یکشنبه ۲۴ تیرساعت ۱۸:۱۹Jul 2024 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جبهه پیروان خط امام»

خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۴/۲۲ - ۱۷:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: اگر بگوییم که در مملکتمان چند درصد رأی سیاه داریم من معتقدم که بیش از 5 درصد نداریم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۰۸:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
عضو جبهه پیروان خط امام (ره) و رهبری گفت: تا کنون هیچ حزبی در تشکیل کابینه هیچ دولتی از لیست معرفی شده حمایت نکرده و احزاب نقش کمرنگی دارند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۴/۱۶ - ۱۴:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: پس از اعلام نتیجه انتخابات، فضا تغییر می کند و رقابت باید تبدیل به رفاقت و هماهنگی و کار شود.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۰۹:۵۶    
ایسنا/خراسان رضوی عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری در خراسان رضوی گفت: خوشبختانه امسال اکثریت مردم با هر نگاه و گرایشی نامزدی را در انتخابات ریاست جمهوری دارند و سعی شده از همه دیدگاه ها و مجموعه نظرات نامزد داشته باشیم تا مردم بتوانند با هر نوع سلیقه ای پای صندوق رأی بیایند.
تجارت نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۰۸:۵۰   + ۱۲ سایت دیگر  
محمدرضا باهنر، دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری ضمن انتقاد از ردصلاحیت علی لاریجانی از سوی شورای نگهبان گفت: علت این موضوع را باید از آیت الله جنتی و آقای طحان نظیف سخنگوی شورا بپرسید. من هم عقلم به اینکه چرا باید لاریجانی ردصلاحیت شود و تحلیل کنم نمی رسد.
چند ثانیه   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۲۰:۳۲    
احمد کریمی اصفهانی، عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری: متاسفانه جبهه پایداری معتقد است که در این مملکت از همه متدین تر است، از همه انقلابی تر و از همه کارآیی اش بیشتر است. خُب این حرف، حرف اشتباهی است ...
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۰۸:۲۲    
سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری با تأکید بر اینکه اتاق های فکر باید محتواهای قابل ارائه یک نامزد را در مناظرات و سایر برنامه های متنوع و متعدد رسانه ملی تأمین کنند، گفت: اگر مردم احساس کنند نامزدها تیم های تحقیقاتی خوبی دارند که در ابتدا به احصای مشکلات و سپس ارائه راه حل ها می پردازند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۰۷:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری حرمت یکدیگر را نگه دارند، چرا که مردم جذب شخص بی اخلاق نمی شوند.
اقتصاد 24   ۱۴۰۳/۰۳/۱۴ - ۱۳:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
محسن کوهکن، نماینده ادوار مجلس و عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۷:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، محمدرضا باهنر، دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری به خبرگزاری خبرآنلاین، می گوید: هم رئیس شدن قالیباف در مجلس دوازدهم سخت تر از مجلس یازدهم است هم ریاست کردنش بر مجلس دوازدهم سخت تر از مجلس یازدهم است. در ادامه بخش های مهم گفتگوی محمدرضا باهنر با وب سایت خبرآنلاین را می خوانید: ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۶:۲۰    
محمدرضا باهنر، دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری، در گفتگو با خبرگزاری خبرآنلاین، ریاست قالیباف بر مجلس دوازدهم را محتمل دانست.
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۰۸:۰۰   + ۲۹ سایت دیگر  
محمدرضا باهنر، دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری به خبرگزاری خبرآنلاین، می گوید: هم رئیس شدن قالیباف در مجلس دوازدهم سخت تر از مجلس یازدهم است هم ریاست کردنش بر مجلس دوازدهم سخت تر از مجلس یازدهم است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۴:۱۱    
سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: آیت الله رئیسی نمونه یک رئیس جمهور مردمی بود که تلاش می کرد به تمام قول های خود عمل کند.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۰۹:۳۲    
سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری برائت از مشرکین در حج تمتع امسال، به واسطه جنایات وحشیانه علیه مردم غزه و فلسطین معنا و مفهوم وسیع تری به خود گرفته است ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۱۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری در خراسان رضوی گفت: مردم باید در انتخابات شرکت کرده و به گزینه ای که مناسب تر می دانند رای دهند و حماسه ای که در مرحله اول خلق کردند را تکمیل کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۰۸:۵۷    
سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت : بالا بودن مشارکت مردم در انتخابات دور دوم مجلس به نفع مردم است و مشروعیت نظام را بالا می برد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۰۹:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: اولویت نمایندگان مردم در مجلس رونق اقتصادی و افزایش تولید و اشتغال و کارآفرینی برای قشر جوان به عنوان اولویت های اصلی کشور است.
روزنامه سپهر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۱۱:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: هرچند جنگ روانی دشمن درباره تبعات عملیات وعده صادق برای افزایش قیمت ها به نتیجه مطلوب شان نرسید اما مدیران اقتصادی دولت باید به سمت ایجاد آرامش در بازار گام بردارند و تاثیر این عوامل بیرونی را به حداقل برسانند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۴:۴۵    
تهران- ایرنا- سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری با بیان اینکه مردم باید از انتخاب چهره های جنجالی و اختلاف برانگیز پرهیز کنند، گفت: افرادی که حُسن نیت بیشتری دارند، باعث آرامش جامعه می شوند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۲:۲۶   + ۲۰ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، محمد رضا باهنر رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری امروز(شنبه) در نشست شورای وحدت برای تحول که با حضور اعضای شورای وحدت و منتخبین مجلس یازدهم در مجتمع آدینه برگزار شد، با تاکید بر اینکه مجلس باید به اصول بپردازد و از حاشیه ها و فروع بپرهیزد ...
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۲:۰۱   + ۲۸ سایت دیگر  
محمد رضا باهنر رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری در نشست شورای وحدت برای تحول که با حضور اعضای شورای وحدت و منتخبین مجلس یازدهم در مجتمع آدینه برگزار شد، با بیان اینکه 90 درصد داوطلبان مجلس نه وظایف نمایندگان مجلس و نه امکانات کشور را می دانند، گفت: انتظار و امید داریم هر چه [...]
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۴:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری روز قدس امسال را به دلیل نیاز مردم غزه به حمایت بیشتر از آنها مهم خواند و گفت: هم احزاب و هم سازمان های مختلف مردم را برای شرکت بیشتر در راهپیمایی و مراسم روز قدس ترغیب کنند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۶ - ۱۱:۰۵    
سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری با تأکید بر اینکه یکی از مشکلات کشور وجود مدیران ضعیف و ناکارآمد در برخی از مناصب است، گفت: مجلس دو وظیفه مهم دارد؛ یکی تصویب قوانین و دیگری نظارت و پیگیری است معتقدم مجلس آینده باید در این زمینه تقویت شود و پیشنهادات مناسب را برای اداره کشور ارائه کند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۱ - ۰۸:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی عضو شورای مرکزی جبهه پیروان خط امام و رهبری در خراسان رضوی گفت: مردم ما فارغ از نگاه های جناحی و افرادی که صرفا به دنبال منافع شخصی خوداند، همواره در صحنه حاضر شده اند و اکنون هم چنانچه برخی از منتخبین مجلس دوازدهم بخواهند به دعواهای سیاسی ادامه دهند ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۱۲/۱۹ - ۲۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
نائب رئیس جبهه پیروان خط امام (ره) و رهبری با بیان اینکه مردم پای انتخابات ایستادند، این مقدار هجمه علیه یک نظام سیاسی و دخالت کشور ها در انتخابات را بی سابقه دانست.
آنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۵ - ۰۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: تورم و گرانی و ضعف های مدیریتی از دلایل کاهش مشارکت کمتر از 50 درصدی مردم در انتخابات اخیر محسوب می شوند و مسئولان باید این موضوعات مهم را خوب فهم کنند و درصدد رفع شان برآیند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۱۳:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری خراسان رضوی گفت: نمایندگان در 4 سال حضور خود در مجلس به موضوعاتی نپردازند که فرصت ها از بین برود و فرصت خدمت به مردم را قدر بدانند.
هفته نامه نخست   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۰۹:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
-سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری در نشست خبری با اصحاب رسانه ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و نیمه شعبان و دعوت آحاد مردم برای حضور پرشور در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری گفت ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۰۷:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران جبهه پیروان خط امام و رهبری مازندران برای دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی فهرست نهایی خود را اعلام کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۵:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- سمیه سادات ابراهیمی، کاندیدای جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: ساختار مشهد به گونه ای است که می توان از همه ظرفیت های ملی برای بهبود آن استفاده کرد.
پایگاه خبری مشهد رخداد   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
از لیست جبهه پیروان خط امام و رهبری مشهد و کلات رونمایی شد عضو هیات رئیسه جبهه پیروان خط امام و رهبری از نهایی شدن لیست این جبهه، به عنوان نمایندگان 19 تشکل اصولگرا برای حوزه انتخاباتی مشهد و کلات با حضور محمد آصفی یزدی، سمیه سادات ابراهیمی، نصراله پژمانفر، سید جلیل رضوانی و احسان عظیمی راد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۰۷:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: مردم باید به انتخابات به عنوان یک حق و مطالبه اجتماعی بنگرند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۲۲:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا- پنج نامزد مورد حمایت جبهه پیروان خط امام و رهبری در حوزه انتخابیه مشهد و کلات روز شنبه در نشست خبری دیدگاه های خود را حول محور اصلاح عملکرد مجلس، بانکها و موضوعات مبتلابه مشهد بیان کردند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۴:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی جبهه پیروان خط امام و رهبری در خراسان رضوی با انتشار بیانیه ای اسامی نامزدهای مورد حمایت این جبهه در حوزه انتخابیه مشهد و کلات را اعلام کرد.
اقتصاد آنلاین / افکار نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۰:۴۷   + ۴۵ سایت دیگر  
دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین با انتشار بیانیه ای درباره تغییر حوزه انتخابیه خود توضیحاتی ارائه کرد.
فرارو   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۵:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
محمدرضا باهنر از تغییر حوزه انتخابیه خود در انتخابات مجلس شورای اسلامی خبر داد. به گزارش فارس، محمدرضا باهنر رییس جبهه پیروان خط امام (ره) و رهبری گفت: قصد دارم برای ورود به مجلس به جای تهران در حوزه انتخابیه کرمان و راور رقابت کنم. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ - ۱۰:۰۵    
تهران- ایرنا- رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: مردم قدرشناس ایران به رغم مشکلات و مشقت ها همچنان به پیمان خود با انقلاب اسلامی وفادار هستند و از پیوندی که با نظام بسته اند دست بر نمی دارند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۰:۲۱   + ۳۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: خبرگزاری دولت گزارش داده است که رئیس جبهه پیروان خط امام(ره) و رهبری در حال تغییر حوزه انتخابیه از تهران به کرمان یا قم است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۰۷:۵۰   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری با بیان اینکه نقش خواص با تاکیدات رهبری پررنگ تر از گذشته است، گفت: خواص با ابزاری که در اختیار دارند، باید نقش واقعی خود را در تنویر افکار عمومی به درستی ایفا کرده و برای حضور حداکثری در انتخابات، با جهاد تبیین مصالح کشور را برای مردم تشریح کنند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۱۱/۱۳ - ۱۴:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری تاکید کرد: بسیاری از کسانی که تأیید صلاحیت شده اند از چهره های اصلاح طلب هستند، بنابراین اصلاح طلب ها به اندازه کافی نامزد انتخاباتی دارند، در تهران نیز اصلاح طلبانی تأیید صلاحیت شده ای هستند که می توان لیست این جریان باشند.
فرارو   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۱۵:۱۷   + ۱۴ سایت دیگر  
رییس جبهه پیروان خط امام (ره) و رهبری گفت: تصور نمی کنم آقای لاریجانی لیستی را امضا کند که فرض کنیم آقای خاتمی بخواهد پایش را امضا کند به گزارش مهر، محمدرضا باهنر، رییس جبهه پیروان خط امام (ره) و رهبری گفتگویی انجام داده است که در ادامه می خوانید. ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۶ - ۰۸:۴۵    
نایب رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری با تأکید بر اهمیت پیوند میان بدنه نخبگانی با جامعه برای تبیین مزایای حضور در انتخابات گفت: برگزاری کرسی های آزاداندیشی و مناظرات دانشجویی در دانشگاه ها به تحقق مشارکت حداکثری و ایجاد شور انتخاباتی به ویژه در فضای دانشگاهی کمک خواهد کرد.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۰۴ - ۰۶:۰۲   + ۲۶ سایت دیگر  
سفیر پیشین ایران در چین به ادعای باهنر درباره زندگی چینی ها واکنش نشان داد. به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین، محمدرضا باهنر دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری، اخیرا در بخشی از فیلمی که از سخنرانی اش منتشر شده گفته است: چین در سال 2022 که آمریکا را پشت سر گذاشته ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۱۳:۱۱    
نایب رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: اکنون زمان مناسبی برای تسویه حساب های سیاسی نیست، همه جناح ها باید متحد باشند و حفظ و تقویت نظام را اولویت قرار دهند و برای این مهم لازم است از تخریب و دوقطبی سازی پرهیز شود و دستاوردهای نظام رابرای مردم تبیین کنیم.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۰۲ - ۱۳:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: چین در سال 2022 که آمریکا را پشت سر گذاشته ، اندازه 3 تریلیون دلار صادرات داشته است، یعنی بیشتر از صادرات آمریکا.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۱۰/۲۴ - ۱۰:۰۱   + ۳۰ سایت دیگر  
محمدرضا باهنر در گفتگو با وطن امروز گفت: حتی اگر اصلاح طلبان یک لیست قدرتمند هم داشته باشند با آنها وارد ائتلاف نمی شود، چرا که عُمر مهر اصولگرایی که روی پیشانی اش جا خوش کرده است، به 40 سال می رسد. بخش هایی از گفتگو با محمدرضا باهنر دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری را بخوانید؛ ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۰/۲۳ - ۲۲:۲۴    
دوماه مانده به انتخابات، مصطفی کواکبیان دبیرکل حزب مردم سالاری و محمدرضا باهنر دبیر کل جبهه پیروان خط امام و رهبری مهمان خبرگزاری فارس شدند تا درباره نحوه حضور احزاب در انتخابات پیش رو به مناظره بپردازند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۱۰/۲۳ - ۱۶:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
نایب رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری ضمن تاکید بر مشارکت حداکثری تشکل های سیاسی در انتخابات، گفت: اگر حزب و تشکیلاتی بیاید و انتخابات را تحریم کند به اعتقاد من شلیک به شقیقه خود است.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۱۰/۲۲ - ۱۱:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری و نماینده ادوار مجلس گفت: آقای ناطق نوری در دفاع از اقتدار و استقلال مجلس با همان شیوه محترمانه و اخلاقی بسیار قوی ورود می کرد و نمره بسیار عالی در دوره مدیریتش دارد که کمتر کسی به آن توجه کرده است. ...
روزنامه 19 دی   ۱۴۰۲/۱۰/۱۸ - ۱۵:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
سید کمال الدین سجادی سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری در گفت وگو با خبرنگار ایرنا ، درباره اینکه آیا جبهه پیروان فهرست انتخاباتی خود را به شورای وحدت معرفی کرده است؟ گفت: در حال معرفی هستیم ...