پنجشنبه ۱۶ آذرساعت ۰۶:۵۳Dec 2023 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «یارانه بگیران»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۲:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مردم استان تاکنون 300 میلیارد تومان از طریق کالابرگ الکترونیک خرید کرده اند.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۰۹:۲۴    
در چند روز گذشته خبرهایی درخصوص واریز یارانه جدید با رقم هایی شگفت انگیز برای بعضی از خانواده ها و اقشار کم درآمد جامعه منتشر شد. برای اینکه بدانید آیا شما هم جزء این یارانه بگیران هستید یا خیر خبر زیر را بخوانید.
نامه نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۰۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
در چند روز گذشته خبرهایی درخصوص واریز یارانه جدید با رقم هایی شگفت انگیز برای بعضی از خانواده ها و اقشار کم درآمد جامعه منتشر شد. برای اینکه بدانید آیا شما هم جزء این یارانه بگیران هستید یا خیر خبر زیر را بخوانید.
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۰۸:۱۱   + ۳۶ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد که هنوز تصمیمی درباره برخورداری از دهک های هشتم و نهم درآمدی از امتیاز تشویقی کالابرگ گرفته نشده است.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۰۷:۲۲    
به گزارش زیرنویس به نقل از دولت، سیدصولت مرتضوی در حاشیه پاسخگویی به سوالات مردم و در جلسه با خبرنگاران، به سوالی درباره پاسخگویی به مطالبات تماس گیرندگان و اثربخشی ارتباطات مردمی پاسخ داد ...
اکونگار   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۶:۱۶   + ۷۰ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر امور حمایتی و توانمندسازی وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی با اشاره به اینکه اطلاعات بانک رفاه ایرانیان هر 6 ماه یک بار به روز می شود، گفت:برخی داده ها کامل نیست اما نیازمند به روز رسانی داده ها و استانداردسازی آنها هستیم تا دهک بندی به درستی اجرایی شود تا افراد ذی نفع نیز در دهک های ...
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۰:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
خبرهای خوشی از واریز دو یارانه نقدی بحساب یارانه بگیران در ماه آذر منتشر شده است.طبق برآوردها خانواده های یارانه بگیران حداق 5 میلیون تومان یارانه نقدی این ماه خواهند گرفت.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۰۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
علیرضا عسگریان در برنامه صف اوّل شبکه خبر سیما با اشاره به تجمیع اطلاعات اقتصادی خانوارهای ایرانی در پایگاه رفاه ایرانیان، گفت: تجمیع اطلاعات در پایگاه رفاه ایرانیان با همراهی دستگاه های مرتبط صورت می گیرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۲۱:۲۱   + ۱۸ سایت دیگر  
رییس سازمانه برنامه و بودجه گفت: در حال حاضر 20 تا 30 درصد افرادی که یارانه می گیرند نیازی به یارانه نقدی ندارند می توان با حذف آنها، یارانه نقدی را به سمت افراد کمتر برخوردار سوق داد.
اندیشه معاصر   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۱۴:۱۸   + ۴۱ سایت دیگر  
تصویب افزایش 20 درصدی مستمری مددجویان کمیته امداد و بهزیستی که 6 میلیون از جامعه ایثارگران، بهزیستی و کمیته امداد سهام عدالت دریافت می کنند.
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۱۴:۰۳   + ۲۰ سایت دیگر  
با توزیع یارانه ها اینکه در چه دهکی هستیم یکی از سوالات اصلی هر فردی محسوب میشود. در ادامه به شما میگوییم در کدام دهک درآمدی قرار میگیرید.
اقتصاد آنلاین / صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۲۲:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
با تصمیم دولت جامعه ایرانی که تا کنون 10 قسمت (دهک) تقسیم می شد حالا قرار است به 100 قسمت (صدک) تقسیم شود. برای پرداخت یارانه ها و سایر تسهیلات حکایتی نیز از این پس صدک مبنای تصمیم گیری ها خواهد بود.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۰۹:۲۶   + ۵۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: سه دهک اول که درآمدهای بالاتر دارند به تدریج یارانه آنها قطع شده و یارانه به تعداد کمتر و به نیازمندان واقعی داده شود.
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۰۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
با تصمیم دولت، جامعه ایرانی که تاکنون به 10 قسمت (دهک) تقسیم می شد، حالا قرار است به 100 قسمت (صدک) تقسیم شود.
بازتاب   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۲۱:۳۸   + ۲۴ سایت دیگر  
داود منظور، رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در دیدار با آیت الله نوری همدانی با اشاره به اقدامات انجام گرفته در زمینه اجرای طرح کالابرگ الکترونیک و استقبال خانواده ها از این طرح اظهار داشت ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۱:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
معاون رفاه وزیر کار گفت:پیش بینی می کنیم با صدک بندی مردم در هدفمندی یارانه ها، از 79 میلیون و 600 هزار نفریارانه بگیر، هفت میلیون نفر بین دهک ها جابه جا می شوند. ...
اقتصاد آنلاین / حیات   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۰:۳۲   + ۴۴ سایت دیگر  
معاون رفاه وزیر کار گفت:پیش بینی می کنیم با صدک بندی مردم در هدفمندی یارانه ها، از 79 میلیون و 600 هزار نفریارانه بگیر، هفت میلیون نفر بین دهک ها جابه جا می شوند.
اقتصاد آنلاین / همشهری   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۲۲:۴۷   + ۵۹ سایت دیگر  
معاون امور رفاهی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تشریح اقدامات دولت برای حمایت از مادران باردار و کودکان تا 5 سال، گفت: ماهانه 32 هزار میلیارد تومان در قالب یارانه و کالابرگ هزینه می شود.
نامه نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۰:۲۶    
به گزارش پایگاه خبری مثلث آنلاین :جزئیات نهایی یارانه نقدی جدید آبان ماه اعلام شد. یارانه نقدی یکی از موارد مورد بررسی دولت در چند وقت اخیر بوده است و بعضی از اخبار مبتی بر افزایش مبلغ یارانه نقدی در سال جدید به گوش می رسد. یارانه نقدی بعضی از دهک ها 300 و تعدادی 400 هزار تومان است ...
شما نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۰:۲۲   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: برای هر مادر مشمول طرح تا سقف 4 میلیون تومان واریز می شود که در مدت 6 ماه باید از کالاهای تعریف شده خریداری شود.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۰۷:۵۹   + ۵۴ سایت دیگر  
یارانه جدید 600 هزار تا یک میلیون تومانی به کودکانی اختصاص می یابد که دچار لاغری مفرط، کم وزنی و کوتاهی قد باشند.
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۰۰:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
منابع هدفمند سازی یارانه ها از افزایش میلیونی مبلغ یارانه نقدی هر ایرانی خبر داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۱:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
معاون بهداشت وزارت بهداشت از اجرای طرح ارتقای وضعیت تغذیه کودکان زیر 5 سال خبر داد.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۰:۴۰   + ۲۳ سایت دیگر  
علیرضا عسگریان، معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به اینکه صدک بندی جامعه انجام شده است، وقوع تغییرات بین صدک ها در مقایسه با دهک بندی فعلی را منوط به اعمال داده های درآمدی خانوارها نیمه دوم سال جاری دانسته است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۱۴:۰۵    
گزارش کامل از گزیده خبرهای امروز تابناک با تو را با کلیک بر تیتر آن بخوانید. لحظاتی دلهره آور از آتش گرفتن موتور هواپیمای در حال پرواز! برخی دانشمندان می گویند شاید لایه اوزون هرگز ترمیم نشود زمان پرداخت معوقات پرستاران اعلام شد توصیه جنجالی به ایرانی ها برای داشتن زندگی بهتر ...
اقتصاد آنلاین / فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۲۲:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
بررسی قیمت روز و جدید انواع خودروهای چینی در تاریخ 2 آذرماه. برای مشاهده قیمت کارخانه ماشین چینی وارد سایت اقتصادآنلاین شوید.
سلام نو / فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۰:۵۵   + ۱۸ سایت دیگر  
به گفته مدیر کل روابط عمومی بانک مرکزی، وام 300 میلیونی بدون کارمزد با مدل جدید اعتبارسنجی از نیمه اول آذر ماه پرداخت می شود.
اقتصاد آنلاین / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۰۹:۰۳   + ۸۰ سایت دیگر  
در حالیکه معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی پیش از این اعلام کرده بود تا پایان آبان ماه دسته بندی درآمدی خانوارها از دهک به صدک تغییر و اینگونه احتمال اضافه ...
اقتصاد آنلاین / فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۱۱:۳۷   + ۶۵ سایت دیگر  
مدیرکل روابط عمومی شرکت راه آهن قیمت بلیت های قطار ایران _ کربلا را اعلام کرد.
اقتصاد آنلاین / فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۱۱:۳۷   + ۲۹ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گفت: تهران امروز و فردا غبار محلی دارد و شرایط برای گروه های حساس ناسالم است اما از روز یکشنبه با وزش باد هوای پایتخت مطلوب خواهد شد.
اقتصاد آنلاین / فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۱۰:۲۲   + ۶۲ سایت دیگر  
ثبت نام نوبت اول آزمون سراسری و آزمون پردیس های دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی سال 1403 از یکشنبه 5 آذرماه سال 1402 آغاز می شود.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۱۰:۴۷   + ۴۴ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر امور سبزی و گیاهان جالیزی وزارت جهاد کشاورزی با اشاره به دلایل گرانی گوجه فرنگی در بازار گفت: کاهش عرضه گوجه فرنگی در بازار به دلیل شروع فصل سرما، بارندگی و تاخیر در برداشت محصول و حمل و نقل بوده که البته قیمت ها به زودی متعادل می شود.
برترین ها / فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۱۱:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
شهید حمیدرضا الداغی ساعت 21 روز هشتم اردیبهشت در یکی از معابر شهری سبزوار به منظور دفاع از همشهریان خود از سوی چند جوان به شدت مورد اصابت ضربات سلاح سرد قرار گرفت و به فیض شهادت نائل آمد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۰۷:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
یارانه نقدی چند ماهی است که به طور ثابت برای برخی از یارانه بگیران 300 و برای برخی دیگر 400 هزار تومان است. با این حال خبرهایی مبنی بر ایجاد تغییر در یارانه نقدی افراد شنیده می شود. گفته شده که با تغییر دهک بندی به صدک بندی، یارانه نقدی برخی افراد قطع خواهد شد ...
جماران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۲۳:۵۰   + ۲۷ سایت دیگر  
منابع هدفمند سازی یارانه ها در لایحه بودجه سال 1403 با رشدی 15 درصدی به 758 هزار میلیارد تومان رسیده است. این در حالی است که منابع هدفمندی یارانه ها در بودجه سال گذشته حدود 659 هزار میلیارد تومان بوده است.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۱۶:۳۴   + ۴۳ سایت دیگر  
طبق لایحه بودجه 1403، سازمان هدفمندسازی یارانه ها موظف است یارانه خانوارهای غیرمشمول حمایت دولت را حذف کند.
سلام نو / اندیشه معاصر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۲۳:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
همچنین بر اساس لایحه بودجه 1403، سازمان هدفمندسازی یارانه ها موظف است منابع حاصل از عوارض و مالیات بر ارزش افزوده فروش فرآورده های نفتی و گاز طبیعی را با تخصیص سازمان برنامه و بودجه کشور صرفا برای تأمین یارانه نان و دارو هزینه کند.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۶:۲۴   + ۲۹ سایت دیگر  
در لایحه بودجه سال 1403، منابع تامین یارانه و یارانه بگیران سال آینده اعلام شدند.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۰۸:۴۳   + ۶۵ سایت دیگر  
بر اساس لایحه بودجه، در سال آینده یارانه به دارو، شیرخشک و ملزومات مصرفی پزشکی، یارانه نقدی، معیشتی و کالابرگ الکترونیک، کمک به خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی کشور، نان ...
اقتصاد آنلاین / حیات   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۲:۵۱   + ۶۲ سایت دیگر  
در لایحه بودجه 1403 پیشنهاد شده که سازمان هدفمندسازی یارانه ها با همکاری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نسبت به حذف یارانه خانوارهای غیر مشمول حمایت دولت اقدام کند.
نامه نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۲:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
واریز یارانه شب یلدا از سال 99 و با زمان ورود کرونا به ایران آغاز شده است. امسال هم خبرهایی درباره واریز یارانه شب یلدا 1 میلیون تومانی بحساب ها به گوش می رسد که جزئیات این خبر مهم را با هم در سایت دیجی سرگرمی می خوانیم.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۰:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
دولت درحالی به اشکال مختلف سعی می کند با افزایش مبلغ یارانه ها، یارانه بگیران را ترغیب به استفاده از کالابرگ کند که به گفته کارشناسان چنین شیوه ای خیلی نمی تواند مردم را از دریافت یارانه نقدی دور کند.
معاون رفاه وزیر کار گفت: طرح امنیت غذایی کودکان برای افزایش 600هزار تا 1میلیون تومانی یارانه 120هزار خانوار از امروز یک شنبه آغاز می شود، اکنون به خانوارها پیامک ارسال شده است.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۱۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
اعضای کمیسیون تلفیق برنامه هفتم در جلسه عصر این کمیسیون با ماده 31 لایحه برنامه هفتم و بند الف آن موافقت کردند. بر اساس این ماده، دولت مجاز است تا پایان سال اول برنامه هفتم، اقدامات لازم را برای بهره مندی مساوی همه ایرانیان از یارانه انرژی فراهم کند.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۰۲:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس به نقل از ایسنا، مبلغ یارانه نقدی آبان 1402 بدون تغییر واریز خواهد شد. یارانه نقدی بعضی از خانوارها بدلی داشتن درآمد بالا قطع شده است.از اوایل ماه آبان تغییراتی در دهک بندی یارانه نقدی بگیران ایجاد شده است و این امر با سردرگمی مردم همراه بوده. اگر شما هم نمیدانید که [...]
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۰۰:۳۶   + ۵۳ سایت دیگر  
علیرضا عسگریان بااشاره به طرح کالابرگ الکترونیک اظهار کرد: ابعاد این طرح کاملا راهبردی و دارای برش های مختلفی است که از امروز به بعد می توانید تاثیر آن را در سفره غذایی مردم به راحتی مشاهده کنید.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۲۳:۵۴   + ۲۸ سایت دیگر  
وزارت رفاه در اجرای فاز جدید طرح کالابرگ الکترونیک از روز گذشته تعداد اقلام تحت پوشش را به 16 قلم افزایش داد و به این ترتیب میوه و سبزیجات هم به سبد کالابرگ الکترونیک اضافه شد.
در حالی بیش از پنج ماه از اجرای سراسری طرح کالابرگ الکترونیک در کشور می گذرد که تاکنون دولت برای امنیت غذایی خانوارها، 11 قلم کالای اساسی را در سبد غذایی این طرح تعریف کرده بود ...
نامه نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۴:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
دیروز وزارت رفاه خبر مهمی درباره اجرای فاز جدید پرداخت یارانه نقدی 600 تا 1 میلیون تومانی را به خانوارهای دارای واجد شرایط داد. جزئیات این خبر یارانه ای داغ را با هم می خوانیم.