جمعه ۰۳ بهمنساعت ۰۳:۲۸Jan 2021 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بازسازی مناطق زلزله زده»

ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۰۹:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه استاندار کرمانشاه با اشاره به همدلی و همراهی بی نظیر مردم و مسوولین در زلزله بزرگ کرمانشاه گفت: یادمانی حاوی اطلاعات این زلزله، آمارهای مصدومین و فوتی ها، اقدامات انجام شده و مشارکت مردم، خیرین و مسئولین در بازسازی مناطق زلزله زده در شهرستان سرپل ذهاب احداث خواهد شد.
استانداری کرمانشاه   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۸:۰۸    
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه؛ دکتر شریف زادگان دکترای توسعه اقتصادی و برنامه ریزی منطقه ای و استاد تمام دانشگاه شهید بهشتی در حاشیه نشست هماهنگی مطالعات اولیه سرمایه گذاری بزرگ پتروپالایش توسط وزارت نفت در استان کرمانشاه و بعد از بازدیدهای هوایی و زمینی از جانمایی های اجرای این ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۳:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
مدیر کل مدیریت بحران استانداری کرمانشاه بازسازی مناطق زلزله زده را محصول انسجام ملی و مشارکت کم نظیر مردم دانست و گفت: کمتر از 100 عدد کانکس با کاربری غیرمسکونی در مناطق زلزله زده استان باقی مانده که ظرف یک ماه آینده جمع آوری و پرونده مذکور بسته می شود.
خلیج فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
خلیج فارس: بازسازی مناطق زلزله زده رامیان در حالی به زمستان کشیده شده که هنوز بسیاری از ساکنان این مناطق سرپناه ندارند. با رسیدن فصل سرما و گذشت 5 ماه از زلزله 5 ...
میزان   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۰۸:۰۵    
روح الله عمادی در گفت وگو با میزان، در مورد آخرین وضعیت بازسازی منطق زلزله زه مسجد سلیمان اظهار کرد: معمولا بعد از سوانحی همچون سیل و زلزله بازسازی منازل مسکونی با مسئولیت بنیاد مسکن استان آغاز می شود ...
انتخاب   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۰۰:۵۵    
بازسازی مناطق زلزله زده رامیان در حالی به زمستان کشیده شده که هنوز بسیاری از ساکنان این مناطق سرپناه ندارند. با رسیدن فصل سرما و گذشت 5 ماه از زلزله 5 ...
دانا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۱:۰۶   + ۱۵ سایت دیگر  
بازسازی مناطق زلزله زده رامیان در حالی به زمستان کشیده شده که هنوز بسیاری از ساکنان این مناطق سرپناه ندارند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۲۱:۵۷    
حسینی بابیان اینکه 70 واحد مسکونی زلزله زده گلستان در مرحله سفت کاری رسیده است، گفت: فونداسیون 191 واحد زلزله زده انجام شده است و 116 واحد نیز در مرحله اسکلت قرار دارد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۰۰:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
آیدین رحمانی روز دوشنبه در جلسه بررسی آخرین وضعیت بازسازی مناطق زلزله زده قطور خوی افزود: تاکنون هزار و 780 میلیارد ریال در قالب تسهیلات بانکی، هزار میلیارد تومان در قالب تسهیلات بلاعوض و 470 میلیارد ریال از محل بیمه به زلزله زدگان اختصاص داده شده است. وی با اشاره به اینکه از مجموع چهار [...]
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۹:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
در مستند آبادی روایت سه نوجوان بود که روستاهای آسیب دیده شان بازسازی شده بود. استاندار کرمانشاه هم در مناطق زلزله زده حضور یافت و با راوی های نوجوان این مستند گفتگو کرد و گفت تمامی تخریب ها بازسازی شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۰۸:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی، گفت: هر چند بر اساس اعلام مسوولان استانی بازسازی مناطق زلزله زده در میانه تقریباً به اتمام رسیده اما ساخت و ساز واقعی انجام شده در این مناطق تنها در حد 50 درصد است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۰۹:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه استاندار کرمانشاه با اشاره به گذشت سه سال از زلزله بزرگ آبان ماه 1396 کرمانشاه، گفت: با کمک مردم و حمایت همه جانبه مدیران دلسوز نظام و استان، توانستیم خدمات بسیار بزرگ و ماندگاری را در مناطق زلزله زده انجام دهیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۰۷:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
قصرشیرین- ایرنا- زلزله 7.3ریشتری 21 آبان سال 96 به بیش از 123 هزار واحد مسکونی شهری و روستایی کرمانشاه خسارت وارد کرد و برای بازسازی این حجم از خرابی ها اقدام های بزرگی صورت گرفت که سهم دالاهو برای بازگشت به زندگی عادی هزینه ای معادل 240 میلیارد تومان اعتبار است.
اتاق خبر 24   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۲:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
گروه استان ها- سه سال از زلزله مهیب 7.3 ریشتری کرمانشاه می گذرد و بخش عمده ای از واحدها ساخته شده و برخی دیگر هنوز تکمیل نشده آمد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۰:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
بازسازی مناطق زلزله زده میانه و سراب در حالی پس از گذشت یک سال و با فرا رسیدن فصل سرما هنوز به پایان نرسیده که استاندار آذربایجان شرقی بازسازی این مناطق را الگویی کشوری می داند و مدیرکل بنیاد مسکن استان از نبود سیمان برای بازسازی اماکن زلزله زده گلایه می کند.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۰:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: مدیرکل بازسازی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: طبق برنامه ریزی زمانبندی شده روند بازسازی در استان کرمانشاه با تخصیص اعتبارات لازم به پایان رسیده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۰:۴۳    
فرماندار میانه گفت: بازسازی مناطق زلزله زده این شهرستان با تمام توان در حال انجام است و مشکلی در زمینه کمبود مصالح نداریم.
مهرصبا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۲۲:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری مهرصبا مرجع اخبار شهرستان میانه ، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه با اشاره به مصاحبه امروز بنیاد مسکن استان مبنی بر اینکه اعتصاب کارخانه های ماسه شویی شهرستان برای افزایش قیمت ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۲۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
تبریز- مدیر کل بنیاد مسکن آذربایجان شرقی گفت: اعتصاب کارخانه های ماسه شویی میانه به دغدغه جدیدی برای ادامه بازسازی های مناطق زلزله زده استان تبدیل شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۲:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان شرقی با بیان اینکه هنوز مشکل سیمان در کارخانه سیمان صوفیان حل نشده است،
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۰۸:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - بازسازی واحدهای مسکونی و دامی مناطق آسیب دیده شهرستان های میانه و سراب در آذربایجان شرقی در گام پایانی خود بوده و عبور از خط پایان آن همت مردم این مناطق و تلاش دوچندان دستگاه های مسوول را می طلبد.
استاندار آذربایجان شرقی در پیامی به مناسبت فرارسیدن 17 آبان، سالگرد وقوع زلزله در شهرستان های میانه و سراب، با اشاره به اتمام بازسازی 90 درصد از خانه های آسیب دیده در اثر این حادثه، بازسازی مناطق زلزله زده را الگویی برای مدیریت حوادث طبیعی دانست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۱۴:۵۳    
گروه استان ها- فرماندار ویژه شهرستان میانه با اشاره به مشکل کمبود سیمان در مناطق زلزله زده این شهرستان گفت: امروز خوشبختانه برای بازسازی منازل و مساجد باقی مانده در مناطق زلزله زده شهرستان میانه، نخستین محموله سیمان وارد این شهرستان شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۰۹:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
آخرین وضعیت بازسازی مناطق زلزله زده قطور خوی در جلسه ای به ریاست رحمانی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی و با حضور فرماندار شهرستان خوی، مدیر کل مدیریت بحران استانداری، مدیرکل بنیاد مسکن و دهیاران این بخش مورد بررسی قرار گرفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۰۹:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
محمود بدلی گفت: تاکنون یک هزار و 200 واحد خسارت دیده از زلزله در مناطق روستایی قطور به بهره برداری رسیده است.
میزان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۰۷:۰۵    
حافظ باباپور در گفت وگو با میزان، در خصوص روند بازسازی مناطق زلزله زده آذربایجان شرقی باتوجه به نزدیک شدن به سالروز وقوع حادثه، اظهار کرد: در تاریخ 17 آبان 98 زلزله ای به بزرگی 5.9 ریشتر بخش هایی از استان را لرزاند که در پی آن برخی از واحد های مسکونی دچار آسیب شدند. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۲۰:۰۶    
ایسنا/آذربایجان شرقی استاندار آذربایجان شرقی با ارزیابی روند مطلوب بازسازی مناطق زلزله زده سراب و میانه، اظهار کرد: نحوه بازسازی مناطق زلزله زده سراب و میانه می تواند یک مدل و الگو باشد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۲۰:۰۰    
ایسنا/آذربایجان شرقی فرماندار میانه گفت: مهمترین مشکل بازسازی مناطق زلزله زده میانه و سراب، افزایش قیمت مصالح است که در این راستا باید افزایش سطح دریافت اعتبار داشته باشیم و یا از محل اعتبارات تعمیرات به تامین مصالح صرف شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۸:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
ایرنا-تبریز- محمدرضا پورمحمدی ،استاندار آذربایجان شرقی، روز پنجشنبه در آستانه سالگرد حادثه زلزله در شهرستان های سراب و میانه از روستاهای زلزله زده بازدید کرد و از روند بازسازی این مناطق اظهار رضایت کرد و افزود: حدود سه هزار واحد مسکونی روستایی در این حادثه تخریب شده بود ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۸:۳۷   + ۱۰ سایت دیگر  
تبریز- استاندار آذربایجان شرقی گفت: بازسازی مناطق زلزله زده میانه و سراب می تواند به عنوان الگویی جامع و روشی نو برای بازسازی و نوسازی مناطق آسیب دیده از حوادث کشور مورد استفاده قرار گیرد.
استاندار آذربایجان شرقی در سفر به شهرستان میانه، از روستای گاوینه رود از توابع بخش ترکمانچای بازدید و روند بازسازی مناطق زلزله زده این شهرستان را بررسی کرد.
استاندار آذربایجان شرقی در بازدید از روستای زلزله زده شالقون از توابع بخش مرکزی شهرستان سراب، روند بازسازی مناطق زلزله زده میانه و سراب را رضایت بخش توصیف کرد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
حق شناس گفت: کار بازسازی مناطق زلزله زده رامیان توسط بنیاد مسکن در دست پیگیری است و برخی از تسهیلات و خدمات بلاعوض به واحدهای خسارت دیده اختصاص یافته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۲۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری آذربایجان شرقی گفت: عمده مشکل در روند بازسازی مناطق زلزله زده نوسان قیمت مصالح ساختمانی است.
میزان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۶:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
حافظ باباپور در گفت وگو با میزان، در مورد آخرین روند بازسازی مناطق زلزله زده استان آذربایجان غربی گفت: در زلزله آبان 98 بالغ بر 6 هزار و 552 واحد مسکونی خسارت دیدند که از این تعداد واحد های احداثی 3 هزار واحد و تعمیری 3 هزار و 552 واحد برآورد شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۲۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
رامیان- عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی گفت که با دادن تسهیلات و تهیه برخی از اقلام روند بازسازی مناطق زلزله زده رامیان شتاب می گیرد.
گلستان ما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۲۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
یک ماه از زمین لرزه 5 و یک ریشتری در رامیان می گذرد و با همت گروه های جهادی، بازسازی مناطق زلزله زده به سرعت در حال انجام است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۳:۴۲    
یک ماه از زمین لرزه 5 و یک ریشتری در رامیان می گذرد و با همت گروه های جهادی، بازسازی مناطق زلزله زده به سرعت در حال انجام است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۱:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مسکن آذربایجان شرقی به طولانی شدن زمستان و شیوع کرونا در سال گذشته اشاره کرد و گفت: افزایش قیمت تمام از جمله در مصالح ساختمانی و تداخل بازسازی با زمان فصل کاری کشاورزی دلایلی از مشکلات پیش آمده در بازسازی مناطق زلزله زده بود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۸:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا- معاون استاندار و فرماندار ویژه میانه با اشاره به تلاش همه ارگان های مسوول برای بازسازی مناطق زلزله زده، پیش بینی کرد که عملیات بازسازی تا اواسط آبان ماه امسال پایان یابد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۰۹:۰۱    
استاندار گلستان از اعطای 80 میلیون تومان وام و کمک بلاعوض برای ساخت واحد های مسکونی آسیب دیده از زلزله رامیان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۲:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها مدیرکل بنیادمسکن گلستان گفت: در دو شهرستان رامیان و مراوه تپه 460 واحدمسکونی که در جریان زلزله هفته های اخیر تخریب شده بود بازسازی می شود.
میزان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۰۶:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
حافظ باباپور در گفت وگو با میزان، درخصوص آخرین وضعیت بازسازی مناطق زلزله زده استان آذربایجان غربی گفت: بالغ بر 6 هزار و 552 واحد مسکونی براثر زلزله آبان 98 خسارت دیده است که از این تعداد 3 هزار واحد احداثی و 3 هزار و 552 واحدی تعمیری بوده است. ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۲۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
از آنجایی که در زمان وقوع زلزله کرمانشاه عده ای از سلبریتی ها به جمع آوری کمک برای مردم زلزله زده پرداختند و مردم مبالغ اهدایی را به حساب این افراد واریز می کردند، اما با گذشت سه سال از این زلزله سهم این کمک ها در بازسازی مناطق زلزله زده هنوز شفاف نیست ...
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۵:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
برای مشاهده تصاویر بصورت اسلایدر، روی یکی از تصاویر کلیک کرده و دکمه Space یا فاصله را از روی کیبرد بفشارید. استاندار گلستان با اشاره به همراهی تمام دستگاه ها در جهت امداد رسانی به مردم زلزله زده اظهار کرد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۰۹:۳۱   + ۱۳ سایت دیگر  
تبریز-ایرنا- رییس مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی در مجلس شورای اسلامی بر تسریع در بازسازی واحدهای مسکونی و دامی مناطق زلزله زده این استان تاکید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۰۸:۰۰    
ارومیه- ایرنا- مدیرکل بنیاد مسکن آذربایجان غربی گفت: تسهیلات اختصاص یافته به زلزله زدگان بخش قطور خوی، 14 هزار و 200 فقره مصوب بوده که تاکنون 12 هزار و 200 فقره در مراحل مختلف معرفی به بانک های عامل و پرداخت قرار دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۳:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی بر لزوم اعطای تسهیلات و تسریع روند بازسازی مناطق زلزله زده قطور خوی تاکید کرد.
کرد پرس   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۱:۳۱   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش کردپرس، نائب رئیس مجلس شورای اسلامی در بازدید هوایی از مناطق زلزله زده در نشست بررسی وضعیت بازسازی در بخشداری قطور با تاکید بر اینکه مجلس از سرعت بخشی به روند بازسازی قطور حمایت می کند افزود ...
هانا خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۰:۳۰    
هفتصدمین واحدبازسازی شده مناطق زلزله زده سراب و میانه وسراب تحویل شد