سه شنبه ۳۱ فروردینساعت ۱۲:۵۶Apr 2021 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۶:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری میان شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان و سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان اصفهان به امضا رسید.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۱:۴۰    
شرکت پایاهیدرولیک جم مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان جهت تکمیل کادر خود در استان اصفهان از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۸:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - رییس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان از هفت برابر شدن صادرات محصولات و خدمات دانش بنیان واحدهای فناور مستقر در این مرکز به ارزش 37 میلیون دلار در سال 99 خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل یک شرکت دانش بنیان مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان گفت: فناوری بایوجمی یک روش مدیریتی در حذف آلودگی آب و خاک است که با به کارگیری فناوری های زیستی و بازسازی چرخه های طبیعی به پالایش و تصفیه آلودگی ها کمک می کند.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۳:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اصفهان ، محققان یک شرکت دانش بنیان مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان در مسیر بومی سازی تولید فیلم های چند لایه (multi layers) مورد استفاده در صنایع بسته بندی غذایی یک گام جلوتر رفته و تولید چسب های بین لایه ای قابل کاربرد در فیلم های چندلایه صنایع غذایی را طراحی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۰۹:۱۰    
دو محصول فناورانه از شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان موفق به دریافت گواهی محصول دانش بنیان (COP) شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۸:۰۱    
شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان با هلدینگ کیمیا تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۲۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
با پیگیری های مستمر شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، امکان دریافت تسهیلات بیش از 25 میلیارد ریال در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات (ICT) برای 9 شرکت فناور مستقر در این شهرک در این حوزه فراهم شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۷:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی دراصفهان زیرساخت های قانونی کشور را درحمایت از شرکت های دانش بنیان و فناور مستقر در شهرک علمی وتحقیقاتی اصفهان فراهم کنند.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۵:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
نصف جهان: اولین فراخوان طرح جوانه اعلام شد. رییس شهرک علمی و تحقیقانی اصفهان گفت: طرح گرنت فناوری (جوانه) امسال برای حمایت مالی از پایان نامه ها و رساله های دارای ایده های فناورانه و بازارگرا در کشور در قالب گرنت جوانه اجرا می شود. ...
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۸:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
نصف جهان: به مناسبت روز مهندس و با میزبانی شرکت پالایش نفت اصفهان، به مدت دو روز نخستین نمایشگاه فناوری این شرکت و شهرک علمی وتحقیقاتی اصفهان با موضوعات برق و ابزار دقیق، مواد شیمیایی، کاتالیست و تجهیزات مکانیکی برگزار گردید. ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۷:۵۷    
شهردار و برخی از مدیران شهرداری اصفهان با حضور در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان و امضای تفاهم نامه 10 ساله با این شهرک، بر گسترش همکاری ها با شرکت های فناور تاکید کردند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۹:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان-ایرنا- رییس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان گفت: 19 میلیارد و 500 میلیون تومان اعتبار که معادل 45 درصد از کل بودجه قرارداد موسوم به "هم سرمایه گذاری" صندوق نوآوری و شکوفایی کشور است به 2 طرح مُنتخب از اصفهان تخصیص داده شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
شرکت های فناور حوزه نفت، گاز و پتروشیمی مستقر در شهرک علمی وتحقیقاتی اصفهان به توان بسیار بالایی در اجرای طرح های این حوزه دست یافتند.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۶:۰۱    
آئین معرفی و تجلیل از برترین های مراکز رشد و پارک های علم و فناوری شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان در سال های 98 و 99 صبح امروز _چهارشنبه 06 اسفند 99 _در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان برگزار شد. در این مراسم از خبرگزاری ایمنا به عنوان رسانه همکار برتر شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان تقدیر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۵:۳۴    
رئیس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان گفت: در سال 99 مجموعاً حدود 55 میلیارد تومان جذب سرمایه در چند برنامه داشتیم که اگر بخواهیم با دوره قبلی جشنواره مقایسه کنیم ما حدود 20 برابر افزایش سرمایه را تجربه کردیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۳:۱۵    
ایسنا/اصفهان رئیس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان گفت: در سال 99 در مجموع حدود 55 میلیارد تومان جذب سرمایه در چند برنامه انجام شد که جشنواره شیخ بهایی امسال به تنهایی 16 میلیارد تومان جذب سرمایه داشت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان برترین های مراکز رشد و پارک های علم و فناوری شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان در سال های 98 و 99 معرفی و تجلیل شدند.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۲:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه فناوری شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان گفت: موضوع احداث پارک های تخصصی را از سال گذشته مطرح کردیم و اخیراً نیز آئین نامه های مربوط به آنها توسط هیئت رئیسه تصویب شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۷:۲۵    
شرکت فوکاپارت آرین مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان با امضای دو قرارداد و تفاهم نامه با دو پتروشیمی بزرگ کشور به جمع تامین کنندگان قطعات آن ها پیوست.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۷:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا - رییس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان از انتقال و پیاده سازی فناوری "بایوجِمی" متعلق به یکی از شرکت های دانش بنیان مستقر در این مجموعه در قالب طرح زیست پالایی در کشور کره جنوبی خبر داد.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۳:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
نصف جهان: رئیس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان در نشست مشترک شورای پژوهش پالایشگاه و مدیران شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان که با محوریت اقتصاد دانش محور در بازار برگزارشده بود ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۱۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
با امضای تفاهم نامه ای بین شهردار و رئیس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان بر گسترش همکاری ها با شرکت های فناور تاکید شد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۱:۳۶    
مدیر پژوهش، خلاقیت و فناوری های نوین شهرداری اصفهان از امضای تفاهم نامه همکاری بین شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان و شهرداری خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۰:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- رییس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان گفت: احداث پارک علم و فناوری سلامت و تجهیزات پزشکی در این مجموعه، بزرگترین طرح زیربنایی بخش علم و فناوری کشور است که با مشارکت و سرمایه گذاری بخش خصوصی انجام می شود.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۰۷:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اصفهان ، گفت: شوینده های صنعتی زیستی با تکنولوژی یونی برای اولین بار با مزیتهای رقابتی متعدد در کشور توسط محققان شرکت زیست روانکار پویا مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان طراحی و تولید شد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان به منظور ایجاد و راه اندازی پارک علم و فناوری سلامت و تجهیزات پزشکی در فراخونی به جذب سرمایه گذار برای مشارکت در اجرای این طرح کرده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۷:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه اصفهان، دانشگاه صنعتی اصفهان، مرکز شهیدفهمیده منطقه مرکزی کشور، شبکه پژوهش و فناوری استان اصفهان و شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان امضا شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
در بازدید مشاور ارشد وزیر نفت از دستاورد های شرکت های دانش بنیان شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان بر همکاری با دانش بنیان ها درحوزه صنعت نفت تاکید شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۱:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
در برنامه گرنت فناوری با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در این وزارتخانه، از 60 پایان نامه و رساله دانشگاهی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان حمایت شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۰۹:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- رییس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان از جذب سرمایه 460 میلیارد ریالی در سال جاری برای شرکت های دانش بنیان و واحدهای فناور مستقر در این مرکز خبر داد و گفت: جذب سرمایه برای این موسسه ها برای اجرایی کردن شعار جهش تولید و حمایت از تولید ملی صورت گرفته است.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۰۹:۵۷    
مدیر گروه همکاری های علمی بین المللی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان گفت: طرح شهروند دیپلمات نیاز به کار و پختگی دارد. با اجرا شدن این طرح، مجالی برای استفاده از تمام فرصت ها و ظرفیت های موجود در زمینه های مختلف برای توسعه ارتباطات بین المللی اصفهان فراهم می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۸:۲۱    
شرکت مهندسی کاشفان نیلفام مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان به عنوان واحد نمونه دانش بنیان استان اصفهان انتخاب شد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۱۷:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان گفت: مجموعا 26 طرح در بیست و یکمین جشنواره هفته پژوهش انتخاب شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۱۶:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- یک شرکت دانش بنیان مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان موفق به طراحی، ساخت و راه اندازی خط تولید منسوج "مِلت بلون" جهت لایه فیلتراسیون ماسک تنفسی شده است.
شانا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۱۵:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
مدیر منطقه 2 عملیات انتقال گاز ایران از امضای تفاهم نامه همکاری بین این مجموعه و شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۰۷:۵۵    
اصفهان- ایرنا- مشاور رییس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان گفت: نگاه ویژه به اعتبارات پارک های علم و فناوری در لایحه بودجه سال 1400 ضروری است و رشد بودجه این مراکز باید متناسب با نقش آن در روند توسعه کشور باشد.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۱۸:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
نصف جهان: سه محصول فناورانه سلامت روز سه شنبه به دستور سعید نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و همزمان با روز ملی پژوهش در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان رونمایی شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۲۲ - ۱۴:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با آغاز هفته پژوهش بیست و یکمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری و فن بازار استان در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان بصورت مجازی برپا شد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۲ - ۱۰:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان گفت: هفته پژوهش و فن آوری در استان به صورت مجازی برگزار می شود و 24 طرح فن آورانه و پژوهش کاربردی برتر در حوزه های مختلف برگزیده می شود. ارائه دستاوردهای برتر در هفته پژوهش و فن آوری به ترویج فرهنگ پژوهش و فن آوری کمک خواهد کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۲۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
فراخوان شرکت در بیست ویکمین نمایشگاه دستاورد های پژوهش، فناوری و فن بازار استان اصفهان در شهرک علمی وتحقیقاتی اصفهان تا 20 آذر است.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۱۲:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
توافقنامه همکاری هلدینگ صیدکو و شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان در خصوص اداره مرکز رشد شهرستان نجف آباد به امضا رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۱۷:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
شرکتی دانش بنیان مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان به جمع چهار تولید کننده تونل هوشمند ضدعفونی کننده در دنیا پیوست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری میان شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان و اتحادیه شرکت های تعاونی کشاورزی دامداران استان اصفهان در این شهرک به امضا رسید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۳:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا - معاون اداری، مالی و مدیریت منابع شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان گفت: تعامل مسوولان برای تعیین تکلیف وضعیت ساختمان مرکز رشد فناوری اطلاعات و ارتباطات اصفهان ضروری است تا مانع از خروج واحدهای فناور مستقر در آن شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۱:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
خط تولید لیزرهای پیشرفته در اصفهان با همت پژوهشگران شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان راه اندازی شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۶:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- رییس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان گفت: برگزاری جشنواره شیخ بهایی با توجه به شیوع ویروس کرونا تجربه بسیار خوب و کمک بزرگی به رویدادهای مشابه مجازی دیگر در کشور می کند.
انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۱:۱۶    
یک تولید کننده ی اصفهانی گفت: گویا کسانی مقاصدی دارند که نمی خواهند من در حوزه ی تولید فعالیتی کنم. رضا پاکدل مدتی در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان در واحدی مشغول تولید ابزار دقیق آبی بود. سال گذشته به دلیل اختلافات با شهرک واحد تخلیه شده بود ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۵:۲۹    
رئیس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان در پانزدهمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی گفت: امروزه فناوری نقش خود را در راه متحول شدن زندگی بشر ایفا کرده و باید دانایی و علم به توانایی بشر تبدیل شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۴:۰۵    
ایسنا/اصفهان دبیر جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی به تاریخچه این جشنواره اشاره کرد و گفت: جشنواره شیخ بهایی، برترین و قوی ترین رویداد فناوری کشور از سال 1382 توسط شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان است.