دوشنبه ۱۱ اسفندساعت ۱۶:۳۵Mar 2021 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دشت آزادگان»

مدیر شبکه بهداشت و درمان دشت آزادگان از آغاز ترزیق واکسن کرونا به پرسنل بخش های عفونی، ایزوله و ICU شاغل در بیمارستان شهدای نفت سوسنگرد خبر داد.
ایسنا   ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان نماینده دشت آزادگان و هویزه از تذکر به وزرای بهداشت و کشور در زمینه وضعیت شیوع کرونا در خوزستان و عدم تعطیلی و قرنطینه استان خبر داد.
سیلاوی گفت: رزمایش ضدعفونی مراکز پرجمعیت، ادارات و توزیع ماسک با رمز یا حضرت زینب (س) در دشت آزادگان آغاز شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۴:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
سیلاوی گفت: ادارات و مراکز پرخطر در شهرستان دشت آزادگان که شیوه نامه های بهداشتی را رعایت نمی کنند باید پلمب شوند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۴:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
اهواز-ایرنا- فرماندار دشت آزادگان گفت: افزایش رعایت پروتکلهای بهداشتی توسط مردم در کنار اقدامات کنترلی دیگر در این شهرستان موجب شده شتاب فزاینده شیوع ویروس کرونا در این منطقه کنترل شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۰۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مسئول انجمن خیریه ابوتراب دشت آزادگان خدمات ارائه شده به نیازمندان این شهرستان از پارسال تاکنون را تشریح کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۸:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - فرمانده یگان حفاظت محیط زیست خوزستان گفت: یک هزار و 195 قطعه انواع کبوتر قمری، چاهی و یاکریم، با دانه های سمی شکارچیان غیرمجاز، در جنگل های حمیدیه و دشت آزادگان در غرب خوزستان در یک هفته اخیر تلف شدند.
پارسینه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۵:۱۸   + ۳۲ سایت دیگر  
ستاد کرونا هنوز درباره سفر های نوروزی یا تعطیلات اسفندماه تصمیم قاطعانه ای را اعلام نکرده، اما پلیس راهور ناجا با گسترش ویروس جهش یافته برای تردد به سمت شهر های استان خوزستان منع تردد اعلام کرده است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۳:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی-اجتماعی فرماندار دشت آزادگان گفت: اجرای موفق طرح محله محور مقابله با کرونا در شهرستان با مشارکت مردم و ادارات امکانپذیر می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۳:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - جشنواره بین المللی تئاتر عربی خوزستان که بنا بود 21 اسفندماه امسال در شهرستان دشت آزادگان برگزار شود به علت شیوع کرونا و وضعیت قرمز خوزستان به تاریخ دیگری موکول شد.
شوشان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۰:۴۹    
شوشان : متخلف سم ریزی غیر مجاز توسط محیطبانان اداره حفاظت محیط زیست دشت آزادگان دستگیر شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان خوزستان؛ مامورین یگان حفاظت محیط زیست شهرستان دشت آزادگان در مورخ 4اسفند ماه موفق به دستگیری یک نفر متخلف سم ریزی برای پرندگان (ڪبوترسانان) شده اند ...
همشهری   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۲۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
محیط بانان در دشت آزادگان دو متخلف را بازداشت کردند که با آغشته کردن گندم به سم و پخش کردن آن در طبیعت دهها یاکریم و قمری را تلف کرده و برای فروش به بازار می فرستادند.
شوشان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۹:۰۶    
شوشان - فاخر مرمضی : انتظار براین بود که باراه اندازی بازارچه چذابه منطقه دشت آزادگان ازبن بست اقتصادی آزادشود البته رونق مختصر اقتصادی بستان واشتغال عده ای معدود به عنوان ترخیص کار ویاباربر ونیز واردشدن ارز مهم ترین نتایج وجود بازارچه است. ...
خبرگزاری صدا و سیما: سرپرست اداره حفاظت محیط زیست دشت آزادگان گفت: طی گزارش واصله مبنی بر سم ریزی در مزارع این شهرستان، بررسی این موضوع در دستور کار قرار گرفت.دستگیری دو متخلف محیط زیست در دشت آزادگان ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۳:۴۱    
نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی درخصوص وضعیت بیماری کرونا در خوزستان به وزرای کشور و بهداشت و درمان تذکر داد.
خبرگزاری پلیس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۲:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
گروه ناجا – فرمانده مرزبانی استان خوزستان از کشف محموله 450 تنی برنج فاقد مجوز و قاچاق در پایانه مرزی چذابه دشت آزادگان خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۱:۳۲    
استانداری خوزستان در اطلاعیه ایی خبر تعطیلی اداره های شهرستان دشت آزادگان را عاری از صحت دانست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۲۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
تعطیلی ادارات شهرستان دشت آزادگان در روز دوشنبه چهارم اسفند ماه تکذیب شد.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۲۰:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ جلسه صلح و سازش در روستای سید عباس از توابع شهرستان دشت آزادگان و در شهرستان حمیدیه با حضور جمعی از حوزویان، سران و معتمدین عشایر و سادات این منطقه برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۲۳:۵۵    
سیلاوی به خطر شیوع ویروس کرونا در مهمانی ها اشاره کرد و گفت: مدیریت کووید-19 با همکاری مردم دشت آزادگان میسر می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۲۳:۳۵    
نماینده مردم دشت آزادگان و هویزه در مجلس جهاد عشایر عرب خوزستان را نمادی از عزت، غیرت و ایستادگی مردم عرب استان دانست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۲۲:۴۵    
رییس شبکه بهداشت و درمان دشت آزادگان گفت: مرکز بهداشت شماره یک سوسنگرد آماده ارائه خدمات درمانی به کرونایی و افراد مشکوک به این بیماری است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۰:۳۹   + ۱۲ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - فرماندار دشت آزادگان گفت: پایانه تجاری چذابه برای صادرات کالا به عراق با وجود توقف تردد مسافران در این مرزهمچنان باز است و به فعالیت عادی خود ادامه می دهد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۲۳:۵۵    
رییس ستاد مقابله با کرونا در دشت آزادگان گفت: در های بیمارستان های این شهرستان به منظور کنترل بیماری کرونا از طرف نیرو های بسیجی کنترل می شوند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۲۳:۱۶    
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار دشت آزادگان از تعطیلی 4 اداره در این شهرستان با هدف کنترل بیماری کرونا خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۲۳:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار دشت آزادگان گفت: آرامستان های این شهرستان به همکاری دستگاه های اجرایی متولی در پی اجرای طرح شهید سلیمانی تعطیل شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۴:۵۱    
مسئول انجمن خیریه ابوتراب دشت آزادگان خدمات ارائه شده به نیازمندان تحت پوشش این انجمن را تشریح کرد.
تابا خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۱:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش تابا ، آیین معارفه قاسم سلیمانی دشتکی استاندار جدید استان خوزستان امروز صبح با حضور جمال عُرف معاون سیاسی وزیر کشور در اهواز برگزار شد. در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین موسوی فرد ،نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اهواز، حجت الاسلام مرادی رئیس کل دادگستری استان خوزستان ...
کاوش خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده عملیات مقابله با بیماری کرونا در استان خوزستان با بیان اینکه بیشترین شیب کرونا در اهواز رخ داده است، گفت: شهرستان های اهواز، آبادان، دزفول، شوشتر، خرمشهر، رامهرمز، شادگان، هویزه، کارون، دشت آزادگان و ماهشهر اکنون به لحاظ شیوع کرونا در وضعیت قرمز قرار دارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۵:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
به منظور جلوگیری از شیوع کرونا تفرجگاه های دشت آزادگان مسدود شدند .
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۴:۰۱    
فرماندار دشت آزادگان گفت: با بازرسی سرزده از ادارات این شهرستان، نحوه رعایت شیوه نامه های بهداشتی مورد بررسی قرار گرفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۰:۵۵    
ساعدی گفت: تعامل بین مردم و مسئولان دشت آزادگان و هویزه سبب کاهش مشکلات و تحقق اهداف می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
سیلاوی با اشاره به اعمال محدودیت های کرونایی در دشت آزادگان گفت: مقابله با انتشار بیش از پیش کووید-19 با همکاری همه جانبه میسر می شود.
پارسینه   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۲:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
در حال حاضر 9 شهر اهواز، کارون، ماهشهر، شادگان، آبادان، شوشتر، دزفول، دشت آزادگان و هویزه در وضعیت قرمز قرار دارند. سه شهرستان دزفول، شوش و گتوند تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی دزفول هستند و بیمارستان گنجویان دزفول محل بستری بیماران مبتلا به کرونای این سه شهرستان است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۰:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
150 کیسه مغز پسته و تخمه فاسد در شهرستان دشت آزادگان معدوم سازی و امحاء شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۰۷:۳۱    
ساعدی با اشاره به محرومیت شهرستان های هویزه و دشت آزادگان گفت: تسریع در اجرای پروژه های عمرانی الزامی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۲:۴۱    
رییس شبکه بهداشت و درمان دشت آزادگان از پلمب 6 تالار عروسی به دلیل رعایت نکردن شیوه نامه های بهداشتی مقابله با کرونا در این شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۱:۳۴    
علیرضا رئیسی شنبه شب در برنامه گفتگوی ویژه خبری ضمن هشدار خیز چهارم ویروس کرونا و ویروس انگلیسی در کشور، گفت: اهواز، آبادان، ماهشهر، دزفول، شادگان، شوش، شوشتر، کارون، دشت آزادگان و هویزه 9 شهر استان خوزستان بار دیگر به وضعیت قرمز درآمدند.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۰۱:۴۶   + ۱۸ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا ضمن هشدار خیز چهارم ویروس کرونا و ویروس انگلیسی در کشور، گفت: اهواز، آبادان، ماهشهر، دزفول، شادگان، شوش، شوشتر، کارون، دشت آزادگان و هویزه 9شهر استان خوزستان بار دیگر به وضعیت قرمز در آمدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۶:۴۶    
معاون سیاسی اجتماعی فرماندار دشت آزادگان گفت: با توجه به قرار گرفتن شهرستان در وضعیت قرمز کرونایی، محدودیت های کرونایی اعمال می شوند.
پارسینه   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۶:۳۴   + ۱۴ سایت دیگر  
دکتر سیما سادات لاری گفت: نمودار موارد بستری روزانه در برخی استان های کشور، روند صعودی به خود گرفته است و متاسفانه در هفته جاری، شاهد ایجاد وضعیت قرمز در 9 شهرستان استان خوزستان شامل اهواز، آبادان، بند ماهشهر، دزفول، شادگان، شوشتر، کارون، دشت آزادگان و هویزه هستیم. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۴:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: شهرستان های دشت آزادگان و خرمشهر در وضعیت قرمز کرونایی قرار گرفتند که به این ترتیب تعداد شهرهای با وضعیت حاد شیوع دراستان به 10 شهر رسیده است.
آوای رشت   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۰:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
بنابر آمار وزارت بهداشت 9 شهر استان خوزستان به حالت قرمز در آمده اند اسامی این شهرها عبارتند از: اهواز، کارون، دزفول، شادگان، آبادان، هویزه، شوشتر ، ماهشهر و دشت آزادگان هم اکنون 9 شهرستان قرمز، 39 شهرستان نارنجی، 228 شهرستان زرد و 172 شهرستان آبی هستند. ...
تابا خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۰:۳۲    
مدیر عامل سازمان آب و برق خوزستان در گفتگو با خبرنگار تابا؛ در پاسخ به درخواست کشاورزان برای تکمیل یکی از کانال های زهکشی دشت آزادگان گفت: کانال WMD به فاز دوم طرح 550 هزار هکتاری مربوط است و تا پیش از این تقسیم بندی ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۰۸:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
گروه استان ها- سخنگوی ستاد مبارزه با کرونا خوزستان گفت: اهواز، کارون، ماهشهر، شادگان، آبادان، شوشتر، دزفول، خرمشهر، دشت آزادگان و هویزه در وضعیت قرمز، رامهرمز، شوش، امیدیه و مسجدسلیمان در وضعیت نارنجی قرار دارند و مابقی شهرهای استان زرد هستند.
رییس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از قرمز شدن وضعیت هشت شهر خوزستان خبر داد.
برترین ها / عصر ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۲۳:۵۷   + ۳۲ سایت دیگر  
ایسنا: سخنگوی ستاد مدیریت کرونا در خوزستان جزئیات بازگشت محدودیت ها به استان با قرمز شدن تعدادی از شهرها را تشریح کرد. رضا نجاتی با بیان اینکه هیچ کدام از شهرهای خوزستان در وضعیت آبی قرار ندارد، اظهار کرد: در حال حاضر 10 شهر اهواز، کارون، ماهشهر، شادگان، آبادان، شوشتر، دزفول، خرمشهر ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۲:۲۳   + ۱۰ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - فرماندار دشت آزادگان گفت: صادرات کالاهای غیرنفتی از مرز بین المللی چذابه با رعایت کامل شیوه نامه های بهداشتی مقابله با ویروس کرونا بدون وقفه ادامه دارد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
دبیرستان دخترانه 4 کلاسه حضرت زینب (س) روستای زرگان ابوفاضل با اعتباری بالغ بر 11 میلیارد ریال و با حضور نمایندگان مردم اهواز، کارون، باوی و حمیدیه و دشت آزادگان در مجلس شورای اسلامی افتتاح شد. ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۸:۳۸    
نماینده مردم دشت آزادگان و هویزه در مجلس گفت: مردم دشت آزادگان و هویزه با اندک بارانی خانه هایشان زیر آب میرود، این موضوع سبب شده که زیرساخت های شهری از بین برود زیرا شبکه های انتقال آب و فاضلاب در این منطقه فرسوده و غیر کارآمد است.