دوشنبه ۱۴ آذرساعت ۲۱:۰۳Dec 2022 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «زورگیر»

حادثه 24   ۸ ساعت پیش    
حادثه 24 - فرمانده انتظامی مراغه گفت: ماموران پلیس آگاهی این شهرستان سارقان زورگیر طلاهای پیرزن 91 ساله را در کمتر از 24 ساعت دستگیر کردند. سرهنگ توحید فارسی ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۰۹:۲۳   + ۱۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی مراغه گفت: ماموران پلیس آگاهی این شهرستان سارقان زورگیر طلا های پیرزن 91 ساله را در کمتر از 24 ساعت دستگیر کردند.
اول فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۸:۳۹   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش اول فارس ، سرهنگ سید محمد یوسفی چهارشنبه 9 آذر در جمع خبرنگاران گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت به شیوه “کش رو زنی” و “اخاذی” از بانوان و کودکان تحت پوشش مسافرکش، موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت. ...
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۰:۱۳   + ۱۶ سایت دیگر  
پسر 27 ساله با مدرک تحصیلی دیپلم سردسته باند است می گوید وضع مالی ام خوب است و نیازی به پول ندارم، اما درباره انگیزه سرقت هایش گفت: آشپز یک هلدینگ بزرگ هستم و درآمدم هم خوب بود، چند ماه قبل یک نیروی جدید به هلدینگ مان آمد و مدام زیر گوشم می خواند که درآمد این کار خوب نیست و بیا سرقت کنیم ...
تهران پرس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۵:۰۲   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی پایتخت از انهدام باند 3 نفره سارقان که باهم خواهر بودند، خبر داد و گفت: متهمان به جرم سرقت به عنف هم اعتراف کردند.
حادثه 24   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۴:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
حادثه 24 - رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری زورگیر خشن مسافرکش نما در شرق تهران خبر داد و گفت: تحقیقات برای دستگیری همدست وی ادامه دارد. سرهنگ کارآگاه علی ولیپور گودرزی اظهار کرد ...
برترین ها / حادثه 24   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۰۸:۳۴   + ۲۰ سایت دیگر  
شامگاه سوم آذر ساکنان خیابانی در یکی از مناطق پایتخت صدای تیراندازی شنیدند و همزمان مردی را دیدند که مقابل کارگاهی خون آلود روی زمین افتاده بود.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۲۰:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
حوادث رکنا: سارق محتویات خودرو در یوسف آباد به دام افتاد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۵:۲۵   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی استان فارس از دستگیری 2 سارق زورگیر و کشف 13 فقره سرقت از آنان در شیراز خبر داد.
فرمانده انتظامی شهرستان ورامین از دستگیری اراذل و اوباش سابقه دار در حین سرقت در ورامین خبر داد و گفت:متهم در حین سرقت از مغازه پس از درگیری با ماموران زمین گیر و دستگیر شد.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۷:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
حوادث رکنا: سرهنگ امیر حسام عزیزی رئیس پلیس آگاهی استان قزوین گفت: در پی اعلام شکایت یکی از شهروندان مبنی بر اینکه فردی با ترفند زورگیری در بوستان باراجین طلا و جواهرات همراه وی را به سرقت برده که بلافاصله بررسی موضوع با جدیت در دستور کار کاراگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.
تهران نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۶:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده پلیس فرودگاه های پلیس پیشگیری فراجا از دستگیری سارقان زورگیر حرفه ای خودرو خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۶:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
رکنا: رئیس پلیس آگاهی استان قزوین از دستگیری سارق زورگیر که اقدام به سرقت طلا و جواهرات در محدوده بوستان باراجین کرده بود ،خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۵:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان کرمان از دستگیری باند 3 نفره سارقان به عنف گوشی های موبایل با 4 فقره سرقت توسط کلانتری 16 این شهرستان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۸:۳۰   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری یک زورگیر تک رو، راننده جرثقیل سارق و ... خبرداد.
سلامت نیوز / پارسینه   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۱:۰۹   + ۱۵ سایت دیگر  
طرح کاشف که از چند روز قبل با تلاش پلیس آگاهی در پایتخت اجرا شد، با دستگیری 321مجرم پایان یافت. در میان متهمان دستگیر شده، سارقان دستبند ناصر حجازی و همچنین جوان کشتی گیری که به اتهام قتل 2نفر دستگیر شده از جزئیات جرایمی می گویند که مرتکب شده اند.
سرهنگ یداله طهماسیان فرمانده انتظامی شهرستان قرچک، از زورگیری از 18 مسافر در پوشش مسافربر خبر داد و گفت: متهم به مراجع قضائی تحویل داده شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۱:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
رئیس پلیس پایتخت از افزایش 10 درصدی وقوع انواع جرایم و کاهش 30 درصدی کشفیات خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۳:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - فرمانده انتظامی نرماشیر از شناسایی و دستگیری اعضا و انهدام یک باند سرقت مسلحانه و زورگیری طلا و جواهرات در این شهرستان خبر داد.
برترین ها / خبر فوری   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۳:۵۵   + ۱۸ سایت دیگر  
: تبهکاران سابقه داری که به خاطر یک دستگاه موتورسیکلت بدون صاحب، جنایت وحشتناکی را در تاریکی کوچه سماورسازان مشهد رقم زده بودند، در حالی صحنه قتل را در حضور مقام قضایی بازسازی کردند که زورگیر معروف به سعید قارداش راز قتل در نیمه شب را فاش کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۱۵:۳۲   + ۱۷ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری دو زورگیر و شناسایی از سوی 34 مالباخته خبرداد.
آنا / حادثه 24   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۷:۴۲   + ۳۰ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان ری از انهدام باند هفت نفره ای که به بهانه خروج قانونی اتباع کشورهای همسایه و اعزام به کشورهای دیگر با گروگانگیری از آنها اخاذی می کردند، خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۵:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری سارق حرفه ای و زورگیر مسافرکش نما خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۸/۲۱ - ۱۵:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست سرکلانتری دوم پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری زورگیر حرفه ای که در جریان تعقیب و گریز به ماموران کلانتری 134 شهرک قدس حمله کرده بودند، خبر دارد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۰ - ۱۱:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
سرکلانتر دوم پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری سه نفر از اعضای باند سرقت موبایل که در پارک نهج البلاغه اقدام به سرقت می کردند خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۰ - ۰۸:۳۰   + ۱۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- فرمانده انتظامی مشهد گفت: یک زورگیر خیابانی که با تهدید چاقو و عربده کشی، سرقت می کرد دستگیر شد.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۹ - ۱۹:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
حوادث رکنا: رئیس پلیس آگاهی استان کردستان از دستگیری باند 7 نفره سارق و زورگیر در سنندج خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۱۹ - ۰۹:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی ساوجبلاغ، از دستگیری سارقان به عنف یک دستگاه کامیون حامل مرغ گرم در کمتر از یک ساعت در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۱۷ - ۱۱:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی پایتخت از دستگیری 604 سارق، زورگیر و موبایل قاپ خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۷ - ۱۰:۳۵   + ۱۲ سایت دیگر  
شهرری - ایرنا - انهدام باند ماموران قلابی، شناسایی سارق حرفه ای موتورسیکلت و دستگیری زورگیر و موبایل قاپ محدوده حسن آباد از مهمترین اخبار امروز/سه شنبه/ فرماندهی انتظامی شهرستان ری است.
تهران نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۱۶ - ۱۴:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
سرهنگ علی برزگر رئیس پلیس آگاهی شهرستان ری از دستگیری سارق زورگیر محدوده دولت آباد و کیانشهر خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۱۶ - ۱۲:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
4 زن و مرد سارق که پس از زورگیری و سرقت در استان های خراسان رضوی و مازندران به سمت کرمان متواری شده بودند هنگام عبور از محور سیرجان-کرمان شناسایی و دستگیر شدند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۶ - ۱۱:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
شهرری - ایرنا - کشف 100 فقره سرقت لوازم خودرو، شناسایی سارقان تیرهای چراغ برق پارک ها و دستگیری زورگیر متواری از مهمترین اخبار امروز /دوشنبه/ فرماندهی انتظامی شهرستان ری است.
اول فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۱۴ - ۱۴:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی “کازرون” از پایان کار سارق مسلح و کشف طلاجات مسروقه در این شهرستان خبر داد. به گزارش اول فارس ، سرهنگ “اسماعیل زراعتیان”با اعلام این خبر بیان کرد: در پی وقوع یک فقره سرقت مسلحانه طلا و جواهرات از یک منزل در یکی از خیابان های شهرستان کازرون ...
کمال مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۱۱ - ۱۷:۲۵    
جانشین فرمانده انتظامی استان البرز از دستگیری سارقی که با تهدید سلاح سرد اقدام به 32 فقره سرقت و قاپ زنی کرده بود، خبر داد
کرج رسا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۱ - ۱۳:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ محمد معظمی گودرزی با اعلام این خبر گفت: در پی وقوع چند مورد سرقت به عنف در سطح شهرستان فردیس و ایجاد احساس نا امنی در بین شهروندان، دستگیری سارق و یا سارقان احتمالی در دستور کار مأموران پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۱۱ - ۱۲:۳۴   + ۱۸ سایت دیگر  
جانشین انتظامی مازندران از دستگیری 3 زورگیر قمه به دست در شهرستان ساری خبر داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۱۰ - ۱۰:۲۵   + ۱۱ سایت دیگر  
یک زورگیر که قصد داشت کیف یک دختر جوان را تصاحب کند، توسط یک مرد قوی هیکل وسط خیابان ادب شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۱۰ - ۰۶:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
یک زورگیر که قصد داشت کیف یک دختر جوان را تصاحب کند، توسط یک مرد قوی هیکل وسط خیابان ادب شد. منبع: خبرفوری
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۸/۰۸ - ۱۵:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
محمد قوچانی در برنامه شیوه و در مناظره با حجت الاسلام روانبخش گفت: احمدی نژاد نانجیب بودند. ویژگی او کلاه گذاشتن بر سر روحانیت بود.
برترین ها   ۱۴۰۱/۰۸/۰۸ - ۱۲:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
ویدیویی از یک زورگیری منتشر شده است که زورگیر بعد از حمله نافرجام خود توسط همان فردی که به او حمله کرده بود، تیر خورد و مجروح شد.
سلام نو / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۰۹ - ۱۶:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
80 فقره موبایل قاپی کرده است، آن هم به صورت خشن و با تهدید چاقو؛ البته آنهایی که مقاومت کرده و گوشی تلفن همراه خود را نمی دادند با ضربات چاقو مصدوم می شدند؛ حالا پلیس شهرستان ری سارق زورگیر خشن را دستگیر کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۰۴ - ۱۸:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت: 2 سارقی که با بستن و دست و پای یک خانم طلاجات، وجوه نقد و اموال منزل وی به ارزش 10 میلیارد ریال را سرقت کرده و متواری شده بودند در کمتر از 2 ساعت توسط کارآگاهان این پلیس دستگیر شدند.
راه دانا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۴ - ۱۱:۳۴    
حسن کیخا از دستگیری سارقان مسلح زورگیر توسط مأموران پلیس آگاهی شهرستان ایرانشهر خبر داد.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۸/۰۳ - ۱۷:۰۵   + ۲۶ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی ویژه شهرستان ری از دستگیری 235 نفر از مجرمان و سارقان در این شهرستان خبر داد. به گزارش ایسنا، سرهنگ دوستعلی جلیلیان در حاشیه اجرای شانزدهمین مرحله از طرح رعد در شهرستان ری گفت ...
خبر فوری   ۱۴۰۱/۰۸/۰۳ - ۱۶:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
ماموران پلیس آگاهی استان مرکزی 4 سارق را که 3 روز گذشته در خیابان شهید رجایی اراک اقدام به زورگیری کرده بودند را دستگیرکرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۰۳ - ۱۴:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان مرکزی گفت: با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی 4 نفر از عناصری که با استفاده از سلاح سرد در اراک اقدام به زورگیری می کردند، شناسایی و در یک عملیات ویژه دستگیر شدند.