چهارشنبه ۲۶ مردادساعت ۱۱:۳۴Aug 2022 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «یارانه بگیران»

ایمنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۵ - ۱۹:۵۹   + ۵۶ سایت دیگر  
معاون امور پستی، ارتباطی و فناوری اطلاعات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی از فعال سازی بسته اینترنت برای افراد مشمول سه دهک اول یارانه بگیر در کشور خبر داد.
خودرو تک   ۱۴۰۱/۰۵/۲۵ - ۱۶:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
دولت در مسیر انتخاب بین کالابرگ و یارانه نقدی با نکات مثبت و منفی روبه رو است، انتخاب هریک از این مسیرها مزایا و مضراتی برای مجری این طرح بزرگ اقتصادی دارد. ...
فرارو   ۱۴۰۱/۰۵/۲۵ - ۱۵:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
فرارو- 46 روز قبل بود که وزیر ارتباطات اعلام کرد که بسته اینترنتی چهار ماهه رایگان به سه دهک پایین جامعه اختصاص پیدا خواهد کرد. او گفته بود تنها کسانی که یارانه 400 هزار تومانی مشمول دریافت این اینترنت هستند. پس از آن هم سامانه پنجره ملی خدمات دولت هوشمند برای ثبت نام معرفی شد. ...
سلام نو / 55آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۲۵ - ۱۱:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
در این مطلب به بررسی جزئیات جدید وام 400 و 110 میلیونی برای خانوارها با شرایط ویژه پرداخته ایم که در ادامه خواهید خواند.
خودرو تک   ۱۴۰۱/۰۵/۲۴ - ۱۲:۱۴   + ۴۱ سایت دیگر  
بنا به گفته وزیر اقتصاد، گزارش طرح کالابرگ قرار است تا آخر مرداد ارائه شود و امیدواریم اوایل شهریور ماه بعد از ارائه گزارش، تصمیم نهایی در خصوص جزییات تغییر شیوه پرداخت یارانه ها صورت گیرد. ...
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۲۴ - ۰۹:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
پیش بینی می شود تغییر در شیوه پرداخت یارانه ها از مهرماه کلید بخورد. البته به باور کارشناسان، اگر دولت قصد واقعی برای تغییر شیوه پرداخت داشته باشد.
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۲۴ - ۰۹:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
پیش بینی می شود تغییر در شیوه پرداخت یارانه ها از مهرماه کلید بخورد. البته به باور کارشناسان، اگر دولت قصد واقعی برای تغییر شیوه پرداخت داشته باشد.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۵/۲۴ - ۰۸:۵۶   + ۱۸ سایت دیگر  
پرداخت یارانه 300 و 400 هزار تومانی از اردیبهشت ماه امسال آغاز شد و به 9 دهک درآمدی جامعه پرداخت می شود اما قرار بود این یارانه نقدی حذف و کالابرگ الکترونیک جایگزین آن شود.
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ - ۱۲:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
پیش بینی می شود تغییر در شیوه پرداخت یارانه ها از مهرماه کلید بخورد. البته به باور کارشناسان، اگر دولت قصد واقعی برای تغییر شیوه پرداخت داشته باشد.
سلام نو / نامه نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۲۴ - ۱۴:۰۸   + ۱۵ سایت دیگر  
کسانی که مرداد ماه برای اولین بار یارانه گرفتند، ماه بعد معوقات3 ماه گذشته به علاوه یارانه شهریور ماه را دریافت خواهند کرد که این رقم براساس دهک فرد، رقمی بین یک میلیون و 200 تا یک میلیون و 600هزار تومان خواهد بود.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ - ۰۹:۲۸    
یارانه مرداد ماه تا دو روز دیگر به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود. اما هنوز مشخص نیست که آیا این آخرین یارانه نقدی دولت رئیسی است یا اینکه پرداخت یارانه نقدی ادامه دارد.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۱۳:۱۶    
یارانه مرداد 1401 از ساعت 24 روز پنجشنبه قابل برداشت شد. اما برخی از یارانه بگیران می گویند برای آنها یارانه نقدی واریز نشد.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۱۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
حشمت الله عسگری معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران از نصب بیش از 6500 دستگاه کارتخوان هوشمند فعال در سطح نانوایی های استان تهران خبر داد.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۰۸:۳۵   + ۱۹ سایت دیگر  
در اردیبهشت ماه سال جاری مبلغ یارانه نقدی به 300 و 400 هزار تومان افزایش یافت و یارانه 45 هزار تومانی و یارانه معیشتی حذف شد اماه در این میان به برخی خانوارها یارانه تعلق نگرفت که سازمان هدفمندی یارانه ها برای آن ها فرصت اعتراض تعیین کرد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۲۳:۰۲   + ۶۶ سایت دیگر  
پیگیری های تجارت نیوز از سازمان هدفمندی یارانه ها نشان می دهد هم زمان با واریز یارانه مرداد، قرار است بابت یارانه های معوقه اردیبهشت و خرداد نیز با متقاضیان تایید صلاحیت شده تسویه کامل صورت بگیرد ...
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۲۲:۰۴    
یارانه مربوط به مردادماه برای دهک اول تا سوم به ازای هر نفر 400 هزار تومان و دهک چهارم تا نهم به ازای هر نفر 300 هزار تومان امشب واریز می شود.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۹:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
یارانه نقدی کمک معیشتی مرحله 138 مربوط به مردادماه 1401 به حساب سرپرستان خانوار مشمول دریافت یارانه واریز و از ساعت 24 روز پنج شنبه 20 مرداد قابل برداشت است.
جهت پرس   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۶:۴۲   + ۹۵ سایت دیگر  
یارانه نقدی کمک معیشتی مرحله 138 مربوط به مردادماه 1401 به حساب سرپرستان خانوار مشمول دریافت یارانه واریز و از ساعت 24 روز پنج شنبه 20 مردادماه قابل برداشت است.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۲:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
بنا بر سوابق پرداختی ها، یارانه نقدی پنجشنبه 20 مرداد 1401 ، به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود .
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۰۲:۰۱    
یارانه مردادماه قرار است امروز واریز شود؛ اما همچنان خبری از زمان برداشت آن منتشر نشده و باید منتظر ماند تا زمان برداشت یارانه مشخص شود.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۰۰:۵۶   + ۱۲ سایت دیگر  
طبق روال هر ماه یارانه نقدی یارانه بگیران یارانه بگیران باید امروز پنجشنبه 20 مرداد 1401 ، به حساب سرپرستان خانوار واریز شود .
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۳:۴۷   + ۴۱ سایت دیگر  
یارانه مرداد ماه تا دو روز دیگر به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود. اما هنوز مشخص نیست که آیا این آخرین یارانه نقدی دولت رئیسی است یا اینکه پرداخت یارانه نقدی ادامه دارد.
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۲:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
با توجه به کاهش میزان یارانه دریافتی در مرحله پیشین، حالا سوال یارانه بگیران این است که در این مرحله میزان دریافتی آن ها چه میزان خواهد بود.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
با توجه به کاهش میزان یارانه دریافتی در مرحله پیشین، حالا سوال یارانه بگیران این است که در این مرحله میزان دریافتی آن ها چه میزان خواهد بود.
سلام نو / روند بازار   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۰۶:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
با توجه به کاهش میزان یارانه دریافتی در مرحله پیشین، حالا سوال یارانه بگیران این است که در این مرحله میزان دریافتی آن ها چه میزان خواهد بود.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۵:۵۱   + ۳۲ سایت دیگر  
فرارو- تنها 48 ساعت به واریز یارانه مرحله مرداد ماه 1401 باقی مانده است و با توجه به کاهش میزان یارانه دریافتی در مرحله پیشین، حالا سوال یارانه بگیران این است که در این مرحله میزان دریافتی آن ها چه میزان خواهد بود. ...
سلام نو / فرارو   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۵:۴۷   + ۱۹ سایت دیگر  
پرداخت یارانه نقدی 300 و 400 هزار تومانی از ادیبهشت ماه امسال آغاز شد اما هنوز بعد از گذشت 3 ماه هنوز زمان پرداخت این یارانه به صورت رسمی اعلام نشده است.
یکتا پرس   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۴۱   + ۳۷ سایت دیگر  
حجت الاسلام سیدمحمدرضا میرتاج الدینی نایب رییس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس از پرداخت یارانه 400 هزار تومانی به اقشار ضعیف جامعه خبر داد
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۵/۱۶ - ۰۹:۴۸   + ۲۰ سایت دیگر  
پرداخت یارانه جدید 300 و 400 هزار تومانی از اردیبهشت ماه امسال بدنبال حذف ارز ترجیحی آغاز شد.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۲۲:۴۶   + ۱۹ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد اعلام کرد: پس از تصمیم نهایی ستاد اقتصادی دولت، شیوه پرداخت کالابرگ و نحوه دریافت آن را اعلام خواهیم کرد.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۵:۵۰    
هنوز دولت زمان دقیق واریز یارانه نقدی ماهانه را اعلام نکرده است اما احتمالا یارانه مرداد ماه 1401 روز پنجشنبه 20 مرداد و یا ساعت 24 روز جمعه 21 مرداد ماه به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود.
روزنامه کسب و کار   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۵:۴۵    
کسب و کار نیوز- قرار بود توزیع کالابرگ دو ماه پس از پرداحت نقدی یارانه ها عملیاتی شود. اما این طور که پیداست هنوز زیرساخت های توزیع آن فراهم نیست. این در حالی است که به گفته بسیاری از فعالان اقتصادی زمانی که پرداخت نقدی وجود دارد جایگزین کردن آن با کوپن سخت خواهد شد ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست وزارت رفاه اخیر گفته که اطلاعات یارانه بگیران از 9 سال پیش به روز رسانی نشده است، او با این گزاره، حتی وزیر مستعفی رفاه را زیر سوال برده است چرا که او چیز دیگری گفته بود.
خودرو تک   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۰۸:۳۱   + ۱۹ سایت دیگر  
احتمالا یارانه مرداد ماه 1401 از روز پنجشنبه 20 مرداد به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود. در مورد زمان یارانه مرداد 1401 هنوز سازمان هدفمندی یارانه ها جزئیاتی مشخص نکرده است ...
سلام نو / مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۴۲   + ۱۵ سایت دیگر  
احتمال می رود که یارانه مرداد ماه همچون یارانه تیر ماه از روز پنجشنبه 20 مرداد ماه به حساب سرپرست خانوار واریز شود.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۳:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش آسیانیوز، بحث کالابرگ الکترونیک و یا کوپن در سال های اخیر بارها در جریان اصلاح یارانه های پنهان و یا حمایت از مردم جهت تامین کالاهای اساسی مطرح شده اما هیچ گاه به نتیجه نرسیده است. ...
سلام نو / فرارو   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۰۰:۵۳   + ۲۳ سایت دیگر  
دولت واریز یارانه تیر ماه 1401 را از غروب روز دوشنبه بیستم آغاز کرد و روند پرداخت ها تا روزهای پایانی هفته هم ادامه داشت. اما حالا سوالی که یارانه بگیران دارند این است که یارانه مرحله 138 یا همان مرداد ماه 1401 چه زمانی واریز می شود و تکلیف جاماندگان چه می شود؟
سلام نو / تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۱۵:۲۶   + ۲۳ سایت دیگر  
با اصلاح نظام پرداخت یارانه ها در اردیبهشت ماه 1401 و افزایش یارانه نقدی، قرار شد کالابرگ الکترونیک جایگزین یارانه نقدی شود اما این طرح هنوز اجرا نشده است.
سلام نو / خودرو تک   ۱۴۰۱/۰۴/۲۹ - ۰۱:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
پیگیری ها از سازمان هدفمندی یارانه ها نشان می دهد، قبل از واریز دور چهارم یارانه جدید (در بیستم مردادماه) معوقات مربوط به حساب جاماندگان از دریافت یارانه نقدی واریز خواهد شد.
اخبار بانک   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۱۱:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
در فضای مجازی اخباری دست به دست می شود که قرار است وام 200 میلیونی یارانه پرداخت شود. اما آیا خبر صحت دارد و یارانه بگیران می توانند با یارانه 300 هزار تومانی، وام 200 میلیونی بگیرند؟
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۱۹:۴۵    
سازمان هدفمندی یارانه ها اعلام کرد، قبل از واریز مرحله چهارم یارانه جدید (20 مرداد) معوقات مربوط به حساب جاماندگان از دریافت یارانه نقدی واریز می شود.
سلام نو / تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۱۰:۴۰   + ۶۴ سایت دیگر  
مبلغ یارانه در اردیبهشت 1401 افزایش یافت و یارانه 45 هزار تومانی و یارانه معیشتی حذف شد و حالا خبرها از پرداخت وام یارانه به گوش می رسد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۱۲:۳۶   + ۲۰ سایت دیگر  
رحیمی جهان آبادی گفت: دولت باید دامنه دریافت یارانه را متناسب با تورم و گرانی که ایجاد می شود تغییر دهد و بتواند دایره یارانه بگیران را افزایش دهد، زیرا میزان یارانه ای که مردم به صورت نقدی دریافت می کنند متناسب با این شرایط نیست.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۰۹:۴۸    
در شرایطی که بانک ها در برابر تقاضا برای دریافت تسهیلات رویه ای سختگیرانه در پیش گرفته اند، باور این خبر که قرار است به دریافت کنندگان یارانه تا سقف 200 میلیون تومان تسهیلات داده شود، بیش از هر زمان دیگری باور ناپذیر است.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۰۰:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
از اردیبهشت ماه واریز یارانه به شیوه جدید و با مبالغ جدیدی آغاز شده و برای برخی از دهک ها یارانه 300 هزار تومانی و برای برخی یارانه 400 هزار تومانی واریز می شود.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۵/۰۷ - ۲۱:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
سه ماه از پرداخت شیوه جدید یارانه به یارانه بگیران گذشته است و طبق روال گذشته یارانه مرداد ماه نیز در تاریخ 20 مرداد واریز خواهد شد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۰۷ - ۲۰:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
در شرایطی که بانک ها در برابر تقاضا برای دریافت تسهیلات رویه ای سختگیرانه در پیش گرفته اند، باور این خبر که قرار است به دریافت کنندگان یارانه تا سقف 200 میلیون تومان تسهیلات داده شود، بیش از هر زمان دیگری باور ناپذیر است.
سلام نو / فرارو   ۱۴۰۱/۰۵/۰۶ - ۱۴:۰۸   + ۱۶ سایت دیگر  
برخی رسانه ها از پرداخت وام بدون ضامن برای یارانه بگیران خبر می دهند که صحت و سقم آن در مطلب زیر بررسی شده است.
سلام نو / شما نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۰۷:۱۴   + ۲۶ سایت دیگر  
سه ماه از پرداخت شیوه جدید یارانه به یارانه بگیران گذشته است و طبق روال گذشته یارانه مرداد ماه نیز در تاریخ 20 مرداد واریز خواهد شد.