چهارشنبه ۱۲ مهرساعت ۰۴:۱۸Oct 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «محمد کاسبی»

جام جم   ۱۴۰۲/۰۴/۲۴ - ۱۲:۲۷    
انصرافی پزشکی کاسبی در حالی این روزها کم کار شده که بررسی کارنامه کاری او نشان می دهد که جزو بازیگران پرکار در سینما و تلویزیون بوده است. او خرداد 1330 در تهران متولد شد ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۷:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
تصویر جدیدی از محمد کاسبی بازیگر که مدتی است دوباره با بیماری دست و پنجه نرم می کند منتشر شده است.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۸:۱۳    
عکسی از محمد کاسبی در فضای مجازی منتشر شده است که نشان از تشدید بیماری وی است. محمد کاسبی بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون از ابتدای امسال به دلیل جراحی و مشکل قلبی بار ها راهی سی سی یو شده است. ...
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
محمد کاسبی: شرمنده هوادارنم هستم محمد کاسبی که در کارنامه حرفه ای خود سابقه بازیگری، کارگردانی، نویسندگی و دوبله را دارد این روزها در دوران نقاهت بعد از عمل جراحی خود است. ...
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
محمد کاسبی بازیگر مرد مشهور ایرانی به دلیل تشدید بیماری اش در بخش سی سی یو بیمارستان بستری شد.
برترین ها / بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۶:۲۹   + ۲۰ سایت دیگر  
تصویر جدیدی از محمد کاسبی، بازیگر سینما و تلویزیون که مدتی است دوباره با بیماری دست و پنجه نرم می کند را در روز تولدش مشاهده کنید.
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۳:۰۹    
محمد کاسبی بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون عکسی از تغییر چهره عجیب اش در فضای مجازی منتشر شد که موجب ناراحتی هواداران و کاربران فضای مجازی شد.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
محمد کاسبی بازیگر سینما و تلویزیون از چفیه رهبر معظم انقلاب اسلامی و انگشتر حاج قاسم به عنوان ارزشمندترین موارد اهدایی به خود یاد کرد که تا آخرین لحظه عمر خود از آن ها با جان و دل نگهداری می کند
جماران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
محمد کاسبی بازیگر سینما و تلویزیون گفت: امروز برغم اینکه در کاری هنری و نمایشی حضور ندارم هیچ حسرتی نمی خورم، چون به وقتش تلاش حرفه ای خودم را کرده ام؛ فقط شرمنده هواداران و مخاطبان هستم که توان ارائه تولیدات جدید را ندارم.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۹:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
محمد کاسبی در سالروز تولدش گفت: امروز به رغم اینکه در کاری هنری و نمایشی حضور ندارم هیچ حسرتی نمی خورم چون که بنده به وقتش تلاش حرفه ای خودم را کرده ام فقط شرمنده هواداران و مخاطبان هستم که توان ارائه تولیدات جدید را ندارم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۴:۱۳   + ۴۰ سایت دیگر  
محمد کاسبی بازیگر سینما و تلویزیون از چفیه رهبر معظم انقلاب و انگشتر حاج قاسم به عنوان ارزشمندترین موارد اهدایی به خود یاد کرد که تا آخرین لحظه عمر خود از آن ها با جان و دل نگهداری می کند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۲:۴۹    
نوروز سال 82 بود که محمد کاسبی با سریال خوش رکاب برای همیشه به چهره ای دوست داشتنی و فراموش نشدنی در میان نقش های تلویزیونی تبدیل شد.
وقت صبح   ۱۴۰۲/۰۱/۱۲ - ۰۸:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
روژان آریامنش بازیگر کودک سریال هایی نظیر خوش رکاب و دردسر والدین است که وارد دنیای بزرگسالی شده است. به گزارش وقت صبح ، تصاویری از این روزهای روژان آریامنش را مشاهده کنید که از علاقه او به مدلینگ خبر می دهد. سریال خوش رکاب از عید فطر از شبکه آی فیلم پخش می شود. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۲۲:۰۰    
بیشت و هشتم اسفند ماه سال 1401 در حالی رقم خورد که جویای حال محمد کاسبی شدیم، از مهدی فتحی نوشتیم، شب داخلی دیوار برنده جشنواره ژنو و قول وزیر ارشاد درباره اجرای کنسرت ها در ماه رمضان عملی شد ...
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۲:۲۰   + ۱۱ سایت دیگر  
محمد کاسبی، هنرمند پیشکسوت کشورمان که حدود دو سال است درگیر درمان عارضه شدید قلبی است، این روزها حالش رو به بهبود است و به گفته دخترش خداراشکر وضعیت قلبش به ثبات بیشتری رسیده است.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۹/۲۷ - ۱۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
الهام چرخنده، داریوش ارجمند، جهانبخش سلطانی، محمد کاسبی و این اواخر مهران رجبی جزو چهره های سینما و تلویزیون اند که مورد هجمه، تهدید و ناسزا در فضای مجازی قرار گرفته اند. گرچه این هجمه به قول مهران رجبی، از خارج کشور است اما در هر حال روی ذوق و شوق هنرمند و بازیگر تأثیر می گذارد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۸/۰۶ - ۱۶:۲۶    
محمد کاسبی در پیامی ویدئویی خطاب به محفل هنرمندان انقلابی و حوزه هنر انقلاب اسلامی گفت: به اسم و نام مبارک حضرت زهرا و امام علی به ما بودجه می دهند. روزی برسد که با این پول فیلم بسازید بعد در جهت خلاف انقلاب و اسلام بروید پودر می شوید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۰۵ - ۱۲:۱۶   + ۱۶ سایت دیگر  
محمد کاسبی از شکل گیری ساختار سینمایی حوزه هنری و دلایل ماندگاری این ارگان که عشق افراد حاضر در آن به انقلاب اسلامی است، گفت.
سینما پرس   ۱۴۰۱/۰۷/۳۰ - ۲۰:۴۵   + ۲۸ سایت دیگر  
سینماپرس: در دومین شب سینمایی سوره از محمد کاسبی، منوچهر محمدی و امرالله احمدجو به بهانه سال ها فعالیت در عرصه سینمای انقلاب اسلامی تجلیل شد.
روز پلاس   ۱۴۰۱/۰۷/۲۸ - ۱۶:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
محمد کاسبی بازیگر پیشکسوت گفت: فعلا پزشکان اعلام کردند که نیازی به عمل قلب مجدد نیست، باید مصرف دارو و استراحت را ادامه دهم تا دوران نقاهت به خوبی سپری شود، خوشبختانه فعلا نیازی به بستری شدن مجدد در بیمارستان ندارم.
برترین ها   ۱۴۰۱/۰۷/۱۳ - ۱۱:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
محمد کاسبی، بازیگر قدیمی سینما و تلویزیون که هم اکنون در بستر بیماری به سر می برد به وقایع اخیر واکنش نشان داد.
جهت پرس   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۲۲:۲۶   + ۱۰ سایت دیگر  
محمد کاسبی می گوید: آقای خیلی از این ها آمریکاست و برنامه فعلی اش ایجاد اغتشاش در ایران است؛ این را بارها دیدیم. با یک داستان نخ نماشده معروف سروکار داریم که تو بزن تا من برقصم!
راه دانا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۰۹:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
در روزهای اخیر نا آرامی ها و در کنار همه سلبریتی ها و افرادی که به اسم هنرمند صرفا هیزم این آتش شده اند، محمد کاسبی با موضع گیری اخیر خود نشان داد که مردم داری را بلد است.
کیهان   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۲۱:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
درحالی که برخی افراد فرصت طلب در عرصه هنری که فرصت آشوب ها را برای خوش رقصی برای دشمنان بیگانه مناسب دیدند، بودند بازیگرانی که همواره درکنار مردم بودند و این بار نیز مردمی ماندند. ...
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۷:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
محمد کاسبی هم به اتفاقات اخیر واکنشی متفاوت نشان داد.
راه دانا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۷:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
محمد کاسبی بازیگر نام آشنای ایرانی با انتشار پیامی خود را کنار امت رسول الله (ص) دانست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۷:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
محمد کاسبی بازیگر نام آشنای ایرانی با انتشار پیامی خود را کنار امت رسول الله (ص) دانست.
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۰۷:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
تحریریه پارسینه| درست در لحظاتی که در کوران مشغله روزانه گرفتار و یا در حال استراحت بودید، خبر های مهمی بر روی خروجی خبرگزاری ها و سایت های خبری قرار گرفته است، پارسینه تلاش می کند هر بامداد مهم ترین اخبار ایران و جهان در طی ساعات گذشته را به اطلاع مخاطبانش برساند ...
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۰۶:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران نوشت؛ محمد کاسبی بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون گفت:از من میپرسند در وقایع اخیر موضعت چیه؟ میگویم من در کنار مردمم. میپرسند کدام مردم. جوابم واضح است. مردمی که امروز در میدان انقلاب گرد هم آمدند.آغاز میکنم این مقطع را با نام و یاد خدای حسین ابن علی (ع)
برترین ها / جهان نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۲۲:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
بازیگر: از من می پرسند در وقایع اخیر موضعت چیه؟ میگویم من در کنار مردمم، مردمی که امروز در میدان انقلاب گرد هم آمدند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۲:۱۹   + ۴۴ سایت دیگر  
رییس سازمان سینمایی به عیادت محمد کاسبی بازیگر سرشناس و پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون رفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۰۷ - ۱۵:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
فرزند محمد کاسبی از ترخیص پدرش از بیمارستان خبر داد و درباره آخرین وضعیت سلامت این هنرمند پیشکسوت، توضیحاتی را ارائه کرد.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۷ - ۱۳:۵۷   + ۴۶ سایت دیگر  
در حال حاضر خداراشکر فعلا وضعیت قلب و ریه پایدار است که امیدوارم این شرایط ادامه پیدا کند. از طرفی پدر نیاز به فیزیوتراپ دارند که هر روز به منزل می آید و کار فیزیوتراپی ایشان را انجام می دهند. ان شاءالله به زودی شاهد بهبودی کامل باشیم. از مردم می خواهم همچنان برای پدر دعا کنند.
راه دانا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۶ - ۱۷:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
محمد کاسبی همچنان در بیمارستان و در بخش آی سی یو بستری است، مداوا روی وی ادامه دارد و امیدواریم که سریعتر به بخش منتقل شود.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۰۵/۳۱ - ۱۵:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
دختر محمد کاسبی گفت: پدرم از حدود یک هفته پیش و از زمان انتقال به بیمارستان تاکنون در بخش آی سی یو بستری بوده و وضعیتش تغییری نکرده است. یلدا کاسبی پیرامون آخرین وضعیت جسمانی محمد کاسبی بازیگر پیشکسوت سینما ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۵ - ۱۹:۴۴   + ۲۶ سایت دیگر  
به دنبال بستری شدن دوباره محمد کاسبی بازیگر باسابقه کشورمان در بیمارستان، معاون سیما به عیادت وی رفت.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۲۵ - ۱۵:۴۱    
محمد کاسبی حالش خوب نیست و باید به تعداد خنده هایی که بر لبمان نشاند برایش دعا کنیم. به گفته برادر این هنرمند، هفته گذشته بار دیگر به دلیل مشکل قلبی حال محمد کاسبی بد شده و او را برای ادامه درمان به بیمارستان منتقل کرده اند.
شما نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۲۵ - ۱۲:۲۳    
بخش هایی از گفت و گوی جذاب با محمد کاسبی این روزها دوباره داغ شده است. همچنین دختر محمد کاسبی بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون درباره وضعیت پدرش بیان کرد که به دلیل نارسایی قلبی دوباره در بیمارستان بستری شده و این روزها تحت مراقبت است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۲۴ - ۱۳:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش اقتصاد آنلاین، بخش هایی از گفت و گوی جذاب با محمد کاسبی این روزها دوباره داغ شده است. محمد کاسبی در این مصاحبه گفته است: پیشمانم که چرا پزشکی قبول شدم ولی به عشق تئاتر نرفتم در دوران کودکی صحنه ای را دیدم که از همان جا اختلاف طبقاتی معظل بزرگ ذهنی ام شد. ...
ستاره صبح   ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ - ۲۲:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
دختر محمد کاسبی بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون روز گذشته درباره وضعیت پدرش بیان کرد که به دلیل نارسایی قلبی دوباره در بیمارستان بستری شده و این روزها تحت مراقبت است ...
سینما پرس   ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ - ۱۸:۰۷   + ۱۱ سایت دیگر  
سینماپرس: دختر محمد کاسبی درباره وضعیت پدرش بیان کرد که به دلیل نارسایی قلبی دوباره در بیمارستان بستری شده و این روزها تحت مراقبت است.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ - ۱۶:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
محمد کاسبی بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون در حالی به سبب ضعف عملکرد قلب مجدد در بیمارستان بستری شد که مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت خبر از پیگیری لحظه لحظه روند درمان این هنرمند پیکشوت داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ - ۱۵:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
یلدا کاسبی از وضعیت ناپایدار قلبِ پدرش خبر داد و گفت: وضعیت ناپایدار و نوساناتِ شدید قلبی دوباره هنرمند با سابقه سینما و تلویزیون را راهی بخش مراقبت های ویژه کرد.
اقتصاد آنلاین / رجا نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ - ۱۴:۱۶   + ۳۴ سایت دیگر  
برادر محمد کاسبی گفت: همه چیز دست خداست، من نمی توانم نظر قطعی در مورد وضعیت برادرم بدهم، زیرا شرایط وی پایدار نیست و هر روز به نوعی متفاوت است، هنوز از سوی پزشکان درمان ادامه دارد و فعلا خبری از ترخیص برادرم نیست.
سراج24   ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ - ۱۵:۱۶   + ۲۳ سایت دیگر  
دختر محمد کاسبی درباره وضعیت پدرش بیان کرد که به دلیل نارسایی قلبی دوباره در بیمارستان بستری شده و این روزها تحت مراقبت است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ - ۱۵:۰۹   + ۳۲ سایت دیگر  
محمد کاسبی، بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون به دنبال نارسایی قلبی در بخش پست آی سی یو بیمارستان بستری شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ - ۱۵:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
دختر محمد کاسبی گفت: متاسفانه حال پدرم خوب نیست و زیر نظر پزشکان درمان ادامه دارد.