یکشنبه ۰۴ آبانساعت ۱۲:۱۲Oct 2020 25

جدیدترین‌های «فرابورسی»

پیام خاوران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۹:۳۹    
در پایان مهرماه شرکت های پذیرفته شده در بورس و فرابورس ملزم اند گزارش عملیات فروش و سودسازی خود را در کدال منتشر نمایند. در این یادداشت قصد دارم به عملکرد منتشر شده نمادهای شرکت های بورسی و فرابورسی استان خراسان جنوبی بپردازم.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۴:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
تازه ترین جزییات افزایش سرمایه 4 شرکت بورسی و فرابورسی اعلام شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۴:۳۵    
شرکت های بورسی و فرابورسی در گزارش های سه ماهه و ششماهه چقدر سود شناسایی کردند.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۴:۳۰    
شرکت های بورسی و فرابورسی در گزارش های سه ماهه و ششماهه چقدر سود شناسایی کردند.
اخبار بانک   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
قبل از شروع فعالیت آخرین روز کاری بورس در هفته جاری چهار شرکت بورسی و فرابورسی بسته و معاملات دیروز یک شرکت هم باطل و همراه با توقف نماد شد.
اقتصاد تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۳:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
اقتصادتهران: شرکت بیمه پاسارگاد صورت های مالی میاندوره ای شش ماه منتهی به پایان شهریور ماه سال جاری (حسابرسی نشده) را منتشرکرد. به گزارش اقتصادتهران، شرکت بیمه پاسارگاد صورت های مالی میاندوره ای شش ماه منتهی به پایان شهریور ماه سال جاری (حسابرسی نشده) را منتشرکرد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۴۸   + ۲۰ سایت دیگر  
نایب رئیس مجلس از بی توجهی 156 شرکت بورسی و فرابورسی به مصوبه معرفی بازارگردان ها خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۰:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
زمان برگزاری مجمع سالانه، عادی به طور فوق العاده و فوق العاده یک بانک و پنج شرکت بورسی و فرابورسی اعلام شد.
اخبار بانک   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۹:۴۵    
طی دو ماه بسیار سخت و جانکاه بازار که شاخص با ریزش 29 درصدی و قیمت ها با سقوط تا 70 درصدی روبرو شدند تنها 105 شرکت از 623 شرکت بورسی و فرابورسی ، بازدهی مثبت داشتند.
در جلسه کارگروه صندوق های اختصاصی بازارگردانی که در کانون کارگزاران با حضور مدیران کارگزاری ها و نماینده سازمان بورس، رضا نوحی (سرپرست اداره امور صندوق های سرمایه گذاری) برگزار شد. مهمترین موضوع مطرح شده در این نشستف بررسی ابلاغیه لزوم اعقاد قرارداد بازارگردانی توسط ناشرین بورسی و فرابورسی بود ...
اخبار بانک   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
شش شرکت بورسی و فرابورسی مجوز افزایش سرمایه 400، 150، 107، 67، 58 و 41 درصدی را از سازمان بورس گرفتند و آماده برگزاری مجمع فوق العاده شدند.
اخبار بانک   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۹:۴۱   + ۲۶ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان با اعلام تایید لایحه دو فوریتی افزایش سرمایه شرکت های بورسی و فرابورسی از تغییر در عبارت دستگاه های اجرایی خبر داد.
جهان اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۵:۴۶   + ۱۷ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار سرمایه گفت: با فروش مثبت بعضی از شرکت های بورسی و فرابورسی که به دلایل بالا رفتن نرخ برابری دلار و افزایش میزان فروش ایجاد شده است، می توان ادعا کرد عدد فعلی شاخص، کف مناسبی برای بازار است و بازار توان رشد حدود 50 درصدی را با حفظ شرایط فعلی دارد. ...
سخنگوی شورای نگهبان با اعلام تایید لایحه دو فوریتی افزایش سرمایه شرکت های بورسی و فرابورسی از تغییر در عبارت دستگاه های اجرایی خبر داد.
پول نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
با بررگزاری مجمع فوق العاده شرکت فرابورسی دامداری تلیسه، افزایش سرمایه 1327 درصدی از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تصویب رسید.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۷:۴۴    
در حالی که معاملات فرابورس در ساعت 13 امروز آغاز شد، 99 درصد از سهام ذوب توسط حقیقی ها خریداری شد و این نماد پربیننده فرابورسی رشدی 5 درصدی را برای سهامداران خود رقم زد.
می متالز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۷:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - معاملات سهام شرکت های حاضر در دو بازار اول و دوم فرابورس دقایقی پیش در وقت اضافه بعدازظهری با داد و ستد حدود 1.2 هزار میلیارد تومانی به پایان رسید.
می متالز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۶:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - زمان سفارش گیری و معامله امروز سهام 18 شرکت فرابورسی تغییر کرد و این گروه از ساعت 14:05 آماده داد و ستد هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۵:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
تغییر زمان انجام معاملات در نمادهای فرابورسی و برخی نمادهای عرضه اولیه شده طی ماه های گذشته نشان می دهد، سازمان بورس به بهانه کاستن از فشار بر هسته معاملات رویه گذشته را تکرار کند.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۵:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
امروز در حالی که سهامداران منتظر مرحله پیش گشایش بودند به یکباره ناظر بازار اطلاعیه ای را پیرامون تعویق معاملات نمادهای فرابورسی منتشر کرد. ماجرا اختلال سامانه فرابورس چه بود؟
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۰:۳۸   + ۳۵ سایت دیگر  
روح الله دهقان، مدیرعامل مدیریت فناوری بورس تهران از احتمال انجام نشدن معاملات نمادهای فرابورس خبر داد.
اخبار بانک   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
زمان سفارش گیری امروز سهام شرکت های فرابورسی که از ساعت 8:30 دقیقه باید شروع می شد به دلیل نقص فنی در سامانه معاملات تغییر کرد.
دوره های آموزشی ویژه ناشران فرابورسی با همکاری مشترک فرابورس ایران و مرکز مالی ایران و با هدف افزایش تعامل ناشران با بازار سرمایه در تابستان 99 برگزار شد که در مجموع بیش از 300 نفر از مدیران و کارشناسان ناشران مختلف فرابورسی معادل بالغ بر 7 هزار نفر ساعت در این شش دوره شرکت کردند.
بانکداری ایرانی   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مجمع فوق العاده شرکت فرابورسی برگزار و طی آن افزایش سرمایه 180 درصدی از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تصویب رسید. به گزارش بانکداری ایرانی ، نتیجه مجمع فوق العاده بیمه معلم مشخص شد و طی آن افزایش سرمایه افزایش سرمایه 180 درصدی "ومعلم" از تجدید ارزیابی دارایی ها تصویب و سرمایه اسمی این شرکت هم ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۲۰:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیر بورس منطقه ای آذربایجان غربی با اشاره به معامله بیش از 69 میلیون و 411 هزار سهم و حق تقدم سهام شرکت های بورسی و فرابورسی در استان طی هفته گذشته گفت: ارزش این معامله ها بیش از 815 میلیارد ریال بود.
صدای ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۲:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
صدای ایران - شاخص بورس امروز کار خود را با رشد ناچیز دو هزار و 800 واحدی آغاز کرد. اغلب صف های خرید در دوره پیشگشایش به محض آغاز معاملات فروریختند تا نهایتا شاخص بورس شروع متعادلی داشته باشد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۱:۴۳    
ارومیه- ایرنا- مدیر بورس منطقه ای آذربایجان غربی با اشاره به معامله بیش از 69 میلیون و 411 هزار سهم و حق تقدم سهام شرکت های بورسی و فرابورسی در استان طی هفته گذشته گفت: ارزش این معامله ها بیش از 815 میلیارد ریال بود.
بانکداری ایرانی   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۱:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
بانک فرابورسی ایران زمین شرایط واگذاری 12 رقبه املاک مازاد بر نیاز خود را از طریق مزایده اعلام کرد. به گزارش بانکداری ایرانی ، بانک ایران زمین در کدال اعلام کرد: متقاضیان برای دریافت برگ درخواست شرکت در مزایده از تاریخ درج آگهی در تهران می توانند به آدرس: بلوار میرداماد، نبش شمس تبریزی شمالی ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۳:۲۲   + ۱۵ سایت دیگر  
سازمان بورس به همه شرکت های بورسی و فرابورسی هشدار داد در صورت عدم بازارگردانی و معرفی بازارگردان، مشمول 9 جریمه از تذکر تا لغو پذیرش می شوند.
اخبار بانک   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مجمع فوق العاده سه شرکت بورسی و فرابورسی برگزار و طی آن، افزایش سرمایه 2436، 1327 و 100 درصدی از دو محل تجدید ارزیابی دارایی ها و سود انباشته به تصویب رسید.
اخبار بانک   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۱:۳۲   + ۴۳ سایت دیگر  
سازمان بورس به همه شرکت های بورسی و فرابورسی هشدار داد در صورت عدم بازارگردانی و معرفی بازارگردان ، مشمول 9 جریمه از تذکر تا لغو پذیرش می شوند.
معدن24   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۱:۳۴   + ۱۹ سایت دیگر  
منصور یزدی زاده، مدیرعامل شرکت ذوب آهن اصفهان (نماد فرابورسی ذوب) در گفت وگوی تفصیلی با چیلان در پاسخ به این سوال که آیا در روزهای قرمز بورس، خبر خوشی برای سهامداران تان دارید ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۰:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
هادی سلگی : نماد فرابورسی شرکت هپکو از روز 24 تیر ماه به حالت تعلیق درآمده و طی آخرین اطلاعیه سازمان فرابورس این شرکت تا 10 روز دیگر یا دقیق تر تا زمانی که شروط قانونی بازار را به جا نیاورد همچنان در تعلیق خواهد ماند ...
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۲:۱۱   + ۵۲ سایت دیگر  
مردم نیوز : با اعلام روابط عمومی فرابورس ایران، معامله گران فرابورسی در شهریورماه 99 دادوستد بیش از 38 میلیارد ورقه بهادار به ارزش 960 هزار و 575 میلیارد ریال را رقم زدند که از افزایش 15و 357 درصدی حجم و ارزش معاملات نسبت به شهریورماه سال 98 حکایت دارد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۰۸:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیر بورس منطقه ای آذربایجان غربی با اشاره به معامله بیش از 372 میلیون و 942 هزار سهم و حق تقدم سهام شرکت های بورسی و فرابورسی در استان طی شهریور امسال گفت: ارزش معامله های این بازار طی ماه گذشته در استان بیش از هفت هزار و 54 میلیارد ریال بود.
می متالز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - شرکت فرابورسی و دارای صف فروش از برنامه افزایش سرمایه 16 درصدی از محل سود انباشته خبر داد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۲:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
شرکت فولاد هرمزگان (نماد فرابورسی هرمز) در شهریور ماه موفق به ثبت رکورد تولید ماهیانه به میزان 137، 391 تن شد.
اقتصاد آنلاین / اخبار بانک   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۰:۳۲   + ۵۱ سایت دیگر  
محسن خدابخش، مدیریت نظارت بر بورس های سازمان بورس و اوراق بهادار طی اطلاعیه ای استفاده از معاملات الگوریتمی و تقسیم سفارشات توسط کلیه مشتریان برخط در بورس اوراق بهادار تهران و فرابورس ایران را ممنوع کرد.
اخبار بانک   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
در برابر افت 8 درصدی شاخص طی شهریور ماه، بازدهی سهام 618 شرکت بورسی و فرابورسی مشخص شد که تنها 111 شرکت بازدهی مثبت داشتند.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
از افزایش سرمایه ی شرکت های بورسی و فرابورسی چه خبر؟ سودسازی شرکت ها چقدر بوده؟ تهران – اقتصاد برتر – 1 مهر 99 به گزارش #اقتصادبرتر طی هفته ی جاری چند نماد بورسی افزایش سرمایه داشته و پیشنهاد افزایش سرمایه چند نماد بورسی دیگر هم داده شد. سرمایه “فباهنر” 2 برابر می شود ...
اخبار بانک   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۹:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
تمامی شرکت های فرابورسی هم به قید فوریت ملکف به معرفی بازارگردان تا 15 مهر و انجام بازارگردانی حداقل 6 ماهه شدند .
اقتصاد آنلاین / تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۰:۰۶   + ۴۰ سایت دیگر  
معاون عملیات بازار شرکت بورس تهران با صدور اطلاعیه ای به مدیران عامل شرکت های بورسی اعلام کرد که با توجه به اهمیت روزافزون الزامات نقدشوندگی بازار و لزوم تنظیم عرضه و تقاضای بازار به موجب آیین نامه حفظ ثبات بازار سرمایه و صیانت از حقوق سرمایه گذاران و سهامداران ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۰:۳۳    
دنیای اقتصاد - محمد امین خدابخش : پتروشیمی خراسان از جمله نمادهای کوچک بازار سرمایه است که طی سال های اخیر رشد قیمت قابل توجهی را شاهد بوده است. این نماد فرابورسی که در سال های گذشته سود قابل توجهی را نصیب سرمایه گذاران خود کرده ...
صدای ایران   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۳:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران ، شاخص بورس امروز با وجود فشار فروش سنگین بر نماد های شاخص ساز مثل فولاد، فملی و شپنا، کار خود را با ریزش 39 هزار واحدی در 15 دقیقه ابتدایی بازار آغاز کرد و در نهایتا با 57 هزار واحد کاهش به کانال 1.5 میلیون بازگشت ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۴:۰۵   + ۱۴ سایت دیگر  
سهامداران شرکت فرابورسی سخت آژند با نماد "ثاژن" برای دریافت سود سهام فراخوانده شدند.
اقتصاد آنلاین / اقتصادگردان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۱:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیر نظارت بر ناشران فرابورس ایران از انتقال نماد معاملاتی 39 شرکت از بازار دوم فرابورس به بازار اول خبر داد و گفت: اواخر سال 1398 تغییراتی در دستورالعمل پذیرش، عرضه و نقل و انتقال اوراق بهادار در فرابورس ایران صورت گرفت که بر اساس ماده های 7 مکرر و 7 مکرر یک این دستورالعمل ...
اقتصاد آنلاین / الف   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۲۰:۵۷   + ۷۵ سایت دیگر  
بهروز خدارحمی، مدیرعامل گروه سپهر صادرات با اشاره به عرضه اولیه 20درصد از سهام سرمایه گذاری گروه مالی سپهر صادرات در یکشنبه 30شهریور گفت: وسپهر با سرمایه 30هزار میلیارد ریالی از هفته ی آینده مسیر متفاوتی را در قالب یک شرکت فرابورسی آغاز خواهد کرد.
اخبار بانک   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
زمان برگزاری مجمع عادی بطور فوق العاده و فوق العاده دو سهم بازارپایه ای و شرکت فرابورسی برای تصویب صورتهای مالی، انتخاب اعضا و افزایش سرمایه فوق سنگین 2436 درصدی اعلام شد.
ماین نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۲۱:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
گروه صنایع معدنی سیمان - مدیرعامل شرکت فرابورسی سیمان ساوه با اشاره یه افزایش جند برابری قیمت مواد اولیه و سایر ملزومات، خواستار اجرای مرحله دوم افزایش قیمت این محصول توسط وزارت صنعت شد.