پنجشنبه ۱۴ اسفندساعت ۰۰:۳۲Mar 2021 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سخنگوی صنعت برق»

شرکت توانیر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۹:۲۰    
طی مراسمی با حضور معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی توانیر و سخنگوی صنعت برق کشور، از نرم افزار ملی بومی اتوماسیون aSAS در پست نیروگاهی زاگرس کرمانشاه رونمایی شد. ...
ایرسا آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۴:۲۳    
ایرسا_ دکتر رجبی مشهدی سخنگوی صنعت برق ایران و معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی توانیر به همراه مهندس اسدی مدیرعامل شرکت برق منطقه ای غرب با حضور در امور دیسپاچینگ از فعالیت های این بخش از شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه بازدید کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۳:۴۶   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه سخنگوی صنعت برق کشور بااشاره به اینکه حدود 58 هزار روستای کشور به شبکه برق متصل هستند، گفت: 99.7 درصد روستاهای کشور برق رسانی شده اند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۳:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی وزارت نیرو و سخنگوی صنعت برق کشور گفت: میانگین جهانی برق رسانی به روستاها 79 درصد اما در ایران اسلامی 99/7 درصد است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۲:۰۵    
سخنگوی صنعت برق کشور گفت: در حال حاضر بیش از 16 درصد از امکانات ما در صنعت برق عمری بالای 40 سال دارند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۶:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق کشور گفت: 100 میلیون متر مکعب سوخت تحویل نیروگاه ها شده و محدودیت سوخت رسانی به نیروگاه های کشور نداریم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۲:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - سخنگوی صنعت برق ایران گفت: براساس مصوبه جدید مجلس شورای اسلامی قیمت برق صنایع افزایش خواهد یافت، اما این افزایش کمتر از پنج درصد از کل سبد هزینه صنایع است.
جهان اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۱:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق گفت: روز گذشته و در ساعت 18 و 49 دقیقه بخش صنایع نیز مصرف بالای پنج هزار مگاوات را رد کرده و مصرف این بخش هم به پنج هزار و 159 مگاوات افزایش یافت. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۵:۴۰   + ۱۵ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق کشور گفت: با مصوبه مجلس شورای اسلامی در قانون بودجه سال1400، یارانه قیمت برق تنها برای صنایع بزرگ کاهش یافته و این موضوع شامل حال صنایع کوچک و متوسط نمی شود و نباید بهانه ای برای افزایش قیمت کالاها باشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق کشور در خصوص مصوبه جدید مجلس شورای اسلامی مبنی بر رایگان شدن برق برخی از مناطق کشور توضیحاتی را ارائه داد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۰۹:۳۲   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق گفت: در مجموع حدود 6 میلیون از مشترکان منهای خانه های ویلایی و خالی از سکنه، مشمول تخفیف صددرصدی بهای برق شده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۳:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق کشور گفت: مراکز استخراج غیر مجاز رمز ارز که عمدتا مشترکان خانگی هستند باید بعد از جریمه، دستگاه های ماینر خود را بفروشند.
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۲۰   + ۴۴ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق با اشاره به این که پیش بینی ها بیانگر تداوم سرما و کاهش دمای هوا در یک هفته پیش روست، از همه هموطنان خواست به منظور کمک به تامین انرژی مورد نیاز همه بخش ها، از مصارف بی رویه پرهیز کنند.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۰۵   + ۲۳ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق در تازه ترین موضوع گیری متولیان صنعت برق، از روشی جدیدتر برای تامین برق این نوع مراکز خبر می دهد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۳:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق کشور گفت: صادرات برق به کشور افغانستان خیلی محدود از طریق شبکه های فشار متوسط در حال انجام است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۲:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق کشور گفت: در حال حاضر افزایش تولید برق در نیروگاه های کشور ادامه دارد به طوری که سالیانه چیزی بالغ بر 200 مگاوات ظرفیت تولید برق نیروگاه های مقیاس کوچک است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۷:۴۷   + ۵۴ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق از تامین برق مراکز استخراج رمز ارز از نیروگاه های مقیاس کوچک و تجدید پذیر، بدون اختصاص یارانه انرژی به این مراکز خبر داد.
اقتصاد آنلاین / ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۰:۱۰   + ۳۸ سایت دیگر  
مصطفی رجبی مشهدی گفت: در یک ماه گذشته 110 مگاوات استفاده غیرمجاز از برق از سوی ماینرها صورت گرفته که با همکاری نیروی نظامی و انتظامی، گزارش مردمی و اقدامات شرکت ها با روش های جدید به لحاظ میزان مصرف و داده کاوی شناسایی شدند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۴:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
بعد از اینکه گرانی خیار و دیگر محصولات گلخانه ای به قطعی برقی ربط داده شده حالا رییس پارلمان بخش خصوصی تهران گرانی سیمان را ناشی از قطعی های گاز و برق می داند. هر چند سخنگوی صنعت برق می گوید در این مدت تنها یک درصد تولید سیمان کاهش یافته و این مقدار کاهش تولید نمی تواند بازار را بهم بریزد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۹:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق درباره زمان ازسرگیری صادرات برق به این کشور گفت: به محض اینکه شرایط پایدار شده و به لحاظ امنیت مشکل خاصی وجود نداشته باشد، در کوتاه ترین زمان ممکن و ظرف چند روز عملیات برق دار شدن مجدد انجام می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۳:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق کشور گفت: صادرات برق به خاک افغانستان قطع است و روند صدور برق به این کشور براساس قرارداد های فی مابین پس از بازسازی شبکه های آسیب دیده، انجام خواهد شد.
نیروگاهیان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۳:۲۶   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، “مصطفی رجبی مشهدی” افزود: روند صدور برق به این کشور بر اساس قراردادهای فی مابین پس از بازسازی شبکه های آسیب دیده، انجام خواهد شد. ضرورت انتقال تجارب و توسعه همکاری های دوجانبه ایران و افغانستان ...
جهانی پرس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۰:۵۱   + ۱۷ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق با اشاره به انفجارهای صورت گرفته در گمرک اسلام قلعه افغانستان گفت: بر اساس اطلاعات واصله، بر اثر این انفجار، سیم های شبکه برق در خاک افغانستان آسیب دیده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۰۹:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق کشور گفت: آمادگی کامل برای رفع آسیب دیدگی کابل های برق ناشی از آتش سوزی در اسلام قلعه در مرز افغانستان را داریم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۰۸:۴۸   + ۲۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سخنگوی صنعت برق با اشاره به انفجارهای گمرک اسلام قلعه افغانستان، گفت: براساس اطلاعات رسیده، بر اثر این انفجار سیم های برق در خاک افغانستان آسیب دیده است.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۷:۲۹   + ۲۲ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق گفت: میزان خسارت پرداخت شده برای سوانح و مسایل ناشی از نوسان برق در سال 98 به بیش از 65 میلیار تومان رسید.
برترین ها / پانا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۲۱:۴۹   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا: سخنگوی صنعت برق با انتقاد از برخی فرافکنی ها در خصوص گرانی برخی از محصولات کشاورزی قابل کشت در گلخانه ها تصریح کرد: در اوج مشکلات و محدودیت هایی که به خاطر سوخت نیروگاه ها به وجود آمده بود ...
میزان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۷:۴۰   + ۲۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - به نقل از توانیر، مصطفی رجبی مشهدی با دعوت به رعایت دستور العمل های وزارت جهاد کشاورزی توسط گلخانه داران تاکید کرد: براساس دستورالعمل و مقررات اجرایی گلخانه ها (نظام گلخانه ای کشور) که در سال 1397 توسط مجری طرح توسعه گلخانه های کشور - دفتر امور گلخانه ...
یکتا پرس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۰۹:۴۶   + ۲۸ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق کشور در خصوص خاموشی برخی از معابر و بزرگراه های تهران در ساعت های تردد توضیحاتی را بیان کرد.
میزان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۰۹:۰۵    
مصطفی رجبی مشهدی در گفت وگو با میزان، با اشاره به افزایش تعداد مشترکان برق پس از پیروزی انقلاب اسلامی اظهار کرد: در پایان سال 57 تنها 3 میلیون و 399 هزار مشترک برقی در کشور وجود داشت، این تعداد در سال 99 با افزایش 11 برابری به 37 میلیون و 512 هزار مشترک افزایش یافته است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۰۹:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق کشور در خصوص قطع برق بدون اطلاع رسانی در برخی از شهرک های صنعتی توضیحاتی را ارائه کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۲:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق کشور در خصوص واگذاری انشعابات کنتور های اختصاصی برق توضیحاتی را ارائه داد.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۲۰:۳۶    
سخنگوی صنعت برق کشور با اشاره به اینکه اولویت، تامین برق بخش خانگی است، یادآور شد: اگر مردم 10 درصد مصرفشان را کاهش دهند، هیچ خاموشی ای در هیچ بخشی اتفاق نخواهد افتاد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۷:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران جوان : سخنگوی صنعت برق کشور در خصوص احتمال قطع برق در مناطق مختلف تهران توضیحاتی را ارائه داد.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۵:۴۸   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق کشور در خصوص احتمال قطع برق در مناطق مختلف تهران توضیحاتی را ارائه داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۰:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق کشور از جریمه سنگین متخلفان به دلیل دستکاری کنتور برق خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۰۰:۱۰   + ۱۸ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق گفت: در تاریخ 6 بهمن ماه سال جاری نیروگاه های حرارتی کشور 81 میلیون متر مکعب گاز تحویل گرفته اند.
انتخاب   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۸:۲۰    
سخنگوی صنعت برق گفت: برای فردا جداول خاموشی های احتمالی برای هیچ نقطه ای از کشور اعلام نخواهد شد. وی افزود: پیش بینی ها حاکی از این است که فردا با افزایش نسبی دمای هوای کشور مواجه ایم و احتمال گشایش در بحث سوخت نیروگاهی داریم.
سخنگوی صنعت برق گفت: با شروع پیک شبانه از غروب امروز، با رشد مصرف برق مواجه ایم که امیدواریم مشترکان عزیز بخش خانگی با مدیریت مصرف، شبکه برق کشور را در تأمین برق پایدار و بدون خاموشی همراهی کنند.
اقتصادگردان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۷:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق گفت: جداول منتشر شده توسط شرکت های توزیع نیروی برق سراسر کشور، برنامه خاموشی های احتمالی است که با صرفه جویی مشترکان خاموشی ها اعمال نخواهد شد.
پاون   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۵:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق در آیین افتتاح طرح های صنعت برق با حضور وزیر نیرو در قالب هفته پویش #هرهفته_الف_ب_ایران از مصرف 75 درصد از انرژی برق استان زنجان در بخش صنعتی خبر داد.
میزان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۴:۴۵    
مصطفی رجبی مشهدی در گفت وگو با میزان، با اشاره به وضعیت شبکه برق اظهار کرد: ورود سامانه جوی سرد به کشور با ثبت رکورد جدید در مصرف گاز مواجه شد با توجه به اولویت شبکه گاز رسانی برای تامین گاز بخش خانگی این افزایش مصرف باعث کاهش سهم بخش نیروگاهی و صنعت شد. ...
برترین ها / رویداد 24   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۳:۲۹   + ۹ سایت دیگر  
خبرگزاری صداوسیما: سخنگوی صنعت برق گفت: قول مساعدت وزارت نفت در تامین سوخت نیروگاه ها تا این ساعت، مانع از اعمال خاموشی در کشور شد. مصطفی رجبی مشهدی با اشاره به اینکه همکاران ما در صنعت برق در تلاش برای دریافت سوخت بیشتر برای نیروگاه ها هستند افزود ...
اقتصاد آنلاین / جام نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۸:۴۰   + ۶۹ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق گفت: جداول خاموشی های برنامه ریزی شده اعلام می شود اما تلاش می کنیم که دچار خاموشی نشویم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۲:۴۳   + ۶۰ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق گفت: با تامین سوخت نیروگاه ها و کاهش مصرف مشترکان امروز را بدون خاموشی پشت سر خواهیم گذاشت.