یکشنبه ۲۴ تیرساعت ۱۷:۱۱Jul 2024 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس پلیس پایتخت»

رکنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۹ - ۱۴:۳۲   + ۵۴ سایت دیگر  
حوادث رکنا: رئیس پلیس پایتخت از انهدام باند قاچاق موادمخدر شیشه که در استان تهران و شمال غرب کشور فعالیت می کرد خبر داد و افزود: در این عملیات تعدادی از سوداگران مرگ دستگیر و ازآنان 230 کیلوگرم شیشه و 120 کیلوگرم ماده روانگردان شیشه مایع کشف شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۰۴ - ۱۲:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس پایتخت با حضور در مراسم امحای 16 تُن انواع موادمخدر در کهریزک تهران، گفت: نه سر سوزنی از جدیت پلیس کاسته می شود و نه این که کار پلیس در برخورد با موادمخدر، تعطیلی دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۳:۴۰   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس پایتخت با اشاره به دستگیری 229 سارق و مالخر اموال مسروقه در جدیدترین طرح انتظامی پلیس آگاهی پایتخت، گفت: پیشنهاد می کنیم برای سارقانی که 2 بار سابقه سرقت دارند، از پایبند الکترونیکی استفاده شود.
سلام نو / فاش نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۱:۳۱   + ۵۹ سایت دیگر  
روز گذشته یکشنبه 30 اردیبهشت سه مامور پلیس پایتخت در درگیری با یکی از اراذل و اوباش در شرق تهران، به شهادت رسیدند.
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۰:۴۴   + ۹ سایت دیگر  
رئیس پلیس تهران بزرگ ادامه داد: با به شهادت رساندن همکاران من در پلیس ، در انجام ماموریت ها و تامین امنیت هیچگونه خللی وارد نمی شود بلکه این اتفاقات باعث افزایش روحیه نیز می شود.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۸:۰۳   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس پلیس پایتخت طرح نور را شاه بیت ماموریت های پلیس توصیف کرد و به ماموران و کارکنان حاضر در این طرح توصیه کرد که سعه صدر خود را بالا برده و تلاش کنند که بهتر از قبل ماموریت خود را به انجام برسانند.
رئیس پلیس پایتخت گفت: از مخفیگاه متهم به ارزش حدود 20 میلیارد ریال کالای مسروقه کشف شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۱۴:۲۲    
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران به نقل از خبرگزاری پلیس تهران، فرمانده انتظامی تهران بزرگ، به مناسبت روز معلم، طی پیامی این روز را به تمامی معلمان و مربیان عرصه علم، دانش و پیشرفت، تبریک گفت . متن این پیام به شرح ذیل است : بسم الله الرحمن الرحیم ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۰۶:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
رئیس پلیس پایتخت در واکنش به حمله با زنجیر به یک مسافر اتوبوس، تاکید کرد که نصب دوربین های مداربسته در اتوبوس های بی آرتی، بسیار ضرورت دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۹:۳۵    
رئیس پلیس پایتخت با اشاره به دستگیری فردی که با زنجیر به یک مسافر اتوبوس حمله کرده بود به مجرمان هشدار داد که پاسخ پلیس به آنان در برابر هرگونه ایجاد ناامنی قطعی و شدید خواهد بود.
جهان نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۵:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی پایتخت با اشاره به دستگیری عامل کتک زدن مردم در اتوبوس به مجرمان هشدار داد که پلیس همواره در صحنه بوده و با مجرمان برخورد می کند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۳:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس پایتخت با تشریح جزئیات دستگیری فردی که با زنجیر به یک مسافر اتوبوس حمله کرده بود به مجرمان هشدار داد که پاسخ پلیس به آنان در برابر هرگونه ایجاد ناامنی قطعی و شدید خواهد بود.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۲:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
ظهر امروز، صحنه وقوع جرم کتک زدن مردم با زنجیر در اتوبوس BRT در خیابان دماوند تهران با حضور متهم پرونده و رئیس پلیس پایتخت بازسازی شد.
آنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۲:۰۵   + ۲۷ سایت دیگر  
رئیس پلیس پایتخت از دستگیری عامل ضرب و شتم در اتوبوس خبر داد و گفت: با هماهنگی دستگاه قضایی مجازات سنگینی برای این افراد در نظر گرفته شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۳:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
پلیس لندن به اتهام عدم انجام اقدامات کافی برای محافظت از یهودیان در برابر تظاهرات حامی فلسطینیان تحت فشار قرار گرفته و درخواست هایی برای برکناری رئیس پلیس پایتخت انگلیس مطرح شده است.
رکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۴:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
حوادث رکنا: سرتیپ دوم پاسدار محمدیان، رئیس پلیس پایتخت به مناسبت فرارسیدن روز ارتش، طی پیامی این روز به تمامی کارکنان ارتش جمهوری اسلامی ایران، تبریک گفت.
فرارو   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۳:۴۶   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس تهران بزرگ از دستگیری بیش از 3000 خرده فروش مواد مخدر و کشف 3 تن موادمخدر از ابتدای سال جاری تاکنون خبر داد. به گزارش ایسنا، رئیس پلیس پایتخت با تاکید بر اینکه همه متهمان تحت رصد پلیس هستند، گفت: این امر به کشفیات گسترده و مهمی منجر شده که امروز نتیجه آن را می بینید. ...
آنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۲:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
نمایشگاه کشفیات پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ صبح امروز با حضور سردار عباسعلی محمدیان رئیس پلیس پایتخت در محوطه صبحگاه پلیس آگاهی تهران برگزار شد.
میزان   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۰۷:۵۰    
رئیس پلیس پایتخت با بیان اینکه طرح پایش الکترونیک سارقان سابقه دار محصول همراهی قوه قضاییه و اقدام پلیس است گفت: با این طرح دیگر هیچ سارق سابقه داری جرات ارتکاب جرم نخواهد داشت.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۲:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی تهران بزرگ در حاشیه بازسازی صحنه جرم زورگیران بزرگراه صدر تهران گفت: مستندسازی و کلیپ های شهروندخبرنگاران به پلیس در دستگیری مجرمان کمک می کند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۱:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس پایتخت صبح امروز در حاشیه بازسازی صحنه جرم زورگیر در محدوده بزرگراه صدر، با خبرنگاران گفت: سارقان بزرگراه صدر، مجازاتی در حد محاربه در انتظارشان خواهد بود.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۲۲:۰۱    
تصاویری از طرح برخورد با بی حجابی و کشف حجاب توسط پلیس در شبکه های اجتماعی منتشر شده است. این تصاویر را به همراه توضیح سردار محمدیان رئیس پلیس پایتخت در این زمینه می بینید.
رئیس پلیس پایتخت گفت: افرادی که به هشدارهای قبلی پلیس توجه نکردند، از امروز به صورت ویژه در سطح شهر مورد تذکر قرار می گیرند و نسبت به آنها اقدام قانونی انجام می شود. ...
عرشه آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۴:۴۷   + ۱۰۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس پایتخت گفت: افرادی که به هشدارهای قبلی پلیس توجه نکردند، از امروز به صورت ویژه در سطح شهر مورد تذکر قرار می گیرند و نسبت به آنها اقدام قانونی انجام می شود.
سلام نو / همشهری   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۷:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس پایتخت درباره جزئیات آغاز مرحله جدید طرح عفاف و حجاب در تهران توضیح داد.
رکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۴:۱۱    
حوادث رکنا: رئیس پلیس پایتخت طی پیامی فرا رسیدن عید سعید فطر را تبریک گفت.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ - ۰۹:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس پایتخت از راه اندازی 120 ایستگاه تامین امنیت در ایام نوروز 1403 در سطح شهر تهران خبر داد و گفت: پلیس تهران در ایام نوروز امسال با همکاری اتحادیه ها و اصناف، 300 تیم را در واحد های صنفی و تجاری برای حفظ شئون ماه مبارک رمضان مستقر کرده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۲۷ - ۱۴:۰۷   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس پایتخت اعلام کرد که در ایام نوروز، اسباب کشی تنها با مجوز پلیس امکان پذیر است.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۷ - ۰۹:۳۶   + ۲۵ سایت دیگر  
رییس پلیس فرماندهی پلیس پایتخت گفت: تنها با انجام تحقیقات و احراز هویت، مجوز تردد برای اسباب کشی افراد در روزهای تعطیل عید نوروز صادر خواهدشد.
همشهری   ۱۴۰۲/۱۲/۲۱ - ۲۳:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
سردار عباسعلی محمدیان؛ رئیس پلیس پایتخت در ایامی که همه شهروندان به سفرهای نوروزی و دید و بازدیدهای سال نو و دورهمی سفره های افطار می اندیشند، اینجا در فرماندهی انتظامی تهران بزرگ من و همکارانم به خدمت مضاعف در روزهای آغازین سال نو می اندیشیم تا ساکنان پایتخت با آرامش خاطر روزهای پایانی سال را ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۸:۵۵   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس پلیس پایتخت گفت: تا به این لحظه انتخابات در تهران در امنیت کامل برگزار شده و امیدواریم که تا ساعات پایانی هم به همین صورت که تا الان پشت سر گذاشتم شرایط امنی داشته باشیم و همه شهروندان که بتوانند در آرامش خاطر در انتخابات شرکت کنند.
حیات   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۳:۴۵   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس پایتخت با تاکید بر اینکه اگر خرده فروشی موادمخدر نباشد، معتاد متجاهر نیز نخواهد بود، از برخورد قاطع پلیس با خرده فروشان خبر داد. به گزارش گروه اجتماعی حیات ؛ سردار عباسعلی محمدیان، در مراسم افتتاح طرح همیاران آرامش اجتماعی که پیش از ظهر امروز در مسجد جامع نارمک برگزار شد ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ - ۱۳:۲۱   + ۳۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس پایتخت از برگزاری راهپیمایی 22 بهمن در پایتخت در امنیت کامل خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۷ - ۱۴:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
جانشین رئیس پلیس پایتخت از اجرای طرح ویژه پلیس برای مبارزه با سرقت در ماه های پایانی سال خبرداد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۱۰/۲۴ - ۱۳:۰۰   + ۱۸ سایت دیگر  
فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) از برگزاری سمفونی کنگره ملی 24 هزار شهید پایتخت خبر داد و گفت: یکی از برنامه هایی که در راستای این کنگره پیش بینی شده، برگزاری 80 یادواره منطقه ای شهدای تهران است.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۹ - ۱۱:۳۳   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس پایتخت از استقرار ماموران پلیس با لباس شخصی در 200 بوستان تهران خبر داد و گفت: طی 72 ساعت گذشته 68 باند سرقت و مالخری در سطح تهران بزرگ شناسایی و منهدم شدند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۹/۲۷ - ۱۱:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
رئیس پلیس پایتخت از کاهش 9.5 درصدی سرقت در سال جاری در تهران خبر داد.
میزان   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۳:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- به گزارش مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ، سردار عباسعلی محمدیان، امروز شنبه 27 آبان 1402 در محل پلیس آگاهی تهران گفت: با تلاش چند وقت اخیر پلیس، 500 کیلوگرم هروئین کشف، یک دستگاه تریلی حامل مواد مخدر توقیف و سه نفر دستگیر شدند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۳:۰۱   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس پایتخت گفت: از ابتدای آبان تاکنون بیش از سه تُن انواع مواد مخدر در سطح شهر تهران کشف و ضبط شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۷ - ۱۴:۰۸   + ۲۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس پایتخت از اجرای طرح برخورد با خانه های پلاک قرمز در محلات شوش، مولوی و هرندی خبرداد و گفت که 27 خانه پلاک قرمز که به پاتوقی پنهان برای معتادان متجاهر بدل شده بود، شناسایی و پلمب شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۲۶ - ۱۲:۱۹   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس پایتخت بر ضرورت استفاده از تجهیزات و فناوری های به روز در مأموریت های پلیسی تأکید کرد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۷/۲۵ - ۱۴:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس پلیس پایتخت از دستگیری 220 سارق حرفه ای و مالخر در تهران خبر داد. سردار عباسعلی محمدیان در حاشیه اجرای طرح تشدید مبارزه با خریداران اموال مسروقه در جمع خبرنگاران با تقدیر از انعکاس به موقع اخبار انتظامی که همراه با آموزش برای شهروندان است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۲۵ - ۱۰:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس پایتخت از دستگیری 220 سارق و مالخر در پایتخت خبر داد.