شنبه ۲۹ خردادساعت ۲۳:۴۹Jun 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حزب موتلفه»

هفته نامه شما   ۷ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با صدور پیامی به مناسبت حضور پرشور و حماسی مردم در انتخابات 28 خرداد 1400، انتخاب آیت الله رییسی به به عنوان رییس جمهور منتخب به وی تبریک گفت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۲۳:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
ورامین- دبیر کل حزب موتلفه اسلامی گفت: نسل جدید برای فهم واقعه هفتم تیر نیاز به نیاز به کار جدید و تمدن نوین اسلامی دارند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۸:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: اکنون دو راه پیش روی ماست یا تجربه غلط گذشته را تکرار کنیم و یا به فردی که اقتدار و عزت مردم را حفظ می کند رأی داده و مسیر تازه ای را پیش روی خود قرار دهیم.
ساوالان خبر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۴:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
دبیر حزب موتلفه استان اردبیل با اشاره به تحرکات برخی مدیران دولتی در استان اردبیل در راستای راه اندازی ستادهای عیانی و نادرست برای آیت الله رئیسی گفت: این مدیران نالایق در تلاشند تا با این دست اقدامات جای پای خود را در دولت آینده سفت کنند و میز و صندلیشان حفظ شود.
موج رسا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۲:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
دبیر شورای وحدت و حزب موتلفه اسلامی استان زنجان گفت: مردم ایران از هرگرایش و سلیقه ای، باید انتخابات را به عنوان یک فریضه و پایه استقلال دولت، ملت قلمداد کرده و نقش خود را به عنوان یک هم وطن ایرانی در این رویداد مهم، ایفاء کنند.
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۲:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه طرح و برنامه ممکن است خوب باشد اما کسی به آن عمل نکرده که بدانیم نتیجه آن چه خواهد شد، گفت: در مجموع آیت الله رئیسی راهکار و دیدگاه های خوبی را مطرح کرده در عمل هم نسبت به آنها اقدام داشته است ...
ناطقان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۲:۱۰   + ۱۴ سایت دیگر  
مصطفی میرسلیم، عضو حزب موتلفه اسلامی و چهره سیاسی اصولگرا درباره حضور مردم در انتخابات بیان کرد: در هشت سال گذشته آنچنان سردی ها برای مردم زیاد شده و خلف وعده هایی صورت گرفته که نوعی دلسردی و سرخوردگی اولیه در آن ها به وجود آورده است ...
هفته نامه شما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۱:۳۴    
دبیر حزب موتلفه استان خوزستان با تاکید براینکه همه افراد به صورت خودجوش و افتخاری در ستادها فعالیت دارند تصریح کرد: یکی از مهمترین مطالبات استانی ما از کاندیدای منتخب دولت آینده عمل به وعده ها و شعارها است.
هفته نامه شما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۱:۳۴    
رئیس شورای حزب موتلفه استان هرمزگان درخصوص مطالبات استانی از دولت آینده گفت: فقرزدایی مهمترین اولویتی است که دولت آینده باید برای استان هرمزگان در دستور کار خود قرار دهند.
هفته نامه شما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۱:۳۴    
دبیر حزب موتلفه استان فارس گفت: استان فارس ظرفیت های بی نظیر گردشگری، صنعتی، کشاورزی و پزشکی دارد اما متاسفانه نه از تمام این ظرفیت ها و نه از ظرفیت نیروی انسانی این استان به درستی بهره برداری نشده است
هفته نامه شما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۱:۳۴    
دبیر حزب موتلفه استان کهکیلویه و بویر احمد گفت: در سطح ملی و استانی مسائل و مشکلات مشترک زیادی وجود دارد، در این راستا مطالبه نخست به دلیل عملکرد ضعیف دولت رسیدگی به وضع معیشت، اشتغال جوانان و وضع اقتصادی کشور است.
هفته نامه شما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۱:۳۴    
دبیر حزب موتلفه استان کردستان به مطالبات مردم کردستان از دولت آینده گفت: این استان نیز مانند سایر استان های کشور از نظر معیشتی و اقتصادی مطالبات زیادی دارد که متاسفانه در این دولت محقق نشده است.
هفته نامه شما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۱:۳۴    
دبیر حزب موتلفه استان چهارمحال و بختیاری بر لزوم بازبینی بودجه بندی استان های محروم و کم برخوردار در دولت انقلابی آینده تاکید کرد.
هفته نامه شما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۱:۳۴    
دفتر حزب موتلفه با اشاره به بی توجهی به ظرفیت جوانان و نخبگان استان گفت: بی توجهی به این افراد باعث شده بسیاری از نخبگان و جوانان استان در دیگر استان ها فعالیت داشته باشند.
هفته نامه شما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۱:۳۴    
دبیر حزب موتلفه استان خراسان جنوبی بر لزوم بهره گیری از ظرفیت مرز مشترک افغانستان با خراسان جنوبی با توسعه صادرات تاکید کرد و گفت: این موضوع می تواند تاثیر مثبتی بر معیشت و اشتغال مردم استان داشته باشد.
هفته نامه شما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۱:۳۴    
دبیر حزب موتلفه استان آذربایجان شرقی مطالبات اقتصادی را مهمترین موضوع کشور برشمرد و گفت: با توجه به اینکه آذربایجان شرقی از قطب های صنعتی کشور است با توجه به عملکرد آیت الله رئیسی در احیای کارگاه های تولیدی و کارخانه ها نوعی انتظار و دلگرمی برای اهالی صنعت و تولید استان است که با تدابیر تیم اقتصادی ...
هفته نامه شما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۱:۰۴    
دبیر حزب موتلفه استان قم با اشاره به مطالبات استان قم از دولت آینده گفت: در بیانات رهبری طی سفر به استان قم همواره به موضوع عقب ماندگی های انباشه قم اشاره و تاکید شد، از همین رو لازم است با توجه به جایگاه استان قم به عنوان ام القرای جهان اسلام و پایتخت جهان تشیع ...
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۹:۲۷    
عضو حزب موتلفه براین باور است: اگر رییسی رییس جمهور شود قطعا نوع تفکر و اقداماتی که در قوه قضاییه پیاده کردند در قوه مجریه نیز انجام میدهند. ایشان اعتقاد دارد اصل منشا فساد درون دولت است،
هفته نامه شما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۵:۳۴   + ۱۴ سایت دیگر  
لاله افتخاری عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی از کاندیداتوری در انتخابات مجلس به نفع محمد کوثری انصراف داد.
روز نو   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۰۹:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
همزمان حمیدرضا ترقی، عضو شورای مرکزی حزب موتلفه نیز به باشگاه خبرنگاران جوان گفته است: هما ن طور که روز های منتهی به انتخابات یک آزمون بزرگ برای ملت است، آزمون مهم تری نیز برای جبهه انقلاب و کاندیدا های آن خواهد بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۳:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
حمیدرضا ترقی عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: اقتضای عقلانیت این است کاندیداهایی که در انتخابات از رای قابل توجهی برخوردار نیستند، به نفع نامزدی که از اکثریت آرا برخوردار است، کنار بروند و زمینه پیروز شدن جبهه انقلاب را فراهم کنند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۱:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
ر ییس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی و عضو مستعفی هیات نظارت بر انتخابات شوراها گفت: کار هیات نظارت بررسی و تصمیم گیری براساس مستندات پرونده است، ما نمی توانیم محکمه تشکیل دهیم که مثلاً یکی بگوید در موضوعی حق دارد و اشتباه شده و دیگری بگوید حق ندارد و ما قضاوت کنیم. ما نمی توانیم قضاوت کنیم.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۰:۴۰   + ۱۲ سایت دیگر  
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: فعالیت های انتخاباتی 1400 به روز رای دهی نزدیک شده است و جمعه 28 خرداد روز انتخاب مردم است که انتخاب خوب با حضور گسترده مردم و شرکت حداکثری می تواند زمینه ساز حل مشکلات جاری کشور شود و آینده سازی هوشمند را در پی داشته و شادی آور باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۰۷:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی، با اشاره به مناظره های انتخاباتی اخیر گفت: آقای رئیسی با مسئولیت هایی که داشته ، نسبت به افراد و نیز موضوعات مختلف شناخت بیشتری دارد و می توانست خیلی از حرف ها را بیان کند، اما به لحاظ اخلاقی از اطلاعات خود استفاده نکرد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۸:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
تهران(پانا) - عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی مدعی شد براساس نظرسنجی ها میزان آرای سیدابراهیم رییسی بالای 47 درصد و آرای دیگر کاندیداها هنوز به 5 درصد هم نرسیده است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۷:۳۴    
تهران-ایرنا- حمید رضا ترقی عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با اشاره به مباحث مطرح شده در مناظرات انتخاباتی، گفت: خدمات دولت و نظام جمهوری اسلامی در طول سال های گذشته نباید مورد بی توجهی قرار گیرد. خدمات دولت برای مردم تشریح شود.
پایگاه خبری نما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
نفیسه زارعی- دکتر لاله افتخاری؛ نامزد میان دوره ای مجلس شورای اسلامی حزب موتلفه اسلامی و شورای وحدت با نگاهی عمیق به وضع موجود و سوءاستفاده از زنان در جریان تبلیغات انتخاباتی به سؤال هایی که از سوی جامعه زنان به عنوان نیمه جمعیتی غالب کشور مطرح شد پاسخ داد: ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۰:۳۹    
طی مراسمی ستاد انتخاباتی آیت الله سید ابراهیم رئیسی، حزب موتلفه اسلامی در شهرستان گچساران افتتاح شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۴:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی محمدصادق جوادی حصار، عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی و حمیدرضا ترقی، عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در یک مناظره پیرامون انتخابات 1400 و نظارت استصوابی شورای نگهبان بر انتخاب نامزدهای انتخابات به بحث و گفت وگو پرداختند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۰:۴۱   + ۲۱ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی: فعلا هیچ نشانه ای از هیچ کدام از نامزد ها در این زمینه که به نفع کسی کنار می روند بروز داده نشده؛ اما بسیاری معتقدند که گفتمان سید ابراهیم رئیسی و سعید جلیلی با یکدیگر منطبق است
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۰۰:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها - معاون بین الملل حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه رئیسی معتقد به توان داخل و جوانان است، گفت: هیچ نقطه تاریکی در پرونده رئیسی وجود ندارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۰۰:۰۶    
مشهد- ایرنا- عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: منطق سیاسی ایجاب نمی کند در چنین شرایطی همه نامزدهای اصولگرای انتخابات ریاست جمهوری به رقابت ادامه دهند با این روند حوادث انتخابات سال 92 تکرار می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - رئیس حزب موتلفه نطنز با بیان اینکه تخریب و بداخلاقی فضای شاداب انتخابات را آلوده می کند، گفت: مشارکت حداکثری با انتخاب فرد اصلح همراه باشد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۰۸:۵۶    
حمیدرضا ترقی، عضو ارشد حزب موتلفه اسلامی پیرامون فضای حاکم بر مناظره دوم انتخابات ریاست جمهوری اظهار داشت: نامزدهای اصولگرا در این مناظره از موضع تهاجمی مستدل علیه شیوه حکمرانی لیبرالی برخوردار بودند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۴:۵۸    
گروه استان ها عضو شورای وحدت استان چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه آقایان سیاست را با فریب کاری اشتباه گرفته اند، گفت: دولت جوان "احساس مسئولیت" دارد.
هفته نامه شما   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۲:۰۴    
رییس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: البته این موارد در کشور های دیگر هم وجود دارد، اما نظام ما مردمسالاری دینی است و نباید از ضوابط شرعی خارج شویم و افشاگری چیزی نیست که شرع به ما اجازه داده باشد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۰:۵۲    
محمدکاظم انبارلویی، عضو سیاسی حزب موتلفه پیرامون ادبیات سیاسی محسن مهرعلیزاده در مناظرات اظهار داشت: ایشان و آقای همتی بدون واکاوی برنامه های دولت احتمالی خویش، با بی اخلاقی بدون پاسخ به سوالات مجری، اتهامات متعددی را علیه رقبای خویش مطرح نمود ...
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۰:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
عضو حزب موتلفه اسلامی گفت: با توجه به وضعیت فعلی و اظهارنظرهای کاندیداها احتمال انصراف نامزدی به نفع دیگری صفر است. به نظر نمی رسد هیچ کاندیدایی به نفع نامزد خاصی از انتخابات خارج شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۰۸:۴۵    
ایسنا/خراسان رضوی عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با اشاره به ارزیابی خود از برگزاری دومین مناظره انتخابات ریاست جمهوری گفت: سوالات مناظره دوم به نسبت مناظره اول متنوع، کیفی و فنی ترومورد مطالبه مردم، شده بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۴:۳۹    
گروه استان ها-رئیس حزب موتلفه اسلامی آذربایجان غربی گفت: آیت الله رئیسی در مناطره اقتصادی خود، ادب، اخلاق، سواد، عدالت و ظلم ستیزی خود را نشان داد و امید است که مردم در انتخابات 1400 انتخاب درستی داشته باشند.
هفته نامه شما   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۳:۳۴   + ۱۱ سایت دیگر  
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: ما هم از دولت مطالبه خواهیم کرد اما مطالبه به معنی طلبکاری نیست بلکه به معنای تذکر و همراهی با دولت آینده است و این دولت هم باید خود را دولتی مردمی بداند همانطور که دولت شهید رجایی دولتی مردمی بود. مردم هوشمند هستند و می فهمند چه کسی با آنها یکی است ...
هفته نامه شما   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۳:۳۴    
ستادهای حزب موتلفه اسلامی در سراسر کشور برنامه های تبلیغاتی آیت الله رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری سیزدهم را تبیین می کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۰۹:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
کرمان-عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: رئیس جمهور باید فساد ستیز باشد و با انواع آن مبارزه کند زیرا اگر فساد و مبارزه با آن در کانون های اصلی خود مهار نشود روز به روز گسترده تر می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۰۹:۳۱    
ایسنا/کرمان عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: در حال حاضر مسئله اصلی مردم و کشور ما، بیکاری جوان ها و معیشت طبقات ضعیف جامعه است که باید رییس جمهور منتخب تلاش کند تا کم کاری ها را جبران کند و همچنین برنامه جامعی برای پیشرفت اقتصاد مردم داشته باشد ...
سرزمین ارتباطات   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۵:۰۵   + ۲۹ سایت دیگر  
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: این انتخابات رقابتی است زیرا دو نامزد اصلاح طلب و چند نامزد دیگر با هم رقابت دارند که برخی رقابت در خیرات دارند و برخی برای رسیدن به قدرت رقابت می کنند با اینکه می دانند از آنها شایسته تر وجود دارد.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۰۸:۰۹   + ۱۸ سایت دیگر  
ایسنا: عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: با توجه به این که موقعیت رئیسی در میان نامزدها به لحاظ پایگاه اجتماعی جلوتر است و فاصله قابل توجهی با سایر نامزدها دارد، فکر نمی کنم بابت خورد شدن آرا جای دغدغه و نگرانی وجود داشته باشد. ...
گیلانستان   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۱۹:۳۱    
دبیر حزب موتلفه اسلامی گیلان گفت: در گیلان یک نفر حکم ستاد آقای رئیسی را دارد و آنهم آقای دکتر محمد دوستار است.
پانا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۰۸:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
تهران(پانا) - معاون سیاسی حزب موتلفه اسلامی گفت در مناظره نخست التهاب به وجود نیامد، اما بعضی نامزدها حرف های بی ربطی را بیان کردند و سخنانی مطرح شد که ربطی به مشکلات مردم نداشت. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۵ - ۰۸:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - عضو حزب موتلفه اسلامی گیلان با بیان اینکه مردم ایران همواره کنشگرانی فعال بودند گفت: مشارکت در انتخابات گدشته از همه پیامدهایی که دارد، بر تداوم حیات مردم سالاری به عنوان بهترین شکل حکمرانی در جهان اثرگذار است.
گیلانستان   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۵:۲۷    
دبیر حزب موتلفه اسلامی گیلان به صدور احکام متعددی برای ریاست ستاد رئیسی در استان واکنش نشان داد.