شنبه ۲۸ فروردینساعت ۱۳:۲۷Apr 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کارشناسی ارشد»

گلستان ما   ۲۸ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
کارشناسی ارشد پژوهش هنر گفت: دعوا بر سر فیلترکردن چندسایت یا شبکه اجتماعی هدر دادن انرژی است و این مدیریت فضای مجازی نیست، ضمن ارتقاء شبکه ملی و پهنای باند ...
خبرگزاری فارس   ۵۰ دقیقه پیش   + ۲۷ سایت دیگر  
سازمان سنجش آموزش کشور، در اطلاعیه ای اعلام کرد که نتایج اولیه آزمون دکتری 1400، فردا از طریق سایت این سازمان اعلام می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۵۲ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
دانشگاه مازندران از میان دانشجویان ممتاز و استعداد درخشان مقطع کارشناسی ارشد برای سال تحصیلی 1401-1400 در مقطع دکتری تخصصی پذیرش می کند.
ایلنا   ۱ ساعت پیش    
اگر در مقطع کارشناسی ارشد و یا دکتری هستید، بدون شک باید از ترم سوم به فکر نوشتن پایان نامه باشید. اگر هم در ترم پایانی هستید و یا فکر می کنید فرصت را از دست داده اید، این مطلب را تا انتها بخوانید.
خبرگزاری دانشجو   ۴ ساعت پیش    
رئیس مرکز سنجش و آموزش پزشکی آمار نهایی تعداد ثبت نام کنندگان در آزمون کارشناسی ارشد پزشکی سال 1400 را اعلام کرد.
به همت وابستگی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران و نمایندگی بنیاد سعدی در استانبول، دوره های آموزش زبان فارسی از ابتدای ترم تحصیلی جدید (بهاره) در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا در این دانشگاه آغاز شد. ...
ایسنا   ۴ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
بیش از 67 هزار داوطلب، برای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد رشته های علوم پزشکی دانشگاه ها برای سال 1400 ثبت نام کردند.
مهم ترین عنصر بازار عنصر رقابت است. اگر اتفاق بیفتد، هزینه ها کاهشی، قیمت ها پایین و کیفیت مطلوب خواهد بود.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۹:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
کارشناسی ارشد مسائل راهبردی نوشت: آنچه امروز منافع ملی ایران را تهدید می کند، تکرار تجربه های تلخ برخی دیپلمات ها و مسئولان اجرایی در ماجرای برجام است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۹:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
دانشگاه صنعتی سهند برای سال تحصیلی 1401-1400 از بین دانشجویان برجسته مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه ها به صورت بدون آزمون در مقطع دکتری، دانشجو می پذیرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۵:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
دانشگاه محقق اردبیلی از ابتدای مهرماه 1400 با موافقت شورای گسترش و برنامه ریزی آموزش عالی در 5 رشته جدید کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری دانشجو می پذیرد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۱:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
تهران (پانا) - متقاضیان پذیرش دکتری بدون آزمون در رشته های تحصیلی دانشگاه صنعتی شریف تا تاریخ 4 اردیبهشت 1400 فرصت دارند برای شرکت در این دوره نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۰۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
معاونت آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه صنعتی اصفهان در اطلاعیه ای آخرین مهلت ثبت نام بدون آزمون دانش آموختگان و دانشجویان ممتاز کارشناسی ارشد در مقطع دکتری را تا 20 اردیبهشت اعلام کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۲۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
درباره امکان تعویق یا عدم تعویق کنکور سراسری و کارشناسی ارشد با شیوع ویروس کرونا، گمانه زنی هایی مطرح شده است.
روزنامه وارش   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۵:۵۳   + ۱۱ سایت دیگر  
در متن این حکم آمده است: دکتر اکبر حاجی زاده مقدم متولد 1354 در شهر آمل، مدرک کارشناسی ارشد را در رشته زیست شناسی جانوری گرایش فیزیولوژی در سال 1379 و دکتری را در سال 1385 از دانشگاه خوارزمی اخذ نمود و در همان سال به عنوان عضو هیات علمی در دانشگاه مازندران مشغول به کار شد و و در حال حاضر با ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۴:۰۶    
داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد گروه علوم پزشکی سال 1400 مخالفت خود را با تغییر زمان برگزاری این آزمون از تیر ماه به اردیبهشت ماه اعلام کردند و خواستار تعویق آزمون ارشد پزشکی شدند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۲۲:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
دانشگاه تربیت مدرس از بین دانش آموختگان کارشناسی ارشد دانشگاه ها و موسسه های آموزش عالی کشور به استناد آیین نامه ها و بخشنامه های پذیرش بدون آزمون، دانشجو می پذیرد.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۵:۳۸    
هاشمی نظری از آخرین مهلت ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد علوم پزشکی 1400 خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۴:۴۵    
سازمان جهاد دانشگاهی صنعتی شریف از میان فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی ارشد رشته مهندسی مکانیک نیروی امریه جذب می کند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۹:۵۰    
مهلت مجدد برای ثبت نام و ویرایش مجدد اطلاعات متقاضیان برای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد سال 1400 از 23 فروردین ماه آغاز شده است و تا امروز، 25 فروردین پایان می یابد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۷:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
مهلت ثبت نام مجدد متقاضیان برای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد رشته های علوم پزشکی سال 1400 از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی امروز چهارشنبه 25 فروردین پایان می یابد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۵:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: سخنگوی دانشگاه آزاد با اشاره به مبلغ وام دانشجویی این دانشگاه گفت: حداکثر مبلغ وام دانشجویی که برای دانشجویان مقطع دکتری در نظر گرفته شده است، 40 میلیون تومان است و این مبلغ برای مقاطع کارشناسی ارشد و کارشناسی، به ترتیب به 20 و 15 میلیون تومان تعیین شده است.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۱:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
طی سال های گذشته و با افزایش تقاضا برای ادامه تحصیل در مقاطع تحصیلات تکمیلی، پذیرش دانشجو در این مقاطع شتاب گرفت به نحوی که پذیرش دانشجوی کارشناسی ارشد هم پایه دانشجویان کارشناسی شد و گسترش دامنه تقاضا در مقطع تحصیلات تکمیلی و به دنبال آن اُفت کیفیت علمی فارغ التحصیلان این مقاطع نگرانی کارشناسان ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۶:۲۲    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نکا گفت: در سال جدید پیگیر ایجاد 4 رشته بین رشته ای در مقاطع کارشناسی ارشد و کارشناسی پیوسته هستیم.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا رسانه- نشست بازخوانی پایان نامه دانشجوی کارشناسی ارشد رشته ی عکاسی دانشگاه سوره در روز سوم هفته هنر انقلاب اسلامی، با عنوان واکاوی روایت تصویری ساسان مویدی از بمباران های تهران در زمان جنگ تحمیلی با رویکرد نشانه شناسی اجتماعی و سخنرانی مائده اسلامی در دانشگاه سوره برگزار شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
پذیرفته شدگان اولیه کارشناسی ارشد بدون آزمون سال تحصیلی 1401-1400 دانشگاه شهید بهشتی تا 20 فروردین ماه جاری می توانند نسبت به انصراف از پذیرش خود اقدام کنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده نیروی انتظامی در نشست صمیمانه با دانشجویان دوره کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه علوم انتظامی امین بر لزوم ایفای نقش فعالانه در تحقق پلیس در تراز انقلاب اسلامی تاکید کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۰۱    
مرکز کارآفرینی و نوآوری دانشگاه خلیج فارس بوشهر از بین فارغ التحصیلان رشته های تحصیلی مهندسی و گروه های زیر شاخه مدیریت در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری، سرباز امریه می پذیرد.
مرکز جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از دانش آموختگان کارشناسی و کارشناسی ارشد متقاضی امریه سربازی دعوت به همکاری می کند.
صبا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۰:۵۹   + ۲۱ سایت دیگر  
استخدام گسترده و سراسری شرکت تعمیرات و پشتیبانی نیروگاه های اتمی (سهامی خاص) سال 1400 تاریخ انقضا : 1400/2/3 شرکت تعمیرات و پشتیبانی نیروگاه های اتمی (سهامی خاص) با استعانت از خداوند متعال جهت تأمین نیروی انسانی موردنیاز خود برای کار در نیروگاه اتمی بوشهر از بین متقاضیان مرد دارای مدارک تحصیلی ...
خبر فوری   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۰:۳۳    
فاطمه زرین در گفتگو با خبر فوری بیان کرد: در ماه مبارک رمضان به علت شرایط شرکت کنندگان معمولا آزمونی برگزار نمی شود همانند روال گذشته کارهای اجرایی برگزاری آزمون را انجام می دهیم و تعیین کننده لغو و یا برگزاری آزمون تنها ستاد ملی کرونا خواهد بود.
انصاف نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۶:۰۵    
محمدسعید عبداللهی، دانش آموخته سطح سه حوزه و کارشناسی ارشد فلسفه دین دانشگاه تهران در یادداشتی ارسالی به انصاف نیوز با عنوان ژنرالی که از فراعنه، سان دید نوشت: هله فرعون به پیش آ که گرفتم در و بامت (مولوی) ...
رسا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۲۱    
دانشگاه مفید از طریق آزمون اختصاصی ویژه طلاب در مقاطع دکتری، کارشناسی ارشد و کارشناسی دانشجو می پذیرد.
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۰:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
مرکز ملی ذخایر ژنتیکی و زیستی ایران جهت تامین نیروی انسانی متخصص، اقدام به جذب نیروی امریه با مدرک کارشناسی ارشد در رشته صنایع غذایی یا علوم تغذیه برای سال 1400 نموده است. ...
هفته نامه وقایع استان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۰:۵۳    
نقد و نشری بر مجموعه داستان مامور سیگاری خدا نوشته ی محسن حسام مظاهری دربست آزادی احمدرضا حجارزاده نشر افق چند سال پیش مجموعه داستانی به نام مامور سیگاری خدا نوشته ی محسن حسام مظاهری روانه بازار کرده بود ...
الف   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۰:۴۴    
نوشتن پایان نامه برای دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری یکی از مهم ترین مراحل تحصیل در این دو مقطع است. 4 واحد درسی به این پروژه اختصاص دارد و از سوی دیگر هرگونه ایراد و اشتباه در آن باعث بروز مشکلاتی می شود. دانشجویان برای ارائه این پروژه فرصت کافی را دارند ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۰:۳۶    
حوزه/دانشگاه مفید از طریق آزمون اختصاصی #ویژه_طلاب در مقاطع دکتری، کارشناسی ارشد و کارشناسی دانشجو می پذیرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۰:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
دانشگاه صنعتی سهند تبریز از بین فارغ التحصیلان دانشگاه های دولتی با مدرک کارشناسی یا کارشناسی ارشد در یکی از در رشته های مدیریت منابع انسانی و حقوق دعوت به همکاری می کند.
احتساب   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۵:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
احتساب - امین ابراهیمی مدیرعامل جدید فولاد خوزستان شد . امین ابراهیمی دارای مدرک مهندسی متالوژی از دانشگاه فردوس مشهد و مدرک کارشناسی ارشد MBA پس از دو سال حضور درخشان در راس شرکت فولاد اکسین خوزستان شرکتی زیانده را با سود 2500 میلیارد تومان تحویل می دهد . ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۴:۲۹   + ۱۷ سایت دیگر  
جزئیات تمدید مھلت ثبت نام، ویرایش مجدد، سھمیه بومی قانون برقراری عدالت آموزشی آزمون کارشناسی ارشد رشته ھای گروه پزشکی سال 1400 اعلام شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۳:۰۲    
رشته حقوق یکی از رشته های تحصیلی محبوب در کشور ماست که هر ساله تعداد زیادی علاقه مند را به خود جذب می کند و داوطلبان زیادی در آزمون های حقوقی از جمله آزمون وکالت، آزمون قضاوت، آزمون مشاوران حقوقی، کنکور کارشناسی ارشد حقوق و ... شرکت می کنند ...
موج   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۲:۵۷    
مسعود سفلایی کارشناس ارشد سینما از دانشگاه هنر، عضو هیئت علمی گروه سینما دانشکده سینما و تئاتر و مدیر گروه کارشناسی ارشد سینمای دانشکده سینما یکی از داوران اولین جشنواره ملی فیلم کوتاه ساباط یزد بود که بخش مستند جشنواره را داوری کرده است.
پرتال دانشگاهی   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۱:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاه 22 فروردین 1400 - 11 April 2021 ثبت نام وام تحصیلی و مسکن دانشجویان متقاضی در دوره های کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترای عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران آغاز شد. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۹:۴۲    
جزئیات تمدید مھلت ثبت نام، ویرایش مجدد، سھمیه بومی قانون برقراری عدالت آموزشی آزمون کارشناسی ارشد رشته ھای گروه پزشکی سال 1400 اعلام شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۹:۰۴   + ۲۴ سایت دیگر  
مهلت مجدد ثبت نام متقاضیان برای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد رشته های علوم پزشکی سال 1400 از فردا آغاز می شود.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۸:۳۳    
آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی در روزهای 30 و 31 اردیبهشت ماه در چهار نوبت برگزار خواهد شد.
ویلکیج   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۶:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
شورای گسترش آموزش عالی با ایجاد 2 رشته نانوفیزیک و مهندسی انرژی در مقاطع کارشناسی ارشد و کارشناسی در دانشکده فناوری های نوین دانشگاه محقق اردبیلی موافقت کرد.