سه شنبه ۰۹ خردادساعت ۰۲:۴۰May 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۲:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
دومین رویداد هفته تجاری فرهنگی مسقط در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان آغاز شد.
روزنامه زاینده رود   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۵:۱۷    
دومین رویداد هفته تجاری فرهنگی مسقط در اصفهان روز شنبه با هدف هم افزایی و گسترش ارتباطات دو جانبه میان ایران و عمان در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان آغاز شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۲:۴۲    
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران ضمن تاکید بر لزوم حمایت از دانش بنیان ها، قول مساعد داد تا در رفع چالش های شرکت های دانش بنیان و فناور مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان که در حوزه نفت فعالیت می کنند، بکوشد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۸:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان گفت: توجه به سرمایه گذار و وجود سرمایه یکی از موانع پیشرفت دانش بنیان ها است از همین رو به دنبال ایجاد هاب سرمایه گذاری این حوزه در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان هستیم.
ربیع   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۶:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
زهرا نصیری به گزارش پایگاه خبری ربیع ، سرپرست معاونت فناوری و نوآوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: طبق قانون جهش تولید دانش بنیان، مجموعه استان ها موظف هستند زمین ها و ساختمان های بدون استفاده خود را در اختیار فضای نوآوری و فناوری قرار دهند. ...
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۰:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
قاسم مصلحی، رئیس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان در آیین افتتاح هفدهمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی گفت: خدا را شکر می کنیم که اقتصاد دانش بنیان با حمایت شرکت های بزرگی نظیر فولاد مبارکه ...
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۵:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
رویداد تخصصی چشم انداز انقلاب صنعتی چهارم و تولید فولاد سبز در صنعت فولاد به همت شرکت پشتیبانی و توسعه فناوری و نوآوری فولادمبارک، با همکاری شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان برگزار برگزار می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۰۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان با تأکید بر اینکه اصفهان می تواند به قطب فناوری ایران تبدیل شود، گفت: اولویت توسعه ای استان اصفهان اکنون اقتصاد دانش بنیان و توسعه گردشگری است.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۷:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
رییس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان گفت: صادرات واحدها و شرکت های فناور و دانش بنیان مستقر در این شهرک در سال 1401 به 57 میلیون دلار رسید که نسبت به سال های اخیر افزایش یافته است.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۷:۰۰    
جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی به عنوان اولین و معتبرترین جشنواره در حوزه کارآفرینی و فن آفرینی کشور از سال 1382 به ابتکار شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان آغاز به کار کرده است و تاکنون شانزده دوره آن برگزار شده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۰۹:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
رئیس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان گفت: شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان که پایه گذار پارک های علم و فناوری کشور محسوب می شود، امروز بیش از 700 شرکت دانش بنیان و فناور خصوصی را در خود جای داده و اشتغال زایی افزون بر 8 هزار و 500 نفری را ایجاد کرده است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۹:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان گفت: در مسیر کارآفرینی، تجاری سازی و ورود فناوری به بازار مهم تر از ایجاد فناوری است و سرمایه گذاری در این موضوع اهمیت بسیار بالایی دارد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۴:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
رییس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان گفت: شرکت های بزرگ در دو دوره قبل جشنواره شیخ بهایی در مجموع 430 میلیارد ریال روی طرح ها سرمایه گذاری کرده اند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۱:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان جزئیات جزئیات برگزاری جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی را اعلام کرد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۹:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اصفهان ، 17 طرح فناورانه از سراسر کشور در نشست ارزیابی نهایی نامزدهای جایزه ویژه مدیریت شهری جهت حضور در هفدهمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان به ارائه راه حل جهت چالش ها و مسائل مدیریت شهری پرداخته و مورد ارزیابی دقیق داوران تخصصی ...
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۰۳:۰۱   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس به نقل از وزارت علوم، کارگاه آموزشی نحوه ارائه طرح به سرمایه گذاران توسط شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان و شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر هدهد برای طرح های منتخب نشست سرمایه گذاری هفدهمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی برگزار شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۰۲ - ۱۷:۳۳    
هفدهمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی توسط شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان در اردیبهشت 1402 در اصفهان برگزار می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۲ - ۱۰:۱۰   + ۱۳ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان هفدهمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی توسط شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان در اردیبهشت ماه 1402 در اصفهان برگزار می شود.
دانشگاه هنر اصفهان   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۱۳:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
اولین جلسه مشترک هماهنگی و هم اندیشی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان در سال 1402 با موضوع بررسی و ارزیابی فعالیت مرکز رشد تخصصی هنر و پیگیری ایده تاسیس پارک فرهنگ و هنر اصفهان در تاریخ 21 فروردین در دانشگاه هنر اصفهان برگزار شد ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۲:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
قرارداد همکاری بین دانشگاه اصفهان و شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان با هدف توسعه زیست بوم نوآوری و کارآفرینی اصفهان منعقد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۲۱:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
نمایشگاه ملی مسیر زآینده، پل ارتباطی 200 شرکت دانش بنیان و فناور برای رفع نیاز های فناورانه صنعت فولاد مبارکه در شهرک علمی وتحقیقاتی اصفهان برپا شد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۲:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اصفهان ، روح الله دهقانی فیروزآبادی با حضور در شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان، همایش و نمایشگاه مسیر زاینده که بیش از 200 شرکت دانش بنیان و فناور در آن حضور داشتند را افتتاح کرد و با رونمایی از سه محصول دانش بنیان ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۷:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
روح الله دهقانی فیروزآبادی معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رییس جمهور صبح امروز، شنبه ششم اسفندماه به اصفهان سفر کرد. شرکت در همایش و نمایشگاه مسیر زاینده به میزبانی فولاد مبارکه در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان از جمله برنامه های سفر یک روزه معاون علمی و فناوری رئیس جمهور به اصفهان بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۵:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
نمایشگاه ملی مسیر زآینده با حضور معاون رئیس جمهوری در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان افتتاح شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۰۰:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد - اصفهان : وزیر علوم گفت: در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان موضوع منابع انسانی بسیار مورد توجه قرار گرفته و با شکوفا کردن استعدادهای جوانان از خام فروشی منابع انسانی ممانعت به عمل می آورد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
وزیر علوم با بیان اینکه اگر نتوانیم استعداد های جوانان را شکوفا کنیم، خام فروشی منابع انسانی کرده ایم، گفت: در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان موضوع منابع انسانی مورد توجه است و علاوه بر اینکه از خام فروشی منابع و معادن جلوگیری کرده ...
ربیع   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۶:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
زهرا نصیری به گزارش پایگاه خبری ربیع ، محمدعلی زلفی گلی در بازدید از شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان و حضور در آئین تکریم ومعارفه رئیس این شهرک با اشاره به اینکه امروز شهرک علمی وتحقیقاتی به عنوان الگو برای کل کشور مطرح است گفت: خوشبختانه توسعه پایداردر این شهرک به معنای واقعی شکل گرفته است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
نخستین نمایشگاه دائمی راهیان پیشرفت با محور فناوری در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری افتتاح شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۷:۳۹   + ۱۴ سایت دیگر  
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در آئین تکریم و معارفه رئیس سابق و جدید شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان گفت: توسعه فناوری موجب افزایش امید و خودباوری ملی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۳:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
نمایشگاه راهیان پیشرفت با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فن آوری در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان آغاز به کار کرد.
دانشگاه هنر اصفهان   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
آقای دکتر محمدعلی زلفی گل وزیر علوم تحقیقات و فناوری که روز دوشنبه 24 بهمن ماه سالجاری برای مراسم تودیع و معارفه رییس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان به اصفهان آمده است از سرای دانشجویی صبا بازدید کرد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۲۰:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
نمایشگاهی از تولیدات شرکت دانش بنیان مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان برای بازدید دانش آموزان اصفهانی برپا شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۰:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
گروهی از محققان یکی از شرکت های دانش بنیان مستقر در شهرک علمی وتحقیقاتی اصفهان با دستیابی به دانش فنی طراحی، ساخت و تست پروانه شناورها از خروج ارز و همچنین خروج اطلاعات سامانه های کشتی به خارج از کشور جلوگیری کردند.
معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور در بازدید از شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان گفت: دانش بنیان ها در ترسیم آینده حکمرانی کشور نقش آفرینی کنند.
دولت   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۰:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور، 6 بهمن در بازدید از شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان گفت: امروز ثمره های اعتماد و حمایت از نخبگان و شرکت های دانش بنیان قابل مشاهده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان گفت: درباره توسعه منطقه شرق اصفهان همه توان و ظرفیت موجود را باید به کار گرفت تا حداقل مشکلات و چالش های موجود در این بخش کاهش یابد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۳:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه فناوری شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان گفت: نگاه ما ایجاد ارتباط بین عناصر اکوسیستم است. ارتباط پارک های علم و فناوری به عنوان منبع و ذخیره فناوری کشور با سایر عناصر اکوسیستم فناوری و نوآوری الزامی است.
ربیع   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۱۵:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ربیع ،هادی نباتی نژاد در گفتگو با خبرنگار ربیع ،افزود: این دوره از جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد با محوریت بومی سازی، حمایت از ساخت داخل و توسعه فناوری برگزار شد که خود نشان از اهمیت حل این چالش دارد ...
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۲۳:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اصفهان ، آیین اختتامیه اولین جشنواره ملی فیلم کوتاه فناوری و نوآوری (جهش) شامگاه پنج شنبه، 22 دی ماه، مصادف با شب میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) با حضور نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۲ - ۰۹:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
رئیس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان گفت: این شهرک نقش پررنگی در توسعه و تامین نیاز فناورانه صنعت ایران دارد، همچنین باید توجه داشت که شهرک به هاب منطقه ای بومی سازی ایران تبدیل خواهد شد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۲۲:۲۳    
محمد ناظمی هرندی معاون تکنولوژی فولادمبارکه گفت: انعقاد تفاهم نامه بین فولاد مبارکه و شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان برای بومی سازی 8 دسته کالا موجب صرفه جویی ارزی قابل توجهی می شود.
دنیای معدن   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۱۷:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
دنیای معدن: مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان از پاویون شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان بازدید کرد. این شهرک در راستای توسعه اقتصاد مبتنی بر دانش و نهایتا تبدیل علم به ثروت در کشور ایفای نقش می کند.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۱۵:۴۳    
قاسم مصلحی، رئیس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان گفت: فولاد مبارکه برای ساخت قطعات کلیدی صنعت فولاد، قراردادهای زیادی را با شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان منعقد کرده است.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۱۳:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اصفهان ، پیش از ظهر امروز سه شنبه، 20 دی ماه، تفاهم نامه همکاری میان شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان به عنوان پایه گذار پارک های علم و فناوری کشور و همچنین بزرگترین محل تجمیع شرکت های دانش بنیان و فناور در ایران، با شرکت فولاد مبارکه امضا شد. ...
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۱۳:۱۷   + ۱۱ سایت دیگر  
در چهارمین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران، در راستای تحقق شعار سال 1401 مبنی بر تولید دانش بنیان و اشتغال آفرین تفاهم نامه همکاری بین فولاد مبارکه و شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان امضا شد.
دنیای معدن   ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۲۳:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
دنیای معدن: چهارمین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران از 20 تا 22 دی ماه سال جاری با حضور پاویون شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان در هتل المپیک تهران برگزار می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۲۱:۱۰    
محققان یک شرکت دانش بنیان در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان توانستند مخمر فراسودمند تولید کنند که در تغذیه دام و طیور کاربرد دارد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۱۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس هیئت مدیره یک شرکت کارگزار خدمات ارتباطی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان بر تأمین زیرساخت ارتباطی به عنوان مقدمه فعالیت دانش بنیان ها تأکید کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۰۱:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
رویداد توسعه و ارتقا زیست بوم استان ها(تانا) در اصفهان به میزبانی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان برگزار و 9 طرح نوآورانه منتخب شد. به گزارش دنیای اقتصاد اختتامیه رویداد توسعه و ارتقا زیست بوم استان ها(تانا) پنج شنبه 8دی ماه سال جاری به میزبانی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان برگزار شد ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۰۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
چهارمین همایش فیلتراسیون و بررسی اثرات آن بر راندمان توربین های گازی توسط آزمایشگاه فیلتراسیون شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان با همکاری پژوهشگاه نیرو و مرکز آزمون، بازرسی و استاندارد نیرو (آبا نیرو) برگزار شد.