چهارشنبه ۱۰ خردادساعت ۲۰:۴۱May 2023 31
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جبهه پیروان خط امام»

ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۸:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
جبهه پیروان خط امام و رهبری در بیانیه ای پیشنهاداتی را برای تحقق مطالبه رهبر انقلاب در خصوص انتخابات عنوان کرد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۰۷:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری با بیان اینکه اصلاح طلبان نسبت به انتخابات نمک نشناسی می کنند، گفت: فقط می خواهند در فضای سیاسی حرفی زده باشند تا بدین وسیله نظر برخی افراد را جلب کنند!
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۰۰:۳۷    
سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری با بیان اینکه تحولات اخیر در سطح جهانی و منطقه ای نویدبخش شکل گیری نظم جدید در منطقه به دور از دخالت قدرت های فرامنطقه ای است، گفت: این اتفاقات فرصت خوبی را برای حرکت جهان اسلام به سمت عملیاتی شدن ایده وحدت اسلامی و رنگ واقعیت بخشیدن به آن فراهم کرده است.
آنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۰۶:۱۵    
عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری با بیان اینکه باید از تمامی سلایق سیاسی که نظام و قانون اساسی را قبول دارند بخواهیم در انتخابات حضور پیدا کنند،گفت: از این رو از حضور و نقش آفرینی علی لاریجانی و حسن روحانی در آوردگاه انتخابات استقبال می کنیم.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۴:۱۲    
به گزارش قم پرس ; برنامه "روایت عشق" چهارشنبه 20 اردیبهشت 1402 مهمان همسر شهید محمد علی عامریان خواهد بود. دکترلاله افتخاری در این برنامه به بازخوانی خاطرات همسر شهیدش می پردازد ...
به گزارش روابط عمومی استانداری، رضا شریفی در حاشیه نشست با اعضای جبهه پیروان خط امام و رهبری اظهار داشت: تشکیل خانه احزاب با هدف حضور فعالانه همه احزاب در کنار هم بوده است. ...
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۲۱:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
روزنامه صبح نو با محمدرضا باهنر، دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین و رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری گفتگو کرده است.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۲۱:۳۹   + ۱۲ سایت دیگر  
روزنامه صبح نو نوشت: انتخابات پیش رو و تأکید رهبر انقلاب برای تبیین این مسأله ازجمله مسائلی است که نقش تعیین کننده ای در بهار سیاسی کشورمان دارد و در همین راستا در دومین ماه از بهار امسال به سراغ محمدرضا باهنر ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۱:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری می گوید: هیچ اشکالی ندارد که در انتخابات مجلس آینده در تهران و 5 مرکز استان، اصلاح طلبان با چند لیست، اصولگرایان با چند لیست حضور داشته باشند.
آنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۰۹:۱۰    
سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری با بیان اینکه با برنامه ریزی دقیق و درست، می توان نرخ تورم را کاهش داد،گفت: از این مهمترین همکاری قوا باید مهار تورم باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۱۵:۳۵    
دبیر جبهه پیروان خط امام و رهبری در فارس گفت: در زمینه مهار تورم، دولت باید ضعف هایی که در جامعه داریم و مردم را تحت فشار قرار داده، مرتفع کند که در این راستا، افراد سودجو و فرصت طلب، با درایت و حضور به موقع دولت و دستگاه قضایی شناسایی شده و از فعالیت این افراد در بازار جلوگیری شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۰۷:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری از آغاز فعالیت های درون تشکیلاتی شورای وحدت اصولگرایان در راستای انتخابات مجلس شورای اسلامی خبر داد.
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۰۷:۵۳    
سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری با بیان اینکه جریان رقیب برای انتخابات سال آینده برنامه دارد، اصولگرایان و اصلاح طلبان را بازیگران اصلی انتخابات 1402 دانست.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۰۸:۴۰    
سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری تشدید اقدامات هماهنگی ضد ایرانی دشمنان در حوزه های مختلف را برای جبران شکست در اغتشاشات و دادن تنفس مصنوعی به این آشوب ها دانست و گفت: راهکار اصلی در این رابطه جهاد تبیین، اقدامات نرم افزاری، فرهنگی رسانه ای در داخل و خارج ...
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۰:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: مردم صلاح و مصلحت خود را خوب تشخیص می دهند که بر غم مشکلات و سختی ها، در زمان های حساس پشت سر نظام قرار می گیرند و حماسه می آفرینند. این مسئله دین مضاعفی بر گردن مسئولان می گذارد.
آنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۰۸:۴۹    
نایب رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: سه قوه، نهاد ها و مؤسسات، در مورد میزان تحقق شعار سال که به نام تولید؛ دانش بنیان، اشتغال آفرین است، در حوزه مسئولیت خود گزارشی را به رسانه ها ارائه دهند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۰۹:۲۶    
دبیر جبهه پیروان خط امام و رهبری در فارس گفت: مهم ترین دستاورد انقلاب اسلامی، استقلال سیاسی است و به نوعی می توان گفت ایران مستقل ترین کشور دنیا است که به شرق و غرب وابستگی ندارد.
آنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۰۹:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری با بیان اینکه باید از مدیران کارآمد در تیم اقتصادی دولت استفاده شود، گفت: اگر افرادی که دانش بنیان و کاربلد هستند و سابقه روشن و ضد فساد دارند به کار گرفته شوند مشکلات لاینحل نخواهد بود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۲ - ۱۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری در خراسان رضوی گفت: قاتلان شهید سلیمانی، همانند قاتلان اهل بیت دشمن آزادی، انسانیت، برادری و اخوت بودند.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۰/۱۱ - ۱۵:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
محمدرضا باهنر رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری: ما باید مسأله نارضایتی های مردم را در ساحت های مختلف حل کنیم. پیشنهاد کردیم در این زمینه 3 کار را انجام دهند. ...
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۱۱ - ۰۱:۳۲   + ۳۳ سایت دیگر  
دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین گفت: هنجارشکنان سوءاستفاده کردند و گفتند که باید فضا را باز کنیم تا هرکه خواست بیاید. نخیر ما نظارت استصوابی را قبول داریم و محکم از آن دفاع می کنیم.
آنا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۸ - ۰۷:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: دستگاه دیپلماسی کشورمان می تواند مدارک و واقعیت ها نسبت به جایگاه و منزلت زنان در حوزه های مختلف در کشورمان را به سازمان ها و مجامع بین الملل مربوطه ارائه دهد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۶ - ۰۹:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
دبیر جبهه پیروان خط امام و رهبری استان کرمان با اشاره به اینکه ثمرات وحدت حوزه و دانشگاه باید قابل مشاهده و ملموس برای مردم باشد، خاطر نشان کرد: به همان اندازه که اتحاد و همفکری دانشگاه و حوزه مهم است تفرقه و اختلاف آن نیز مهم تر است چراکه اختلاف آنها سبب انحراف و سردرگمی مردم و جامعه و درنتیجه ...
آنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۰۹:۲۳    
نایب رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: جبهه پیروان همیشه با سایر احزاب همفکر خود، همراهی داشته و در رابطه با اتحاد و همگرایی پیش گام بوده و اختلافات را فدای اتحاد نکرده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۱۱:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: معتقدم فقط ده نفر از مقامات کشور من جمله سران سه قوه نیازمند حفاظت امنیتی هستند. ما در تشریفات افتاده ایم.
برترین ها / انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۱۶ - ۲۳:۵۷   + ۱۰ سایت دیگر  
یکی از ایرادات ما این است که وقتی یک جریان اعتراضی در کشور تمام می شود همه ما زمینه های بروز اعتراضات را فراموش می کنیم در حالی که این کار باعث حل مشکلات نمی شود بلکه منجر به تلمبار شدن نارضایتی ها خواهد شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۸/۱۷ - ۰۰:۴۶    
محمدرضا باهنر، رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری در یک نشست خبری گفت: اگر مسوولان فرهنگی و تبلیغی نظام وظیفه خود را بر این بدانند که معاندان را به مخالف، بیطرفان را به طرفدار و طرفداران را به ایثارگر تبدیل کنیم، بسیاری از مشکلات کشور حل و فصل خواهد شد ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۶ - ۱۲:۱۵   + ۱۶ سایت دیگر  
دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری و گفت: وقتی از فضای اعتراضات بیرون بیایم، مسئله اصلی از یادمان می رود. ما نباید کاری کنیم مسئله فراموش شود اگر این اتفاق رخ دهد بار دیگر با اعتراضات مواجه خواهیم بود. بنابراین برای حل این مشکل باید سه برنامه کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت برای حل مسائل در پیش گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۶ - ۱۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا-رییس جبهه پیروان خط امام و رهبری با بیان اینکه امروز فضا به گونه ای تنگ شده که نمی توان در مورد برخی افراد نقد داشته باشیم، اظهار داشت: باید بپذیریم همه افراد دارای نواقصاتی هستند مردم باید اعتراضات قانونی خود را در چارچوبی بیان کنند باید فضای اعتراض را از نظر فیزیکی و حقوقی در کشور ...
آنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۸ - ۰۹:۱۵    
سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری با بیان اینکه صف مردم از اغتشاشات گران جدا است، گفت: مسئولان باید حوادث اخیرا شیراز را دقیق ریشه یابی کنند تا ما شاهد اینگونه حوادث دردناک نباشیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۰۶ - ۱۰:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
صعود این ملت صبور و استوار به قله های رفیع سربلندی حتمی بوده و هیچ طرح و توطئه ای مانع نیل به اهداف این مسیر نورانی نخواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۰۵ - ۱۶:۵۵    
جبهه پیروان خط امام و رهبری در پیامی وقوع حادثه تروریستی در حرم مطهر احمد بن موسی (علیه السلام) را تسلیت گفت و نوشت: افرادی که در اردوگاه نظام تعریف می شوند اما به دلیل کم بصیرتی در ابتدای امر در دام افتاده و ناخواسته در زمین دشمن بازی کرده اند جبران مافات نموده و موضع صریح و روشن اتخاذ نمایند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۴:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
دبیر جبهه پیروان خط امام و رهبری در فارس گفت: بزرگ ترین خسارت اغتشاشات، تاثیرپذیری شتابزده نوجوانان و جوانان از یک خبر دروغ و ایجاد اغتشاش خیابانی به دنبال آن بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۶:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: مردم اگر اعتراض داشته باشند آن را به صورت نرم بیان می کنند؛ اینطور نیست که علیه سرمایه های خودشان اقدامی انجام دهند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۱۶:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری با بیان اینکه نقشه ای توسط استکبار جهانی برای تجزیه ایران کشیده شده و این مساله را در دستورکار خود قرار داده است گفت: دشمنان با پشتیبانی برخی دولت های همسایه از کوچک ترین حرکت در نقاط مختلف کشور برای تجزیه ایران استفاده می کنند.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۱۴ - ۱۲:۵۳   + ۱۵ سایت دیگر  
محسن هاشمی: هم اکنون در شرایطی قرار گرفته ایم که احتیاج به حزب نیرومندی که اثرگذار در پهنه اجرایی کشور با اهداف توسعه ای و با برنامه محوری، اصلاح طلبی، اعتدال، عملگرایی، عدالت خواهی، همراه با تدین و هماهنگی با نظام، دیده می شود.
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۰۸ - ۱۲:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
تسنیم/ دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: گفته شود هر کس وابسته به اصلاح طلبان است، فتنه گر است، اشتباه می باشد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۰۸ - ۱۰:۵۵   + ۲۴ سایت دیگر  
دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: ضعف دولت قبلی در ارتباط با مردم بود. زحمت می کشیدند و کار می کردند اما هم رئیس جمهور و هم وزرا در ارتباط گیری با مردم ضعف داشتند و بین مردم نبودند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۰۶ - ۱۶:۲۰   + ۱۱ سایت دیگر  
جبهه پیروان خط امام و رهبری طی بیانیه ای به مناسبت یک سالگی تشکیل دولت خاطرنشان کرد: دولت سیزدهم با برخورد منطقی و به دور از هیاهو و تبلیغات کاذب در امر انرژی هسته ای در مقابل زیاده خواهی های غرب مقاومت کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۰۴ - ۱۶:۵۹   + ۱۶ سایت دیگر  
ایرنا- نوشت : اعضای شورای مرکزی و بازرسان اصلی و جانشین خانه احزاب در هفتمین مجمع عمومی خانه احزاب ایران به ریاست اسدالله بادامچیان به مدت سه سال برگزیده شدند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۰۱ - ۱۲:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری با اشاره به عملیات روانی رسانه های جریان اصلاحات برای تعجیل دولت در رسیدن به توافق، درباره دلایل این اقدام توضیحاتی را ارائه کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۵/۲۹ - ۱۸:۰۴    
جبهه پیروان خط امام و رهبری خراسان رضوی بیانیه منتسب به یکی از سران فتنه را محکوم کرد.
هفته نامه شما   ۱۴۰۱/۰۵/۲۴ - ۱۳:۵۴    
دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: باهنر خاطراتی از اول انقلاب تعریف و گفت: احزاب باید با هم رقابت کنند نه با نظام و حاکمیت.
راه دانا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۱۵:۳۵    
سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: اصلاح طلبان تلاش می کنند با جنجال آفرینی در کشور با حرکت نرم خواسته اپوزیسیون و دشمنان خارجی جمهوری اسلامی ایران را به انجام برسانند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ - ۱۲:۴۶    
تهران - ایرنا - سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری با بیان اینکه در دولت های قبلی سرمایه اجتماعی به شدت کاهش پیدا کرده بود، گفت: حضور بی واسطه رئیس جمهور در بین مردم و عدم برج عاج نشینی او موجب تقویت سرمایه اجتماعی شده است.
آنا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۰ - ۰۹:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: فلسطین امروز به انواع و اقسام موشک های پیشرفته مجهز است و دشمن خود را به شکل فضیحانه ای شکست داده است، بنابراین جامعه اسلامی و محور مقاومت باید از وحدت فلسطین الگو بگیرند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۰۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
نائب رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت:صوت پخش شده از وزیر خارجه دولت قبل، ناهماهنگی ها در وزارت خارجه دولت دوازدهم را نشان داد.
نیک نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۱۷ - ۱۱:۰۴   + ۲۷ سایت دیگر  
نیک نیوز: مراسم بدرقه پیکر حجت الاسلام سید محمود دعایی عضو فقید مجمع روحانیون مبارز صبح امروز (سه شنبه 17 خرداد) در مقابل دفتر مرکزی روزنامه اطلاعات برگزار شد. نماز بر پیکر مرحوم سید محمود دعایی توسط توسط سید حسن خمینی اقامه شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۳/۱۳ - ۱۳:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
جبهه پیروان خط امام و رهبری خراسان رضوی با صدور بیانیه ای بر پیروی از منویات رهبر فرزانه انقلاب اسلامی در ادامه راه و اصول امام (ره) تاکید کرد.