چهارشنبه ۳۰ مهرساعت ۱۹:۳۶Oct 2020 21

جدیدترین‌های «معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری»

سومین پویش ملی ارتقای نشاط و سلامت زنان و دختران با ورزش با حضور دکتر ابتکار معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری و معاونین وزارت ورزش وجوانان در اکادمی ملی المپیک برگزار شد. ایجاد شده در تاریخ: سهشنبه 29 مهر 1399 - 13:29 آخرین ویرایش:چهارشنبه 30 مهر 1399 - 17:55 ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
سومین پویش ملی ارتقای نشاط و سلامت زنان و دختران با ورزش با حضور دکتر ابتکار معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری و معاونین وزارت ورزش وجوانان در اکادمی ملی المپیک برگزار شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری اعلام کرد که شاخص های عدالت جنسیتی تا آذر ماه معرفی می شود.
زندگی آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۳:۴۴    
معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری ضمن تشریح اقدامات این معاونت در راستای حمایت از ازدواج جوانان گفت: اگر خانواده ها در ازدواج سختگیرانه عمل کنند و بر روی شرایط خاص مادی تاکید داشته باشند ممکن است
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۴:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری، به اشتباهات تربیتی در حوزه کودکان اشاره و با تأکید بر اینکه باید بنشینیم و خود را نقد کنیم، اظهار کرد: به مبانی و مفاهیم تعلیم و تربیت قرآنی و اسلامی اعتقاد داریم ولی همه می دانیم آنچه خیرخواهان در کشور ما انجام دادند، اشکالات زیادی دارد.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۱:۳۲   + ۲۵ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر امور حمایتی و توانمندسازی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از تکمیل، توسعه و به روزرسانی داشبورد اطلاعات زنان سرپرست خانوار خبر داد. به گزارش ایلنا ...
با حضور معصومه ابتکار، معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری و شریعتمداری، وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی به مناسبت روز روستا،کارت بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر کشور به اولین بیمه شدگان طرح پوشش بیمه ای یک میلیون و 440 هزار روستایی وعشایر نیز اعطا شد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۲۰:۳۰    
معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری ضمن هشدار نسبت به عمیق تر شدن شکاف بین نسلی و ضعف گفت وگو در خانواده ها، گفت: تجربه زیسته و تاریخ شفاهی جنگ تحمیلی باید بررسی و به سهم زنان در این زمینه توجه شود.
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۹:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
تهران (پانا)- معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری گفت که این معاونت طرح گفت و گوی ملی خانوادگی و گفت و گوی بین نسلی را دنبال می کند. به گزارش ایسنا ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۵:۲۴    
قم-ایرنا- رویداد منطقه ای کار،مهارت و نوآوری دختران دانشجو کمند با سخنرانی مجازی معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری به میزبانی دانشگاه حضرت معصومه(س) قم برگزار شد.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۲:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
برترین ها: معصومه ابتکار، معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری از وزیر کشور درخواست کرد که نام مادر نیز در کارت های ملی درج شود. وی در صفحه شخصی خود در توییتر نوشت: طی مکاتبه ای حدود دو هفته قبل، از وزیر کشور درخواست کردم همانطور که در شناسنامه نام مادر کنار نام پدر آمده ...
روزنامه اصفهان امروز   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۲:۰۲   + ۱۹ سایت دیگر  
معصومه ابتکار، معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری از وزیر کشور درخواست کرد که نام مادر نیز در کارت های ملی درج شود.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۰:۳۲   + ۵۲ سایت دیگر  
معصومه ابتکار، معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری امروز در صفحه توییت خود نوشت که از وزیر کشور درخواست کرده که نام مادر نیز در کارت های ملی درج شود.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۶:۲۹   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری گفت: تاکنون 18 هزار زن تسهیل گر در بخش کشاورزی و 50 هزار زن روستایی آموزش دیده اند و تولید محصولات باغچه خانگی سالم از اقدامات این طرح است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۹:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
ورود زنان شایسته به دایره تصمیم سازی کشور، همیشه یکی از مطالبات و چالش های قدرت سیاسی بوده است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۲:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری گفت: ما با همکاری دستگاه های اجرایی مصمم به اجرای دقیق تمام برنامه های مرتبط با امور زنان سرپرست خانوار هستیم و در این مورد ضمن حفظ تعامل خود با مجلس، گزارشات اجرای این طرح را به نمایندگان ارائه خواهیم کرد.
معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری ضمن اعلام حمایت از طرح های تشکل های بانوان برای فرهنگ سازی عدالت جنسیتی، از گروه های مذهبی بانوان برای تشکیل NGO و ترویج نگاه حقیقی قرآن به بانوان دعوت کرد.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۲۲:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
واکنش ابتکار به حکم 9 سال حبس پدر رومینا معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری درباره صدور حکم 9 سال حبس برای پدر رومینا اشرفی اظهار کرد: انتظار عمومی مردم این است که حکم صادر شده از استحکام بیشتری برخوردار باشد ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۳:۴۸   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری درباره صدور حکم 9 سال حبس برای پدر رومینا اشرفی اظهار کرد: انتظار عمومی مردم این است که حکم صادر شده از استحکام بیشتری برخوردار باشد، چراکه افکار عمومی در این موضوع جریحه دار شد و به نظر می رسد انتظارات افکار عمومی برآورده نشده است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۳:۱۲    
معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری گفت: اصلا به ایجاد وزارت آسیب های اجتماعی اعتقادی ندارم، چون همه دستگاه ها مستقیم یا غیرمستقیم با این مسئله ارتباط دارند و فکر نمی کنم چنین کاری درست باشد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۹ - ۱۰:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری ضمن حمایت از پویش روضه های خانگی با تأکید بر اهمیت گفت وگو در خانواده به خصوص در حوزه ارزش ها، خواستار پیوند پویش گفت وگوی بین نسلی با پویش روضه های خانگی شد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۲:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری از بررسی مسئله مجازات قتل دختر به دست پدر در شورای فقهی حقوقی خبر داد و گفت: لایحه ای با این عنوان تهیه و به قوه قضائیه ارسال شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۱۶:۲۹   + ۳۳ سایت دیگر  
معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری از پایان بررسی لایحه صیانت، کرامت و تأمین امنیت بانوان در برابر خشونت در دولت و تقدیم آن تا یک ماه آینده به مجلس شورای اسلامی خبر داد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۱۶:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی فراکسیون زنان مجلس یازدهم، با بیان اینکه معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری، عدالت جنسیتی را سیاسی کرده است تاکیدکرد که خانم ابتکار نتوانست در ارائه برنامه های خود در حوزه زنان و خانواده این فراکسیون را قانع کند.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۲۱:۴۴    
معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری گفت: کانون ها فرصت های فوق العاده ای هستند و امکان دنبال کردن آرزوها و علایق را برای دانشجویان فراهم می کنند.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ۱۲:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری گفت: بیش از 25 درصد زنان در سمت های مدیریتی هستند و در دولت برای جوانان برنامه ای لحاظ شده تا فعالیت های اقتصادی آنان بیش از پیش مدنظر قرار گیرد.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۳:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
معصومه ابتکار، معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری به اظهارات پرویز فتاح- رئیس بنیاد مستضعفان درباره بازپس گیری یکی از املاک بنیاد که در اختیار مرکز مطالعات زنان بود، واکنش نشان داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۳:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
مولاوردی و ابتکار معاون سابق و فعلی امور زنان و خانواده ریاست جمهوری به اظهارات پرویز فتاح- رئیس بنیاد مستضعفان درباره بازپس گیری یکی از املاک بنیاد که در اختیار مرکز مطالعات زنان بود، واکنش نشان دادند.
باشگاه خبرنگاران: معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری گفت: کرونا مانع ازدواج نیست و کرونا تنها مانع برگزاری اجتماعات بزرگ است. معصومه ابتکار معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری درباره ازدواج زوج های جوان در روزهای کرونایی اظهار کرد ...
معصومه ابتکار، معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری با حضور در جمع فعالان مهارت آموزی بخش دولتی و خصوصی تأکید کرد: مهارت در عبور از آسیب های اقتصادی و اجتماعی ناشی از تحریم ها، نجات دهنده و راه گشاست. ایجاد شده در تاریخ: سهشنبه 07 مرداد 1399 - 8:39 آخرین ویرایش:سهشنبه 07 مرداد 1399 - 8:49 ...
برترین ها / پارسینه   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۷:۴۵   + ۱۹ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: معصومه ابتکار معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری ضمن ارائه توضیحاتی درباره آخرین وضعیت لایحه مجازات پدر در صورت قتل عمد فرزند گفت: این لایحه در کمیسیون لوایح دولت مطرح شده، اما به دلیل جنبه قضایی بنا بر این شد تا قوه قضائیه نیز نسبت به این لایحه اظهار نظر کند. ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۸:۰۴   + ۲۲ سایت دیگر  
معصومه ابتکار معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری که سابقه ریاست سازمان حفاظت محیط زیست را هم در کارنامه دارد، در توئیتر به خبر وقف بخشی از کوه دماوند واکنش نشان داد. ...
برترین ها / بازتاب   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۴:۵۸   + ۱۶ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: پیگیری خبرنگار ما نشان می دهد که سند هیچ برشی از کوه دماوند به نام سازمان اوقاف و امور خیریه زده نشده است. یکی از نشریات امروز(یکشنبه) در گزارشی به نقل از سازمان جنگلها از صدور سند وقف یک برش از کوه دماوند به نام سازمان اوقاف خبر داد. ...
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۱:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری گفت: افرادی که تازه ازدواج کرده اند در اولویت دریافت وام ودیعه مسکن هستند و با توجه به سود 13 درصدی، این فرصت خوبی است تا جوانان بتوانند برای ازدواج شان اقدام کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۰۳:۳۲   + ۳۷ سایت دیگر  
معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری ضمن تشریح اقدامات این معاونت در راستای حمایت از ازدواج جوانان گفت: اگر خانواده ها در ازدواج سختگیرانه عمل کنند و بر روی شرایط خاص مادی تاکید داشته باشند ممکن است جوانان در شرایط دشواری قرار گیرند؛ در حال حاضر که برگزاری مراسم های عروسی منتفی است ...
تدبیر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۲۱:۲۶    
معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری گفت: لوایح تامین امنیت زنان در مقابل خشونت و حمایت از کودکان و نوجوانان از جمله پیگیری های مستمر این معاونت با همکاری بانوان نماینده مجلس و در راستای حمایت از دختران امروز و مادران فردای کشور مراحل نهایی را طی می کنند.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۲۲:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری البرز روز چهارشنبه به ایرنا گفت: این بانوی البرزی به نام انسیه غلامی سال 93 فعالیت خودرا در زمینه تولید لباس کار در شهرستان اشتهارد آغاز کرد و امروز با حضور معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری به صورت ویدئو کنفرانس مورد تجلیل قرار گرفت ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۶:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری می گوید: نتایج پیمایش جدید معاونت از وضعیت هزاران زن ایرانی با همسر افغان در ایران یا افغانستان نشان می دهد این هموطنان نیازمند حمایت و توجه ویژه هستند.
پانا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۰۹:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری تهران با اشاره به اختصاص یک میلیون سهام بورس به بانوان متقاضی مشاغل خانگی از ارتقا سند ارتقا وضعیت زنان در استان تهران خبر داد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۲۱:۲۰    
تهران- ایرنا- استاندار تهران عصر چهارشنبه با معصومه ابتکار معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری در خصوص رسیدگی به وضعیت اشتغال زنان سرپرست خانوار نشستی برگزار کرد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۱۰:۴۱    
معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری گفت: ارزش زن تنها در همسری و مادری خلاصه نمی شود اگر چه در این موضوع باید گفت که مادری و همسری ارزشمند است اما در فرآیند تکاملی انسان، تکامل شخصیتی و روحی فرد هم اهمیت بسزایی دارد و مادری یا همسری نمی تواند نفی کننده هویت و شخصیت والای یک دختر باشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۱۸ - ۱۹:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
سند ارتقای وضع زنان و خانواده خراسان جنوبی در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان با حضور ویدیوکنفرانسی دکتر ابتکار معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری رونمایی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۱۴:۵۵   + ۱۳ سایت دیگر  
ابتکار گفت: یکی از دستاوردهای بزرگ سند ارتقای وضعیت زنان و خانواده، توجه به عدالت جنسیتی زنان و خانواده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۱۴:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری گفت: یکی از دستاوردهای بزرگ سند ارتقای وضعیت زنان و خانواده، توجه به عدالت جنسیتی زنان و خانواده به برنامه ریزی است.
برترین ها / ایلنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۶:۰۳   + ۱۶ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده با اشاره به دستور بررسی خارج از نوبت لایحه تامین امنیت زنان در برابر خشونت در کمیسیون لوایح گفت: آماده ایم تا این لایحه هفته آینده در کمیسیون لوایح مطرح شود. ...
برترین ها / دیار میرزا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۱۹:۰۱   + ۳۳ سایت دیگر  
برترین ها: معصومه ابتکار، معاون امور زنان ریاست جمهوری، در توییتی به قتل رومینا اشراقس توسط پدرش واکنش نشان داد و نوشت: قوانین محکم در قبال جنایات بازدارنده هستند. کاش تلاش دلسوزان زودتر نتیجه می داد. با پیگیری و درخواست دولت و مجلس لایحه حمایت از کودکان و نوجوانان در اخرین مراحل است.
فانوس   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۰۹:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری عنوان داشت که عدالت جنسیتی تکلیف قانون برنامه ششم توسعه است که برگرفته از تفکر قرآنی و نشات گرفته از نگاه دینی ما است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۳:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
کرج- ایرنا- معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری عنوان داشت که عدالت جنسیتی تکلیف قانون برنامه ششم توسعه است که برگرفته از تفکر قرآنی و نشات گرفته از نگاه دینی ما است.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۲/۲۷ - ۱۳:۵۲    
چند روز پیش معصومه ابتکار، معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری خبر از تنظیم لایحه ای در این معاونت داد که طلاق دادن برای مردان را سخت تر می کند. خبری که با واکنش گسترده از سوی کاربران فضای مجازی روبرو شد؛ واکنش هایی از این دست که بهتر است معاونت زنان به جای سخت کردن طلاق برای مردان ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۲/۲۴ - ۱۳:۰۳   + ۲۲ سایت دیگر  
الهه محمدی: چند روز پیش معصومه ابتکار، معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری در گفت وگویی با خبرآنلاین خبر از تنظیم لایحه ای در این معاونت داد که طلاق دادن برای مردان را سخت تر می کند ...