پنجشنبه ۰۹ تیرساعت ۰۳:۳۶Jun 2022 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «روبل»

تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۲:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
قیمت روبل امروز چهارشنبه 8 تیر 1401 نوساناتی داشت؛ نرخ روبل در لحظه تنظیم این خبر 616 تومان است. بیشترین قیمت در طول روز چقدر است؟
فود پرس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۰:۵۸    
مواد غذایی اقتصاد غذا - یاشار غریبی: احتمالا تغییراتی در نحوه دریافت عوارض صادراتی بر گندم، جو، ذرت، روغن خام آفتابگردان، کنجاله و دانه آفتابگردان در روسیه اعمال شود که بر این اساس، این عوارض به جای دلار، بر مبنای روبل محاسبه و دریافت شود.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۰۹:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مصر و روسیه به دنبال استفاده از ارزهای محلی در مبادلات تجاری خود برای غلبه بر موانع ناشی از تحریم های غرب علیه مسکو هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۶:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
دادگاهی در روسیه شرکت پستی آمریکایی UPS را یک میلیون روبل ( معادل 18900 دلار) جریمه کرده است.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۲:۵۸   + ۱۱ سایت دیگر  
قیمت روبل امروز سه شنبه 7 تیر 1401 نوساناتی داشت؛ نرخ روبل در لحظه تنظیم این خبر 575 تومان است. بیشترین قیمت در طول روز چقدر است؟
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
عنصر ملموس ادغام شهرهای اشغالی اوکراین در اقتصاد روسیه، وارد کردن پول روسیه (روبل) به این شهرها از ماه گذشته است.
سلام نو / تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۰۸:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
نخست وزیر ژاپن در نشست جی7 در آلمان از قصد دولت توکیو برای گسترش تحریم ها علیه اشخاص و صادرات ضدروسیه خبر داد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۴:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
قیمت روبل امروز یکشنبه 5 تیر 1401 نوساناتی داشت؛ نرخ روبل در لحظه تنظیم این خبر 587 تومان است. بیشترین قیمت در طول روز چقدر است؟
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۰۶:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
آیا آنچه امروز به انتقام روبل از دلار انجامیده را می توان نمادی از ایده آل های پوتین و همراهانش در کرملین دانست؟ آنها به فکر انتقامی بزرگ از غرب هستند؟
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۰۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
روبل با تداوم افزایش ارزش در برابر دلار و یورو، تحریم های غرب را به سخره گرفته است.
آنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۶:۱۷    
بانک مرکزی روسیه روبل دیجیتالی را به منظور تسویه معاملات املاک و مستغلات آزمایش خواهد کرد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۳:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
قیمت روبل امروز شنبه 4 تیر 1401 نوساناتی داشت؛ نرخ روبل در لحظه تنظیم این خبر 594 تومان است. بیشترین قیمت در طول روز چقدر است؟
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۲:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
وزارت دارایی روسیه اعلام کرد که با ارسال 12.51 میلیارد روبل (234.5 میلیون دلار) به سپرده ملی تسویه حساب (NSD) دو مورد از بدهی اوراق قرضه یورویی-دلاری خود را به طور کامل تسویه کرده است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۰:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
تحلیلگر مسائل بین الملل گفت: روسیه به همراه آلمان، انگلیس، فرانسه و حتی چین در برجام نقش تعیین کننده ندارند و طرف اصلی برجام ایران و آمریکا هستند. اما روسیه می تواند نقش تسهیلگر داشته باشد.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۸:۳۲    
شفقنا – وزیر دارایی روسیه تاکید کرد که در پس تحریم های غرب علیه مسکو، تعهدات خود را در چارچوب اوراق قرضه بین المللی تنها به روبل پرداخت خواهند کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا، به نقل از آرتی عربی ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۳:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
بررسی های اخیر حاکی از آن است که ارز فیات روسیه، روبل، بهترین ارز در سراسر جهان در هفته های اخیر بوده است و مقالات توضیح می دهند که اقتصاددانان آمریکایی از این روند گیج شده اند.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۲:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
قیمت روبل امروز پنجشنبه 1 تیر 1401 نوساناتی داشت؛ نرخ روبل در لحظه تنظیم این خبر 601 تومان است. بیشترین قیمت در طول روز چقدر است؟
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۰۲:۱۲   + ۱۴ سایت دیگر  
در ماه می، مأموران قضایی روسیه بیش از 7.7 میلیارد روبل (143 میلیون دلار) از درآمد گوگل را ضبط کردند.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۱:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
قیمت روبل امروز چهارشنبه 1 تیر 1401 نوساناتی داشت؛ نرخ روبل در لحظه تنظیم این خبر 601 تومان است. بیشترین قیمت در طول روز چقدر است؟
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۰۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : به رغم چهار مرحله کاهش نرخ بهره سیاستی روسیه، پول ملی این کشور همچنان در حال تقویت شدن است. در روزهای اخیر ارزش روبل روسیه با افزایشی 7/ 1درصدی به بالاترین سطح خود از ژوئیه 2015 رسید و نرخ برابری دلار به روبل در سطح 4/ 55 ایستاد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۳:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
با وجود تصمیم بانک مرکزی روسیه برای تعلیق سیاست های کنترل ارزی و سرمایه ای ارزش روبل همچنان در برابر دلار در حال افزایش است.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۲:۳۰   + ۱۳ سایت دیگر  
قیمت روبل امروز سه شنبه 31 خرداد 1401 نوساناتی داشت؛ نرخ روبل در لحظه تنظیم این خبر 578 تومان است. بیشترین قیمت در طول روز چقدر است؟
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۱:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
ارزش روبل در بورس مسکو باز هم افزایش یافت و در برابر دلار آمریکا به بالاترین رقم خود در 7 سال اخیر رسید.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۰۹:۲۵   + ۱۶ سایت دیگر  
ارزش روبل به بالاترین میزان خود در هفت سال اخیر رسید و افزایشی که روسیه قصد مهارش را دارد گسترش داد و بحثی در مسکو درباره اینکه آیا بانک مرکزی باید نرخ ارز بهینه را هدف قرار دهد یا خیر، برانگیخت.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۱۹:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – ارزش روبل روسیه روز دوشنبه هم زمان با ادامه نظارت دولت بر بازار سرمایه و رونمایی از لایحه بودجه جدید، به بالاترین سطح در برابر دلار در بازار معاملات ارزی مسکو رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۱۷:۳۵    
بعد آغاز درگیری ها میان روسیه و اوکراین، روسیه برای بازگرداندن ارزش پول ملی خود، چند دستور پولی و مالی اعم از فروش گاز تنها با دریافت روبل را صادر کرد.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۱۵:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
ترجمه: سلیم حیدری نمایندگانی از بیش از 130 کشور، از جمله کشورهای غیردوست ، در مجمع سالانه SPIEF 2022 در سن پترزبورگ شرکت کردند. بیست و پنجمین مجمع بین المللی اقتصادی سن پترزبورگ (SPIEF 2022) که از 15 تا 18 ژوئن (خرداد) در روسیه برگزار شد، منجر به توافقنامه هایی به ارزش 5 ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۱۲:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
معاون نخست وزیر روسیه گفت: اتحادیه اروپایی در فصل زمستان پیش رو با مشکلات جدی روبرو خواهد شد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۱۲:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
قیمت روبل امروز دوشنبه 30 خرداد 1401 نوساناتی داشت؛ نرخ روبل در لحظه تنظیم این خبر 562 تومان است. بیشترین قیمت در طول روز چقدر است؟
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۱۱:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
روسیه چگونه توانست در مقابل کاهش ارزش پول ملی کشورش مقاومت کرده و ثبات را به روبل بازگرداند؟
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۱۱:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
قیمت روبل امروز یکشنبه 29 خرداد 1401 نوساناتی داشت؛ نرخ روبل در لحظه تنظیم این خبر 566 تومان است. بیشترین قیمت در طول روز چقدر است؟
تازه نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۰۶:۲۶    
گزارشات حاکی از آن است که روسیه همه ساکنان مناطق اشغالی شرق اوکراین را مجبور به پرداخت 14 هزار روبل برابر با 200 پوند می کند.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ - ۱۳:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
قیمت روبل امروز شنبه 28 خرداد 1401 نوساناتی داشت؛ نرخ روبل در لحظه تنظیم این خبر 566 تومان است. بیشترین قیمت در طول روز چقدر است؟
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۲۷ - ۲۱:۰۱    
روسیه اعلام کرد بیشتر مشتریان اروپایی ، پول گاز خریداری شده از روسیه را به روبل پرداخته اند.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۳/۲۷ - ۱۸:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شرکت دولتی آواتودور اعلام کرد که مسیر پیش بینی شده چین به اروپا که قرار بود از خاک قزاقستان و بلاروس عبور کند به سمت ایران هدایت می شود. هزینه این پروژه 600 میلیارد روبل تخمین زده شد، اکنون نیاز به ارزیابی مجدد و تعیین مسیر جدید دارد.
سلام نو / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۳/۲۷ - ۲۲:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
دادگاهی در مسکو جریمه ای 15 میلیون روبلی برای گوگل تعیین کرده که معادل 260 هزار دلار آمریکا است.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۱۱:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
قیمت روبل امروز پنجشنبه 26 خرداد 1401 نوساناتی داشت؛ نرخ روبل در لحظه تنظیم این خبر 553 تومان است. بیشترین قیمت در طول روز چقدر است؟
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۱۳:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
قیمت روبل امروز چهارشنبه 25 خرداد 1401 نوساناتی داشت؛ نرخ روبل در لحظه تنظیم این خبر 546 تومان است. بیشترین قیمت در طول روز چقدر است؟
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۱۲:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
ارزش روبل روسیه با وجود تحریم های اقتصادی بی سابقه از سوی آمریکا و متحدانش، در بورس مسکو افزایش یافت و بالاترین رقم خود را در برابر دلار و یورو ثبت کرد.
صدا نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۱۱:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
سیاست خارجی و امنیتی انرژی-محور اسرائیل ناشی از افزایش ارزش روبل روسیه به بالاترین سطح هفت ساله، به دلیل قیمت بالای نفت ناشی از تحریم ها علیه روسیه و بهبود جهانی پس از کووید، شکل گرفت ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۲۰:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: صادرات گاز روسیه به اروپا از زمان آغاز تحریم ها علیه مسکو به دلیل مداخله نظامی این کشور در اوکراین کاهش یافته و گازپروم تحویل گاز خود را به چندین مشتری اروپایی که از پرداخت به روبل خودداری کردند، قطع کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۱۴:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- در پی اعلام پایبندی سوئیس به تحریم های اتحادیه اروپا، بورس مسکو از توقف دادوستد با این کشور بر اساس فرانک (واحد پول سوئیس) در برابر روبل خبر داد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۱۲:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
قیمت روبل امروز سه شنبه 24 خرداد 1401 نوساناتی داشت؛ نرخ روبل در لحظه تنظیم این خبر 561 تومان است. بیشترین قیمت در طول روز چقدر است؟
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ - ۱۷:۵۲   + ۴۲ سایت دیگر  
صفری در ادامه از احتمال لغو روادید برای تجار روسی به منظور افزایش سرمایه گذاری، ایجاد سازوکار بانکی روبل با کشورهای هم پیمان روسیه، توافق ایجاد مسیر سبز گمرکی و بهبود روابط مالی با سفر مدیران کل بانک مرکزی خبر داد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ - ۱۲:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
قیمت روبل امروز یکشنبه 22 خرداد 1401 نوساناتی داشت؛ نرخ روبل در لحظه تنظیم این خبر 566 تومان است. بیشترین قیمت در طول روز چقدر است؟
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ - ۲۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
روز جمعه الویرا نابیولینا، رئیس بانک مرکزی روسیه در کنفرانس مطبوعاتی پس از جلسه هیئت مدیره گفت: بانک مرکزی روسیه علی رغم محدودیت های ارزی، به سیاست نرخ شناور روبل ادامه می دهد.
شانا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ - ۱۸:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
شرکت دولتی گازپروم روسیه اعلام کرد که طرح کرملین برای دریافت روبل در قبال فروش گاز طبیعی به مشتریان اروپایی طبق برنامه پیش خواهد رفت.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ - ۱۸:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
روسیه و چین پل مرزی جدیدی را در شرقی ترین منطقه مرزی با یکدیگر برای تقویت تجارت و تحکیم روابط بازگشایی کردند. به گزارش فرارو، پل جدید مرزی میان چین و روسیه که با هدف افزایش تجارت و تقویت روابط بازگشایی شد، شهر بلاگوشچنسک روسیه را به شهر هئیه چین در کنار رودخانه آمور می پیوندد ...