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
ترکیه یکی از قطب های اصلی مونتاژ خودرو در منطقه به شمار می رود. این کشور میزبان کارخانه های بزرگی از برندهای مطرح دنیا بوده و کمپانی هایی چون فورد، فیات، تویوتا، هوندا، هیوندای و رنو محصولات خود را در خاک آن تولید می کنند. ...
ایجاد محدودیت برای مشوق های صادراتی مواد خام و کالاهای واسطه ای تصویب شد.
روزنامه شرق: براساس آخرین آماری که شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات) ارائه داده، در سه ماهه بهار سال جاری دولت در مجموع سه هزار و 348 میلیارد تومان درآمد مالیاتی از معاملات سهام در بورس و فرابورس کشور داشته که این میزان هفت درصد از کل درآمد مالیاتی معاملات سهام در سال 1398 ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۸:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
شیخ اسدی گفت : واردات استان کرمان در چهار ماهه سال جاری 11 هزار تن به ارزش 73 میلیون دلار است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 74درصد از نظر وزنی و 81 درصد از نظر ارزشی کاهش دارد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۴:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل - مدیرکل امور مالیاتی استان اردبیل از تزریق هزینه درآمد مالیاتی برای ایجاد عدالت اجتماعی در اردبیل خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۰۸:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- مدیرکل امور مالیاتی استان بوشهر گفت: افزایش 617 درصدی درآمد مالیاتی ارزش افزوده استان بوشهر در 6 سال اخیر تاثیر بارزی بر توسعه شهرها و روستاهای این استان داشته است.
موج   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۱۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل اداره اقتصاد و دارایی استان یزد گفت: دو هزار و 600 میلیارد تومان درآمد عمومی استان یزد است که به خزانه دولت واریز می شود بنابراین درآمد مالیاتی استان درآمد مطلوبی است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۰۷:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور مالیاتی خراسان شمالی گفت: بیش از یک چهارم درآمد مالیاتی استان طی 4 ماه نخست امسال را پرونده های کارخانه های آلومینای جاجرم و پتروشیمی خراسان تأمین می کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۱۰:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان استاندار کرمان گفت: 4500 میلیارد تومان درآمد مالیاتی استان کرمان در سال گذشته بوده و 1000 میلیارد تومان مازاد درآمد داشتیم که تنها 4 درصد مالیات مشاغل بوده و با همه این موارد، رتبه آخر کشور را در پرداخت مالیات داریم.
گلستان 24   ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۱۳:۱۰    
مدیرکل امور مالیاتی گلستان گفت که درآمدهای مالیاتی گلستان به دلیل غیرصنعتی بودن و معافیت های مالیاتی ضعیف است.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ۰۰:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی چهار گزینه سالم تامین مالی کسری بودجه را کاهش هزینه های مالی ، افزایش درآمدهای مالیاتی ، فروش سهام و اموال دولت و انتشار اوراق بدهی یا پیش فروش کالاهایی نظیر نفت معرفی کرد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۲۱:۱۱    
مدیرکل امور مالیاتی استان اصفهان از سهم 8 درصدی استان اصفهان از مالیات کشور با پرداخت 8500 میلیارد تومان بعد از استان تهران خبر داد و پیش بینی کرد که امسال این میزان به 11 هزار و 200 میلیارد تومان افزایش پیدا کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۵:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- مدیر کل اداره امورمالیاتی استان بوشهر گفت: مالیات صاحبان مشاغل تنها 4 درصد از درآمد مالیاتی استان بوشهر را تشکیل می دهد و درصد بالایی از این مشاغل در گروه 2 و 3 مالیاتی جای می گیرند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۶:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور مالیاتی خراسان شمالی از افزایش 36 درصد درآمدهای این سازمان طی 4 ماه نخست امسال خبر داد و گفت: تا ابتدای مردادماه 175 میلیارد تومان درآمد مالیاتی در استان جمع آوری شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- مدیرکل امور مالیاتی خراسان شمالی گفت: طی 4 ماه نخست سال جاری، 175 میلیارد تومان درآمد مالیاتی کسب کردیم که به نسبت مدت مشابه سال قبل 36 درصد رشد داشته است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۰۶:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
یک اقتصاددان گفت: اقدام خوبی که دولت به جای درآمد نفت انجام داد این بود که مولدسازی دارایی های خود را در برنامه پیش بینی کرده است.
هرچند بانک مرکزی تاکنون آمارهای عملکرد بودجه کشور را منتشر نکرده است، اما آخرین ارقام ارائه شده از بودجه سال99 نشان میدهد، درآمدهای مالیاتی حدود 20درصد رشد داشته و درآمد قابل توجهی از محل عرضه سهام شرکتهای دولتی ایجاد شده است.
ندای گیلان   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور مالیاتی گیلان گفت:در چند ماهه نخست امسال 80 میلیارد تومان به شهرداری ها و دهیاری های گیلان از درآمد مالیاتی پرداخت شده است و سال گذشته نیز از این محل 226 میلیارد تومان به شهرداری ها و دهیاری های استان پرداخت شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۰۹:۲۵   + ۲۵ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که هدف از اصلاح قانون مالیات های مستقیم در راستای اخذ مالیات از خانه های خالی عرضه واحدهای خالی به بازار بوده و هدف افزایش درآمد مالیاتی نیست.
نقدینه   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۲:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
نقدینه -میزان درآمدهای مالیاتی آمریکا به حدود 2.35 تریلیون دلار رسیده است. به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، میزان درآمدهای مالیاتی دولت این کشور تا پایان ماه ژوییه به دو تریلیون و 352 میلیارد و 486 میلیون و 600 هزار دلار رسیده است ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۶:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
حسین راغفر با اشاره به اینکه در قضیه اخذ مالیات از خانه های خالی، معاون وزیر مسکن اعلام کرده تنها یک بانک خصولتی مالک 1000 واحد خالی در تهران است، بیان داشت:، اما این مسئول دولتی نام این بانک را نبرده، اما کاملا مشخص است، همین بانک ها اقتصاد ایران را نابود کردند.
موج   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۰۲:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
دانشیار دانشگاه تهران گفت: فرار مالیاتی و سهم بالای اقتصاد زیر زمینی که بین 20 تا 40 درصد تولید ناخالص ملی است و همچنین عدم پرداخت مالیات اکثر نهادها، بنیادها و شرکت های حکومتی که قانونا از پرداخت مالیات معاف شده اند درآمد دولت از این بخش را کاهش داده اند.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۰۰:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد – تبریز – رامین نیک رفتار : مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان شرقی در دیدار نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز، گفت: سه هزار میلیارد تومان مجموع درآمدهای استان است که از این مقدار 8/ 2 میلیارد تومان سهم درآمدهای مالیاتی است ...
برترین ها / انتخاب   ۱۳۹۹/۰۴/۲۹ - ۱۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
روزنامه اینترنتی فراز نوشت: رقم سالانه فرار مالیاتی در ایران رقمی 60 تا 70 هزار میلیارد تومان است. آن طور که در قانون بودجه سال جاری پیش بینی شده است، امسال باید رقمی در حدود 195 هزار میلیارد تومان درآمد از محل مالیات هی مستقیم برای کشور حاصل شود. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۲۹ - ۰۹:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
آمارهای رسمی دولت چین نشان می دهد درآمد مالیاتی این کشور در شش ماه نخست سال جاری میلادی 8.2 تریلیون یوان بوده که نسبت به سال گذشته 11.3 درصد کاهش داشته است.
عصر زنجان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۸ - ۱۳:۱۵    
نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی ضمن اعلام حمایت رسمی از مهدی باقری کاندیدای مجلس شورای اسلامی، گفت: طرح استیضاح رئیس جمهور را امضا نکرده و نمی کنم.
اقتصاد مقاومتی   ۱۳۹۹/۰۴/۲۸ - ۱۰:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
سود سپرده های کلان بانکی بخش عظیمی از درآمد را در اقتصاد تشکیل می دهد که معاف از مالیات است. وضع مالیات بر این بخش آثاری نظیر افزایش درآمد مالیاتی بدون فشار بر اقشار ضعیف و متوسط و کاهش نرخ بهره برای سپرده گذاران را در پی دارد ...
آنا / خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۴:۰۳   + ۱۳ سایت دیگر  
عملکرد مالیات بر نقل و انتقال سهام در سال 98 حدود 4 هزار میلیارد تومان بوده که نسبت به سال 97 بالغ بر 500 درصد رشد نشان می دهد. این میزان نزدیک به 50 درصد از کل مالیات بر ثروت در سال 98 می باشد.
اقتصادگردان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ - ۱۳:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که هدف از اصلاح قانون اخذ مالیات بر خانه های خالی افزایش درآمد مالیاتی نبوده بلکه آزادسازی خانه ها از دست مبتکران و برداشتن گامی در راستای شفافیت اطلاعات اقتصادی در اولویت ما قرار دارد.