سه شنبه ۱۹ اسفندساعت ۰۷:۵۴Mar 2021 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مجمع تشخیص»

دنیای اقتصاد   ۷ ساعت پیش    
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با تاکید بر لزوم الکترونیکی شدن ابزارها و اسناد تجاری برای تخصیص اعتبار، از موافقت رییس قوه قضاییه با همکاری دادگاه ها در طرح امضای دیجیتال و سفته الکترونیک خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اولین سالگرد درگذشت سید محمد میرمحمدی، عضو فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام و دبیرکل حزب تمدن اسلامی در یادمان شهدای هفتم تیر به صورت مجازی برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۸:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
هفتمین همایش ملی مدیریت جهادی بعدازظهر دوشنبه با حضور محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام و رضا اردکانیان وزیر نیرو با تقدیر از خانواده شهدا و مدیران برگزیده جهادی در ساختمان قدیم مجلس شورای اسلامی برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۸:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - هفتمین همایش ملی مدیریت جهادی با حضور رضا اردکانیان وزیر نیرو و محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در مجلس قدیم برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۷:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: مدیریت جهادی پشت هیچ مشکل و مانعی متوقف نمی شود و با خلاقیت و نوآوری جلو می رود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۷:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص گفت: مدیریت جهادی بر گرفته از تجربیات دفاع مقدس است که اولین ویژگی آن پیش بینی است، زیرا فرماندهان در میدان جنگ نمی توانند بدون پیش بینی اقدام کنند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۶:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: بسیاری از کارشناسان و نخبگان کشور بعد از اتمام جنگ تحمیلی احساس کردند که دشمنان، ایران را در حوزه اقتصاد با مشکلات زیادی مواجه خواهند کرد که اکنون نیز این گونه شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۵:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
الشتر- دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به اینکه امروز روز دفاع در برابر جنگ ناجوانمردانه اقتصادی است، گفت: معضل بیکاری در لرستان باید چاره اندیشی و رفع شود.
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در جمع مردم الشتر و سلسله در استان لرستان گفت: امروز در جبهه بزرگ اقتصادی و برای خنثی کردن تحریمها، نیازمند دانش اقتصادی و همبستی و غیرت و جلوگیری از جدا شدن سفره دولت از ملت هستیم.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۵:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
بحث بررسی لوایح FATF در مجمع تشخیص مصلحت نظام از هر زمان دیگری داغ تر شده و طرح این موضوع از سوی برخی اعضای مجمع که اینبار احتمال تصویب آنها وجود دارد، قابل توجه است.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۵:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
سال سخت اقتصادی در شرایطی به پایان می رسد که چشم انداز اقتصاد ایران در سال 1400 هم بسیار مبهم است. مجمع تشخیص مصلحت نظام تصمیم گیری درباره FATF را به سال آینده موکول کرده است و درباره بازگشت امریکا به برجام اخبار ضد و نقیض فراوان است.
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در اجتماع عظیم و پرشور مردم در مصلی نورآباد شهرستان دلفان گفت: دردهای اقتصادی لرستان، مُزمن شده است و به فرموده مقام معظم رهبری و با همت و تلاش و همبستگی اقشار مختلف مردم، باید فکری برای رفع این دردهای مُزمن اقتصادی کنیم.
پانا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۱:۳۹   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی از تقدیم طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری برای رسیدگی در جلسه علنی به هیئت رئیسه مجلس خبر داد. ...
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد گفت: متاسفانه در سالهای اخیر، فرهنگ شما دخالت نکنید بین دولتمردان و مردم فاصله انداخته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۰:۵۰   + ۱۹ سایت دیگر  
حسینعلی حاجی دلیگانی گفت: به دنبال راهکارهای حقوقی هستیم که دو لایحه مربوط به FATF از سوی مجمع تشخیص مصلحت نظام به مجلس شورای اسلامی بازگردانده شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۰:۲۸    
گروه استان ها- دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: دولت ها حق تغییر مسئولان اقتصادی را ندارند، اینکه هر دولتی سر کار می آید با تغییر مسئولان اقتصادی انبوهی از طرح های نیمه تمام می ماند و میلیاردها پول هدر می رود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۰۹:۴۳    
گروه استان ها- دبیر مجمع تشخیص مصلحت با بیان اینکه اقتصاد کشور باید با الگوی جدید ایالت اقتصادی اداره شود گفت: بنده معتقدم در هر استان باید ایالت اقتصادی داشته باشم.
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۰۹:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو، دکتر علی شهیدی، مسئول میزمالی و مالیاتی دفتر بررسی های دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام درمورد مالیات از کسب و کارهای مجازی با برنامه گفتگوی اقتصادی مصاحبه کرد. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۰۹:۱۶   + ۱۷ سایت دیگر  
یک فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: باید به سیاست های رسمی کشور توجه کنیم و هر شخصی برای خود یک مسیر و یک سیاست را در پیش نگیرد.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۰۸:۱۴   + ۸۳ سایت دیگر  
اظهارات محسن رضایی درباره سوریه و عراق دیدگاه شخصی اوست و با نگاه ایران فاصله دارد روابط عمومی وزارت امور خارجه در اطلاعیه ای با اشاره به اظهارات محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در یک گفت و گوی رسانه ای در خصوص عراق و سوریه اعلام کرد ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۰۷:۴۸   + ۲۱ سایت دیگر  
روح الله ایزدخواه عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس درباره وضعیت لوایح FATF در مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: به تاخیر انداختن تعیین تکلیف لوایح FATF بازی در پازل کسانی است که هشت سال حل مشکلات کشور را به خارج گره زده اند. ...
زرک   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۰۷:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری لرستان از ادامه پیگیری ها برای تبدیل پارسیلون خرم آباد به منطقه ویژه اقتصادی در جلسه با دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام خبر داد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۰۷:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا - عضو هیات علمی و استاد علوم سیاسی دانشگاه اصفهان با اشاره به اظهارات اخیر دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: ممکن است بسیاری از نظرات و اظهارات با منافع ملی در تضاد باشد و همین امر سبب سوء استفاده دشمن خواهد شد.
میرملاس نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۰۱:۲۱   + ۱۵ سایت دیگر  
سید موسی خادمی در جلسه بررسی ایجاد منطقه ویژه اقتصادی در خرم آباد که 17 اسفندماه با حضور دکتر محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام برگزار شد، اظهار کرد: طرح منطقه ویژه اقتصادی خرم آباد توسط دولت پیشنهاد شده و جز 8 منطقه ویژه اقتصادی کشور است و پس از تصویب در مجلس شورای اسلامی در [...]
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در گفتگو با شبکه افلاک گفت: باید نخبگان و کارآفرینان وارد عرصه شوند و با بزرگ کردن ظرف اداره کشور، به جوانان میدان کار و آفرینش بدهیم.
ستاره صبح   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۰۰:۲۹    
اشاره: تحولات مثبت در عرصه سیاست خارجی، افزایش احتمال پذیرش FATF در مجمع تشخیص مصلحت نظام و آزادسازی منابع ارزی ایران در کره جنوبی و عراق ازجمله مهم ترین عوامل افت نرخ دلار در روزهای اخیر محسوب می شود ...
ستاره صبح   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۰۰:۲۹    
اشاره: این روزها بارقه های امید برای احیای برجام و گشایش مسیر دیپلماسی در روابط ایران با غرب بیشتر شده است. در این شرایط انتظار می رفت که باوجود تأیید دولت و مجلس دهم، مجمع تشخیص مصلحت نظام پس از حدود دو سال بلاتکلیف گذاشتن بررسی لوایح اف ای تی اف ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۰۰:۲۳    
دنیای اقتصاد : گفت وگوی اخیر محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با روزنامه اقتصادی فایننشال تایمز این روزها واکنش های زیادی را برانگیخته است. سخنان رضایی حول دو محور بود، مذاکره با آمریکا و در بخش دوم کمک به سوریه و عراق که هر دوی این مباحث با واکنش دولت ...
جماران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۲۳:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ ایرنا نوشت: در ساعات گذشته خبری مبنی بر گفت و گوی ایرنا با علی لاریجانی، مشاور مقام معظم رهبری در انتقاد از محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت در معدود شبکه های اجتماعی منتشر شده که صحت ندارد. ایرنا به تازگی گفت و گویی با دکتر لاریجانی نداشته است. ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۲۲:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: خرم آباد- دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با تاکید بر اینکه اقتصاد کشور نیازمند تحول است گفت: برنامه هفتم توسعه مبدا تصمیمات مهم در حوزه اقتصاد خواهد بود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۲۲:۱۰   + ۱۷ سایت دیگر  
خرم آباد- معاون استاندار لرستان از ادامه پیگیری ها برای تبدیل پارسیلون خرم آباد به منطقه ویژه اقتصادی در جلسه با دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام خبر داد.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۲۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: انتخابات سال 1400 یکی از مهمترین انتخابات کشور در طول 42 سال گذشته است که نیروهای انقلابی باید برای شرکت در آن اتحاد ایجاد کنند.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۲۱:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در خرم آباد درباره تحریمهای ظالمانه امریکا علیه کشورمان گفت: امروز با همبستگی و تلاش می توانیم تحریمها را لغو یا بی اثر کنیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۲۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: در ابعاد مختلف سیاسی، امنیتی و دفاعی گام اول را بلند و قوی برداشتیم، اما در گام دوم که تحول و انقلاب اقتصادی و فرهنگی باید انجام گیرد به شدت مردم اذیت می شوند.
خبر فوری   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۲۰:۴۲    
این ویدئو نمونه ای از دیپ فیک با چهره و صدای مرحوم هاشمی رفسنجانی، رییس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام است که با بیان "جون دل"، از شاخ های اینستاگرامی تولید شده است.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
اصل سخنان جنجالی محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با روزنامه اقتصادی فایننشال تامیز را ببینید و بشنوید.
ساوالان خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۹:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل گفت: در اولین روز هفته آتی، موضوع ایجاد مناطق آزاد تجاری و صنعتی در مجمع تشخیص مصلحت نظام تصمیم گیری خواهد شد که امیدواریم با تصویب این طرح شاهد توسعه بیش از پیش استان اردبیل باشیم.
رکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۹:۳۰    
رکنا: دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: رایزن های اقتصادی ایران بی عرضه ترین رایزن ها و دیپلماسی اقتصادی کشور، ضعیف ترین دیپلماسی دنیاست.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۸:۴۰   + ۲۹ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در گفتگویی تاکید کرد:ایران از اهرم های متعدد در چارچوب حقوق خود و موازین بین المللی برای عقب نشینی ایالات متحده و لغو تحریم ها استفاده خواهد کرد اجازه و ادامه تحریم ها را نخواهد داد.
اخبار رسمی   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۸:۳۶   + ۴۲ سایت دیگر  
یک شنبه 99/12/17 ، تبریز , (اخبار رسمی) : تعیین تکلیف FATF به سال 99 نرسید و در حالی که خیلی ها منتظر بودند امروز نتیجه اعلام شود، محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام خبر داد که بررسی FATF در مجمع به فروردین 1400 موکول شده است اما آیا تصویب احتمالی آن در سال آینده، قیمت خودرو را کاهشی می کند؟
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۸:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام به تازگی در مصاحبه با نشریه فایننشال تایمز مدعی شد که ایران زمانی حاضر به مذاکره با آمریکا و قدرت های جهانی است که سیگنال روشنی در خصوص رفع تحریم ها دریافت کند. رضایی در حالی این موضوع را مطرح کرد که همه امور مرتبط به سیاست خارجی از طریق وزارت امور [...]
برترین ها / روزان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۲:۰۰   + ۱۷ سایت دیگر  
خبرآنلاین: یک فعال سیاسی اصلاح طلب تاکید کرد: برای رسیدن به کرسی ریاست جمهوری ضرورت ندارد از منافع ملی خرج کنیم و رفتارهای خارج از شأن دیوانی انجام دهیم. ...
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۸:۲۴   + ۱۱ سایت دیگر  
ورود نظامیان به انتخابات و احزاب و جناح های سیاسی، اجازه به آمریکا برای تمدید تحریم تا یک سال دیگر و نحوه حکم رانی و اداره اقتصاد جامعه سه موضوعی هستند که از سوی دبیرکل حزب مردم سالاری برای مناظره با دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام مطرح شده است.
جماران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۷:۵۷   + ۳۲ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ به نقل از انتخاب، محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در جمع اقشار مختلف مردم شهرستان دورود گفت: نباید به آب نبات و پرداخت پولمان از سوی کره جنوبی دلخوش باشیم. اگر اقتصاد ایران قدرتمند شود، دشمن برای مذاکره با ما التماس خواهد کرد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۷:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل - رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل گفت: هفته آینده و با بررسی لایحه منطقه آزاد تجاری در مجمع تشخیص مصلحت نظام امیدواریم تصویب نهایی این لایحه را شاهد باشیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۷:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی نماینده مجلس دهم در واکنش به سخنان اخیر دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره برجام و مذاکره گفت: گویا در کشور ما همه وزیر امور خارجه اند جز ظریف و همه در مورد همه چیز اظهار نظر می کنند. کاش یک عده اجازه دهند دولت کار خود را انجام دهد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۷:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در دیدار با اعضای اتاق بازرگانی، صنعت، معدن و کشاورزی استان لرستان گفت: ملت ایران هشیارتر از قبل شده است و همه ما ملت ایران مصمم هستیم که این روند را تغییر دهیم و اصلاح کنیم. اصلاح وزارت خارجه بخش مهمی از اصلاح اقتصاد ملی ایران است.