یکشنبه ۲۴ تیرساعت ۱۶:۴۹Jul 2024 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آیت الله هاشمی»

وانا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ - ۲۳:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
آیت الله هاشمی رفسنجانی در بخشی از خاطرات خود به پیشنهاد احمد جنتی، دبیر شورای نگهبان، برای تأسیس مجمع مشاوران فقهی به ریاست طاهری خرم آباد اشاره می کند.
فرادید   ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ - ۱۹:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
با قاب تاریخ به ایران قدیم سفر و یادی از گذشته می کنیم. در تهیه این مجموعه، از تصاویر کمتر دیده شده ای استفاده شده که تماشای آنها خالی از لطف نیست. ناطق نوری شب انتخابات 76 چه خوابی دید که باعث شد تا با خیال راحت به خاتمی تبریک بگوید؟ مرکز اسناد انقلاب اسلامی نوشت: رقابت اصلی بین کاندیداها ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، در هجدهمین روز از تیر ماه 1403 سومین جلسه ی کارگروه تحقیق و پژوهش در سال جاری با موضوع" بررسی نظام مسائل آموزش و پرورش ناحیه 2 بهارستان در سالن آیت الله هاشمی رفسنجانی برگزار شد. ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۱۶:۰۱   + ۱۹ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، حجت الاسلام علیرضا سلیمی ، در پاسخ به این سوال که رئیس جمهور منتخب چه زمانی از نمایندگی مجلس استعفا می دهد؟ گفت: نیازی به بررسی استعفای رئیس جمهور منتخب از نمایندگی مردم تبریز در مجلس وجود ندارد. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۳/۰۴/۱۵ - ۱۸:۲۴    
فاطمه هاشمی رفسنجانی دختر آیت الله هاشمی در واکنش به درخواست مصاحبه صداوسیما گفت که باید همه آنچه می گویم را پخش کنید و سپس مقابل دوربین صداوسیما گفت: مردمِ ناراحت از حاکمیت! رأی شما می تواند تاریخ را عوض کند... حرف های دختر هاشمی را می بینید و می شنوید.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۵ - ۱۳:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
فرزند آیت الله هاشمی گفت: از مردمِ ناراحت از حاکمیت، می خواهم در خانه ها ننشینند چرا که رای آنها می تواند تاریخ را عوض کند.
وانا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۵ - ۱۳:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
همسر مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی با حضور در حسینیه جماران رای خود را به صندوق انداخت.
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۴/۱۵ - ۱۲:۴۸    
عفت مرعشی همسر مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی و فاطمه هاشمی رفسنجانی در حسینیه جماران رای خود را به صندوق انداختند. منبع: جماران
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۴/۱۵ - ۱۲:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
همسر مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی با حضور در حسینیه جماران رای خود را به صندوق انداخت.
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۴/۱۳ - ۱۴:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
حضرت آیت الله هاشمی علیا مؤسس حوزه علمیه قائم(عج)، جلسه ای دیگر از جلسات هفتگی اخلاق عمومی با عنوان شرح دعای هشتم صحیفه سجادیه را برگزار کرد. در این جلسه نیز پیرو هفته های گذشته، به ادامه شرح فراز اَللَّهُمَّ إِنِّی أَعُوذُ بِکَ مِنْ... مُتَابَعَةِ الْهَوَی پرداخته ش
جماران   ۱۴۰۳/۰۴/۱۲ - ۱۱:۴۸    
اهانت به پزشکیان در حرم حضرت عبدالعظیم حسنی که از مشاهد مشرفه و اماکن امن الهی به شمار می آید ریشه در هتاکی به آیت الله هاشمی ، دکتر لاریجانی و ناطق نوری در حرمین شریفین (رضوی و معصومی ) دارد که برای رسیدن به صندلی قدرت یا حفظ موقعیت بطورعلنی از ایده "هدف وسیله را توجیه می کند" بهره گرفته می شود ...
استانداری تهران   ۱۴۰۳/۰۴/۱۲ - ۰۹:۵۱    
شهردار قرچک گفت: در راستای طرح نهضت آسفالت معابر، بلوار آیت الله هاشمی رفسنجانی آسفالت شد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۱۰ - ۲۳:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
تصاویری از مسعود پزشکیان در کنار آیت الله هاشمی رفسنجانی، سید محمد خاتمی و شهید آیت الله آل هاشم مشاهده می کنید.
سلام نو / تیتر برتر   ۱۴۰۳/۰۴/۱۰ - ۱۴:۱۹   + ۱۷ سایت دیگر  
در این مطلب شاهد تصویری از مسعود پزشکیان در کنار آیت الله هاشمی رفسنجانی، سید محمد خاتمی و شهید آیت الله آل هاشم خواهید بود .
انتخاب   ۱۴۰۳/۰۴/۰۹ - ۱۶:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مراسم تنفیذ حکم حسن روحانی در سال 92 با حضور آیت الله هاشمی رفسنجانی رییس سابق مجمع تشخیص مصلحت نظام، آیت الله مهدوی کنی رییس سابق مجلس خبرگان رهبری، آیت الله جنتی دبیر شورای نگهبان، احمدی نژاد رییس جمهور سابق، آیت الله آملی لاریجانی رییس سابق قوه قضاییه و علی لاریجانی رئیس مجلس نهم برگزار می شود.
سلام نو / خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۴/۰۹ - ۰۰:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
فاطمه هاشمی گفت: به آن ها حق می دهم، ولی اگر نیایند مشکلات چند برابر خواهد شد؛ اگر بیایند کشور ما بهشت نخواهد شد، ولی مشکلاتشان تا حدودی حل خواهد شد. از مردم می خواهم در انتخابات شرکت کنند.
انتخاب   ۱۴۰۳/۰۴/۰۸ - ۱۵:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
فاطمه هاشمی رفسنجانی دختر آیت الله هاشمی پس از شرکت در انتخابات ریاست جمهوری گفت: امروز یکی از روزهای تاریخ ساز کشورمان است و مردم ایران با حضور پرشور خود، اتفاق های خوبی را برای کشور رقم خواهند زد.
اقتصاد 24   ۱۴۰۳/۰۴/۰۸ - ۱۴:۰۱   + ۲۲ سایت دیگر  
عفت مرعشی و فاطمه هاشمی همسر و دختر مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی با حضور در حسینیه جماران، رای خود را برای انتخابات ریاست جمهوری به صندوق انداختند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۳/۰۴/۰۸ - ۱۳:۴۵   + ۱۶ سایت دیگر  
همسر مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی بر روی ویلچر در انتخابات ریاست جمهوری شرکت کرد. عفت مرعشی همسر مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی با حضور در حسینیه جماران رأی خود را به صندوق انداخت ...
سلام نو / خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۴/۰۸ - ۱۶:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
عفت مرعشی همسر مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی با حضور در حسینیه جماران رای خود را به صندوق انداخت.
سلام نو / خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۴/۱۵ - ۱۲:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
عفت مرعشی همسر مرحوم هاشمی رفسنجانی در حسینیه جماران رای خود را به صندوق انداخت.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۸ - ۱۳:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
همسر مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی در انتخابات شرکت کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۴/۰۶ - ۱۷:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
کرباسچی در گفتگو با خبرآنلاین می گوید در مورد آقای پزشکیان نمی توان سوءاستفاده یا دروغگویی یافت.
افق نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۰۶ - ۱۱:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگاران ایرنا، پزشکیان دقایقی بعد از ورود سعید جلیلی دیگر نامزد انتخابات، از طریق فرودگاه بین المللی آیت الله هاشمی رفسنجانی شهر کرمان، وارد این استان شد که ابتدا به گلزار شهدا رفت.حضور بر سر مزار شهید حاج قاسم سلیمانی و دیگر شهیدای آرمیده در این مکان مقدس، نخستین برنامه وی در کرمان [...]
عصر خبر   ۱۴۰۳/۰۴/۰۶ - ۰۹:۴۳   + ۲۰ سایت دیگر  
مسعود پزشکیان نامزد انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در ادامه سفرهای انتخاباتی خود، عصر سه شنبه (5 تیر 1403) به کرمان سفر و در جمع مردم این شهر سخنرانی کرد. پزشکیان در سخنرانی خود در این سفر به سردارشهید سلیمانی و آیت الله هاشمی ادای احترام کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۳/۰۴/۰۵ - ۲۲:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
مسعود پزشکیان، نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: اگر کارهای آیت الله هاشمی رفسنجانی نبود ایران الان به اینجا نمی رسید.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۴/۰۵ - ۰۹:۱۴    
حوزه/ تولیت مدرسه علمیه چیذر در توصیه به کاندیداهای ریاست جمهوری تاکید داشت: برخی از نامزدهای ریاست جمهوری گمان می کنند که می توانند به اسم نقد کردن عملکرد گذشتگان، و سابقه درخشان بیش از چهل سال انقلاب را زیر سوال ببرند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۳/۰۴/۰۴ - ۲۱:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
علی خضریان چهره حامی سعید جلیلی و محسن هاشمی فرزند آیت الله هاشمی و چهره حامی مسعود پزشکیان ساعتی پیش مناظره آتشینی درباره انتخابات ریاست جمهوری 1403 داشتند. در این مناظره از رای پایین نمایندگان مجلس در این دوره تا پای همسر آیت الله هاشمی به میان کشیده شد. نسخه کامل این مناظره را در تابناک می بینید.
کاماپرس   ۱۴۰۳/۰۴/۰۴ - ۱۶:۰۳    
محسن هاشمی، پسر آیت الله هاشمی رفسنجانی و نماینده مسعود پزشکیان، یکی از 6 کاندیدای ریاست جمهوری در مناظره زنده تلویزیونی با علی خضریان، نماینده سعید جلیلی، دیگر نامزد انتخاباتی را تهدید کرد که مادرش عفت مرعشی را به پای میز مناظره بیاورد. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۳/۰۴/۰۴ - ۱۴:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
مهندس محسن هاشمی رفسنجانی فرزند ارشد مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی، مدیرعامل سابق متروی تهران و از اعضای اصلی حزب کارگزاران سازندگی در گفتگو با تابناک به سئوالات انتخاباتی و سیاسی پیرامون انتخابات زودهنگام و حساس چهاردهمین دوره ریاست جمهوری پاسخ داد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۳/۰۴/۰۴ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مهندس محسن هاشمی رفسنجانی فرزند ارشد مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی، مدیرعامل سابق متروی تهران و از اعضای اصلی حزب کارگزاران سازندگی در گفتگو با تابناک به سئوالات انتخاباتی و سیاسی پیرامون انتخابات زودهنگام و حساس چهاردهمین دوره ریاست جمهوری پاسخ داد.
خبر فوری   ۱۴۰۳/۰۴/۰۳ - ۲۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله هاشمی رفسنجانی 35 سال پیش در خاطرات روز شنبه، 3 تیر 1368، رد درخواست نمایندگان مجلس برای قبول سمت ریاست مجلس توسط سیداحمدخمینی به علت کسالت جسمی و افسردگی را روایت کرده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۴/۰۳ - ۱۹:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
محمد هاشمی با اشاره به تنش ایجاد شده در میزگرد فرهنگی پزشکیان گفت: واکنش دکتر پزشکیان کاملا درست بود، ایشان گفتند ما فقط دعوا می کنیم و نمی توانیم با هم کار و صحبت کنیم ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ - ۱۹:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه و مسئولان عالی دستگاه قضا امروز (پنجشنبه، 31 خرداد) در آستانه هفته قوه قضائیه با حضور در حرم مطهر امام خمینی (ره) با آرمان های بنیانگذارکبیر انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ - ۰۷:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
ششمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با مشارکت 50 درصدی و پیروزی آیت الله هاشمی رفسنجانی برگزار شد.
رکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۲۲:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
تصاویری از خانه ساده و بدون تجملات خانواده آیت الله هاشمی رفسنجانی را مشاهده بفرمایید.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۱۴:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
حوزه/ استاد حوزه علمیه تاکید داشت: هواپرستی نقطه مقابل خداپرستی است. خداوند می داند چنین انسانی که به اختیار خودش دنبال هوای نفس و شیطان رفته است، دیگر قابلیت کمک الهی را ندارد؛ لذا عنایات الهی از او در دنیا و آخرت سلب می شود.
روزگار خودرو   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۷:۳۳    
سال 1372 خط تولید پراید در ایران با حضور رییس جمهور وقت مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی افتتاح شد.
شهدای ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۴:۰۳    
به گزارش شهدای ایران ، محسن هاشمی، پسر ارشد آیت الله هاشمی و رئیس شورای مرکزی حزب کارگزاران با خبرآنلاین گفتگو کرده است که بخش هایی از آن را در ادامه خواهید خواند: *اگر لاریجانی، جهانگیری و احمدی نژاد تایید صلاحیت می شدند مشارکت به 70 درصد می رسید ...
روز نو   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۳:۴۳   + ۲۰ سایت دیگر  
با محسن هاشمی، رئیس شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی، رئیس پیشین شورای شهر تهران و فرزند آیت الله هاشمی چند روز پیش از اولین مناظره انتخابات به گفتگو نشستیم، او تاکید دارد فضای فعلی هنوز دوقطبی نشده است اما با موج جدیدی که پزشکیان ایجاد کرده انتخابات به سمت انتخابات بالای 50 درصد می رود.
مهرصبا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۸ - ۱۱:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
قالیباف به آیت الله هاشمی می رسد؟ /کاندیدا می شوند تا فقط برای اینکه 5 دقیقه تلویزیون آنها را نشان دهد؟ /فرد بی خاطره، رجل سیاسی نمی شود قالیباف پیش از آنکه در جایگاه رئیس مجلس قرار گیرد در انتخابات ریاست جمهوری هفتم و یازدهم و دوازدهم شرکت کرد و در اولی و دومی ناکامِ انتخابات شد و در دوره ...
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۲۲:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
پزشکیان گفت: در دوره آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس دانشگاه بودم، گفتند باید 300 نفر را اخراج کنید که قبول نکردم. گفتم حکم من را لغو کنید ولی من کسی را اخراج نمی کنم. سعی کردم با مردم زندگی کنم نه با قدرت.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۲۱:۲۷    
مسعود پزشکیان، نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در برنامه بدون تعارف گفت: در زمان آیت الله هاشمی رئیس دانشگاه بودم و به ما گفتند 300 نفر را باید بیرون بریزید من گفتم این کار را نخواهم کرد خودم را بیرون کنید.
سلام نو / شمال نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۰۱:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
در ویدیو زیر شاهد تصاویری از حضور فاطمه هاشمی در همایش زنان حامی پزشکیان در ستاد این نامزد انتخابات ریاست جمهوری خواهید بود.