چهارشنبه ۰۸ بهمنساعت ۰۶:۴۷Jan 2021 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خطوط انتقال آب»

پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۶:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان_ معاون وزیر نیرو جانباز با اشاره به فرسودگی برخی از خطوط انتقال آب گفت: یکی از مهمترین اهداف و برنامه های وزارت نیرو در کاشان اصلاح خطوط انتقال آب از چاه های اطراف به کاشان است.
مرصاد   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۵:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: رئیس اداره آبفای هرسین گفت: کل سیستم لوله کشی و انتقال آب در هرسین حدود 97کیلومتر می باشد که از این میزان تاکنون حدود 12 کیلومتر آن شستشو داده شده است.
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۰۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
در هفته ای که گذشت مراسم کلنگ زنی انشعاب از خطوط انتقال آب به روستای 5 خانوار زیلایی توسط نماینده بویراحمد و دنا با حاشیه های زیادی روبه رو شد؛ گرچه رسیدگی به منطقه محروم زیلایی از ضروریات است اما برخی از اهالی می گویند رودخانه های پرآب و چشمه ی زلال در فاصله 3 کیلومتری روستای کیمه واقع شده که می ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۱:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
خامسی گفت: تا پایان سال 1400 آبرسانی به 229 روستا انجام خواهد شد، چرا که این روستاها هم اکنون آب پایدار ندارند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۳:۰۱    
کرمان - ایرنا - پروژه خطوط انتقال آب خام شهر کرمان به حوضچه ذخیره آب پردیسان قائم (عج)، امروز (پنجشنبه) در بیست و نهمین هفته از پویش افتتاح شهرداری کرمان با شعار هر هفته یک افتتاح به بهره برداری رسید.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/فارس مدیر عامل شرکت آبفای شیراز تاکید کرد که اجرایی شدن و تلاش برای تکمیل پروژه خط انتقال آب از مخزن دوکوهک به ابتدای معالی آباد، ارتباطی با خطوط انتقال آب از سد درودزن به مخزن معالی آباد و شیراز ندارد.
مرصاد   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۲:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: دو پروژه خطوط انتقال آب شرب و بین مخازن شهر سنقر با 92 میلیارد ریال اعتبار هم اکنون در سطح شهر در حال اجرا است.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۰۹:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوی: اصلاح و نوسازی شبکه های آبرسانی نقش مهمی در کاهش هدررفت آب دارد گروه شهرستانها: مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی، اصلاح و نوسازی شبکه های آبرسانی را در کاهش هدررفت آب، مهم عنوان کرد ...
ایانا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۶:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیر جهادکشاورزی سربیشه از آغاز عملیات طرح آبیاری کم فشار در قنات روستای خاواز بخش مود این شهرستان خبر داد و گفت: قنات خاواز در سطح 7 هکتار با اعتبار دولتی 490 میلیون ریال شامل خطوط انتقال آب و شبکه توزیع به منظور افزایش راندمان بهره وری و افزایش تولید در واحد سطح با صرفه جویی آب به میزان 17500 ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۵:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
به منظور ایجاد امکان کنترل خطوط انتقال آب به جنوب تهران و حرم امام راحل، یک دستگاه شیر خط 350 میلی متری در بزرگراه تندگویان نصب شد.
خبر معتبر   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۲۱:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران گفت: پروژه نوسازی خطوط انتقال و جمع آوری آب چاه های روستاهای شهرستان پیشوا با هدف خدمات رسانی مستمر و در راستای تأمین و توزیع پایدار آب شرب روستائیان انجام می شود.
اوشیدا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۰۹:۲۹    
شهریار سرابندی گفت: بیش از 1300 حادثه در شبکه توزیع و خطوط انتقال آب شرب شهر زابل رفع شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ - ۰۱:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
الیگودرز- رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان از وجود نقص در اجرای خطوط انتقال آب سد حوضیان الیگودرز خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۲۷ - ۱۰:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر جهاد کشاورزی از خطوط انتقال آب به مزارع گندم در شهرستان زهک بازدید کرد.
اقتصاد ایران: یاسوج- مدیرعامل آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد از تکمیل پروژه پایدار سازی خطوط انتقال آب یاسوج خبر داد.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۹/۲۳ - ۰۰:۵۴   + ۱۴ سایت دیگر  
عبدالحمید حمزه پور با بیان اینکه بخش عمده ای از منابع آب آشامیدنی استان بوشهر در دیگر استان ها قرار دارد اظهار داشت: بیش از 90 درصد آب آشامیدنی استان بوشهر از طریق خطوط طولانی به شبکه های آبرسانی استان انتقال می یابد. ...
خانه خشتی   ۱۳۹۹/۰۹/۱۸ - ۱۸:۵۴    
استاندار کرمان بر کاهش استفاده از منابع آب زیرزمینی و مدیریت منابع رو زمینی تاکید کرد و گفت: در راستای خطوط انتقال آب به استان کرمان از همه طرح های اجرایی در این حوزه حمایت می کنیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۷ - ۲۳:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
شکستگی خطوط انتقال آب شیرین امشب منجر به فرونشست زمین در خیابان امامزاده ابراهیم (ع) قم شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۷ - ۰۰:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- بارندگی شدید و سیلاب روز یکشنبه، خساراتی به تاسیسات آب شرب برخی روستاها در بخش جره وبالاده کازرون وارد کرد و موجب قطع آب این روستاها شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۶ - ۱۳:۱۰    
مدیر آبفای منطقه دزفول از رفع شکستگی های خطوط انتقال آب در شهر امام و میانرود این شهرستان و جلوگیری از هدررفت آب خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۱۲:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قم از ایمن سازی نقاط بحرانی خطوط انتقال آبرسانی استان با اعتباری افزون بر 4 میلیارد ریال خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۲۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- بخشدار بندر امام خمینی (ره) با اشاره به شکستگی شب گذشته یکی از خطوط انتقال آب شرب این شهر درپی حفر کانال برای رفع آب گرفتگی برخی مناطق، گفت: در حال حاضرمشکل خط و رنگ و بوی نامطبوع آب شرب شهر بندر امام خمینی(ره) برطرف شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۹:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار ایلام گفت: هدررفت آب در 50 کیلومتر از خطوط انتقال آب شهر ایلام با اجرای پروژه ارتقای شبکه آبرسانی از سد چم گردلان به مرکز استان کاهش خواهد یافت.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۱۴:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
معاونان امور آب وزیر نیروی ایران و وزیر منابع آب سوریه بر اجرای تفاهم نامه همکاری دو کشور با سرمایه گذاری بخش خصوصی ایران در صنعت آب سوریه تأکید کردند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۱۳:۰۸   + ۲۶ سایت دیگر  
معاونان امور آب وزیر نیروی ایران و وزیر منابع آب سوریه بر اجرای تفاهم نامه همکاری دو کشور با سرمایه گذاری بخش خصوصی ایران در صنعت آب سوریه تأکید کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۰۷:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی گفت: برای اجرای 118 کیلومتر شبکه آبرسانی و خطوط انتقال آب در استان امسال بیش از 540 میلیارد ریال هزینه شده است.
اقتصاد ملت   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۳:۱۱    
آب شیرین شده خلیج فارس به طول 305 کیلومتر وارد سیرجان می شود. به گزارش اقتصادملت و به نقل از روابط عمومی، قطعه نخست خط انتقال آب از خلیج فارس به فلات مرکزی ایران، افتتاح شد . طول قطعه نخست 305 کیلومتر است که آب را پس از شیرین سازی، به شهرستان سیرجان منتقل می کند. ...
معدن نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۳:۱۱   + ۴۰ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز -ناصر تقی زاده مدیر عامل و عضو هیات مدیره شرکت معدنی و صنعتی چادرملو و از پیشگامان اجرای این طرح عظیم ملی با اعلام این خبر افزود: این پروژه حیاتی در 2 بخش اصلی و در 3 فاز اجرایی شده است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۰:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
شرکت آب و فاضلاب گیلان اعلام کرد : برخی مناطق روستایی 3 شهرستان گیلان امروز دچار افت فشار و قطعی می شوند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۲:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/یزد دادستان عومی و انقلاب شهرستان خاتم گفت: پیرو اخطاریه های قبلی مبنی بر انتقال غیرقانونی آب به اراضی غیر، 30 هزار متر از خط لوله انتقال آب به اراضی غیر، مسلوب المنفعه شد.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۳:۴۱    
مرصاد نیوز: فرماندار شهرستان صحنه به همراه مدیر آبفای شهرستان از پروژه های آب رسانی خطوط انتقال آب شرب و اجرای طرح فاضلاب شهرستان صحنه بازدید کرد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۱:۲۷    
در بازدید میدانی فرمانده قرارگاه آبرسانی بسیج سازندگی سپاه ولی عصر (عج) خوزستان وضعیت پایداری شبکه و خطوط انتقال آب روستاهای بخش غیزانیه مورد بررسی قرار گرفت.
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۰:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون بهره برداری و توسعه آب شرکت آبفای استان مرکزی گفت: در راستای بازسازی و گسترش شبکه های توزیع و خطوط انتقال آب در شهرها و روستاهای استان، طی 6 ماهه نخست سال جاری بیش از 133 کیلومتر لوله گذاری آب انجام شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۸:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
وضعیت پایداری شبکه و خطوط انتقال آب روستا های بخش غیزانیه از سوی فرمانده قرارگاه آبرسانی بسیج سازندگی سپاه، ولی عصر (عج) خوزستان مورد بررسی قرار گرفت.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۱:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان گچساران به رفع بیش از 120 مورد شکستگی شبکه و خطوط انتقال آب در سطح شهرستان گچساران در یک ماه گذشته اشاره و عنوان داشت: طی همین مدت بیش از 30 مورد اتفاقات و گرفتگی شبکه فاضلاب در سطح شهردوگنبدان برطرف شد.
پیام فوری   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۴:۰۸   + ۱۵ سایت دیگر  
با بهره برداری از مخزن 2 هزار مترمکعبی نیک آباد و اجرای سیستم تله متری و تله کنترل در بیش از 600 کیلومتر شبکه توزیع و خطوط انتقال، آب شرب شهرها و روستاهای تحت پوشش منطقه کویری جرقویه به صورت پایدار تامین گردید. ...
پیام فوری   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۵:۰۹   + ۲۱ سایت دیگر  
دسترسی 1000 نفر دیگر از روستاییان استان اصفهان به آب شرب پایدار و سالم به گزارش پیام فوری، پروژه تامین آب شرب پایدار اهالی روستاهای جلال آباد، صادق آباد، نادرآباد، حاجی آباد و دولت قرین سفلی با جمعیتی افزون بر یک هزار نفر، با حضور ذاکری، مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری اصفهان ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۰۹:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
برخی از ساکنان شهر های سلمانشهر و قائمشهر به دلیل عملیات خطوط انتقال آب قطع می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۰:۲۹   + ۹ سایت دیگر  
گروه استان ها- استاندار بوشهر با اشاره به اجرای طرح آب شیرین کن 35 هزار مترمکعبی بوشهر گفت: در اجرای این پروژه و خطوط انتقال آب و برق افزون بر یک هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۰۹:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - معاون امور عمرانی استانداری خوزستان گفت: 700 روستای خوزستان فاقد دسترسی به شبکه و خطوط انتقال آب هستند و تلاش می کنیم تا امسال بخشی از این مشکلات را برطرف کنیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۲۰:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی فرماندار شهرستان قوچان گفت: کلنگ زنی خطوط انتقال آب سد تبارک با اعتبار 45 میلیارد تومان که یک پروژه ملی محسوب می شود در هفته دولت انجام خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۳۱ - ۱۸:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی گفت: 947 کیلومتر از خطوط انتقال آب شبکه توزیع این استان که دچار فرسودگی بود در دولت تدبیر و امید تعویض شده است.
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۱۱:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب سبزوار از رفع تجاوز از سه هزار و 300 متر حریم خطوط انتقال آب و فاضلاب این شهر خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۰۰:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان سمنان گفت: کمبود اعتبارات مانع بازسازی شبکه های اصلی اتصال و خطوط انتقال آب در مناطق شهری و روستایی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۰:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرعامل آب و فاضلاب استان کرمانشاه گفت: 45 درصد شبکه و خط انتقال آب شهر کرمانشاه فرسوده است که اعتبار کافی برای اصلاح آن وجود ندارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۱۲:۰۶    
به دلیل بروز شکستگی ناگهانی در خطوط انتقال آب تصفیه خانه شهید باوی (ایستگاه 11) و نیاز فوری به تعمیر خط، آب برخی از مناطق آبادان قطع می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۲:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
قصرشیرین- ایرنا- فرماندار سرپل ذهاب گفت: بزرگترین مشکل حوزه آب شرب در این شهرستان، فرسودگی خطوط انتقال آب است که باید با توجه ویژه مسوولان استانی و کشوری رفع شود.
عصر زنجان   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۱۲:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: در سه ماه نخست سال جاری، عملیات اصلاح و بازسازی شبکه و خطوط انتقال آب در 15 روستای شهرستان ایجرود انجام شد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
سیده زهرا عباسی- خبرنگار هرچند استاندار خوزستان، مانند مسئولان آبفای این استان، ورود فاضلاب به آب آشامیدنی مناطقی از اهواز را تکذیب می کند، اما نه تنها اعضای شورای شهر، بلکه بسیاری از کارکنان مرکز بهداشت این شهرستان با مردم هم نظر هستند ...
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۰۰:۲۸   + ۱۰ سایت دیگر  
عبدالحمید حمزه پور در نشست با مسئولان اداره کل بازرسی استان بوشهر با بیان اینکه 38 شهر با جمعیت 939 هزار نفر و 624 روستا با 311 هزار نفر جمعیت از خدمات آبرسانی شرکت آبفای استان بهره مند هستند اظهار داشت ...