یکشنبه ۰۹ مهرساعت ۱۰:۱۴Oct 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کد رشته محل»

ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۱:۲۷    
تهران- ایرنا- معاون آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: یک هزار و 110 کدرشته محل در دفترچه آزمون سراسری 1402 حذف و موضوع تجمیع یا ادغام دانشگاه های مختلف به کارگروه های استانی آمایش آموزش عالی واگذار شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۶:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
دانشگاه جامع علمی کاربردی با صدور اطلاعیه ای درباره مصاحبه معرفی شدگان چند برابر ظرفیت کدرشته محل های دارای شرایط خاص دوره های کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه ای ناپیوسته و مهندسی فناوری و دوره های کارشناسی حرفه ای ناپیوسته نظام آموزش مهارتی مهرماه سال 1402 این مرکز آموزشی توضیحاتی ارائه داد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۳:۳۷   + ۱۰ سایت دیگر  
اسامی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت کدرشته محل های دارای شرایط خاص دوره های کاردانی و دوره های کارشناسی دانشگاه جامع علمی کاربردی اعلام شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۵:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
داوطلبانی که قبلاً نسبت به ثبت نام و انتخاب کدرشته محل های تحصیلی در دوره های کاردانی و کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی مهر1402 اقدام کرده بودند تا 20 شهریور برای ویرایش اطلاعات فرصت دارند.
تمامی معرفی شدگان چندبرابر ظرفیت دانشگاه های فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی مکلف هستند، فرم "اعلام آمادگی برای پذیرش و انجام مصاحبه اختصاصی" را تکمیل کرده و در زمان مراجعه برای انجام بررسی صلاحیت های اختصاصی (در مهلت مقرر) به مرکز مجری تحویل دهند. ...
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۲۰:۰۴   + ۲۸ سایت دیگر  
داوطلبان می توانند در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای مذکور و مندرجات اطلاعیه اصلاحات دفترچه، به درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه و نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته در این مرحله از پذیرش اقدام کنند و آن دسته از داوطلبانی که قبلاً نسبت به ثبت نام و انتخاب کدرشته ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۱:۲۴    
معرفی شدگان چند برابر ظرفیت کدرشته محل های بورسیه و دارای شرایط خاص دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی باید قبل از انجام هر کاری از برنامه زمانی هر یک از مؤسسات برای انجام مصاحبه و سایر مراحل گزینش مطلع باشند.
انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۱۴:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
اسامی چند برابر ظرفیت کنکور اعلام شد. به گزارش فارس، علی صدر سرپرست معاونت آزمون های سازمان سنجش آموزش کشور گفت: فهرست اسامی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت از بین متقاضیانی که کدرشته محل های دارای شرایط خاص دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی را انتخاب کرده و حدنصاب چند برابر ظرفیت لازم را کسب کرده اند ...
پیام فوری   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۴:۲۴   + ۵۲ سایت دیگر  
اسامی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت رشته های تحصیلی بورسیه و دارای شرایط خاص آزمون سراسری سال 1402 اعلام شد. به گزارش پایگاه تحلیلی خبری پیام فوری ؛ فهرست اسامی معرفی شدگان چند برابرظرفیت هر یک از رشته های تحصیلی از بین متقاضیانی که کدرشته محل های موسسات مذکور را انتخاب کرده و نمره علمی ...
سروش نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۱:۵۰    
معاون آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری عنوان کرد هزار و 110 کدرشته محل در دفترچه آزمون سراسری 1402 حذف و موضوع تجمیع یا ادغام دانشگاه های مختلف به کارگروه های استانی آمایش آموزش عالی واگذار شد.
سینا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۰۸:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
ضریب تاثیر معدل داوطلبان گروه های آزمایشی ریاضی فیزیک، علوم تجربی، علوم انسانی، هنر و زبان های خارجی در پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه ها از سوی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۰۸:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: هزار و 110 کدرشته محل در دفترچه آزمون سراسری 1402 حذف و موضوع تجمیع یا ادغام دانشگاه های مختلف به کارگروه های استانی آمایش آموزش عالی واگذار شد.
اکو فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۳:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر برنامه ریزی آموزش عالی گفت: امسال 2 هزار و 340 کد رشته محل در دفترچه کنکور کارشناسی و یک هزار و 8 کد رشته محل در دفترچه کارشناسی ارشد سامان دهی و از دفترچه خارج شدند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۰۹:۰۷   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر برنامه ریزی آموزش عالی گفت: امسال 2 هزار و 340 کد رشته محل در دفترچه کنکور کارشناسی و یک هزار و 8 کد رشته محل در دفترچه کارشناسی ارشد سامان دهی و از دفترچه خارج شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۱۷:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: دانشگاه جامع علمی کاربردی به ایجاد ظرفیت 6 هزار و 518 نفری پذیرش دانشجوی تضمین اشتغال در 163 کدرشته محل در مقطع کاردانی ناپیوسته و 119 کدرشته محل در مقطع کارشناسی ناپیوسته اقدام کرده است.
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۵:۲۰   + ۵۶ سایت دیگر  
لذا داوطلبان باید در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه های راهنمای مذکور و مندرجات اطلاعیه اصلاحات سری اول و این اطلاعیه، به درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آمکوزش کشور مراجعه و نسبت به ثبت کدرشته محل های انتخابی در آزمون مذکور اقدام کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۰۸:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
ظرفیت پذیرش در رشته های تخصصی دندانپزشکی سال 1402 تعداد 507 نفر است و داوطلبان واجد شرایط می توانند تا دوشنبه 6 شهریور نسبت به انتخاب 50 کدرشته محل اقدام کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۱۰:۲۰   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: با رویکرد جدید تعهد اشتغال در حین یا پس از تحصیل در محیط کار واحد متقاضی یا سایر مبادی بازار کار، اقدام به ایجاد ظرفیت 6 هزار و 518 نفر مجموعاً در 163 کدرشته محل در مقطع کاردانی ناپیوسته و 119 کدرشته محل در مقطع کارشناسی ناپیوسته کرده ایم.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۰۸:۳۴    
داوطلبانی که در کنکور 1402 شرکت کرده و بر اساس توضیحات کارنامه اولیه خود، شرایط انتخاب رشته را دارند، می توانند با راهنمایی برای انتخاب رشته کنکور از دوره هایی که در آن مجاز به انتخاب رشته شده اند، آگاهی یافته و حداکثر 150 کد رشته محل را در گروه آزمایشی امتحانی خود اولویت بندی کنند. ...
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۳:۴۴   + ۱۳ سایت دیگر  
تأکید می شود ابتدا نسبت به مطالعهٔ دقیق دفترچه راهنمای انتخاب رشته های تحصیلی (دفترچه شماره 2) گروه آزمایشی مربوط و توضیحات مندرج در بخش پیوست ها و نیز ویژه نامه انتخاب رشته اقدام کرده و کد رشته محل های مورد نظر خود را (برابر ضوابطی که در دفترچه راهنمای انتخاب رشته درج شده) استخراج و به ترتیب تقدمِ ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۰۹:۳۰   + ۲۵ سایت دیگر  
سازمان سنجش کد رشته محل های جدید و اصلاحات مربوط به دفترچه های راهنمای انتخاب رشته کنکور سال 1402 را اعلام کرد.
اقتصاد آنلاین / میگنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۱۱:۰۱   + ۲۵ سایت دیگر  
دفترچه راهنمای انتخاب رشته دوطلبان کنکور 1402 بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفت.
مدیر روابط عمومی سازمان سنجش گفت: انتخاب یک رشته در اولویت اول یا آخر هیچ تاثیری در شانس قبولی نخواهد داشت.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۱۴:۴۰    
مرکز صدای سنجش برای کمک به شما در بهترین تصمیم گیری بر اساس رتبه و تراز خود، مشاوران مجربی را در این زمینه در اختیار شما قرار می دهند. با تماس با مشاوره تلفنی صدای سنجش، افرادی که مجاز به انتخاب رشته هستند می توانند در کد رشته محل مورد نظر خود ثبت نام کنند. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۱۳:۳۹   + ۲۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: نام نویسی برای پذیرش در این دانشگاه در پنج هزار و 853 کدرشته محل از هفته اول شهریور با 6 هزار ظرفیت تضمین اشتغال آغاز می شود.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۲۰:۵۷    
چنانچه داوطلب مجاز به انتخاب کدرشته محل های دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی باشد و اقدام به انتخاب کدرشته محل های دانشگاه های مزبور بنماید، براساس ضوابط و مقررات از میان واجدین شرایط در آزمون براساس اولویت های انتخابی تا حدود 2 برابر ظرفیت پذیرش ...
اخبار رسمی   ۱۴۰۲/۰۵/۰۱ - ۲۰:۲۵    
یک شنبه 02/5/01 ، (اخبار رسمی) : مشاوره انتخاب رشته کنکور برای افرادی که در این آزمون شرکت کردند کمک می کند تا با انتخاب رشته بهتری بتوانند در دانشگاه های برتر قبول شوند. بنابراین لازم است تمامی افراد بهترین مشاور انتخاب رشته کنکور را برای گزینش کد رشته محل های خود پیدا کنند ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۴/۲۶ - ۱۲:۱۸   + ۲۷ سایت دیگر  
فرصت انتخاب رشته_ محل پنجاهمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی پزشکی برای بار سوم تمدید و شرایط انتخاب کدرشته محل در سهمیه بومی مناطق محروم اعلام شد.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۲۱ - ۰۸:۳۳   + ۱۴ سایت دیگر  
تاریخ، زمان و محل مصاحبه یا برگزاری آزمون عملی یا پروژه در 10 کد رشته های امتحانی معرفی شدگان چندبرابر ظرفیت در رشته های بورسیه و دارای شرایط خاص کارشناسی ارشد 1402 اعلام شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۴/۱۹ - ۰۹:۵۲   + ۱۱ سایت دیگر  
فرصت انتخاب رشته_ محل پنجاهمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی پزشکی تمدید شد و داوطلبان از چهارشنبه 21 تیرماه به مدت 6 روز فرصت دارند نسبت به انتخاب 100 کدرشته محل اقدام کنند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۱۷ - ۰۹:۲۶    
معاون آموزشی وزیر علوم از بررسی 5 هزار کد رشته محل در دوره کارشناسی خبر داد و گفت: حدود 2 هزار کدرشته احتمالا حذف خواهد شد.
598   ۱۴۰۲/۰۴/۱۱ - ۱۱:۰۲    
داوطلبانی که در زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد، کد رشته محل های دارای شرایط خاص را در فرم اینترنتی مربوطه درج می کنند ضمن آگاهی در رابطه با شرایط و مصاحبه رشته های دارای شرایط خاص کارشناسی ارشد باید خود را برای شرکت در مراحل مصاحبه، معاینه، آزمون عملی و ... آماده نمایند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۰ - ۱۳:۴۸    
تهران- ایرنا- معاون آموزشی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، تعداد زیاد فارغ التحصیلان بیکار در برخی رشته های دانشگاهی و لزوم توجه بیشتر به رشته های مورد نیاز در مناطق مختلف کشور را دلیل حذف هزار کدرشته محل دانشگاهی عنوان کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۴/۱۰ - ۱۳:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
معاون آموزشی وزیر علوم از بررسی 5 هزار کد رشته محل مقطع کارشناسی در کارگروه های استانی براساس دو شاخص شغل و متقاضی خبر داد.
خبر خودرو   ۱۴۰۲/۰۳/۲۷ - ۱۳:۰۲   + ۲۸ سایت دیگر  
فهرست اسامی معرفی شدگان چندبرابر ظرفیت در رشته های بورسیه و دارای شرایط خاص آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی فردا اعلام می شود . به گزارش ایسنا، فهرست اسامی معرفی شدگان چندبرابر ظرفیت در رشته های بورسیه و دارای شرایط خاص ...
روزنامه سراج   ۱۴۰۲/۰۳/۲۷ - ۰۲:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر علوم:هزار و صد کد رشته محل که هیچ شغلی برای آن وجود نداشت از دفترچه کنکور مقطع کارشناسی ارشد حذف شد. اگر برخی از دانشگاه ها همچنان اصرار بر برقراری این کد رشته محل ها داشته باشند در دفترچه با علامت قرمز مشخص می شود که برای این رشته، شغلی وجود ندارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۲۶ - ۱۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علمی کاربردی لرستان گفت: در پذیرش مهر ماه در دو مرکز بروجرد و پلدختر و برای اولین بار در استان در 7 کد رشته محل پذیرش دانشجو به صورت تضمین اشتغال خواهیم داشت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۲۶ - ۰۹:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر گسترش آموزش عالی با اشاره به ساماندهی رشته های دانشگاهی اعلام کرد: در فاز اول 20 درصد کدرشته محل های مقطع کارشناسی که متقاضی و شغل برای آنها کم است را تعیین تکلیف خواهیم کرد.
اقتصاد آنلاین / اکو فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۲۶ - ۱۹:۳۱   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون آموزشی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: حدود یک هزار و 100 کد رشته محل در مقطع کارشناسی ارشد که هیچ شغلی برای آن وجود نداشت، از دفترچه کنکور حذف شد.
اخبار رسمی   ۱۴۰۲/۰۳/۲۱ - ۲۳:۲۱    
یک شنبه 02/3/21 ، (اخبار رسمی) : انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد پس از اعلام نتایج ارشد آزاد و در سایت دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.org قابل انجام است ...
اخبار رسمی   ۱۴۰۲/۰۳/۲۱ - ۲۳:۲۱    
یک شنبه 02/3/21 ، (اخبار رسمی) : انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد پس از اعلام نتیجه ها در سایت sanjesh.org انجام می شود. داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته شده اند، می بایست در زمان مقرر، دفترچه انتخاب رشته را مطالعه کرده و نحوه ثبت نام و مقدار هزینه انتخاب رشته را بدانند ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۲۰ - ۱۵:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/قزوین رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان قزوین گفت: دانشگاه جامع علمی کاربردی استان قزوین در 20 کدرشته محل جدید در نیمسال اول تحصیلی 1402-1403 دانشجو می پذیرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۲۰ - ۱۱:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا : مجازین به انتخاب رشته در نتیجه آزمون کارشناسی ارشد تا پایان روز شنبه 20 خرداد ماه نسبت به انتخاب کد رشته محل های مورد نظر خود اقدام نمایند.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۳/۲۰ - ۰۹:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
دکتر علی صدر سرپرست معاونت امور آزمون های سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به اینکه انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته از روز 11 خرداد ماه آغاز شده، گفت: به منظور مساعدت با متقاضیانی که پایان مهلت تعیین شده ی اولیه بعنی تا تاریخ 16 خرداد ماه موفق به انتخاب رشته نشده اند ...
دیار میرزا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۲۳:۱۹    
با پیگیری و رایزنی های دکتر توکلی راد ریاست دانشگاه پیام نور استان گیلان علاوه بر 32 رشته ارشد دانشگاه پیام نور استان گیلان رشته ارشد حقوق خصوصی با کد رشته 25901 نیز به رشته های ارشد دانشگاه پیام نور استان گیلان اضافه شد. ...
برترین ها / ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۲۱:۱۷   + ۴۴ سایت دیگر  
سرپرست معاونت امور آزمون های سازمان سنجش کشور از تمدید مهلت انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1402 تا پایان روز شنبه 20 خرداد ماه خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۵:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: برای مهر 1402 تعداد کد رشته محل های اعلامی به عدد 5857 کدرشته محل رسیده، که تعداد 857 کد رشته محل جدید مورد نیاز بازار کار نیز در این پذیرش ایجاد شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۲:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: احیاء مراکز آموزش علمی کاربردی در شرف تعطیلی با اجرای طرح آمایش آموزش عالی علمی کاربردی مورد توجه قرار گرفت که ضمن حذف کدرشته محل های فاقد تقاضا و نیاز بازار، رشد 25 تا 30 درصدی پذیرش دانشجو را به ارمغان آورد.
عطنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۰۷:۵۲    
عطنا - با اعلام جدول انتخاب رشته شرکت کنندگان آزمون نیمه متمرکز دکتری در اردیبهشت ماه سال 1402 از سوی سازمان سنجش آموزش کشور حدنصاب ورود به مرحله دوم آزمون نیمه متمرکز دکتری در 150 کد رشته محل (63 رشته دوره روزانه ...