دوشنبه ۳۰ فروردینساعت ۲۲:۵۵Apr 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مراکز آموزش عالی»

خبرگزاری دانشجو   ۶ ساعت پیش    
بر اساس قانون سنجش و پذیرش دانشجو در دوره های تحصیلات تکمیلی در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور چگونگی برگزاری آزمون دکتری وزارت بهداشت و پذیرش دانشجو مشخص شد.
ایسکانیوز   ۷ ساعت پیش    
فرمانده بسیج کارکنان دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی در پیامی عروجج ملکوتی و شهادت گونه سردار سید محمد حجازی را تسلیت گفت.
خیبرآنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۴۸   + ۲۳ سایت دیگر  
علاوه بر ترک فعل سازمان برنامه و بودجه کشور در رصد و پیگیری انجام تکالیف و درج قیمت تمام شده واقعی فعالیّت های دستگاه های اجرایی در پیوست شماره (4) عملکرد دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی وابسته به وزارت علوم در محاسبه و تعیین قیمت تمام شده واقعی نیز مطلوب نیست و این دستگاه ها باید به وظایف قانونی خود ...
مهرصبا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
محمد علی کی نژاد، رئیس هیئت عالی جذب اعضای هیئت علمی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی شورای عالی انقلاب فرهنگی در گفت وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، اظهار کرد: هیئت های اجرایی جذب دانشگاه های سراسر کشور باید با سند آمایش آموزش عالی کشور تطبیق داده شوند. ...
معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با بیان اینکه برنامه ریزی ساماندهی آموزش عالی و مؤسسات، از سه سال پیش آغاز شده است و حدود یک سال است که پیاده سازی آن آغاز شده است ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۰:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نحوه فعالیت دانشگاه های کشور در این روزهای قرمز کرونایی بر اساس بخشنامه ای است که وزیر علوم، تحقیقات و فناوری آبان ماه 99 به مراکز آموزش عالی کشور ابلاغ کرد.
فرهیختگان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۵:۱۵    
در بخشی از متن گزارش مذکور، 18دانشگاهی که فارغ التحصیلان آنها بین دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور کمترین نرخ بیکاری را داشتند یا به عبارتی بیشترین نرخ اشتغال به کار را داشتند، به اشتباه در لیست مراکز با بیشترین نرخ بیکاری دسته بندی شده بود.
دکتراباصلت خراسانی ، مدیر کل منابع انسانی و پشتیبانی وزارت علوم تحقیقات و فناوری از تبدیل وضعیت استخدامی کارکنان ایثارگر شاغل دردانشگاه ها و مراکز آموزش عالی خبر داد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۷:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش گفت: توسعه آموزش های مهارتی، تأثیر بسزایی در حل مشکل بیکاری کشور دارد؛. برای این منظور باید نیمی از دانش آموزان دوره متوسطه، جذب هنرستان ها شوند ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۲۱:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش گفت: بیشتر نیروهای حوزه اقتصادی از افراد تحصیل کرده رشته های مرتبط نیستند و این موضوع باید به نوعی رفع شود. محسن حاجی میرزایی عصر سه شنبه در شورای آموزش و پرورش استان یزد اظهار کرد ...
دیار آفتاب   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۳:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
از سوی پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC)، رتبه بندی و ارزیابی دانشگاه های دولتی تحت نظارت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در سال 1399-1398 با حضور سه دانشگاه دولتی استان مرکزی (دانشگاه اراک، تفرش و صنعتی اراک) اعلام شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۲:۴۰    
مجمع خادمان قرآن و عترت دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور، 22 فروردین افتتاح می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از برگزاری اختتامیه سی و پنجمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور در روز 22 فروردین ماه سال 1400 خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۲:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت از افتتاح مجمع خادمان قرآن دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور همزمان با سی و پنجمین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۱۸:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون پژوهشی و فناوری وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: پیوند دانشگاه و صنعت موضوع مهمی است که در یک دهه اخیر مورد توجه اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه ها قرار گرفت و علاوه بر افزایش کیفیت ارتباط مراکز آموزش عالی با محیط بیرونی، عامل اجرای طرح های بزرگ شد.
سازمان صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۰۷:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی ایران صدا؛ کتاب فقه، سیاست و حکومت با مقدمه محسن اسماعیلی(استاد دانشگاه و عضو مجلس خبرگان رهبری) و نوشته علی دارابی و مسعود مطلبی است ...
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۲۰:۲۱    
سال های بسیاریست که مراکز آموزش عالی استان بوشهر با تدریس به جوانان جویای علم و دانش، مهندسین و افرادی متخصص در زمینه منابع طبیعی، تکثیر و پرورش آبزیان به جامعه تحویل داده اند اما این افراد پس از اتمام دوره تحصیل چه فعالیتی مرتبط با رشته و تخصص خود داشته اند؟
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۰۸:۰۶    
با توجه به آنکه برگزاری دوره های مهارت آموزی در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی نقش موثری در کاریابی دانشجویان هنگام فارغ التحصیلی دارد، وزارت علوم به این موضوع بیش از پیش می پردازد.
پایگاه خبری نما   ۱۴۰۰/۰۱/۰۶ - ۱۰:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش نما، کنکور به گفته اکثر کارشناسان و متخصصان نیاز به اصلاح و بازنگری دارد و همین موضوع منجر به تصویب قانون پذیرش دانشجو در سال 1386 در مجلس شورای اسلامی شد که از آن به عنوان قانون حذف کنکور یاد می کنند ...
خبر فوری   ۱۴۰۰/۰۱/۰۶ - ۰۹:۴۱   + ۴۸ سایت دیگر  
سازمان اداری و استخدامی کشور با 1980 مجوز استخدام برای مراکز آموزش عالی موافقت کرده و سازمان برنامه و بودجه نیز 1950 مجوز استخدامی را تامین اعتبار کرده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۵:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
در جدیدترین رتبه بندی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی در عرصه بین المللی، دانشگاه حکیم سبزواری به همراه شش دانشگاه کشورمان در این رتبه بندی قرار گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۰۸:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
گناباد- ایرنا- یکی از استادان مراکز آموزش عالی گناباد گفت: واگذاری بخشی از امور و تصدیهای دولت به بخش خصوصی و یا کوچک و چابک سازی بدنه دولت در مسیر تحقق شعار سال 1400 موجب افزایش بهره وری تولید و رونق اقتصادی می شود.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۰۱ - ۱۶:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
سازمان بسیح اساتید دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان قم به مناسب حلول سال 1400 با توجه به شعار سال بیانیه ای صادر کرد.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۰۹:۵۸   + ۲۰ سایت دیگر  
سازمان اداری و استخدامی کشور با 1980 مجوز استخدام برای مراکز آموزش عالی موافقت کرده و سازمان برنامه و بودجه نیز 1950 مجوز استخدامی را تامین اعتبار کرده است.
دکتر محمدسعید سیف مدیرکل دفتر ارتباط با جامعه و صنعت وزرات علوم، تحقیقات و فناوری، در تشریح عملکرد سال 1399 این دفتر، به تحول در همکاری های دانشگاه ها با جامعه و صنعت و مهارت افزایی در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی اشاره کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۰:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نظام نامه آموزش الکترونیکی پس از تصویب وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، به دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی و پژوهشی کشور ابلاغ شد؛ مدت زمان امکان اجرایی سازی این نظام نامه بین سال های 1400 تا 1403 است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۰۷:۴۴    
گناباد- ایرنا- یکی از مدرسان مراکز آموزش عالی گناباد بر اهمیت مشارکت حداکثری مردم در انتخابات شوراهای اسلامی شهرها و روستاها تاکید و بیان کرد: باورمندی به کار گروهی، خلاقیت و نوآوری باید از خصوصیات مهم اعضای شوراهای اسلامی باشد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۲۱ - ۲۲:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
شیوه نامه اجرایی انتخابات شورای صنفی دانشجویان دانشگاه های کشور به دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی ابلاغ شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۱ - ۲۰:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و رییس ستاد آمایش آموزش عالی کشور گفت: امسال رتبه و کیفیت مراکز آموزش عالی کشور بهبود یافته و با توجه به حضور فعال در مجامع و ارائه مقالات بین المللی رتبه کشور در این زمینه ارتقا یافته است.
نشست معاونان پژوهش و فناوری دانشگاه ها، مؤسسات و مراکز آموزش عالی کشور، شنبه 23اسفندماه 1399 با حضور دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در محل این وزارت برگزار می شود.
دکتر منصور غلامی، وزیر علوم ، تحقیقات و فناوری در نشست مجازی معاونان فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی گفت: جایگاه معاونت فرهنگی در دانشگاه ها ، جایگاهی تغییر ناپذیر است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۹:۲۶    
ایسنا/کرمان عضو کمیسیون تلفیق گفت: افزایش 6 درصدی بودجه کلیه مراکز آموزش عالی، اختصاص تسهیلات بانکی به میزان درآمد اختصایی، به تصویب مجلس شورای اسلامی رسیده که از سال آینده با تایید شورای نگهبان اجرایی خواهد شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۰۹:۴۲   + ۱۱ سایت دیگر  
فراخوان دومین دوره جشنواره ملی شعر دانشجویی با دعوت از دانشجویان دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی سراسر کشور منتشر شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۳:۲۳   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر علوم بر ضرورت برگزاری کارگاه های آموزشی در ادارت تاکید کرد و گفت: باید برای اصلاح افرادی که احیاناً کم کاری می کنند و یا در رعایت قوانین و مقرارت سهل انگاری دارند، اقدام کرد.
تابناک اصفهان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۱:۰۳    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان با اشاره به واردات بی رویه تجهیزات و امکانات صنعتی به کشور، گفت: این موضوع مانع از کاربرد علم در صنعت شده و مراکز آموزش عالی شناخت و نقشی در مدیریت این وسایل ندارند.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۵:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر ارتباط با جامعه و صنعت وزارت علوم، افزایش قابلیت جذب و اشتغال دانشجویان را از طریق توانمندسازی مهارتی دانشجویان میسر دانست و بر ضرورت ساماندهی و بهبود برگزاری دوره های کارآموزی تأکید کرد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۵:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
یزد رئیس دانشگاه یزد با انتقاد از توسعه بی برنامه مراکز آموزش عالی یزد در گذشته گفت: این توسعه و افزایش روزافزون تعداد مراکز آموزش عالی، جایگاه دانشگاه های یزد را تنزل داد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۱:۲۰    
دغدغه و علاقه خاکپور به هنر چهره پردازی باعث شده با چند تن از همکارانش رشته چهره پردازی را در یکی از مراکز آموزش عالی مشهد راه بیندازند. حاصل تلاش آن ها باعث شده امسال نخستین دانشجویان مشهدی رشته چهره پردازی فارغ التحصیل شوند ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۸:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم طبس، فردوس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی در تذکری به وزیر علوم از عملکرد اخیر دولت برای ادغام مراکز آموزش عالی و دانشگاه ها انتقاد جدی کرد.
فرهنگ سدید   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۲۰:۰۸    
کتاب هایی که هم در تعداد عناوین و هم در شمارگان و هم در فروش، همواره پررونق بودند اما امسال احتمالا به دلیل تعطیلی چندماهه دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی و تاکید استادان و آموزگاران بر همان کتاب های درسی بابت این که بتوانند آموزش همان ها را به انتها برسانند ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۹:۵۴   + ۱۸ سایت دیگر  
بحث حذف کنکور در مجلس مطرح بارها مطرح شده اما تاکنون به نتیجه نرسیده است،در سال 1386 طرح نحوه پذیرش دانشجو در دانشگاه و مراکز آموزش عالی در مجلس تصویب شد، قرار بود بر اساس این قانون نقش کنکور در پذیرش دانشجو کم و تا سال 1390 به صورت کامل حذف شود ...
میزان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۰:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - روزنامه جام جم نوشت: سال سخت، واپسین نفس هایش را هم از پنجره نیمه گشوده اسفند می کشد تا شاید از پس فروردین، هوایی بهتر داخل اتاق سر بکشد و از قضا لابه لای قفسه های کتاب بچرخد. این سطر های آغازین که خواندید، صرفا گزاره ای زیبا برای ورود به گزارشی آسیب شناسانه نیست ...
اقتصاد آنلاین / خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۸:۲۷   + ۱۵ سایت دیگر  
نایب رییس مجلس در پاسخ به تذکری درباره اقدام خلاف قانون وزیر علوم پیرامون ادغام تعدادی از مراکز آموزش عالی و دانشگاهی، گفت: کمیسیون آموزش مجلس این اقدام خلاف قانون را بررسی می کند.
شارا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۴:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
دکتر ندا شفیعی، سرپرست اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، با اشاره به اهمیت افکارسنجی مخاطبان و انجام پژوهش های منسجم و علمی در این زمینه؛ گفت: یک روابط عمومی حرفه ای؛ مخاطب پژوهی و بهره مندی از فناوری های نوین ارتباطی را همواره در دستور کار دارد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۴:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان با شیوع ویروس کرونا و اعلام رسمی آن از اسفند ماه سال گذشته در کشور، دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی اولین مراکزی بودند که به تعطیلی کشانده شدند و به تبع آن فعالیت های آموزشی، اجتماعی و فرهنگی به کما رفتند ...
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۳:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
جواد رفعت نژاد مسئول بسیج دانشجویی استان قم در جمع دانشجویان بسیجی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان قم: زمان را دریابید، بایستی جبهه سازی کنید، برای جلوگیری از تحریف وقایع تاریخی، بی تفاوت نباشید.
معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، در وبینار تخصصی مناسب سازی فضای مراکز آموزش عالی برای معلولان جسمی و حرکتی بر ضرورت فرهنگ سازی، دغدغه مندی و توجه ویژه به این موضوع تاکید کرد و اجرای آن را برای دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی، پژوهشی و فناوری یک الزام دانست.
دکتر جمشید اسماعیلی، مدیر کل نظارت بر طرح های عمرانی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، در وبینار مناسب سازی کالبدی مراکز آموزش عالی برای افراد معلول و کم توان جسمی حرکتی که امروز (دوشنبه) در محل سالن شهدای جهاد علمی برگزار شد، ایجاد دسترسی ...
دکتر جمشید اسماعیلی، مدیر کل نظارت بر طرح های عمرانی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: وبینار " گزارش اقدامات مناسب سازی کالبدی مراکز آموزش عالی برای افراد معلول و کم توان جسمی حرکتی" با هدف توجه بیشتر و نگاه ویژه به موضوع مناسب سازی فضای کالبدی برای این عزیزان و تبیین اهمیت و ضرورت های قانونی ...
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۱:۳۱    
به گزارش خبرگزاری علم و فن آوری از خراسان جنوبی ، امروزه یکی از راه های پیشرفت در عرصه های علمی، تربیتی و آموزشی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی هستند که می توانند نقش بزرگی را در راه رسیدن به جامعه ایده آل ایفا کنند. خراسان جنوبی قطب دانشگاهی در شرق کشور ...