پنجشنبه ۰۸ آبانساعت ۰۷:۳۸Oct 2020 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بازسازی مناطق زلزله زده»

شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
حق شناس گفت: کار بازسازی مناطق زلزله زده رامیان توسط بنیاد مسکن در دست پیگیری است و برخی از تسهیلات و خدمات بلاعوض به واحدهای خسارت دیده اختصاص یافته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۲۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری آذربایجان شرقی گفت: عمده مشکل در روند بازسازی مناطق زلزله زده نوسان قیمت مصالح ساختمانی است.
میزان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۶:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
حافظ باباپور در گفت وگو با میزان، در مورد آخرین روند بازسازی مناطق زلزله زده استان آذربایجان غربی گفت: در زلزله آبان 98 بالغ بر 6 هزار و 552 واحد مسکونی خسارت دیدند که از این تعداد واحد های احداثی 3 هزار واحد و تعمیری 3 هزار و 552 واحد برآورد شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۲۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
رامیان- عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی گفت که با دادن تسهیلات و تهیه برخی از اقلام روند بازسازی مناطق زلزله زده رامیان شتاب می گیرد.
گلستان ما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۲۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
یک ماه از زمین لرزه 5 و یک ریشتری در رامیان می گذرد و با همت گروه های جهادی، بازسازی مناطق زلزله زده به سرعت در حال انجام است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۳:۴۲    
یک ماه از زمین لرزه 5 و یک ریشتری در رامیان می گذرد و با همت گروه های جهادی، بازسازی مناطق زلزله زده به سرعت در حال انجام است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۱:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مسکن آذربایجان شرقی به طولانی شدن زمستان و شیوع کرونا در سال گذشته اشاره کرد و گفت: افزایش قیمت تمام از جمله در مصالح ساختمانی و تداخل بازسازی با زمان فصل کاری کشاورزی دلایلی از مشکلات پیش آمده در بازسازی مناطق زلزله زده بود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۸:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا- معاون استاندار و فرماندار ویژه میانه با اشاره به تلاش همه ارگان های مسوول برای بازسازی مناطق زلزله زده، پیش بینی کرد که عملیات بازسازی تا اواسط آبان ماه امسال پایان یابد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۰۹:۰۱    
استاندار گلستان از اعطای 80 میلیون تومان وام و کمک بلاعوض برای ساخت واحد های مسکونی آسیب دیده از زلزله رامیان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۲:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها مدیرکل بنیادمسکن گلستان گفت: در دو شهرستان رامیان و مراوه تپه 460 واحدمسکونی که در جریان زلزله هفته های اخیر تخریب شده بود بازسازی می شود.
میزان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۰۶:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
حافظ باباپور در گفت وگو با میزان، درخصوص آخرین وضعیت بازسازی مناطق زلزله زده استان آذربایجان غربی گفت: بالغ بر 6 هزار و 552 واحد مسکونی براثر زلزله آبان 98 خسارت دیده است که از این تعداد 3 هزار واحد احداثی و 3 هزار و 552 واحدی تعمیری بوده است. ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۲۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
از آنجایی که در زمان وقوع زلزله کرمانشاه عده ای از سلبریتی ها به جمع آوری کمک برای مردم زلزله زده پرداختند و مردم مبالغ اهدایی را به حساب این افراد واریز می کردند، اما با گذشت سه سال از این زلزله سهم این کمک ها در بازسازی مناطق زلزله زده هنوز شفاف نیست ...
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۵:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
برای مشاهده تصاویر بصورت اسلایدر، روی یکی از تصاویر کلیک کرده و دکمه Space یا فاصله را از روی کیبرد بفشارید. استاندار گلستان با اشاره به همراهی تمام دستگاه ها در جهت امداد رسانی به مردم زلزله زده اظهار کرد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۰۹:۳۱   + ۱۳ سایت دیگر  
تبریز-ایرنا- رییس مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی در مجلس شورای اسلامی بر تسریع در بازسازی واحدهای مسکونی و دامی مناطق زلزله زده این استان تاکید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۰۸:۰۰    
ارومیه- ایرنا- مدیرکل بنیاد مسکن آذربایجان غربی گفت: تسهیلات اختصاص یافته به زلزله زدگان بخش قطور خوی، 14 هزار و 200 فقره مصوب بوده که تاکنون 12 هزار و 200 فقره در مراحل مختلف معرفی به بانک های عامل و پرداخت قرار دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۳:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی بر لزوم اعطای تسهیلات و تسریع روند بازسازی مناطق زلزله زده قطور خوی تاکید کرد.
هانا خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۰:۳۰    
هفتصدمین واحدبازسازی شده مناطق زلزله زده سراب و میانه وسراب تحویل شد
استاندار آذربایجان شرقی با قدردانی از صبر و همراهی مردم و تلاش شبانه روزی مسئولان برای بازسازی مناطق زلزله زده، اظهار داشت: همچنان که تلخ ترین خاطره دوره مدیریتم تا به امروز، مرگ دلخراش زهرا و سایر جان باختگان زلزله میانه و سراب بود ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۲۰:۵۶   + ۱۳ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی نائب رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه بازسازی مناطق زلزله زده قطور خوی به خوبی پیش می رود از متولیان امر خواست تا بدون وقفه به این روند تا پایان بازسازی پس از رسیدن فصل سرما ادامه دهند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۴:۴۶    
کرمانشاه- ایرنا- استاندار کرمانشاه با اشاره به گران شدن مصالح در مناطق زلزله زده گفت: به منظور کمک و تسریع در روند بازسازی مناطق زلزله زده و جبران بخشی از هزینه های مردم از هفته آینده 251 میلیارد تومان در قالب کمک بلاعوض در این مناطق توزیع می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۲۲:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
152میلیارد تومان تسهیلات برای بازسازی مناطق زلزله زده بخش قطور شهرستان خوی پرداخت شد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی در این جلسه از شتاب گرفتن عملیات بازسازی مناطق زلزله زده قطور خوی خبرداد و گفت: تاکنون 152 میلیارد تومان از تسهیلات بازسازی منطقه آزاد سازی و به روستائیان پرداخت شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۱۷:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی گفت: در راستای بازسازی واحدهای خسارت دیده منطقه زلزله زده قطور خوی در کمتر از 6 ماه گذشته، هزار و 520 میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۰۶:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا- دولت به رغم مشکلات و محدودیت های مالی، برای اتمام بازسازی واحدهای مسکونی مناطق زلزله زده آذربایجان شرقی در شهرستان های میانه و سراب کمر همت بسته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ - ۰۸:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
بر اساس وعده های مسئولان بنیاد مسکن، کار ساخت واحد های مسکونی در مناطق زلزله زده آذربایجان شرقی تا آبان ماه امسال به اتمام می رسد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۱۵:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی گفت: پیشرفت 65 درصدی بازسازی مناطق زلزله زده میانه و سراب عملکرد قابل قبولی است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۱۵:۰۸    
معاون امور بازسازی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با اشاره به همکاری مناسب بانک ها در روند بازسازی مناطق زلزله زده گفت: بدون همکاری و مشارکت بانک ها، امکان بازسازی و مقاوم سازی واحدهای مسکونی آسیب دیده از بحران هایی همچون سیل و زلزله وجود ندارد.
استاندار آذربایجان شرقی با قدردانی از اهتمام مدیران استان برای تسریع در بازسازی مناطق زلزله زده شهرستان های میانه و سراب، گفت: به جرات می توان گفت که روند بازسازی این مناطق در 9 ماه، کم نظیر و شاید بی نظیر است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۱۲:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری آذربایجان شرقی آخرین وضعیت بازسازی خانه های زلزله زده در شهرستان های ورزقان، اهر و هریس را که در زمین لرزه سال 91 متضرر شده بودند را تشریح کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۶:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
با تلاش گروههای جهادی عملیات بازسازی مناطق زلزله مسجدسلیمان ادامه دارد .
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۷:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
محمدرضا پورمحمدی روز سه شنبه در نشست بررسی وضعیت بازسازی مناطق زلزله زده میانه و سراب با اشاره به اینکه 80 درصد از واحدهای احداثی در این مناطق، در مرحله اسکلت گذاری هستند، افزود: باید بررسی شود که آیا صاحبان 20 درصد واحدها قصد بازسازی ندارند یا مانعی برای بازسازی آنها وجود دارد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۷:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا - استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه بازسازی 20 درصد از واحدهای آسیب دیده مناطق زلزله استان در شهرستان های میانه و سراب هنوز آغاز نشده است، تأکید کرد: باید تکلیف تمام واحدهای آسیب دیده تا قبل از فرارسیدن فصل سرما ...
سازمان مدیریت بحران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۵:۳۰    
مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمانشاه، کل مساحت واحدهای بازسازی شده در مناطق زلزله زده را 4 میلیون و 910 هزار مترمربع اعلام کرد و گفت: 11 هزار میلیارد تومان تاکنون برای بازسازی مناطق زلزله زده کرمانشاه هزینه شده است.
جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان به منظور بررسی آخرین وضعیت بازسازی مناطق زلزله زده شهرستان های میانه و سراب، جبران خسارت های ناشی از سیل در برخی از مناطق استان و همچنین موضوع کمبود آب شرب شهر تبریز به ریاست استاندار آذربایجان شرقی برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی گفت: برای بازسازی واحد های مسکونی بخش زلزله زده قطور خوی، تاکنون 64 میلیارد تومان تسهیلات پرداخت شده است.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۰۲:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
آیدین رحمانی روز دوشنبه در جلسه تسریع در روند بازسازی مناطق زلزله زده قطور خوی افزود: حداکثر ظرف 10 روز آینده قراردادهای معرفی شده از طریق بنیاد مسکن توسط بانک های عامل منعقد و آزادسازی خواهد شد. وی ادامه داد: همچنین برای 2 هزار و 500 واحد مسکونی میلگرد و آرماتور که یکی از مصالح اصلی [...]
تابناک آذربایجان غربی   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۲۰:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
رحمانی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار در خوی گفت : بیش از 64 میلیارد تومان تسهیلات برای بازسازی مناطق زلزله زده قطور خوی برداخت شده است .
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۴:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- استاندار کرمانشاه اعلام کرد که 2 هزار میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل و بازسازی تأسیسات زیربنایی مناطق آسیب دیده از زلزله 21 آبان 96 استان اختصاص پیدا کرد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۰۲ - ۲۱:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
آیدین رحمانی روز پنجشنبه در جلسه تسریع در روند بازسازی مناطق زلزله زده قطور خوی افزود: این امر نشان دهنده توجه ویژه دولت به بهبود وضعیت زلزله زدگان قطور است. وی اضافه کرد: روند بازسازی در منطقه قطور خوی باید با سرعت بیشتری ادامه یابد و دستگاه های مختلف باید در این خصوص با همه [...]
تبریز بیدار   ۱۳۹۹/۰۴/۳۰ - ۱۲:۴۵    
مدیرکل بنیاد مسکن آذربایجان شرقی گرانی مصالح، شیوع کرونا، طولانی شدن فصل سرما را از عوامل مهم در کُندی در بازسازی مناطق زلزله زده آذربایجان برشمرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۹ - ۱۴:۵۷    
بن عباس گفت: بازسازی منازل زلزله زده در منطقه گلگیر مسجدسلیمان پیشرفت فیزیکی 80 درصدی نشان می دهد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۸ - ۱۸:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
9 ماه از وقوع زلزله در روستاهای سراب و میانه می گذرد، اما حرکت لاک پشتی بازسازی منازل در این مناطق، از زندگی در برف و بوران و گرما درون چادر یا کانکس زجرآورتر است.
اروم نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۸ - ۱۰:۱۵    
شهریاری، با اشاره به اینکه عملکرد دستگاه های مختلف در راستای بازسازی مناطق زلزله زده قطور مورد رضایت مردم نیست، گفت: برخی بانک ها از تقویم زمانی اختصاص تسهیلات عقب هستند که باید در این راستا تلاش داشته باشند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۲۷ - ۱۴:۴۱   + ۱۲ سایت دیگر  
گروه استان ها-استاندار آذربایجان غربی گفت: باید تا پیش از رسیدن فصل سرما بازسازی مناطق زلزله زده قطور خوی به پایان برسد.
اروم نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ - ۰۸:۱۵   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی گفت: بیش از 360 میلیارد ریال تسهیلات برای بازسازی مناطق زلزله زده قطور پرداخت شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۵:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
باباپور گفت:در صورت همکاری مردم بازسازی واحد های مسکونی مناطق زلزله زده تا قبل از فرارسیدن فصل سرما به اتمام می رسد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۰۹:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمانشاه گفت: حوزه فنی اجرایی این اداره کل امسال 45 طرح عمرانی بااعتبار ابلاغ شده 317 میلیارد تومان را که بیشتر طرح های مقاوم سازی و بازسازی مناطق زلزله زده است، در دست اجرا دارد.
وقت نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۳:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
وقت نیوز - مدیرکل مدیریت بحران استانداری آذربایجان شرقی بر ضرورت پایان بازسازی خانه های روستایی سراب و میانه تا پایان شهریورماه سال جاری تاکید کرد.
مهرصبا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۳ - ۲۳:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربایجان شرقی روند بازسازی در مناطق زلزله زده را از لحاظ فنی و کیفی مطلوب خوانده بر لزوم سرعت دهی بر روند آن با توجه به محدودیت فصل کاری در استان بویژه شهرستان های میانه و سراب تاکید کرد. ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۱۵:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
ارومیه - معاون بازسازی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از اتمام بازسازی واحدهای آسیب دیده از زلزله قطور آذربایجان غربی تا آغاز فصل سرما خبر داد.