پنجشنبه ۰۶ آذرساعت ۲۱:۵۲Nov 2020 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی»

مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی با صدور بخشنامه ای، نحوه رسیدگی و اتخاذ تصمیم در مورد اعزام و انتقال بیماران از یک شهرستان به شهرستان دیگر را اعلام کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۵:۱۲   + ۱۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی از تداوم و ارتقای خدمات کارگزاری ها همزمان با تحول دیجیتال و طرح 3070 تأمین اجتماعی خبر داد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۸:۴۵   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا در کشور 75 هزار و 500 بیمار مبتلا در بیمارستان های این سازمان بستری و درمان شده اند که تقریباً معادل 30 درصد کل بستری های کشور است و در حال حاضر 2 هزار و 379 بیمار کرونایی در بیمارستان های تابعه این سازمان بستری هستند.
فرتاک نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۳:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
مصطفی سالاری در نشست خبری امروز گفت: با اجرای طرح 3070 که قرار بود بر اساس آن تا بهمن ماه 30 خدمت و هر دوشنبه چند خدمت، الکترونیکی و غیرحضوری شوند سه خدمت طی هفته های گذشته غیر حضوری شد و امروز نیز در هفته سوم این طرح قرار داریم 5 خدمت دیگر غیر حضوری می شود. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۲:۰۱   + ۲۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی از غیرحضوری شدن 5 خدمت دیگر تأمین اجتماعی برای بیمه شدگان تحت پوشش خبر داد.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۲:۰۷   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: از هفته آینده اقداماتی مشابه به سه ماهه ابتدای شیوع کرونا در سازمان تأمین اجتماعی به اجرا گذاشته می شود و بازرسی های کارگاهی و جلسات هیأت ها و کمیسیون های پزشکی در شهرهای دارای وضعیت قرمز تعلیق خواهد شد.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۳:۴۸   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: جامعه پزشکی محور برنامه نسخه الکترونیک است و این برنامه با هماهنگی جامعه پزشکی و براساس ترغیب و تشویق پزشکان برای استفاده از سامانه نسخه الکترونیک درحال اجرا است.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۸:۳۸   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی با بیان اینکه این سازمان، خانه کارگران است، گفت: فراکسیون کارگری مجلس شورای اسلامی و سازمان تأمین اجتماعی، دغدغه مشترکی برای خدمت رسانی به جامعه کارگری دارند و این دغدغه مشترک زمینه ساز همکاری و نزدیکی ما و فراکسیون کارگری است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۱:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
با حضور مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی و معاونین این سازمان، سومین خدمت در هفته دوم طرح 3070 رونمایی شد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۷:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
مصطفی سالاری مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: ارائه خدمات الکترونیک و غیر حضوری، با طرح های جدیدی که در دست داریم در حال سرعت گرفتن است و درصددیم میزان مراجعه های مردم را به شعب تأمین اجتماعی تا 75 درصد کاهش دهیم و آن را به یک چهارم گذشته برسانیم.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۷:۰۱   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی از تلاش ها و ایثارگری های کارکنان بخش درمان این سازمان در خدمت رسانی به بیماران مبتلا به کرونا قدردانی کرد و گفت: تمامی امکانات و ظرفیت های موجود در خدمت بیماران مبتلا به کرونا است و امکانات مورد نیاز برای خدمت رسانی حداکثری در اختیار مدیران استانی قرار دارد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۵:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیئت امنای سازمان تأمین اجتماعی با بیان اینکه توسعه خدمات غیرحضوری یکی از خواسته های اصلی جامعه از سازمان تأمین اجتماعی است، گفت: امیدواریم طرح اخیر مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی برای تحول دیجیتال که به اسم طرح 3070 در دست اجراست، موجب بهبود خدمات و کاهش مراجعات مردم به ادارات تأمین اجتماعی شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۳:۱۱   + ۳۶ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی با صدور دستور اداری، نحوه حمایت و احراز اشتغال بیمه شدگان دورکار کارگاه های مشمول قانون تأمین اجتماعی را اعلام کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۰۷:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: سازمان برنامه و بودجه و حسابرسی باید تعهد مالی از جانب سازمان تأمین اجتماعی و دولت را به طور دقیق تأیید کند. دراین صورت، پرداخت هزینه ها مطابق با قوانین، اجرایی خواهد شد.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۲:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: با اجرای طرح 3070 ، بیش از 75 درصد مراجعات مردم به مراکز و شعب تأمین اجتماعی تا بهمن غیرحضوری می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۱:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی با اشاره به اینکه بیش از 75 درصد مراجعات مردم به مراکز و شعب تأمین اجتماعی تا بهمن با اجرای طرح 3070 غیرحضوری خواهد شد، گفت: از ابتدای شیوع کرونا 67 هزار نفر در بیمارستان های سازمان تأمین اجتماعی بستری شده اند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۸:۴۹   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی بااشاره به خدمات مورد نیاز مخاطبان و جامعه هدف گفت: ارائه خدمات الکترونیک و غیر حضوری، با طرح های جدیدی در حال سرعت گرفتن است و درصدد هستیم میزان مراجعات مردم را به شعب تأمین اجتماعی تا 75 درصد کاهش دهیم و آن را به یک چهارم گذشته برسانیم.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۲:۳۲   + ۱۳ سایت دیگر  
سایت خبری تحلیلی آتیه آنلاین با حضور دکتر مصطفی سالاری، مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی شروع به کار کرد و به عنوان رسانه تخصصی حوزه رفاه و تأمین اجتماعی به جامعه رسانه ای کشور پیوست.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۵:۱۱   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی با بیان اینکه پیشرفت برنامه نسخه الکترونیک با جدیت در حال انجام است، اظهار داشت: امروز گام مهمی در تکمیل این سامانه برداشته ایم و تمامی ارائه دهندگان خدمات درمانی امکان استفاده از سامانه نسخه الکترونیک این سازمان را دارند.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۴:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
براساس بخشنامه صادر شده از سوی مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی کارکنان شاغل در قراردادهای صدور خدمات فنی به خارج از کشور از مزایای قانون تامین اجتماعی بهره مند می شوند. ...
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۲:۳۵   + ۱۵ سایت دیگر  
مردم نیوز : پس از اجرای قانون متناسب سازی حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران تأمین اجتماعی، جلسه ای با مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی مبنی بر رفع برخی کاستی ها و اشکالات پیش آمده برگزار و نقطه نظرات و دیدگاه های خودمان را مطرح کردیم. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۲:۳۳   + ۳۰ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - براساس بخشنامه صادر شده از سوی مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی کارکنان شاغل در قراردادهای صدور خدمات فنی به خارج از کشور از مزایای قانون تامین اجتماعی بهره مند می شوند.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۳۲   + ۴۲ سایت دیگر  
نصف جهان: مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: سهم سازمان تأمین اجتماعی در پرداخت بیمه تکمیلی بازنشستگان هفت برابر افزایش پیدا کرد. مصطفی سالاری درباره آخرین اخبار از وضعیت بیمه تکمیلی بازنشستگان تأمین اجتماعی ...
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۱۵   + ۴۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی از افزایش حقوق پرستاران این سازمان خبر داد و گفت: با توجه به اینکه وزارت بهداشت افزایش حقوق و دستمزد را اجرا کرده بود در سازمان تأمین اجتماعی نیز با موافقت شورای حقوق و دستمزد ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۶:۳۷    
در خبری به نقل از مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی آمده است که این سازمان 60 بخشنامه را جایگزین 2هزار بخشنامه قبلی می کند. تعدد بخشنامه های اداری در مراکز و سازمان ها، عامل اصلی بوروکراسی اداری و سردرگمی مسئولان دستگاه های متولی و سرگردانی ارباب رجوع شده است.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۰۴   + ۳۰ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی تعامل مستمر با شرکای اجتماعی را مورد تأکید قرار داد و گفت: به همین منظور کار گروه مشترکی را به زودی فعال می کنیم و گروهی نیز در فضای مجازی تشکیل می شود که مدیران حوزه های مختلف سازمان و مدیران حوزه اصناف در آن حضور خواهند داشت و امکان گفتگوی مداوم و همفکری با نمایندگان ...
روند بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۴۸   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس کانون عالی کارگران بازنشسته و مستمری بگیر تامین اجتماعی از موافقت مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی برای افزایش سهم مشارکت سازمان در بیمه تکمیلی بازنشستگان خبر داد. ...
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۶:۰۰   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی با صدور حکمی فرشاد نوروزپور را به عنوان دبیر شورای اطلاع رسانی این سازمان منصوب کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۰:۵۷   + ۵۴ سایت دیگر  
وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی در نامه ای به مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی بر ضرورت در اختیار قرار دادن همه توان درمانی سازمان در خدمت مردم و ستادهای فرماندهی کرونا در شرایط ویژه و قرمز تأکید کرد.
راه پرداخت   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۳:۰۸   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: به منظور رسیدگی بهتر به وضعیت بیمه ای شرکت های استارت آپی، کارگروهی با حضور نمایندگان آنها و مسئولان این سازمان ایجاد می شود تا به صورت منظم مسائل آنها رصد و بررسی شود. ...
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی بر لزوم انجام اصلاحات در قوانین و رویه های اجرایی این سازمان اشاره کرد و گفت: مقررات مربوط به بازنشستگی در مشاغل سخت و زیان آور نیازمند تجدیدنظر است ...
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۳:۳۰   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی از افزایش 10 برابری اعتبار وسایل کمک پزشکی در آینده نزدیک خبر داد و گفت: مبالغ مربوط به وسایل کمک پزشکی را به قیمت اجناس معمولی بازار رسانده ایم و هزینه ها در موارد مختلف حدود 10 برابر افزایش می یابد.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۲:۰۹   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: برنامه تنقیح و تجمیع بخشنامه ها در مراحل نهایی قرار دارد. 56 بخشنامه تنقیحی تاکنون صادر شده و با صدور 4 بخشنامه دیگر در آینده نزدیک 60 بخشنامه تنقیحی جایگزین 2000 بخشنامه ای می شوند که در طول سنوات گذشته صادر شده بودند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۲۰:۲۵    
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی با صدور بخشنامه ای ضوابط بازنشستگی همسران و فرزندان شهدا که تحت پوشش این سازمان قرار دارند را به واحد های اجرایی تأمین اجتماعی در سراسر کشور ابلاغ کرد.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۳:۴۶   + ۴۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی با صدور بخشنامه ای ضوابط بازنشستگی همسران و فرزندان معظم شهدا که تحت پوشش این سازمان قرار دارند را به واحدهای اجرایی تأمین اجتماعی در سراسر کشورابلاغ کرد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۹:۴۵   + ۳۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح گفت: حقوق بازنشستگان نیروهای مسلح در حد 90 درصد شاغلین نیروهای مسلح از پایان مهرماه همسان سازی خواهدشد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۳:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی امیرسرتیپ حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح امیرسرتیپ دوم فرشاد نجفی پور به عنوان مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح منصوب شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۱:۱۱   + ۳۱ سایت دیگر  
امیر فرشاد نجفی پور با حکم وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح به عنوان مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح منصوب شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۴:۳۷   + ۴۸ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: تمامی پزشکان، دندانپزشکان و ماماها از فردا طرف قرارداد این سازمان محسوب می شوند.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۳:۰۱   + ۴۰ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی برگزاری آزمون برای جذب نیروی انسانی در این سازمان را بسیار با اهمیت دانست گفت: امیدواریم بتوانیم بهترین جوانان کشور را به استخدام سازمان تأمین اجتماعی درآوریم و در آینده کارشناسان و مدیران خوبی برای خدمت به 45 میلیون نفر جامعه تحت پوشش سازمان تأمین اجتماعی جذب کنیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۳:۴۱   + ۲۹ سایت دیگر  
تهران-ایرنا-جمعی از پرستاران و کارکنان حوزه درمان سازمان تأمین اجتماعی با ارسال نامه ای از اقدامات و خدمات برجسته دکتر سالاری برای ارتقاء خدمات و اعتلای سازمان تأمین اجتماعی و همچنین بهبود شرایط کاری و معیشتی کارکنان تشکر و قدردانی کردند.
پیام فوری   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۱:۱۸   + ۱۳ سایت دیگر  
نماینده رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی گفت: ارتقای خدمات سازمان تأمین اجتماعی، موجب بهبود وضعیت زندگی مردم می شود. به گزارش پیام فوری به نقل از خبرگزاری تسنیم ...
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۶:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
نماینده طوالش، رضوانشهر و ماسال با اشاره به عملکرد موفق دکتر سالاری در سازمان تأمین اجتماعی گفت: در مدت مدیریت ایشان بر سازمان تأمین اجتماعی متناسب سازی حقوق بازنشستگان به عنوان یکی از مطالبات اصلی این عزیزان محقق شد و شاهد افزایش قابل توجه حقوق و بهبود معیشت آنان هستیم.
گلستان 24   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۴:۱۸    
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: سیاست جدی سازمان تامین اجتماعی انتصاب مدیران و ورود نیروهای توانمند با بهره گیری از اصل شایستگی از طریق فضای رقابتی عادلانه است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۳:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
کمیسیون اجتماعی مجلس در جلسه ای با مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی پیشنهاد کرد که این سازمان با همکاری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی لایحه ای در جهت بخشودگی جرایم کارفرمایان بدهکار به سازمان تأمین اجتماعی بنویسد و به مجلس بفرستد.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۰۸:۵۶   + ۶۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی ضمن تشریح آخرین وضعیت متناسب سازی حقوق بازنشستگان و رفع برخی ابهامات آن از جمله محاسبه مبالغ ناشی از همسان سازی برای مشاغل سخت و زیان آور، به برخی شایعات و ادعاها درباره اعتبار مدارک تحصیلی اش واکنش نشان داد و آن را رد کرد. ...
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۱:۴۷   + ۳۶ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: سیاست جدی سازمان تامین اجتماعی انتصاب مدیران و ورود نیروهای توانمند با بهره گیری از اصل شایستگی از طریق فضای رقابتی عادلانه است.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۶:۵۸   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان تأمین اجتماعی گفت: کلیه اقدامات لازم جهت تسریع در اجرای دستور مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی جهت افزایش حدود 30درصدی حقوق و افزایش مدت قرارداد کارکنان شرکتی این سازمان آغاز شده است.
پول نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۳:۳۵   + ۲۶ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: با صدور بخشنامه تنقیحی دریافت حق بیمه از قراردادهای پیمانکاری، امکان تعیین و اعلام ضرایب حق بیمه مربوط به قراردادهای پیمان در ابتدای انعقاد این قراردادها به کارفرما و پیمانکار فراهم می شود تا پیمانکاران بتوانند با آگاهی از مبلغ حق بیمه در مناقصات شرکت کنند.