چهارشنبه ۰۲ تیرساعت ۱۹:۳۵Jun 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مجمع تشخیص»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴ دقیقه پیش    
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با تاکید بر لزوم کمک همه نهادها و دستگاه ها به رئیس جمهور منتخب، عمل به وعده ها و رفع مشکلات خصوصا مشکلات معیشتی و اقتصادی را مهم ترین انتظار مردم از منتخب خود دانست و بر ضرورت واکاوی علل عدم مشارکت عده ای از مردم در انتخابات ریاست جمهوری تاکید کرد.
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با تاکید بر لزوم کمک همه نهادها و دستگاه ها به رئیس جمهور منتخب، عمل به وعده ها و رفع مشکلات خصوصا مشکلات معیشتی و اقتصادی را مهم ترین انتظار مردم از منتخب خود دانست و بر ضرورت واکاوی علل عدم مشارکت عده ای از مردم در انتخابات ریاست جمهوری تاکید کرد.
موج   ۷ ساعت پیش   + ۳۲ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: امروز مهم ترین وظیفه، کمک به تقویت دولت منتخب ملت و افزایش مشارکت برای عبور مردم از مشکلات زندگی است.
رکنا   ۸ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
رکنا: عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در یاداشتی نوشت: مردم کشور ما نجیب هستند و اگر ببینند کارگزاران در مسیر فعالیت های خود با احترام با آنها برخورد می کنند رغبت جامعه به فضای سیاسی بیشتر خواهد شد.
راه امروز   ۸ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
چهره های اصلاح طلب همچنان معتقدند که قوی ترین احتمال در مورد آینده روحانی ساکن شدن او در مجمع تشخیص مصلحت نظام است، اما در بخش های امنیتی.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۰۸:۰۷   + ۴۳ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران نوشت: شاید افرادی باشند که از خود بپرسند تکلیف حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رئیس دولت های یازدهم و دوازدهم چه خواهد شد و مسیر بعدی او پس از پاستور به کجا خواهد بود؟
کیهان   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۲۲:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: در حال تدارک سازوکاری هستیم تا میان جوانان دغدغه مند و کارشناس در نقاط مختلف کشور هم افزایی موثر را در قالب دولت سایه ادامه بدهیم.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۸:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون قضایی مجلس گفت: در نشست امروز با وجود مخالفت شورای نگهبان، بر مصوبه خود درباره معاهده معاضدت حقوقی متقابل در امور مدنی بین ایران و برزیل اصرار و آن را به صحن علنی برای تعیین تکلیف در مجمع تشخیص مصحلت نظام ارائه کردیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۷:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
قصرشیرین- ایرنا- دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری - صنعتی و ویژه اقتصادی کشور گفت: منطقه آزاد تجاری قصرشیرین هدیه دولت تدبیر و امید به مردم استان کرمانشاه و مرزنشینان غیور شهرستان قصرشیرین است که بعد از تصویب توسط مجمع تشخیص مصلحت نظام و ابلاغ دولت عملیاتی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۴:۲۵   + ۲۶ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: حرکت های موازی جوانان جبهه انقلاب باید یکپارچه شود و همه با هم برای پیشرفت و جهش کشور تلاش کنند.
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۱:۵۳    
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه؛ دکتر مومنی دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور صبح امروز در رأس هیأتی با همراهی از محدوده منطقه آزاد قصرشیرین بازدید و سپس در جلسه ای به بررسی موضوعات مطروحه در این بازدید شرکت خواهد کرد. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۰۹:۱۰    
سیدحسین هاشمی، پژوهشگر مهمان اندیشکده حکمرانی شریف و دانشجوی دکتری حقوق عمومی دانشگاه امام صادق (ع)، در یادداشت زیر به جایگاه مجمع تشخیص مصلحت در ساختار سیاسی و تصمیم سازی کشور پرداخته و خواستار روشن شدن نقش آن ازسوی دولت منتخب شده است.
تازه نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۰۸:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
برخی معتقدند که احمدی نژاد خودش را در نقش رهبر اپوزیسیون داخلی می بیند و کنش های سیاسی اش را هم بر همین مبنا تعریف می کند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۰۸:۴۰   + ۱۸ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : برخی معتقدند که احمدی نژاد خودش را در نقش رهبر اپوزیسیون داخلی می بیند و کنش های سیاسی اش را هم بر همین مبنا تعریف می کند. هرازگاهی زمزمه کنارگذاشتن محمود احمدی نژاد از مجمع تشخیص مصلحت نظام هم به گوش می رسد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۰۸:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
روزنامه شرق در مطلبی احتمال کنار گذاشتن احمدی نژاد از مجمع تشخیص مصلحت نظام را بررسی کرده. این روزنامه نوشت: * برخی معتقدند که احمدی نژاد خودش را در نقش رهبر اپوزیسیون داخلی می بیند و کنش های سیاسی اش را هم بر همین مبنا تعریف می کند ...
فرادید   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۰۵:۵۹   + ۴۷ سایت دیگر  
برخی معتقدند که احمدی نژاد خودش را در نقش رهبر اپوزیسیون داخلی می بیند و کنش های سیاسی اش را هم بر همین مبنا تعریف می کند. هرازگاهی زمزمه کنارگذاشتن محمود احمدی نژاد از مجمع تشخیص مصلحت نظام هم به گوش می رسد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۰۰:۰۵    
اولین نشست خبری سیدابراهیم رئیسی، رئیس جمهور منتخب در محل فعلی ماموریت او در قوه قضاییه برگزار شد. مجتمع شهید بهشتی قوه قضاییه در قیطریه تهران میزبان مدیران رسانه ای داخلی و خبرنگاران داخلی و خارجی بود. ...
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۰۰:۰۹   + ۲۰ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: "محمدحسین صفار هرندی" عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: انتخابات ما در واقع یک انتخابات 60 درصدی است؛ درست است که مشارکت 48.8 است، اما حتما کسانی که به دلایلی مانند ماجرای کرونا که خیلی بالاست، به دلایل دلخوری ها از وضع موجود نیامدند و هم چنین به دلیل آزاری که در روز رأی گیری دیدند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۶:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
آیین شکرانه حضور ملت در انتخابات و آیین روز ملی بسیج اساتید 31 خرداد 1400 با حضور آیت الله سید احمد خاتمی عضو فقیه شورای نگهبان ، مهدی چمران رییس اسبق شورای شهر تهران ،سعید جلیلی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و جمعی از اساتید دانشگاه ها در تالار فردوسی دانشگاه تهران برگزار شد ...
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۵:۵۰    
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام بابیان اینکه رئیسی معتقد به تشکیل دولت فراجناحی است، گفت: با تشکیل دولت فراجناحی از همه ظرفیت های کشور در جهت اعتلای نظام و رفع مشکلات مردم استفاده شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۵:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
کاشان - ایرنا - رگولاتور (تنظیم کننده) و دینام تولیدی شرکت دانش بنیان ایسکرا اتو الکتریک که برای نخستین بار در ایران بومی سازی شده است، روز دوشنبه با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری و علی آقامحمدی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام رونمایی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۵:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: امیدواریم مردم محلی و ادارات قدر شرکت های دانش بنیان را بدانند تا با حمایت ها کاشان محلی بزرگی برای خودروسازی کشور شود.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۶:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام تاکید کرد که دولت چه دست رقیب ما باشد و چه رفیق، باید او را کمک کنیم. نه رقابت باید باعث چشم پوشی و مانع کمک به دولت شود و نه رفاقت باید مانع بشود که شما کوتاهی کنید/ هر دانشگاه ما میتواند یک دولت سایه و به تعبیر دقیق تر یک دولت شاهد بر آنچه می گذرد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۴:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام: این یکی از تفاوت های نظام سیاسی اسلام با دیگر نظامات سیاسی است که مردم در اداره کشور همراهی دارند و تلاش همگانی ملت و دولت می تواند اهداف را محقق کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۳:۰۷   + ۲۳ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: هر دانشگاه می تواند یک دولت سایه یا دولت شاهد برای کمک به دولت باشد. دانشگاه های ما باید این را کار و دغدغه خود بدانند که چطور می توان به دولت کمک کرد.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۲:۰۳   + ۳۳ سایت دیگر  
محسن هاشمی گفت: کارمند مجمع تشخیص مصلحت هستم. او گفت: با آغاز فعالیت شورای ششم در شهرداری و زیر مجموعه های آن نخواهم بود. حدود یکسال و نیم تا بازنشستگی وقت دارم و احتمالاً آخرین دوران فعالیتم را با محسن رضایی در مجمع تشخیص مصلحت می گذرانم.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره ابعاد و ویژگی های شخصیتی و سیاسی مرحوم حجت الاسلام و المسلمین محتشمی پور به ویزه در حوزه فلسطین و مقاومت گفت: بحث آرمان فلسطین هر گز از ذهنش خارج نشد و در کانون اولویت های فکری و سیاسی ایشان بود و تا آخر به آرمان قدس و آزادی فلسطین متعهد بود و در این میدان یکی از ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۰:۳۸   + ۱۴ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام بابیان اینکه رئیسی معتقد به تشکیل دولت فراجناحی است، گفت: با تشکیل دولت فراجناحی از همه ظرفیت های کشور در جهت اعتلای نظام و رفع مشکلات مردم استفاده شود.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۰۹:۱۷    
حوزه/ نماینده مردم در مجلس خبرگان رهبری پیروزی حجت الاسلام والمسلمین رئیسی در انتخابات 1400 را تبریک گفت.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۰۸:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
آرمان ملی با محمد هاشمی عضو سابق مجمع تشخیص مصلحت نظام و برادر مرحوم آیت ا... هاشمی رفسنجانی به گفت و گو پرداخته است که می خوانید. بخشی از اظهارات هاشمی: ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۱۸:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت:افرادی بر مدیریت کشور بودند و این امر باعث شد مشکلات فراوانی بر مردم تحمیل شود و مردم نتوانند مزایا و ثمرات انقلاب را بچشند لذا موجب نگرانی مردم بود.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۱۲:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
آدرس غلط محمدرضا باهنر عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام به دولت رئیسی به عنوان منبع اصلی تولید تورم نگران کننده است.
سازمان صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۱۲:۱۵    
به گزارش رادیو اقتصاد علی اکبر ولایتی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در گفتگو با ویژه برنامه نوبت مردم به مناسبت انتخابات1400 ریاست جمهوری گفت: امروز مهم ترین انتخابات تاریخ جمهوری اسلامی ایران رقم خورد و مردم نقش اساسی در آینده جمهوری اسلامی ایران ایفا کردند. ...
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۱۱:۳۲   + ۴۱ سایت دیگر  
خبرآنلاین: ناطق نوری پیروزی ابراهیم رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری را تبریک گفت. در متن پیام تبریک حجت الاسلام و المسلمین ناطق نوری خطاب به رئیس جمهور منتخب آمده است؛ بسم الله الرحمن الرحیم جناب حجت الاسلام و المسلمین آقای سید ابراهیم رییسی (دامت تائیداته) سلام علیکم؛ ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۹:۵۷   + ۴۰ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در پیامی خطاب به منتخب مردم ایران در انتخابات ریاست جمهوری اعلام کرد:جهاد بزرگ برای جهش ایران یک تکلیف ملی، انقلابی است و همگان وظیفه دارند منتخب ملت را یاری کنند.
دولت   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۹:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
در نخستین جلسه شورای سیاستگذاری سازمان نهاد مردمی اقتصاد مقاومتی کشور، ساختار پیشنهادی این نهاد مردمی به تصویب اعضاء رسید. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از شاتا، نخستین جلسه شورای سیاستگذاری سازمان نهاد مردمی اقتصاد مقاومتی کشور، موضوع احیای مسئولیت های اجتماعی شرکتی ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۷:۵۵   + ۴۷ سایت دیگر  
علی لاریجانی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در پیامی انتخاب حجت الاسلام و المسلمین رئیسی را به عنوان هشتمین رئیس جمهور تبریک گفت.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۷:۰۸   + ۲۹ سایت دیگر  
باهنر، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: رئیس قوه مجریه در اولین اقدام هزینه ها و درآمدهای دولتی را در الویت قرار دهد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۶:۵۸   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در نامه ای به حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی انتخاب وی به عنوان رئیس جمهور را تبریک گفت.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۵:۵۷   + ۴۳ سایت دیگر  
برترین ها: پیام علی لاریجانی خطاب به جوانان به مناسبت پایان یافتن انتخابات ریاست جمهوری: از همه ی آحاد ملّت بخصوص جوانان عزیز که علیرغم برخی گلایه ها به وظیفه مشارکت در تعیین سرنوشت ملّی عمل نمودند، سپاسپگزارم. همه با اتحاد و فارغ از هرگونه گرایش و سلیقه به #پیشرفت_ایران اسلامی بیندیشیم. ...
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۵:۲۹   + ۳۳ سایت دیگر  
جماران: محمدرضا عارف طی نامه ای به ابراهیم رییسی پس از پیروزی وی در انتخابات 1400 نوشت: اجازه ندهید یک جریان سیاسی بواسطه عملکرد بد هیات های نظارت خود را حذف شده از عرصه سیاست تلقی کند. محمدرضا عارف به رییسی نامه نوشت: تلاش برای حذف یک جریان سیاسی تبعات ناخوشایندی برای حاکمیت دارد ...
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۰۸:۵۸   + ۱۹۰ سایت دیگر  
رضایی کاندیدای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، در نامه ای پیروزی آیت الله رییسی را تبریک گفت.
برترین ها / آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۰۷:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
روزنامه ایران شنبه 29 خرداد در یادداشتی به قلم غلامرضا مصباحی مقدم عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، نوشت: آینده اقتصاد ایران در گرو چارچوب سیاست های کلی نظام جمهوری اسلامی است که توسط رهبر معظم انقلاب ابلاغ شده است ...
شیرازه   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۲۰:۱۴   + ۱۲ سایت دیگر  
یک عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: شرکت نکردن نوعی رای دادن است اما رای دادن به چیزی که نتیجه اش را نمی دانیم.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۸:۲۵   + ۱۸ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: هر رای مردم یک موشک نقطه زن است که تهدید ها و تحریم ها و بدخواهی های دشمنان را هدف قرار خواهد داد.