یکشنبه ۰۲ آبانساعت ۰۷:۳۵Oct 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «درگیری های شدید»

خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۳:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
منابع نظامی در استان مأرب می گویند بار دیگر جبهه غربی مرکز این استان که نزدیک به دو ماه شاهد آرامش بود، از امروز شنبه شاهد درگیری های شدید بین ارتش دولت نجات ملی و دولت مستعفی است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
هزاران نفر در رم علیه طرح واکسیناسیون اجباری گسترده برای کارکنان که دولت در دستور کار قرارداده است اعتراض کردند. این اعتراضات به درگیری های شدید بین پلیس و معترضان منجر شد.
جهان نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۱:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
منابع لبنانی از آرامشی شکننده که در بیروت پس از چند ساعت درگیری ، حکمفرما شده است، خبر دادند.
جهان نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۵:۵۶   + ۱۳ سایت دیگر  
منابع لبنانی از آرامشی شکننده که در بیروت پس از چند ساعت درگیری ، حکمفرما شده است، خبر دادند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۵:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
منابع لبنانی از آرامشی شکننده که در منطقه الطیونه بیروت پس از چند ساعت درگیری ، حکمفرما شده است، خبر دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۵:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
پس از آنکه چندین نفر در درگیری های شدید و مسلحانه بیروت کشته یا زخمی شدند، شواهد حاکی از آن است که شبه نظامیان وابسته به حزب القوات اللبنانیه (نزدیک به آمریکا) در پشت پرده این تیراندازی ها هستند.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۲:۳۵    
شفقنا- بر اثر تیراندازی و درگیری های شدید در مقابل کاخ دادگستری لبنان، رسانه ها از کشته شدن پنج تن و مجروحیت 30 نفر دیگر خبر دادند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۲۲:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- درگیری های شدید میان نیروهای وابسته به امارات و سعودی در استان عدن واقع در جنوب یمن، دست کم 6 کشته به جا گذاشت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۷:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
منابع یمنی از درگیری های شدید در عدن در جنوب یمن خبر دادند و به دلایل آن هم اشاره کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۰۹ - ۱۵:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
به دنبال وقوع درگیری های شدید میان فلسطینیان و صهیونیست ها در بیت دجن واقع در کرانه باختری 19 فلسطینی به شدت زخمی شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۷:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
کمبود ذخایر سوخت در بیشتر پمپ بنزین های انگلیس که در روزهای اخیر به دلیل فقدان رانندگان کامیون تشدید شده، سبب بروز صف های طولانی و درگیری های شدید بین مردم شده است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۱:۲۱    
به دنبال وقوع درگیری های شدید میان فلسطینیان و نظامیان صهیونیست در کرانه باختری و قدس اشغالی شماری از فلسطینیان به شدت زخمی شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۰۹:۴۷    
منابع فلسطینی از درگیری های شدید صبح امروز میان جوانان فلسطینی و نظامیان صهیونیستی در مناطق مختلف کرانه باختری و نیز قدس اشغالی خبر می دهند.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۲۱:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
درگیری های شدیدی بین ارتش و کمیته های مردمی یمن با مزدوران وابسته به دولت مستعفی یمن به ریاست عبد ربه منصور هادی در جبهه های شهر الجوبه واقع در استان مأرب در مرکز این کشور در جریان است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۰۹:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
منابع فلسطینی از درگیری های شدید در نابلس در کرانه باختری به دنبال یورش نظامیان صهیونیست به آرامگاه حضرت یوسف(ع) در این شهر و زخمی شدن دو نظامی صهیونیست خبر دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۰۱:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
منابع عراقی می گویند حمله تعدادی از تروریست های داعشی به مواضع نیروهای امنیتی عراقی در استان دیالی حداقل 3 شهید و 4 مجروح برجای گذاشته است.
میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۰:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی در همین زمینه: لشکرکشی نظامیان صهیونیست ها برای بازداشت دو اسیر فلسطینی
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۰:۱۰    
اعلام واکسیناسیون کارگران ساختمان در ملبورن استرالیا خشم هزاران نفر را برانگیخت. دولت استرالیا اعلام کرده است به علت شیوع کرونا شهر ملبورن به مدت 14 روز تعطیل خواهد شد. اعمال این دستور موجب درگیری های شدید بین پلیس و مردم شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۹:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
به دنبال وقوع درگیری های شدید میان فلسطینیان و صهیونیست ها در شهر جنین واقع در کرانه باختری چند فلسطینی به شدت زخمی شدند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۲:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
4 شرور مسلح که به اتهام سرقت مسلحانه، قدرت نمایی و درگیری های شدید تحت تعقیب پلیس بودند با پیگیری مأموران انتظامی شهرستان ایرانشهر دستگیر شدند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۰:۵۳   + ۱۳ سایت دیگر  
یک منبع نزدیک به جبهه مقاومت ملی در منطقه پنجشیر امروز (سه شنبه) گفت که درگیری های شدید در منطقه ادامه دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۰:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
طالبان از تسلط کامل بر پنجشیر خبر می دهد حال آنکه برخی گزارش ها حاکی از تداوم درگیری های شدید میان این گروه و جبهه مقاومت، در بخش شمالی ولایت است.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۰:۴۰   + ۲۵ سایت دیگر  
فارس: منابع رسانه ای روز سه شنبه (امروز) خبر دادند که درگیری های شدید بین طالبان و نیروهای احمد مسعود در ولایت پنجشیر همچنان ادامه دارد. خبرگزاری تاس روسیه امروز درباره وضعیت جاری در پنجشیر و درگیری ها بین نیروهای طالبان و مخالفانش در این ولایت گزارش منتشر کرد. ...
فرارو   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۲۳:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
فرارو- فهیم دشتی، یکی از سخنگویان جبهه مقاومت افغانستان در پنجشیر، روز شنبه، 13 شهریور، در توییترش خبر داد که به دلیل انفجار کوه و ریزش آن در منطقه دشت ریوت، نیروهای طالبان تحت محاصره قرار گرفته اند و تمام تجهیزات و وسایل آن ها بر جای مانده است. ...
فرارو   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۷:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
فرارو- گزارش ها از افغانستان حاکی از آن است که نیروهای طالبان در پنجشیر پیش روی داشته اند. درگیری های شدید در پنجشیر ادامه دارد و برخیمنابع می گویند طالبان وارد بخش های از این منطقه شدهاند. ...
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۰۰:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
منابع محلی تایید می کنند که پنج شنبه شب درگیری های شدید میان جبهه مقاومت و طالبان جریان داشت و مسعود خبر سقوط این منطقه را تکذیب کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۲۲:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
امروز پس از درگیری های شدید بین نیروهای طالبان و افراد جبهه مقاومت به رهبری احمد مسعود در ولایت پنجشیر اخباری از سوی برخی رسانه های طالبان مبنی بر کنترل بر این ولایت منتشر شده که سخنگوی جبهه مقاومت در دره پنجشیر تمام گزارش ها مبنی بر سقوط پنجشیر را رد کرد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۲۱:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: درگیری میان شبه نظامیان طالبان که کنترل خاک افغانستان در دست گرفته اند با نیروهای جبهه مقاومت به رهبری احمد مسعود در پنجشیر، تنها ولایت خارج از تسلط طالبان روز جمعه شدت گرفت.
تیک   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۲۰:۱۶   + ۱۸ سایت دیگر  
دو طرف همدیگر را متهم می کنند که آغازگر جنگ بوده اند. جبهه مقاومت می گوید که طالبان پنجشیر را محاصره کرده و باعث درگیری شده اند. فهیم دشتی، سخنگوی جبهه مقاومت، در این باره گفت: ”طالبان دو بار از مسیر اندارب ها به پنجشیر حمله کرده اند که به آنها تلفات سنگینی وارد شده است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۲۰:۴۲    
تهران- ایرنا- رسانه ها و مردم محلی میانمار اعلام کردند که بر اثر درگیری های شدید چهار روز گذشته در شهر لاشیو واقع در استان شمالی "شان" صدها نفر آواره و بیش از 20 نفر از جمله 17 سرباز ارتش میانمار کشته شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۲۱:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
وقوع درگیری های شدید میان فلسطینیان و صهیونیست ها در شهر نابلس واقع در کرانه باختری به زخمی شدن 33 فلسطینی منجر شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۱۳:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
بعد از محاصره کامل پنجشیر از سوی نیروهای طالبان، درگیری های شدید در پنجشیر افغانستان اتفاق افتاد. طالبان زبده ترین فرمانده نظامی خود را به نام "قاری فسیح" برای جنگ با احمد مسعود و تصرف پنجشیر تعیین کرده است. منبع: خبرگزاری صدا و سیما
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۳:۳۵    
در پی حملات اسرائیل به مردم فلسطین 41 نفر مجروح شدند. در میان معترضان یک پسر 13 ساله در اثر اصابت گلوله از ناحیه سر زخمی شد. در جریان این درگیری ها در مرز غزه با اسرائیل یکی از نیرو های رژیم صهیونیستی به ضرب گلوله معترضان فلسطینی به شدت زخمی شد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۲۷ - ۱۰:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
به دنبال وقوع درگیری های شدید میان فلسطینیان و صهیونیستها در جنوب شهر نابلس 40 فلسطینی به شدت زخمی شدند.
اقتصاد آنلاین / میزان   ۱۴۰۰/۰۵/۲۶ - ۰۰:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
خشنود، رییس بیمارستان شهدای تجریش گفت: در روزهای اخیر شاهد مراجعه بیماران در محدوده سنی 20 تا 40 سال با علایم درگیری های شدید ریوی و تنگی نفس به بیمارستان هستیم. این موضوع بیشتر ناشی از دورهمی های خانوادگی و مسافرت های درون شهری است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۲۵ - ۰۹:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
به دنبال وقوع درگیری های شدید در شهر جنین واقع در کرانه باختری میان فلسطینیان و صهیونیست ها 4 شهروند فلسطینی به شهادت رسیدند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۴ - ۱۹:۵۸    
در ماه های اخیر افغانستان صحنه درگیری های شدید بوده است. با ادامه پیشروی های طالبان، در کمتر از 24 ساعت گذشته چندین مرکز ولایت دیگر در افغانستان توسط طالبان سقوط کرده است. در حال حاضر به استثنای بخش هایی از شهر کابل و ولایت پنجشیر تمامی نقاط دیگر کشور به دست طالبان افتاده است. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۳ - ۲۲:۲۸    
درحالی که برخی منابع از تسلط طالبان بر شهر مزارشریف خبر داده اند، برخی دیگر از درگیری های شدید در اطراف شهر خبر می دهند.
اقتصاد آنلاین / بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۲۳ - ۲۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی گروه طالبان امروز از ادامه درگیری های شدید میان طالبان با نیروهای امنیتی افغانستان در حومه شهر مزار شریف در ولایت بلخ خبر داد.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۵/۲۳ - ۱۹:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
در حالی که طالبان امروز شنبه نیز تسلط خود را در داخل ولایت های جدید از جمله پکتیکا، پکتیا، لوگر و کنر افزایش داده اما چشم از مزار شریف هم برنداشتند.منیر احمد فرهاد، سخنگوی والی بلخ ...
اقتصاد آنلاین / آنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۳ - ۱۹:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
شبکه تلویزیونی اسکای نیوز از سقوط شهر میمنه واقع در مرکز ولایت فاریاب افغانستان توسط طالبان خبر داد.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۵/۲۱ - ۱۴:۰۶    
درگیری های شدید بین ارتش افغانستان و طالبان در استان های کاپیسا، بلخ و قندهار ادامه دارد.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۵/۲۱ - ۰۸:۱۵    
درگیری های شدید بین ارتش افغانستان و طالبان در استان های کاپیسا، بلخ و قندهار ادامه دارد.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۱ - ۰۰:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا: طالبان امروز، چهارشنبه مدعی شدند بعد از درگیری های شدید با نیروهای افغان و عقب نشینی آنها بر دو فرودگاه اصلی در دو ولایت شمال و غرب افغانستان مسط شده اند. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۵/۲۰ - ۰۰:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : لبنان ماه ها با کمبود شدید روبه رو است و همین باعث ایجاد صف های طولانی در جایگاه های سوخت و درگیری های شدید بین افرادی شده است که به دنبال سوخت هستند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۲۰ - ۰۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
براساس گزارش ها پس از درگیری های شدید امشب، طالبان وارد شهر پلخمری مرکز استان بغلان شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۱۹ - ۱۸:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی فرماندهی پلیس فراه در غرب افغانستان امروز از ادامه درگیری های شدید میان نیروهای ارتش این کشور و طالبان در این ولایت خبر داد.