یکشنبه ۰۳ مردادساعت ۱۴:۵۲Jul 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جبهه پیروان خط امام»

راه امروز   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۰:۰۸   + ۱۱ سایت دیگر  
احمد کریمی اصفهانی، عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری ضمن تایید شنیده هایی مبنی بر سهم خواهی از رئیسی و ناپسند خواندن آن، می گوید اسلام یا جمهوری اسلامی گوشت قربانی نیست که هر کسی بیاید و یک بخش آن را به خودش اختصاص دهد بلکه مجموعه ای است که باید اداره شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۱:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
رییس جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: سال های اول مبارزه با شاه، انقلابی ها خیلی محدود بودند و کسانی که وارد این میدان شدند خودشان را برای همه چیز آماده کرده بودند؛ از شهادت و اعدام تا شکنجه، زندان و تبعید که مرحوم محتشمی یکی از این نیروها بود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۱:۲۶    
ایسنا/خراسان رضوی یکی از اعضاء جبهه پیروان خط امام و رهبری در خراسان رضوی گفت: در مورد انتخاب شهردار به اعضاء شورای بعدی شهر مشهد توصیه می کنیم فردی را انتخاب کنند که کاملا فراجناحی به مسائل و مشکلات مشهد بپردازد و یک مدیر قوی باشد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۱۱ - ۰۹:۴۹    
کمال الدین سجادی سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری در گفتگو با مهر ، ضمن اشاره به اینکه مشکلات بسیاری پیش روی دولت سیزدهم است گفت: مسائل اقتصادی، معیشت مردم، عدم اشتغال، گرانی ...
هفته نامه شما   ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: : اگر امروز تعداد آرای باطله افزایش یافته، می توان مسائل سیاسی و اجتماعی را در آن دخیل دانست؛ زیرا مردم از شرایط اقتصادی حاکم بر کشور ناراضی بوده وبه نوعی همه اقشار جامعه گرفتار مسائل معیشتی هستند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۰۸:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
حسن غفوری فرد از اعضای جبهه پیروان خط امام و رهبری از احتمال حضور اصلاح طلبان در کابینه رئیسی روایت می کند و می گوید: بسیاری از اصلاح طلبان هم از ایشان حمایت کردند.
قم نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۴:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
قم نیوز: مجمع هماهنگی جبهه پیروان خط امام و رهبری استان قم دربیانیه ای اعلام کرد: مردم با حضور دشمن شکن خود در پای صندوق های رأی، موجبات افزایش اقتدار و امنیت و رشد و بالندگی نظام مقدس جمهوری اسلامی و یأس و ناامیدی دشمنان کینه توز را فراهم آورند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۰:۰۵    
ایسنا/خراسان رضوی رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری در خراسان رضوی گفت: مردم در انتخابات شورای شهر فرصت پیدا می کنند اداره شهرشان را به بهترین ها و دلسوزترین ها بسپارند.
صدا نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۷:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری، می گوید؛ انتخابات که سهم دهی نیست و آن پنج نفر در مقابل 2 کاندیدای دیگر نبودند بلکه برای ارائه برنامه هایشان آمده بودند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۰۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری خراسان رضوی گفت: شاه بیت همه دستاوردها و موفقیت های کشور در عرصه های مختلف مشارکت مردم و مردم سالاری دینی است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۱:۱۵    
محمدرضا باهنر، از اعضای شورای وحدت اصولگرایان و دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری، از یک سو به نامزدهای پوششی کنایه می زند که برای گرفتن سهمیه خود از نامزد برنده وارد عرصه انتخابات شده اند و از سوی دیگر از وظیفه اصولگرایان برای کمک به این نامزدها سخن می گوید و اینکه نقش آنها موج آفرینی برای کمک به ...
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۰۷:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
شرق: محمدرضا باهنر، از اعضای شورای وحدت اصولگرایان و دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری در یک گفت وگوی ویدئویی به صراحت گفته که برخی نامزدها که ثبت نام کرده اند تا 28 خرداد کاری ندارند و برای بعد از 28 خرداد است که سهمیه و حق وحقوقی می خواهند. ...
اقتصاد آنلاین / خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۰۹:۲۹   + ۱۳ سایت دیگر  
محمدرضا باهنر گفت: برخی نامزدها که ثبت نام کرده اند تا 28 خرداد کاری ندارند و برای بعد از 28 خرداد است که سهمیه و حق وحقوقی می خواهند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۰۸:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: نامزد های انتخابات ریاست جمهوری باید بر مبنای مسئولیت ها و وظایف رئیس جمهور در قانون اساسی صحبت کنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۴:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی جبهه پیروان خط امام و رهبری خراسان رضوی پیرامون انتخابات ریاست جمهوری، شورای شهر مشهد و میان دوره ای مجلس خبرگان رهبری بیانیه صادر کرد.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۰۷:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: مردم در این انتخابات خیلی دقیق تر شدند و اگر کاندیدایی بتواند تصویری روشن و عملیاتی از آینده رسم کند، تنها در این صورت به او رأی می دهند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۵ - ۱۴:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: مناظرات جای یقه گیری نیست؛ این مردم تجربه خوبی از بحث های نامزد های انتخابات ریاست جمهوری در مناظره ها ندارند.
موج   ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۱۶:۰۳    
عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: اصلاح طلبان باید نامه تشکر آمیز به شورای نگهبان بزنند چرا که شورا کار وحدت و همگرایی میان آنها را راحت تر کرد و همه آنها را پشت دو نامزد قرار داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۸:۳۱    
عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری بر این باور است که صرف لباس پوشیدن و روبروی تلویزیون حاضرشدن و 4 کلام تئوری حفظ کردن نمی تواند فرد را در جایگاه ریاست جمهوری بنشاند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۴:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
اعتمادآنلاین نوشت: عضو شورای مرکزی جبهه پیروان خط امام و رهبری می گوید شورای نگهبان نه معصوم است و نه علم غیب دارد. به همین دلیل نیز مبرا از اشتباه نیست، اما در جامعه قانونمند باید حتی از تصمیم غلط یک نهاد قانونی تبعیت کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۳:۰۸    
دبیر جبهه پیروان خط امام و رهبری در فارس گفت: جهت اعتمادسازی عمومی در فرآیند انتخابات، باید معضلات مردم را دور از سلائق سیاسی مد نظر قرار داد و وضعیت قشر محروم و ضعیف را ارزیابی کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۱۴:۳۱    
گروه استان ها- عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری خراسان رضوی گفت:هر دولتی که روی کار می آید باید در جهت کاهش فشارهای اقتصادی قدم بردارد و در این حوزه برنامه کوتاه مدت و بلندمدت داشته باشد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۰۷:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- لاله افتخاری نماینده سه دوره مجلس و عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری با اشاره به انتخابات پیش روی ریاست جمهوری گفت: داوطلبان انتخابات به جای توهین و تخریب همدیگر، برنامه های عملیاتی خود را برای اداره کشور ارایه کنند.
اقتصاد آنلاین / فرارو   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۰:۴۲   + ۲۲ سایت دیگر  
آیا ممکن است وقایع انتخابات به سمتی پیش برود که اصولگرایان متقدم به سمت لاریجانی تغییر جهت دهند؟ جامعه روحانیت مبارز و شاکله ائتلافی آن یعنی شورای وحدت اصولگرایان از مدت ها قبل متهم به این شده بودند که می خواهند علی لاریجانی را نامزد انتخابات کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ - ۰۹:۴۶    
اصفهان - ایرنا- دبیر جبهه پیروان خط امام و رهبری استان اصفهان گفت: مردم با وجود مشکلات اقتصادی در جامعه با بصیرت و هوشیاری هرچه تمام در انتخابات خرداد پای صندوق های اخذ رای حاضر می شوند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ - ۱۱:۱۳    
اقتصاد ایران: شیراز- دبیر جبهه پیروان خط امام و رهبری در فارس گفت: یکی از اصلی ترین و الزام آور ترین موضوعات در انتخابات مسئله شفافیت در انتخاب افراد است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۲:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی جامعه اسلامی مهندسین، گفت: جامعه اسلامی مهندسین به همراه همه تشکل های عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری و تشکل های دیگر اصولگرا چه عضو شورای ائتلاف باشند و چه عضو شورای وحدت، همگی در بحث ریاست جمهوری از آقای رئیسی حمایت می کنند.
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۲۰:۲۵   + ۱۶ سایت دیگر  
محمدرضا باهنر، دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین با تاکید بر اینکه رییس ستاد انتخاباتی هیچ کاندیدایی نیستم و ذیل تصمیمات شورای وحدت فعالیت خواهیم داشت، تصریح کرد: متذکر می شوم که بنده و مجموعه جامعه اسلامی مهندسین و جبهه پیروان خط امام و رهبری بطور قطع ذیل شورای وحدت اصولگرایان فعالیت خواهیم کرد.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۲:۰۷   + ۲۵ سایت دیگر  
پس از قطعی شدن کاندیداتوری علی لاریجانی در انتخابات 1400، خبر هایی از تشکیل ستاد انتخاباتی وی منتشر شده است. به گزارش خبرآنلاین، زنگ انتخابات ریاست جمهوری توسط وزیر کشور در روز سه شنبه 21 اردیبهشت ماه ...
دنیای معدن   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۲:۲۹    
سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری اعلام کاندیداتوری آیت الله رئیسی را جدی دانست و گفت: در صورت اعلام کاندیداتوری او، اجماعی بزرگتر از دوره قبل روی آیت الله رئیسی وجود خواهد داشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۰:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
جامعه اسلامی مهندسین و جبهه پیروان خط امام و رهبری اصفهان برای ورود نامزد های اصلح به شورای شهر تلاش می کند.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۶:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
محسن کوهکن درباره موقعیت سیاسی علی لاریجانی و ضرورت حفظ او در جریان اصولگرایی، گفت: اینکه عده ای بیایند و مطرح کنند که آقای لاریجانی از دایره اصولگرایی خارج شده است، حرف صحیحی نیست ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۲:۴۷    
گروه استان ها دبیر جامعه اسلامی مهندسین و جبهه پیروان خط امام و رهبری استان اصفهان با بیان اینکه شورای وحدت و شورای ائتلاف از یک جنس می دانیم، گفت: تمام تلاش خود را می کنیم تا افرادی را به وارد شورای شهر کنیم که بیشترین لیاقت را داشته باشند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۰۸:۴۴   + ۱۵ سایت دیگر  
خبر آنلاین : دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: آقای رئیسی برای قوه قضاییه مستقیما منصوب رهبر انقلاب است و قاعدتا اگر ایشان بخواهد برای کاندیداتوری اقدام کند مقام معظم رهبری باید از این کار راضی باشند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۳:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس جبهه پیروان خط امام و رهبری در خراسان رضوی برپایی انتخابات باشکوه را به عنوان یک اصل برتر از چگونگی نتیجه آن توصیف و بیان کرد: بر این اساس همانطور که رهبر فرزانه انقلاب اسلامی فرمودند باید هر انچه را که موجب تشویق مردم به حضور پای صندوق رای می شود انجام داد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۳:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
خبرآنلاین: محمدرضا باهنر، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام می گوید: آقای رئیسی برای قوه قضاییه مستقیما منصوب رهبر انقلاب است و قاعدتا اگر ایشان بخواهد برای کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری اقدام کند مقام معظم رهبری باید از این کار راضی باشند. محمدرضا باهنر، دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری: ...
بویر نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۰:۳۴   + ۱۸ سایت دیگر  
در گرماگرمِ روزهایی که احزاب و گروه های سیاسی مشغول انتخاب کاندیدای خود هستند و صفِ نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری سیزدهم هر روز طولانی تر می شود، با محمدرضا باهنر، چهره سیاسی اصولگرا ...
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۷:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
خبرآنلاین: عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری با بیان اینکه علی لاریجانی سیاستمداری پخته است، تاکید کرد که او همچنان چهره ای از جریان اصولگرایی است. زمزمه ها درباره کاندیداتوری علی لاریجانی بالا گرفته است ...
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۴:۱۵   + ۱۷ سایت دیگر  
تسنیم: محمد رضا باهنر دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری و عضو شورای وحدت، گفته است که ممکن است آقای لاریجانی گزینه شورای وحدت برای انتخابات ریاست جمهوری باشد. ...
جهت پرس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
محمدرضا باهنر، دبیر کل جبهه پیروان خط امام و رهبری و چهره شاخص اصولگرایان سنتی در گفت وگو با جهت به بررسی آخرین وضعیت آرایش انتخابات پرداخت.
شمال نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۷:۴۸   + ۳۰ سایت دیگر  
رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: شورای وحدت نامزدی اقای لاریجانی را نه صددرصد رد و نه صددرصد تأیید می کند بلکه مثل بقیه به آقای لاریجانی نگاه می کند. اگر یک زمانی آقای لاریجانی بیاید و بگوید من کاندیدا و نامزد هستم، می تواند جزو افرادی باشد که در شورای وحدت بررسی می شود.
جهت پرس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۴:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: شورای وحدت نامزدی اقای لاریجانی را نه صددرصد رد و نه صددرصد تأیید می کند بلکه مثل بقیه به آقای لاریجانی نگاه می کند.
مردم نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۳:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
مردم نیوز : محسن کوهکن نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی و عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری درباره گزینه دقیقه نودی اصلاح طلبان برای انتخابات ریاست جمهوری 1400 که توسط سید حسین مرعشی عضو حزب کارگزاران سازندگی مطرح شد گفت ...
ناطقان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۲:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
محمدرضا باهنر رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری در واکنش به افشاگری های اخیر احمدی نژاد گفت: اگر کسی بخواهد از اطلاعات ویژه ای که آن زمان به دلیل آن مسئولیتش استفاده کند؛ می تواند به دادگاه مراجعه کند و بگوید فلانی سوءاستفاده مالی را کرده است، این مدارک و اسناد را هم دارم ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۰۰:۲۷    
خبرآنلاین : محمدرضا باهنر، دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری درگفت وگو با روزنامه همشهری گفت: درباره حضور یا عدم حضور آقای لاریجانی اطلاعی ندارم و هنوز برای اظهارنظر در این زمینه زود است ...
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۳:۲۲   + ۱۲ سایت دیگر  
خبرآنلاین: محمدرضا باهنر، دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری، در گفتگویی به بیان نکاتی پیرامون انتخابات 1400، مشارکت مردم در انتخابات و برنامه اصولگریان پرداخته است. بخشی از آن را در ادامه به نقل از روزنامه همشهری بخوانید. *چه پاسخی برای سؤال پرتکرار این روزها چرا باید رأی بدهیم دارید؟ ...
جماران   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۰۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ گزیده سخنان حسن غفوری فرد، نائب رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری در روم کلاب هاوس خبرهای فوری در پی می آید: *بحث تعویق انتخابات اصلا مطرح نیست، شاید انتخابات در دو روز مطرح گردد، و تعداد شعب رای گیری هم افزایش یابد ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۹:۵۲    
ایسنا/خراسان رضوی رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری در خراسان رضوی گفت: ساز و کار شورای ائتلاف در شرایط کنونی قادر است که به یک ائتلاف حداکثری برسد ، اما این شورا قادر نیست که از ائتلاف های فرعی جلوگیری کند.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۰۰:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
دبیرکل جامعه اسلامی اصناف و بازار و عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: افرادی در گذشته کاندیدا شدند و به جای ارائه برنامه درخصوص مشکلات کشور تنها طرح مساله کرده اند، از کاندیداتوری خودداری کنند.