شنبه ۰۱ مهرساعت ۰۴:۰۰Sep 2023 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مسروقه»

رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۲۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
حوادث رکنا: نقشه زن و شوهری که در یک روز به 3 آپارتمان در ساختمانی دستبرد زده بودند با کارآگاه بازی یک خانم معلم، لو رفت. سارقان در حالی دستگیر شدند که معلوم شد شوهر پس از سرقت میلیاردی، همسرش را قال گذاشته و با برداشتن همه طلاهای مسروقه فرار کرده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۳:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
زن و شوهر سارق که اقدام به سرقت از اماکن خصوصی در کرج می کردند دستگیر شدند. این زوج، فعالیت قابل توجهی هم در خرید اموال مسروقه داشته اند.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۲:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
حوادث رکنا: سرهنگ اردشیر نادری سرکلانتر چهارم پلیس پیشگیری تهران از دستگیری 2 سارق حرفه ای خودرو هنگام پرسه زنی با خودروی 206 مسروقه خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۱:۳۸   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان قم از کشف طلای مسروقه به ارزش 500 میلیون تومان در استان و بازداشت یک تن خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۰۷:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
حوادث رکنا: پرستار خانگی که با همدستی شوهرش در یک شب به سه واحد یک ساختمان مسکونی دستبرد زده بود تصورش را هم نمی کرد شوهرش طلاها ی مسروقه را بردارد و با زن دیگری فرار کند.
برترین ها / همشهری   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۲۱:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
نقشه زن و شوهری که در یک روز به 3 آپارتمان در ساختمانی دستبرد زده بودند با کارآگاه بازی یک خانم معلم، لو رفت و آنها در حالی دستگیر شدند که شوهر، همسرش را قال گذاشته و با برداشتن همه طلاهای مسروقه در یک کلبه جنگلی مخفی شده بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۹:۵۶    
کارآگاهان مبارزه با سرقت پلیس آگاهی نیشابور با دستگیری 6 مالخر موتورسیکلت های مسروقه 7 دستگاه موتورسیکلت مسروقه را کشف کردند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۶:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد از دستگیری یک نفر سارق و کشف موتورسیکلت مسروقه در یاسوج خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۶:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی استان فارس گفت: با دستگیری اعضای باند سارقان حرفه ای محموله های جاده ای، 340 میلیارد ریال اموال مسروقه از آن ها کشف شد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۵:۰۲    
حوادث رکنا: سردار محمد گودرزی رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری دو مرد که با استفاده از موتورسیکلت مسروقه با پلاک مخدوش اقدام به موبایل قاپی می کردند، خبر داد و گفت: متهمان به 28 فقره سرقت مشابه با همکاری یکدیگر اعتراف کردند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۴:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان از کشف 15 دستگاه انواع وسیله نقلیه مسروقه در راستای اجرای طرح امنیت محله محور در این شهرستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۰:۵۶    
فرمانده انتظامی فارسان از کشف خودرو پیکان مسروقه در این شهرستان خبرداد
همشهری   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۹:۳۲    
10 سارق حرفه ای که باند سرقت از خانه ها راه انداخته بودند در یکی از سرقت هایشان به دام 2پلیس قلابی گرفتار شدند و از آن به بعد مجبور بودند بعد از هر سرقت، بخشی از اموال مسروقه را به آنها بدهند. سرقت های این باند ادامه داشت تا اینکه حواس پرتی یکی از آنها در آخرین سرقت، باعث دستگیری شان شد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۵:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان از اجرای طرح امنیت محله محور و دستگیری 21 سارق و کشف 17 دستگاه انواع وسیله نقلیه مسروقه در راستای اجرای این طرح طی 24 ساعت گذشته خبرداد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۲:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
حوادث رکنا: سردار کارآگاه علی ولیپور گودرزی رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری 2 موتورسوار که با موتورسیکلت های مسروقه اقدام به سرقت می کردند، خبر داد و گفت: متهمان پس از تکمیل پرونده راهی دادسرا شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۴:۴۵    
رئیس پلیس آگاهی پایتخت گفت: 24 سارق منازل در مناطق شمال و شرق تهران که در قالب 8 باند، سرقت می کردند، دستگیر شدند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۶:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی خراسان رضوی گفت: 203 گوشی هوشمند مسروقه با هوشیاری مرزبانان هنگ مرزی شهرستان تایباد این استان کشف شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۶:۱۳    
فرمانده انتظامی خرم آباد از دستگیری زن جیب بر سابقه دار و کشف 6 دستگاه تلفن همراه مسروقه در این شهرستان خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۳:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان کاشان گفت: سارق طلاجات دختربچه کاشانی در عملیات ویژه کارآگاهان پلیس آگاهی دستگیر و اموال مسروقه نیز کشف شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۰:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون عملیات سپاه استان قم از دستگیری 2 سارق و 9 مال خر و کشف و ضبط اموال مسروقه به ارزش بیش از 20 میلیارد ریال خبرداد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۸:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس پیشگیری تهران از دستگیری چهار مالخر پس از آگهی کردن اموال مسروقه در یکی از سایت های فروش آنلاین اجناس دست دوم، خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۶:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
فرمانده یگان امداد فاتب، از کشف 3 دستگاه خودرو و موتورسیکلت مسروقه و توقیف 15 دستگاه خودرو تحت تعقیب طی 24 ساعت گذشته توسط نیروهای این یگان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۶:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
باند چهار نفره سرقت مسلحانه طلا و جواهرات در جیرفت منهدم و از آنها یک قبضه سلاح جنگی و اموال مسروقه کشف شد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۴:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان از اجرای طرح امنیت محله محور و کشف 45 دستگاه خودرو، موتورسیکلت و دوچرخه مسروقه در این راستا خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۲:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
حوادث رکنا: سرکلانتر پنجم پلیس پیشگیری تهران از دستگیری سارق حرفه ای موتورسیکلت هنگام پرسه زنی با موتورسیکلت مسروقه خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۷:۰۳    
رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری 2 مالخر حرفه ای و کشف 6 دستگاه خودروی مسروقه خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۰۹:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری یک خانم که اقدام به سرقت تلفن همراه در مسیر پیاده روی روز اربعین می کرد، خبر داد و گفت: از متهم 8 دستگاه تلفن همراه مسروقه کشف شد.
تهران پرس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۰۸:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس پایتخت گفت: همکاران من در پلیس اماکن و پلیس آگاهی پایتخت با هدف جلوگیری از خرید و فروش اموال مسروقه در واحد های صنفی، به صورت دوره ای بازدید می کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۸:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
رئیس منطقه 17 پلیس راهور تهران بزرگ، از کشف یک دستگاه موتورسیکلت مسروقه در بزرگراه چراغی خبر داد و گفت: این سارق قبل از فرار دستگیر شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۷:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی مشهد گفت: با تلاش ماموران کلانتری شهید هاشمی نژاد مشهد یک پاتوق تهیه و توزیع موادمخدر و اموال مسروقه متلاشی شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۶:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان اراک از دستگیری 2 سارق محتویات خودرو و اعتراف به 16فقره سرقت در این شهرستان خبر داد و گفت: خریدار اموال مسروقه دستگیر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۵:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
شناسایی ودستگیری اعضای سارقین منزل به همراه اموال مسروقه صبح امروز 19 شهریور 1402 باحضورتعدادی ازمال باختگان وبامصاحبه رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ سردار علی ولی پور گودرزی در آگاهی تهران بزرگ برگزار شد.
موج   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۴:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان از کشف 30دستگاه انواع وسیله نقلیه مسروقه درراستای اجرای طرح امنیت محله محور در این شهرستان خبرداد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۱:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
حوادث رکنا: سرهنگ حسین مافی سرکلانتر دوم پلیس پیشگیری تهران از دستگیری 3 نفر از سارقان حرفه ای خودرو هنگام پرسه زنی با خودروی 405 مسروقه خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۲۳:۵۴    
فرمانده انتظامی فارسان از کشف خودروی مسروقه در این شهرستان خبر داد
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۵:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: گرگان- فرمانده انتظامی شهرستان گرگان از کشف 13 خودرو و موتورسیکلت مسروقه در این شهرستان خبر داد.
موج   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۴:۵۲   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان ازدستگیری 21 سارق و کشف 9 دستگاه خودروی مسروقه طی 72 ساعت گذشته با اجرای طرح ضربتی امنیت محله محور توسط کارآگاهان این پلیس خبرداد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۳:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
حوادث رکنا: سرهنگ امیر هوشنگ امیری سرکلانتر هفتم پلیس پیشگیری تهران از دستگیری سارق حرفه ای موتورسیکلت هنگام پرسه زنی با موتورسیکلت مسروقه خبر داد.
باشگاه عکاسان جوان   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۱۷:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
این آتش سوزی ساعات اولیه صبح روز پنجشنبه در یک ساختمان پنج طبقه در مرکز ژوهانسبورگ در آفریقای جنوبی رخ داده است.هنوز علت آتش سوزی آن مشخص نیست. این ساختمان در محلی است که پیشتر یک منطقه تجاری محسوب می شد اما بعدا به محلی برای سکونت غیررسمی تبدیل شد ...
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۷:۳۴   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون عملیات فرماندهی انتظامی البرز از دستگیری 2 سارق مسلح در شهرستان کرج خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۵:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری 3 سارق حرفه ای موتورسیکلت خبر داد و گفت: 3 دستگاه موتور سیکلت مسروقه از سارقان کشف شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۵:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
جانشین انتظامی استان زنجان از دستگیری یک سارق حرفه ای منازل و کشف اموال مسروقه 30 میلیارد ریالی و استرداد آن به مالباخته خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۳:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان فلاورجان از دستگیری دو سارق و کشف 12 دستگاه خودرو و موتورسیکلت مسروقه در راستای اجرای طرح امنیت محله محور طی 48 ساعت گذشته در این شهرستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۰۶:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
جانشین فرمانده انتظامی استان از دستگیری سارق حرفه ای و کشف بیش از 6 میلیارد ریال کابل برق فشار قوی در شهرستان زاهدان خبر داد.
نجف آباد نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۲۰:۵۶    
پلیس نجف آباد: فرمانده انتظامی شهرستان نجف آباد از اجرای طرح های امنیت محله محور در سه محله از محلات حوزه استحفاظی کلانتری13 امیرآباد خبر داد.
افق تهران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۸:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس پلیس پیشگیری تهران از بازداشت سارق و کشف 10 دستگاه تلفن مسروقه متعلق به مغازه داران مجیدیه خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۴:۱۳    
فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان از دستگیری دو سارق خودرو و کشف دو دستگاه خودروی پراید مسروقه با سرعت عمل مأموران انتظامی این فرماندهی خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۴:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه گفت: با تلاش ماموران پلیس آگاهی چهار عضو یک باند حرفه ای سرقت خودرو و اموال داخل خودرو به همراه یک مالخر اموال مسروقه دستگیر شدند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۳:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان بویراحمد از کشف یک دستگاه خودروی پراید مسروقه در این شهرستان خبر داد.
موج   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۳:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی نیشابور بیان کرد: از سوی متهمان 3 دستگاه خودرو و یک دستگاه موتورسیکلت مسروقه کشف شد و تحقیقات از متهمان جهت کشف سایر جرایم احتمالی دیگر ادامه دارد.