جمعه ۰۸ مردادساعت ۱۴:۴۱Jul 2021 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «یارانه بگیران»

صمت   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۰:۴۸   + ۱۳ سایت دیگر  
براساس شیوه نامه ابلاغی جدید بانک مرکزی تمام دارندگان سهام عدالت و سرپرستان خانوار که حداقل یکی از یارانه های نقدی یا معیشتی را دریافت می کنند، تا سقف هفت میلیون تومان، کارت رفاهی دریافت خواهند کرد. ...
روند بازار   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۸:۱۷   + ۱۳ سایت دیگر  
براساس اعلام بانک مرکزی پنج بانک ملی ایران ، ملت ، صادرات ایران ، تجارت و رفاه کارگران از چه زمانی باید وام هفت میلیون تومانی کارت رفاهی را بپردازند؟ ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۳:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
رکنا: در بخش نامه بانک مرکزی آمده است که صاحبان سهام عدالت و همه سرپرستان خانوار که حداقل یکی از یارانه های نقدی یا معیشتی را دریافت می کنند ، می توانند تا سقف 7 میلیون تومان کارت رفاهی دریافت کنند.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۲:۳۶    
دارندگان سهام عدالت و همه سرپرستان خانوار که حداقل یکی از یارانه های نقدی یا معیشتی را دریافت می کنند، می توانند کارت رفاهی دریافت کنند.
خبرگزاری ایسنا: با توجه به بخش نامه بانک مرکزی، دارندگان سهام عدالت و همه سرپرستان خانوار که حداقل یکی از یارانه های نقدی یا معیشتی را دریافت می کنند، می توانند تا سقف هفت میلیون تومان کارت رفاهی دریافت کنند. ...
آوای رشت   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۰:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
ماهانه دو یارانه به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود. در روز دهم هر ماه یارانه معیشتی بنزین و در روز بیستم هر ماه یارانه نقدی پرداخت می شود. آیا مردم منتظر یارانه جدید باشند؟ ...
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۰:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه اقتصادی: یارانه بگیران امشب صد و بیت و پنجمین مرحله یارانه نقدی خود را دریافت می کند. با انجام این واریزی پرونده یارانه های واریزی تیر ماه بسته می شود.تعداد کسانی که یارانه نقدی دریافت می کنند 78 میلیون نفر و همچنین مبلغ این یارانه 45 هزار و 500 تومان به ازای هر نفر است ...
می متالز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۰۹:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
می متالز - بانک مرکزی درباره اعطای وام 7 میلیونی به دارندگان سهام عدالت و یارانه بگیران با سود 18 درصدی توضیحاتی ارایه کرد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۰۹:۱۵   + ۸۹ سایت دیگر  
دارندگان سهام عدالت و همه سرپرستان خانوار که حداقل یکی از یارانه های نقدی یا معیشتی را دریافت می کنند، می توانند تا سقف هفت میلیون تومان کارت رفاهی دریافت کنند.
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۰:۵۱    
نگاه های جامعه در بسیاری از موارد اقتصادی به روی کار آمدن دولت جدید است و این بین سوالات زیادی درباره یارانه ها نیز مطرح می شود.
حامیان ولایت   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۲۱:۰۵    
همه کسانی که یارانه نمی گیرند چه کسانی که انصراف داده اند، چه کسانی که از ابتدا یارانه نگرفته اند و چه کسانی که طی سال های قبل از لیست یارانه بگیران حذف شده اند، می توانند درخواست خود را ثبت کنند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۱۰:۲۲    
حجت الاسلام سید محمدرضا میرتاج الدینی نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی در پاسخ به اینکه آیا با اضافه شدن جاماندگان از دریافت یارانه به جمع یارانه بگیران، منابع آن تأمین و در نظر گرفته شده است ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۰۹:۰۷   + ۶۱ سایت دیگر  
همه کسانی که یارانه نمی گیرند چه کسانی که انصراف داده اند، چه کسانی که از ابتدا یارانه نگرفته اند و چه کسانی که طی سال های قبل از لیست یارانه بگیران حذف شده اند، می توانند درخواست خود را ثبت کنند.
دنیای معدن   ۱۴۰۰/۰۴/۱۱ - ۱۷:۲۲   + ۱۴ سایت دیگر  
یارانه معیشتی بگیران بانک سپه در حالی واریز نشده که در این هفته زمزمه هایی از حذف یارانه بگیران و ثبت نام های جدید منتشر شده بود. این مساله سبب نگرانی برخی از مشمولان شده و آنها نگران بودند که مبادا یارانه معیشتی آنها قطع شده باشد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۱ - ۰۸:۵۴   + ۱۵ سایت دیگر  
رکنا: پنجشنبه شب یارانه معیشتی تیر ماه 1400 به حساب یارانه بگیران واریز شد. این ماه به غیر از یارانه معیشتی قرار است یک یارانه دیگر هم به حساب سرپرستان خانوار واریز شود.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۱۰ - ۲۳:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
یارانه معیشتی بنزین تا ساعتی دیگر به حساب سرپرستان خانوار 60 میلیون نفر واریز می شود. در این هفته زمزمه هایی از حذف یارانه بگیران و ثبت نام های جدید منتشر شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۱۲:۲۰    
گروه استان ها خراسان شمالی سرزمین استعدادها و امکانات مادی و طبیعی است اما تا کنون در حوزه تولید محصولات خانگی با کیفیت و بومی٬ توفیقی چندانی نداشته و نتوانسته محصولات خود را به مرحله صادرات برساند.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۱۱:۳۵   + ۳۵ سایت دیگر  
بابت پرداخت کمک معیشتی به این 60 میلیون نفری که از بین یارانه بگیران گزینش شده اند، در سال حدود 31 هزار تومان هزینه می شود و در صورت ثبت نام از متقاضیان جامانده این هزینه می تواند افزایش یابد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ - ۱۳:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
بانک مرکزی به تازگی اعلام کرده است برای حمایت از معیشت و افزایش قدرت خرید اقشار مختلف جامعه و همچنین بهبود فرایند تامین مالی زنجیره تولید، اعطای کارت رفاهی برای یارانه بگیران معیشتی و عادی یا دارندگان سهام عدالت که تاکنون سهام خود را نفروخته باشند یا افراد عادی از طریق سایر وثایق به تشخیص بانک عامل ...
روز نو   ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ - ۱۳:۰۲    
رئیس سازمان برنامه و بودجه به مصوبه تبصره چهارده قانون بودجه 1400 اشاره کرد و از ابلاغیه دولت برای ثبت نام از یارانه بگیران جدید خبر داد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ - ۱۲:۴۰   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه به مصوبه تبصره چهارده قانون بودجه 1400 اشاره کرد و از ابلاغیه دولت برای ثبت نام از یارانه بگیران جدید خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ - ۰۹:۳۹   + ۴۶ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور از آمادگی دولت دوازدهم برای تحویل پر قدرت، امور اجرایی به دولت جدید خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۰۵ - ۱۶:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور دولت سیزدهم که از یک ماه آینده کار خود را در پاستور آغاز می کند شش برنامه ی معیشتی برای کاهش هزینه های خانوار دارد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۴/۰۵ - ۰۸:۰۲   + ۴۱ سایت دیگر  
نگاه های جامعه در بسیاری از موارد اقتصادی به روی کار آمدن دولت جدید است و این بین سوالات زیادی درباره یارانه ها نیز مطرح می شود.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۴/۰۴ - ۱۱:۱۲   + ۱۳ سایت دیگر  
سازوکار این کارت به گونه ای است که یارانه بگیران معیشتی و عادی یا دارندگان سهام عدالت که تاکنون سهام خود را نفروخته باشند یا افراد عادی از طریق سایر وثایق به تشخیص بانک عامل می توانند نسبت به دریافت این کارت اقدام کنند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۴/۰۴ - ۰۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
بانک مرکزی در راستای بهبود معیشت اشخاص حقیقی بخصوص دارندگان سهام عدالت و کلیه سرپرستان خانواری که یارانه نقدی یا معیشتی دریافت می کنند تسهیلات خرد بدون ضامن پرداخت می کند.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ - ۲۳:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
اولین یارانه تیر ماه در روز پنجشنبه هفته آینده به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود. یارانه بگیران همچنین می توانند با وثیقه یارانه شان وام هفت میلیون تومانی بگیرند.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ - ۰۹:۰۷   + ۱۲ سایت دیگر  
یارانه بگیران معیشتی و عادی یا دارندگان سهام عدالت که تاکنون سهام خود را نفروخته باشند می توانند هفت میلیون تومان با بازپرداخت دوره 18 ماهه وام بگیرند. برای این کار باید با مراجعه به بانک، برای دریافت کارت رفاهی اقدام کنند.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۸:۱۹   + ۱۰۶ سایت دیگر  
مدیراداره اعتبارات بانک مرکزی با اعلام ابلاغ شیوه نامه اعطای کارت رفاهی و تامین مالی زنجیره تولید به پنج بانک عامل، گفت: سازوکار این کارت به گونه ای است که یارانه بگیران معیشتی و عادی یا دارندگان سهام عدالت که تاکنون سهام خود را نفروخته باشند و یا افراد عادی از طریق سایر وثایق به تشخیص بانک عامل می ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۲۳:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
قرار است به دارندگان سهام عدالت و یارانه بگیران وام هفت میلیون تومانی سهام عدالت پرداخت شود. شرایط دیافت وام سهام عدالت چیست و چه کسانی می توانند این وام را بگیرند؟
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۹:۲۰   + ۴۱ سایت دیگر  
اعطای کارت رفاهی 7 میلیونی به دارندگان سهام عدالت و یارانه بگیران خبری است که دیروز منتشر شد. در ادامه شرایط دریافت کارت رفاهی را بخوانید.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۶:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : شیوه نامه اعطای کارت رفاهی اعتباری به صاحبان سهام عدالت و یارانه بگیران در جلسه هیئت عامل بانک مرکزی به تصویب رسید.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۵:۴۰   + ۶۴ سایت دیگر  
بانک مرکزی شیوه نامه اعطای کارت رفاهی و تامین مالی زنجیره تولید را به بانک ها ابلاغ کرد.
خبرهای فوری   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۰:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
خبرمهم: بانک مرکزی در راستای حمایت از معیشت و افزایش قدرت خرید اقشار مختلف جامعه و بهبود فرایند تامین مالی زنجیره تولید، شیوه نامه اعطای کارت رفاهی هفت میلیون تومانی را ابلاغ کرد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۰۹:۱۱   + ۱۲۰ سایت دیگر  
بانک مرکزی در راستای حمایت از معیشت و افزایش قدرت خرید اقشار مختلف جامعه و بهبود فرایند تامین مالی زنجیره تولید، شیوه نامه اعطای کارت رفاهی هفت میلیون تومانی را ابلاغ کرد.
سقف فردی اعتبار قابل اعطا به مشتری در طرح شیوه نامه اعطای کارت رفاهی و تامین مالی زنجیره تولید که مشمول اشخاص حقیقی از جمله دارندگان سهام عدالت که تا کنون هیچ میزانی از سهام خود را نفروخته اند و همچنین کلیه سرپرستان خانوار که حداقل یکی از یارانه های نقدی یا معیشتی را دریافت می کنند می شود ...
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۲۱:۵۰   + ۲۶ سایت دیگر  
فکرشهر: بانک مرکزی در راستای حمایت از معیشت و افزایش قدرت خرید اقشار مختلف جامعه و بهبود فرایند تامین مالی زنجیره تولید، شیوه نامه اعطای کارت رفاهی هفت میلیون تومانی را ابلاغ کرد. ...
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۲۰:۴۳   + ۲۳ سایت دیگر  
بانک مرکزی برای حمایت از معیشت و افزایش قدرت خرید اقشار مختلف جامعه شیوه نامه اعطای کارت رفاهی هفت میلیون تومانی را ابلاغ کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۹:۴۴   + ۸۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- بانک مرکزی در راستای حمایت از معیشت و افزایش قدرت خرید اقشار مختلف جامعه و بهبود فرایند تامین مالی زنجیره تولید، شیوه نامه اعطای کارت رفاهی هفت میلیون تومانی را ابلاغ کرد.
برترین ها / پیام فوری   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۴:۰۳   + ۱۰۱ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: با گذشت 19 مرحله از پرداخت کمک معیشتی حاصل از افزایش قیمت بنزین، در حال حاضر بیش از 60 میلیون نفر با هزینه سالانه 31 هزار میلیاردی از این محل یارانه نقدی دریافت می کنند. ...
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۰۹:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
امید حاجتی، رئیس سازمان هدفمندسازی یارانه ها در نشست خبری با اصحاب رسانه با تشریح جزئیات ثبت نام جاماندگان از یارانه بیان کرد: امسال منابع ما 35 درصد رشد کرده اگر سال گذشته 250هزار میلیارد تومان بوده، امسال 300 هزار میلیارد تومان شده است. ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۰۷:۳۴    
رئیس سازمان هدفمندسازی یارانه ها از فرایند ثبت نام جاماندگان یا درخواست کنندگان جدید برای دریافت یارانه ها توضیحاتی را ارائه داد.
اقتصاد آنلاین / رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۵:۴۰   + ۶۵ سایت دیگر  
رییس سازمان هدفمندسازی یارانه ها درباره فرایند ثبت نام جاماندگان و یا درخواست کنندگان جدید برای دریافت یارانه ها توضیحاتی را ارائه داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۷:۲۸   + ۲۹ سایت دیگر  
نشست مشترک معاون نظارت و بازرسی امور تولید و توسعه سازمان بازرسی کل کشور و معاون رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با دو موضوع شناسنامه اقتصادی و اجتماعی و بررسی داشبورد وضعیت اجتماعی و اقتصادی خانوارهای ایرانی برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۱:۳۷   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک مسکن از پرداخت 854 میلیارد تومان وام قرض الحسنه به یارانه بگیران در سال 99 خبر داد.
اقتصادگردان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۶:۲۴    
امسال منابع ما برای پرداخت یارانه 35 درصد رشد کرده است. سال گذشته منابع ما 250هزار میلیارد تومان بود که امسال به 300 هزار میلیارد تومان رسیده است.یک هفته ای است که آئین نامه ثبت نام یارانه بگیران جدید توسط دولت ابلاغ شده است
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۴:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
از تمدید خودکار قراردادهای اجاره بها تا ثبت نام جدید یارانه بگیران را در اخبار کوتاه امروز بخوانید...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۱:۱۹   + ۴۹ سایت دیگر  
دولت در سال گذشته برای بیش از 921 میلیون نفر یارانه 45 هزار و 500 تومانی پرداخت کرده است.
خبرهای فوری   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۸:۱۹   + ۳۷ سایت دیگر  
خبرمهم: مدیرعامل سازمان هدفمندسازی یارانه ها گفت: ثبت نام از متقاضیان جدید تکلیف قانون مجلس است و در صورت انجام فرایند ثبت نام و آزمون وسع، آمادگی داریم از ماه آینده یارانه بدهیم.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۷:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
امید حاجتی در پاسخ به سوالی مبنی بر این که در سال های گذشته بحث ثبت نام از معرفی شدگان جدید در قانون بودجه وجود داشت اما دولت به آن اهتمامی نداشت و چرا در سال پایانی و منتهی به انتخابات این اتفاق خواهد افتاد؟ آیا این اقدام شائبه سیاسی ندارد؟ ...