دوشنبه ۲۴ مردادساعت ۱۷:۰۹Aug 2022 15
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مراکز آموزش عالی»

سازمان سنجش   ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ - ۱۶:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
ضمن اعلام رشته ها، مواد امتحانی و ضرایب دروس هر یک از مجموعه های امتحانی آزمون ورودی مقطع دکتری (Ph.D) سال 1402 (به شرح جدول ذیل)، به اطلاع متقاضیان ثبت نام و شرکت در این آزمون می رساند ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ - ۱۵:۳۶    
گناباد- ایرنا- 44 نفر از دانش آموزان گنابادی حائز رتبه های برتر یک رقمی، دورقمی و سه رقمی آزمون سراسری 1401 دانشگاهها و مراکز آموزش عالی طی آیینی در این شهر تجلیل شدند.
سینا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۱۴:۰۱   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور دانشجویان گفت: بازدید میدانی از دانشگاه های دور از مرکز و مناطق محروم، در هدف گذاری های ما در وزارت علوم و سازمان امور دانشجویان نقش مهمی دارد و تعیین کننده است. ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۱ - ۱۵:۵۲    
نشست مجازی هم اندیشی اساتید دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی لرستان، با موضوع بزرگداشت سردار شهید حاج حسین همدانی با عنوان عمار انقلاب در لرستان برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۵:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر- استاندار بوشهر گفت: انتظار می رود که دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان بوشهر برای حل مسائل استان برنامه ریزی و تلاش کنند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۱:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- حدود یک ماه پیش که ماراتن کنکور سراسری برای ورود به دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی برگزار شد، بسیاری از دانش آموزان و خانواده ها دلخوش به این بودند که به زودی با اعلام نتایج این آزمون پراضطراب، میوه تلاش های شبانه روزی و حمایت های بی دریغ خود را با کسب رتبه ای مطلوب خواهند چید.
شفا آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۱:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
رتبه اول کنکور هم اگر انتخاب رشته نکند در دانشگاه قبول نخواهد شد؛ بنابراین انتخاب های هوشمند کمک کننده قبولی داوطلبان در مراکز آموزش عالی کشور است.
تامین اجتماعی   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۰:۳۸   + ۳۷ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، مطابق ماده 58 قانون تامین اجتماعی، فرزندان ذکور بیمه شدگان تا پایان 19 سالگی می توانند به تبع بیمه شده اصلی، از خدمات مقرر در قانون تامین اجتماعی استفاده کنند و پس از پایان سن 19 سالگی، ارائه خدمات به افراد مذکور ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۰:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل امور دانشجویان بین الملل سازمان امور دانشجویان اعلام کرد: اولین دوره تخصصی آموزشی فرهنگی دانشجویان بین الملل دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی سراسر کشور 22 تا 30 مرداد 1401 برگزار می شود.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، دکتر حسام الدین خلعتبری مسئول اجرایی و محتوایی دوره آموزشی فرهنگی دانشجویان بین الملل ضمن بیان این مطلب اظهار کرد: این اردو بر اساس نیازها و در خواست هایی که دانشجویان بین الملل داشتند طراحی و اجرا می شود ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
حسام الدین خلعتبری روز چهارشنبه درباره برگزاری دوره آموزشی فرهنگی دانشجویان بین الملل اظهار داشت: اردوی فرهنگی اندیشه مطهر با همکاری اداره کل دانشجویان بین المللی سازمان امور دانشجویان وزارت علوم و دانشگاه علامه طباطبایی از 22 تا 30 مرداد ماه در این دانشگاه برگزار می شود. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۰۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی گفت: در مراکز آموزش عالی کسب مهارت دانشجویان بسیار ضعیف است.
دولت   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۲۰:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم در اجلاس معاونان اداری، مالی دانشگاه ها، پژوهشگاه ها و مراکز آموزش عالی گفت: تخصیص بودجه در زمینه فرهنگی، هزینه محسوب نمی شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۸:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
وزیر علوم خطاب به معاونان اداری، مالی و مدیریت منابع انسانی دانشگاه ها، پژوهشگاه ها، مراکز آموزش عالی و رؤسای پارک های علم و فناوری، گفت: بودجه گرنت (پژوهانه) استادان دانشگاه را اول مهر و یکباره پرداخت کنید تا استاد بتواند بموقع برای کار پژوهشی هزینه کند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۴:۱۹   + ۱۰ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا- مدیر کل آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: هفت دانش آموز خراسان رضوی موفق به کسب رتبه های برتر آزمون سراسری ورود به دانشگاهها و مراکز آموزش عالی کشور در کنکور سال 1401 شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۴:۱۲    
چهار دانش آموز مشهد موفق به کسب رتبه برتر کنکور سراسری سال 1401 دانشگاهها و مراکز آموزش عالی کشور شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۲:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
مدیر کل امور دانشجویان بین المللی سازمان امور دانشجویان گفت: اولین دوره تخصصی آموزشی- فرهنگی دانشجویان بین المللی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور 22 تا 30 مرداد ماه 1401 برگزار می شود.
اجلاس معاونان اداری، مالی دانشگاه ها، پژوهشگاه ها، مراکز آموزش عالی و روسای پارک های علم و فناوری سراسر کشور با محوریت راهبردهای مدیریت منابع، با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در محل تالار علامه امینی دانشگاه تهران آغاز به کار کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۱۶:۱۱    
استاندار بوشهر با تأکید بر تعامل دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی با جهاد دانشگاهی گفت: محور فعالیت جهاد دانشگاهی متناسب با ظرفیت های استان بوشهر قرار داده شود تا فرایند توسعه استان شدت یابد.
آنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۱۲:۰۹    
معاون هماهنگی و برنامه ریزی دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان با توجه به تغییر کارکرد دانشگاه ها و نحوه آموزش در آنها گفت: مراکز آموزش عالی باید به سمت فعالیت های دانش بنیان حرکت کنند.
آنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ - ۱۶:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر عنوان کرد: ورود جدی و اثرگذار به حوزه اقتصاد دانش بنیان و فعالیت های اقتصادی دانش محور با اصلاح زیرساخت ها و تقویت ظرفیت هاست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۰۲ - ۲۳:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
پورذهبی گفت: از آنجا که امامان جماعت با دانشجویان ارتباط دارند باید خود را به علم روز مجهز کرده و با مطالب و داشته های نو نسبت به جذب دانشجویان اقدام کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ - ۱۹:۵۸    
استاندار کردستان گفت: آموزش های سازمان آموزش و پرورش، مراکز آموزش عالی و دانشگاه ها و مراکز آموزش آزاد باید مبتنی بر مهارت آموزی باشد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ - ۱۲:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جهاد دانشگاهی استان کردستان گفت: جهاددانشگاهی یکی از نمونه ها و الگوهای مثال زدنی از مدیریت انقلابی و جهادی است که در راستای بسط و گسترش اهداف و آرمان های حضرت امام(ره) و انقلاب اسلامی در سطح دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی تشکیل شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۴/۳۰ - ۲۲:۲۵    
نشست هم عهدی مسئولین بسیج دانشجویی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان خوزستان با حضور فرمانده ناحیه بسیج دانشجویی و معاونت های ناحیه بسیج دانشجویی در مجتمع فجر برگزار شد.
آنا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۹ - ۱۶:۵۳    
عضو هیئت هلمی دانشگاه تأکید کرد که افزایش اثربخشی مراکز آموزش عالی منوط به پیشرفت فناوری های نوین است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۹ - ۱۱:۴۵    
ایسنا/زنجان رئیس بنیاد ملی نخبگان استان زنجان گفت: مهلت زمان ثبت نام دانشجویان برتر دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی در طرح شهید وزوایی تمدید شد.
فرهیختگان   ۱۴۰۱/۰۴/۲۹ - ۰۳:۲۱    
علی حیدری، فارغ التحصیل دندانپزشکی و فعال سابق دانشجویی: همه چیز از ماده یک قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان آغاز می شود؛ جایی که قانونگذار به بیان توضیحات پیرامون مشمولین پرداخته (کسانی که اصطلاحا طرح اجباری دارند) و یکی از شروط شمول را فراغت از تحصیل کلیه افراد ایرانی از مراکز آموزش عالی گروه پزشکی ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۸ - ۱۲:۴۵    
استاندار اردبیل گفت: اصلی ترین چالش پیش رو در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی مسئله فرهنگ پژوهش است که به همین منظور باید مدیران و مسئولان و اساتید دانشگاه و دانشجویان حساسیت ویژه داشته باشند و پژوهش محوری را در مقالات بالا ببرند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۶ - ۱۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/فارس رئیس موسسه آموزش عالی زند شیراز گفت: این مرکز موفق شد در پانزدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور رتبه پنجم را کسب کند.
صبح کیش   ۱۴۰۱/۰۴/۲۶ - ۰۰:۰۱   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری صبح کیش، یاسر شاه پیری دبیر شورای سلامت کیش در نامه ای به روسای ادارات و نهاد ها، دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی مستقر در منطقه آزاد کیش اعلام کرد: براساس بند یک از مصوبات کمیته تخصصی ستاد اقدامات پیشگیرانه ویروس کرونا در کیش مقرر شد کارکنان سازمان، شرکت های تابعه، ادارات ...
مهرصبا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۴ - ۱۳:۱۸   + ۲۲ سایت دیگر  
هاشم داداش پور گفت: از اول انقلاب اسلامی تا سال گذشته خوابگاه دانشجویی متاهلی در مراکز آموزش عالی مغفول مانده بود و در دولت سیزدهم و در دوره جدید وزارت علوم این موضوع مورد توجه قرار گرفت و با عنایت به قانون جوانی جمعیت، در چند ماه اخیر کلنگ احداث خوابگاه های متاهلی زیادی به زمین زده شده است. ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۳ - ۱۲:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
مسابقات مناظره دانشجویان بسیجی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان لرستان، به میزبانی دانشگاه لرستان و دانشگاه فرهنگیان لرستان برگزار شد.
سینا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۲ - ۱۳:۳۵   + ۱۲ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی قائم مقام بنیاد ملی نخبگان، رئیس دبیرخانه جذب نخبگان منصوب شد. طی حکمی از سوی ناصر باقری مقدم؛ قائم مقام بنیاد ملی نخبگان، رئیس دبیرخانه جذب نخبگان منصوب شد. در متن حکم باقری مقدم خطاب به سعید خدایگان آمده است: ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۴/۲۲ - ۱۲:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
سازمان سنجش آموزش کشور با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد؛ آزمون سراسری سال 1402 بر مبنای قانون سنجش و پذیرش دانشجو در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور مصوب سال 1392 مجلس شورای اسلامی، همانند آزمون سراسری سال 1401 برگزار می شود.
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۲ - ۱۳:۴۸   + ۳۱ سایت دیگر  
تغییرات جزئی مورد نیاز و مصوب شورای سنجش و پذیرش برای آزمون سراسری سال 1402 متعاقباً اطلاع رسانی می شود و در صورت ابلاغ هر گونه قانون یا مصوبه جدید، تغییرات برای آزمون سراسری سال 1403 و به بعد اعمال خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۲ - ۱۲:۰۰   + ۳۲ سایت دیگر  
سازمان سنجش آموزش کشور با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد؛ آزمون سراسری سال 1402 بر مبنای قانون سنجش و پذیرش دانشجو در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور مصوب سال 1392 مجلس شورای اسلامی، همانند آزمون سراسری سال 1401 برگزار می شود.
سازمان سنجش   ۱۴۰۱/۰۴/۲۲ - ۱۱:۱۰    
با توجه به ضرورت ابلاغ شیوه نامه آزمون سراسری سال 1402 موارد ذیل را به اطلاع داوطلبان عزیز می رساند : 1- آزمون سراسری سال 1402 بر مبنای قانون سنجش و پذیرش دانشجو در دانشگاهها و مراکز آموزش عالی کشور مصوب سال 1392 مجلس محترم شورای اسلامی و اصلاحیه آن در سال 1395 همانند آزمون سراسری سال 1401 ...
سلام نو / فرارو   ۱۴۰۱/۰۴/۲۲ - ۱۱:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
طبق آخرین رتبه بندی QS برای سال 2023 میلادی، نه تنها نام هیچ یک از شهرهای دانشگاهی و دارای دانشگاه های مادر ایران، در فهرست 120 شهر دانشجویی جهان دیده نمی شود، 6 دانشگاه ایران (صنعتی شریف، صنعتی امیرکبیر، تهران، علم و صنعت ...
آنا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۱ - ۱۲:۰۱    
عضو هیئت علمی دانشگاه گفت: مدیران جهادی مراکز آموزش عالی برای کمک به رفع غبار محرومیت از چهره منطقه استراتژیک سیستان برنامه های مدونی دارند.
آنا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۱ - ۱۰:۴۸    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی کازرون از اهمیت دانشگاه ها در تصمیم های مهم و اساسی کشور یادکرد و ادامه داد: برای اثرگذاری در سطح کشور نیازمند تعامل دانشگاه و خانواده و تحقیقات هستیم.
آنا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۱ - ۱۰:۳۶    
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان، کسب دانش و مجهز شدن استادان به علم روز را یکی از مطالبات مقام معظم رهبری از استادان عنوان کرد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۲۱ - ۰۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار ایرنا، هاشم داداش پور روز شنبه در مراسم افتتاحیه جشنواره بین المللی فرهنگ ملل دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی سراسر کشور در دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) قزوین، افزود: در حال حاضر جابه جایی دانشجویان در سطح دنیا بسیار گسترده است به طوری که با این فرایند ...
دولت   ۱۴۰۱/۰۴/۲۰ - ۱۶:۱۹    
هیئت وزیران در جلسه مورخ یکم تیر 1401، با اصلاح آیین نامه اجرایی جزء (14) بند (ب) ماده (9) قانون مالیات بر ارزش افزوده درخصوص فهرست خدمات آموزشی، پژوهشی و ورزشی معاف از مالیات و عوارض قانون مذکور موافقت کرد. ...
دولت   ۱۴۰۱/۰۴/۱۸ - ۱۵:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان در مراسم افتتاحیه جشنواره بین المللی فرهنگ ملل دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی سراسر کشور گفت: در حال حاضر جابجایی دانشجویان در سطح دنیا بسیار گسترده است و ایران از جمله کشورهایی است که در جابجایی علمی سهم خوبی دارد و در حال حاضر حدود 100 هزار دانشجوی ...
نمایشگاه جشنواره فرهنگ ملل دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی سراسر کشور امروز 18 تیرماه با حضور معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان، استاندار قزوین و جمعی از مسئولان استانی و کشور در دانشگاه بین المللی قزوین افتتاح شد.
آنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۸ - ۱۲:۱۱    
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز و واحد کرج بر ضرورت هدفمند کردن پایان نامه های تحصیلات تکمیلی در مراکز آموزش عالی تأکید کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۸ - ۱۰:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
جشنواره بین المللی فرهنگ ملل دانشگاهها و مراکز آموزش عالی سراسر کشور با حضور نمایندگان 21 ملیت در دانشگاه بین المللی امام خمینی قزوین شروع به کار کرد.
آنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۶ - ۲۰:۱۹    
نشست سالانه اساتید گروه های معارف اسلامی دانشگاه های دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان آذربایجان غربی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوی برگزار گردید.