جمعه ۰۹ آبانساعت ۰۶:۱۷Oct 2020 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۲۲:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
سامانه مدیریت طرح و مدیریت دانش دایتیک حاصل فکر جوان پژوهشگران شرکتی دانش بنیان در شهرک علمی وتحقیقاتی اصفهان رونمایی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۴:۲۵    
معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی در شهرک علمی وتحقیقاتی اصفهان بر حمایت از شرکت های فناور تاکید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - رییس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان از توسعه روابط تجاری با ولایت پکتیای افغانستان خبر داد و گفت: شرکت های دانش بنیان استان، ظرفیت های مناسبی برای فروش محصولات خود به کشور افغانستان دارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۵:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری اقتصادی بین شهرک علمی وتحقیقاتی اصفهان و اتاق بازرگانی ولایت پکیتا افغانستان امضا شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۷:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان در اطلاعیه ای، فراخوان امریه سرباز از میان مشمولان خدمت فارغ التحصیل در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا را منتشر کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۲۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
پژوهشگران شرکتی دانش بنیان مستقر در شهرک علمی وتحقیقاتی اصفهان به فناوری اتصال دهی انواع مختلف کاربید ها به زیرلایه های فلزی مختلف دست یافتند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۷:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - معاون پشتیبانی فناوری شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان گفت: شرکت های دانش بنیان و واحدهای فناور مستقر در این شهرک از بسته حمایتی اداره کل امور مالیاتی استان برخوردار شدند.
بسته حمایتی اداره کل امورمالیاتی استان اصفهان از واحدهای فناور مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان در جلسه ای با حضور مدیرکل امور مالیاتی استان، معاونین، ریاست شهرک علمی و تحقیقاتی استان اصفهان و اعضای هیئت مدیره امضاء شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۲۱:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
مطالعات امکان سنجی فنی، مالی و اقتصادی استفاده از اتوبوس های برقی در شهر اصفهان پژوهش جدید فناوران شهرک علمی وتحقیقاتی اصفهان است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۱۸:۰۱    
بسته حمایتی اداره کل امور مالیاتی استان از واحد های فناور مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان به امضای مدیرکل امور مالیاتی استان و رئیس این شهرک رسید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۰۷:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- رییس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان گفت: شمار شرکت های دانش بنیان و فناور این شهرک از ابتدای دولت یازدهم تاکنون با 82 درصد افزایش به 541 واحد رسیده است.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۰۷ - ۱۱:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
نوید نجات بخش رئیس هیئت مدیره شرکت دانش بنیان در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: ما توانسته ایم دانش فنی دستگاه شتاب دهنده خطی را طی چند سال اخیر به دست آوریم و آن را به تولید برسانیم زیرا ساخت این دستگاه در کشور نیاز بود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۱۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
بازی سوداگران راه ابریشم، محصولی هنر بنیان تولید شده از پژوهشگران مرکز رشد تخصصی هنر مستقر در شهرک علمی وتحقیقاتی اصفهان است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۱۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
رییس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان گفت: از آغاز شیوع ویروس کرونا در کشور تاکنون با تحول و توسعه خوبی در مقابله با بیماری کرونا مواجه بودیم که این امر با نقش آفرینی شرکت های دانش بنیان محقق شد.
بنیاد نخبگان استان اصفهان   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۱۳:۵۹    
به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان اصفهان، شرکت دانش بنیان کاوش انرژی پاسارگاد مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان در زمینه های اعلامی به شرح زیر از افراد با استعداد و با پتانسیل کاری، دعوت به همکاری دارد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۷:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اصفهان ، محققان شرکت دانش بنیان رایکا صنعت افرند مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان با دستیابی به تکنولوژِی تولید پودر آلفا آلومینا موفق شدند فاز آلفا آلومینا را در دمای کمتر از 1200 درجه سانتی گراد تولید کرده و حالا هم توانستند اولین خط تولید آن را با ظرفیت ...
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۰:۴۸    
به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان اصفهان؛ دکترشهرام موحدی با حضور در محل شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان در نشست هم اندیشی تعدادی از مدیران عامل و نمایندگان شرکت های دانش بنیان مرتبط با حوزه دامپزشکی شرکت نمود. ...
بنیاد ملی نخبگان   ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۱۷:۱۷   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رییس جمهوری به شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان رفت و در جمع فعالان فناور این شهرک گفت: سرمایه گذاری های جدیدی برای توسعه زیست بوم فناوری و نوآوری استان اصفهان انجام شده است که تسهیل گر گسترش فناوری در استان هستند.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۱۷:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اصفهان، کلنگ اولین پارک تجهیزات پزشکی و سلامت خصوصی با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان به زمین خورد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۱۳:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
ساختمان جدید شهرک علمی وتحقیقاتی اصفهان با حضور معاون علمی فناوری رییس جمهوری امروز افتتاح شد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۱۱:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
چندین پروژه در شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور افتتاح شد.
رئیس شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان در نشست خبری مجازی پارک های علم و فناوری منتخب کشور اعلام کرد: از آغاز شیوع ویروس کرونا روزانه 52 هزار لیتر مواد ضد عفونی در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان تولید می شود.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۶:۴۱    
به گزارش خبر گزاری علم و فناوری از اصفهان ، روانکارهای زیستی فلزکاری با ماندگاری بالا با کد ZR-1001 برای اولین بار در کشور توسط محققان شرکت فناور زیست روانکار پویا مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان طراحی و تولید شد ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۶:۲۰    
رییس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان درباره دستاورد های شرکت های این شهرک برای مقابله با کرونا توضیح داد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۶:۱۹    
رئیس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان گفت: برای عبور از چالش ها و بحران ها باید روی شرکت های دانش بنیان سرمایه گذاری کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۶:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رییس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان اعلام کرد: شرکت های این شهرک توانستند نیازهای 6 استان در زمینه محلول های ضد عفونی کننده را تامین کنند.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۷:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: رئیس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان از تولید 52 هزار لیتر مواد ضدعفونی به صورت روزانه توسط 30 شرکت فناور این شهرک در راستای مبارزه با کرونا خبرداد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۲۰:۱۳    
بازرس کل استان اصفهان از شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان بازدید کرد و در جریان فعالیت ها و عملکرد این شهرک و شرکت های فناور مستقر در آن قرار گرفت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۰۷:۴۲    
اصفهان - ایرنا - تعداد شرکت های فناور و دانش بنیان در طول فعالیت دولت یازدهم و دوازدهم در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان بیش از 60 درصد افزایش یافت که گامی بلند در جهت تحقق اقتصاد دانش محور و غیر نفتی، تولید محصولات فناورانه و ایجاد اشتغال محسوب می شود.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۰۴:۴۳   + ۹ سایت دیگر  
دکتر مهدی کشمیری روز چهارشنبه در بازدید سززده از پژوهشگاه مواد وانرژی ایران مستقر در مشکین دشت فردیس استان البرز بیان داشت: در این میان پارک علم و فناوری خراسان رضوی، دانشگاه و پارک علم و فناوری شریف، پارک علم و فناوری استان گلستان، شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان و دانشگاه صنعتی امیرکبیر از جمله [...]
سازمان بازرسی کل کشور   ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ - ۱۲:۱۷    
به گزارش روابط عمومی بازرسی کل استان اصفهان، هیأت بازرسی این اداره کل (گروه فرهنگی و اجتماعی) از تاریخ 20-02-99 لغایت 20-4-99 در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان مستقر می باشد. ...
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۳/۱۶ - ۱۰:۱۷    
معاون پشتیبانی فناوری شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان گفت: ممکن است با تغییراتی در زمان بندی تخصیص بودجه ها، پرداخت آنها با تاخیر مواجه شود اما ما تلاش می کنیم که شرکت های دانش بنیان کمترین آسیب را در این بخش ببینند.
تابناک اصفهان   ۱۳۹۹/۰۳/۱۵ - ۲۲:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
حرکت چرخ اقتصاد به عنوان بدیهی ترین نیاز جامعه در شرایطی که با کندی مواجه است، ظرفیت شرکت های دانش بنیان در نصف جهان، مسیر هموار و میان بر امن برای گذر از تنگناها، تحریم و پیچیدگی های رکود و بیکاری در این خطه و حتی کشور است.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۱۹:۲۹    
یک شرکت معتبر واقع در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان جهت تکمیل کادر خود در استان اصفهان از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۵ - ۰۸:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- بیش از 400 شرکت فناور در کشور فعالیت خود را در زمینه تولید محصولات مبارزه با بیماری کرونا جهت دهی کردند که رییس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان این مهم را تحقق راهبرد جهش تولید در عرصه سلامت با نقش آفرینی شرکت های دانش بنیان برشمرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ - ۱۰:۱۱    
یک شرکت معتبر واقع در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان جهت تکمیل کادر خود در استان اصفهان از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۰۹:۵۰    
شرکتی فناور مستقر در شهرک علمی وتحقیقاتی اصفهان موفق شد نرم افزار تخصصی بدنسازی، فیتنس و کالری شمار جیم را طراحی کند و بسازد .
تابناک اصفهان   ۱۳۹۹/۰۲/۲۹ - ۲۲:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
به گفته معاون پشتیبانی فناوری شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان مقرر است با همکاری نهادهایی مانند این شهرک، معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، اداره کل استاندارد استان، دانشگاه ها و شرکت های دانش بنیان، شاخص های کنترل کیفی و استاندارد ماسک پارچه ای ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۲/۲۹ - ۱۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
سایت گیتی هوم محصول جدید شرکت گیتی سازان بازتاب مستقر در شهرک علمی وتحقیقاتی اصفهان طراحی و ایجاد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۲/۲۳ - ۱۲:۲۰    
شرکت دانش بنیان مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان موفق شد نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری مبتنی بر پردازش ابری برای مدیریت تمام بخش های کسب و کار در شرایط دورکاری را طراحی کند .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۲/۲۲ - ۰۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
شرکت دانش بنیان وستا صنعت جهان نما مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان گروه کار نمونه ملی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۲/۱۵ - ۱۴:۴۰    
سامانه هوشمند پایش کرونا ساخته شرکت ویراویژن، مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان برای مقابله با کرونا طراحی وساخته شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۲/۱۳ - ۱۸:۴۶    
شرکت نورا (صنایع نورا لایه نگار) مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان جهت تکمیل کادر خود به افراد واجد شرایط زیر نیازمند است:
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۲/۱۱ - ۱۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان با اشاره به تسهیلات کرونایی 40 میلیارد تومانی صندوق نوآوری به این شهرک درباره خدمات رایگانش برای تست محصولات کرونا توضیح داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۲/۰۸ - ۲۰:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- رییس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان گفت: تعداد شرکت های دانش بنیان و سلامت محور فعال در این شهرک از 2 ماه گذشته تاکنون 2 برابر شده به 30 شرکت رسیده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۲/۰۸ - ۱۹:۴۶    
ایجاد زنجیره تولید محصول تا توزیع عادلانه بین مصرف کننده در شهرک علمی وتحقیقاتی اصفهان حرکتی ارزشمند و بسیار مطلوب است.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۲/۰۱ - ۱۰:۴۸    
رئیس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان گفت: از سازمان غذا و دارو درخواست می کنیم اعطای مجوز به شرکت های فناور را تسهیل کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۱/۲۷ - ۱۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
سامانه جامع میکروسکوپ مجازی در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان طراحی و راه اندازی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۲۷ - ۰۹:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان گفت: شرایط بحرانی پیش آماده به مسؤولان ثابت کرد که جوانان، نخبگان و فناوران ما می توانند ظرف دو هفته تولید را به جایی برسانند که نیاز کشور را تا حد زیادی رفع کنند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۱/۲۷ - ۰۸:۳۶    
یک شرکت دانش بنیان مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی موفق به تولید روزانه پنج هزار ماسک شد.