سه شنبه ۱۶ خردادساعت ۱۹:۲۳Jun 2023 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «توطئه غرب»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۰۹:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
حدود 31 سال پیش ماجرای تیراندازی در رستوران میکونوس برلین، با جوسازی غرب به بحرانی علیه ایران بدل شد. پس از این حادثه، دادگاه برلین طی یک حکم مغرضانه ، ایران را مسئول این تیراندازی خواند. متعاقب آن بلافاصله سفرای اروپایی از ایران خارج شدند.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۴:۲۴   + ۲۰ سایت دیگر  
حمایت ایران از تشکیل دولت قوی در لبنان، ضرورت جلوگیری از توطئه غرب و تلاش برای ایجاد فضای مطلوبی برای حل و فصل مسالمت آمیز مشکلات در منطقه از جمله محورهای مباحث مطرح در دیدارهای رییس شورای راهبردی روابط خارجی با مقامات لبنانی و سوری بود.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۰۹:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
ابوالفضل بهشتی، عضو اتاق فکر اتحادیه اروپا با بیان اینکه غرب می داند اگر ایران در دوره کنونی دچار مشکلات امنیتی شود از حمایت شورای همکاری خلیج فارس و دیگر کشورهای متحدش برخوردار خواهد بود ...
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۵:۲۴   + ۴۶ سایت دیگر  
با توجه به توطئه غرب برای ایجاد تفرقه بین جوامع اسلامی مقرر شد در موضوع جوانان و مقابله با تهاجم فرهنگی غرب، ارتباطات بیشتری بین علما و اندیشمندان دو کشور برقرار شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۴:۳۴   + ۲۵ سایت دیگر  
سیدکمال خرازی، رئیس شورای راهبردی روابط خارجی که برای یک دیدار سه روزه در دمشق به سر می برد، با محمد عبدالستار السید، وزیر اوقاف سوریه دیدار کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۰۹:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: نماینده روسیه در سازمان های بین المللی در وین در پی ادعای شبکه بلومبرگ درباره سطح غنی سازی در ایران، آن را عمل رایج رسانه های غربی تلقی کرده و با توجه به نزدیک بودن زمان برگزاری نشست شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی ...
نبض بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۴:۵۶   + ۵۴ سایت دیگر  
طالبان استفاده از داروهای جلوگیری از بارداری مانند قرص ضد بارداری را ممنوع کرده و استفاده از آن را توطئه غرب برای کنترل جمعیت افغانستان دانسته است.
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۵:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
طالبان استفاده از داروهای جلوگیری از بارداری مانند قرص ضد بارداری را ممنوع کرده و استفاده از آن را توطئه غرب برای کنترل جمعیت افغانستان دانسته است
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۲۲:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
محمود فاضلی پژوهشگر مسائل بین الملل پس از سوزاندن قرآن کریم و اهانت به مقدسات مسلمانان در سوئد برخی کشورهای عضو اتحادیه اروپا و آمریکا به شهروندان خود درباره سفر به ترکیه هشدار دادند: در ترکیه خطر تروریسم وجود دارد، به این کشور سفر نکنید ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۴:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
صحنه سیاسی لبنان با توجه به انتخاب نشدن رئیس جمهور با بن بست مواجه شده که عاملی برای دخالت های خارجی در این عرصه است. برگزاری نشست هایی با موضوع لبنان بیشتر از آنکه به دنبال خروج این کشور از بن بست موجود باشد، به دنبال ایجاد درگیری های سیاسی و گسترش آن به موضوعات فرقه ای و قومی است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۰۰:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
مهر نوشت: در حالی که وزیر کشور ترکیه از توطئه غرب برای ضربه زدن به بخش گردشگری این کشور سخن گفته است، وزارت خارجه ترکیه سفیران 9 کشور که کنسولگری کشورشان را در استانبول بسته اند، احضار کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۹:۰۷   + ۱۷ سایت دیگر  
در حالی که وزیر کشور ترکیه از توطئه غرب برای ضربه زدن به بخش گردشگری این کشور سخن گفته است، وزارت خارجه ترکیه سفیران 9 کشور که کنسولگری کشورشان را در استانبول بسته اند، احضار کرد.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۴:۵۶    
حوزه / امام جمعه قمصر، با بیان اینکه نباید از توطئه غربی ها علیه انقلاب اسلامی ایران غفلت کنیم، گفت: سابقه غرب نشان می دهد هر زمان وضعیت داخلی کشورهایشان وارد بحران می شود، با ایجاد فضای حاشیه ای به دنبال انحراف افکار عمومی از داخل و هدایت آن به سمتی ورای مطالبات اقتصادی و سیاسی مردم هستند.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۷/۲۳ - ۱۱:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
دولت های استعماری با تبلیغ و عرضه انواع پوشاک های نامناسب در جوامع اسلامی اغراضی را دنبال می کنند و با طرح مدل های مبتذل، با رنگ های مهیج و تحریک کننده که جذابیت ظاهری دارد، در تحریک قوای شهوانی و روحی، تخدیر قوای عقلی را هدف گیری می کنند تا شهوترانی و فحشا را در کشورهای جهان سوم رواج دهند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۶/۰۷ - ۰۸:۳۷    
اقدام سلمان رشدی آغاز حرکتی برنامه ریزی شده برای هدم اسلام بود که امام خمینی (ره) با صدور حکم ارتداد سلمان رشدی توطئه غرب را در نطفه خفه کرد.
شهدای ایران   ۱۴۰۰/۱۲/۰۷ - ۱۶:۰۳    
شهدای ایران : دیدیم حکام منطقه و جهان را که با کمک آمریکا به قدرت رسیدند و پس از مدتی سرنگون شدند، به این دلیل که به جای تکیه به ملتشان، به آمریکا تکیه کردند مانند شاه ایران که فکر می کرد می تواند با کمک آمریکا مردم ایران را سرکوب کند اما فرار کرد و عاقبتش چه شد. ...
آنا   ۱۴۰۰/۱۲/۰۱ - ۰۰:۰۰    
به نظر می رسد تنها راه نجات اوکراین که از سال 2014 تابه حال به دلیل خودبزرگ بینی یک طیف سیاسی این کشور، بی تجربگی مردم و توطئه غرب در بحرانی ساختگی به سر می برد واقع بین شدن دولتمردان کی اف باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۱۸ - ۱۷:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
دبیرکل جنبش اسلامی نیجریه گفت: کشورهای غربی برای حفاظت از رژیم صهیونیستی، توطئه جدیدی برای راه اندازی جنگ جهانی سوم در سر دارند.
موج رسا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۸ - ۱۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه ماهنشان با بیان اینکه حماسه 9 دی از جمله نقاط عطف در تاریخ بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در ایران است که توانست یکی از پیچیده ترین و سخت ترین توطئه ها علیه کشور را خنثی سازد، گفت: تثبیت اقتدار مردمی و معنوی انقلاب و رهبری، تثبیت نقش و جایگاه ولایت، تقویت انسجام مردم و نظام ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۰:۲۵   + ۲۰ سایت دیگر  
پس از گذشت دو سال از وقایع تلخ آبان 98، پرسش این است که اصرار بر افزایش نرخ بنزین، بدون مقدمه سازی و آماده سازی افکار عمومی توسط دولت دوازدهم با وجود نظر متفاوت رؤسای قوای مقننه و قضاییه بر اجرای طرح به شکل دیگر و تأکید و هشدار کشور های همسایه مبنی بر برنامه و توطئه بیگانگان برای ایجاد ناامنی و ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۲۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام روحانی با بیان اینکه محکوم کردن جمهوری اسلامی ایران به نقض حقوق زنان توطئه غرب است گفت: دشمنان از حضور فعال زنان ایران اسلامی در عرصه های مختلف کشور بهت زده اند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۱۸ - ۲۱:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
ایرنا نوشت:سرگئی لاوروف وزیر امور خارجه روسیه گفت که غرب برای زیر سوال بردن انتخابات دومای روسیه که ماه آینده میلادی برگزار خواهد شد، آماده می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ - ۱۰:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
ساخت واکسن ایرانی کرونا، نشانه بزرگ ابطال توطئه غرب است و نشان داد می شود ضمن حفظ فرهنگ و هویت و اعتقاد پیشرفت هم کرد و ای بسا، معتقدان به ظرفیت های داخلی، عاملان توسعه و پیشرفت این کشور هستند، که هستند.
پیام فوری   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۲:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
گائو یوسی (Gao Yousi) ویدئو بلاگر اسرائیلی که در جریان سفر اخیر خود به شهرستان شایا (Shaya)، استان آکسو در منطقه خودمختار شین جیانگ چین، مکانیزه شدن صنعت پنبه در این منطقه را از نزدیک تجربه کرده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۹:۰۱    
افزایش خطر گروه های برتری طلب سفید پوست در جهان، محبوبیت واکسن روسی کرونا، رزمایش های مشترک آمریکا و فیلیپین و تلاش غرب برای جنگ افروزی میان روسیه و اوکراین، از مهم ترین خبر های 14 ساعت گذشته بود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۰۶:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
تحلیلگر سیاسی مصر تاکید کرد که نخستین راهکار بحران لیبی، آشتی ملی است و دولت وحدت ملی در این کشور در سایه تلاش جبهه غرب برای ادامه بحران راه به جایی نخواهد برد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۰:۵۷    
"با گذشت 10 سال از آغاز توطئه غرب و در رأس آن آمریکا علیه سوریه به خاطر ذخایر نفت و گاز این کشور، امروز شاهد آن هستیم که مقاومت ملت و ارتش سوریه این توطئه را خنثی کرده و ملت سوریه در داخل و خارج این کشور نسبت به این توطئه ها برای تجزیه کشورشان آگاه شده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۲:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
دانشمند علوم پزشکی با اشاره به دستور رهبر انقلاب درباره عدم خرید واکسن از آمریکا و انگلیس گفت: این کشورها، کشورهای شیطان صفتی هستند و این عاقبت اندیشی معظم له بود که به موقع توانستند توطئه غرب و آمریکا را مهار کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۱:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
مسکو- ایرنا - ماریا زاخارووا سخنگوی وزارت امورخارجه روسیه گفت: کشورهای غربی کارزار اطلاعاتی گسترده ای را برای بی ثبات کردن اوضاع روسیه آغاز کرده اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۵:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
یک تحلیلگر مطرح لبنانی، سه هدف توطئه آمیز دشمنان لبنان و مقاومت برای مداخله در امور سیاسی این کشور را تشریح کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۲۱:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
رامین مهمان پرست گفت: امنیت و استقلال برخی از کشور های منطقه مدیون فداکاری ها و تلاش های سردار سلیمانی است. سردار سلیمان در کشور ما نماد وحدت و مقاومت در برابر تجاوز است.
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- پسرعمومی دیکتاتور سابق لیبی گفت: کل بهار عربی، یک توطئه از سوی غرب بود. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از فرانس24؛ احمد قذاف الدم پسرعمو و مشاور معمر قذافی دیکتاتور سابق لیبی بود. او جزیی از حلقه اصلی اطرافیان قذافی به شمار می رفت ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۰۹:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
مسکو - ایرنا - به عقیده بسیاری از تحلیل گران الکسی ناوالنی وبلاگ نویس روس و منتقد اصلی پوتین که مدتی دربیمارستانی در آلمان بستری بود، اهرم فشار کشورهای غربی بر روسیه با متهم کردن مسکو به مسموم کردن وی می باشد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۲:۰۱   + ۸۸ سایت دیگر  
جمعی از علمای اسلام علاوه بر حمایت از پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر محکومیت توهین نشریه فرانسوی به ساحت پیامبر اکرم(ص) اعلام کردند در پس توطئه غرب دست های رژیم صهیونیستی مشخص است.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۰۰:۲۱    
در جریان دو دهه 40 و 50 شمسی، اصحاب نظریه توطئه غرب زدگی توطئه سکوت درباره مشروطیت را به استراتژی ماهرانه ای برای جانشین کردن نظریه نظام آزادی و حکومت قانون مشروطیت با ایدئولوژی های توتالیتر تبدیل کردند ...
ابنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۰۹:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
هزاران نفر از مسلمانان پاکستان علیه اقدام توهین آمیز شارلی ابدو نشریه فرانسوی به مقدسات اسلامی، دست به تظاهرات زده و توطئه غرب برای دامن زدن به اسلام هراسی را محکوم کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۱۵:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
اسلام آباد - ایرنا - صدها نفر از اقشار مختلف پاکستان، فعالان سیاسی و مذهبی این کشور امروز پس از اقامه نماز جمعه علیه اقدام توهین آمیز" شارلی ابدو" نشریه فرانسوی به مقدسات اسلامی، دست به تظاهرات زده و توطئه غرب برای دامن زدن به اسلام هراسی را محکوم کردند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۴ - ۰۵:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
یک عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: پیام اصلی وصیت نامه امام خمینی(ره)این است که ملت باید برای حفظ نظام و ولایت فقیه اهتمام داشته باشند و از توطئه غرب و دشمنان اسلام و نظام غفلت نکنند.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۲/۲۰ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر – گروه بین الملل – سیده زهرا میرظفرجویان : نسل پیشین و جدید فلسطین روز 14 می سال 1948 را همواره به خاطر دارد. روزی که فلسطینی ها از آن با عنوان روز نکبت (یوم النکبه ) یاد می کنند و اکنون 72 سال از آن می گذرد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۲/۲۰ - ۱۱:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
استفن لندمن معتقد است که تأسیس اسرائیل یک توطئه غربی برای گسترش نفوذ در قسمتی از دنیا بود که آنها در آن نقشی نداشتند تا کنترل ذخایر نفتی منطقه را در دست بگیرند.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۲۱:۲۵   + ۲۸ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا در واکنش به انتشار تصاویری در فضای مجازی در خصوص وجود قرص های اکستازی در داخل خوراکی ها، گفت: تاکنون موردی از وجود قرص های اکستازی در داخل محصولات غذایی تولید داخل نداشته ایم.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۲۲:۰۳    
مروان معاضر در تحلیلی که بر روی پایگاه اینترنتی موسسه کارنگی منتشر شد، نوشت: بسیاری معتقدند بهار عربی که با خودسوزی یک دستفروش تونسی در سال 2010 آغاز شد با شکست خاتمه یافت. از سال 2013 تا کنون، به استثنای تونس، مستبدان کنترل را در سراسر جهان عرب به دست گرفته یا دوباره به دست آورده اند. ...
روز پلاس   ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۰۴:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
سید حسین نقوی حسینی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در صفحه شخصی خود در توییتر درباره توطئه جدید غربی ها در مورد برجام نوشت:
مشرق نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۰۸ - ۱۷:۲۸    
به گزارش مشرق ، سید حسین نقوی حسینی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در صفحه شخصی خود در توییتر درباره توطئه جدید غربی ها در مورد برجام نوشت:
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۰۸ - ۰۹:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به اظهار نظر رئیس جمهور و سخنگوی دولت درباره تغییر جزئیات برجام گفت: این حرف بخشی از توطئه غرب است و نباید در زمین آنها بازی کنیم.
سلام نو / ایلنا   ۱۳۹۸/۰۵/۰۵ - ۰۹:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، طارق برغاوی ، مدرس ارشد امنیت بین المللی در مرکز مطالعات بین الملل دانشگاه کمبریج و استاد روابط بین الملل دانشگاه ال اس ایی انگلیس است. جنگ و امپریالیسم بخش اعظم حوزه مطالعاتی وی را تشکیل می دهد. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۳/۱۸ - ۲۳:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا - رییس دفتر نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه های خوزستان گفت: کلید واژه معامله قرن خروج مساله فلسطین از دستور کار امت اسلامی است اما ایران اسلامی و جبهه مقاومت با اقتدار مقابل این توطئه غرب ایستاده است.
جماران   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۵:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
آیت الله سید احمد علم الهدی روز سه شنبه در جلسه تفسیر سوره احزاب در مهدیه مشهد با اشاره به فتنه جدید آمریکا علیه جمهوری اسلامی افزود: رهبر معظم انقلاب اسلامی به درستی توطئه غرب را برای مردم بازگو کردند که در این فتنه جدید نیز آمریکا شکست می خورد. ...