پنجشنبه ۰۷ اسفندساعت ۰۲:۳۴Feb 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «یارانه بگیران»

شما نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۲۰:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
بانک ملی ایران تا پایان دی ماه سال جاری 11 هزار و 600 میلیارد تومان تسهیلات کرونایی به یارانه بگیران و کسب و کارها و بخش های مختلف آسیب دیده پرداخت کرده است.
اقتصادگردان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۷:۱۵    
بانک ملی ایران تا پایان دی ماه سال جاری 11 هزار و 600 میلیارد تومان تسهیلات کرونایی به یارانه بگیران و کسب و کارها و بخش های مختلف آسیب دیده پرداخت کرده است.
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۶:۲۱    
بانک ملی ایران تا پایان دی ماه سال جاری 11 هزار و 600 میلیارد تومان تسهیلات کرونایی به یارانه بگیران و کسب و کارها و بخش های مختلف آسیب دیده پرداخت کرده است.
شادا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
بانک ملی ایران تا پایان دی ماه سال جاری 11 هزار و 600 میلیارد تومان تسهیلات کرونایی به یارانه بگیران و کسب و کارها و بخش های مختلف آسیب دیده پرداخت کرده است.
نقدینه   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۳:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
نقدینه -بانک ملی ایران تا پایان دی ماه سال جاری 11 هزار و 600 میلیارد تومان تسهیلات کرونایی به یارانه بگیران و کسب و کارها و بخش های مختلف آسیب دیده پرداخت کرده است. ...
پولی مالی   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۳:۴۳   + ۲۲ سایت دیگر  
اخبار پولی مالی- بانک ملی ایران تا پایان دی ماه سال جاری 11 هزار و 600 میلیارد تومان تسهیلات کرونایی به یارانه بگیران و کسب و کارها و بخش های مختلف آسیب دیده پرداخت کرده است.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۰۹:۵۱   + ۱۲ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه اقتصادی: برای یارانه پرداختی سال آینده دو سناریو پیش روی یارانه بگیران است.طبق لایحه بودجه ای که دولت برای سال آینده در نظر گرفته روال پرداخت یارانه هایی که در سال 1400 به مردم داده می شود همانند سال جاری است ...
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۳:۵۳   + ۴۹ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه اقتصادی: صد و بیستمین مرحله یارانه نقدی فرداشب ساعت 24 به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود. 78 میلیون نفر جزو یارانه بگیران نقدی هستند و مبلغ این یارانه به ازای هر نفر از ابتدا تا کنون روی رقم 45 هزار و 500 تومان ثابت بوده است ...
میثم هاشم خانی با تأکید برحذف یارانه های سیاه در بودجه 1400 گفت: یارانه های سیاهی که در قالب دلار 4200 تومانی، قیر، سیمان، فولاد و خودروی ارزان داده می شود بیش از 22 برابر کل یارانه نقدی سالانه پرداختی به یارانه بگیران است.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۱۰ - ۲۲:۴۰   + ۵۱ سایت دیگر  
6 میلیون و 993 هزار و 380 سرپرست خانوار در دو مرحله پرداخت تسهیلات به یارانه بگیران معیشتی، از تسهیلات یک میلیون تومانی بهره مند شده اند. ( منبع )
رکنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۲۰:۴۵   + ۲۳ سایت دیگر  
اقتصادی رکنا: یارانه معیشتی بهمن ماه 99 امشب ساعت 24 واریز می شود.
پرسش   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۰:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
اعضاء کمیسیون تلفیق به این سوال یارانه بگیران هم پاسخ بدهند که چرا شما و مدیران در سه قوه باید از بیت المال حقوق های ده ها میلیون تومانی بگیرید ولی نصیب ما نیازمندان از همین بیت المال فقط حداکثر 183 هزارتومان باشد؟
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۰۹:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
استاد اقتصاد دانشگاه الزهرا اظهار داشت: از سوی دیگر توزیع یارانه نقدی بین مردم سم مهلک برای اقتصاد است و عملاً دست دولت های بعدی را خواهد بست. بنابراین هرکس از این شعارها بدهد عملاً به کام مردم و اقتصاد سم می ریزد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۴:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
رحیم زارع جزییات مصوبات کمیسیون تلفیق درباره نحوه پرداخت یارانه نقدی و مشمولان دریافت آن در سال آینده را تشریح کرد.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۸:۰۷   + ۲۷ سایت دیگر  
نصف جهان: طبق مصوبه کمیسیون تلفیق بودجه برای هر فرد مبلغ 91 هزار تومان یارانه نقدی در بودجه سال 1400 در نظر گرفته شده و مبلغ 45 هزار تومان یارانه دو برابر شده است ...
انتخاب   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۶:۱۵    
سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 1400 جزییات مصوبه این کمیسیون در مورد هدفمندی یارانه ها در سال 1400 را تشریح کرد و گفت که در سال آینده یارانه همه یارانه بگیران دو برابر خواهد شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۵:۳۲   + ۴۰ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 1400 جزییات مصوبه این کمیسیون در مورد هدفمندی یارانه ها در سال 1400 را تشریح کرد و گفت که در سال آینده یارانه همه یارانه بگیران دو برابر خواهد شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۴:۳۸   + ۲۶ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 1400 جزییات مصوبه این کمیسیون در مورد هدفمندی یارانه ها در سال 1400 را تشریح کرد و گفت که در سال آینده یارانه همه یارانه بگیران دو برابر خواهد شد.
به گفته سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه 1400، اعضای کمیسیون تلفیق امروز به دو برابر شدن یارانه های مشمولان در سال آینده موافقت کردند.
برترین ها / رکنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۰:۲۰   + ۱۶ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی از تصمیم مجلس برای افزایش سهم یارانه مردم از منابع هدفمندی یارانه ها برای سال آینده خبر داد. ...
براساس مصوبه کمیته مربوطه، 20 میلیون نفر از مردم که صرفا یارانه نقدی 45500 هزار تومانی دریافت می کنند میزان یارانه دریافتیشان سال آینده 2 برابر خواهد شد و به 91 هزار تومان در ماه می رسد. این 20 میلیون نفر افرادی هستند که در حال حاضر یارانه معیشتی بنزین دریافت نمی کنند ...
برترین ها / هه وال موکریان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۶:۲۹   + ۹۲ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال 1400 از افزایش یارانه نقدی در سال آینده خبر داد. حسینعلی حاجی دلیگانی: با مصوبه کمیسیون، یارانه نقدی در سال بعد 91 هزار تومان خواهد بود. ...
کاماپرس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۹:۴۸   + ۳۸ سایت دیگر  
به گفته رئیس کمیسیون تلفیق لایحه بودجه1400، دریافتی حدود 20 میلیون نفر از یارانه بگیران نسبت به امروز بیشتر و احتمالا دو برابر می شود. به گزارش کاماپرس، بعد از مطرح شدن موضوع افزایش یارانه نقدی ، حالا خبرهای جدیدی درباره دوبرابر شدن یارانه برای حدود 20 میلیون نفر از یارانه بگیران شنیده می شود ...
کیهان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۲۱:۴۳    
قاضی زاده هاشمی می گوید اصلاحات مورد انتظار در نظام هدفمندی یارانه ها چند محور دارد که تجمیع یارانه ها و بازنگری و نظارت در لیست یارانه بگیران و... از جمله آنها هستند.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۱:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
زمان دقیق واریز یارانه بهمن ماه 99 و کسر هشتمین قسط وام کرونا یارانه بگیران اعلام شد.
بانک ملی   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۰۹:۲۴   + ۴۸ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، از این مبلغ حدود 82 هزار میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه به حساب یارانه بگیران واریز شده است. کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا معرفی شده از سوی سامانه کارا نیز حدود 22 هزار میلیارد ریال تسهیلات بر اساس عقد مرابحه دریافت کرده اند. ...
اقتصادگردان   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۴:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
منابع یارانه ها به صورت یک جا 436 هزار میلیارد تومان در نظر گرفته شد که 14.5 درصد سهم نفت را از آن جدا خواهیم کرد. همچنین یارانه نقدی در دو سقف پرداخت خواهد شد، 58 میلیون نفر یک مبلغ و از 58 میلیون نفر تا 80 میلیون نفر مبلغ کمتری یارانه دریافت می کنند ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۰۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: 50 درصد یارانه بگیران در این استان که شامل 174 هزار و 152 خانوار است، کمک هزینه معیشتی چهار ماهه کرونا را دریافت می کنند.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۰۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
یارانه نقدی از سال آینده در 2سقف پرداخت می شود و برای نخستین بار از زمان اجرای قانون هدفمندی یارانه ها به عنوان میراث دولت محمود احمدی نژاد، قرار است به بخش های تولیدی هم یارانه داده شود. آیا این تصمیم می تواند به هدفمندتر شدن یارانه های سیاه کمک کند؟ ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۰۹:۱۲    
سنندج - ایرنا - معاون مدیریت اجتماعی تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان گفت: واجدان شرایط دریافت تسهیلات 10 میلیون ریالی حمایتی کرونا در این استان 181 میلیارد و 548 میلیون ریال از این تسهیلات را دریافت کرده اند.
کاماپرس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۴:۰۳    
کارت اعتباری بانک ملی ایران با دارا بودن سقف اعتبار بیش از 5 میلیون تومان برای کسانی که از این بانک یارانه می گیرند، در دسترس قرار گرفت. به گزارش کاماپرس، بر این اساس کاربران در فروشگاه های زنجیره ای شامل رفاه و افق کوروش می توانند با کمک اپلیکیشن ایوا پرداخت را انجام دهند ...
آنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۹:۴۴   + ۱۴ سایت دیگر  
مجلس تصمیم دارد تا میزان یارانه دریافتی توسط یارانه بگیران را به حداقل 100 هزار تومان افزایش دهد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۹:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
براساس گزارش های مردم، گویا واریز مرحله دوم وام معیشتی کرونا از روز پنج شنبه 25 دی ماه آغاز شده و در روز های آینده ادامه دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۸:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - معاون مدیریت اجتماعی تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان گفت: 61 درصد خانواده های یارانه بگیر این استان از کمک های معیشتی دولت ویژه ایام کرونایی آخر سال بهره مند شدند.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۰۹:۱۷    
عضو کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی گفت: در لایحه بودجه سال 1400موضوعی درباره حذف یارانه افراد ثروتمند و اقشار پر درآمد بیان نشده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۹:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
زنجان- یوسفی، مدیرکل تعاون، کارو رفاه اجتماعی زنجان با بیان اینکه 17 هزار و 106 خانواده زنجانی مشمول کمک معیشت کرونا شدند، گفت: بیش از 47 درصد یارانه بگیران استان زنجان کمک معیشت کرونا به ازای هر 100 هزار تومانی را دریافت کردند.
بهار نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۸:۰۳   + ۲۳ سایت دیگر  
گروه اقتصادی: طبق آخرین آمار جمعیت ایران در سال گذشته به حدود 83 میلیون نفر رسید . بر این مبنا با توجه به پرداخت یارانه 45 هزار و 500 تومانی به 78 میلیون ایرانی، تنها 5 میلیون نفر هیچ یارانه ای از دولت نمی گیرند؟ ایرانی ها چند یارانه دریافت می کنند؟ ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۱:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
قزوین – ایرنا – معاون امور اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: 992 هزار و 280 قزوینی معادل 283 هزار خانوار و برابر با 75 درصد یارانه بگیران استان، بسته حمایت معیشتی دولت را دریافت می کنند.
تیتر برتر   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۰۹:۰۳    
سال آینده قرار است 20 میلیون نفر از لیست یارانه بگیران حذف شوند که با این کار 11 هزار میلیارد تومان در سال صرفه جویی می شود.
اقتصاد آنلاین / ساعت24   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۱:۰۴   + ۲۷ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان برنامه و بودجه روز گذشته از حذف 20 میلیون نفر از یارانه بگیران در صورت تداوم شناسایی ها خبر داد. هر چند قرار بود از روزهای ابتدایی طرح هدفمندی یارانه ها، یارانه نقدی تنها به مشمولان که همان افراد در دهک های پایین درآمدی هستند، پرداخت شود، اما در نهایت به همه افراد جامعه تعلق گرفت.
اقتصاد آنلاین / مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۳:۰۰   + ۵۸ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 1400 با بیان این که بر اساس مصوبه کمیسیون تلفیق ارز 4200 تومانی از محاسبات بودجه سال آینده حذف خواهد شد در عین حال گفت که این کار برای کمک به دولت صورت گرفته و موجب گرانی نخواهد شد.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۵:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خاورستان به نقل از تسنیم ، با شیوع بیماری کرونا دولت حمایت های مختلفی از مشاغل و کسب و کارها انجام داد. یک مورد وام یک میلیون تومانی بود که به تمامی یارانه بگیران در ابتدای امسال پرداخت شد یا به کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا تسهیلات پرداخت شد و آخرین مورد نیز پرداخت مرحله دوم وام یک ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۰۵:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم اصفهان در مجلس گفت: افرادی که یارانه آن ها قطع شده است باید نامه ای به سازمان هدفمندی یارانه ها ارسال کنند.
بدر پرس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۰۱:۱۵   + ۴۷ سایت دیگر  
بدر پرس"دولت در سال 98 مکلف به حذف یارانه نقدی 23 میلیون و 500 هزار نفر بود که فقط توانست یارانه 262 هزار و 979 خانوار را حذف کند؛ البته بعد از ثبت اعتراض برخی از این خانوارها، یارانه 34 هزار و 870 نفر از این افراد مجدداً واریز شد. ...
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۰۰:۲۷   + ۲۵ سایت دیگر  
یارانه چه کسانی ممکن است در سال 1400 قطع شود؟ آیا در سال 1400 قرار است اتفاق جدیدی رخ دهد و از تعداد یارانه بگیران کاسته شود؟
رکنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۰۰:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
رکنا:یارانه چه کسانی ممکن است در سال 1400 قطع شود؟ آیا در سال 1400 قرار است اتفاق جدیدی رخ دهد و از تعداد یارانه بگیران کاسته شود؟
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۲۳:۰۴   + ۱۵ سایت دیگر  
یارانه چه کسانی ممکن است در سال 1400 قطع شود؟ آیا در سال 1400 قرار است اتفاق جدیدی رخ دهد و از تعداد یارانه بگیران کاسته شود؟
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۸:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
اگر امروز فرصت مرور اخبار را نداشته اید این پادکست برای شماست.امروز در عصرگاه اقتصاد رادیو اقتصادآنلاین جدیدترین اخبار درباره "خانوارهای حذف شده از یارانه بگیران و پیشبینی بازار طلا" و دیگر اخبار اقتصادی ایران و جهان صحبت می کنیم.