جمعه ۲۹ تیرساعت ۱۲:۰۸Jul 2024 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاون حقوقی امور مجلس»

به گزارش پایگاه خبری روزنگار البرز؛ در مراسمی که با حضور سیدمحمد هاشمی جانشین وزیر و معاون حقوقی امور مجلس و استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مرتضی ولی پوری معاون سیاسی ...
پانا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۲۲:۵۲   + ۱۳ سایت دیگر  
بیرجند (پانا) - برترین های دومین جشنواره منطقه ای مطبوعات شرق کشور درمراسمی با حضور جاشین وزیر و معاون حقوقی امور مجلس و استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، استاندار خراسان جنوبی و جمعی از مسئولان و اصحاب رسانه و خبرنگاران در بیرجند تجلیل شدند.
پانا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۲۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند (پانا) - رییس سازمان دانش آموزی خراسان جنوبی گفت: با حضور جانشین وزیر و معاون حقوقی امور مجلس و استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از خبرنگاران پانای خراسان جنوبی در مراسم اختتامیه جشنواره منطقه ای مطبوعات شرق کشور، یادمان پروفسور معتمدنژاد تجلیل شد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
آئین رونمایی از طرح های قرارگاه شهید آوینی در خراسان جنوبی شامگاه شنبه 29 اردیبهشت با حضور جانشین وزیر و معاون حقوقی امور مجلس و استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، استاندار، فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) و جمعی از اهالی هنر و رسانه در بیرجند برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۳:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
برترین های دومین جشنواره منطقه ای مطبوعات شرق کشور امروز درمراسمی با حضور جاشین وزیر و معاون حقوقی امور مجلس و استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در بیرجند تجلیل شدند.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۲:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
جانشین وزیر و معاون حقوقی امور مجلس و استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی رسالت رسانه ها در این دنیای مدرن، بسیار دشوار و پیچیده است، افزود: رسانه ها نباید از کورس نفس گیر اطلاع رسانی عقب بیفتند بلکه باید و با به روز کردن فناوری مخصوص کار و دانش خود با طراوت و شادابی در این میدان بمانند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون حقوقی امور مجلس و استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به تأثیرگذاری هوش مصنوعی در حوزه رسانه گفت: با وجود این مهم تکلیف اهالی رسانه سخت تر و پیچیده تر شده و فضای مجازی پر از اتفاقات به روز شده جدید است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۰۸:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
طرح های قرارگاه شهید آوینی در خراسان جنوبی با حضور جانشین وزیر و معاون حقوقی امور مجلس و استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و استاندار خراسان جنوبی در بیرجند رونمایی شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۲۳:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی آئین رونمایی از طرح های قرارگاه شهید آوینی در خراسان جنوبی، با حضور جانشین وزیر و معاون حقوقی امور مجلس و استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در بیرجند برگزار شد.
جانشین وزیر و معاون حقوقی امور مجلس و استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: قرارگاه شهید آوینی ایده ای برآمده از نگاه هم افزایی و حرکت جبهه ای بوده که باعث ایجاد شور و رونق فرهنگی در کف استان خراسان جنوبی شده است.
شهروند البرز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۶:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
هاشمی جانشین وزیر و معاون حقوقی امور مجلس و استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در آیین توریع و معارفه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز ضمن تشکر از فعالیت های جابری انصاری مدیرکل سابق استان البرز گفت: استان البرز به عنوان ایران کوچک آنچنان که باید تاکنون مورد حمایت فرهنگی قرار نگرفته است.
عصر دنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۳:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
عصر دنا: معاون حقوقی امور مجلس و استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: رسانه ها مطالب خلاف واقع را بیان نکنند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۵ - ۱۷:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان-ایرنا- رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: قائم مقام و معاون حقوقی وزیر فرهنگ و ارشاد با دستور شخص وزیر و در پی رفع دغدغه متدینین نسبت به رعایت موازین قانونی و شرعی در کنسرت علیرضا قربانی به اصفهان سفر می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۰۹:۵۰    
معاون حقوقی امور مجلس و استان های وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: دست اندرکاران فرهنگی و بودجه کشور باید حمایت جدی تری از تئاتر به خصوص در استان ها داشته باشند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۰/۰۹ - ۱۴:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
ششمین همایش سراسری مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ها در دولت سیزدهم؛ صبح شنبه ( 9 دی 1402 ) با حضور سپهر خلجی رئیس شورای اطلاع رسانی دولت، هادی طحان نظیف سخنگوی شورای نگهبان و سید محمد هاشمی جانشین وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان های سراسر کشور در باغ زیبا ...
ایثار   ۱۴۰۲/۰۷/۳۰ - ۰۹:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
با حضور مدیرکل بنیاد مازندران، یزدانی مشاور معاون حقوقی امور مجلس در تدوین طرح ها و لوایح و عبدالملکی معاون حقوقی مدیرکل بنیاد مرکز همایش حقوق شهروندی "با رویکرد توسعه خدمات قضایی و حقوقی ایثارگران" برگزار شد.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۸:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
یزد – اجرای ویژه برنامه چاووشی خوانی با حضور معاون حقوقی امور مجلس و استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و برگزاری شورای هماهنگی و گسترش فعالیت های قرآنی از جمله اخبار کوتاه فرهنگی استان یزد در این هفته بود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۱۴:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
آیین تکریم و معارفه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان با حضور جانشین وزیر و معاون حقوقی امور مجلس و استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری و مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خوزستان در تالار مهتاب اهواز برگزار شد.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۱۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
ایلام- با حکم جانشین وزیر و معاون حقوقی امور مجلس و استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، علی هوشمند به عنوان مسئول قرارگاه اربعین وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در استان ایلام منصوب شد.
شرکت مهندسی اب و فاضلاب کشور   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۱۳:۱۰    
نشست بررسی موضوعات کلان حوزه حقوقی و املاک صنعت آب و فاضلاب کشور با حضور معاون حقوقی امور مجلس و پشتیبانی وزارت نیرو، معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان خراسان رضوی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۴/۰۷ - ۰۹:۳۶    
معاون حقوقی امور مجلس و استان های شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مردم را به بهره مندی از برکات پر فیض روز عرفه و برنامه های مناسبتی این روز توصیه کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۹:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
نشست مدیران و مسئولان امور مجلس و معاونت ها و سازمان های تابعه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور حجت الاسلام سید مهدی خاموشی رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه، سید محمد هاشمی معاون حقوقی امور مجلس و استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۶:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
همایش پیاده روی و دوچرخه سواری با حضور پرشور مردم و شرکت معاون حقوقی امور مجلس و استان های وزرات ورزش وجوانان در میاندوآب برگزار شد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۴:۱۱   + ۲۱ سایت دیگر  
معاون حقوقی، امور مجلس و هماهنگی استان های شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: شرایط ایام وقوع روز تاریخی دوازدهم فروردین با تعطیلات و سفرهای نوروزی در کشور به گونه ای است که محدودیت هایی را در برگزاری شایسته این روز و به تبع آن توجه متناسب به دستاوردهای آن به وجود آورده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۸:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان گفت:آرزوی ما این است که در جامعه به فرهنگ به چشم تخصص نگاه شود چون مسئولیت های خطیر فرهنگی گاهی به افرادی واگذار می شود که دارای فاقدصلاحیت مدیریت فرهنگی هستند.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۱/۰۷/۲۸ - ۱۵:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی، عملیات اجرایی پایگاه قایقرانی بندرخمیر امروز پنجشنبه با حضور شکوه فر معاون حقوقی امور مجلس و استان های وزارت ورزش وجوانان، محمدآشوری و احمد مرادی نمایندگان مردم درمجلس شورای اسلامی هرمزگان ...
سینما خانه   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۶:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی عصر روز یکشنبه در منزل زنده یاد امین تارخ حضور یافت و با خانواده او دیدار و همدردی کرد. به گزارش سینماخانه و به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان سینمایی، در این دیدار محمد خزاعی رئیس سازمان سینمایی کشور، سیدمحمد هاشمی معاون حقوقی امور مجلس و استان های وزارت ارشاد اسلامی ...
سلام نو / فرارو   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۲۱:۲۹   + ۳۲ سایت دیگر  
محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی عصر امروز یکشنبه 3 مهر 1401 در منزل زنده یاد امین تارخ حضور یافت و با خانواده او دیدار و همدردی کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۱۸:۴۸   + ۱۲ سایت دیگر  
اولین همایش آموزشی - توجیهی مدیران و رابطین امور مجلس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در دولت سیزدهم با حضور دکتر سید محمد هاشمی، معاون حقوقی امور مجلس و استان های وزارت فرهنگ و رابطین امور مجلس معاونت ها در باغ زیبای تهران برگزار شد.
ایران آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۰۳ - ۱۱:۱۹   + ۳۶ سایت دیگر  
پیکر مرحوم هوشنگ ابتهاج ساعاتی پیش با حضور محمود شالویی، دستیار وزیر فرهنگ، سیدمحمود اسلامی معاون توسعه و مدیریت منابع و سید محمد هاشمی معاون حقوقی امور مجلس و استان های وزارت فرهنگ و اعضای خانواده مرحوم ابتهاج از طریق فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) وارد کشور شد.
مراسم تکریم و معارفه مدیر عامل بنیاد بین المللی فرهنگی و هنری امام رضا(ع) با حضور سید محمد هاشمی معاون حقوقی امور مجلس و استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۴/۳۱ - ۲۱:۱۰   + ۳۹ سایت دیگر  
معاون حقوقی امور مجلس و استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: در برگزاری کنسرت ها رعایت همه شئونات اسلامی و قانونی از ملزومات صدور مجوز بوده و حتی ملاحظات محلی ازجمله در نظر گرفتن مکان برگزاری کنسرت از نظر ترافیک وسایرمسایل مشابه که از سوی سایر دستگاه های مرتبط بررسی و قبل از صدور مجوز اعلام ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۳۱ - ۱۱:۳۲   + ۱۲ سایت دیگر  
سید محمد هاشمی، معاون حقوقی امور مجلس و استان های وزارت ارشاد گفت:اراده مجموعه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در دوره جدید اعتلای بنیاد بین المللی امام رضا(ع) است.
آقای خبر   ۱۴۰۱/۰۴/۳۱ - ۱۱:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
سید محمد هاشمی گفت: همکاری با مدیران آستان قدس رضوی، جای افتخار دارد و بنیاد بین المللی امام رضا(ع)بدون همکاری همه جانبه با این مرکز توفیقی نخواهد داشت. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۳۰ - ۲۰:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- معاون حقوقی امور مجلس و استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: شاید مبارک ترین نکته ساختاری و تشکیلاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از زمان تاسیس تاکنون، راه اندازی بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا(ع) باشد.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۴/۱۶ - ۲۲:۴۴    
حوزه/ اگر محتوا خوب نباشد، فیلم خوبی هم ساخته نمی شود و این یکی از آسیب های جدی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۳/۱۸ - ۱۴:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- معاون حقوقی امور مجلس و استان های وزارت ارشاد گفت: اقتصاد فرهنگ از محور های مهم دولت سیزدهم است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۳/۱۸ - ۱۴:۲۳    
گروه استان ها - آیین تکریم و معارفه مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان با معاون حقوقی امور مجلس و استان های وزارت فرهنگ و ارشاد برگزار شد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۱/۰۳/۱۱ - ۲۱:۳۷    
معاون حقوقی امور مجلس و استانهای وزارت ورزش و جوانان اظهار داشت : با کمک معاون توسعه منابع انسانی بتوانیم در راستای حل کردن برخی از مشکلات کارمندان از طریق سازمان برنامه بودجه و اداره استخدامی قدم برداریم.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۶ - ۱۸:۴۶    
قم ایرنا آیین تکریم و معارفه مدیران کل سابق و جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم، با حضور سید محمد هاشمی معاون حقوقی امور مجلس و استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در تالار مجتمع فرهنگی شهید سید مرتضی آوینی شهر قم برگزار شد. ...
شبستان   ۱۴۰۱/۰۳/۰۵ - ۱۳:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
مراسم تکریم و معارفه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم با حضور معاون حقوقی امور مجلس و استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۵ - ۱۲:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
قم-ایرنا- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم، روز پنجشنبه طی آیینی با حضور معاون حقوقی امور مجلس و استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی معارفه شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۵ - ۱۲:۰۷   + ۱۶ سایت دیگر  
قم-ایرنا- معاون حقوقی امور مجلس و استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به برگزاری سی و سومین نمایشگاه کتاب تهران، گفت: مجموعه فروش این نمایشگاه 211 میلیارد تومان در دو بخش مجازی و فیزیکی بود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۸:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان_ سیدمحمد هاشمی معاون حقوقی امور مجلس و استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به همراه جمعی از هنرمندان اصفهان، روز یکشنبه با حضور در گلستان شهدای این شهر با آرمان های شهدا تجدید میثاق کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۶:۱۷    
ایسنا/اصفهان معاون حقوقی امور مجلس و استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: کادرسازی مهم ترین اولویت وزارت ارشاد است و پس از آمد و رفت در جایگاه و مسئولیت ها، نام و کار کسانی ماندگار است که توانستند نسل نویی در عرصه فرهنگ، هنر و رسانه تربیت کنند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۵:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون حقوقی امور مجلس و استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: استان اصفهان بستری طلایی در زمینه فرهنگ و هنر دارد زیرا بیشتر مدیران کل فرهنگی، هم راستای هم هستند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۴:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان_ایرنا_ معاون حقوقی امور مجلس و استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: با توجه به ظرفیت و جمعیت اصفهان، نگاه ویژه ای به تخصیص اعتبارات فرهنگی این استان داریم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۳:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون حقوقی امور مجلس و استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با تأکید بر اهمیت موضوع کادرسازی گفت: نام و کار افرادی ماندگار شده است که اقدام آن ها باعث کشف نسل جدید شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۶:۰۸    
مراسم تکریم و معارفه مدیرکل ارشاد مازندران با حضور معاون حقوقی امور مجلس و استان های برگزار شد و حسین جوادی به طور رسمی سکان دار اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران شد.