یکشنبه ۳۱ تیرساعت ۲۲:۱۸Jul 2024 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خطوط انتقال آب»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۲۴ - ۲۰:۳۴    
مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان سردشت گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون، بالغ بر350 مورد از حوادث و اتفاقات در انشعابات، خطوط شبکه توزیع و خطوط انتقال آب شناسایی و رفع عیب شده است.
به دنبال اجرای 5500 متر خط انتقال آب و اتصال مخازن آب شهرضا به خط آبرسانی شهرک امیر کبیر ، عملیات اتصال و جابجائی آبگیری شهرک خمینی اباد و بلوار آیت الله غفاری شهرضا از مخزن امیرکبیر انجام شد. ...
دنیای معدن   ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ - ۱۸:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
دنیای معدن: فولاد اکسین خوزستان یکی از اصلی ترین فولادسازانی است که در تولید محصولاتی با ارزش افزوده بالا یعنی ورق های عریض با استاندارد API نقش بسزایی در پروژه های نفتی و خطوط انتقال آب و گاز ایفا می کند.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ - ۱۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه گفت: خطوط انتقال آب شرب هشت روستا از توابع بخش مرکزی شهرستان کرمانشاه در شرایط سخت کاری ترمیم شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۲ - ۰۸:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس اداره آب و فاضلاب شهرستان کلات گفت: سال هایی که بارندگی داریم از جمله فصل بهار و حتی سال های اخیر در تابستان به دلیل وقوع سیلاب خسارت های شدیدی به منابع آبی و بخشی از خطوط انتقال آب وارد می شود.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۲۰:۳۸   + ۳۱ سایت دیگر  
فولاد اکسین خوزستان یکی از اصلی ترین فولادسازانی است که در تولید محصولاتی با ارزش افزوده بالا یعنی ورق های عریض با استاندارد API نقش بسزایی در پروژه های نفتی و خطوط انتقال آب و گاز ایفا می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۴/۱۵ - ۰۹:۵۲    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی گفت: 600 متر از خطوط انتقال آب روستای خطاب بجنورد که در سیلاب اخیر آسیب دیده بود، اصلاح و وارد مدار بهره برداری شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۰۹ - ۱۳:۰۸    
مدیر عامل شرکت آبفا استان کرمانشاه گفت: از این آمار 192 مورد مربوط به حوزه شهری و 269 مورد مربوط به حوزه روستایی است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۶ - ۱۲:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/فارس مدیرعامل آب و فاضلاب شیراز گفت: در دولت سیزدهم پروژه های به بهره برداری رسیده در بخش روستایی آبفا شیراز شامل 186 کیلومتر توسعه و بازسازی شبکه توزیع و خطوط انتقال آب در روستاهای بخش مرکزی و ارژن بود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۶:۳۱    
بزرگترین آب شیرین کن خشکی غرب آسیا در استان سیستان و بلوچستان افتتاح شده است. برای این آب شیرین کن، 73 حلقه چاه و 95 کیلومتر خطوط انتقال آب و 110 کیلومتر خط برق ساخته شده و پنج هزار و پونصد میلیارد تومان هم هزینه شده است ...
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۵:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه از تعمیر و بازسازی خطوط اصلی انتقال و انشعابات، همچنین شست وشوی مخازن 11 روستای ثلاث باباجانی خبر داد.
سبلان ما   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۲۰:۴۵    
دادستان نمین گفت: با پیگیری های انجام شده مشکل قطعی آب شرب نمین امروز رفع می شود. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان ما ، حسن شاهی در جریان بازدید از محل کارگاه تأمین کمبود آب شرب شهرستان نمین گفت ...
آب شیرین کن طرح جامع تامین آب زاهدان و سیستان امروز پنجشنبه 17 خرداد از طریق ویدئوکنفرانس با حضور محمد مخبر سرپرست ریاست جمهوری، وزیر نیرو، استاندار و مسوولان این استان وارد مدار بهره برداری قرار گرفت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۲۰:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
در این راستا چهارمحال و بختیاری قراردادی به ارزش یک هزار و 600 میلیارد ریال در 6 شهرستان امضا کرد و در روند اجرای این طرح جزو 10 استان برتر کشور شد. ...
تابناک ایلام   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۰:۲۱    
مدیرعامل آبفای ایلام گفت: در سال گذشته در جهت تامین آب شرب پایدار و سالم، حدود 6 کیلومتر شبکه توزیع و خطوط انتقال بصورت امانی در سطح شهرستان چرداول اصلاح و توسعه یافته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۲:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام از اجرای 6 کیلومتر شبکه توزیع و خطوط انتقال آب به صورت امانی در شهرستان چرداول خبر داد.
انتخاب   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۶:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
سلیمی گفت: با توجه به اینکه در مواقع بحران و خشکسالی اولویت اول با آب شرب است، حق آبه کشاورزان بالادست و پایین دست سد چه تضمینی دارد؟ هنوز مطالعات سد کامل نشده اما خطوط انتقال آب در حال انجام است، از لحاظ فنی چه توجیهی در این زمینه وجود دارد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۲:۲۳    
مدیرعامل آب و فاضلاب مازندران از اتمام عملیات اصلاح خطوط انتقال آب شهر پلور خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۰:۲۸    
سیل به خطوط انتقال آب روستایی مجتمع های آبرسانی شهرستان سرخس خسارت وارد کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۷:۵۲    
جلسه رسیدگی به مسائل و مشکلات تامین و اجرای خطوط انتقال آب شرب روستاهای تحت پیمان بسیج سازندگی آذربایجان غربی برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۱۷:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
دو خط اصلی انتقال آب تبریز با قدمت 65 سال با همکاری شرکت اداره آب و فاضلاب و شهرداری تبریز جابجا شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۱۵:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب هرمزگان از کاهش 12 درصدی هدر رفت آب در شهرستان حاجی آباد با اصلاح و نوسازی شبکه های توزیع و خطوط انتقال آب این شهرستان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۱۴:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب هرمزگان از کاهش 12 درصدی هدر رفت آب در شهرستان حاجی آباد با اصلاح و نوسازی شبکه های توزیع و خطوط انتقال آب این شهرستان خبر داد و گفت: فرسودگی شبکه یکی از عوامل هدر رفت آب در هرمزگان است.
پردیسان آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۱:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
معاون محیط زیست و خدمات شهری شهرداری قم گفت: 17 بوستان جدید به مساحت 692 هزار و 621 مترمربع با اعتبار 79 میلیارد تومان در سال 1402 احداث شد.
شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۲:۱۲    
کنترل شیرآلات خطوط انتقال آب برای آمادگی تنش آبی در تابستان 1403 طی صورتجلسه مصوبات قرارگاه رصد و پایش تنش آبی منطقه چهار اصفهان صورت گرفت. به گزارش قسمت بهره برداری و توسعه شبکه آب منطقه این اقدام در پی رصد و پایش خطوط انتقال آب توسط اکیپ بهره برداری منطقه در دستور کار قرار گرفته است ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۱۵:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی مدیرعامل شرکت آبفای استان اظهار کرد: در پی بارندگی شدید 62 میلیمتری در شهرستان زیرکوه خسارت های سنگینی به زیر ساخت ها و تاسیسات و خطوط انتقال آب شرب شهرستان در حوزه شهری و روستایی وارد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۵:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
خرم آباد - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان گفت: حدود سه هزار کیلومتر شبکه و خطوط انتقال آب در استان نیازمند اصلاح و بهسازی مجدد است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۲:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
کرمان- مدیر کل فرودگاه های استان کرمان از رفع مشکل خطوط انتقال آب و برق فرودگاه شهدای جیرفت خبرداد.
اقتصاد آنلاین / نیروگاهیان   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۸:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان گفت: طبق برنامه ریزی انجام شده تا پایان دولت سیزدهم 100 درصد روستاهای جنوب سیستان و بلوچستان از آب شرب بهره مند می شوند.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۰:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیر منطقه 8 شهرداری اصفهان گفت: عملیات اجرای کلکتور خطوط انتقال آب فضای سبز از منبع آب بوستان گل محمدی به منبع چشمه کساره با طول حدود 500 متر، 35 درصد پیشرفت فیزیکی و عملیات اجرای کلکتور منبع آب ماه فرخی به بوستان بهشت با 1780 متر طول، 40 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۰:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
حمیدرضا نامداری رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان البرز ضمن اشاره به اجرای 100 درصدی پروژه های آبرسانی روستاهای سطح استان البرز، میزان اعتبار صرف شده در این خصوص را 920 میلیارد ریال عنوان کرد. ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۴:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیر امور آب و فاضلاب خواف گفت: حدود 35 درصد خطوط انتقال و شبکه توزیع شهر و 50 درصد خطوط روستاهای خواف فرسوده است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۰۹:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کردستان گفت: تاکنون 247 کیلومتر خطوط انتقال آب با هدف تامین آب شرب سالم و بهداشتی روستاهای محروم استان در قالب طرح جهاد آبرسانی اجرا شده است.
شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۵:۳۲    
دبی سنجی منابع آب 11 روستا در منطقه تیران و کرون انجام شد. به گفته واحد بهره برداری آبفا منطقه ، این اقدام بر روی چاه های و خطوط انتقال آب طرح در 11 روستا شامل گنهران، کردسفلی، دوتو، الور،، آبگرم ، افجان،وپشت، جاجا، حسنآباد آبریزه ...
اقتصاد آینده   ۱۴۰۳/۰۱/۱۱ - ۱۷:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران- اقتصاد آینده- معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به جایگاه سازمان ایمیدرو در توسعه زیرساخت ها، گفت: ایمیدرو راهبری پروژه های خطوط انتقال آب با سرمایه گذاری هشت میلیارد و 300 میلیون یورویی را بر عهده دارد. اقتصادآینده نیوز منتظر دریافت اخبار و پیام های هموطنان عزیز می باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۱۱ - ۱۶:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس هیئت عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) از راهبری طرح های خطوط انتقال آب با سرمایه گذاری 8 میلیارد و 300 میلیون یورویی این سازمان خبر داد.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۱۱ - ۱۳:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آبفا کردستان گفت: در سال گذشته در مجموع 290.89 کیلومتر اصلاح و توسعه شبکه های توزیع و خطوط انتقال آب و شبکه های جمع آوری و خطوط انتقال فاضلاب در شهرها و روستاهای استان انجام شد.
ایمیدرو   ۱۴۰۳/۰۱/۱۱ - ۰۷:۳۲   + ۴۰ سایت دیگر  
رئبس هیات عامل ایمیدرو با اشاره به جایگاه این سازمان در توسعه زیرساخت ها، گفت: ایمیدرو راهبری پروژه های خطوط انتقال آب با سرمایه گذاری 8.3 میلیارد یورویی را برعهده دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۱۰ - ۲۳:۱۳    
سرپرست اداره آبفا بندر امام خمینی گفت: یکهزار و 985 مورد شکستگی در خطوط انتقال آب در این شهر خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۲۷ - ۰۹:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
در پروژه بزرگ "کاکارضا" هم احداث سد مخرنی صورت خواهد گرفت و هم احداث تونل و خطوط انتقال آب رقم خواهد خورد؛ با احداث سد مخملکوه و تکمیل پروژه طرح سد و تونل کاکارضا، آب شرب شهر خرم آباد تا افق 25 سال آینده پایدار خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۴ - ۱۷:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان گفت: حوادث و رخدادهای مربوط به بخش انشعاب و خطوط انتقال آب آشامیدنی شهری استان امسال در هم سنجی با سال گذشته 11 درصد کاهش یافت.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۴ - ۱۷:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان گفت: حوادث و رخدادهای مربوط به بخش انشعاب و خطوط انتقال آب آشامیدنی شهری استان امسال در هم سنجی با سال گذشته 11 درصد کاهش یافت.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۱ - ۱۵:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیر آب و فاضلاب شهرستان کلات گفت: چون چاه های شماره سه و چهار شهر کلات از داخل رودخانه و مسیر سیلاب اجرا شده و هر ساله مشکلات بسیاری به وجود می آمد به زودی ایمن سازی خواهند شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۲۱ - ۱۳:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آبفای استان خراسان جنوبی گفت: اصلاح و بازسازی 200 کیلومتر از خطوط انتقال فرسوده آب با اعتبار 160 میلیارد تومان و 380 کیلومتر شبکه فرسوده آب با 240 میلیارد تومان در شهرها مورد نیاز است.
بسیج   ۱۴۰۲/۱۲/۲۱ - ۱۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
تکمیل و بهره برداری از 4 طرح خدمت رسانی و محرومیت زدایی در منطقه چهاردانگه ساری انجام شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ - ۲۱:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل امور عشایر سیستان و بلوچستان گفت: حدود 640 میلیارد ریال در پی بارندگی های اخیر و جاری شدن سیل براساس برآورد اولیه به زیرساخت های مناطق عشایری شامل خطوط انتقال آب آشامیدنی ،راه های
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ - ۱۸:۴۱   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرکل امور عشایر استان سیستان و بلوچستان گفت: در پی بارندگی های اخیر و جاری شدن سیل، براساس برآورد اولیه حدود 640 میلیارد ریال به زیرساخت های مناطق عشایری شامل خطوط انتقال آب شرب، راه های دسترسی و چاه های مالداری عشایر خسارت وارد شد.
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ - ۱۷:۴۹   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل امور عشایر استان سیستان و بلوچستان گفت: در پی بارندگی های اخیر و جاری شدن سیل، براساس برآورد اولیه حدود 640 میلیارد ریال به زیرساخت های مناطق عشایری شامل خطوط انتقال آب شرب، راه های دسترسی و چاه های مالداری عشایر خسارت وارد شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ - ۱۳:۴۶   + ۱۵ سایت دیگر  
خرم آباد - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان از فرسودگی 40 درصد از خطوط انتقال آب روستاها و شهرهای این استان خبر داد.