یکشنبه ۱۴ خردادساعت ۱۸:۲۶Jun 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان سنجش»

ایسکانیوز   ۲ ساعت پیش    
مشاور رئیس سازمان سنجش آموزش کشور از انتخاب رشته بیش از 52 هزار نفر در آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه ها و موسسه های آموزش عالی سال 1402 خبر داد.
آنا   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مشاور رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: تا به امروز 52 هزار داوطلب در آزمون کارشناسی ارشد 1402 نام نویسی کرده اند که مهلت آن 16 خرداد به پایان می رسد.
باشگاه خبرنگاران   ۷ ساعت پیش    
مدیر کل روابط عمومی سازمان سنجش گفت: داوطلبان مجاز به انتخاب رشته تا ساعت 24 روز سه شنبه 16 خرداد می توانند اقدام به انتخاب رشته کنند.
ایلنا   ۷ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
مدیر کل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: مهلت انتخاب رشته کارشناسی ارشد، 16 خرداد ماه خواهد بود و نتایج نهایی پذیرفته شدگان در این آزمون، نیمه اول شهریور 1402 اعلام می شود.
مشاور رئیس سازمان سنجش آموزش کشور آمار انتخاب رشته کنندگان آزمون کارشناسی ارشد را اعلام کرد و گفت: داوطلبان مجاز به انتخاب رشته تا شانزدهم خردادماه برای انتخاب رشته مهلت دارند.
آی تی آنالایز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۵:۱۹    
عبدالرسول پورعباس، معاون وزیر علوم و رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در مورد اینکه اینترانت یا اینترنت؛ کدام یک در زمان کنکور قطع خواهد شد؟ بیان کرد: ما اصلا متقاضی قطع اینترنت نیستیم؛ تقاضای ما ایجاد امنیت فضای سایبری است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۲:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
سرپرست معاونت امور آزمون های سازمان سنجش گفت: سؤالات پیشنهادی اعضای هیئت علمی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی برای آزمون های کارشناسی ارشد و دکتری اسفند 1402 در سامانه طراحان سؤال، جمع آوری خواهد شد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۹:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان سنجش آموزش کشور با بیان اینکه حدود 22 کشور را در حیطه برگزاری آزمون های گسترده مورد بررسی قرار داده ایم، اظهار کرد: این بررسی ها تطبیقی بوده و گزارش آن را هم به سازمان های ذی ربط ارائه کرده ایم تا در تصمیم گیری هایی که اتخاذ می شود، از دستاوردهای این بررسی ها استفاده کنند.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۸:۳۷   + ۳۹ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: طی سال های اخیر پدیده لو رفتن سؤالات و رواج تقلب در بین برخی داوطلبان کنکور همپای رشد شبکه های مجازی و وسایل الکترونیکی و ابزارهای هوشمند افزایش یافته است و این نگرانی را برای داوطلبان کنکور و حتی خانواده های آن ها که به نوعی سرنوشتشان به این امتحان گره خورده ایجاد کرد ...
آنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۱:۰۸    
انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد سال 1402 از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور تا روز 16 خردادماه ادامه دارد.
موج   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۸:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
سازمان سنجش آموزش کشور در اطلاعیه ای برنامه زمان بندی نام نویسی و انتخاب رشته پذیرش دانشگاه جامع علمی کاربردی در مهر ماه سال 1402 را اعلام کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۴:۴۴   + ۱۱ سایت دیگر  
سازمان سنجش آموزش کشور برنامه زمان بندی ثبت نام و انتخاب رشته پذیرش دانشگاه جامع علمی کاربردی مهر ماه سال 1402 را اعلام کرد.
598   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۹:۴۶   + ۱۱ سایت دیگر  
دفترچه انتخاب رشته های تحصیلی برای مجازین به انتخاب رشته در آزمون ورودی کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1402 در سایت سازمان سنجش منتشر شد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۹:۰۵    
زمان انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد 1402 فرارسیده است و داوطلبان با توجه به وضعیت مجاز بودن خود، می توانند نسبت به انتخاب رشته در سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org اقدام کنند.
فاخته نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۷:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
مهلت پذیرش دانشجوی دوره دکتری تخصصی (Ph.D) و دستیاری دامپزشکی آزمون نیمه متمرکز سال تحصیلی 1403-1402 دانشگاه تهران تا 12 خرداد ماه تمدید شد. 1402-03-10 17:24 ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۷:۴۱    
دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1402 بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر شد.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۷:۴۱    
وزیر علوم درباره قطع اینترنت در زمان برگزاری کنکور گفت: قرار شده وزارت فناوری اطلاعات، سازمان سنجش را کمک کند تا کنکور بدون قطعی اینترنت برگزار شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۷:۰۰    
سازمان سنجش آموزش کشور از انتشار دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1402 خبر داد.
شرکت ارتباطات زیرساخت   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۶:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات با تاکید بر اینکه قطعی اینترنت در زمان برگزاری کنکور، راه حل نیست، از وزارت علوم و سازمان سنجش خواست که به جای اصرار بر قطع اینترنت، از روش ها و فناوری های مربوط به آشکارساز ارتباطات در حوزه های برگزاری آزمون استفاده کنند. ...
آنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۶:۰۰    
دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد سال 1402 از سوی سازمان سنجش آموزش کشور منتشر شد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۵:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد سال 1402 در سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قابل دریافت شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۸:۵۶    
بر اساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، دفترچه راهنمای انتخاب رشته های تحصیلی آزمون کارشناسی ارشد که شامل شرایط، ضوابط و ظرفیت پذیرش رشته هاست، از امروز، 10 خرداد در پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش قابل دریافت است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۸:۳۹   + ۷۲ سایت دیگر  
دفترچه انتخاب رشته پذیرفته شدگان آزمون ورودی دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1402 دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی امروز بر سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار می گیرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۷:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز تحقیقات، ارزشیابی و تضمین کیفیت سازمان سنجش آموزش گفت: سنجش صلاحیت حرفه ای یکی از حیطه های اصلی این نظام محسوب می شود و در صورت استقرار کامل آن، فارغ التحصیلان از کیفیت و شایستگی های لازم برای پاسخگویی به نیاز های بازار کار برخوردار خواهند بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۷:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیران و کارکنان سازمان سنجش آموزش کشور در آستانه سالروز رحلت حضرت امام خمینی (ره) و قیام 15 خرداد با حضور در حرم مطهر امام خمینی (ره) با آرمان های والای بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران تجدید میثاق کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۹:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان سنجش آموزش کشور، علی صدر را به عنوان سرپرست معاونت امور آزمون های این سازمان منصوب کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۴:۲۲    
درس عربی به عنوان یک درس اختصاصی برای داوطلبین گروه انسانی از اهمیت بالای برخوردار است. بنابراین روش های قدیمی جمع بندی عربی کنکور را کنار بگذارید، وقت زیادی تا کنکور 1402 نمانده است. باتوجه به ضریب تعیین شده ازسوی سازمان سنجش برای درس عربی می توان به اهمیت این درس پی برد. ...
سینا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۳:۰۲   + ۱۲ سایت دیگر  
دوره آموزشی تخصصی اصول بازرسی در آزمون ها و آموزش عملی دستگاه های آشکارساز تجهیزات الکترونیکی برای مسوولان حفاظت آزمون ها و بازرسی بدنی در حوزه های آزمون سراسر کشور به صورت وبیناری برگزار شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۱:۰۵    
علاقمندان به تحصیل در حوزه های علمیه تا 20 خرداد فرصت دارند به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش و مرکز پذیرش حوزه های علمیه مراجعه کنند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۹:۳۴   + ۱۶ سایت دیگر  
دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون ارشد که شامل شرایط، ضوابط و ظرفیت پذیرش رشته ها می باشد، از روز چهارشنبه 10 خرداد 1402 در پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش قابل دریافت است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۱:۳۸   + ۱۱ سایت دیگر  
نتایج کنکور کارشناسی ارشد سال 1402 دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی ساعتی پیش روی سایت سازمان سنجش و آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار گرفت. انتخاب رشته آزمون ارشد 1402 دانشگاهای آزاد و دولتی مورد توجه کاربران فضای مجازی است.
روند بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۱:۳۰   + ۲۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان سنجش اعلام کرد که نتایج اولیه آزمون ورودی کارشناسی ارشد ناپیوسته 1402 در سایت سنجش منتشر شده است. به گزارش روندبازار ، بر اساس اعلام سازمان سنجش نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد سال 1402 اعلام شد. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۱:۰۹   + ۲۸ سایت دیگر  
ایسنا : نتایج اولیه این آزمون به صورت کارنامه تهیه شده و کارنامه داوطلبان بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار دارد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۰:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
نتایج کنکور کارشناسی ارشد سال 1402 دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی روی سایت سازمان سنجش و آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار گرفت.
فرهیختگان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۸:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
به گفته مهدی هاشمی، عضو هیئت مدیره کانون وکلای دادگستری هرمزگان، حدود 110 هزار نفر در آزمون وکالت 1402 ثبت نام کرده اند و هزینه ثبت نام هر یک از داوطلبان 400 هزار تومان تعیین شده است. ...
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۷:۳۳   + ۱۵ سایت دیگر  
دانشگاه بین المللی مذاهب اسلامی از میان طلاب شیعه و اهل سنت از طریق آزمون اختصاصی برای سال تحصیلی 1403- 1402دانشجو می پذیرد. به گزارش صبح ساحل، این دانشگاه بر اساس مجوز وزارت علوم ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۴:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی گفت: ما نمره های تراز شده را در اختیار سازمان سنجش قرار می دهیم و تجمیع و اعمال سهمیه ها با سازمان سنجش است و نکته این است که سهمیه ها برای سوابق تحصیلی اعمال می شود.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۱:۰۱    
آزمون GRE (SUBJECT) فردا هفتم خردادماه ساعت8:30 صبح برگزار می شود.
Submitted by ravabet on 27 May 2023 آزمون کارشناسی ارشد سال 1402، با حضور 4036 داوطلب در چهارنوبت صبح و عصر روزهای پنج شنبه و جمعه 4 و 5 خردادماه، در محل آزمون های سردار شهید سلیمانی دانشگاه برگزار گردید. ...
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۷:۴۲    
راضیه حسینی راهکار پیشنهادی سازمان سنجش به جای قطع اینترنت در کنکور: از ساعت هشت تا یازده صبح عکس و فایلی رد و بدل نشود. نه این هم جواب نمی دهد. باید کاری ویژه کنید تا بالاخره بعد از سال ها سربلند بیرون بیایید و بتوانید اعلام کنید در کنکور امسال هیچ تقلبی صورت نگرفت ...
پول نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۲۱:۰۲   + ۲۹ سایت دیگر  
مشاور رئیس سازمان سنجش در امور راه اندازی مرکز نوآوری و هوشمند سازی گفت:در صورت تصویب نهایی، فاز یک کنکور الکترونیکی تا پایان 1402 اجرا می شود.
نسیم آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۹:۰۵   + ۵۲ سایت دیگر  
معاون امنیتی-انتظامی وزارت کشور گفت: چنانچه خواسته های مسئولان سازمان سنجش در زمان برگزاری آزمون برآورده نشد و نگرانی برای امنیت آزمون بوجود آمد، ما مجبور هستیم تصمیماتی را برای محدودیت اینترنت در زمان برگزاری آزمون اعمال کنیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۸:۴۰    
رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: تاکنون بیش از 3300 نفر از اعضای هیئت علمی و معلمان در سراسر کشور برای عضویت در سامانه طراحی سوالات اقدام کرده اند.
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۸:۲۱   + ۴۰ سایت دیگر  
نصر: رئیس سازمان سنجش آموزش کشور با بیان اینکه این سازمان به دنبال ایجاد اختلال در زندگی عموم مردم و قطع اینترنت نیست، گفت: از دستگاه های اجرایی ذیربط انتظار می رود با اتخاذ شیوه ای مناسب امکان ارسال تصویر و سوءاستفاده از بستر اینترنت در زمان برگزاری آزمون سراسری را مسدود کنند.
مردم فردا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۷:۱۳   + ۴۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان سنجش آموزش کشور با بیان اینکه نتایج آزمون کارشناسی ارشد 1402 آماده است و قطعا تا قبل از تاریخ 10 خرداد اعلام می شود، گفت: نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش نیز آماده است پس از مشخص شدن یک سری فاکتورها، این نتایج را اعلام خواهیم کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۶:۳۷   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان سنجش گفت: انتظار ما از وزارت ارتباطات این است که در روز آزمون از ساعت 8 صبح تا ساعت 11 عکس و فایلی رد و بدل نشود به این ترتیب امنیت آزمون تامین می شود و اینترنت قطع نمی شود.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۶:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: نتایج کنکور کارشناسی ارشد در هفته آینده اعلام خواهد شد.