جمعه ۰۹ آبانساعت ۰۲:۵۴Oct 2020 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «امام جمعه موقت گرگان»

ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۵:۳۸    
گرگان - ایرنا - امام جمعه موقت گرگان با تاکید بر ضرورت رعایت هرچه بهتر موارد بهداشتی خواستار اعمال اصلاحات در چگونگی برگزاری نماز جمعه و رعایت بیشتر فاصله گذاری اجتماعی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۵:۳۱    
امام جمعه موقت گرگان گفت : امنیت امری فطری به شمار می رود و همه خواستار برقراری امنیت در تمام بخشهای جامعه هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۵:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه موقت گرگان با گرامیداشت هفته ناجا گفت: حفظ و ثبات امنیت کشور ناشی از رشادت ها و تلاش های نیروی انتظامی است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۳:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
گرگان- امام جمعه موقت گرگان با بیان اینکه نیروی انتظامی حافظ امنیت کشور است، گفت: کرونا سلامتی مردم را نشانه رفته بنابراین همه باید دستورالعمل های بهداشتی را رعایت کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۲:۳۲    
امام جمعه موقت گرگان با بیان اینکه ارتقای امنیت موجب توسعه عدالت اجتماعی می شود از فرمانده انتظامی گلستان خواست در خصوص مزاحمت هایی که در برخی از روستاها در موقع زراعت و برداشت محصول کشاورزی ایجاد می شود، رسیدگی کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۲:۲۳    
امام جمعه موقت گرگان با بیان اینکه ارتقای امنیت موجب توسعه عدالت اجتماعی می شود از فرمانده انتظامی گلستان خواست در خصوص مزاحمت هایی که در برخی از روستاها در موقع زراعت و برداشت محصول کشاورزی ایجاد می شود، رسیدگی کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۶:۱۴    
ایسنا/گلستان امام جمعه موقت گرگان گفت: هشت سال دفاع مقدس نشان داد که همیشه مقاومت در برابر زورگویی ها و زیادی خواهی دشمن جواب می دهد و دشمن نمی تواند از مواضع خود پیشروی کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۴:۳۷    
گرگان - ایرنا - امام جمعه موقت گرگان با یادآوری مناسبت های مختلف از جمله هفته دفاع مقدس گفت که سخن گفتن در این رابطه لازم و ضروریست اما خطبه های نماز /بخاطر حفظ سلامت مردم/ باید کوتاه شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۳:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
گرگان- امام جمعه موقت گرگان گفت: تکیه بر توان داخلی و مقاومت رمز غلبه بر زورگویی و زیاده خواهی استکبار است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۹:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مراسم توزیع 10 هزار بسته معیشتی با راه اندازی پویش همدلی محرم در گلستان امروز با حضور مسوولان استانی و نماینده تشکل های غیردولتی در مصلی وحدت گرگان انجام شد.در این مراسم معاون سیاسی امنیتی استاندار، مدیر کل تبلیغات اسلامی گلستان، امام جمعه موقت گرگان و جمعی از خیرین حضور داشتند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۱/۰۴ - ۲۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه موقت گرگان گفت: سیلی سخت دیگری که بعد از شهادت سردار سلیمانی به تروریست های آمریکایی زده می شود، پایان اشغالگری آنها در منطقه است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۴ - ۱۴:۵۶    
گرگان - ایرنا - امام جمعه موقت گرگان گفت: یکی از عرصه هایی که سبب تقویت مردم، نظام و جمهوری اسلامی در جهان می شود، حضور و مشارکت حداکثری در انتخابات است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۰۴ - ۱۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- امام جمعه موقت گرگان با اشاره به در پیش بودن انتخابات مجلس شورای اسلامی، گفت: مشارکت حداکثری در انتخابات موجب اقتدار کشور است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۱/۰۴ - ۱۳:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه موقت گرگان گفت: در انتخابات مجلس شورای اسلامی نباید براساس حزب و جناح به کسی رأی بدهیم و باید مصالح کشور را در نظر بگیریم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۱/۰۴ - ۱۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه موقت گرگان گفت: در انتخابات مجلس شورای اسلامی نباید براساس حزب و جناح به کسی رأی بدهیم و باید مصالح کشور را در نظر بگیریم.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۰۶ - ۱۴:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - امام جمعه موقت گرگان با اشاره به تلاش بی وقفه آمریکا و هم پیمانانش برای تفرقه افکنی و شکاف در جوامع اسلامی گفت: تفرقه و ناامیدی، شتاب توسعه و پیشرفت کشور را کند می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۰/۰۶ - ۱۴:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه موقت گرگان گفت: باید مواظب تحرکات افرادی که در لباس دوست قصد ضربه زدن به اسلام و نظام را دارند، باشیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۰۶ - ۱۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه موقت گرگان گفت: چیزی که موجب هلاکت جامعه و براندازی دین می شود فساد ذات البین است؛ کسی که کاری می کند بین مردم اختلاف بیندازد دین خود را تباه کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۲۸ - ۱۳:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
پیام حضرت آیت الله نوری همدانی به همایش ملی جستارهای پژوهشی توسط حجت الاسلام لیوانی امام جمعه موقت گرگان قرائت شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۰۱ - ۱۵:۱۸    
امام جمعه موقت گرگان گفت: کسانی که در روزهای اخیر در شهرهای مختلف کشور آشوب به پا کردند، دغدغه گرانی بنزین و مسائل معیشتی نداشتند بلکه تنها هدف آنان ضربه زدن به انقلاب اسلامی بود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۰۱ - ۱۳:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
گرگان- امام جمعه موقت گرگان با اشاره به نقش ارزشمند بسیج در مدیریت کشور گفت: مهم ترین وظیفه بسیجی بصیرت و شناخت شرایط پیرامونی است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۰۱ - ۱۲:۳۰    
امام جمعه موقت گرگان گفت: کسانی که آشوب اخیر را ایجاد کردند به فکر بنزین نبودند بلکه از طریق چنین فرصت هایی به دنبال ضربه زدن به انقلاب هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۸/۱۷ - ۱۵:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه موقت گرگان گفت : آنچه که تفرقه را باعث می شود ، بی تقوایی و آلودگی درون است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۸/۱۷ - ۱۴:۱۹    
امام جمعه موقت گرگان با اشاره به ولادت حضرت رسول اکرم(ص) و آغاز هفته وحدت گفت: با وحدت در بین خود تلاش کنیم تفرقه بین مسلمان ایجاد نشود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۸/۱۷ - ۱۳:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
گرگان- امام جمعه موقت گرگان با اشاره به ضرورت وحدت شیعه و سنی در گلستان گفت: وحدت زمینه ساز توسعه کشور است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۱۷ - ۱۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه موقت گرگان با بیان اینکه انسان متقی نه تنها از حرام که از اعمال شبهه ناک هم دوری می کند، گفت: انسان باتقوا جنس تقلبی به مردم نمی فروشد.
جماران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه موقت گرگان در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی رجوع به متون اصیل مذهبی و تاریخی اسلام را یکی از راهکارهای اصلی جلوگیری از تحریف عزاداری ها دانست و گفت: رفتار و آیین های عزاداری محرم باید برگرفته از متون اصیل و معتبر بوده و رواج هر رسمی با تکیه بر کتب بی اعتبار ...
حوزه   ۱۳۹۸/۰۷/۰۸ - ۲۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ امام جمعه موقت گرگان به موانع رشد انسان اشاره کرد و گفت: از جمله موانع دستیابی انسان به تکامل، جلوه های دنیاست ، بر اساس روایات علاقمندی به دنیا ریشه تمامی گناهان است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۲ - ۱۵:۴۱    
گرگان - ایرنا - امام جمعه موقت گرگان با تسلیت ایام عزاداری امام حسین (ع) و تاکید بر استمرار سوگواری ها در ادامه ماه محرم و صفر گفت: نحوه و شیوه اجرای سوگواری ها نباید باعث وهن این ایام شود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۲ - ۱۵:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
امام جمعه موقت گرگان گفت: نهضت امام حسین(ع) هیچ گاه تمام شدنی نیست و تا روز قیامت پابرجا خواهد ماند. به گزارش ایسنا-منطقه گلستان، حجت الاسلام قاسم لیوانی در خطبه های نماز جمعه این هفته گرگان اظهار کرد: هر چه زمان می گذرد، واقعه کربلا و نهضت امام حسین(ع) بیشتر تبلور پیدا می کند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۶/۲۲ - ۱۵:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
گرگان- امام جمعه موقت گرگان گفت: نهضت امام حسین (ع) فراموش شدنی نیست و تا روز قیامت پابرجا خواهد بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۶/۲۲ - ۱۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه موقت گرگان با اشاره به بدعت ها در عزاداری امام حسین (ع) گفت: عزاداران حسینی باید از انجام هر کاری که موجب وهن سالار شهیدان و تشیع می شود پرهیز کنند.
ربیع   ۱۳۹۸/۰۵/۲۵ - ۲۰:۵۱    
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، به نقل از فارس از گرگان، حجت الاسلام قاسم لیوانی ظهر امروز در خطبه های عبادی سیاسی نماز جمعه گرگان، حفظ عزت و بی نیازی در برابر مستکبرانی مانند آمریکا را یکی از اهداف تولید در اسلام دانست و اظهار کرد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۵/۲۵ - ۱۶:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه موقت گرگان گفت: بهترین راه برای بی اثر کردن تحریم ها، رونق تولید و خودکفایی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۵/۲۵ - ۱۶:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
امام جمعه موقت گرگان گفت: در دین ما نظافت جزئی از ایمان است اما آلودگی جنگل ها و سواحل استان گلستان رنج آور است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۵ - ۱۵:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه موقت گرگان با تاکید بر اینکه مسلمان باید نظافت و پاکیزگی شهر را مراعات کند، گفت: دریا، جنگل و کوه مملو از زباله شده آیا این یک خصیصه شهر اسلامی است؟ ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۵/۲۵ - ۱۴:۵۱    
گرگان- امام جمعه موقت گرگان گفت: شهرهای گلستان رنگ و بوی اسلامی ندارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۲۵ - ۱۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه موقت گرگان با اشاره به اینکه باید طوری رفتار کنیم که شهرها و خانه های ما اسلامی باشد، گفت: مسلمان باید نظافت و تمیزی شهر را مراعات کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۰۳ - ۱۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه موقت گرگان از مسوولان خواست در صف نماز شرکت کنند و اقامه نماز در ادارات سبک شمرده نشود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۵/۰۳ - ۱۲:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
گرگان- امام جمعه موقت گرگان گفت: گلستان میزبان بیست و هشتمین اجلاسیه نماز کشور است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۴/۲۸ - ۱۵:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
گرگان- امام جمعه موقت گرگان گفت: گسترش تقوا در جامعه زمینه ساز حل مشکلات مادی و معنوی خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۲۸ - ۱۴:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه موقت گرگان با بیان اینکه تقوا فساد و آلودگی باطنی افراد را اصلاح می کند، گفت: 30 گناه مربوط به زبان انسان است که تمامی آن ناشی از بی تقوایی است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۲۸ - ۱۳:۲۲    
امام جمعه موقت گرگان با بیان اینکه تقوا فساد و آلودگی باطنی افراد را اصلاح می کند، گفت: 30 گناه مربوط به زبان انسان است که تمامی آن ناشی از بی تقوایی است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۳/۳۱ - ۱۵:۴۴    
گرگان - ایرنا - امام جمعه موقت گرگان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هفت تیر و فرا رسیدن هفته قوه قضائیه و هفته عدالت گفت: متاسفانه در جامعه اسلامی ما عدالت معنای حقیقی خود را از دست داده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۳/۳۱ - ۱۵:۲۴    
امام جمعه موقت گرگان با اشاره به اینکه تضعیف روحیه مسلمانان یکی از ترفندهای دشمن است، گفت: دشمنان تلاش می کنند تا در جوامع اسلامی روحیه مسلمانان را تضعیف و حالت تردید ایجاد کنند و برای این کار از جاسوسان خود بهره می برند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۳۱ - ۱۴:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
امام جمعه موقت گرگان گفت: در صورتی که جامعه اسلامی بینش خود را قوی کند، دشمن نمی تواند ارزش های دینی و اعتقادی را از جامعه بزداید.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۳/۳۱ - ۱۴:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
گرگان- امام جمعه موقت گرگان گفت: برای تبلیغ مصادیق و آموزه های دینی نباید به تبلیغ لسانی اکتفا کرد، تبلیغ دین باید به صورت عملی انجام شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۳۱ - ۱۳:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه موقت گرگان گفت: در صورتی که جامعه اسلامی بینش خود را قوی کند، دشمن نمی تواند ارزش های دینی و اعتقادی را از جامعه بزداید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۳/۲۴ - ۱۶:۱۱    
امام جمعه موقت گرگان گفت: ما اطمینان نداریم که آمریکا به عهد خود وفا کند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۴ - ۱۵:۳۳    
امام جمعه موقت گرگان به حضور نخست وزیر ژاپن و دیدار با مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت: پاسخ مقام معظم رهبری در این دیدار قاطع و بسیار محکم بود؛ ایران هیچ اعتمادی به مذاکره با دولت آمریکا ندارد. ...