شنبه ۱۸ اردیبهشتساعت ۱۵:۵۵May 2021 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فشارهای سیاسی»

راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۶:۲۰    
مرتضی مکی کارشناس مسائل بین الملل در خصوص آثار افزایش مشارکت در انتخابات بر سیاست خارجی ایران گفت: افزایش میزان مشارکت مردمی در انتخابات بخصوص موضوع انتخابات ریاست جمهوری قطعاً پشتوانه محکمی برای کشور در برابر جلوگیری از افزایش فشارهای سیاسی و تهدیدات نظامی است.
جهان نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۰۹:۱۷   + ۴۶ سایت دیگر  
به گزارش جهان نیوز ، سایت اصلاح طلب رویداد 24 مدعی شده است: محمدجواد ظریف برای کاهش فشارها علیه تیم مذاکره کنندگان وین، نامه ای به رهبری نوشته که در آن درخواست کرده جلوی فشارها گرفته شود تا مذاکرات وین خارج از فشارهای سیاسی داخلی به سرانجام برساند ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۱:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
عضو مجمع نمایندگان استان فارس در مجلس گفت: بدون شک توسعه مناسبات کشورمان با همسایگان و کشورهای شرق آسیا، فشارهای سیاسی و اقتصادی غربی ها را کاهش می دهد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۱:۲۵    
طالبان اقدامات آمریکا برای برگزاری نشست استانبول را تلاش برای تحمیل این نشست به این گروه دانست و تاکید کرد که واشنگتن با فشارهای سیاسی نمی تواند گام های یکجانبه برای صلح بردارد.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۶:۵۰   + ۱۶ سایت دیگر  
شاهین محمدصادقی ، نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی صبح امروزدر نشست خبری از کاندیداتوری خود در سیزدهمین دوره انتخابات ریاستجمهوری خبر داد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۶:۰۵   + ۲۵ سایت دیگر  
شاهین محمدصادقی ، نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی صبح امروز در نشست خبری از کاندیداتوری خود در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری خبر داد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۶:۳۶    
نصف جهان: مدیرعامل شرکت پسماند شاهین شهر گفت: فشارهای سیاسی برای استخدام نیروهای غیر متخصص و مازاد در مدیریت پسماند شاهین شهر آزاردهنده است. مسعود عارفیان جزی در گفت وگو با مهر خاطرنشان ساخت: شرکت پسماند شهرستان های شاهین شهر، میمه ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۵:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
اصفهان - مدیرعامل شرکت پسماند شاهین شهر گفت: فشارهای سیاسی برای استخدام نیروهای غیر متخصص و مازاد در مدیریت پسماند شاهین شهر آزاردهنده است.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۷:۳۶   + ۱۵ سایت دیگر  
همشهری: ورود هیأت سیاسی و اقتصادی کره جنوبی به تهران، بازار اظهارنظرها درباره مذاکره برای تداوم همکاری و از سرگیری تولید مشترک لوازم خانگی با برندهای کره ای سامسونگ و ال جی را در ایران داغ کرده است. ...
روزانه نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۲۳:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس کل بانک مرکزی با تاکید بر برخورد منصفانه و فارغ از فشارهای سیاسی بانک جهانی و صندوق بین المللی پول در حمایت مالی از کشورهای عضو، خواستار گسترش همکاری ها در زمینه انتقال دانش فنی تولید واکسن و توزیع عادلانه آن و تأمین سرمایه و اعطاء منابع برای توسعه کشورهای کم درآمد شد. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۲۳:۳۲   + ۱۵ سایت دیگر  
رییس کل بانک مرکزی با تاکید بر برخورد منصفانه و فارغ از فشارهای سیاسی بانک جهانی و صندوق بین المللی پول در حمایت مالی از کشورهای عضو، خواستار گسترش همکاری ها در زمینه انتقال دانش فنی تولید واکسن و توزیع عادلانه آن و تأمین سرمایه و اعطاء منابع برای توسعه کشورهای کم درآمد شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۲۱:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
به موازات فشارهای سیاسی برخی گروه ها بر دولت عراق برای تحمیل نظرات خود در گفت وگوی راهبردی قریب الوقوع میان بغداد و واشنگتن که چهارشنبه این هفته آغاز خواهد شد، مسئولان عراقی پیش بینی می کنند حملات علیه منافع امریکا در این کشور افزایش یابد.
رییس کل بانک مرکزی ضمن تاکید بر برخورد منصفانه و فارغ از فشار های سیاسی بانک جهانی و صندوق بین المللی پول در حمایت مالی از کشورهای عضو، گسترش همکاری ها در زمینه انتقال دانش فنی تولید واکسن و توزیع عادلانه آن و تأمین سرمایه و اعطاء منابع برای توسعه کشورهای کم درآمد را خواستار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۵:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
لندن – ایرنا – دولت انگلیس در ادامه تشدید فشارهای سیاسی علیه دولت کودتایی میانمار، یک تعاونی دیگر متعلق به ارتش این کشور را تحریم کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۰۹:۵۸    
دهلی نو-ایرنا- نپال و میانمار در جنوب آسیا در سال 1399، یک سال جنجالی را تجربه کردند. جدا از چالش اصلی کرونا، دو کشور با مهمترین تحولات سیاسی خود از جمله تغییر در ترکیب پارلمان های حزبی، تنش های مرزی رو به رو بوده و حتی در میانمار یک کودتای نظامی رخ داد که اعضای دولت آن همچنان دربند قرار دارند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۲:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
در حالی که بانک های مرکزی متاثر از کرونا و تصمیمات سیاسی در مسیر چاپ پول قرار دارند اما با کمال تعجب برخی اقتصاددانان معتقدند که تورم ناشی از این تصمیمات جای نگرانی ندارد ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۹:۲۹   + ۱۱ سایت دیگر  
دولت انگلیس در ادامه تشدید فشارهای سیاسی علیه دولت کودتایی میانمار، یک هولدینگ تجاری متعلق به ژنرال های این کشور را تحریم کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۷:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
لندن – ایرنا – دولت انگلیس در ادامه تشدید فشارهای سیاسی علیه دولت کودتایی میانمار، یک هولدینگ تجاری متعلق به ژنرال های این کشور را تحریم کرد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۰۲:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: با اجرایی شدن برجام، درهای زیادی به روی بخش های سیاسی، اقتصادی، گردشگردی و ... ایران باز شد، ایران از انزوایی یک دهه ای درحال خارج شدن بود که دونالد ترامپ همچون سنگی بزرگ در مسیر قرار گرفت و تحریم ها و فشارهای سیاسی بیشتر و گسترده تر از قبل علیه ایران به کار گرفته شد ...
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۱۰:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
قرارگاه خاتم الانبیاء با وجود همه فشارهای سیاسی و اقتصادی توانست پروژه های بزرگ شهر کرمان به اتمام برساند.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۰۹:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
تصمیم بانک های خارجی در انسداد حساب ایرانی ها، درنتیجه فشارهای سیاسی و اقتصادی ناشی از تحریم های ثانویه آمریکا به ویژه کاتسا بوده است، تصمیمی که بیشتر مسئله هزینه و فایده را برای این بانک ها مطرح نموده و با این حساب ...
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ - ۱۵:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
داوران خارجی سی وهفتمین دوره مسابقات بین المللی قرآن ایران تأکید کردند که ایران حتی در شرایط همه گیری کرونا و فشارهای سیاسی و اقتصادی که از سمت بیگانگان بر آن وارد است، بار دیگر بر جمع کردن برادران مسلمان جهان گرد قرآن موفق عمل کرد.
برترین ها / اصلاحات نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۷:۲۸   + ۱۹ سایت دیگر  
اعتمادآنلاین: یک عضو فراکسیون امید مجلس دهم گفت: این روزها عدم توان در تصمیم گیری توسط رئیس جمهوری علنی تر و آشکارتر و او به نوعی کتک خور نظام شده است و اکثر افراد جامعه تمامی ضعف ها را از ناتوانی رئیس جمهور می دانند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۰:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- جمهوری اسلامی ایران به عنوان عضو رسمی آژانس بین المللی انرژی اتمی به تعهدات خود در قبال این نهاد پایبند بوده و در مقابل از آژانس به عنوان یک نهادمستقل فنی-حقوقی، انتظار دارد فارغ از فشارهای سیاسی برخی قدرتها، حقوق همه اعضا را در برخورداری از مزایای عضویت در این نهاد به رسمیت بشناسد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۹:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
یک روزنامه لبنانی با اشاره به تداوم اختلافات رئیس جمهور و نخست وزیر مکلف این کشور بر سَر تشکیل کابینه جدید، اعلام کرد: میشل عون صراحتا گفته است که تسلیم فشارهای سیاسی نمی شود.
تقریب   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۴۵    
مروری بر تاریخ مبارزه میان مسلمانان و دشمنان نشان می دهد که مسلمانان، در طول تاریخ، همواره با فشارهای سیاسی زیادی رو به رو بوده اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۳:۲۲   + ۱۵ سایت دیگر  
دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا گفت: این حقیقت را آمریکایی ها و اروپایی ها باید بفهمند که علی رغم فشارهای سیاسی و اقتصادی آنها، ایران قدرتمند شده و از حقوق خود دفاع خواهد کرد.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۶:۲۸   + ۶۰ سایت دیگر  
برترین ها: عبدالناصر همتی در یادداشت اینستاگرامی خود نوشت: امروز 4 اسفند ماه 99 به درخواست سفارت خانه های کره جنوبی و ژاپن در تهران، ملاقات های جداگانه ای با سفرای دو کشور یاد شده داشتم ...
بانکداری الکترونیک   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۵:۰۹   + ۸۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، در این دیدار که صبح امروز به درخواست سفارت ژاپن در ایران برگزار شد، همتی با اشاره به ملاقات پیشین با مقامات ارشد کشور ژاپن و یادآوری تاکیدات خود مبنی بر پایان دوران فشار حداکثری دولت پیشین آمریکا ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۰:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
انگلیس در ادامه بازی های دیپلماتیک خود و فشارهای سیاسی بر کشورهای غیر همسو با لندن، قصد دارد موضوع سین کیانگ چین را در شورای امنیت مطرح کند.
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۰:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
سفر رئیس قوه قضاییه به استان گیلان و بررسی مشکلات مختلفی که گریبانگیر حوزه های مختلف در بخش های اقتصادی، تولیدی و صنعتی گیلان است می تواند امیدها را در ایجاد نهضت فساد ستیزی به دور از هرگونه جوسازی و فشارهای سیاسی در استان افزایش دهد.
هم اندیشی   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۲:۵۰    
اقدامات دولت در راستای اجابت درخواست های آژانس در کنار موضع وزیر اطلاعات مبنی بر امکان تغییر تصمیمات استراتژیک ایران تحت فشار خارجی مانند دو لبه ی یک قیچی عمل کرده و نتیجه ای جز افزایش فشارهای سیاسی و اجماع علیه ایران ندارد.
عصر کاسپین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۶:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
معاون دادگستری گیلان گفت: مشکلات پادگان حسن رود انزلی و کارخانجات ورشکسته گیلان توسط رئیس قوه قضائیه رصد شده و به جد مورد بررسی قرار می گیرد. عصر کاسپین ...
با توجه به اعلام رئیس کل بانک مرکزی مبنی براینکه نرخ بهره بین بانکی در روزهای آتی به 18 تا 18.5 درصد می رسد، یک تحلیلگر اقتصادی معتقد است: بانک مرکزی نباید اجازه دهد این نرخ کاهش یابد زیرا، اثرات تورمی شدیدی دارد و اگر نرخ بهره بین بانکی خیلی کاهش پیدا کند ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۵:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
یک نماینده پارلمان عراق در سخنانی تأکید کرد: برخی فشارهای سیاسی و بین المللی برای آزادی تروریست های بازداشتی در عراق وجود دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۳:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
یک نماینده پارلمان عراق از فراکسیون صادقون از وجود فشارهای سیاسی و بین المللی و صرف وجوه مالی برای آزادسازی تروریست ها خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۰۹:۴۲   + ۱۵ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار سرمایه با اشاره به اینکه افزایش ناگهانی ضریب نفوذ بورس در بین مردم سبب واکنش های سیاسی مسئولان شده است افزود این فشارهای سیاسی بازار سرمایه را از ساختار اصلی خود دور کرده است.
مرجع موبایل ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۴:۴۴    
واحد خبر mobile.ir : از زمانی که هواوی به بزرگترین سازنده گوشی های هوشمند در جهان تبدیل شد، کمتر از یک سال می گذرد. با این حال روند صعود این کمپانی با فشارهای سیاسی آمریکا بسیار کند شد و مدیران آن ناچار شدند برای برپا نگاه داشتن کسب وکار خود، زیربرند آنر را به فروش برسانند ...
همشهری   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۰۰:۱۷    
آرش نهاوندی روزنامه کریستین ساینس مانیتور در تاریخ 11ژوئن 2010(21خرداد 1389) در گزارشی به سفر محمود احمدی نژاد رئیس جمهور ایران به چین اشاره کرد و نوشت ...
جام جم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۳:۳۷    
سیاست های فرانسه طی سال های گذشته تابعی از سازوکارهای دیپلماسی اجبار، همکاری های حقوقی و فشارهای سیاسی علیه ایران بوده است.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۰۹:۵۷    
روزنامه سلام – 7 بهمن 1375 نامزدی حجت الاسلام و المسلمین خاتمی برای ریاست جمهوری قطعی شد ؛ خبر روزنامه سلام آغازگر دوره تازه ای در سیاست ورزی جمهوری اسلامی بود. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۰۷:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
سازمان تامین اجتماعی به منظور دستیابی به اهداف سند درمان 1404 و توزیع عدالت، به سراغ طرح سطح بندی خدمات درمانی رفته است اما باید دید در این مسیر چه تهدیدهایی پیش رو دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
یکی از نمایندگان ائئلاف سائرون در پارلمان عراق به دلیل واقعی تغییر موعد برگزاری انتخابات پارلمانی این کشور اشاره کرد و تغییر موعد را در راستای اختیارات نخست وزیر عراق ندانست.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۳:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
سرمربی ذوب آهن طبق مصوبه هیئت مدیره و اولیتماتوم داده شده نتوانست از فرصتش برای ابقا استفاده کند و بدین ترتیب باید از سمت خود کنار برود.
خانه خشتی   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۲۲:۲۷    
روز گذشته خبری منتشر شد مبنی بر اینکه سرپرست جوان باشگاه مس کرمان بازنشستگان شاغل در این باشگاه را کنار گذاشت، حرکتی که علیرغم برخی فشارهای سیاسی بر وی، با واکنش های مثبت فراوانی همراه بود و تحسین بسیاری را نیز به همراه داشت.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۴:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
به واسطه نبود قانون جامع توسعه حمل ونقل و هموار بودن مسیر های جایگزین تعریف پروژه های عمرانی از جمله فشارهای سیاسی بعضی از نمایندگان مجلس، هر ساله به تعداد پروژ ه های عمرانی که ردیف بودجه اختصاصی دریافت می کنند، افزوده می شود.
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۲:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
برنامه گفتگوی سیاسی رادیو گفت وگو با موضوع بررسی بصیرت در نگاه و مشی مصباح انقلاب و با حضور حجت الاسلام علی معتمدی، استاد حوزه و دانشگاه و دکتر علی یاسمی، کارشناس پژوهشکده تحقیقات راهبردی مجمع تشخیص مصلحت نظام به صورت تلفنی گفتگو کرد. ...
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۳:۲۲   + ۱۴ سایت دیگر  
محمود واعظی بر لزوم بررسی دو لایحه باقی مانده مرتبط با FATF در مجمع به دور از فشارهای سیاسی و اجتماعی شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۱:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون انرژی مجلس با اشاره به اینکه حدود 6 است که پتروشیمی های استان تعطیل هستند،گفت: اگرچه قرار بود پتروشیمی های فیروزآباد، فسا، جهرم، ممسنی، داراب، کازرون و ... ...
مجلس شورای اسلامی   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۶:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون قضایی مجلس با بیان اینکه قطعنامه ضدحقوق بشری اروپا علیه ایران توهین به حقوق و عقلانیت است، گفت: پارلمان اروپا تحت فشارهای سیاسی برخی دولت های اروپایی و آمریکا چنین قطعنامه ای را صادر کرد.