یکشنبه ۰۲ آبانساعت ۰۶:۱۹Oct 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فرابورسی»

خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۱:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
روابط عمومی شرکت فرابورس ایران از آغاز عملیات بازارگردانی 3 شرکت فرابورسی خبر داد. *** عملیات بازارگردانی 3 شرکت فرابورسی به گزارش صنایع ، شرکت فرابورس ایران اعلام کرد: ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۷:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : در پایان مهرماه گزارش های مالی شرکت های بورسی و فرابورسی منتشر شد. این گزارش ها چه تأثیری بر بازار سهام خواهد داشت؟
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد: در روزهای گذشته شرکت های بورسی و فرابورسی به منظور رعایت اصل شفافیت اطلاعیه های متعددی تحت عنوان افشای اطلاعات بااهمیت در سامانه کدال منتشر کردند ...
محسن انصاری مهیاری، مدیر نظارت بر ناشران سازمان بورس و اوراق بهادار، از انتشار سهام شناور آزاد شرکت های پذیرفته شده در بورس و فرابورس برای دوره یکساله منتهی به پایان شهریورماه 1400 خبر داد.
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
شرکت قند تربت جام از فروش 700 هزار سهم شرکت قندی فرابورسی و کسب سود 1.5 میلیارد تومانی خبر داد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۰:۲۱   + ۲۴ سایت دیگر  
عملیات بازارگردانی 3 شرکت از اول آبان در فرابورس ایران آغاز شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد: طی روزهای گذشته اطلاعیه های متعددی در سامانه کدال منتشر شد. بخشی از این اطلاعیه ها به فرآیند افزایش سرمایه شرکت ها اختصاص داشت. این فرآیند که برای تامین مالی شرکت ها انجام می شود ...
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۹:۰۰    
در روز گذشته اطلاعیه های متعددی از سوی ناشران بورسی و فرابورسی در سایت کدال منتشر شده است. بخشی از این اطلاعیه ها به افزایش سرمایه شرکت ها جهت تامین مالی تعلق دارد. کدام شرکت ها افزایش سرمایه می دهند؟
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
شرکت پرحاشیه فرابورسی هپکو در خصوص قراردادهای منعقده به ارزش 1.2 هزار میلیارد تومان، دست به شفاف سازی زد.
اخبار بانک   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
زمان برگزاری مجمع سالانه، عادی بطور فوق العاده و فوق العاده شش شرکت بورسی و فرابورسی به همراه لغو مجمع یک سرمایه گذاری اعلام شد.
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۶:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
سامانه کدال این روزها میزبان اطلاعیه های متعدد افزایش سرمایه از سوی ناشران بورسی و فرابورسی است. اما این شرکت ها کدام اند؟ در ادامه اطلاعات نمادهایی که افزایش سرمایه دارند را می خوانیم.
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۴:۰۰    
با توجه به اینکه زمان برگزاری مجامع شرکت های بورسی و فرابورسی برای سهامداران از اهمیت بالایی برخوردار است، این مطلب برنامه زمانبندی اعلامی مجامع این هفته را گزارش می دهد ...
روز گذشته در تارنمای کدال شاهد انتشار اطلاعیه های متعددی از سوی ناشران بورسی و فرابورسی بودیم.
فرآیند افزایش سرمایه شرکت ها یکی از روش های تامین مالی جهت اصلاح و بهبود ساختار مالی آن شرکت محسوب می شود.
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۷:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
سامانه کدال این روزها میزبان اطلاعیه های متعددی از سوی ناشران بورسی و فرابورسی است. در ادامه نمادهایی که امروز اطلاعیه افزایش سرمایه آنها منتشر شده را می خوانیم.
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۲۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
بیمه میهن با نماد میهن از جمله نماد های حاضر در بازار دوم فرابورس است. این روز ها خبر های خوبی از این بیمه فرابورسی که امروز 19 مهر 1400 بعد از مدت ها به صف خرید نشست، نمی رسد. در بیمه میهن چه خبر است؟
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۲۰:۱۵    
در روزهای اخیر چند شرکت بورسی از مراحل افزایش سرمایه خود در سایت کدال خبر دادند. در این گزارش به بررسی چند اطلاعیه افزایش سرمایه در سامانه کدال می پردازیم.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۰۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد: طی روزهای اخیر اطلاعیه های متعددی در جهت شفاف سازی تحت عنوان (افشای اطلاعات بااهمیت) از سوی ناشران بورسی و فرابورسی در کدال منتشر شده است که در ادامه به تشریح جزئیات چندی از اطلاعیه ها پرداخته ایم.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۷:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : در پایان معاملات روز یکشنبه، 89 نماد رشد قیمت داشتند که 59 نماد بورسی و 30 نماد فرابورسی بودند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۰۰:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : روز گذشته در سامانه کدال شاهد انتشار اطلاعیه های متعددی در خصوص افشای اطلاعات بااهمیت ناشران بورسی و فرابورسی بودیم. این اطلاعیه ها در دو گروه الف و ب منتشر می شوند. در ادامه به تشریح جزئیات چندی از اطلاعیه ها پرداخته ایم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۲:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیر بورس منطقه ای آذربایجان غربی با اشاره به معامله بیش از 36 میلیون و 281 هزار سهم و حق تقدم سهام شرکت های بورسی و فرابورسی در استان طی هفته گذشته، گفت: ارزش معامله های این بازار طی این مدت در استان بیش از 371 میلیارد ریال بود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۰۰:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : طی روزهای گذشته اطلاعیه های متعددی در سامانه کدال به منظور رعایت اصل شفافیت ناشران بورسی و فرابورسی تحت عنوان افشای اطلاعات بااهمیت منتشر شد. این اطلاعیه ها از جهت میزان اهمیت به دو گروه (الف و ب) تقسیم می شوند ...
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۲۲:۲۸    
امروز 9 شرکت بورسی و فرابورسی مدارک و مستندات درخواست افزایش سرمایه خود را ارائه دادند و بر روی سایت کدال قرار گرفت و همچنین نتایج حاصل از فروش حق تقدم های استفاده نشده شرکت شیشه و گاز نیز ارائه شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۰۰:۱۰    
دنیای اقتصاد : فرآیند افزایش سرمایه به عنوان راهی برای تامین مالی شرکت ها، این روزها هم از سوی ناشران و هم از سوی سهامداران با استقبال زیادی همراه است و روزانه اطلاعیه های متعددی از تمامی مراحل این فرآیند جهت اطلاع رسانی از سوی شرکت های بورسی و فرابورسی در سامانه کدال منتشر می شود ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۸:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: در پایان معاملات روز دوشنبه، 297 نماد رشد قیمت داشتند که 207 نماد بورسی و 90 نماد فرابورسی بودند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۸:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : در پایان معاملات روز یکشنبه، 147 نماد رشد قیمت داشتند که 113 نماد بورسی و 34 نماد فرابورسی بودند.
تا لحظه تدوین این گزارش ( 11 صبح 11 مهرماه 1400) ، در حالیکه کمتر از 5 روز به پایان مهلت افشای جزییات زمین و ساختمان ناشران بورسی و فرابورسی باقی مانده؛ حدود 530 ناشر، فهرست زمین و ساختمان خود را به طور جداگانه و با عنوان افشای فهرست زمین و ساختمان در سامانه کدال منتشر کردند.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۷/۰۹ - ۱۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
نماد فرابورس که روز گذشته با قیمت پایانی 33,371 بسته شد، شنبه بر مبنای قیمت 28957 معامله خواهد شد. این قیمت که حدود 15 درصد با قیمت واقعی فاصله دارد، نوسانی خارج از معاملات عادی بازار است که توسط بازارگردان بصورت دستوری به خریدار و فروشنده تحمیل شده است طی هفته اخیر شرکت فرابورس با زیر سوال بردن ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۹:۰۲    
اقتصادنیوز: امروز یکی از نمادهای فرابورسی به دلیل افزایش قیمت 50 درصدی، ملزم به برگزاری کنفرانس اطلاع رسانی شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۸:۲۰    
اقتصادنیوز: در پایان معاملات روز چهارشنبه، 245 نماد رشد قیمت داشتند که 178 نماد بورسی و 67 نماد فرابورسی بودند.
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۶:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
شرکت تازه وارد با گذشت 8 روز حضور در فرابورس به دلیل نوسان مثبت 50 درصدی قیمت با توقف نماد روبرو و ملزم به افشای اطلاعات حاصل از برگزاری کنفرانس اطلاع رسانی شد.
اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۳:۰۰    
اطلاعیه های هشت ناشر بورسی و فرابورسی در تارنمای کدال منتشر شد که بخشی از اطلاعیه ها از اهمیت بالایی برخوردار است و به افشای اطلاعات بااهمیت مربوط می شود.
اخبار بانک   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
قبل از آغاز معاملات امروز، نماد 12 شرکت بورسی و فرابورسی با اعلام رویدادهای مهم با توقف روبرو و برای 21 سهم هم از فردا محدودیت حجمی تعیین شد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۰۹:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
وحید جوادی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به معامله بیش از 76 میلیون و 47 هزار سهم و حق تقدم سهام شرکت های بورسی و فرابورسی در استان طی هفته گذشته، افزود: ارزش معامله های این بازار طی این مدت در استان بیش از 466 میلیارد ریال بود. وی با [...]
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۰۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : طی روزهای گذشته اطلاعیه های متعددی تحت عنوان های مختلف از سوی ناشران بورسی و فرابورسی در تارنمای کدال منتشر شده است. بخشی از اطلاعیه ها که اتفاقا از اهمیت بالایی برخوردار است به افشای اطلاعات بااهمیت شرکت ها تعلق دارد که خود از جهت میزان اهمیت به دو گروه (الف و ب) تقسیم می شود ...
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۱۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
در دو روز اخیر اطلاعیه های متعددی از سوی ناشران بورسی و فرابورسی در سایت کدال منتشر شده است. بخشی از این اطلاعیه ها به افزایش سرمایه شرکت ها جهت تامین مالی تعلق دارد. کدام شرکت ها افزایش سرمایه می دهند؟
اخبار بانک   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۰۹:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
نماد شش شرکت بورسی و فرابورسی برای یک ساعت بسته و توقف یک نماد دیگر برای دو روز تمدید شد و 21 سهم فرابورسی هم از چهارشنبه دارای محدودیت حجمی می شوند.
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۶:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
شرکت فرابورسی از افزایش نرخ کرایه حمل محمولات شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی و نرخ حق دسترسی به شبکه ریلی راه آهن از اول فروردین خبر داد.
اخبار بانک   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۰۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
هفت شرکت بورسی و فرابورسی، زمان برگزاری مجمع سالانه، عادی بطور فوق العاده و فوق العاده را برای تصویب صورت های مالی، انتخاب اعضا، افزایش سرمایه و ... اعلام کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۰۸:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
عملیات بازارگردانی شرکت بازرگانی آینده سازان بهشت پارس در فرابورس تمام شد.
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۶:۵۶    
با توجه به اینکه زمان برگزاری مجامع شرکت های بورسی و فرابورسی (مجمع افزایش سرمایه، تجدید ارزیابی، سالیانه و ...) برای سهامداران از اهمیت بالایی برخوردار است، این مطلب جهت اعلام جدیدترین برنامه زمانبندی مجامع هفته اول مهرماه منتشر میگردد.
اخبار بانک   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
در برابر تعلیق دو هفته ایی بانک آینده ، نماد 14 شرکت بورسی و فرابورسی بسته و شرکت تازه وارد هم علاوه بر تغییر زمان معاملات با محدودیت حجمی مواجه شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۰:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : در چند روز اخیر اطلاعیه های متعددی از سوی ناشران بورسی و فرابورسی در تارنمای کدال منتشر شده است. بخشی از این اطلاعیه ها به افزایش سرمایه شرکت ها جهت تامین مالی تعلق دارد. در ادامه به چندی از اطلاعیه ها در خصوص هر یک از مراحل افزایش سرمایه پرداخته ایم.
هه وال موکریان   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۵:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش هه وال موکریان ، وحید جوادی با اشاره به معامله بیش از 42 میلیون و 362 هزار سهم و حق تقدم سهام شرکت های بورسی و فرابورسی در استان طی هفته گذشته، به ایرنا افزود: ارزش معامله های این بازار طی این مدت در استان بیش از 430 میلیارد ریال بود. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۹:۳۶   + ۲۷ سایت دیگر  
عملیات بازارگردانی شرکت صنایع تولیدی اشتاد ایران در فرابورس از امروز(چهارشنبه) آغاز می شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : روز گذشته اطلاعیه های متعددی درخصوص افشای اطلاعات بااهمیت ناشران بورسی و فرابورسی در سامانه کدال منتشر شد که در ادامه به تشریح سه اطلاعیه پرداخته ایم.
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۳:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
شرکت پرحاشیه فرابورسی و زیرمجموعه تامین اجتماعی از برنامه افزایش سرمایه 57 درصدی از محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۰:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد: روز گذشته در سامانه کدال شاهد انتشار اطلاعیه های متعدد تحت عنوان افشای اطلاعات بااهمیت از سوی ناشران بورسی و فرابورسی بودیم. این اطلاعیه ها که در دو گروه الف و ب از جهت میزان اهمیت دسته بندی شده اند، از این جهت برای سهامداران حائز اهمیت هستند که به بهای سهام شرکت ها سمت و سو می دهند ...
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
بانک آینده از تحصیل 100 درصد سهام شرکت غیر بورسی به ارزش 1.1 هزار میلیارد تومان بابت تسویه بخشی از مطالبات از شرکت توسعه بین الملل ایران مال خبر داد.
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۷:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
شرکت کشاورزی و دامپروری فجر اصفهان در بازار دوم فرابورس ایران درج نماد شد.