دوشنبه ۰۵ آبانساعت ۰۱:۵۱Oct 2020 26

جدیدترین‌های «ذخایر دارویی»

سفیر افلاک   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۰۹:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
خادمی، استاندار لرستان گفت: مرکز داروپخش با هدف ذخایر دارویی در استان لرستان احداث می شود.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۳/۱۵ - ۰۰:۰۰   + ۴۲ سایت دیگر  
رییس سازمان غذا و دارو با اشاره به مشکلات تخصیص ارز دارو و تجهیزات پزشکی طی دو ماه گذشته، اعلام کرد که تاخیر در تخصیص ارز مورد نیاز حوزه دارو تا پایان خرداد ماه جبران می شود. شانه ساز گفت: برنامه ریزی و پیش بینی های لازم به منظور ذخیره سازی دارو صورت گرفته است ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۰۸:۰۶   + ۳۶ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی ایران، در مورد وضعیت اقلام دارویی بیماران کرونا، توضیحاتی ارائه داد. فاطمه فتحی، به روند درمان دارویی بیماران کرونا که در سطح بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی ایران پذیرش و تحت درمان قرار گرفته اند، اشاره کرد. ...
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۷:۰۶    
سخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به به وجود تمامی داروهای مورد استفاده کرونا در ذخایر دارویی ایران، گفت: عمده این داروها تولید داخل و مواد اولیه آنها نیز موجود است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ۱۱:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
معاون بهداشت و درمان دانشگاه علوم پزشکی استان البرز از اعمال محدودیت ارائه خدمات دارویی به شهروندان خبر داد و گفت: مراجعه بیماران کرونایی استان های همجوار به داروخانه های استان البرز موجب این اعمال محدودیت شده است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ۱۱:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/البرز معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان البرز، از اعمال یک سری محدودیت ها برای دادن دارو به برخی بیماران غیرالبرزی جهت مواجه نشدن با کمبود دارو در استان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ - ۱۴:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- اندیشکده شورای روابط خارجی آمریکا هشدار داده که شرکت های چینی و هندی بازار داروی آمریکا را تصرف کرده اند و با توجه به شیوع جهانی ویروس کرونا و کاهش ظرفیت تولید کارخانه های داروسازی در چین، احتمال کمبود برخی انواع دارو در آمریکا وجود دارد.
دیار میرزا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۴:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
حسن رستم زاد به ذخایر دارویی شهرستان، وضعیت خودرویی هلال احمر، نفت، ذخایر بنزین و سایر دستگاه های امداد رسان نیز اشاره کرد و افزود: همه موارد در وضعیت مناسب قرار دارد و شرایط عمومی شهرستان کاملا عادی است.
سروش نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۰۷ - ۱۱:۲۷   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر بهداشت با اشاره به شرایط مطلوب ذخایر دارویی کشور از تامین دارو و تجهیزات پزشکی تا شهریور ماه 99 در تمامی داروخانه ها خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۷:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
استان ها - ایرنا – غنی بودن ذخایر دارویی کشور ،امنیت آسمان ایران بر روی پروازهای بین المللی ، رشد صادرات کالا از سیستان و بلوچستان به افغانستان و رتبه 62 ایران در بین کشورهای نوآور جهان از جمله مهمترین عنوان های خبری 24 ساعت گذشته سایت استانی سراسری ایرنا به شمار می رود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۱:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
ساری-ایرنا- رییس سازمان غذا و دارو گفت:در شرایط فعلی ذخایر دارویی کشور رضایت بخش و از لحاظ کمی و کیفی غنی است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۶:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
وزیر بهداشت با اشاره به وضعیت ذخایر دارویی کشور گفت: طبق آمارها امروز کمبودهای دارویی نسبت به زمان مشابه سال گذشته یک سوم است آن هم در شرایطی که شاید به جرأت بتوان گفت یکی از سخت ترین سال های جنگ اقتصادی بعد از انقلاب اسلامی است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۷:۴۰    
جلب سرمایه گذار برای احداث بخش غربی خط 10 مترو، واکنش حناچی به کمک شهرداری به جشنواره فیلم فجر، واریز تا یک میلیون تومان به حساب مددجویان سیل زده بهزیستی، تناقضات قانونی بین پرداخت وام ازدواج و ازدواج کودکان ، چگونه باران های سیل آسا را هدر ندهیم؟ و.. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۰۲:۰۳   + ۲۱ سایت دیگر  
رییس سازمان غذا و دارو در خصوص اظهاراتی مبنی بر کمبود دارو و تجهیزات پزشکی که منجر به صف های طولانی برای انجام اعمال جراحی در بیمارستان ها شده است، گفت: در حال حاضر وضعیت ذخایر دارویی و تجهیزات تخصصی در کشور در شرایط بی نظیری قرار دارد.
اقتصاد آنلاین / سلامت نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ - ۰۲:۲۶   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، عباس کبریایی زاده، با اشاره به وضعیت ذخایر دارویی در صنعت داروسازی کشور، گفت: خوشبختانه وضعیت موجودی صنعت دارویی بسیار خوب است و وزارت بهداشت به طور مرتب کار تخصیص ارز را برای صنعت داروسازی کشور انجام می دهد. بر همین اساس موجودی داروهای صنایع، موجودی خوبی است ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ - ۱۲:۳۹   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس سازمان غذا و دارو ضمن تاکید بر مصرف منطقی و بجای دارو در کشور، درباره وضعیت ذخایر دارویی و تجهیزات پزشکی کشور توضیح داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۰/۱۲ - ۱۸:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
زنجان-معاون غذا و داروی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از پیش بینی برای تولید 200 قلم دارو طی دو سال آینده خبر داد و گفت: امروز ذخایر دارویی کشور اطمینان بخش است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۲ - ۱۷:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان رئیس سازمان غذا و داروی وزارت بهداشت، ذخایر دارویی کشور را اطمینان بخش ارزیابی کرد و گفت: 200 قلم ماده اولیه دارویی با صرفه جویی 180 میلیون دلاری در کشور تولید خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۰۳ - ۱۶:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان غذا و دارو در رابطه با کمبود داروهای بیماران خاص و داروهای پرمصرف دیگری مانند انسولین، گفت: وضعیت ذخایر دارویی کشور بسیار خوب است اما به جهت جلوگیری از خروج دارو از کشور موقتاً به صورت محدود توزیع می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۰۷:۵۶    
تهران- ایرنا- غریب آبادی: ایران از حق خود کوتاه نمی آید، اوپک و هم پیمانانش با کاهش بیشتر تولید نفت توافق کردند، پلوسی دستور تدوین طرح استیضاح ترامپ را صادر کرد، حادثه تالار عروسی سقز 11 کشته برجا گذاشت، رییس سازمان غذا و دارو: ذخایر دارویی کشور اطمینان بخش است، ربیعی: شرکت های دانش بنیان ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۲۱:۵۱   + ۱۲ سایت دیگر  
شیراز - ایرنا- معاون وزیر بهداشت و رییس سازمان غذا و داروی کشور گفت: ذخایر کشور در زمینه دارو، تجهیزات و ملزومات پزشکی، در وضعیت اطمینان بخش است، به طوری که ذخیره این اقلام نسبت به سال گذشته، دو و نیم برابر افزایش پیدا کرده است و در تمامی بیمارستان های دولتی، خصوصی ...
شفا آنلاین   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۰۸:۴۶   + ۱۹ سایت دیگر  
وضعیت مان از نظر ذخایر دارویی بسیار خوب است و حتی در سال آینده هم ذخیره دارویی داریم. وضعیت مان ایده آل است و وقتی بنده به عنوان مسئول سازمان غذا و دارو این حرف را اعلام می کنم، یعنی وضعیت مان بسیار خوب است. در عین حال به مردم اطمینان می دهم که در زمینه داروهای ساخته شده مشکلی نداریم
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۰۸:۴۴   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان عمده کمبودهای دارویی کنونی را مربوط به داروهای وارداتی اعلام کرد و گفت: در شرایط فعلی و با توجه به تحریم های دارویی علیه کشورمان، نیازمند همکاری و همراهی پزشکان و بیماران هستیم.
فانوس   ۱۳۹۸/۰۹/۰۵ - ۱۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان غذا و دارو گفت: وضعیت انبارها و ذخایر دارویی رضایت بخش است و تنها مشکلی که امکان دارد به عنوان کمبود دارو مطرح شود، مربوط به نقدینگی دارو است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۵ - ۱۱:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان غذا و دارو گفت: وضعیت انبارها و ذخایر دارویی رضایت بخش است و تنها مشکلی که امکان دارد به عنوان کمبود دارو مطرح شود، مربوط به نقدینگی دارو است.
شاخص نیوز   ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ - ۱۵:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
شاخص : مدیرعامل جمعیت هلال احمر قزوین گفت:خوشبختانه تاکنون با مشکلی در زمینه تامین دارو مواجه نبودیم و درصورتی که مشکلی ایجاد شود با همکاری ومشورت پزشکان داروهای دیگر را جایگزین خواهیم کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ - ۱۲:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال احمر اعلام کرد: با توسعه ای که در انبار داروخانه ها داشتیم ذخایر دارویی برای خدمت رسانی به موقع و تأمین اقلام دارویی مورد نیاز مردم در داروخانه مرکزی هلال احمر از دو ماه به پنج ماه افزایش یافت.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان غذا و دارو با تاکید بر اینکه ذخایر دارویی کشور مطلوب است تاکید کرد که کمبود برخی داروها مقطعی است و به سرعت برطرف می شود.
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، علی فرجی، روز سه شنبه در نشست خبری، به تشریح وضعیت ذخایر دارویی هلال احمر در ایام نوروز و سال جدید پرداخت و افزود: در حدود 60 میلیارد تومان ذخیره دارویی برای ایام نوروز و ماه های فروردین و اردیبهشت 98 تأمین شده و در صدد هستیم این میزان را افزایش دهیم. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۰۵:۱۹   + ۱۲ سایت دیگر  
دست اندرکاران حوزه سلامت کشور معتقدند که آمار و ارقام در حوزه دارو، توانسته خیلی از مشکلات را مرتفع کند، بگونه ای که می توان کمبودها و ذخایر دارویی را رصد کرد.
به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایسنا، دکتر سعید نمکی در حاشیه همایش سراسری آموزش و توانمندسازی مدیران و کارشناسان نظارت بر درمان با حضور در جمع خبرنگاران گفت: امروز در این جلسه حضور یافتم برای بیان اینکه حقوق بیمار و نظارت بر حقوق شهروندی بیماران از اصلی ترین رسالت های ما در وزارت بهداشت است. ...
اقتصاد آنلاین / شفا آنلاین   ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۰۹:۰۹   + ۴۱ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، دکتر محمدرضا روئینی درباره وضعیت ذخایر دارویی در داروخانه 13 آبان، گفت: ذخایر دارویی در داروخانه 13 آبان در گروه داروهای خاصی که در داروخانه های معمولی پیدا نمی شود، در حد قابل قبولی است ...
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۸:۱۳    
ایسنا: غلامرضا اصغری رئیس سازمان غذا و دارو، با بیان اینکه در حال حاضر میزان ذخایر ما در حوزه دارو و مواد اولیه بین شش ماه تا دو سال است، گفت: بنابراین حداقل شش ماه فرصت داریم تا از طریق مکانیسم های اشاره شده، دارو و مواد اولیه را تامین کنیم، اما به هر حال این کار با زحمت بیشتری انجام می شود ...
بویر نیوز   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۲۳:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
بسته خبری بویرنیوز: ذخایر دارویی در ایران چقدر است؟ رئیس سازمان غذا و دارو:میزان ذخایر ما در حوزه دارو و مواد اولیه بین شش ماه تا دو سال است.حداقل شش ماه فرصت داریم، دارو و مواد اولیه را تامین کنیم.تمام تلاش ما این است که هیچ فشاری به بیماران منتقل نشود/ ایسنا ...
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۸:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
باران پاییزی کم آبی ها را جبران نمی کند، جزییات ذخایر دارویی ایران در "تحریم"، اعزام ون های مناسب سازی شده به پاتوق معتادان، شارژ کارت یارانه مددجویان تا 300 هزار تومان و تداوم بارش برف و باران در کشور از اخبار پر بازدید اجتماعی ایسنا در روز 23 آبان ماه بودند.
رجا نیوز   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۳:۰۴   + ۶۲ سایت دیگر  
رییس سازمان غذا و دارو ضمن تشریح وضعیت بازار دارویی کشور بعد از اعمال تحریم ها از سوی آمریکا، گفت: در حال حاضر مشکل اصلی حوزه دارو در نقل و انتقال پول و کالا است. ...
جمهوریت   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۰۹:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
رییس سازمان غذا و دارو ضمن تشریح وضعیت بازار دارویی کشور بعد از اعمال تحریم ها از سوی آمریکا، گفت: در حال حاضر مشکل اصلی حوزه دارو در نقل و انتقال پول و کالا است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۷:۴۰    
رئیس سازمان غذا و دارو کشور: برای تامین مواد اولیه شرکتهای داروساز داخلی و تامین داروهای وارداتی، تدابیر لازم اندیشده شده و هیچ مشکلی وجود ندارد.
خانه ملت   ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۰۷:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس از راهکار وزارت بهداشت برای پرداخت بدهی شرکت های بیمه ای به شرکت های دارویی و واردات دارو برای نیاز 4 تا 6 ماه آینده کشور خبر داد.
خانه ملت   ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۵:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، با بیان اینکه ارز مورد نیاز حوزه دارو و تجهیزات پزشکی از درآمد حاصل از صادرات پتروشیمی تامین خواهد شد از افتتاح کارخانه بزرگ و مجهز داروسازی در سمنان در هفته دولت خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۳:۰۲   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان غذا و دارو به پرسش هایی درباره تحریم های دارویی کمبود دارو، مشکلات داروهای بیماران خاص، وضعیت بازار دارویی در کشور و ... پاسخ داد.
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۲:۵۱   + ۲۳ سایت دیگر  
معاون وزیر و رئیس سازمان غذا و دارو، گفت: مهم ترین موضوع در بحث تامین دارو و افزایش ذخایر دارویی کشور، نقدینگی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۳/۱۳ - ۱۹:۳۰    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما وزارت بهداشت غزه درباره کاهش ذخایر داروئی در این منطقه هشدار داد. به گزارش خبرگزاری پترا اردن ، وزارت بهداشت نوار غزه درباره کاهش شدید ذخایر داروئی و تجهیزات پزشکی در بیمارستانهای نوار غزه به علت ادامه محاصره این منطقه از سوی اسرائیل هشدار داده است. ...
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۱:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
کارشناسان هشدار دادند: سوء مصرف دارو تنها عامل تشدید کننده بحران مقاومت آنتی بیوتیکی نیست، بلکه زنجیره تامین آن نیز در حال از بین رفتن است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۱۶:۵۶   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار اقتصاد بین الملل خبرگزاری فارس به نقل از اسپوتنیک ، به تازگی فاش سده است شرکت بین المللی بزرگ آسپن فارمسوتیکالز آفریقای جنوبی، که در زمینه تولید داروهای درمان سرطان فعال است، در مذاکرات خود با مقامات سازمان ها و وزارت خانه های بهداشت و درمان کشورهای ایتالیا، اسپانیا ...
برترین ها / ایسکانیوز   ۱۳۹۵/۰۳/۱۲ - ۰۹:۲۳   + ۲۵ سایت دیگر  
مسمومیت معتادان به تریاک های آلوده به سرب، ایران را به دردسر انداخت. اواسط اردیبهشت ماه بود که سخنگوی ستاد مبارزه با موادمخدر از آلودگی تریاک ها به سرب خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۵/۰۳/۰۸ - ۱۳:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل دارو سازمان غذا و داروی وزارت بهداشت گفت: همه ذخایر داروی سرب تریاک و دپوی ژلاتور سرب کشور به اتمام رسیده است.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۵/۰۱/۰۶ - ۰۸:۴۹   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان غذا و دارو از ذخیره میانگین 8 ماه دارو در کشور خبر داد.