پنجشنبه ۰۴ مردادساعت ۲۳:۳۸Jul 2024 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فشارهای سیاسی»

قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۵/۰۲ - ۱۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
دلیل اصلی کناره گیری بایدن نه بیماری و نه مشکلات جسمانی که افزایش فشارهای سیاسی از جمله توصیه باراک اوباما و سایر اعضای بانفوذ حزب دموکرات برای کناره گیری او بوده است.
تین نیوز   ۱۴۰۳/۰۵/۰۲ - ۱۲:۳۴    
تشکل های صنفی ممکن است تحت فشارهای سیاسی قرار بگیرند تا از دولت حمایت کنند یا حتی تا جایی پیش بروند که از استیضاح وزرا نیز جلوگیری کنند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۰۸:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: برخی ابزارهای ایجاد اجماع ملی در چارچوب های اعلامی در کمپین انتخاباتی پزشکیان وجود دارد و اگر او فشارهای سیاسی برای خروج از این چارچوب ها را مهار کرده و به قواعد اعلامی خود پایبند باشد می توان امیدوار بود که موفق به ایجاد اجماعی حداکثری شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۴/۱۶ - ۱۷:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
برخی ابزارهای ایجاد اجماع ملی در چارچوب های اعلامی در کمپین انتخاباتی پزشکیان وجود دارد و اگر او فشارهای سیاسی برای خروج از این چارچوب ها را مهار کرده و به قواعد اعلامی خود پایبند باشد می توان امیدوار بود که موفق به ایجاد اجماعی حداکثری شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۵ - ۱۰:۰۶    
نماینده قزوین در مجلس شورای اسلامی خطاب به نامزدهای انقلابی ریاست جمهوری گفت: مردم را سرگردان نکنید و بدور از فشارهای سیاسی اطرافیان با اجماع خود به یک گزینه واحد برسید و مردم را از استرس و نگرانی نجات دهید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۰۳ - ۲۰:۵۱    
آمریکا که هرسال با عنوان دروغین حمایت از حقوق بشر شماری از کشورهای جهان را تحت فشارهای سیاسی و اقتصادی قرار می دهد، خود از مرتکبان جدی نقض حقوق بشر در جهان است.
اکو ایران تصویر اقتصاد ایران   ۱۴۰۳/۰۴/۰۲ - ۲۱:۴۹    
اکوایران: از زمان آغاز جنگ غزه در ماه اکتبر، حزب الله برای همبستگی با متحد فلسطینی خود، حماس، موشک هایی را به سوی اسرائیل شلیک کرده است و ده ها هزار نفر را مجبور به ترک خانه های خود در اسرائیل کرده است، جایی که فشارهای سیاسی برای اقدامات سخت تر در حال افزایش است.
ایسکانیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۱:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
متخصص پزشکی خانواده گفت: وزیر بهداشت دولت آینده نباید تحت تاثیر فشارهای سیاسی متعدد قرار گیرد و سلامت مردم را بر همه چیز ارجح تر بداند. چنین وزیری می تواند موریانه های فساد را به خوبی شناسایی کرده و دست فرصت طلبان را از سر چشمه های باریک اعتبارات سلامت کوتاه کند.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۳/۲۸ - ۱۶:۰۷    
سرویس عراق و اقلیم کردستان- معاون سابق وزارت دارایی عراق با بیان اینکه جریانهای سیاسی در عراق بر جریانهای علمی غالب است و مشکلات اغلب با اعمال فشارهای سیاسی حل می شوند، گفت: هنوز اقدامات اساسی برای حل مشکل بانکی کردن حقوق کارمندان اقلیم کردستان صورت نگرفته است .
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۰۹:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- با افزایش فشارهای سیاسی بر بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی به علت نوع عملکردش در جنگ علیه نوار غزه، منابع خبری صهیونیستی از مشورت های بنی گانتس عضو کابینه جنگ این رژیم برای استعفا و تاکید یائیر لاپید رهبر اپوزیسیون رژیم صهیونیستی بر لزوم تبادل اسیران با مقاومت فلسطین خبر ...
جهان نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۶:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
تغییر ریل اقتصادی در سه سال گذشته، تأثیرپذیری اقتصاد ایران از فشارهای سیاسی خارجی را ناکام گذاشته است.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۰۶:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مسائل بین الملل گفت: با توجه به فشارهای سیاسی و قضایی در داخل سرزمین های اشغالی، نخست وزیر رژیم صهیونیستی به دنبال آن است که به هر ترتیب بتواند حمایت آمریکا در این ایام را کسب کند تا از فشار داخلی هم خلاص شود.
روزنامه 19 دی   ۱۴۰۳/۰۳/۱۷ - ۰۰:۴۷   + ۴۷ سایت دیگر  
بهروز کمالوندی چهارشنبه شب 14 خرداد 1403 درباره اقدام جمهوری اسلامی ایران در مقابل صدور قطعنامه در شورای حکام توسط کشورهای غربی گفت: قبلا گفته بودیم که صدور قطعنامه اقدامی غیرسازنده است. ...
8 صبح   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۲۳:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش هشت صبح و به نقل از مهر : به گزارش خبرگزاری مهر، بهروز کمالوندی چهارشنبه شب 14 خرداد 1403 درباره اقدام جمهوری اسلامی ایران در مقابل صدور قطعنامه در شورای حکام توسط کشورهای غربی گفت: قبلاً گفته بودیم که صدور قطعنامه اقدامی غیرسازنده است. ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۲۳:۱۷   + ۱۰ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: سخنگوی سازمان انرژی اتمی ایران در پاسخ به اقدام سیاسی و غیرسازنده شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی برای صدور قطعنامه علیه ایران، ضمن تاکید بر اینکه مقابل فشارهای سیاسی از حقوق مسلم خود کوتاه نمی آییم، از کشورهای غربی خواست راه تعامل و همکاری را در پیش گیرند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۲۳:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
انتظار این است که کشورهای غربی بجای سوءاستفاده از سازمان های بین المللی و رویکرد فشار، راه تعامل و همکاری را در پیش گیرند. باید تجربه به آنها ثابت کرده باشد که ایران مقابل فشارهای سیاسی از حقوق مسلم خود کوتاه نمی آید.
اکوایران: سخنگوی سازمان انرژی اتمی ایران در واکنش به صدور قطعنامه شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی علیه ایران، ضمن تاکید بر اینکه مقابل فشارهای سیاسی از حقوق مسلم خود کوتاه نمی آییم، از کشورهای غربی خواست راه تعامل و همکاری را در پیش گیرند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۲۲:۲۱   + ۱۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - سخنگوی سازمان انرژی اتمی ایران در پاسخ به اقدام سیاسی و غیرسازنده شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی برای صدور قطعنامه علیه ایران، ضمن تاکید بر اینکه مقابل فشارهای سیاسی از حقوق مسلم خود کوتاه نمی آییم، از کشورهای غربی خواست راه تعامل و همکاری را در پیش گیرند.
نمایندگی ایران در وین در یادداشتی توجیهی خود نسبت به گزارش مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی تصریح کرد که فشارهای چند کشور خاص باعث تغییر گزارش های آژانس شده اند.
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۱۵ - ۱۶:۱۶   + ۴۳ سایت دیگر  
نمایندگی ایران در وین در یادداشتی توجیهی خود نسبت به گزارش مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی تصریح کرد که فشارهای چند کشور خاص باعث تغییر گزارش های آژانس شده اند.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۳/۱۵ - ۱۱:۳۶    
سرویس عراق و اقلیم کردستان- باسم الغریباوی، نماینده استان واسط در مجلس عراق از وجود تعارفات سیاسی در روند تخصیص بودجه به اقلیم کردستان خبرداد.
جهان نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۰ - ۱۵:۲۰   + ۱۷۸ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای به فشارهای سیاسی و اقتصادی آمریکا و اروپا به ایران و سوریه اشاره کردند و گفتند: باید با افزایش همکاری ها و منظم کردن آن، از این شرایط عبور کنیم.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۲۰:۵۶   + ۱۹ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - وزیر امور خارجه سلطنت عمان و سرپرست وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران بر پیگیری ارسال کمک های فوری انسانی برای مردم غزه و تشدید فشارهای سیاسی علیه رژیم صهیونیستی برای توقف نسل کشی تاکید کردند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۶:۳۴   + ۲۸ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه در ابتدای نشست خبری خود شهادت شهیدان خدمت را تسلیت گفت و از حضور میلیونی مردم در مراسم تشییع این شهدا تقدیر و تشکر کرد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۵:۱۵   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، بهروز کمالوندی در گفت وگویی با تاکید بر استمرار بر حق برای خنثی کردن فشارهای سیاسی و نترسیدن از تهدیدها، در رابطه با خصوصیات شهید امیرعبداللهیان گفت: شهادت می دهم ایشان هر آن چه در توان داشت انجام داد و به خوبی هم انجام داد. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۵:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
در آستانه حمله ارتش اسرائیل به رفح، بار دیگر اخبار مربوط به احتمال صدور قرار بازداشت برای نتانیاهو در مرکز توجهات قرار گرفت. کریم خان در حالی وعده بررسی حکم بازداشت نتانیاهو- گالات را می دهد که ظاهرا فرآیند مشابهی در قبال شخصیت های برجسته جنبش حماس نیز در جریان است ...
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۱:۳۱    
شفقنا- عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی گفت: مراجع تجدیدنظر احکام جنایی بویژه اعدام باید با وسواس و دقت خاص و جدای از فشارهای سیاسی و هیجانی و در کمال بی طرفی با لحاظ روح احتیاط تام، مبادرت به صدور حکم کنند. قضات باید به طور قطع، فرد را مستوجب اعدام ببینند تا بتوانند حکم بدهند ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۲:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش روز دوشنبه ایران اکونومیست از خبرگزاری سما ، الازهر در بیانیه ای از حمایت کامل خود از اقدام دولت مصر در پیوستن به شکایت آفریقای جنوبی خبر داد و این اقدام را در چارچوب دفاع از فلسطین، مقابله با اشغالگران و حمایت های همیشگی مصر از ساکنان نوار غزه دانست. ...
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۴:۰۷    
در شرایطی که ایران تحت فشارهای سیاسی و بین المللی بسیار در قالب ارتباط با آژانس بین المللی انرژی اتمی و همچنین مسائل منطقه ای ازجمله جنگ غزه قرار دارد، کشورمان با ابزارهایی که جنبه مانور و قدرت نمایی دارد ...
نبأپرس   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۲:۲۱   + ۲۵ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه گفت: موضوعات مهمی با مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی در سفر به ایران مطرح شد و ما تلاش می کنیم مسائل باقیمانده در مسیر همکاری های فنی و نه فشارهای سیاسی حل و فصل شود. ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۱:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزیر امور خارجه گفت: موضوعات مهمی با مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی در سفر به ایران مطرح شد و ما تلاش می کنیم مسائل باقیمانده در مسیر همکاری های فنی و نه فشارهای سیاسی حل و فصل شود.
سلام نو / پارسینه   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۲:۱۱   + ۴۳ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه گفت: توافق نانوشته ای با طرفهای غربی برای تمرکز بر آتش بس در غزه داشتیم.
حیات   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۶:۵۴    
رئیس سازمان انرژی اتمی:
رییس سازمان انرژی اتمی گفت: همکاری با آژانس اتمی در چارچوب پادمان و ان پی تی در سرلوحۀ سیاست های جمهوری اسلامی قرار دارد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۶:۲۳    
تهران-ایرنا- رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: تا دو ماه آینده اولین مرکز آموزش بین المللی هسته ای را در اصفهان افتتاح می کنیم و آن را به قطبی تاثیرگذار برای تامین منابع انسانی حال و آینده سازمان انرژی اتمی تبدیل می کنیم.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۶:۳۸   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: تا دو ماه آینده اولین مرکز آموزش بین المللی هسته ای را در اصفهان افتتاح می کنیم و آن را به قطبی تاثیرگذار برای تامین منابع انسانی حال و آینده سازمان انرژی اتمی تبدیل می کنیم.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۶:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: امیدواریم با توجه به تهاجم رسانه ای که علیه برنامه هسته ای ایران انجام می گیرد آژانس بتواند نقش خودش را به عنوان یک نهاد بین المللی و به عنوان یک نهاد مستقل و به دور از نفوذ و فشارهای سیاسی ایفا کند و تسهیلات را براساس اساسنامه آژانس فراهم کند تا همه کشورها بتوانند از ...
بهار نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۱۳:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
گروه بین الملل: سازمان گزارشگران بدون مرز در رتبه بندی آزادی مطبوعات در سال 2024 خود ، هشدار داد، در حالی که نیمی از جمعیت جهان امسال در چارچوب انتخابات های مختلف پای صندوق های رأی می روند، فشارهای سیاسی بر مطبوعات جهان در حال افزایش است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۱۴:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
وزیر علوم در دولت اصلاحات تصریح کرد که دانشجوها، استادها و حتی مدیران دانشگاه ها در آمریکا به صورت سازمان یافته در معرض سرکوب یا فشارهای سیاسی قرار دارند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۰:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
یهودا فاکس که پیش از فرماندهی منطقه مرکزی ارتش اسرائیل، فرمانده لشگر غزه و همچنین وابسته نظامی رژیم صهیونیستی در واشنگتن را نیز در کارنامه دارد، به دلیل فشارهای سیاسی در کابینه علیه نظامیان چندماه قبل درخواست استعفا داده بود.
آنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۸:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
نخست وزیر رژیم صهیونیستی در تازه ترین لفاظی خود علیه نیروهای مقاومت، آنها را به افزایش فشارهای سیاسی و نظامی برای آزادی گروگان های صهیونیستی تهدید کرد.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۳:۳۱    
مدیرکل صنعت معدن و تجارت خوزستان گفت: علت تحریم ها و فشارهای سیاسی و اقتصادی علیه ایران، استقلال و مقاومت دربرابر زورگویی غرب و به چالش کشیدن قدرت آنهاست و این بهای استقلال است.
کاهش ارزش پول ملی سیاستگذاران ارزی را به سمت کنترل و سرکوب قیمت ارز در تعاملات رسمی هدایت می کند. از آنجا که دولت نمی تواند ارز مورد تقاضا در قیمت های رسمی را تامین کند وضعیت ارز چندنرخی و حداقل دونرخی به وجود می آید. یکی نرخ ارز رسمی دولتی و دیگری نرخ ارز در بازار آزاد است ...
خبر فوری   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۰۴:۰۶    
5ماه از کشتار بی رحمانه مردم غزه گذشت و اوج گیری فشارهای سیاسی اعضای شورا امنیت سازمان ملل را وادار کرد تا با تصویب یک قطعنامه جنایت صهیونیست ها را پایان دهند.
جام جم   ۱۴۰۳/۰۱/۱۱ - ۱۲:۴۵    
مرتضی مکی در گفتگو با جام جم آنلاین در خصوص شکاف در غرب در مورد ادامه تحریم ها علیه ایران با توجه به مواضع مختلف برخی کشورهای اروپایی و جوزف بورل (مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا) در این مورد گفت ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۶ - ۲۱:۰۱    
رئیس دانشکده علوم پزشکی لار برکنار و حکم سرپرست جدید این دانشکده ابلاغ شده اما خبرها حکایت از برخی فشارهای سیاسی در این رابطه دارد به همین منطور مراسم تودیع و معارفه هنوز برگزار نشده است.
بولتن نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۲۶ - ۱۳:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی لار برکنار و حکم سرپرست جدید این دانشکده ابلاغ شده اما خبرها حکایت از برخی فشارهای سیاسی در این رابطه دارد...