جمعه ۰۴ تیرساعت ۰۵:۲۹Jun 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «برجامی»

شفقنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ - ۱۲:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا- کاخ سفید تاکید کرد: مسدود کردن دامنه وب سایت های ایرانی از سوی وزارت دادگستری انجام شده است. به گزارش شفقنا به نقل از پایگاه اینترنتی کاخ سفید، جن ساکی سخنگوی کاخ سفید گفت:مسدود کردن دامنه سایت های ایرانی از سوی وزارت دادگستری آمریکا انجام شده و ربطی به مذاکرات برجامی ندارد ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ - ۰۹:۵۲    
با مشخص شدن نتایج انتخابات ریاست جمهوری در ایران، دورنمای انعقاد یک موافقتنامه استثماری با جمهوری اسلامی به نحوی که دست بالا با غرب باشد کمرنگ تر شده است ...
حامیان ولایت   ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ - ۰۹:۲۵   + ۱۸ سایت دیگر  
یک مقام بلندپایه دولت ایالات متحده از آمادگی هیأت مذاکره کنندگان این کشور برای بازگشت به وین جهت انجام هفتمین دور از گفتگوهای غیرمستقیم با ایران خبر داد.
ناطقان   ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ - ۰۹:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
یک مقام ارشد آمریکایی که نخواست نامش فاش شود گفت مقامات آمریکا آماده اند تا در صورت موافقت تهران به دور هفتم مذاکرات غیرمستقیم هسته ای وین در مورد بازگشت به توافقنامه هسته ای سال 2015 باز گردند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ - ۰۶:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
پروفسور نادر انتصار می گوید آنچه آمریکا به ایران پشنهاد کرده است تعلیق 120 روز یا 180 روز تحریمها است. یعنی همان نسیه قول دادن و نقد گرفتن که منجر به نادیده گرفتن تعهدات برجامی شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ - ۰۱:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
سرگئی ریابکوف معاون وزیر امور خارجه و مذاکره کننده ارشد هسته ای روسیه اعلام کرد که مذاکرات برای احیای برجام عملا به مرحله نهایی رسیده است.
یک سخنگوی وزارت خارجه آمریکا گفته تا زمانی که در مذاکرات وین بر سر تمامی موضوعات توافق حاصل نشود توافق نهایی حاصل نخواهد شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ - ۰۰:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : در پنجمین روز هفته، دلار از مسیر افزایشی خارج شد. روز چهارشنبه، اسکناس آمریکایی 110تومان از ارزش خود را از دست داد و در محدوده 24هزار و 120تومان قرار گرفت ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ - ۰۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : بازار سهام شروع سبزی را برای تابستان رقم زده است، به طوری که در دو روز ابتدایی اولین ماه این فصل شاهد رشد نماگرها و ثبت رکوردهای متعدد هستیم. این موضوع امید تازه ای به سهامداران بخشیده است ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۲۳:۵۲   + ۲۷ سایت دیگر  
سخنگوی کاخ سفید، تاکید کرد که بین دو موضوع توقیف دامنه های وبسایت های خبری مرتبط با ایران و گفت وگوهای وین، ارتباطی وجود ندارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۲۳:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
کاخ سفید اعلام کرد مسدود کردن وبسایت های ایرانی به مذاکرات برجامی در وین ارتباطی ندارد و مساله ای جدا است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۲۰:۱۴   + ۲۹ سایت دیگر  
فارس : یک مقام دولت فرانسه با هشدار درخصوص اتمام زمان مذاکرات هسته ای ایران در وین گفت، در صورت عدم پیشرفت در مذاکرات، نیاز به اتخاذ تصمیمات دشوار است.
اقتصاد آنلاین / خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۸:۴۵   + ۳۸ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه تاکید کرد که دور آتی گفت وگوهای وین درخصوص احیای برجام، ممکن است آخرین مرحله مذاکرات باشد.
ایرنا: رئیس دفتر رئیس جمهور خبر داد که:تحریم های بیت رهبری رفع می شود. واعظی: * (در رابطه با نهایی شدن متن تواف): همه موارد از بیمه، نفت و کشتیرانی توافق شد و حدود یک هزار و 40 تحریم دوران ترامپ طبق این توافق برداشته می شود ...
کاماپرس   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۵:۳۹    
امروز تا ساعت 14 قیمت دلار در بازار داخلی معادل 24 هزار و 208 تومان بوده که نسبت به دیروز 59 تومان کاهش قیمت داشت. قیمت یورو هم با 65 تومان افت نسبت به روز گذشته معادل 28 هزار و 291 تومان اعلام شد. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۵:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
مقام آلمانی بر روند سخت و پیچیده مذاکرات برجامی تاکید کرد
الف   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۳:۴۵    
رئیس دفتر رئیس جمهور: درباره برداشتن تحریم های اقتصادی در مذاکرات وین توافق شده است. در پی مذاکرات برجامی اخیر، بیش از هزار و 40 تحریمی که از زمان ترامپ به ایران تحمیل شده، برداشته خواهد شد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۰۸:۵۰    
خبرگزاری میزان - حسین کنعانی مقدم در روزنامه حمایت نوشت:ششمین دور از گفتگو های وین که از اوایل بهار سال جاری آغاز شده بود، سه روز پیش پایان یافت تا به گفته سید عباس عراقچی ، طرف های مذاکره کننده برای اتخاذ تصمیم در خصوص موضوعات مهم باقی مانده به پایتخت های خود بازگردند ...
اقتصاد آنلاین / فرادید   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۰:۳۲   + ۱۲ سایت دیگر  
اولین روز از تابستان برای سهامداران با رشد 56/ 1درصدی شاخص کل بورس تهران پایان یافت که بیشترین رشد درصدی این نماگر از 8 خردادماه بود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۰۷:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا با اشاره به مذاکرات طرف های برجام در وین، گفت که هدف اولیه آمریکا بازگشت دوجانبه به پایبندی به تعهدات برجامی است.
مشخص شدن نتیجه انتخابات ریاست جمهوری در ایران و در جریان بودن مذاکرات با قدرت های جهانی بر سر احیای برجام، ناخودآگاه اثر این متغیرها بر بازار نفت را به ذهن می رساند.
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۶:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
چه برجام ظرفیت داشته باشد یا نداشته باشد (که ندارد) آمریکا باید تمام تحریم ها را لغو کند
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۵:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
بازار ارز دوباره روی دور صعودی قرار گرفته و دلار از 23600تومان روز شنبه، به 24250تومان در بازار امروز افزایش یافته که به گفته فعالان بازار ارز این روند نتیجه جوسازی نوسان گیران پیرامون اظهارات برجامی به ظاهر متفاوت رییس جمهور فعلی و منتخب دوره سیزدهم است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۵:۰۵   + ۱۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از تشکیل کمیته برجامی دولت و مجلس با محوریت شورای عالی امنیت ملی خبر داد.
برترین ها / ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۳:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
ایلنا: مقام روس توضیحی در مورد توقف مذاکرات برجامی در توییتر خود منتشر کرد. میخائیل اولیانوف، نماینده روسیه در وین در توییتی نوشت: نشست کمیسیون مشترک برجام مذاکرات را متوقف کرد. چه مدت؟ ممکن است یک هفته و شاید 10 الی 12 روز. مهم نیست ...
اقتصاد آنلاین / ناطقان   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۲:۱۱   + ۴۱ سایت دیگر  
سخنگوی دولت تاکید کرد :انتظار می رود جریانهای سیاسی که در این انتخابات حامی کاندیدای پیروز نبودند نیز با دوراندیشی آینده نگرانه در کنار دولت بایستند.
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۱:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
این روزها تیم مذاکرات ایران برای احیای برجام در حال مذاکره با طرف های این توافق می باشند. علاوه بر اینکه یک چشم سهامداران بر تابلوی بورس سعادت آباد است، یک چشم آن ها نیز بر مذاکرات برجامی در وین است تا ببینند سرانجام چه خواهد شد. توافق یا عدم توافق برجام چه تاثیری بر بورس می تواند داشته باشد؟
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۰:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
یک استاد دانشگاه در گفتگویی با خبرآنلاین موضوع راستی آزمایی ها و لغو تحریم های برجامی را مورد بررسی قرار داد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۰۸:۳۵    
اظهارات رئیسی، مذاکرات برجامی در وین و نتایج انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر از مهمترین عناوین روزنامه های امروز ایران هستند.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۰۸:۰۹    
سهامداران عزیز در پایان باید اشاره کنیم که ریسک کاهش ارزش دلار هم زمان باخبر های نهایی برجام را فراموش نکنید و اگر دلار های بلوکه شده آزاد شود طبیعتاً سهم های دلاری نیز با نوسان همراه خواهند شد چراکه همان طور که میدانید سیاستگذاری دلار تنها و تنها در دستان دولت است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۰۶:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
نوسان بازارها در هفته گذشته با اخبار برجامی مرتبط بوده است و حواشی انتخابات ریاست جمهوری تأثیر قابل توجهی بر بازارها نداشته است. این در حالی است که قطعا مواضع رئیس جمهور آینده در رابطه با مناسبات بین المللی و سیاست های بازارساز در دولت آینده اثر معنی داری بر آینده قیمت دلار در روزهای آتی خواهد داشت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۰۴:۲۵   + ۱۷ سایت دیگر  
یک کارشناس مسائل بین الملل با تاکید بر این که مذاکرات برجامی و هر چه که به توافق رسید باید مورد حمایت قرار گیرد، گفت: به نظر می رسد مذاکره کنندگان در تلاش هستند که قبل از 24 تیر ماه یعنی زمان توافق برجام آن را به نتیجه برسانند و دو طرف هم تمایل دارند تا زودتر به نتیجه برسد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۰۱:۵۷   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا گفت: نتایج انتخابات ریاست جمهوری ایران بر بحث های جاری در وین درباره توافق هسته ای (برجام) تاثیری نخواهد داشت.
آفتاب یزد   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۰۱:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
یک کارشناس مسائل آمریکا با بیان اینکه آمریکایی ها تنها در مورد تحریم های ناشی از برجام می توانند قول دهند، تصمیم نهایی در زمینه مذاکرات برجامی را در حد و حدود روسای جمهور و اینکه کدام دولت اتخاذ کند، ندانست ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۰۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : سعید خطیب زاده، سخنگوی دستگاه دیپلماسی در نشست خبری این هفته خود گفت: صبح روز گذشته به دعوت آقای رئیسی، آقای ظریف به دیدار ایشان رفت. این دیدار حدود یک ساعت ونیم طول کشید و گفت وگوهای خوبی در مورد موضوعات برجامی و سیاست خارجی انجام شد و در ادامه نیز وزارت خارجه به عنوان یک نهاد ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۰۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : در شرایطی که برخی طرف های برجامی از نزدیک شدن مذاکره کنندگان به توافق نهایی خبر می دهند، منابع غربی روز یکشنبه 30خرداد به تهران هشدار دادند که مذاکرات وین برای احیای برجام، نمی تواند بدون محدودیت ادامه یابد ...
کیهان   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۲۲:۳۴    
آمریکا در رویکردی زیاده خواهانه خواستار مذاکرات در مورد منطقه، در ازای تعلیق 120 روزه تحریم های برجامی شده است.
اتاق نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۲۱:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
نخست) بعد از پایان دور ششم مذاکرات برجامی و اظهارنظرهایی که مذاکره کنندگان ایرانی در خصوص رسیدن به مرحله نهایی مذاکرات عنوان کرده اند به نظر می رسد که اختلافات و پرانتزهایی که به عنوان موارد اختلافی دو طرف در متن نهایی وجود داشت به حداقل رسیده است ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۹:۳۲   + ۴۵ سایت دیگر  
طبق اطلاعات به دست آمده از منابع شبکه خبری پرس تی وی، با پایان یافتن شش دور مذاکرات برجامی در وین، آمریکا همچنان بر اجرا نکردن تعهداتش ذیل برجام اصرار دارد.
اقتصاد آنلاین / خبر خودرو   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۷:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
نماینده روسیه در سازمان های بین المللی در خصوص هدف از وقفه ایجاد شده در مذاکرات وین و زمان آغاز دور بعدی گفت وگوهای احیای برجام توضیحاتی ارائه داد.
برترین ها / جماران   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۹:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
جماران: یک فعال رسانه ای اصولگرا با اشاره به نخستین نشست خبری حجت الاسلام و المسلمین سیدابراهیم رئیسی به عنوان رئیس جمهور منتخب، گفت: من از حرف های امروز آقای رئیسی چنین برداشتی نکردم که قصد دارد میوه برجام را بچیند ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه با بیان اینکه در حوزه سلامت منتظر لغو تحریم های آمریکا نبوده ایم، در رابطه با مذاکرات وین گفت: اجازه نخواهیم داد مذاکرات فرسایشی شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۷:۴۹    
از عملکرد ضعیف تیم حفاظت و نبود هیچ گونه فاصله گذاری اجتماعی تا توجه و تاکید رسانه های خارجی به مساله برجام و مذاکرات ایران و آمریکا بخشی از حواشی نخستین نشست رییسی در قامت رییس دولت سیزدهم بود.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۱۸:۰۷   + ۱۸ سایت دیگر  
نشست کمیسیون مشترک برجام به منظور جمع بندی رایزنی های انجام شده در دور ششم مذاکرات وین، با حضور ایران، گروه 1+4 و نماینده اتحادیه اروپا در گرندهتل شهر وین آغاز شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۳:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- خبرگزاری رویترز در گزارشی نوشت در صورت دستیابی به توافق در روند مذاکرات برجامی در وین و لغو تحریم ها، ایران آماده است تا صادرات نفت خود را به میزان قابل توجهی افزایش دهد.
انصاف نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۲:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: درباره انتقال و تحولات در نهاد ریاست جمهوری و رئیس جمهور جدید وزارت خارجه مسئولیت های کاملا مشخصی دارد و همواره با جدیت پیگیری کرده است و در حال حاضر با ستاد قبلی آقای رئیسی و کسانی که به عنوان نقطه تماس معرفی شدند در ارتباط هستیم ...
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۲:۱۳   + ۱۳ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه اقتصادی: قیمت نفت روز دوشنبه تحت تاثیر تقاضای قوی در فصل رانندگی تابستانی و توقف موقتی مذاکرات هسته ای تهران که به معنای تاخیر در بازگشت نفت ایران به بازار است، افزایش یافت. بهای معاملات نفت برنت برای تحویل در اوت 35 سنت معادل 0 ...
جماران   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۱:۴۳   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ ، سعید خطیب زاده سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران امروز (دوشنبه) در نشست هفتگی با خبرنگاران از دیدار محمدجواد ظریف با سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور منتخب خبر داد. ...
آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۱:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
دولت حسن روحانی در حالی به روزهای پایانی کار خود نزدیک می شود که امیدها به احیای سندی که با تدبیر دیپلماسی و به تعبیر رهبر معظم انقلاب نرمش قهرمانانه حاصل شد و اینک به عنوان یکی از ارکان کلیدی نظام چندجانبه گرایی شناخته می شود، افزایش یافته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۱:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه گفت محمدجواد ظریف امروز دیداری یک ساعت و نیمه با آیت الله رئیسی داشته و درباره برجام و سیاست خارجی به گفت وگو پرداخته است.