دوشنبه ۳۰ فروردینساعت ۱۳:۲۴Apr 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فدراسیون پزشکی ورزشی»

رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی گفت: مرحله اول تزریق واکسن بیشتر ورزشکاران المپیکی انجام شد و مرحله دوم دریافت واکسن آنها تا یک ماه دیگر صورت می گیرد.
با اعلام رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی در صورتی که امکان وجود داشته باشد، تیم ملی فوتبال هم جزو اولویت های واکسن زدن قرار خواهد گرفت.
خبرگزاری مهر   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی با تاکید بر اینکه فعالیت های ورزشی در ماه مبارک رمضان به نسبت دیگر ایام سال باید با ملاحظات بیشتر پیگیری شود در مورد باید و نبایدهای آن توضیح داد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۲۰:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: فدراسیون پزشکی ورزشی با دو مکاتبه، خواستار مقابله با فعالیت اماکن و باشگاه های ورزشی متخلفی شد که بر خلاف دستور ستاد ملی مقابله با کرونا، اقدام به فعالیت در نقاط قرمز و نارنجی از نظر شیوع ویروس می کنند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۴:۰۲   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی خواستار بازرسی ویژه از اماکن ورزشی در شرایط موج چهارم پاندمی کرونا شد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۰:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
فدراسیون پزشکی ورزشی تا دقایقی دیگر تزریق دوز اول واکسیناسیون ورزشکاران المپیکی را در ستاد پزشکی ورزشی آزادی پیگیری می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۸:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی با تاکید بر اینکه پرونده مرحله نخست واکسیناسیون اعضای کاروان المپیک بسته نشده، گفت: 107 نفر از اعضای فهرست مصوب هنوز واکسینه نشده اند.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۲:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: رییس فدراسیون پزشکی ورزشی می گوید در شرایط فعلی شیوع ویروس کرونا، هیچ رویداد، مسابقه و اردوی ورزشی در سراسر کشور، به جز اردوهای تیم های ملی و لیگ های وابسته آن ها مجوز برگزاری ندارد. ...
تقریب   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۴:۵۷   + ۱۳ سایت دیگر  
اولین مرحله واکسیناسیون ورزشکاران و کادر فنی 14 فدراسیون المپیکی در محل ستاد فدراسیون پزشکی ورزشی انجام شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۴:۲۵   + ۱۴ سایت دیگر  
رییس فدراسیون پزشکی ورزشی ضمن تشریح روند و جزییات تزریق واکسن کرونا برای ورزشکاران و کادر اجرایی به منظور حضور در المپیک و پارالمپیک که تعداد آن ها به 437 نفر می رسد، تصریح کرد که امکان تزریق برای هیچ فرد متفرقه ای وجود ندارد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۷:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
امروز واکسیناسیون ورزشکاران با حمایت وزارت ورزش و جوانان، معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای و همکاری فدراسیون پزشکی ورزشی در درمانگاه مجموعه آزادی تهران انجام شد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر، مرحله اول واکسیناسیون اعضای کاروان ورزش ایران برای حضور در سی و دومین دوره بازی های المپیک که تابستان سالجاری به میزبانی توکیو برگزار می شود، امروز سه شنبه انجام شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
اولین مرحله واکسیناسیون ورزشکاران و کادر فنی 14 فدراسیون المپیکی کشورمان روز سه شنبه در محل ستاد فدراسیون پزشکی ورزشی انجام شد. ایران یکی از اولین کشورهایی است که واکسیناسیون ورزشکاران المپیکی و پارالمپیکی خود را قبل از شروع مسابقات انجام می دهد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۵۴   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس فدراسیون پزشکی ورزشی با اشاره به تاکید دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان مبنی برحفظ سلامتی ورزشکاران گفت : با پیگیری های وزارت ورزش و جوانان و مساعدت وزارت بهداشت در خصوص انجام واکسیناسیون تیم های المپیکی و پارالمپیکی امروز موفق به تزریق مرحله اول واکسن المپیکی ها شدیم.
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا، فرایند واکسیناسیون ورزشکاران المپیکی با تدابیر بهداشتی و رعایت دستورالعمل های بهداشتی و در حضور مهدی علی نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان و غلامرضا نوروزی رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی امروز (سه شنبه) آغاز شد ...
واکسیناسیون ورزشکاران المپیکی امروز (سه شنبه) با حضور معاونان وزارت ورزش و جوانان در تهران آغاز شد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۹:۵۸   + ۳۶ سایت دیگر  
واکسیناسیون ورزشکاران المپیکی از دقایقی پیش و با حضور دکتر مهدی علی نژاد، معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان، دکتر غلامرضا نوروزی، رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی آغاز شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۰:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی با اشاره به در پیش بودن اجرای طرح واکسیناسیون اعضای کاروان المپیک گفت: انتخاب جنسیت و نوع واکسن تزریقی به المپیکی ها در حوزه اختیارات ما نیست.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۵:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی با بیان اینکه با وجود شرایط بحرانی فعلی لغو اردوهای ملی و لیگ ها امکان پذیر نیست، لزوم رعایت بیشتر و دقیق تر پروتکل های بهداشتی در این اوضاع را مورد توجه قرار داد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۲:۰۶    
رییس فدراسیون پزشکی ورزشی گفت: رعایت نکردن موارد بهداشتی بازیکنان فوتبال را پیگیری می کنیم و حتما تذکر می دهیم.
ورزش 3   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۰:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی گفت که به فوتبالی هایی که پروتکل های بهداشتی را رعایت نمی کنند، تذکر خواهند داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۰:۵۲    
غلامرضا نوروزی، رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی درباره اظهارات اخیر ساکت الهامی، سرمربی تیم نساجی مازندران صحبت کرد.
برترین ها / شبکه ورزشی لحظه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
برترین ها: پاسخ رئیس فدراسیون پزشکی وزشی به ادعای ساکت الهامی درباره واکسن زدن برخی تیم های لیگ برتری را ببینید و بشنوید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۹:۰۶    
رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی گفت: فقط ورزشکاران المپیکی و پارالمپیکی واکسن کرونا می زنند و سایر ورزشکاران در فرصت مناسب واکسن دریافت می کنند.
پیام خبر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۲:۳۲    
رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی گفت: حتی در شرایط قرمز کرونایی نیز با توجه به مجوز برگزاری رقابت های لیگ بدون حضور تماشاگر، لیگ برتر فوتبال تعطیل نخواهد شد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۱:۴۶   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی با اشاره به شکل گیری موج چهارم پاندمی کرونا، تصریح کرد:مدیریت پاندمی کرونا در سطح کشور واحد بوده و بر عهده ستاد ملی مقابله با کرونا و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی است بدیهی است در زمینه فعالیت مشاغل مختلف از جمله فعالیت های ورزشی نیز تصمیم گیر اصلی این ستاد است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۰:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی گفت: با وجود شرایط قرمز در برخی استان ها، برگزاری لیگ و اردوهای ملی مشکلی ندارد.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۰:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی اعلام کرد: مسابقات لیگ برتر و اردو های تیم های ملی، در هر شرایطی با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار می شود و تعطیل نخواهد شد.
شبکه ورزشی لحظه   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۰۷:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
کشتی با درخواست فدراسیون کشتی، در رقابت های انتخابی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی نوجوانان و جوانان آزمایش دوپینگ بعمل خواهد آمد. به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه ، روابط عمومی فدراسیون کشتی ، با توجه به هماهنگی فدراسیون کشتی با فدراسیون پزشکی ورزشی ...
به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی با توجه به پیش بینی احتمال موج چهارم کرونا در کشور ، برگزاری هر گونه رویداد ورزشی از مسابقه تا آموزش های گروهی( غیر آنلاین ) و تجمعات مناسبتی و.. ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۱:۲۱   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی گفت: در سال 99 بیش از 13 هزار نفر خدمات آموزشی فدراسیون را در هیات های تابعه در سراسر کشور فرا گرفتند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۱:۰۰   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی در خصوص برگزاری یا لغو بازی استقلال مقابل پیکان صحبت هایی مطرح کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۰۴:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
فدراسیون پزشکی ورزشی در سال 1399 شرایط پر چالشی را تجربه کرد، از دو دوره سرپرستی و در نهایت انتخاب رییس پس از 13 ماه بلاتکلیفی گرفته تا مقابله با ویروس کرونا برای جلوگیری از تعطیلی ورزش ایران تا به نوعی حیات فعالیت های ورزشی در گرو تصمیمات این فدراسیون باشد.
شبکه ورزشی لحظه   ۱۴۰۰/۰۱/۰۳ - ۲۳:۰۳    
از سوی فدراسیون پزشکی ورزشی فهرست دارو های ممنوعه در سال 2021 اعلام شد.چ به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه ، فدراسیون پزشکی ورزشی طبق اعلام وادا دارو های ممنوعه را مشخص کرد فهرست دارو ها به شرح زیر است: فهرست دارو های ممنوعه دریافت
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ - ۱۶:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
تهران -ایرنا- رییس فدراسیون پزشکی ورزشی گفت: خدمتگزاران جامعه ورزش با تمام توان در تحقق شعار سال جدید گام بر می دارند.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
دکتر غلامرضا نوروزی، رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی، طی حکمی دکتر سعید کاظمی را به عنوان سرپرست نایب رئیسی این فدراسیون منصوب کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۷:۰۳   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر ورزش و جوانان طی حکمی سید اشکان اردیبهشت را به عنوان دبیر فدراسیون پزشکی ورزشی منصوب کرد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۴:۴۵   + ۱۵ سایت دیگر  
سایت فدراسیون پزشکی ورزشی نوشت:ستاد ملی مبارزه با دوپینگ (ایران نادو) اعلام کرد روند نمونه گیری در ایام نوروز متوقف نخواهد شد و افسران کنترل دوپینگ در مسابقات و اردوها حضور می یابند.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۴:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
کیومرث پور ایراندوست، مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان غربی صبح امروز با حضور در فدراسیون پزشکی ورزشی با دکتر غلامرضا نوروزی رئیس این فدراسیون دیدار و گفتگو کرد.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۵:۳۱   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی طی حکمی لاله حاکمی را به عنوان سرپرست نایب رئیسی بانوان این فدراسیون منصوب کرد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۵:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
دکترغلامرضا نوروزی، رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی طی حکمی دکتر لاله حاکمی را به عنوان سرپرست نایب رئیسی بانوان این فدراسیون منصوب کرد.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۳:۱۲   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی با اشاره به اهتمام این فدراسیون برای رعایت پروتکل های بهداشتی در سطح باشگاه ها و اماکن ورزشی، تصریح کرد که ناظران فدراسیون پزشکی ورزشی تا سرحد توان در جهت حفظ سلامت ورزشکاران تلاش خواهند کرد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۲۳:۲۱    
مسابقات کشتی که در این مدت برگزار شده است را ببینید، کسی اطراف تشک کشتی حضور نداشت و همان تعداد محدود نیز تست PCR داده و معاینه شده اند. حتی مربیان، داوران و فیلمبرداران نیز تست می دهند. در رشته جودو نیز مقررات بهداشتی به خوبی اجرا می شود و اکثر رشته ها در حد توان خود به این مسائل توجه دارند ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۶:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- رییس فدراسیون پزشکی ورزشی گفت: شیوع ویروس کرونا از ابتدا تاکنون بزرگترین آسیب را به منابع مالی فدراسیون در سطح کشور وارد کرد .
جام جم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۹:۴۱   + ۱۹ سایت دیگر  
دکتر غلامرضا نوروزی، رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی در چهل و سومین جلسه ستاد مقابله با کرونا در ورزش تاکید کرد که نظارت این فدراسیون بر اجرای پروتکل های بهداشتی با جدیت ادامه دارد.
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۹:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
فدراسیون پزشکی ورزشی به آن دسته از تیم ها یا افرادی که در رعایت پروتکل های بهداشتی ابلاغ شده تخلف می کنند، هشدار برخورد داد.