جمعه ۰۸ مردادساعت ۱۲:۳۹Jul 2021 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان سنجش»

میزان   ۱۴ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان _ آنا نوشت: نوبت اول و دوم آزمون کارشناسی ارشد در روز های 6 و 7 مردادماه برگزار شد و نوبت پایانی آزمون امروز جمعه 8 مردادماه برگزار خواهد شد. در این آزمون 634 هزار و 54 نفر ثبت نام کردند که 53 درصد آن ها زن و 47 درصد مرد هستند ...
ایرنا   ۵۲ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا-رییس دانشگاه پیام نور استان فارس و نماینده عالی سازمان سنجش آزمون کشور در دانشگاه پیام نور فارس گفت: 2 هزار و 171 داوطلب کنکور کارشناسی ارشد در سه مرکز دانشگاه پیام نور شیراز، جهرم و داراب در روزهای پنجشنبه و جمعه با یکدیگر رقابت کردند.
برنامه بدون خط خوردگی رادیو گفت وگو در خصوص برگزاری مشکلات مربوط به برگزاری آزمون کنکور با علی کریمی فیروزجایی عضو هیئت رئیسه و کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی به صورت تلفنی گفتگو کرد. ...
سخنگوی سازمان سنجش کشور گفت: آخرین روز از برگزاری کنکور کارشناسی ارشد، امروز با شرکت 255 هزار و 835 داوطلب به پایان می رسد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۱:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان نماینده سازمان سنجش در هرمزگان از برگزاری آزمون کارشناسی طی سه روز در حوزه های امتحانی 5 شهرستان خبرداد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۱:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز گفت: بیش از یک هزار و 500 داوطلب آزمون کارشناسی ارشد سراسری سازمان سنجش سال 1400در این دانشگاه همزمان با سراسر کشور در روزهای پنج شنبه و جمعه 7 و 8 مرداد به رقابت می پردازند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۰۵:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
یک مشاور تحصیلی گفت: مافیای کنکور، مشاوران سازمان سنجش نیستند و با تبلیغات بی پایه جهت انتخاب رشته با روح و روان هزاران داوطلب بازی می کنند.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۲۳:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
یک کارشناس کنکور با بیان اینکه برخی موسسات کنکور تا 6 میلیون تومان برای انتخاب رشته هزینه اخذ می کنند، گفت: داوطلبان برای انتخاب رشته به مراکز مشاوره وابسته به وزارت آموزش وپرورش و سازمان سنجش مراجعه کنند.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۲۱:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: نماینده سازمان سنجش در لرستان گفت: در کنکور کارشناسی ارشد امسال 15 هزار و 793 داوطلب لرستانی طی روز با یکدیگر به رقابت می پردازند.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۲۰:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر به نقل از پایگاه خبری جنس اول، در هفته دوم تیرماه، کلیپی مبنی بر برخورد نامناسب مسئولین جلسه کنکور با یک خانم باردار در فضای مجازی پخش شد. این اتفاق در یکی از حوزه های امتحانی تهران رخ داد ...
سازمان سنجش   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۷:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
ضمن تشکر از دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور مبنی بر برگزاری آزمون کارشناسی ارشد سال 1400، گزارش عملکرد دانشگاه های مجری در آزمون مبنی بر رعایت پروتکل های بهداشتی که بصورت فیلم و عکس برای سازمان سنجش آموزش کشور ارسال گردیده است، اطلاع رسانی میگردد: ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۴:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان – علی بهادری جهرمی، رئیس مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه با انتشار پیامی در صفحه توییتر خود نوشت: خبر خوب برای داوطلبان پذیرفته شده مرحله اول آزمون سال 99 مرکز ...
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۴:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
نصف جهان: آزمون کارشناسی ارشد همزمان با سراسر کشور صبح امروز در استان اصفهان آغاز شد. نماینده تام الاختیار سازمان سنجش در استان اصفهان گفت: کنکور کارشناسی ارشد سال 1400 در روز های چهارشنبه ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۳:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
سازمان سنجش آموزش کشور شرایط و زمان برگزاری آزمون عملی رشته علوم ورزشی و آموزش تربیت بدنی موسسات آموزش عالی و دانشگاه فرهنگیان در آزمون سراسری سال 1400 را اعلام کرد.
سازمان سنجش   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۳:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
دکتر اسلامی پناه معاون حقوقی و امور مجلس وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به همراه دکتر خدایی معاون وزیر و رئیس سازمان سنجش آموزش کشور روز چهارشنبه 6 مرداد ماه با حضور دردانشکده زبانها و ادبیات خارجی دانشگاه تهران از حوزه امتحانی آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1400 بازدید بعمل آوردند ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۲:۲۵    
نماینده سازمان سنجش در استان قزوین گفت: در استان قزوین 9 هزار و 102 نفر در آزمون کارشناسی ارشد در رشته های مختلف شرکت کرده اند که آزمون آن ها از امروز تا روز جمعه برگزار خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۱:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
نماینده تام الاختیار سازمان سنجش آموزش کشور در استان بوشهر گفت: رقابت داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته همزمان با دیگر نقاط کشور از صبح امروز در چهار حوزه امتحانی استان آغاز شد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۱:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: براساس ثبت خوداظهاری داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد، تعداد 165 داوطلب مبتلا به کرونا جدا از سایر داوطلبان آزمون دادند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۱:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه ارومیه و نماینده تام الاختیار سازمان سنجش در آذربایجان غربی گفت: 18 هزار و 511 داوطب کنکوری مقطع کارشناسی ارشد در استان به رقابت می پردازند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۱:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
نماینده سازمان سنجش در استان کرمان گفت: آزمون کارشناسی ارشد 1400 با رقابت 20 هزار و 5 داوطلب از امروز در استان کلید خورد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۰:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- نظرسنجی الکترونیکی از کنکور کارشناسی ارشد 1400 در درگاه الکترونیکی سازمان سنجش آموزش کشور آغاز شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۰:۴۷   + ۱۳ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- معاون آموزشی دانشگاه شیراز و نماینده سازمان سنجش در استان فارس گفت:کنکور کارشناسی ارشد 1400، چهارشنبه و پنجشنبه و جمعه 6و 7 و 8 مردادماه باحضور 34هزار و 105داوطلب در استان فارس برگزار خواهد شد.
افق تهران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۰:۴۶    
سخنگوی سازمان سنجش کشور بیان کرد: سازمان سنجش موظف که آزمون کارشناسی ارشد را برگزار کند چرا که تا این لحظه هیچ مصوبه از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا برای لغو این آزمون اتخاذ نشده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۰:۴۶   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان سنجش آموزش کشور با تاکید بر اینکه این سازمان همچنان در حال بررسی اشکالات مطرح شده سؤالات آزمون سراسری 1400 است گفت: سؤالاتی که دارای مشکل باشند با تاثیر مثبت اعمال خواهد شد و داوطلبان نگران نتایج خود نباشند.
برترین ها / تیتر ۱   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۰:۵۳   + ۱۳ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: رئیس سازمان سنجش گفت: نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد تا دهم شهریور ماه اعلام خواهد شد و پیش بینی می کنیم نتایج نهایی تا پایان مهر و نهایتاً اوایل آبان ماه اعلام شود. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۰:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/همدان نماینده تام الاختیار سازمان سنجش آموزش کشور در دانشگاه بوعلی سینا گفت: در آزمون ورودی دوره های کارشناسی ارشد سال 1400، 12هزار و 643 داوطلب باهم از امروز در استان همدان رقابت می کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان سنجش گفت: آزمون کارشناسی ارشد سال 1400 با رعایت شیوه نامه های بهداشتی در تمامی حوزه های آزمون برگزار می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۰:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان سنجش آموزش کشور از پذیرش حدود 300 هزار داوطلب در آزمون کارشناسی ارشد سال 1400 خبر داد و گفت: نتایج نهایی این آزمون پایان مهر ماه یا اوایل آبان اعلام می شود.
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۹:۴۸   + ۲۵ سایت دیگر  
دکتر ابراهیم خدایی امروز در حاشیه بازدید از حوزه دانشکده زبان ها و ادبیات خارجی دانشگاه تهران آزمون کارشناسی ارشد سال 1400 گفت: نتایج اولیه و کارنامه کنکور سراسری سال 1400 تا دوشنبه (10 مرداد) اعلام می شود و همه نظرات ذی نفعان و بازیگران کنکور را در زمینه بررسی سوالات جمع آوری کرده ایم. ...
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۰:۱۲   + ۳۶ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: رییس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: نمره منفی برای سوال های سخت کنکور سراسری 1400 اعمال نمی شود. ابراهیم خدایی روز چهارشنبه در حاشیه بازدید از حوزه برگزاری کنکور کارشناسی ارشد 1400 در دانشکده زبان و ادبیات خارجی دانشگاه تهران در گفت و گو با خبرنگار گروه آموزش و دانشگاه ایرنا درباره ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۹:۴۴    
خرم آباد - ایرنا - نماینده تام الاختیار سازمان سنجش آموزش کشور در دانشگاه لرستان گفت: 15 هزار و 793 داوطلب آزمون کارشناسی ارشد 1400 در این استان رقابت می کنند.
رییس سازمان سنجش کشور گفت: نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد سال 1400 دهه اول شهریور ماه اعلام خواهد شد.
برترین ها / روز نو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۸:۴۶   + ۲۷ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: کنکور کارشناسی ارشد 1400 در 179 شهر صبح امروز - چهارشنبه - با رعایت پروتکل های بهداشتی آغاز شد. کنکور کارشناسی ارشد 1400 از ساعت هشت صبح امروز - چهارشنبه 6 مردادماه - در 179 شهر شروع شد. ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۹:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان سنجش گفت: تاکنون بیش از 307 هزار نفر از داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد سال 1400 کارت ورود به جلسه خود را دریافت کرده اند. فرصت دریافت کارت ساعت 24 فردا 5 مرداد پایان می یابد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۹:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- رییس دانشگاه پیام نور مرکز مهاباد و نماینده عالی سازمان سنجش آزمون کشور در جنوب آذربایجان غربی گفت: 2 هزار و 500 داوطلب کنکور کارشناسی ارشد در این شهرستان از ساعت هشت صبح امروز،چهارشنبه با یکدیگر رقابت کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۹:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- رییس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: نتیجه اولیه کنکور کارشناسی ارشد دهه نخست شهریور ماه اعلام می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۹:۰۱   + ۱۹ سایت دیگر  
نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد سال 1400 دهه اول شهریورماه بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار می گیرد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۲۳:۲۸   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا: فرایند ثبت نام آزمون وکالت 1400 مرکز وکلای قوه قضائیه از فردا در سایت سازمان سنجش آموزش کشور برگزار می شود به نقل از مرکز وکلای قوه قضائیه داوطلبان آزمون وکالت برای ثبت نام در این آزمون می توانند از 6 مرداد لغایت 12 مرداد به سایت سازمان سنجش کشور به نشانی www.sanjesh ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۲۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - مدیر امور آموزشی دانشگاه بزرگمهر قاینات گفت: با درخواست دانشگاه بزرگمهر و موافقت سازمان سنجش آموزش کشور، آزمون کارشناسی ارشد اولین بار با حضور 683 داوطلب در این دانشگاه برگزار می شود.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۹:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
رکنا: در شرایطی که در حال حاضر 232 شهر کشور در وضعیت قرمز کرونا قرار دارند و در 24 ساعت گذشته 357 ایرانی بر اثر ابتلا به کرونا فوت کرده اند، مسئولان وزارت علوم و سازمان سنجش همچنان بر برگزاری کنکور کارشناسی ارشد اصرار دارند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۸:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
داوطلبان "آزمون وکالت" باید از تاریخ "6مردادماه لغایت 12 مردادماه" به سایت سازمان سنجش کشور به نشانی www.sanjesh.org مراجعه و ضمن مطالعه دقیق آگهی "آزمون وکالت" سال1400 نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
آزمون کارشناسی ارشد سال 1400 از فردا چهارشنبه ششم مردا به مدت سه روز با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار خواهد شد.
خبر روز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۳:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
آزمون کارشناسی ارشد در گروه های مختلف آزمایشی در حالی قرار است در روزهای پایانی هفته جاری برگزار شود که بسیاری از داوطلبان بخاطر شکل گیری موج پنجم کرونا در ایران در پی تعویق آن هستند؛ مطالبه ای که از قرار معلوم سازمان سنجش به آن اهمیتی نمی دهد و بنا دارد آزمون مورد اشاره را در موعد مقرر برگزار کند.
اقتصاد آنلاین / شعار سال   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۲:۱۲   + ۱۹ سایت دیگر  
درحالیکه میزان مرگ و میر روزانه در کشور از مرز 200نفر عبور کرده است، سازمان سنجش تاکید دارد تا آزمون کارشناسی ارشد در همین شرایط برگزار شود.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۲:۲۳    
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: 374 هزار داوطلب نسبت به دریافت کارت آزمون کارشناسی ارشد سال 1400 اقدام کرده اند.
افق تهران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۱:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس با تصویب طرح تحقیق و تفحص از سازمان سنجش آموزش کشور قصد دارند عملکرد شرکت تعاونی کارکنان این سازمان را بررسی کنند.
برترین ها / ایمنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۸:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: کنکور کارشناسی ارشد 1400 در 179 شهر صبح امروز - چهارشنبه - با رعایت پروتکل های بهداشتی آغاز شد. کنکور کارشناسی ارشد 1400 از ساعت هشت صبح امروز - چهارشنبه 6 مردادماه - در 179 شهر شروع شد. ...
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۰:۴۸   + ۱۰ سایت دیگر  
تنها یک روز دیگر تا اولین روز برگزاری باقی مانده است. براین اساس سازمان سنجش به دلیل گسترش همه گیری ویروس کرونا، برای رفاه حال داوطلبانی که به این ویروس مبتلا شده اند، تدابیری اندیشیده است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - نماینده تام الاختیار سازمان سنجش در سلسله گفت: 9 حوزه امتحانی در این شهرستان برای برگزاری آزمون 860 داوطلب کنکور کارشناسی ارشد آماده شده است.