شنبه ۲۷ دیساعت ۰۳:۳۷Jan 2021 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «برجامی»

شبستان   ۹ ساعت پیش    
حجت الاسلام کرامتی با اشاره به مصوبات برجامی مجلس شورای اسلامی و تایید شورای نگهبان و رهبر معظم انقلاب اسلامی ، آنها را منطقی و عاقلانه تواند و بر ادامه چنین راهبردی تاکید کرد.
گیلانستان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۶:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در گیلان گفت: به همه هیات های عزاداری، علما و مداحان توصیه می کنم که با رعایت کامل شیوه نامه های بهداشتی مراسم شهادت فاطمه زهرا(س) را احیا کنید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۵:۳۵    
امام جمعه قشم گفت: مواضع رهبر معظم انقلاب در خصوص برجام در حقیقت رئیس جمهور جدید آمریکا را خلع سلاح و بر لزوم انجام اقدامات عملی تاکید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۳:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
گروه استان ها امام جمعه قم گفت: مسئولین در قوه مجریه و مقننه باید با دقت عمل کرده و هیچ مسئولی حق ندارد پشت پرده و مخفیانه و برخلاف نظر مقام معظم رهبری با تیم جدید آمریکا مذاکره کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۱:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شورا های مجلس: اروپا به جای عمل به تعهداتش، بیانیه و شعار می دهد و برجامی که فقط ایران مکلف به تعهداتش باشد، بی خاصیت است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۰:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
مسکو - ایرنا - سرگئی باتسانوف رئیس جنبش دانشمندان طرفدار صلح در ژنو از نامه سرگشاده گروهی از دانشمندان و کارشناسان خلع سلاح هسته ای خطاب به جو بایدن رئیس جمهوری منتخب آمریکا خبر داد که در آن خواسته اند آمریکا بسرعت به تعهدات برجامی خود عمل کند.
نامه نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۰۹:۴۵    
بدیهی است که " خاورمیانه جدید" به عنوان یک ایده و هدف راهبردی، مدتهاست از سوی افرادی مانند کسینجر ترسیم و اجرایی شده اما در نهایت راه به جایی نبرده است. بدون شک عادی سازی روابط اعراب و رژیم اشغالگر قدس نیز نمی تواند منتج به اجرایی شدن این ایده خطرناک شود ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۰۸:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس دانشکده سیاسی دانشگاه آلابامای جنوبی فضای پیش روی اعضای برجام در مقابل ایران را بررسی و مسائل مربوط به بازگشت آمریکا به برجام و نقش دیگر اعضای برنامه جامع اقدام مشترک را مورد بررسی قرار داد.
برترین ها / فردا نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۲۱:۳۸   + ۱۹ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: خبرنگار یک روزنامه آمریکایی مدعی رایزنی مدیران سیاسی تروئیکای اروپا با کشورهای عربی درباره برجام شده است. لاورنس نورمن ، خبرنگار روزنامه آمریکایی وال استریت ژورنال در توئیتر نوشته مدیران سیاسی سه کشور اروپایی در حال انجام سفرهایی به کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس شامل عربستان سعودی ...
ساعت24   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۳:۱۶    
در همان روزها و ماه هایی که مقام های وزارت امور خارجه اجازه پیدا کردند با مقام های آمریکایی در چارچوب پرونده هسته ای گفت وگو کنند معلوم بود که حذف تحریم های اقتصادی علیه ایران که با تقلیل گرایی محض دولت های نهم و دهم و مدیران شورای امنیت ملی، مهر سازمان ملل متحد را نیز خورده بود را نشانه گرفته است ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۹:۱۴   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس دفتر رئیس جمهور گفت:به دنبال آن هستیم در چهارچوب برجام تحریم ها برداشته شود و باز هم می گوییم طرف مقابل به تعهدات خود بازگردد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۱:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: برای اتحادیه اروپا متاسف هستیم؛ چرا که به هیچ کدام از تعهدات خود در قبال برجام پایبند نبوده اند.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۸:۵۷    
استاد روابط بین الملل دانشگاه خوارزمی با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب درباره سیاست ها و راهبردهای هسته ای و برجامی ایران گفت: بر این مبنا رفع تحریم ها از سوی آمریکا اولویت اصلی نظام است و اقدام به غنی سازی 20 درصدی، همراه با بازگذاشتن امکان بازگشت ایران به تعهدات برجامی در صورت لغو تحریم ها ...
برترین ها / ساعت24   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۷:۱۴   + ۲۱ سایت دیگر  
شرق: ترکیب اصلی کابینه جو بایدن حالا دیگر علامت سؤالی ندارد و با اعلام رئیس پیشنهادی سیا، فهرستی که او برای تأیید صلاحیت به کابینه خواهد فرستاد مشخص شده است. ...
میزان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۵:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - بنا به اعلام پایگاه اطلاع رسانی KHAMENEI.IR ، رهبر حکیم انقلاب در سخنرانی تلویزیونی در سالروز قیام 19 دی بیاناتی ایراد فرمودند که در این مجال بازخوانی می شود. بسم الله الرّحمن الرّحیم ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۲۳:۴۵    
ایران غنی سازی 20 درصدی فردو را طوری شروع کرده که مدیرکل آژانس هشدار داده که برای احیای توافق هسته ای، نه چند ماه بلکه چند هفته فرصت هست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۲۰:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
تصویب قانون جدید در مجلس درباره تعهدات برجامی ایران و اجرای بخش هایی از آن، واکنش هایی را در غرب به همراه داشته است؛ اتفاقاتی که نشان می دهد غرب به سبب کنش ایران خود را برای حفظ توافق هسته ای تحت فشار زمانی می بیند.
دانا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۶:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب: تصمیم مجلس و دولت در باب لغو تعهدات برجامی تصمیم منطقی، عقلایی و قابل قبولی است؛ تعهد در مقابل تعهد، اگر آن ها به تعهدات خود برگردند ما هم به تعهدات خود بازمی گردیم.
نامه نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۶:۰۷   + ۷۳ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه ایران تاکید کرد: صرف بازگشت آمریکا به برجام در شرایط کنونی کفایت نمی کند. به خاطر اینکه برجام در شرایطی مذاکره شد که نوع دیگری از تحریم ها علیه ایران مطرح بود و رفع آن تحریم ها در داخل برجام تشریح شد ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۵:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: بدون شک هیچ اقدامی از سوی طرف های برجامی نمی تواند موجب فرصت سوزی و خرید زمان شود زیرا تامین منافع ملی در اولویت قرار دارد.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۲:۴۸    
اقتصادی که شاه کلید حل مشکلات کنونی کشور است و در این شرایط برای بهبود سال هاست به برجام دلبسته شده و قول پشت سر قول و از عمل خبری نیست و برجامی که می خواست به بهبود معیشت کمک کند، اما نشد آنچه باید می شد. ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۱:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: آژانس بین المللی انرژی اتمی نباید دیدگاه سیاسی داشته باشد بلکه دیدگاه فنی به فعالیت هسته ای کشورها باید در اولویت امور این مجموعه باشد.
انتخاب   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۰:۰۰    
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: اگر اروپا سرعقل بیاید و به وظایفش عمل کند، برجام مطلوب آنها اجرایی می شود اما اگر هیچ تعهدی را عمل نکنند، ملت ایران نیز حق دارند هزینه نکنند.
55آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
جو بایدن، رئیس جمهوری منتخب آمریکا، ویلیام برنز دیپلمات آمریکایی دوره باراک اوباما را برای ریاست سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا برگزید. برنز از نزدیک در دولت اوباما بر سر برجام همکاری داشت و از او به عنوان مرد پشت پرده مذاکرات محرمانه ایران و آمریکا در عمان طی سال های 90 تا 92 یاد می شود.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۸:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: اگر اروپا سرعقل بیاید و به وظایفش عمل کند، برجام مطلوب آنها اجرایی می شود اما اگر هیچ تعهدی را عمل نکنند، ملت ایران نیز حق دارند هزینه نکنند.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۰:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
مطالبات جمهوری اسلامی ایران از دولت آینده آمریکا مشخص است؛ تقاضاهایی در خصوص رفع تحریم و جبران خساراتی که ترامپ در پی خروج از برجام بر تهران تحمیل کرد.در صورت برداشته شدن این قدم مهم از سوی کاخ سفید با هدف اثبات حُسن نیت، می توان به احیای برجام و ترمیم روابط تهران- واشنگتن امیدوار بود.
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۷:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد: جو بایدن، رئیس جمهوری منتخب آمریکا، ویلیام برنز دیپلمات آمریکایی دوره باراک اوباما را برای ریاست سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا برگزید. برنز از نزدیک در دولت اوباما بر سر برجام همکاری داشت و از او به عنوان مرد پشت پرده مذاکرات محرمانه ایران و آمریکا در عمان طی سال های 90 تا 92 یاد می ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۱:۲۲   + ۲۸ سایت دیگر  
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا ضمن ابراز نگرانی از غنی سازی 20درصدی اورانیوم توسط ایران، اما گفت که از دیپلماسی برای تسهیل بازگشت آمریکا و ایران به اجرای کامل توافق هسته ای حمایت می کند.
آنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۰:۰۷    
مجلس شورای اسلامی طی 6 ماهه گذشته رویکردی کاملاً انتقادی نسبت به برجام داشته و قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها، آخرین گام پارلمان برای پایان دادن به مطالبات نامشروع غرب در چارچوب توافق هسته ای به شمار می آید.
پرسش   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۲۲:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
ویلیام برنز در دوره ای از چهره های اصلی مذاکرات پشت پرده ایران و آمریکا بود و پیش از بازنشستگی در مذاکرات هسته ای گروه 1+5 و ایران نقشی محوری داشت.
آفتاب یزد   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۲۲:۴۸    
امیر حسین ذاکری ‪-‬ آقای قالیباف رئیس مجلس فرموده اند: امضای بایدن تضمین نیست باید تحریم ها لغو شود و نفت بفروشیم و... تا ما به تعهدات برجامی برگردیم. خدمت ایشان عرض می شود: آیا به تعهدات خود نسبت به مردم برمی گردید؟ آیا می دانید به قول یک نماینده مجلس ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۱:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
سفیر کشورمان در سازمان ملل در باره طرح مجلس به خبرآنلاین گفت: نمی توانم اعلام کنم که این طرح موثر است یا خیر. اما باید تاکید کنم که ایران نمی تواند یکطرفه برجام را اجرا کند. دولت در گام های کاهش تعهدات برجامی چنین ساز و کاری را دیده است.
خبرگزاری خانه ملت: رئیس کمیسیون انرژی مجلس گفت: طبق قوانین زمانی که بازرس آژانس، بخواهد وارد کشورمان شود باید به وی ویزا داده شود؛ درصورتی که ممانعت به عمل آوریم از بازرسی های سرزده جلوگیری می شود. ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۰۹:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس گفت: باید برای حل مشکلات کشور به توانمندی های داخلی توجه ویژه ای شود.
گذار نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۴:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
فارس نوشت: رئیس مجلس گفت: بازگشت آمریکا به برجام برای ما اهمیتی ندارد، بلکه برای ما فقط و فقط رفع عملی و قابل لمس تحریم ها موضوعیت دارد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۳:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: نماینده مردم داراب در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از بودجه ارائه شده از سوی دولت، گفت: این بودجه برجامی، بایدنی و مذاکره ای است و مجلس باید آن را اصلاح کند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۲:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه کمیسیون کشاورزی مجلس خواستار تدوین برنامه ای مدون برای تقویت دیپلماسی اقتصادی شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۲:۴۱   + ۱۵ سایت دیگر  
نماینده مردم داراب در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از بودجه ارائه شده از سوی دولت، گفت: این بودجه برجامی، بایدنی و مذاکره ای است و مجلس باید آن را اصلاح کند.
پارس نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۰۹:۵۸    
تحریم؛ رمزی است که از فردای پیروزی انقلاب اسلامی 57 از سوی بزرگ ترین غارت کننده اموال ملت ایران یعنی رژیم آمریکا علیه مردمان این سرزمین کهن به کار گرفته شد تا شاید مجددا به آن دوران برگردند و هنوز پس از گذشت چهار دهه، در تلاش برای استفاده از این رمز هستند.
جماران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۰۹:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ وزیر خارجه آمریکا، در واکنش به طرح مجلس شورای اسلامی ایران برای اخراج بازرسان آژانس بین المللی انرژی اتمی در صورت لغو نشدن تحریم ها، مدعی شد که این تهدید فراتر از تخطی از برجام است. ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۰۹:۰۶   + ۶۸ سایت دیگر  
فارس : رئیس مجلس گفت: بازگشت آمریکا به برجام برای ما اهمیتی ندارد، بلکه برای ما فقط و فقط رفع عملی و قابل لمس تحریم رئیس مجلس گفت: بازگشت آمریکا به برجام برای ما اهمیتی ندارد، بلکه برای ما فقط و فقط رفع عملی و قابل لمس تحریم ها موضوعیت دارد.ها موضوعیت دارد.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۰۸:۴۰   + ۶۳ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: رئیس مجلس گفت: بازگشت آمریکا به برجام برای ما اهمیتی ندارد، بلکه برای ما فقط و فقط رفع عملی و قابل لمس تحریم ها موضوعیت دارد. * غرب بداند اگر فشاری به ایران وارد کرد باید منتظر هزینه بماند ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۵:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی می گوید عمل به تعهدات برجامی برای طرف های غربی یعنی رفع تحریم، تا این مسئله محقق نشود برای مذاکره شتابی نداریم.
جماران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۴:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ آکسیوس در تحلیلی به تنش در کابینه اسرائیل در مورد ایران پرداخت. ایلنا به نقل از آکسیوس نوشت: یک مقام رژیم صهیونیستی اعلام کرد: درخواست نتانیاهو از جو بایدن برای مقابله با ایران و عدم بازگشت به برجام ...
دانا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۰:۳۲    
به رغم تاکید موکد مقام معظم رهبری در ممنوعیت اعتماد به آمریکا و عدم واردات واکن کرونا از آمریکا، دولت باید در قبال تخلف از این موضوع و به بازی گرفتن برجامی جان و سلامت مردم، پاسخگو باشد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۰۹:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیته دفاعی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: غنی سازی 20 درصد مطابق مصوبه مجلس شورای اسلامی و پس از بدعهدی های مکرر از سوی اروپایی ها انجام شده است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۰۹:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان استان مرکزی در مجلس با اشاره به اینکه برجام توافقنامه نامتوازنی است، گفت: قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها که از سوی مجلس تصویب شده، جاده یک طرفه برجام را به مسیر دو طرفه تبدیل کرد.
مجلس شورای اسلامی   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۰۹:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به فرمایشات رهبری درباره قانون لغو تحریم ها، گفت: منطق محاسبات ما روشن است، تعهد فقط در برابر تعهد پذیرفته می شود و تعهدی را در برابر عضویت کاغذی یا کاغذ های بدون اثر حقوقی نمی پذیریم.
مجلس شورای اسلامی   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۰۹:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه فراکسیون گام دوم انقلاب مجلس در توئیتی بیانات امروز رهبر معظم انقلاب در خصوص تایید حرکت منطقی و عقلایی مجلس و دولت در باب لغو تعهدات برجامی در پی تصویب قانون راهبردی لغو تحریم ها را نشانه امیدشان به مجلس انقلابی دانست.