سه شنبه ۰۱ مهرساعت ۱۵:۱۰Sep 2020 22

جدیدترین‌های «شورای اسلامی شهر تهران»

 
ایسنا   ۴۰ دقیقه پیش    
اعضای شورای اسلامی شهر تهران کلیات لایحه "سند راهبردی توسعه منابع انسانی شهرداری تهران" را به تصویب رساندند.
ایسنا   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اعضای شورای اسلامی شهر تهران یک فوریت لایحه "برنامه تحقق شهر بیدار در تهران" را به تصویب رساندند.
ایسنا   ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
اعضای شورای اسلامی شهر تهران یک فوریت برنامه عملیاتی اقدامات و زمان بندی اجرایی جهت عرضه سهام شرکت های خدماتی- کالای شهروند و همشهری در بازار سرمایه را به تصویب رساندند.
ایرنا   ۱ ساعت پیش    
تهران- ایرنا- سرپرست معاونت توسعه منابع انسانی شهرداری تهران مقایسه این دوره با جذب نیرو در سال پایانی دوره چهارم شورای اسلامی شهر تهران را ناصحیح و واجد اِشکال دانست و گفت: اتفاق پایان دوره چهارم جذب بی محابا و بی برنامه در شکل و محتوا اشتباه بوده و بانیان نیز از آن دفاع نمی کنند.
برترین ها / ایسنا   ۱ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: رئیس شورای اسلامی شهر تهران در مورد انتشار نامه محرمانه اش در رسانه های بیگانه در خصوص نامگذاری معبری به نام شجریان واکنش نشان داد. محسن هاشمی با حضور در جمع خبرنگاران در خصوص جلسه امروز شورای شهر گفت ...
خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیته میراث فرهنگی شورای اسلامی شهر تهران با انتقاد از قرائت بیانیه ای علیه کمیسیون اجتماعی شورای شهر گفت: هیات رئیسه نباید اجازه می داد که یک بخش شورا به یک. بخش دیگر توهین کند
خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: نگفتم موضوع نامگذاری خیابانی به نام استاد شجریان منتفی است بلکه برای حل این مساله مدتی باید صبر کرد.
خبرگزاری مهر   ۲ ساعت پیش    
عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران گفت: برای حفظ آثار مربوط به دفاع مقدس بهتر است کارهای نرم افزاری و جدیدی در حوزه تولیدات دفاع مقدس انجام شود.
خبرگزاری مهر   ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
عضو هئیت رییسه شورای اسلامی شهر تهران گفت: در اجرای پروژه های خرد و کوچک در منطقه هشت اتفاق بسیار مبارکی صورت گرفته اما تعداد این نوع پروژه ها در این منطقه بسیار محدود است.
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: باید مدیریت شهری با همکاری مردم بافت تاریخی منطقه 8 را حفظ کند.
خبرگزاری مهر   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران از گذشت زمان قانونی تعیین معاون خدمات رفاه اجتماعی گلایه کرد و گفت: این مساله به انجام وظایف معاونت خدمات اجتماعی لطمه می زند.
آنا   ۴ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: لایحه ای در ارتباط با شورایاری ها تهیه و پس از ارائه در دولت به تصویب رسید و قرار است این لایحه برای قانونی شدن نهاد شورایاری ها به مجلس برود.
خبرگزاری مهر   ۴ ساعت پیش    
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: شورایاران باید اعلام کنند که برای حفظ هویت منطقه نارمک چه برنامه ای دارند.
خبرگزاری فارس   ۵ ساعت پیش    
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: مسطح بودن منطقه 8 این منطقه را برای ساخت خیابان کامل مستعد کرده است.
خبرگزاری مهر   ۵ ساعت پیش    
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: شورایاری کوچک ترین نماد دموکراسی و به عنوان نهادی برای مداخله مردم در رای خود است.
ایمنا   ۵ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: دفاع ملت ایران در جنگ تحمیلی عملی صلح جویانه بود، نه رفتاری جنگ طلبانه و این عملکرد به موفقیت هم رسید و صلح پایداری که هنوز پس از 30 سال شاهد آن هستیم را به وجود آورد.
55آنلاین   ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
اعضای شورای اسلامی شهر تهران در جلسه علنی روز سه شنبه به بررسی عرضه سهام شرکت های خدماتی کالای شهروند و همشهری در بازار سرمایه و طرح برنامه تحقق شهر بیدار در تهران می پردازند.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۰:۰۱    
محمد جواد حق شناس رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران یکی از مهم ترین برنامه های کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران، ری و تجریش در سال جاری سلسله برنامه هایی است که مدتی است با همکاری مدیریت شهری و انجمن تهران شناسی تحت عنوان دیدار با تهران برگزار می شود. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۸:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- عضو شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به لزوم ساماندهی موتورسیکلت های سطح شهر، گفت: در تهران سه و نیم میلیون دستگاه موتور سیکلت تردد دارند که تقریبا بیشتر آنها 7 برابر یک خودرو آلودگی تولید می کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۵:۳۶    
تهران- ایرنا- عصاره جلسه دویست و سی وهفتمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران را می توان در تذکرهای اعضای شورا به شخص شهردار در موضوعات مختلف عنوان کرد؛ اقدامی که شاید کمی دیرهنگام آغاز شده باشد اما بازهم بخشی از دغدغه های شهروندان را بیان می کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۴:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- اعضای شورای اسلامی شهر تهران یک فوریت طرح الحاق عنوان عوارض افزایش ارزش قانونی ناشی از اجرای طرح های توسعه شهری در بند د مصوبه ساماندهی و توسعه تاسیسات گردشگری در شهر تهران را با 15 رای تصویب کردند .
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- اعضای شورای اسلامی شهر تهران کلیات طرح الزام شهرداری به تهیه رمزینه را تصویب کردند که بر اساس آن باید ظرف 2 ماه کد پاسخ سریع یا Q.R.Code برای آثار معماری ارزشمند معاصر، بافت و بناهای تاریخی و گردشگری و مکان رویدادهای شهر تهران اختصاص یابد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۳:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه طی سه سال گذشته 700 تذکر به شهرداری تهران داده شده، گفت که از این تعداد حدود 100 تذکر بی پاسخ مانده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۳:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- اعضای شورای اسلامی شهر تهران طرح تقویم جلسات شورای شهر تهران در نیمه دوم سال را به صورت دو فوریتی تصویب کردند.
پانا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۳:۲۵    
تهران (پانا) - رئیس کمیته مشارکت های مردمی شورای اسلامی شهر تهران گفت متاسفانه تردد موتورسیکلت ها در پارک ها به معضلی تبدیل شده که مربوط به دو یا چند بوستان نیست و این در حالی است که خود نگهبانان و متصدیان بوستان ها نیز از موتور سیکلت برای تردد در بوستان ها و استفاده می کنند لذا از سازمان بوستان ها ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۲:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
اعضای شورای اسلامی شهر تهران کلیات طرح الزام شهرداری به تهیه رمزینه پاسخ سریع برای آثار معماری ارزشمند معاصر ، بافت و بناهای تاریخی و گردشگری و مکان رویدادهای شهر تهران را با 15 رای تصویب کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۲:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: طی سالهای اخیر تعداد پرسنل شهرداری از 70 هزار نفر به کمتر از 62 هزار نفر رسیده است و بنابراین می تواند جذب نیرو داشته باشد.
پانا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۲:۰۹   + ۹ سایت دیگر  
تهران (پانا) - عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت از شهردار تهران انتظار می رود پیش از هر چیز نسبت به آموزش مدیران، شهرداران مناطق و معاونان در موضوع اهمیت مصرف بهینه آب به ویژه در بوستان ها اقدام نمایند زیرا تا زمانی که موضوع آب اهمیتی برای بدنه شهرداری نداشته باشد ...
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۲:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران گفت: در آزمون استخدام دستیار مدیران شهری به جذب تحصیل کرده های رشته محیط زیست بی توجهی کرده است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۱:۴۵    
عضو شورای اسلامی شهر تهران ایجاد دو سمن سرا در روزهای گذشته را مغایر مصوبات شورا دانست و گفت: مناطق حق ندارند مکانی را بدون مجوز شورا ایجاد کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۱:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
رییس کمیسیون حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اینکه شهرداری تهران مدیرانی را براساس شایسته سالاری تربیت کرده است و این نیروها برای این کشور منشا اثر و خدمت بوده اند، گفت: کارشناسان نخبه فراوانی در بدنه شهرداری تهران وجود دارند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۱:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: به شهرداری تهران تذکر داده می شود ظرف یک هفته نسبت به ارائه گزارش درباره علت عدم دریافت اوراق تجهیز حمل و نقل، به شورای شهر اقدام کند.
برترین ها / ایسنا   ۸ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
روزنامه توسعه ایرانی: در حالی که روز یکشنبه رئیس دادگستری استان تهران از بازداشت شهردار سه شهر؛ رودهن، لواسان و شهریار به اتهام فساد مالی خبر می داد، همزمان محمدجواد حق شناس ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۱:۰۹    
تهران- ایرنا- سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اینکه اخیرا گزارش های مردمی از بکارگیری کودکان توسط پیمانکاران پسماند در برخی مناطق به دستش رسیده است، گفت: مردم بکارگیری کودکان توسط پیمانکاران پسماند تهران را گزارش کنند.
آنا / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۱:۱۶   + ۱۴ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: شهرداری تهران در اصلاح ساختار سازمانی شهرداری، سازماندهی سازمان ها و شرکت های تابعه فرافکنی و وقت کشی نکند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۰:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران گفت: با توجه به همزمانی تهران 1400 با مراسم اربعین بهتر است تکیه تهران ایجاد شود تا یک مکان همیشگی برای مراسمهای مهم داشته باشیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۰:۳۷   + ۱۹ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران درخصوص عدم بازسازی به موقع میدان حسن آباد پس از آتش سوزی سال گذشته به شهردار تهران تذکر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۰:۲۳   + ۱۷ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: متأسفانه شاهد تردد موتورسیکلت درون پارک ها هستیم که این موضوع امنیت مردم و شهروندان را به خطر می اندازد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۰:۲۰   + ۲۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس شورای اسلامی شهر تهران در آستانه هفته دفاع مقدس گفت: دفاع مقدس یک رفتار عقلانی، فداکارانه و مبتنی بر واقع گرایی آرمان گرایانه بود و این دفاع پس از هشت سال با پیروزی ملت ایران و حفظ تمامیت ارضی و شرافت ایرانی به نتیجه رسید.
آنا / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۰:۴۶   + ۱۶ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران گفت: با فرا رسیدن فصل پاییز و افزایش فرآیند آلودگی هوا، شهرداری تهران می بایست 15 هزار میلیارد ریال اوراق مشارکت جهت خرید و نوسازی تجهیزات حمل و نقل عمومی تخصیص دهد که تاکنون تعلل کرده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو هیات رییسه شورای اسلامی شهر تهران گفت که آیین روز جهانی صلح روز دوشنبه 31 شهریور ماه از ساعت 10 تا 12 در سالن ایران زمین شورای شهر برگزار می شود.
خبر فوری   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۹:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
بخشی از تذکرات و دستورات جلسه دویست و سی و ششم شورای اسلامی شهر تهران به موضوع ایراد فرماندار تهران و هیأت تطبیق به نامگذاری معابر اختصاص یافت. محمد جواد حق شناس رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر تهران در این جلسه با اشاره به اینکه سه مورد از نامگذاری های معابر (مهدی بازرگان ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۹:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اینکه اخیرا گزارش های مردمی از بکارگیری کودکان توسط پیمانکاران پسماند در برخی مناطق به دستش رسیده است، گفت: مردم بکارگیری کودکان توسط پیمانکاران پسماند تهران را گزارش کنند.
روزنامه تعادل   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۰:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
تقریبا در همان ماه های ابتدایی تشکیل شورای شهر پنجم، برای نمایندگان شورای اسلامی شهر تهران روشن شد که ساختار مدیریت شهری در دوره قبلی متاسفانه از انضباط لازم در خصوص رعایت اموال و املاک شهرداری برخوردار نبوده است.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۰:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
زینب زینال زاده- خبر نگار مدتی است که موضوع بازپس گیری املاک شهرداری تهران به خبر داغ رسانه ها تبدیل شده است؛ خبری که اعضای شورای اسلامی شهر تهران خواستار شفاف سازی توسط پیروز حناچی، شهردار پایتخت شده اند ...
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۷:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : نود و پنجمین جلسه کمیته محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران با حضور رئیس و مشاوران این کمیته، رئیس رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران و نمایندگان نماینده شرکت آب منطقه ای تهران، سازمان هواشناسی، مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران برگزار شد.
آنا / اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۱:۰۸   + ۳۶ سایت دیگر  
شهردار تهران در توئیتی نوشت: اقدامات لازم برای بازپس گیری املاک شهرداری تهران از طریق سازمان املاک و مستغلات در حال انجام است و گزارش آن نیمه اول مهر به شورای شهر ارائه خواهدشد.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۵:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : رئیس کمیته سلامت شورای اسلامی شهر تهران گفت: در حال حاضر تفریح با خودرو و موتورسیکلت یکی از مناطق مسکونی در این خصوص بوده و بسیاری از ساکنان این مناطق در تماس با سامانه 137 شکایت می کنند و می گویند سرعت گیرها را بیشتر کنید.
شهر فردا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۵:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران در مراسم افتتاح سمن سرای شهرداری منطقه 5 گفت: تا پایان سال، حداقل در هر منطقه تهران، یک سمن سرا افتتاح خواهد شد.