پنجشنبه ۱۳ آذرساعت ۰۲:۱۸Dec 2020 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قیمت مسکن مهر»

خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۸:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه مشاوران املاک شهرستان پردیس گفت: با تخلیه تورمی، آثار و تبعات آن در طرح مسکن مهر مقداری پررنگ تر از سایر حوزه ها خواهد بود.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۳:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
پایین آمدن قیمت مسکن، خبری خوش برای کسانی است که امید چندانی نسبت به خانه دار شدن ندارند و گاهی زمزمه های مربوط به آن حقیقت دارد تا جایی که مسکن مهر در شهر جدید پردیس در مقایسه با ماه های گذشته کمی ارزان تر شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۴:۵۸    
رئیس اتحادیه مشاوران املاک شهرستان پردیس از کاهش 20 درصدی قیمت واحدهای مسکن مهر پردیس در یک هفته گذشته خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۳:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران شهر پردیس اظهار داشت: در پردیس شاهد حضور مشاوران املاک بسیار زیادی هستیم که این تعداد مازاد بر نیازی است که وجود دارد. شورای تامین، مصوبه ای داده مبنی بر اینکه دیگر هیچ مجوزی برای مشاوران املاک داده نشود چرا که هر پروژه تجاری که واگذار کردیم تبدیل به مشاوره املاک شد.
اقتصاد آنلاین / فرتاک نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۸:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
مهدی هدایت با اشاره به افتتاح 10 هزار مسکن مهر طی بهمن امسال از کاهش 10 درصدی قیمت مسکن در این شهر خبر داد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۲۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
قیمت واحد های مسکن مهر شهر پردیس به تأثیر از ریزش قیمت دلار طی هفته های اخیر تا 150میلیون تومان کاهش یافته است.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۲۳:۰۶    
قیمت واحدهای مسکن مهر شهر پردیس به تأثیر از ریزش قیمت دلار طی هفته های اخیر تا 150میلیون تومان کاهش یافته است. ( منبع )
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۱۰:۴۹   + ۵۰ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: قیمت واحد های مسکن مهر شهر پردیس به تأسی از ریزش قیمت دلار طی هفته های اخیر تا 150 میلیون تومان کاهش یافته است. کاهش قیمت دلار بازار پر تقاضا و پر از دلال مسکن مهر شهر پردیس را تحت تاثیر مثبت قرار داده است ...
استاندار تهران از تمدید مهلت تکمیل حساب متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن خبر داد و افزود: 84 درصد پروژه های مسکن مهر در استان تهران افتتاح شده است.
برترین ها / فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۱۴:۱۰   + ۳۷ سایت دیگر  
ایسنا: یک کارشناس اقتصاد مسکن با بیان اینکه مقایسه رشد قیمت خانه با نرخ ارز طی سه سال گذشته نشان می دهد که ارزش دلاری مسکن کاهش یافته است گفت: با این حال ارزش اسمی ملک 5.5 برابر شده و در صورت کاهش نرخ ارز می توان به ثبات بازار مسکن امیدوار بود. ...
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۲۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
قیمت مسکن مهر هم میلیاردی شد! برخی واحدهای مسکونی مهر در تهران و اصفهان با بهایی بیشتر از یک میلیارد تومان آگهی شده اند و قیمت مسکن مهر حتی در دورافتاده ترین استان های ایران مانند سیستان و بلوچستان و کرمان تا نیم میلیارد تومان و بیشتر هم می رسد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۴:۳۸   + ۳۲ سایت دیگر  
بر اساس اعلام مدیرعامل شرکت عمران پردیس، افرادی که واحدهایشان آماده است اگر نسبت به دریافت دفترچه اقساط مسکن مهر اقدام نکنند تا 15 روز دیگر برای اخذ مالیات از خانه های خالی به سازمان امور مالیاتی معرفی می شوند.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۲:۵۳   + ۴۵ سایت دیگر  
در حالی بازارهای اقتصادی از جمله مسکن به دلیل رها شدن دچار تلاطم شده که با تشدید فعالیت دلالان مسکن مهر، واحدهای روی خاک این طرح 500میلیون تومان داد و ستد می شود.
دنیای معدن   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۰:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
هر روز صبح، گزیده مطالب اقتصادی روزنامه ها را شامل خلاصه گزارش ها، یادداشت ها، خبرهای اختصاصی و مصاحبه های اقتصادی رسانه های مکتوب، در مشرق بخوانید. * آرمان ملی - وعده افزایش حقوق بازنشستگان محقق نشد ...
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۱۳:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس مجلس با تاکید بر اینکه متاسفانه دلالان در پردیس حاکم هستند گفت: مدیران وزارت راه و شرکت عمران نمی توانند عرصه مسکن مهر را بالاجبار به مردم بفروشند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ - ۱۲:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- فرماندار شهرستان رباط کریم گفت: دریافت هرگونه وجه در قالب افزایش مسکن مهر با توجه به مصوبه شورای مسکن استان تهران غیرقانونی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ۱۲:۳۵   + ۴۹ سایت دیگر  
در حالی بر اساس جدیدترین آمار وزارت راه قیمت مسکن طی تیرماه حدود 10 درصد رشد داشته که قیمت مسکن مهر شهرهای جدید نیز ارقام جدیدی را ثبت کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ۰۰:۲۵    
مهم ترین پیام های رسیده در تاریخ 22 مردادماه از طریق شبکه های اجتماعی به شهروندخبرنگار، در این بسته قابل مشاهده است.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۲۳:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران گفت: بار مالی حاصل از افزایش قیمت در ساخت و ساز مسکن های مهر استان و نصب ملزومات نظیر نصب آسانسور بر عهده شرکت شهرک های جدید است و مردم نباید هیچگونه وجهی تحت عناوین مختلف نظیر هزینه های نقل و انتقال، افزایش قیمت مصالح و نصبیات متقاضیان پرداخت کنند.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه املاک پردیس می گوید: حداقل قیمت مسکن مهر در شهر پردیس متری چهار میلیون و 500 هزار تومان است. خرید خانه از نگهبان و هیات مدیره مجتمع های پردیس تخلف است.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ - ۱۴:۴۷   + ۲۴ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: معاون عمرانی استانداری تهران با اشاره به اینکه هیچ افزایش قیمتی برای واحدهای مسکن مهر در شورای مسکن استان تهران تصویب نشده است، گفت: افزایش قیمت برای واگذاری واحدهای مسکن مهر قانونی نیست.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۲۰ - ۱۸:۵۵    
در چند روز اخیر بحث اخذ مبالغی از خریداران مسکن مهر پردیس حسابی جنجالی شده است. اوج این جنجال رسانه ای زمانی به وقوع پیوست که معاون عمرانی استانداری تهران این اقدام شرکت عمران پردیس را غیرقانونی خواند ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۹:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
دلالان مسکن پردیس به همان اندازه که از ارزش افزوده واحدهای مسکن مهر خوشحال هستند، ظاهراً از مصوبه قانونی شورای مسکن استان برای افزایش آورده ناراحتند. ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۸:۴۸   + ۱۶ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: اعتراض ها به دریافت 20 درصد هزینه های مسکن مهر پردیس از سوی دلالان در حالی بالا گرفته که یک عضو هیئت مدیره عمران پردیس، دستورالعمل افزایش قیمت را مصوبه شورای مسکن استان می داند و می گوید که متقاضیان واقعی مشمول رشد هزینه ها نمی شوند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۸:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مشاورعالی مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس گفت: افزایش قیمت بر اساس مصوبات قانونی شورای مسکن استان و سقف قیمت احداثی محاسبه می شود.
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس با اشاره به افزایش 20 میلیون تومان افزایش قیمت در مسکن های مهر گفت: این اقدام به دلیل جلوگیری از نقل و انتقال کاذب و خرید و فروش وکالتی دلالان و محتکران مسکن است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۰۶:۳۰   + ۲۲ سایت دیگر  
افزایش بی سر و صدای حدود 20 میلیون تومانی قیمت مسکن مهر در شهر های پرند و پردیس باعث ایجاد نگرانی برای متقاضیان شده است.
برترین ها / ستاره صبح   ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۱۴:۴۷   + ۵۰ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: "بعضی افراد در پردیس صدها واحد مسکونی خریده اند"؛ این صحبت مدیر عامل عمران پردیس است که می گوید افزایش حدود 25 میلیون تومانی قیمت واحدها که از ابتدای خرداد اعمال می شود صرفاً شامل صاحبان 2000 تا 3000 واحدی است که دائم بر طبل گرانی می کوبند ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۲/۲۹ - ۱۵:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس از اضافه شدن هزینه 20 میلیون تومانی به خرید واحدهای مسکن مهر پردیس خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۲/۲۷ - ۱۸:۲۵    
از میان انبوه پیامک های رسیده در تاریخ بیست و هفتم اردیبهشت مهمترین آن ها در ادامه قابل مشاهده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۲/۲۰ - ۱۱:۱۱   + ۱۹ سایت دیگر  
در حالی واحدهای مسکن مهر کیسون پرند باید حدود 8 سال قبل تحویل متقاضیان می شد که در جدیدترین اتفاق آورده متقاضیان پس از 8 سال خلف وعده 20 میلیون تومان افزایش یافته است.
روزنامه صبح اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۳:۲۹   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش واحد اقتصادی خبرگزاری صبح اقتصاد ، روند بطئی رشد قیمت مسکن مهر در شهر جدید پردیس از بهمن ماه گذشته شروع شد. کف قیمت پیشنهادی دلالها برای واحدهای تحویل آینده در فاز 11 که تا دی ماه حدود 250 میلیون تومان بود در بهمن ماه به 285 میلیون ...
فانوس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۰۸:۱۱   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت عمران پردیس گفت قیمت عرصه واحد های مسکن مهر پردیس از 19 میلیون تا 35 میلیون تومان متناسب با متراژ آن ها تعیین می شود.
برترین ها   ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۰۲:۲۵   + ۳۶ سایت دیگر  
ایسنا: قیمت مسکن مهر در پردیس متاثر از تغییر نرخ بنزین و افزایش خدمات و زیرساخت ها در روزهای گذشته با مقداری تغییر مواجه شد. اوایل ماه جاری از فروکش کردن قیمت های پیشنهادی آپارتمان در شهر جدید پردیس خبر دادیم ...
رویداد ایران   ۱۳۹۸/۰۹/۰۶ - ۰۸:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
در حالی دولتی ها همواره بر بی تاثیر بودن افزایش قیمت بنزین بر بازارهای اقتصادی تاکید می کنند که در یک نمونه قیمت مسکن مهر پردیس طی یک هفته اخیر 20 تا 50 میلیون تومان افزایش یافته است.
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، گرچه دولتی ها تا ساعت 24 روز پنجشنبه 24 آبان ماه هیچ گونه اطلاع رسانی درباره سهمیه بندی و افزایش قیمت بنزین انجام ندادند، اما 24 ساعت بعد سیل سخنان مقامات مختلف دولتی در خصوص بی تأثیری افزایش قیمت بنزین در قیمت سایر کالاها به راه افتاد ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۸/۰۸/۰۵ - ۱۲:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل مسکن مهر پردیس گفت: دلالان واحد های مسکن مهر متقاضیان را با نرخ پایین از اختیار آنان خارج می کردند که با همکاری پلیس دستگیر شدند. گسترش نیوز: مهدی هدایت گفت ...
حامیان ولایت   ۱۳۹۸/۰۸/۰۵ - ۱۱:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
مهدی هدایت با یادآوری مشخص شدن قیمت عرصه های مسکن مهر شهر جدید پردیس، اظهار کرد: پس از این اتفاق که باعث واقعی شدن قیمت مسکن مهر و کوتاه شدن دست دلالان شد این افراد با نیروهای کارگزاری درگیر شدند. ...
خبرگزاری مهر: مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس از بازداشت تعدادی از دلالان مسکن مهر در این شهر جدید خبر داد. به نقل از وزارت راه و شهرسازی، مهدی هدایت گفت ...
پارسینه   ۱۳۹۸/۰۸/۰۴ - ۲۳:۰۹   + ۳۶ سایت دیگر  
مهدی هدایت گفت: پس از مشخص شدن قیمت عرصه های مسکن مهر شهر جدید پردیس که باعث واقعی شدن قیمت مسکن مهر و کوتاه شدن دست دلالان شد این افراد با نیرو های کارگزاری درگیر شدند. وی افزود: این دلالان با ضرب و شتم نیرو ها باعث ایجاد آشوب در کارگزاری و وقفه کار در کارگزاری شدند. ...
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۱۲ - ۱۱:۱۱   + ۱۸ سایت دیگر  
تسنیم نوشت: مدیرعامل عمران پردیس از افتتاح 10 هزار مسکن مهر خبر داد و گفت: به مالکان مسکن مهر که عرصه را خریداری کنند، سند اعیان و عرصه منتقل می شود.هدایت با تکذیب خبر محدودیت واگذاری سند عرصه و اعیان دلایل ارزان نشدن قیمت عرصه مسکن مهر را تشریح کرد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۱۱:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران پردیس گفت: 10 هزار واحد مسکن مهر پردیس تا پایان مهر به متقاضیان تحویل داده می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۶/۲۸ - ۲۱:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
حضرتی با اشاره به شیب رو به بالا در قیمت مسکن مهر شهر جدید پردیس گفت: متقاضیان تا پایان این ماه نسبت به خرید عرصه واحد مسکونی خود اقدام کنند.
صما   ۱۳۹۸/۰۵/۰۵ - ۱۱:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل راه و شهرسازی استان تهران اقدامات این اداره کل برای رفع مشکلات ساکنان مسکن مهر را تشریح کرد.
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۱۵:۰۹    
کسب و کار نیوز- قیمت مسکن مهر پردیس در سراشیبی قرار گرفت؛ دلالان و برخی دیگر که اواخر سال گذشته از جهش نرخ ها ذوق زده شده بودند احتمالاً با رسیدن به هدف خود برای سود بیشتر و افزایش قیمت عرصه ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۱۰:۲۳   + ۴۵ سایت دیگر  
قیمت مسکن مهر پردیس در سراشیبی قرار گرفت؛ دلالان و برخی دیگر که اواخر سال گذشته از جهش نرخ ها ذوق زده شده بودند احتمالاً با رسیدن به هدف خود برای سود بیشتر و افزایش قیمت عرصه ...
شفقنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۱ - ۱۹:۰۶   + ۱۵ سایت دیگر  
شفقنا زندگی-اوایل سال گذشته قیمت واحد های آماده تحویل در اکثر فاز های این شهر حوالی 200 میلیون تومان بود،، اما اواخر سال گذشته این قیمت ها دو برابر شد. در بهار امسال نیز این افزایش قیمت ادامه داشت و واحد های مسکن مهر تا 550 میلیون تومان در برخی فاز ها خرید و فروش می شد. ...