سه شنبه ۰۷ آذرساعت ۱۶:۵۰Nov 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «امام جمعه نایین»

صدای نایین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۱۸:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه نایین گفت: ایران اسلامی واژه مقاومت را در این جهان معنا کرد و به منصه ظهور رساند، یعنی ایستادن در برابر سلطه جهانی برای رسیدن به استقلال، آزادی و عدالت و همین تفکر در سراسر دنیا در حال گسترش است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۱۹ - ۱۶:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه نایین گفت: اینکه مقاومت، افسانه بازدارندگی رژیم صهیونسیتی را شکست و هویت طوفان الاقصی فلسطینی ماند از اهداف مهم مقاومت بود که به آن رسیدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۸/۱۹ - ۱۶:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه ی نایین در نماز جمعه این هفته این شهر گفت: کتابخانه های مدارس و مساجد باید تقویت شود.
فرمانداری نایین   ۱۴۰۲/۰۸/۱۸ - ۰۹:۰۰    
با حضور دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین، حجت الاسلام والمسلمین مطهر خو امام جمعه نایین و سایر اعضا، جلسه شورای زکات شهرستان نایین با هدف هماهنگی و برنامه ریزی برگزاری همایش شورای زکات شهرستان های شرق استان اصفهان که هفته آینده به میزبانی شهرستان نایین برگزار خواهد شد، تشکیل گردید.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۸/۱۲ - ۲۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ امام جمعه نایین گفت: وقتی می گوییم کار فرهنگی انجام شود، منظورمان برگزاری کنسرت، نصب چند بنر در سطح شهر و برگزاری جشنواره کشک و بادمجان نیست، برخی از متولیان کار فرهنگی، با این برنامه ها بودجه کار فرهنگی را حیف و میل می کنند و ما روح انقلاب و روح اسلام را در کارهای فرهنگی نمی بینیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۱۲ - ۱۵:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
امام جمعه نایین گفت: 13 آبان یک روز صرفاً تاریخی نبود که تمام شود، جریان 13 آبان باید مثل پانزده خرداد استمرار داشته باشد.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۷/۲۱ - ۱۸:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ امام جمعه نایین گفت: این عملیات ترکیبی، غافلگیرانه، سریع و همه جانبه آنقدر مهم است که می توان به جرأت گفت فلسطین شکست غیر قابل جبرانی را بر دستگاه امنیتی و اطلاعاتی صهیونیست ها وارد کرد.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۷/۱۵ - ۲۱:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ امام جمعه نایین گفت: نیروی انتظامی یکی از ستون های استوار امنیت کشور است، امنیت در قبال شهرها و روستاها، امنیت مرزها و جاده ها و امنیت اخلاقی که هر یک به نوبه خود بسیار با اهمیت است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۵:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
امام جمعه نایین خطاب به مسؤولان گفت: بیش از گذشته به مردم خدمت کنید، مشکلات چند سال مانده را حل کنید و نگذارید مشکلات آنقدر بماند که مردم ناامید شوند.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۶:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
حوزه/ امام جمعه نایین گفت: نشانه های پیروزی در 8 سال دفاع مقدس این است که ملت ایران عظمت توانایی های خودش را متوجه شد و امروز جمهوری اسلامی ایران در اوج اقتدار و قدرت ایستاده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۱۶:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه نایین گفت: امروزه دشمن از تکنیک برچسب زنی جهت انحراف افکار عمومی استفاده می کند و متاسفانه این روش فراوان در شبکه های مجازی مورد استفاده قرار می گیرد.
صدای نایین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۱۷:۰۵    
امام جمعه نایین گفت: برای رفع مشکلات و کارآمد شدن کامل نظام، باید مسؤولان مجاهدانه و شبانه روزی کار کنند چرا که نظام اسلامی کارآمد است اما مردم در آن احساس ناکارآمدی می کنند و دشمن خیلی روی این موضوع کار می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۱۶:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه نایین گفت: تا رفع مشکلات و کارآمد شدن کامل نظام، مسؤولان باید مجاهدانه و شبانه روزی کار کنند چرا که گاهی یک نظام کارآمد است اما مردم در آن احساس ناکارآمدی می کنند و دشمن روی این موضوع سرمایه گذاری کرده است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۱۶:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
امام جمعه نایین گفت: اجلاس بریکس یکی از مهم ترین اجلاس های نظم جدید جهانی است و عضویت ایران در بریکس، نویددهنده آینده خوبی برای کشور پرافتخار ایران است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۱۶:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه نایین گفت: اجلاس بریکس برای ایران یک موفقیت فوق العاده در عرصه سیاست بین المللی بعد از عضویت در شانگهای است.
فرمانداری نایین   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۱۶:۳۱    
جلسه تخصصی کارگروه اجتماعی،فرهنگی، سلامت، زنان و خانواده شهرستان نایین با موضوع بررسی راهکار های شناسایی کانون های آسیب پذیر اجتماعی،کاهش آسیب های اجتماعی و آثار ناشی از آن و همچنین راهکارهای تحکیم بنیان خانواده به ریاست دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین و با حضور امام جمعه نایین و اعضای کارگروه در ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۱۳ - ۱۵:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه نایین گفت: دشمن فهمیده سیلی که می خورد از عاشورای شیعیان است و حضور با شکوه مردم در دسته های عزاداری و حسینیه ها بار دیگر طبل رسوایی دشمنان اسلام را به صدا درآورد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۳ - ۱۵:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
امام جمعه نایین گفت: نقشه و سناریو دشمنان همیشگی ملت ایران، کم رنگ کردن نقش محرم با اقدامات مختلف و راه اندازی کمپین تحریم محرم بود اما از ملت ایران سیلی محکمی خوردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۰۶ - ۲۰:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
نایین- امام جمعه نایین گفت: کسانی که می خواهند در راه امام حسین (ع) قدم بردارند باید به سلاح آگاهی، بصیرت و تدین مجهز شوند و به مسائل روز دنیا آگاه باشند.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۴/۳۱ - ۱۵:۰۸    
حوزه/ امام جمعه نایین گفت: با استفاده از ظرفیت ماه محرم بایستی از ظرفیت مبلغین برای عرضه اصول و قواعد دین به مردم استفاده شود چرا که اگر دین به صورت صحیح معرفی شود، مشکلات جامعه اسلامی کم خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۴/۳۰ - ۱۶:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه نایین گفت: حفظ عزت و آبروی ملت ایران بزرگترین معروف است که دیپلماسی امروز ما دیپلماسی عزت مندانه بوده و ذلیلانه و التماسی نیست که این هم به برکت انتخاب درست مردم است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۴/۳۰ - ۱۶:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
ناییت- امام جمعه نایین گفت: عزت، شرافت و اقتدار ما حاصل خون شهیدانی مثل سردار سلیمانی و حاصل دیپلماسی مقتدرانه دولت مردمی است.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۴/۳۰ - ۱۵:۳۶    
امام جمعه نایین با بیان اینکه امر به معروف و نهی از منکر از مسائل درجه اول اسلام و کشور است، گفت: امر به معروف و نهی از منکر مانند نماز یادگرفتنی است و این یادگیری برهمگان واجب است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۴/۲۳ - ۱۶:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه نایین با بیان اینکه رسیدگی ویژه به سالمندان در راستای امیدآفرینی از وظایف دولت است، گفت: مردم نسبت به قشر بازنشسته وظیفه دارند که آن ها را بزرگ و عزیز بدارند و دولت نیز وظیفه دارد به بازنشستگان توجه ویژه ای داشته باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۴/۲۳ - ۱۶:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
نایین- امام جمعه نایین گفت: حضور میلیونی مردم در جشنهای غدیر 1402 ریشه در احساس نیاز جامعه به شادیهای دسته جمعی و حلال در دایره آموزه های دینی دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۴/۰۲ - ۱۴:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
امام جمعه نایین گفت: قوه قضاییه برای ایجاد عدالت و آرامش در جامعه به واسطه احقاق حق به قدرت، اقتدار و اعتماد نیاز دارد.
فرمانداری نایین   ۱۴۰۲/۰۳/۲۸ - ۱۵:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
جلسه ستاد هماهنگی و گرامیداشت دهه امامت و ولایت و همچنین بزرگداشت سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه زهرا (س) به ریاست فرماندار شهرستان نایین و با حضور امام جمعه نایین و اعضای ستاد و امنای مساجد و حسینیه ها ،مسئولین کانون های فرهنگی و هنری در محل فرمانداری برگزار گردید. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۲۶ - ۱۶:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه نایین گفت: موانع ازدواج صرفاً اقتصادی و معیشتی نیست و مقام معظم رهبری عمده موانع ازدواج را فرهنگی می دانند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۹ - ۱۴:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه نایین گفت: نمونه ای از اقدام امیدآفرینی کلنگ زنی پروژه 189 واحد مسکونی در شهر انارک است که وقتی مردم این موارد را ببینند امیدوار می شوند.
فرمانداری نایین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۸:۵۱    
در نشست مشترک فرماندار شهرستان نایین، امام جمعه نایین و نماینده مردم شهرستان های نایین و خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی مسائل و مشکلات شهرستان نایین مورد بررسی قرار گرفت.
صدای نایین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۷:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه نایین گفت: اگر ملت ما بخواهد به اهداف انقلاب برسد باید راه و مکتب امام را بشناسد و در این مسیر حرکت کند و اجازه ندهد شخصیت امام که بهترین شاخص انقلاب اسلامی است، تحریف بشود که اگر غیر از این باشد ملت ایران سیلی خواهد خورد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۴:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه نایین گفت: انگیزه خیانت دشمنان فقط در مسائل نظامی و اقتصادی نیست بلکه در تلاش هستند که اسلام زدایی کنند و اگر بتوانند می خواهند شما را از دین خارج کرده و در قلمرو ذلالت، گمراهی و تبعیت کردن از دشمن، وارد کنند.
فرمانداری نایین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۱:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
جلسه گرامیداشت هفته ارتباطات و روابط عمومی با حضور دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین ،حجت الاسلام مطهر خو امام جمعه نایین و مدیران و کارشناسان روابط عمومی ادرات و ارگان های شهرستان نایین در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۵:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
امام جمعه نایین گفت: نمایندگان مجلس در این فرصت باقی مانده برای رضای خدا کار کنند و به این مطلب اهمیت دهند که کدام کار امروز روی زمین مانده است و در اولویت قرار دارد.
صدای نایین   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۲۳:۴۰    
امام جمعه نایین با اشاره به کاهش ازدواج و تولد گفت: یکی از مهم ترین بحران های آینده کشور بحران امنیت خواهد بود و ما فقط 5 سال فرصت برای حل این بحران داریم.
صاحب نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۸:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه نایین گفت: با توجه به آمار زاد و ولد در ایران و کشورهای منطقه، ما در آینده با پیری جمعیت روبه رو خواهیم شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۵ - ۲۳:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه نایین گفت: اگر دست مفسدان قطع نشود و اگر زیاده خواهان پر مدعا از حاکمیت طرد نشوند، سرمایه گذار و تولید کننده و اشتغال طلب احساس ناامنی و ناامیدی می کنند و این نیاز به اقدام قاطع و همه جانبه دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۲ - ۱۲:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه نایین گفت: رهبر جامعه بارها مطرح کرده اند که مشکلات را با یک حرکت عادی نمی توان برطرف کرد بلکه حل مشکلات نیاز به حرکتی فوق العاده و جهادی دارد یعنی باید نقاط معیوب کشور در بخش های مختلف را پیدا و برطرف کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۱ - ۱۵:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
امام جمعه نایین گفت: سپاه پاسداران نیرویی است که مهم ترین و بیشترین نقش ها را در حراست از انقلاب اسلامی ایفا کرده و مثل شجره طیبه ای در جای جای ایران و منطقه سایه افکنده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۵ - ۱۵:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
امام جمعه نایین بیان کرد: مسئله فلسطین به عنوان مهمترین مسئله جهان اسلام است همانطور که امام خمینی(ره) فلسطین را مظلوم می دانستند و دفاع از مظلوم را وظیفه انقلاب اسلامی اعلام کردند.
فرمانداری نایین   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۱۶:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
جلسه ستاد هماهنگی و برنامه ریزی بزرگداشت روز جهانی قدس شهرستان نایین به ریاست دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین و با حضور امام جمعه نایین ،اعضای شورای تامین و تعدادی از مدیران شهرستان در محل فرمانداری برگزار گردید. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۱۸ - ۱۶:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه نایین گفت: مقام معظم رهبری در سخنرانی آغاز سال منظور از حول حالنا در دعای اول سال را تحول و تغییر وضعیت عنوان می کنند که شرط تحول، حرکت و قدم برداشتن به سوی تغییر است.
صاحب نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۳ - ۱۴:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
امام جمعه نایین گفت:افراد بی حجاب فرزند ما هستند اما یک آمر به معروف و ناهی از منکر دلسوز یا فعل گناهکار مشکل دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۱۶:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه نایین گفت: تحقق شعار سال مدیریت جهادی، بسیجی، کار مخلصانه و شبانه روزی می طلبد و همان طور که با این روحیه دوران سخت دفاع مقدس را پشت سر گذاشتیم این دوران را هم با همراهی مسؤولان و مردم پشت سر خواهیم گذاشت.
فرمانداری نایین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۶:۲۵    
جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان با حضور اعضای حقیقی، حقوقی و تعدادی از خیرین شهرستان نایین به ریاست دکتر کریمی فرماندار شهرستان وباحضور حاج آقا مطهر خو امام جمعه نایین برگزار گردید . ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۵:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
نایین- امام جمعه نایین گفت: مهم ترین کارکرد مساجد مهار آسیبهای اجتماعی است که به ویژه در جامعه امروز باید مورد توجه باشد.
فرمانداری نایین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۰۰:۴۷    
همزمان با میلاد با سعادت امام زمان (عج الله تعالی فرجه الشریف) و به همت سازمان بسیج سازندگی، مسئولان آب و فاضلاب استان و کشور و پیگیری مسئولان شهرستان نایین مرحله نخست آبرسانی به روستاهای بدون آب شرب منطقه لای سیاه نایین با حضور مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور ...
فرمانداری نایین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۰۰:۰۲    
با حضور دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین ،حجت الاسلام مطهر خو امام جمعه نایین ،فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نایین، معاون اشتغال کمیته امداد استان اصفهان و تعدادی از مسئولین شهرستان ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۵:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
نایین- امام جمعه نایین گفت: حق محوری و باطل ستیزی مانند حضرت علی اکبر، بصیرت و وفاداری به مانند حضرت عباس و فداکاری مانند حضرت مسلم بن عقیل از جمله مهم ترین ویژگیهای یک جوان عاشورایی است.
فرمانداری نایین   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۰:۲۲    
دومین جلسه ستاد شهرستانی کنگره شهدای شهرستان نایین به ریاست دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین و با حضور حجت الاسلام و المسلمین مطهر خو امام جمعه نایین و سایر اعضا در محل فرمانداری برگزار گردید. ...