چهارشنبه ۰۶ اسفندساعت ۲۱:۰۱Feb 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فرابورسی»

اخبار بانک   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نماد سرمایه گذاری غدیر ، دو بانک و 9 شرکت بورسی و فرابورسی بسته و دو شرکت مثبت حاضر در بازار پایه فرابورس هم برای 12 و 13 روز معلق شدند .
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۵:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
فهرست 15 شرکت مشمول معاملات مشکوک امروز ، شامل دو شرکت سرمایه گذاری استانی ، بیمه پارسیان و 8 نماد فرابورسی مخصوصا" "وهنر" بود.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۶:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
وحید جوادی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به معامله بیش از 52 میلیون و 736 هزار سهم و حق تقدم سهام شرکت های بورسی و فرابورسی در استان طی هفته گذشته گفت: ارزش معامله های این بازار طی این مدت در استان بیش از 647 میلیارد ریال بود. وی اظهار داشت: [...]
اخبار بانک   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۰:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
نماد پنج شرکت بورسی و فرابورسی برای یک ساعت و دو روزکاری متوقف و نماد سه شرکت حاضر دربازار پایه فرابورس هم تا 16 و 30 اسفند تعلیق شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۸:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
کارخانجات صنعتی و تولیدی اتمسفر با لغو اصلاحات مرتبط با ایجاد تابلوی توافقی بازار سوم به تابلو قرمز بازار پایه فرابورس منتقل و درج نماد شد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۶:۴۸    
اقتصاد نیوز : در پایان معاملات روز شنبه، 90 نماد رشد قیمت داشتند که 66 نماد بورسی و 24 نماد فرابورسی بودند. همچنین 370 نماد کاهش قیمت داشتند که 264 نماد بورسی و 106 نماد فرابورسی بودند. به عبارت دیگر، 18 درصد بازار رشد قیمت داشتند و 76 درصد بازار افت قیمت داشتند.
هه وال موکریان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۰:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش هه وال موکریان ، وحید جوادی گفت: تعداد 52 میلیون و 736 هزار و 171 برگ اوراق اسناد خزانه اسلامی، سهم و حق تقدم از سهام شرکت های بورسی و فرابورسی به ارزش افزون بر 647 میلیارد و 140 میلیون و 623 هزار ریال در بورس منطقه ای آذربایجان غربی مورد معامله قرار گرفت ...
سازمان بورس با ارسال نامه ای به ناشران بورسی و فرابورسی اعلام کرد در صورت وجود هر برنامه ای برای تجدید ارزیابی دارایی ها ، موضوع را فورا" در کدال منتشر کنند.
اخبار بانک   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۲:۱۸    
سه شرکت بورسی و فرابورسی زمان برگزاری مجمع سالانه، عادی بطور فوق العاده و فوق العاده برای تصویب صورت های مالی، انتخاب اعضا و افزایش سرمایه را اعلام کردند.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۸:۴۱   + ۱۳ سایت دیگر  
شرکت فرابورس ایران از آغاز عملیات بازارگردانی شرکت ثقزوی - شرکت عمران و سازندگی قزوین خبر داد.
اقتصاد آنلاین / سلام نو   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۲۰:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
بازار قرمز و نارنجی شامل تغییرات و دستور العمل نیستند اما، در بازار زرد سه روش دامنه نوسان تعیین شده است.
یکتا پرس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۰۹:۵۷   + ۱۴ سایت دیگر  
شرکت فرابورس ایران از آغاز عملیات بازارگردانی صندوق سرمایه گذاری زرین کوروش خبر داد.
اخبار بانک   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
14 شرکت بورسی و فرابورسی زمان برگزاری مجمع سالانه، عادی بطور فوق العاده و فوق العاده برای تصویب صورت های مالی، انتخاب اعضا، افزایش سرمایه و ... را اعلام کردند.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۱:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
نماد 51 شرکت بورسی و فرابورسی به دلیل اعلام پیش بینی درآمد هر سهم، برای یک ساعت متوقف و معاملات دیروز 8 شرکت از جمله سایپا، فولاد خوزستان و دو بانک ملت و پاسارگاد تایید نشد.
اخبار بانک   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۰:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
شش شرکت بورسی و فرابورسی مجوز افزایش سرمایه 17 تا 1795 درصدی را از سازمان بورس گرفتند و آماده برگزاری مجمع فوق العاده شدند.
اخبار بانک   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۰۹:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
پنج شرکت بورسی و فرابورسی زمان برگزاری مجمع سالانه ، عادی بطور فوق العاده و فوق العاده برای تصویب صورت های مالی، انتخاب اعضا و افزایش سرمایه را اعلام کردند.
اخبار بانک   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۰:۳۳    
55 شرکت بورسی و فرابورسی دیگر از جمله فولاد مبارکه و 13 شرکت یک صنعت ، پیش بینی سود هر سهم سال مالی جاری را در محدوده 8 تا 11097 ریالی اعلام کردند.
اخبار بانک   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۰۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
پیش از شروع معاملات امروز بازار سهام ، نماد 10 شرکت بورسی و فرابورسی به دلیل اعلام رویدادی مهم بسته و بازارگردانی یک سهم نیز آغاز شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۰:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: فرابورس ایران از آغاز عملیات بازارگردانی سهام 3 شرکت در روزهای دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه خبر داد.
اخبار بانک   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۰۹:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
عملیات بازارگردانی سه شرکت فرابورسی با دامنه مظنه 2 و 3 درصدی، حداقل سفارش انباشته و معاملات روزانه از فردا، سه شنبه و چهارشنبه هفته جاری آغاز می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۰۹:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
فرابورس ایران از آغاز عملیات بازارگردانی سهام 3 شرکت در روزهای دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه خبر داد.
بازار نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۰۹:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
شرکت های قند لرستان و کشت و صنعت شهداب ناب خراسان از آغاز بازارگردانی سهام خود به ترتیب در بورس اوراق بهادار تهران و فرابورس ایران خبر دادند.
پایگاه خبری نما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۰۹:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش نما، شرکت بورس اوراق بهادار تهران از آغاز عملیات بازارگردانی سهام شرکت قند لرستان با نماد معاملاتی "قلرست" از دیروز(شنبه) خبر داد. این در حالی است که بازارگردانی شرکت کشت و صنعت شهداب ناب خراسان با نماد معاملاتی "غشهداب" نیز در فرابورس ایران به روش مبتنی بر حراج از فردا(دوشنبه) آغاز می ...
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۰۹:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
شرکت های قند لرستان و کشت و صنعت شهداب ناب خراسان از آغاز بازارگردانی سهام خود به ترتیب در بورس اوراق بهادار تهران و فرابورس ایران خبر دادند.
اخبار بانک   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۰۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
پیش از شروع معاملات امروز بازار سهام ، نماد چهار شرکت بورسی و فرابورسی به دلیل اعلام رویدادی مهم بسته شد.
ایران اکونومیست   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۰۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
شرکت بورس اوراق بهادار تهران از آغاز عملیات بازارگردانی سهام شرکت قند لرستان با نماد معاملاتی "قلرست" از دیروز(شنبه) خبر داد. این در حالی است که بازارگردانی شرکت کشت و صنعت شهداب ناب خراسان با نماد معاملاتی "غشهداب" نیز در فرابورس ایران به روش مبتنی بر حراج از فردا(دوشنبه) آغاز می شود. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۰۸:۴۸   + ۲۶ سایت دیگر  
شرکت های قند لرستان و کشت و صنعت شهداب ناب خراسان از آغاز بازارگردانی سهام خود به ترتیب در بورس اوراق بهادار تهران و فرابورس ایران خبر دادند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۳:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر بورس منطقه ای آذربایجان غربی از معامله بیش از 55 میلیون و 250 هزار سهم و حق تقدم سهام شرکت های بورسی و فرابورسی در استان درهفته گذشته خبرداد.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۲:۴۴   + ۱۹ سایت دیگر  
زمزمه های راه اندازی بازار هدف در فرابورس از چندی پیس به گوش مبرسد و این موضوع یکی از اقداماتی بود که وعده آن از سوی رئیس سابق سازمان بورس و اوراق بهادار نیز داده شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۱:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیر بورس منطقه ای آذربایجان غربی با اشاره به معامله بیش از 55 میلیون و 250 هزار سهم و حق تقدم سهام شرکت های بورسی و فرابورسی در استان طی هفته گذشته گفت: ارزش معامله های این بازار طی این مدت در استان بیش از 638 میلیارد ریال بود.
اخبار بانک   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
نماد 5 شرکت به دلیل رشد بیش از 50 درصدی قیمت و اعلام رویدادی مهم متوقف و یک سهم هم برای 10 روز تعلیق شد .
گروه آمار و تحلیل ریسک سازمان بورس و اوراق بهادار، در دو گزارش مجزا به موضوعات بررسی دامنه نوسان و حجم مبنا در بورس تهران و فرابورس ایران و ارزیابی اثرگذاری احتمالی تغییر محدوده قیمت (دامنه نوسان) بر نوسانات بازار سرمایه پرداخته است.
اخبار بانک   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۰۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
نماد هفت شرکت بورسی و فرابورسی به دلیل اعلام رویدادی مهم متوقف، نماد بانک پرحاشیه حاضر در بازار پایه تا 19 بهمن تعلیق و بازارگردانی دو نماد دیگر هم از امروز آغاز شد.
اخبار بانک   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
هشت شرکت بورسی و فرابورسی مجوز افزایش سرمایه 83، 160، 35، 12، 75، 105، 200 و 182 درصدی را از سازمان بورس گرفتند و آماده برگزاری مجمع فوق العاده شدند.
اخبار بانک   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۱:۴۵    
13 شرکت بورسی و فرابورسی برای تصویب صورت های مالی، انتخاب اعضا و حسابرس، افزایش سرمایه، زمان برگزاری مجمع سالانه، عادی بطور فوق العاده و فوق العاده را اعلام کردند.
اقتصاد ایران: عملیات بازارگردانی دو نماد معاملاتی از فردا(سه شنبه) در فرابورس ایران آغاز می شود.
رکنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۰:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
اقتصادی رکنا: عملیات بازارگردانی دو نماد معاملاتی از فردا(سه شنبه) در فرابورس ایران آغاز می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۰۹:۳۲   + ۲۰ سایت دیگر  
عملیات بازارگردانی دو نماد معاملاتی از فردا(سه شنبه) در فرابورس ایران آغاز می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۱:۱۴   + ۹ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیر بورس منطقه ای آذربایجان غربی با اشاره به معامله بیش از 50 میلیون و 647 هزار سهم و حق تقدم سهام شرکت های بورسی و فرابورسی در استان طی هفته گذشته گفت: ارزش معامله های این بازار طی این مدت در استان بیش از 522 میلیارد ریال بود.
اخبار بانک   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
دو شرکت بورسی و فرابورسی از برنامه افزایش سرمایه 108 و 100 درصدی از محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی خبر دادند.
بانک مردم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۹:۴۶    
پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: چهار شرکت بورسی و فرابورسی از برنامه افزایش سرمایه 42، 800، 234 و 220 درصدی از محل تجدید ارزیابی، مطالبات سهامداران و آورده نقدی و سود انباشته خبر دادند. ...
اخبار بانک   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۱:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
با طبقه بندی جدید 13 شرکت در تابلو سه رنگ بازار پایه فرابورس، نمادها در پایان جلسه امروز پس از حذف سفارشات موجود به منظور انجام عملیات فنی انتقال، متوقف خواهند شد.
اخبار بانک   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
نماد هشت شرکت بورسی و فرابورسی به دلیل اعلام رویدادی مهم بسته و یک شرکت هم با تعلیق 11 روزه مواجه و متغیرهای بازارگردانی یک سهم هم اصلاح شد .
اخبار بانک   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۹:۳۰   + ۱۴ سایت دیگر  
چهار شرکت بورسی و فرابورسی از برنامه افزایش سرمایه 42، 800، 234 و 220 درصدی از محل تجدید ارزیابی، مطالبات سهامداران و آورده نقدی و سود انباشته خبر دادند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۹:۲۳   + ۱۱ سایت دیگر  
دامنه نوسان شرکت تامین مسکن جوانان با نماد معاملاتی "ثجوان" از فردا(یکشنبه) از 5 درصد به دامنه مجاز نوسان قیمت سهام در تابلوی زرد بازار پایه فرابورس ایرن تغییر می کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۸:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیر بورس منطقه ای آذربایجان غربی با اشاره به معامله بیش از 303 میلیون و 143 هزار سهم و حق تقدم سهام شرکت های بورسی و فرابورسی در استان طی دی ماه امسال گفت: ارزش معامله های این بازار طی ماه گذشته در استان بیش از چهار هزار و 84 میلیارد ریال بود.
تهران نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۰۲:۴۵   + ۱۷ سایت دیگر  
شرکت فرابورس ایران با توجه به طبقه بندی شرکت های درج شده در بازار پایه، فهرست 15 شرکت انتقالی بین تابلو سه رنگ زرد، نارنجی و قرمز را اعلام کرد.