چهارشنبه ۱۳ مردادساعت ۰۴:۰۳Aug 2021 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مراکز آموزش عالی»

وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۰۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از راه اندازی پایگاه انتخاب رشته ویژه داوطلبان آزمون سراسری سال 1400 در شهرستان های استان تهران خبر داد. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۰۹:۲۵    
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: پایگاه انتخاب رشته کنکور سراسری و آزاد در محل مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی اداره کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی آعاز به کار کرد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۲:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا- مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: پنج دانش آموز خراسان رضوی موفق به کسب رتبه های برتر آزمون سراسری ورود به دانشگاهها و مراکز آموزش عالی کشور در سال 1400 شدند.
تبریز بیدار   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۲:۳۶    
نشست تخصصی مشکلات حوزه آب از طرف سازمان بسیج اساتید دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان آذربایجان شرقی در محل دانشگاه تبریز برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۲:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - واکسیناسیون علیه کرونا برای استادان دانشگاه روز دوشنبه در دانشگاه اصفهان آغاز شد و تعداد دیگری از مراکز آموزش عالی استان نیز در صدد اجرای هرچه سریعتر آن هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۷:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکارگروه آموزش های الکترونیکی وزارت علوم از شروع فرآیند ارزیابی خدمات آموزش های الکترونیکی دانشگاه ها و سایر مراکز آموزش عالی خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۶:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- دانش آموز ممتاز سبزواری و دارنده رتبه چهارم گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی آزمون سراسری ورود به دانشگاهها و مراکز آموزش عالی کشور گفت: در مرحله نخست توکل به خدا سپس پشتکار و تلاش 12 ساله عامل موفقیتم در کنکور سراسری بود.
پانا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۴:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - در آستانه اعلام نتایج اولیه آزمون سراسری و با هدف آشنایی دانش آموزان با محیط فیزیکی و رشته های دانشگاهی، رویداد هفته درهای باز دانشگاه شهید بهشتی ، برگزار می شود. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
استاندار یزد گفت: توجه به حوزه آموزش های فنی و حرفه ای، هنرستان ها و مراکز آموزش عالی فنی و حرفه ای می تواند موجب کاهش آمار بیکاری و رفع مشکل کمبود نیروی متخصص در استان شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۳:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
استاندار یزد: توجه به حوزه آموزش های فنی و حرفه ای، هنرستان ها و مراکز آموزش عالی فنی و حرفه ای می تواند موجب کاهش آمار بیکاری و رفع مشکل کمبود نیروی متخصص در استان شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۳:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون پژوهش و فناوری سازمان بسیج اساتید دانشگاه ها، مراکز آموزش عالی و پژوهشی کشور از تدوین بسته سیاستی مسأله آب استان خوزستان برای کمک به مراجع و سیاست گذاران ملی و استانی خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۹:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی گفت: تلاش ما برگزاری المپیادها در سطح ملی است و سال آینده المپیاد با حضور دانشجویان دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی در کشور برگزار خواهد شد.
شمال نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۰:۱۶    
شمال نیوز : طی حکمی از سوی رییس سازمان بسیج اساتید دانشگاه ها، مراکز آموزش عالی و پژوهشی کشور، دکتر وحید آرایی به عنوان رییس اندیشکده سیاستگذاری سلامت نظام اداری و مقابله با فساد کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی منصوب شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۵:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
معاون پژوهش و فناوری سازمان بسیج اساتید دانشگاه ها، مراکز آموزش عالی و پژوهشی از اعطای رتبه علمی ب به نشریات علمی مطالعات قدرت نرم، مطالعات بیداری اسلامی، مطالعات حقوق بشر اسلامی و مطالعات الگوی پیشرفت اسلامی ایرانی خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۷:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهر یزد گفت: برای رفع معضل بیکاری و ایجاد اشتغال باید مهارت آموزی و کارآفرینی هدف و محور اصلی تمامی مراکز آموزش عالی استان قرار گیرد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۶:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
نصف جهان: دانشکده علوم قرآنی اصفهان در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشجو می پذیرد. رئیس دانشکده علوم قرآنی اصفهان گفت: شرایط ثبت نام در این دانشکده برای مقطع کارشناسی داشتن مدرک پیش دانشگاهی یا دیپلم نظام قدیم است و فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی می توانند در مقطع ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۵:۵۶    
کرج _ ایرنا _ تقی نظرپور معاون وزیر عوم ، تحقیقات و فناوری روز سه شنبه در آئین بهره برداری از تعدادی طرح خدماتی و رفاهی در دانشگاه خوارزمی گفت: 850 پروژه عمرانی و رفاهی به همت دولت تدبیر و امید در مراکز آموزش عالی کشور اجرایی و به بهره برداری رسیده است.
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۵:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
رویداد های کسب و کار های نوپا (استارتآپی) با راهبرد تحقق شعار تولید؛ پشتیبانی ها و مانع زدایی ها برگزار می شود. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، آقای وحید آرایی معاون پژوهش و فناوری سازمان بسیج اساتید دانشگاه ها ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۴:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
کرج-ایرنا- معاون اداری و مالی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: 850 پروژه عمرانی و رفاهی به همت دولت تدبیر و امید در مراکز آموزش عالی کشور اجرایی و به بهره برداری رسیده است.
برترین ها / پانا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۹:۵۵   + ۱۸ سایت دیگر  
ایسنا: سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از تصویب طرحی خبر داد که به موجب آن دانشگاه ها می توانند در مقطع ارشد بدون برگزاری ازمون و بر اساس شرط معدل دانشجو جذب کنند. ...
در نشستی با حضور دکتر مسعود شمس بخش، مشاور وزیر علوم و مدیرکل حوزه وزارتی و نمایندگان کارکنان دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی، مطالبات و درخواست های آنان مورد بررسی قرار گرفت.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۷:۱۲    
حوزه/ مسئول بسیج اساتید دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کاشان، با تاکید بر نجات نسل جوان از افتادن در دام دشمنان گفت: با روحیه دادن به نسل جوان متعهد، دلسوز و انقلابی باید آنها را در سرنوشت کشور دخالت دهیم.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۶:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر برنامه ریزی آموزش عالی گفت: تصمیم گیری درباره تغییر در رشته های مرتبط برای داوطلبان ورود به دوره کارشناسی ارشد، به انجام مطالعات و بررسی های بیشتر موکول شده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۰:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
ماجرای منع تغییر رشته در آزمون کارشناسی ارشد بعد از گلایه متعدد دانشجویان و فارغ التحصیلان کارشناسی، ختم به خیر شد؛ مدیرکل دفتر برنامه ریزی آموزش عالی با ارسال نامه ای به معاونان آموزشی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی نوشت ...
مدیرکل دفتر برنامه ریزی آموزش عالی با ارسال نامه ای به معاونان آموزشی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی گفت: تصمیم گیری درباره تغییر در رشته های مرتبط برای داوطلبان ورود به دوره کارشناسی ارشد، به انجام مطالعات و بررسی های بیشتر موکول شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۰۰:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
دومین دوره جشنواره ملی شعر دانشجویی با دعوت از دانشجویان دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی سراسر کشور برای بخش پژوهش (درباره شعر) خود فراخوان داد.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۳:۰۱    
فرآیند ثبت نام برای پذیرش بدون آزمون 1400 دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی از نیمه دوم مرداد در درگاه الکترونیکی سازمان سنجش آموزش کشور آغاز می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۲:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- فرایند ثبت نام برای پذیرش بدون آزمون 1400 دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی از نیمه دوم مرداد ماه در درگاه الکترونیکی سازمان سنجش آموزش کشور آغاز می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۴/۱۸ - ۱۰:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
بنیاد ملی نخبگان در سال تحصیلی 1401-1400 اعتبار ها و تسهیلاتی را به دانشجویان برتر دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان اعطا می کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ - ۱۱:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی کاظم خبازی معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری آذربایجان غربی گفت: بر اساس مصوبه هیات وزیران و در راستای مدیریت مصرف برق در فصل تابستان ساعات کار ادارات، شهرداری ها، بانک ها ...
رسا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۱۳:۴۲    
بسیج اساتید دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان قم با تمام ظرفیت آمادگی خود را برای کمک به تحقق عدالت قضایی در کشور و انتظارات 6 گانه رهبری از دستگاه قضایی اعلام می دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۱۴:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - مدیر آموزش وپرورش ابرکوه گفت: هزار و 137 داوطلب در آزمون سراسری سال 1400 از این شهرستان متقاضی تحصیل در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی هستند که این تعداد نسبت به آزمون سال 1399، 6 درصد افزایش دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۱۱:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - نماینده ولی فقیه در کردستان گفت: دانشگاه کارآفرین تنها یک اسم نیست و باید بررسی نقش آفرینی مراکز آموزش عالی در توسعه کشور با جدیت دنبال و زمینه پیشرفت در ابعاد مختلف از مسیر دانشگاه فراهم شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۰۸:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
داوطلبان بوشهری گروه زبان های خارجی در چهارمین و آخرین روز از برگزاری آزمون سراسری ورود به دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی در این آزمون شرکت کردند.
صبح کیش   ۱۴۰۰/۰۴/۱۱ - ۱۸:۰۹    
آزمون سراسری 1400دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور با حضور 762 داوطلب در جزیره کیش برگزار شد. View the embedded image gallery online at: ...
مهرصبا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۱ - ۰۷:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ، با آغاز شیوع ویروس کرونا از ابتدای اسفندماه 98 در سطح کشور (همزمان با آغاز نیمسال دوم تحصیلی)، دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی با مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا، وزارت علوم ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۱ - ۰۰:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
در جزیره کیش 762 نفر برای شرکت در آزمون سراسری 1400 داوطلب شده اند. آزمون سراسری دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور از روز گذشته( 9 تیرماه) با 149 داوطلب در رشته هنر آغاز شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۱۰ - ۱۸:۰۴    
گروه استان ها- کنکور سراسری ورود به دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی به عنوان بزرگ ترین رویداد علمی سال 1400 در استان سمنان همگام با سراسر کشور در حال برگزاری است.
ارتش جمهوری اسلامی ایران   ۱۴۰۰/۰۴/۱۰ - ۱۲:۳۹    
کنکور سراسری دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور صبح امروز در دانشگاه فرماندهی و ستاد ارتش به عنوان یکی از حوزه های این آزمون برگزار شد . به گزارش روابط عمومی ارتش، دانشگاه فرماندهی و ستاد ارتش(دافوس) به منظور مساعدت در برگزاری کنکور سراسری دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور، کلیه اماکن آموزشی ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۰ - ۰۸:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
دزفول- ایرنا - سرپرست آموزش و پرورش شوش گفت: 2 هزار و 469 داوطلب در آزمون سراسری ورود به دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی سال 1400 در شهرستان شوش با یکدیگر رقابت می کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۱۰ - ۰۸:۰۵    
رقابت بیش از 512 هزار داوطلب آزمون سراسری سال 1400 برای کسب صندلی رشته های علوم انسانی و فنی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی سراسر کشور آغاز شد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۱۰ - ۰۷:۰۱   + ۱۷ سایت دیگر  
ایسنا: کنکور 1400 نسبت به دوره های دیگر دستخوش تغییراتی شد "حذف سئوالات نظام قدیمی ها در کنکور" یکی از مهم ترین تغییرات آزمون امسال است.این تغییر سال گذشته علی رغم مخالفت تعدادی از داوطلبان و برخی نمایندگان مجلس، ابلاغ شد و از امسال اجرایی می شود. ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۴/۱۰ - ۰۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
نیما شایان- خبرنگار رقابت میلیونی داوطلبان ورود به دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور از صبح چهارشنبه 9تیر ماه 1400و در دومین سال همزمانی برگزاری آزمون با شیوع کرونا در بیش از 3هزار حوزه آزمون در سراسر کشور آغاز شد و تا شنبه 12تیر ماه ادامه خواهد داشت ...
سازمان سنجش   ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ - ۲۲:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
ضمن تشکر از دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور مبنی بر برگزاری آزمون سراسری سال 1400، گزارش عملکرد دانشگاه های مجری در آزمون سراسری مبنی بر رعایت پروتکل های بهداشتی که بصورت فیلم و عکس برای سازمان سنجش آموزش کشور ارسال گردیده است، اطلاع رسانی میگردد: ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ - ۱۳:۰۵    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین-پیشوا و قرچک عنوان کرد: طرح پویش به مثابه طرح تحولی سازنده در سیستم مراکز آموزش عالی و الگویی کارآمد در سطح کشور است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ - ۱۲:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
رشت - کنکور سراسری سال 92 دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی روز پنجشنبه همزمان با سراسر کشور در استان گیلان آغاز شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ - ۰۹:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- نماینده سازمان سنجش در استان بوشهر گفت: رقابت 18 هزار و 672 داوطلب بوشهری در کنکور سراسری ورودی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی از ساعت 8:30 صبح امروز آغاز شد و به مدت چهار روز ادامه دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ - ۰۸:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
گناوه - ایرنا - آزمون سراسری داوطلبان ورود به دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی سال 1400 در بندرگناوه با شرکت یکهزار و 660 نفر از روز چهارشنبه همزمان با سراسر کشور آغاز شد و به مدت چهار روز ادامه دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ - ۰۸:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
آزمون سراسری ورود به دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی همزمان با دیگر نقاط کشور با حضور داوطلبان گروه آزمایشی هنر در 11 حوزه امتحانی استان بوشهر آغاز شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۱۵:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین در دیدار با رئیس دانشگاه علمی کاربردی استان قزوین بر ضرورت راه اندازی مراکز آموزش عالی فرهنگ و هنر در قزوین تاکید کرد.