چهارشنبه ۰۵ مهرساعت ۰۵:۱۵Sep 2023 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پلیس تهران»

رکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۷:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
رکنا: شش شرور موادفروش که با موتورسیکلت های سنگین مواد مخدر جا به جا می کردند در ویلای جنگلی نوشهر به محاصره پلیس درآمدند.
وقت صبح   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۳:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
دختر جوان که مدل عکاسی تبلیغاتی شده بود، از پشت بام ساختمانی پنج طبقه سقوط کرد و جان باخت. به گزارش وقت صبح ، به دنبال گزارش سقوط مرگبار دختر جوانی که گفته می شود. هنگام انجام یک پروژه عکاسی در طبقه پنجم جان خود را از دست داده است تحقیقات جنایی آغاز شد. ...
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۸:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
پلیس تهران ضمن دستگیری یک باند فروش مواد مخدر، دو دستگاه موتورسیکلت 1400 سی سی آنها را که برای توزیع مواد مخدر استفاده شده و به قیمت حدود 6میلیارد تومان خریداری شده بود را کشف و ضبط کردند.
برترین ها / رکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۹:۵۴   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری جوانی 21 ساله که با معرفی خود به عنوان مامور اقدام به اخاذی از مردم کرده بود، خبر داد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۱:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس تهران بزرگ در جشن آغاز سال تحصیلی گفت: پلیس از ابتدای سال تا امروز 44 شهید تقدیم کرده تا امنیت مردم پایدار بماند.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۲:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
حوادث رکنا: سرهنگ اردشیر نادری سرکلانتر چهارم پلیس پیشگیری تهران از دستگیری 2 سارق حرفه ای خودرو هنگام پرسه زنی با خودروی 206 مسروقه خبر داد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۲۲:۴۷    
سارق حرفه ای منزل وقتی در جریان یک نزاع مجروح و در بیمارستان بستری شد، فهمید تحقیقات پلیس از او می تواند راز سرقت های سریالی اش را برملا کند، به همین خاطر با همدستی برادران مسلحش از بیمارستان فرار کرد، اما خیلی زود همگی به دام پلیس تهران افتادند.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۳:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
خودت را معرفی کن. محمود، 65 ساله هستم. سابقه کیفری داری؟ نه. اولین بار است که پلیس مرا دستگیر می کند. اعتیاد داری؟ من در کار تعمیرات گوشی تلفن همراه هستم و سیگار هم نمی کشم. پس اینجا (پلیس آگاهی) چه کار می کنی؟ ...
برترین ها / رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۰:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
دختر جوان که در سودای ازدواج و مهاجرت به اروپا از خانه فرار کرده بود با شکایت مادرش و تلاش پلیس در شرق کشور پیدا شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۹:۰۴   + ۳۵ سایت دیگر  
سرکلانتر یکم پلیس پیشگیری تهران بزرگ گفت: در عملیات تعقیب و گریز، با شلیک پلیس یک متهم فوت و پرونده وی بسته شد.
سلام نو / اطلاع با ما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۰:۵۷   + ۳۳ سایت دیگر  
سرباز پلیس در حین انجام وظیفه در اتوبان امام رضا(ع) محدوده خاور شهر آسمانی شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۲۳:۲۸    
تحقیقات پلیس تهران درباره سرقت چندصد میلیاردی از خانه پیرزن فوت شده با دستگیری مردی که به عنوان خدمتکار به خانه او رفت و آمد داشت، وارد مرحله ای تازه شد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۵:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
حوادث رکنا: سردار محمد گودرزی رئیس پلیس پیشگیری تهران از دستگیری 2 سارق حرفه ای خودرو هنگام پرسه زنی با خودروی پراید مسروقه خبرداد و گفت: در این رابطه یک مالخر شناسایی و دستگیر شد.
انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۶:۰۴   + ۱۳ سایت دیگر  
خبرگزاری اصولگرای تسنیم با انتشاری فیلم زیر در خبری با عنوان خانم هنجار شکن رقاص در تهران دستگیر شد نوشت: مرکز اطلاع رسانی پلیس تهران بزرگ اعلام کرد، در پی انتشار تصاویر هنجارشکنانه توسط یک خانم در شهر تهران ...
سلام نو / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۰:۰۷   + ۱۴ سایت دیگر  
پلیس تهران از دستگیری دختر هنجارشکنی خبر داد که فیلم وی در فضای مجازی منتشر شده بود.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۲۰:۴۴   + ۱۱ سایت دیگر  
در پی انتشار تصاویر هنجارشکنانه توسط یک خانم در شهر تهران، این شخص توسط پلیس تهران بزرگ دستگیر شد.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۰۸:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
پلیس تهران بزرگ با ذکر شیوه و شگرد سارقان در شرایط مختلف به شهروندان هشدار داد تا ایمنی لازم برای منازل خود را تامین کنند.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۰:۴۶   + ۷۴ سایت دیگر  
حوادث رکنا: رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات پایتخت از شناسایی و دستگیری عامل تهدید شهروندان در شبکه های اجتماعی خبر داد و گفت متهم با معرفی خود بعنوان قاتل سریالی و تهدید کاربران با ایجاد رعب و وحشت در فضای مجازی اخاذی می کرده است.
میزان   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۴:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرگرد محمد زیدی گفت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع یک مورد درگیری با سلاح سرد و ایجاد رعب و وحشت توسط 3 تن از اراذل و اوباش و ایجاد ضرب و جرح عمدی یکی از شهروندان در میدان اختیاریه تهران بلافاصله بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور ...
رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۰:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
حوادث رکنا: رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری یک مرد که با استفاده از موتورسیکلت با پلاک مخدوش اقدام به موبایل قاپی می کرد ، خبر داد و گفت: متهم به 20 فقره سرقت مشابه اعتراف کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۰:۲۱   + ۲۲ سایت دیگر  
معاون عملیات پلیس تهران بزرگ گفت: حدود 70 درصد آلودگی شهر تهران مربوط به وسایل نقلیه مانند خودروهای شخصی، موتورسیکلت ها، کامیون ها وسایل نقلیه عمومی و 30 درصد مابقی به کارخانجات و ... باز می گردد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۱۳:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی پایتخت گفت: پلیس تهران با استفاده از همه ظرفیت خود برای تأمین امنیت و آرامش و آسایش مراسم جاماندگان راهپیمایی اربعین حسینی، در معابر پیش بینی شده حضور فعال دارند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۱۱:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس تهران گفت: پلیس تهران از همه ظرفیت خود برای ایجاد نظم و انضباط ترافیکی استفاده کرده است تا بتواند امنیت مراسم پیاده روی جاماندگان اربعین را حفظ کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۵:۴۵   + ۱۸ سایت دیگر  
فرمانده یگان امداد پلیس تهران از توقیف 190 دستگاه خودروی تحت تعقیب خبر داد.
تهران پرس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۰:۲۳    
فرمانده پلیس پایتخت با اشاره به اینکه ارتباط پلیس تهران بزرگ با بسیج و سپاه پایتخت دوران طلایی را می گذراند، گفت: نتیجه این همکاری و تعامل، حفظ امنیت و آرامش برای مردم است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۵:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس گروه اعزامی پلیس تهران بزرگ به مرز مهران درباره وضع این گذرگاه گفت: 30 تا 40 درصد زائران اربعین شهر مهران را برای بازگشت انتخاب می کنند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۹:۴۰    
تهران - ایرنا - رییس مرکز عملیات سازمان اطلاعات پلیس تهران از دستگیری عامل تیراندازی منجر به جرح یک شهروند در جنوب تهران خبر داد.
برترین ها / آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۸:۲۱   + ۵۶ سایت دیگر  
رئیس مرکز عملیات سازمان اطلاعات پلیس تهران از دستگیری عامل تیراندازی منجر به جرح شهروندی در جنوب تهران خبرداد.
سلام نو / رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۵:۴۸   + ۲۴ سایت دیگر  
سرهنگ سعید راستی رئیس مرکز عملیات سازمان اطلاعات پلیس تهران اعلام کرد: عامل تیراندازی منجر به جرح شهروندی در جنوب تهران دستگیر شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۰۰:۵۷    
صاحب یک رستوران که متهمی را از دست پلیس فراری داده بود با حکم قاضی باید 8 هفته به 8 کارتن خواب غذای رایگان بدهد. به گزارش ایران، اواسط تابستان سال 1402 ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۲:۵۵   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس مرکز عملیات سازمان اطلاعات پلیس تهران گفت: اراذلی که در خیابان زمزم تهران قدرت نمایی و زورگیری کردند، همه سابقه شرارت و توزیع موادمخدر دارند و دستگیر شدند.
برترین ها / پول نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۶:۳۵   + ۳۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز عملیات سازمان اطلاعات پلیس تهران بزرگ از دستگیری شروری که با انتشار کلیپ و تصاویر خشونت آمیز اقدام به رجزخوانی و قدرت نمایی در فضای مجازی کرده بود، خبر داد.
برترین ها / موج   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۹:۰۷   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز عملیات سازمان اطلاعات پلیس تهران از دستگیری فردی که امنیت شهروندان را در محدوده خیابان خالد اسلامبولی بر هم زده بود خبر داد.
ایران خبر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۹:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس تهران گفت: خبر دستگیری راننده جنجالی تاکسی اینترنتی صحت ندارد و پرونده در مرحله انجام تحقیقات است.
جهان نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۵:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
فردی که به بهانه اخذ وام از 4 شهروند 90 میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بود، در عملیات کارآگاهان پلیس تهران دستگیر شد.
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۴:۵۵    
رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس تهران گفت: خبر دستگیری راننده جنجالی تاکسی اینترنتی صحت ندارد و پرونده در مرحله انجام تحقیقات است.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۴:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس تهران گفت: خبر دستگیری راننده جنجالی تاکسی اینترنتی صحت ندارد و پرونده در مرحله انجام تحقیقات است. به گزارش خبرنگار مهر، امروز در فضای مجازی خبری مبنی دستگیری راننده تاکسی اینترنتی که 2 شب پیش با مسافر خود درگیری فیزیکی پیدا کرده بود، منتشر شده است. ...
برترین ها / جهان نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۰:۳۲   + ۶۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی تهران بزرگ از دستگیری راننده تاکسی اینترنتی خبر داد که 2 شب پیش با مسافر خود که یک زن جوان بود، درگیری فیزیکی پیدا کرده بود.
یک قاضی برای عامل فراری دادن یک متهم از دست ماموران پلیس رأی جالبی صادر کرد؛ متهم این پرونده محکوم شد تا 8 هفته متوالی غذای رایگان 8 کارتن خواب که در گرمخانه و مددسراها حضور دارند را تامین کند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۲:۴۶   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس تهران گفت: خبر دستگیری راننده جنجالی تاکسی اینترنتی صحت ندارد و پرونده در مرحله انجام تحقیقات است.
برترین ها / رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۸:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
معاون مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی تهران گفت: فردی که به بهانه اخذ وام از 4 شهروند 5 میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بود، در عملیات کارآگاهان پلیس تهران دستگیر شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۲:۱۱   + ۲۲ سایت دیگر  
معاون مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی تهران گفت: فردی که به بهانه اخذ وام از 4 شهروند 90 میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بود، در عملیات کارآگاهان پلیس تهران دستگیر شد.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۱:۰۹   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس مرکز عملیات سازمان اطلاعات پلیس تهران گفت، افرادی که با شرارت و اراذل گری، امنیت و آرامش مردم را درمحله نازی آباد مختل کرده بودند، با سرعت عمل پلیس در یک عملیات غافل گیرانه دستگیر شدند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۲۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس تهران از افزایش گشت های محسوس و نامحسوس پلیس در سطح محلات همزمان با سفر های اربعین خبر داد.
موج   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۲۰:۰۱    
کشفیات و دستگیری طرح تشدید مقابله با سارقین و خریداران اموال مسروقه با حضور سردار عباسعلی محمدیان رییس پلیس تهران بزرگ در ستاد فرماندهی پلیس آگاهی تهران بزرگ برگزار شد.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۲:۱۸   + ۷۴ سایت دیگر  
پلیس تهران بزرگ در خصوص فیلم منتشرشده با موضوع درگیری راننده تاکسی اینترنتی با یک زن جوان اطلاعیه ای صادر کرد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۱:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
حوادث رکنا: سرهنگ سعید راستی رئیس مرکز عملیات سازمان اطلاعات پلیس تهران از دستگیری شرور و اراذل و اوباش سابقه دار در عملیات هوشمندانه و مقتدرانه این پلیس خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۰:۵۹   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس پلیس تهران بزرگ گفت: حاصل تلاش 48 ساعته پلیس، دستگیری 164 سارق حرفه ای بوده که یک مجموعه شبانه روز و طی هفته ها این افراد را شناسایی کرده است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۰۲:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز عملیات سازمان اطلاعات پلیس تهران از دستگیری شروری خبر داد که با رجزخوانی در فضای مجازی قدرت نمایی می کرد.