شنبه ۰۴ بهمنساعت ۱۵:۱۷Jan 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ثبت نام داوطلبان»

اعلام برنامه زمانی فرآیند های اجرایی انتخابات ششمین دوره ی شوراهای اسلامی شهر و روستا/ ثبت نام داوطلبان عضویت در شوراهای اسلامی شهرها از ساعت 8 صبح روز چهارشنبه 20 اسفند ماه 1399 آغاز و به مدت 7 روز ادامه می یابد ...
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان از ثبت نام بیش از یک هزار و 600 نفر در نوزدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت خبر داد و گفت: سمنان از نظر سرانه جمعیت در ثبت نام در این آزمون در رتبه اول کشوری قرار دارد.
استانداری اردبیل   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۲۱:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل گفت: دریافت گواهی عدم سوء پیشینه برای ثبت نام داوطلبان شوراهای اسلامی شهر و روستا در انتخابات ضروری است. ...
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۶:۵۰    
نصف جهان: معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان گفت: بر اساس هماهنگی های انجام شده با وزارت کشور و استانداری های کشور، تاریخ ثبت نام داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و انتخابات ریاست جمهوری مشخص شد. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۲۲:۰۵    
دانشگاه بجنورد در اطلاعیه ای ثبت نام داوطلبان بدون آزمون این دانشگاه برای نیمسال دوم سال تحصیلی 1400_1399 را از 27 دی تا 16 بهمن ماه اعلام کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۷:۴۱    
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اصفهان گفت: از 20 اسفند تا 26 اسفند ثبت نام داوطلبان انتخاب شورای اسلامی شهر انجام می شود، داوطلبان در زمان ثبت نام باید گواهی عدم سوءپیشینه داشته باشند، همچنین از تاریخ صدور گواهی تا ثبت نام نباید بیشتر از سه ماه گذشته باشد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۲:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان گفت: بر اساس هماهنگی های انجام شده با وزارت کشور و استانداری های کشور تاریخ ثبت نام داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و انتخابات ریاست جمهوری مشخص شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۱۱:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
ثبت نام داوطلبان انتخابات شورای صنفی رفاهی دانشجویی دانشگاه خوارزمی در سال 1400-1399 از 30 دی 99 آغاز می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۰۸:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
فرماندارشهرستان کرج گفت: ثبت نام داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا بصورت الکترونیکی انجام می شود و مراجعه حضوری به فرمانداری ها و بخشدارها جهت ثبت نام قطعی و تحویل رسید نهایی خواهد بود.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۰:۲۰    
تسنیم : سیداسماعیل موسوی، دبیر ستاد انتخابات کشور درباره آخرین وضعیت الکترونیکی شدن انتخابات ریاست جمهوری 1400 گفت: ثبت نام داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری به صورت الکترونیکی خواهد بود ...
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۱:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
دبیر ستاد انتخابات کشور گفت: ثبت نام داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری الکترونیکی است.
موسوی با بیان این نکته که نظرسنجی های صورت گرفته درباره میزان مشارکت مردم در انتخابات ریاست جمهوری رو به بالاست، گفت: ثبت نام داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری به صورت الکترونیکی خواهد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۹:۵۷    
نورمحمدی با اشاره به ثبت نام بیش از یک هزار و 200 نفر در آزمون سراسری قرآن و عترت گفت: استان سمنان از نظر سرانه جمعیت در ثبت نام در این آزمون رتبه اول کشوری دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۷:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری سمنان گفت: اکنون 42 حزب و تشکل سیاسی در قالب 61 دفتر شهرستانی مشغول به فعالیت در استان سمنان هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۰:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
ستاد انتخابات کشور اعلام کرد: انتخابات ششمین دوره شورا های اسلامی، جمعه 28 خرداد سال آینده برگزار می شود.
فکر شهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۲۰:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
فکرشهر: فرماندار شهرستان دشتستان در خصوص تعیین فرایندهای اجرایی انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی گفت: زمان ثبت نام داوطلبان انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهرها و روستاهای شهرستان دشتستان بر اساس اطلاعیه وزارت کشور، تعیین و اعلام شد. ...
سفیر افلاک   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۳:۲۷   + ۱۳ سایت دیگر  
طرهانی نژاد با بیان اینکه 825 نیروی جدید در دانشگاه علوم پزشکی لرستان جذب می شوند، گفت: ثبت نام داوطلبان برای شرکت در این آزمون هم اکنون آغاز شده و تا 25 دی ماه ادامه دارد.
برترین ها / تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۵:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز یکشنبه مواد دیگری از طرح پرحاشیه اصلاح موادی از قانون انتخابات ریاست جمهوری را بررسی و تصویب کردند. داوطلبان مدیر و مدبر ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۴:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
ثبت نام داوطلبان شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان در دو زمان متفاوت انجام می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۰:۲۹   + ۳۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نمایندگان مجلس شورای اسلامی در ادامه بررسی طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات ریاست جمهوری مصوب کردند که در صورت ارائه مدرک غیرواقعی یا جعلی از طرف داوطلب، ثبت نام او کان لم یکن(لغو) می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۰:۲۴   + ۹۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نمایندگان مجلس شورای اسلامی مصوب کردند که شورای نگهبان سه ماه پیش از ثبت نام داوطلبان واجد شرایط ریاست جمهوری از آنها دعوت به عمل آورده تا سوابق و برنامه های داوطلبی را به این شورا ارائه دهند.
یافته   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۸:۴۹    
معرفی کاندیداهای انتخابات فدراسیون فوتبال: چاپ ایمیل فرصت ثبت نام داوطلبان حضور در انتخابات فدراسیون فوتبال ساعت 16 روز شنبه 20 دی به پایان رسید. بعد از مدت ها جنجال سرانجام با اصلاح اساسنامه فدراسیون فوتبال، تاریخ 10 اسفند 99 به عنوان زمان برگزاری انتخابات این فدراسیون مشخص شد. ...
خبرهای فوری   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۲:۳۵   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش بخش ورزشی سایت خبرمهم ، امروز شنبه ثبت نام داوطلبان ریاست و هیات رئیسه فدراسیون فوتبال در حالی به پایان خواهد رسید که روز گذشته علی کریمی و حیدر بهاروند برای نشستن بر کرسی مدیریت مهمترین فدراسیون ورزش کشور ثبت نام کرده و البته نواب رئیس خود را نیز معرفی کردند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما از آخرین اخبارِ ثبت نام داوطلبان ریاست فدراسیون فوتبال گزارش می دهد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۰۹:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان سرپرست مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی بندرعباس گفت: ثبت نام داوطلبان دوره های بدون آزمون کاردانی و کارشناسی نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی 16دی ماه سال جاری آغاز و تا 23 دی ماه ادامه دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۴:۴۱   + ۳۷ سایت دیگر  
مدیرکل منابع انسانی وزارت بهداشت گفت: با توجه به شروع زمان ثبت نام آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی، متقاضیان برای ثبت نام به سایت سازمان سنجش مراجعه کنند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۰۹:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسسیون امورداخلی کشور و شوراهای مجلس گفت: مجلس به دنبال محدود کردن شورای نگهبان نیست و هدف نمایندگان نظم بخشی به ثبت نام داوطلبان و بررسی صلاحیت ها است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۲۱:۱۲   + ۲۰ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس ستاد انتخابات خوزستان با اشاره به آغاز فرآیند انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان گفت: ارایه گواهی نداشتن سوءپیشینه برای ثبت نام داوطلبان الزامی است و داوطلبان شورای اسلامی روستاها از فردا 16 دی می توانند نسبت به دریافت این گواهی اقدام کنند.
سلام نو   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۱۰:۳۰   + ۳۵ سایت دیگر  
با توجه به انتقاداتی که بر محتوای طرح اصلاح قانون انتخابات وارد شده و اصرار نمایندگان بر تصویب تمام مواد پرحاشیه و حتی خلاف قانون اساسی، اسماعیل حسین زهی در دفاع از این طرح درباره تأثیر طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات ریاست جمهوری بر روند انتخابات ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۹:۳۷   + ۱۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- رییس خانه احزاب در نامه ای به محمدباقر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی در راستای پیشنهادات و نظرات خانه احزاب ایران پیرامون طرح اصلاح قانون انتخابات و تعیین شرایط نامزدهای ریاست جمهوری نوشت: توقع داریم، به شرایط قانونی ثبت نام داوطلبان ریاست جمهوری "دبیران کل احزاب قانونی" اضافه شود.
جامعه الزهرا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
ثبت نام آزمون ورودی داوطلبان غیرایرانی در مقطع تحصیلی سطح سه بین الملل جامعه الزهرا علیهاالسلام از اوایل بهمن آغاز می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۹:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون شوراهای مجلس گفت: با مصوبه این کمیسیون، داوطلبان می توانند الکترونیکی یا حضوری در انتخابات ثبت نام کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۳:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
فرماندار رامهرمز برنامه زمان بندی ثبت نام داوطلبان ششمین دوره انتخابات شورا های اسلامی شهر و روستا در این شهرستان را اعلام کرد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۲:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: نمایندگان در جلسه علنی امروز با تعیین بازه زمانی 15 روزه بررسی صلاحیت داوطلبان کاندیداتوری انتخابات ریاست جمهوری از سوی شورای نگهبان پس از پایان مهلت ثبت نام داوطلبان موافقت کردند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: نمایندگان مجلس شورای اسلامی ماده ای از طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری را حذف کردند که در آن وزارت کشور موظف به راه اندازی سامانه الکترونیکی برای ثبت نام داوطلبان انتخابات شده بود.
انتخاب   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۱:۳۵    
وزارت کشور در طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری موظف به راه اندازی سامانه الکترونیکی برای ثبت نام داوطلبان شده بود که نمایندگان این مصوبه را در جلسه علنی امروز حذف کردند.
اقتصاد آنلاین / ایمنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۳:۳۷   + ۱۲ سایت دیگر  
نمایندگان مردم در خانه ملت، با تعیین بازه زمانی 15روزه بررسی صلاحیت داوطلبان کاندیداتوری انتخابات ریاست جمهوری از سوی شورای نگهبان پس از پایان مهلت ثبت نام داوطلبان موافقت کردند.
دنیای معدن   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
▫️نمایندگان مجلس شورای اسلامی ماده ای از طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری را حذف کردند که در آن وزارت کشور موظف به راه اندازی سامانه الکترونیکی برای ثبت نام داوطلبان انتخابات شده بود./ایسنا
اقتصاد آنلاین / مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۱:۱۹   + ۱۵ سایت دیگر  
وزارت کشور در طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری موظف به راه اندازی سامانه الکترونیکی برای ثبت نام داوطلبان شده بود که نمایندگان این مصوبه را در جلسه علنی امروز حذف کردند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۰:۵۳   + ۳۶ سایت دیگر  
نمایندگان مردم در خانه ملت، با تعیین بازه زمانی 15 روزه بررسی صلاحیت داوطلبان کاندیداتوری انتخابات ریاست جمهوری از سوی شورای نگهبان پس از پایان مهلت ثبت نام داوطلبان موافقت کردند.
جامعه الزهرا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۰:۴۶   + ۱۰ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین عمرانی فر با اشاره به اعلام ضوابط و شرایط ثبت نام آزمون ورودی جامعه الزهرا (س) در تحصیلی 1401-1400، گفت: ثبت نام داوطلبان برای آزمون ورودی جامعه الزهرا علیهاالسلام از 19 دی آغاز می شود.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۰:۳۵   + ۳۸ سایت دیگر  
ایسنا: نمایندگان مجلس شورای اسلامی ماده ای از طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری را حذف کردند که در آن وزارت کشور موظف به راه اندازی سامانه الکترونیکی برای ثبت نام داوطلبان انتخابات شده بود. ...
ایران آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۰:۵۲   + ۱۱ سایت دیگر  
چند روز پیش بود که محمد مخبر، رئیس ستاد اجرایی فرمان امام برای ثبت نام داوطلبان تزریق واکسن کرونا در مرحله آزمایش انسانی فراخوان داد. بر این اساس بنا شد تا داوطلبان طی تماس با سامانه 4030 برای شرکت در آزمون انسانی این واکسن ثبت نام کنند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۰۴ - ۰۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
ثبت نام داوطلبان برای شرکت د نوزدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت از دهم دی سال جاری آغاز می شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۱۷:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
در اطلاعیه شماره (4) ستاد انتخابات کشور، برنامه زمانی فرآیندهای اجرایی از جمله ثبت نام داوطلبان انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا اعلام شد.
سینا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۱۱:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
از دیروز ثبت نام داوطلبان برای تزریق واکسن آزمایشی ایران آغاز شده است. این اقدام تقریبا همزمان با تست های جهانی است و دانشمندان ایرانی تلاش می کنند همگام با علم روز دنیا پیش روند و بتوانند با واکسن تولید محققان ایرانی، مردم را نسبت به ویروس کرونا ایمن سازی کنند. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۱۱:۴۱   + ۱۹۳ سایت دیگر  
در اطلاعیه شماره (4) ستاد انتخابات کشور، برنامه زمانی فرآیندهای اجرایی از جمله ثبت نام داوطلبان انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا اعلام شد.
روزنامه همدان پیام   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۰۹:۵۸    
رئیس کمیسیون نظارت بازرسی و امور اداری شورای شهر همدان در ویژه برنامه جشنواره شهروندان برگزیده شهر در صداوسیمای شبکه همدان با بیان اینکه برگزاری این جشنواره پس از مدتی وقفه به همت شورای پنجم و شهرداری همدان از سر گرفته شد، گفت: درحال حاضر مراحل ثبت نام داوطلبان برای جشنواره سوم طی می شود. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۲۲:۵۵    
فعالیت های ویروس تاجدار در کشورمان همچنان ادامه دارد. طی 24 ساعت منتهی به روز سه شنبه 2 دی ماه، 6 هزار و 208 بیمار جدید مبتلا به کووید19 در کشور شناسایی شد که 915 نفر از آن ها بستری شدند و مجموع بیماران کووید19 در کشور به یک میلیون و 170 هزار و 743 نفر رسید.