پنجشنبه ۱۶ اردیبهشتساعت ۱۶:۵۸May 2021 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی»

استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۰۸:۳۹    
مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری گلستان از جرای طرح تمدید روادید دارندگان گذرنامه خانواری که از اواخر سال 99 آغاز شده بود تا پایان اردیبهشت ماه امسال خبر داد. ...
برترین ها / راه پرداخت   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۲:۱۸   + ۵۵ سایت دیگر  
مهر: بانک مرکزی دستورالعمل نحوه صدور کارت پرداخت ریالی برای اشخاص حقیقی خارجی با سقف خرید روزانه یکصد و پنجاه میلیون ریال با تاریخ انقضا تعیین شده را به شبکه بانکی ابلاغ کرد. ...
صبح قزوین   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۰۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری قزوین گفت: 25هزار نفر اتباع خارجی در قزوین به صورت قانونی حضور دارند که 15 هزار نفر از آنها دارای کارت آمایش بوده و پناهنده محسوب می شوند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۶:۳۹   + ۳۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور از حل مشکل صدور کارت بانکی برای اتباع خارجی دارای مدارک اقامتی معتبر از جمله کارت آمایش، دفترچه اقامت، گذرنامه با روادید، دفترچه پناهندگی خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۲:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا - مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری هرمزگان گفت: اتباع خارجی متقاضی سفر به این استان هم به مانند شهروندان ایرانی مشمول محدودیت های کرونایی می شوند.
اقتصاد آنلاین / میزان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۹:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور از مهلت یک ماهه بانک ها به دارندگان حساب های فاقد کد شهاب اتباع افغان خبر داد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۳:۵۴    
علی اصغر میرزایی مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استان و رئیس هیات بازرسی انتخابات شهرستان ترکمن پیش از ظهر امروز دوشنبه 23 فروردین با حضور در محل فرمانداری با سیدصادق شیرنگی فرماندار و رئیس هیات اجرایی انتخابات شهرستان دیدار و گفتگو کردند. ...
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۳:۳۵    
مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری گلستان از دفاتر خدمات کفالت، اقامت و اشتغال اتباع خارجی گرگان بازدید کرد. علی اصغر میرزایی در این دیدارها با تأکید بر رعایت کامل شیوه نامه ها و دستورالعمل های بهداشتی توسط این دفاتر، خواستار ارائه خدمات مطلوب به مراجعان و اتباع خارجی شد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۸:۴۶    
مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری گلستان در اولین جلسه کاری سال 1400 با کارشناسان و کارکنان این اداره کل گفت: پناهندگان و اتباع خارجی جزئی از جامعه ما محسوب می شوند. ...
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۰:۵۱    
اولین جلسه ملاقات عمومی و مردمی علی اصغر میرزایی مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری گلستان به جهت رسیدگی به مشکلات و مسائل جامعه اتباع خارجی برگزار شد. ...
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۰۸:۵۰    
مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری از دو پروژه مدرسه 9 کلاسه و همچنین پروژه فرهنگی چند منظوره گرگان به عنوان دو پروژه در حال تکمیل تحت نظارت این اداره کل، بازدید کرد. ...
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۰۸:۱۳    
در آیینی با حضور دکتر مکتبی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار، عبداللهی مشاور استاندار و جمعی از مدیران کل استانداری، علی اصغر میزایی به عنوان مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استان معارفه و از زحمات و تلاشهای محمد جواد پهلوانی سرپرست این اداره کل تقدیر بعمل آمد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۶:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری خراسان رضوی گفت: با تامین مالی صلیب سرخ امکان تزریق واکسن کرونا برای مهمانان غیرایرانی به همت هلال احمر وجود دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۵:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری یزد گفت: با کمک سازمان جهانی ریلیف اینترنشنال بسته های کمک آموزشی به دانش آموزان خارجی اهدا شد.
قم نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۸:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
قم نیوز: مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی قم گفت: در راستای قانون تابعیت،نمی توانستیم به فرزندان حاصل از مادران ایرانی و پدران خارجی تابعیت ایرانی اعطا کنیم، با تلاش های صورت گرفته مصوبه مجلس در سال 98 تبدیل به قانون و در سال 99 اجراشده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نشست مشترک مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی با قائم مقام وزیر و رئیس مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور وزارت آموزش و پرورش برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۷:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - نشست سه جانبه بیمه سلامت درباره نحوه ارائه خدمات بیمه درمانی به پناهندگان با مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور، رئیس دفتر نمایندگی کمیساریای عالی سازمان ملل متحد در امور پناهندگان در ایران و مدیر عامل بیمه سلامت ایران برگزار شد.
صاحب نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۵:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری اصفهان در خصوص روند صدور شناسنامه برای فرزندان تبعه خارجی مادر ایرانی و آخرین وضعیت اتباع خارجی داخل ایران توضیحاتی ارائه داد.
میزان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۷:۳۵   + ۱۸ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- مهدی محمودی مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور پیرو فرصت اعلام شده از سوی بانک مرکزی جهت اخذ کد شهاب برای اتباع خارجی اعلام کرد ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۱:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/قزوین مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری قزوین گفت: اتباع دارنده حساب بانکی در قزوین تا ششم اسفند می توانند اطلاعات بانکی خود را تکمیل کنند تا خدمات ساتنا برای آنان نیز برقرار شود؛ بعد از پایان مهلت یک ماهه، اگر مشتری کد شهاب نداشته باشد این نوع خدمات به آنان ارائه نخواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۶:۵۰   + ۴۵ سایت دیگر  
مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور از مهلت یک ماهه بانک ها به دارندگان حساب های فاقد کد شهاب اتباع افغانستانی خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۰۹:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان - مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری اصفهان گفت: صدور 130 شناسنامه برای فرزندان حاصل از ازدواج زنان ایرانی و مردان خارجی در اصفهان در مرحله نهایی است.
صبح قزوین   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۵:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استان قزوین از اجرای طرح برون سپاری بخشی از امور مربوط به تمدید روادید اتباع کشور افغانستان به دفاتر خدمات اتباع خارجی در استان خبر داد.
استانداری اصفهان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۲۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری گفت : تمدید کارت آمایش و هویت جدید اتباع در 30 دفتر انجام و تاکنون 105 هزار کارت آمایش و هویت جدید برای آن ها صادر شد.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۴:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
اصفهان_ مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری اصفهان گفت: تمدید کارت آمایش و هویت جدید اتباع در 30 دفتر انجام و تاکنون 105 هزار کارت آمایش و هویت جدید برای آن ها صادر شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۷:۳۳   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور گفت: به رغم وجود مسائل و مشکلات و ناامنی های سال های اولیه انقلاب و همچنین تحریم های ظالمانه آمریکا، جمهوری اسلامی ایران سخاوتمندانه از اتباع افغانستانی پذیرایی کرده است.
آنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۱:۴۶    
مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور گفت: نخبگان و فرهیختگان مهاجر از تسهیلات شهروندان ایرانی مانند سرمایه گذاری و ثبت اموال بهره مند می شوند.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۰:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری اصفهان در خصوص برگه حمایت تحصیلی دانش آموزان اتباع خارجی و صدور شناسنامه برای فرزندان تبعه خارجی مادر ایرانی توضیحاتی ارائه داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۱:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری اصفهان از تحصیل 56 هزار و 950 دانش آموز اتباع خارجی در مدارس استان اصفهان خبر داد و گفت: 19 درصد دانش آموزان اتباع خارجی در مدارس غیردولتی و 81 درصد در مدارس دولتی استان تحصیل می کنند.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۰:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
آفتاب نیوز : نخستین شناسنامه های فرزندان با مادر ایرانی و پدر خارجی در استان سمنان، روز گذشته به دنیا و دیانا ، دو خواهر کودک و نوجوان ساکن سمنان اعطا شد. ...
الف   ۱۳۹۹/۰۹/۲۸ - ۰۹:۳۶    
جدیدترین آمارها بر اساس اعلام مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشورحاکی از این است که هم اکنون حدود سه میلیون مهاجر افغان در ایران حضور دارند، اما آن هایی که به طور رسمی تحت حمایت کمیساریای عالی سازمان ملل متحد هستند، حدود 840 هزار نفر هستند که به عنوان مهاجر در ایران زندگی می کنند ...
وزارت کشور   ۱۳۹۹/۰۹/۲۷ - ۱۰:۱۹   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور از آخرین مهلت شرکت اتباع و مهاجرین خارجی در طرح آمایش 15 تا تاریخ 4 دی خبر داد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۱۳:۲۶    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، جلسه کمیسیون امور اتباع و مهاجرین خارجی شهرستان قرچک به ریاست بهمن خطیبی فرماندار و با حضور منصور حاجی مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری تهران، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری، دادستان عمومی و انقلاب، فرمانده سپاه پانزده خرداد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۱۱:۰۸   + ۲۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور گفت: سرمایه داران و فعالان اقتصادی اتباع و مهاجرین خارجی به منظور تسهیل در انجام فعالیت های اقتصادی، خدمات و تسهیلات ویژه دریافت می کنند.
برترین ها / وزارت کشور   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۱۷:۲۵   + ۲۹ سایت دیگر  
ایسنا: مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور با اشاره به صدور و تمدید کارتهای بانکی اتباع خارجی دارای کارت اقامت معتبر، اعلام کرد: اتباع خارجی دارای مدارک معتبر می توانند با مراجعه به بانک ها از خدمات مربوطه بهره مند گردند. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۰۹:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری ایلام گفت: 12 هزار اتباع و مهاجرین خارجی در استان ایلام سکونت دارند که از این تعداد بیش از 10 هزار نفر شناسنامه دریافت کرده اند و مابقی با گذرنامه و کارت خاص اتباع مقیم هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۹:۵۷   + ۱۴ سایت دیگر  
مراسم تقدیر از خانم رزما غفوری پناهنده افغانستانی، مربی ورزش و مشاور جوانان در جمهوری اسلامی با حضور مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور و نماینده دفتر کمیساریای عالی سازمان ملل متحد در امور پناهندگان برگزار شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۸:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری تهران گفت: تفاوتی بین شناسنامه افراد حاصل از ازدواج زن ایرانی با مرد خارجی با سایر ایرانیان وجود ندارد و شایعاتی که در این زمینه مطرح می شود، به شدت تکذیب می کنم.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۵:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری البرز از اخذ تعداد 92 دستگاه تبلت از سازمان خیریه ریلیف اینترنشنال برای استفاده کودکان پناهنده شاغل به تحصیل در مدارس استثنایی استان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۸:۴۵   + ۲۳ سایت دیگر  
به گفته مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور حدود 75 هزار نفر از فرزندان حاصل از ازدواج زنان ایرانی با مردان خارجی در وبسایت این اداره کل برای دریافت شناسنامه پیش ثبت نام کرده اند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۱:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
قم - ایرنا - مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری قم اعلام کرد که این استان با افتخار میزبان بیش از 130 هزار تبعه افغانستانی است،
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۴:۰۶    
در جلسه ای با حضور عباسی مدیرکل حوزه استاندار و عبداللهی مشاور استاندار گلستان، سرپرست و کارشناسان اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی، مهدی دهرویه مدیرکل پیشین این مجموعه، مورد تکریم و تقدیر قرار گرفت. ...
شهر بیست   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۱۷:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
شهر بیست/ مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری قم با بیان اینکه استان قم تنها شهر جهان است که از 122 ملیّت مختلف در آن زندگی می کنند، گفت: قم به عنوان نخستین استان امکان ثبت نام اعطای تابعیت به فرزندان مادر ایرانی را راه اندازی کرد و نزدیک به شش هزار مادر ایرانی برای حدود 10 هزار فرزند پیش ...
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۷:۴۵    
به مناسبت هفته نیروی انتظامی مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری گلستان با اهدا لوح تقدیر و هدایایی از پرسنل انتظامی مستقر در ادوگاه مراقبتی اتباع خارجی گرگان، تجلیل کرد. ...
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۷:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مهدی دهرویه مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری گلستان به همراه کارشناسان این اداره کل صبح شنبه 3 آبان 99 با حضور در مرکز سامد(سامانه الکترونیک مردم دولت) بصورت تلفنی و مستقیم پاسخگوی تماسهای مردمی بود. ...
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۲:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری گلستان، برنامه حضور مدیران استان در مرکز سامد جهت پاسخگویی به درخواست های مردمی طی هفته آینده را اعلام کرد. ...
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۰۱    
به اطلاع کلیه اتباع خارجی و پناهندگان ساکن در استان گلستان می رساند طبق برنامه ریزی صورت گرفته، مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری گلستان روز شنبه مورخ 3 آبان 99 با حضور در مرکز سامد، از ساعت 9 الی 11 صبح پاسخگوی تماسهای تلفنی شما خواهد بود. ...
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۱:۳۹    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پیشوا، نشست مشترک شورای تامین شهرستان های پیشوا و ورامین به ریاست گودرزی معاون امنیتی و انتظامی استاندار تهران و با حضور عباسی و کاغذلو فرمانداران این دو شهرستان، مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری و سایر اعضا در محل فرمانداری پیشوا برگزار شد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۶:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
گرگان - مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی گلستان گفت: تاکنون 3هزار و 200 فرزند زاده شده از مادر ایرانی اهل این استان و پدر خارجی برای اخذ تابعیت و شهروندی جمهوری اسلامی ایران نام نویسی کردند.