جمعه ۰۹ آبانساعت ۰۹:۰۰Oct 2020 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خزانه ارزی»

روزنامه سیاست روز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۲۳:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
نبود یک همراه کنار صادرکنندگان ایرانی منجر شده تا جای خالی 300 میلیارد دلار ارز حاصل از صادرات در خزانه ارزی کشور مشهود و ملموس باشد. تجارت ایران همچنان ظرفیت های بکر و دست نخورده ای دارد که کارشناسان امرِ تجارت یکی از این ظرفیت های مغفول مانده را عدم وجود تعداد قابل قبول '' رایزن بازرگانی'' می ...
جهان نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۰:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
نبود یک همراه کنار صادرکنندگان ایرانی منجر شده تا جای خالی 300 میلیارد دلار ارز حاصل از صادرات در خزانه ارزی کشور مشهود و ملموس باشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۰۷:۳۶   + ۱۲ سایت دیگر  
نبود یک همراه کنار صادرکنندگان ایرانی منجر شده تا جای خالی 300 میلیارد دلار ارز حاصل از صادرات در خزانه ارزی کشور مشهود و ملموس باشد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۳:۲۰    
رییس اسبق کانون صرافان ایرانیان، سرکوب نرخ ارز با حراح خزانه ارزی را بدترین راه کنترل قیمت دلار دانست و گفت: بهترین حالت برای متعادل نگه داشتن نرخ ارز افزودن روزانه یک در هزار قیمت، به نرخ ارز است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
نمایندگان پارلمان بخش خصوصی می گویند؛ کاهش منابع ارزی فقط ناشی از محدودیت های تحریمی و مشکلات صادرات نیست بلکه برخی مسائل چون خروج سرمایه ها از کشور باعث شده است تا خزانه ارزی کشور شرایط مطلوبی نداشته باشد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۱۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
یکی از نمایندگان مجلس، بخشی از نامه رئیس سابق بانک مرکزی خطاب به رئیس جمهور و پاسخ روحانی به وی درباره موضوع دلار و ارز را منتشر کرد.
خیبرآنلاین   ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۱۰:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
یادگار امام(ره) مرحوم سید احمد خمینی در آن مقطع زمانی نوشت: آقای دکتر کاشان در زمان تصدی پست معاونت ارزی بانک مرکزی مملکت در خزانه بانک را باز کرد و به هر دلال و قاچاقچی و چاقوکش 5 هزار دلار تقدیم کرد و روزانه میلیون ها دلار ذخایر ارزی بانک مرکزی را به جیب گانگستر ها ریخت ...
به گزارش یورونیوز، براساس آمار منتشر شده از سوی بانک مرکزی چین، این کشور ذخایر شمش خود را به بیش از 1900 تُن افزایش داده است. میزان خرید طلا و ذخیره آن در بانک مرکزی در سال جاری میلادی افزایش یافته و در پنج ماه گذشته حدود 60 تُن طلا به خزانه ارزی دولت اضافه شده است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۰:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
باشگاه فولاد خوزستان که در نیم فصل اول فقط یک بازیکن خارجی داشت، در نیم فصل دوم و با حضور افشین قطبی درهای خزانه ارزی اش را برای جذب نفرات خارجی باز کرد.
جهان نیوز   ۱۳۹۷/۰۶/۰۵ - ۱۰:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
روزنامه اصلاح طلب اعتماد که مدیر مسئول آن در حاشیه استیضاح وزیر اقتصاد گفته بود، باید به جای کرباسیان، جهانگیری و روحانی را استیضاح میشدند، طی یادداشتی از خالی شدن خزانه توسط جهانگیری و روحانی انتقاد کرده است.
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۳:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم نهاوند گفت:آنچه مربوط به دولت است آقای رئیس جمهور باید بداند هنوز تکلیف تیم اقتصادی مشخص نیست. اگر در راستای منویات رهبری اقدام کنیم باید مشخص شود منِ نماینده باید از کدام مسئولان دفاع کنم. آیا خالی کردن خزانه از ارز و پخش 50 تن طلا و سکه تناسبی با اقتصاد مقاومتی دارد؟