سه شنبه ۰۷ بهمنساعت ۱۴:۳۴Jan 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بارگیری نفت»

ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون پژوهشی جهاد دانشگاهی علم و صنعت تأکید کرد: در حوزه صنعت نفت، طرح های قابل توجهی از جمله همزن مخازن نفت، بازوی بارگیری نفت و واحد نمک زدایی بر پایه دانش داخلی طراحی شده اند که می تواند نیاز کشور در این حوزه را تأمین کنند.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۱۹:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
علی رغم تهدید های آمریکا علیه ایران، خبرگزاری بلومبرگ اعلام کرد نفتکش ایرانی به سواحل ونزوئلا رسید.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۱۳:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : مطابق گزارش بلومبرگ، نفتکش اندراس که توسط شرکت ملی نفت ایران اجاره شده است به آب های ونزوئلا رسیده و قرار است یک محموله نفت خام این کشور را بارگیری کند.
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۱۱:۱۲    
نفتکش در اجاره ایران برای بارگیری نفت به سواحل ونزوئلا رسیده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۴:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه استان مرکزی گفت: خط ریلی بارگیری نفت کوره سولفور(ATR) از طریق مخزن در انبار نفت شهید آنجفی این شرکت در اراک راه اندازی شد.
مدیر مهندسی و ساختمان شرکت نفت و گاز پارس گفت: موقتاً یک گوی متوسط و موجود با ظرفیت بارگیری حدود 5 هزار مترمکعب در ساعت آماده و تست های لازم انجام شده است تا در بهمن ماه برای بخش زودهنگام بتوانیم آماده دریافت و بارگیری نفت و میعانات گازی باشیم.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۷:۵۹   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش گروه اقتصاد تازه ترین ها به نقل از رویترز ، به دنبال اعلام آتش بس در لیبی و رفع محاصره تاسیسات انرژی این کشور، تولید نفت لیبی به 295 هزار بشکه در روز رسید. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۰۸:۳۲   + ۱۷ سایت دیگر  
نخستین نفتکش برای بارگیری نفت لیبی پس از محاصره هشت ماهه تاسیسات نفتی این کشور از سوی نیروهای خلیفه حفتر، وارد پایانه حریقه شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۹:۱۸   + ۳۲ سایت دیگر  
بلومبرگ نوشت یک نفتکش بزرگ با پرچم ایران در حال بارگیری نفت خام ونزوئلا در بندر خوزه این کشور است تا به آسیا صادر شود.
تابا خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۱:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی خوزستان گفت: مأموران پاسگاه انتظامی حسینیه یک دستگاه تانکر حامل 30 هزار نفت خام سرقتی را توقیف کردند. به گزارش تابا ، سردار حیدر عباس زاده گفت ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۰۹:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
بارگیری نفت خام به مقصد چین در ماه اوت 7.93 میلیون بشکه در روز گزارش شده که کمتر از 8.2 میلیون بشکه ثبت شده در ماه جولای و متوسط 11.87 میلیون بشکه در روز در سه ماهه دوم سال جاری میلادی است.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۲۱:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش راشاتودی، پتروبراس، غول نفتی دولتی برزیل فاز جدیدی از توسعه اولین پروژه نفتی آب های عمیق در میدان نفتی مِرو در حوزه نفتی سانتوس را، آغاز کرده است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۰۸:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
شرکت نفت و گاز پتروچاینا و شرکت سینوپک، بزرگترین پالایشگاه چین، هر کدام 5 تا 6 نفتکش بزرگ را برای بارگیری نفت آمریکا در ماه های اوت و سپتامبر اجاره کرده اند که هر کدام ظرفیت حمل دو میلیون بشکه نفت را دارند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۰:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
متخصصان داخلی بازوی بارگیری نفت را در جزیره خارگ بزرگترین پایانه نفتی کشور با موفقیت تعمیر کردند.
شانا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۲:۱۳   + ۱۱ سایت دیگر  
تعمیرات بازوی بارگیری نفت با صرف حدود 3 هزار و 200 نفرساعت و صرفه جویی بالغ بر 5 میلیارد ریال از سوی متخصصان اداره تعمیرات مکانیک در پایانه نفتی خارک انجام شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۰۷:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
یک متخصص حوزه محیط زیست تاکید کرد: لکه های نفتی نزدیک به 50 سال است به صورت جدی در خلیج فارس وجود دارد. معضل جدی در این حوزه این است که کشتی از دریای شمال واقع در اروپا به منطقه خلیج فارس می آید و از همان منطقه مقداری آب برای توازن بارگیری می کند و پس از آن در خلیج فارس اقدام به بارگیری نفت می کنند ...
شانا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۱۳:۳۰   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران از تهیه، تدوین و اجرای پروتکل بهداشتی ویژه عملیات صادرات و بارگیری نفت خام در دریا با در نظر گرفتن الزام های ملی و بین المللی خبر داد.
تدبیر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۲۱:۲۶    
کره جنوبی ادعای عدم بارگیری نفت و میعانات گازی ایران در ماه ژوئیه (تیر - مرداد) از سوی این کشور را رد کرد.
بازتاب   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۱۱:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
یک برنامه بارگیری نفت از این میدان نشان می دهد که بارگیری نفت در یوهان اسوردراپ قرار است در اوت به رکورد 4.4 میلیون بشکه معادل 465 هزار بشکه در روز برسد که در مقایسه با 429 هزار بشکه در روز در ژوییه بالاتر خواهد بود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۲۱ - ۰۹:۳۲    
وزیر خارجه ونزوئلا اقدام واشنگتن در ممانعت از ورود نفتکش ها به این کشور برای بارگیری نفت را حمله به ملت ونزوئلا تلقی کرد.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۲:۳۰    
سه اسکله مخصوص بارگیری نفت و فرآورده های نفتی را امسال در بندر شهید رجایی به بهره برداری می رسد که می تواند 30 میلیون تن به ظرفیت نفتی کشور اضافه کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۰۹ - ۰۹:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
بازار صادرات نفت آمریکا از گالف کوست در هفته گذشته بسیار فعال بوده است و حدود 6 نفتکش برای بارگیری نفت در ماه ژوئن ثبت نام کرده اند.
زرک   ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ - ۱۷:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه پلدختر از عصبانیت دولت آمریکا از بارگیری نفت کش های غول پیکر ایران خبر داد. به گزارش خبرنگار زرک ؛ حجت الاسلام سید محسن موسوی در خطبه های نماز عید سعید فطر که در مسجد جامع و با رعایت فاصله گذاری اجتماعی نمازگزاران اقامه شد ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۲/۰۳ - ۰۸:۴۲    
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: 3 اسکله مخصوص بارگیری نفت و فرآورده های نفتی امسال در بندر شهید رجایی به بهره برداری می رسد.
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: سال گذشته در شرایط سخت اقتصادی 11 پروژه سرمایه گذاری بخش خصوصی با ارزشی بالغ بر 5900 میلیارد تومان تحت قراردادهای ‪BOT‬ در بنادر کشور شروع شد.
اقتصاد آنلاین / آمد خبر   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۳:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
با افت شدید قیمت های نفت و پیش بینی ریزش تقاضای جهانی در سال 2020، چین که بزرگترین واردکننده جهان است، فرصت را غنمیت شمرده و به خرید بی سابقه نفت اورال روسیه پرداخته است.
آمد خبر   ۱۳۹۸/۱۲/۲۴ - ۰۰:۰۴   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش آمد خبر (amadkhabar.ir) : عربستان سعودی سرگرم آماده سازی عرضه میزان بالایی نفت به بازار جهانی است که ناوگان نفتکشهای این کشور ظرفیت کافی برای حمل آن را ندارند و برای این منظور به کرایه کشتیهای دیگر اقدام کرده است. ...
نفت آنلاین   ۱۳۹۸/۰۹/۰۱ - ۲۱:۰۱    
نیاز روز افزون بازار های جهانی به نفت خام ، صنعت نفت ایران را درصدد راه اندازی بزرگ ترین پایگاه بارگیری نفت خام جهان در جزیره خارگ واداشت . بر این اساس از سال 1337 اولین گروه ساختمانی بدین منظور وارد جزیره خارگ شد و هر روز مظاهر جدیدی از پیشرفت صنعتی در این جزیره کوچک پدیدار و درخشندگی این گوهر ...
بازار نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۳:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
بر اساس اعلام منابع و همچنین اسناد معتبر از شرکت PDVSA پالایشگاه نفتی رلیانس هند، بارگیری نفت از ونزوئلا را پس از 4 ماه وقفه ادامه خواهد داد.
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۱:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز - پالایشگاه هندی ریلاینس اینداستریز پس از چهار ماه وقفه، قرار است بارگیری نفت ونزوئلا را در اکتبر ازسربگیرد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۰۹:۳۳   + ۲۱ سایت دیگر  
پالایشگاه هندی ریلاینس اینداستریز پس از چهار ماه وقفه، قرار است بارگیری نفت ونزوئلا را در اکتبر ازسربگیرد.
نسیم   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۱:۴۵   + ۲۴ سایت دیگر  
امیر سرلشکر موسوی فرمانده کل ارتش و فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء در جریان سفر به استان بوشهر و بازدید از یگان های پدافندی ارتش و سپاه در جزیره خارگ و عسلویه ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۰۸ - ۱۰:۳۷   + ۱۵ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت با اشاره به ساخت 50 الکتروپمپ توسط 3 شرکت ایرانی برای انتقال نفت از گوره به جاسک، گفت: بر اساس برنامه ریزی ها فاز اول باید تا 18 ماه آینده به بهره برداری رسیده و صادرات و بارگیری نفت در بندر جاسک آغاز شود.
عصر ایران   ۱۳۹۸/۰۶/۲۹ - ۲۲:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
شرکت نفت آرامکو سعودی سه شنبه شب اعلام کرد: نفت خام و فراورده های نفتی اش به مشتریان آسیایی را با تأخیر هفت تا 10 روزه تحویل خواهد داد. به گزارش ایرنا به نقل از القدس العربی ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۶/۲۶ - ۱۸:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
به دلیل توقف تولیدات نفتی عربستان در پی حملات پهپادی روز شنبه انصارالله یمن به تاسیسات آرامکو، کشتی ها برای بارگیری در بنادر سعودی معطل شده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۶/۲۶ - ۱۸:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
پایگاه خبری العهد گزارش داد، نفتکش ها در بنادر سعودی منتظر بارگیری نفت هستند اما به دلیل توقف تولیدات عربستان سعودی، در حالت معطلی به سر می برند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۶/۲۶ - ۱۵:۲۰   + ۳۰ سایت دیگر  
معطلی نفتکش ها در پایانه های نفتی عربستان پس از حمله های اخیر به تأسیسات نفتی این کشور افزایش یافت.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۸/۰۶/۱۹ - ۱۸:۲۳   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، شرکت CNPC ماه میلادی گذشته در پی اقدام دولت ترامپ در بلوکه کردن اموال دولت ونزوئلا در آمریکا و هشدار مقامات آمریکایی به شرکتها درباره معامله با شرکت نفتی دولتی PDVSA ونزوئلا، به طور ناگهانی بارگیری نفت ونزوئلا را متوقف کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۶:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
منبع آگاه گفتند شرکت ملی نفت چین، از ماه آگوست به دنبال آخرین دور تحریم های آمریکا علیه این کشور امریکای جنوبی، بارگیری نفت این کشور را متوقف کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۲:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
شرکت نفت دولتی چین، خریدار نفت ونزوئلا، بارگیری نفت این کشور را در ماه اوت پس از آخرین تحریم های آمریکا علیه این صادر کننده آمریکای جنوبی متوقف کرده است.
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، طی مدت یک سال بیش از 10 پروژه برای پایانه ها پیشنهاد شده اند که مجموعا می توانند روزانه هشت میلیون بشکه نفت را در ابرنفتکش های VLCC بارگیری کنند. در حالی که همه این پایانه ها ضروری نیستند اما شرکت ها قصد دارند به پیشبرد این پروژه ها ادامه دهند. ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۰۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا : شرکت ملی نفت لیبی اعلام کرد بارگیری نفت در یک پایانه کشتیرانی تحت کنترل دولت را متوقف کرده است و پس از بسته شدن خط لوله ای که فعالیت های بزرگ ترین میدان نفتی این کشور را تعطیل کرد، وضعیت اضطراری اعلام کرد ...
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۲۱:۴۶   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، شرکت ملی نفت لیبی در بیانیه ای در پایگاه اینترنتی اعلام کرد برای بارگیری نفت خام در بندر زاویه وضعیت اضطراری اعلام کرده است. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
موسسه ملی نفت لیبی به دنبال انجام اقدامات خرابکارانه علیه میدان نفتی الشراره و توقف استخراج نفت از آنجا، حالت فوق العاده اعلام کرده و از توقف بارگیری نفت در بندر الزاویه در غرب این کشور خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۰:۳۷   + ۱۰ سایت دیگر  
آتش سوزی در پایانه صادرات نفت فراساحلی بصره فعالیت های بارگیری نفت خام را روز سه شنبه به طور موقت متوقف کرد، اما بارگیری نفت پس از خاموش شدن آتش، از سرگرفته شد.
ایفنا   ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۱۱:۲۸   + ۱۷ سایت دیگر  
پایگاه خبری فولاد ایران - رویترز در گزارشی نوست: مدیران شرکت PDVSA در دیداری که 14 مارس برگزار شد، موافقت کردند برخی شروط را برای مشتریان یا تأمین کنندگان جدید از جمله شرط دو سال تجربه در صنعت نفت را موقتاً حذف کنند ...
اقتصاد آنلاین / ساعت24   ۱۳۹۸/۰۴/۱۶ - ۱۵:۵۱   + ۲۵ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، این نخستین بار نیست که انگلیسی ها نفتکشی حامل نفت ایران را توقیف می کنند؛ نخستین محموله نفتی ایران در دوران ملی شدن صنعت نفت توقیف شد و یک نفتکش ایتالیایی (رزماری) با پرچم هندوراس، پس از بارگیری نفت ایران، در مسیر اروپا ...
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۵:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
معاونت دریایی سازمان بنادر و دریانوردی ایران از عملیات تخلیه و بارگیری نفت و فراورده های نفتی در بنادراین کشور همانند گذشته خبر داد.