سه شنبه ۱۱ آذرساعت ۰۹:۳۴Dec 2020 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هیات رییسه کمیسیون اقتصادی مجلس»

ایبنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۳:۵۸   + ۲۰ سایت دیگر  
عضو هیات رییسه کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: مهم ترین راهکار برای تبادلات اقتصادی میان کشورمان با کشورهای دیگر و بازگشت درآمدهای ارزی، ایجاد و انعقاد پیمان های پولی چندجانبه میان کشورها است.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۲۳:۰۰   + ۱۷ سایت دیگر  
یک عضو هیات رییسه کمیسیون اقتصادی مجلس از بررسی سوال چهار نماینده از وزیر اقتصاد و همچنین بررسی تقاضای تحقیق و تفحص از بانک های خصوصی در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۴:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیات رییسه کمیسیون اقتصادی مجلس در تشریح جلسه عصر دیروز کمیسیون اقتصادی از حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این کمیسیون خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۰:۴۹   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو هیات رییسه کمیسیون اقتصادی مجلس در تشریح جلسه عصر دیروز کمیسیون اقتصادی از حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این کمیسیون خبر داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۱:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات رییسه کمیسیون اقتصادی مجلس معتقد است موضوعاتی چون تخلف دو وزارتخانه در عرضه دارادوم، عرضه آبشاری سهام عدالت همزمان با بازگشت بازار، عدم تحقق وعده های مسوولان بورس و همچنین عملکرد غیراخلاقی حقوقی ها در به خطر انداختن سرمایه های عمومی از جمله ابهاماتی است که هم وزیر اقتصاد و هم مدیران بورسی ...
میزان   ۱۳۹۹/۰۶/۰۸ - ۱۴:۱۰   + ۱۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- عضو هیات رییسه کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: معرفی ضامن کارمند رسمی با گواهی کسر از حقوق، برای دریافت وام ازدواج بزرگترین مانع در پرداخت وام خرد به جوانان است. تاریخ انتشار: 14:08 - 08 شهریور 1399 - کد خبر: 651225
تجارت امروز   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۰:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم خلخال و کوثر و عضو هیات رییسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: تدوین شناسنامه اقتصادی و اجتماعی برای حذف 10 میلیون یارانه بگیر پردرآمد ضرورت دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۰۸:۵۰   + ۱۱ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - نماینده مردم خلخال و کوثر و عضو هیات رییسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: تدوین شناسنامه اقتصادی و اجتماعی برای حذف 10 میلیون یارانه بگیر پردرآمد ضرورت دارد.
نقدینه   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۰۹:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
نقدینه _ عضو هیات رییسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: طرح تعیین تکلیف جاماندگان سهام عدالت در جلسه این کمیسیون طرح و ساز و کار پرداخت آن مورد بررسی قرار گرفت. ...
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۱۳:۵۴   + ۳۶ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : یک عضو هیات رییسه کمیسیون اقتصادی مجلس از ادامه بررسی طرح تعیین تکلیف جاماندگان سهام عدالت در جلسه این کمیسیون خبر داد و گفت که براساس سازو کار تعیین شده، به 20 میلیون نفر جامانده، سهام عدالت پرداخت خواهد شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۱۳:۴۰   + ۴۸ سایت دیگر  
یک عضو هیات رییسه کمیسیون اقتصادی مجلس از ادامه بررسی طرح تعیین تکلیف جاماندگان سهام عدالت در جلسه این کمیسیون خبر داد و گفت که براساس سازو کار تعیین شده، به 20 میلیون نفر جامانده، سهام عدالت پرداخت خواهد شد.
عضو هیات رییسه کمیسیون اقتصادی مجلس اعلام کرد: در هفته های اخیر، روزانه حدود 1000 تا 1500 میلیارد تومان منابع نقدی جذب بازار سرمایه شده است.
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۰۸:۳۵   + ۲۰ سایت دیگر  
عضو هیات رییسه کمیسیون اقتصادی مجلس اعلام کرد: در هفته های اخیر، روزانه حدود 1000 تا 1500 میلیارد تومان منابع نقدی جذب بازار سرمایه شده است.
میزان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۷:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- عضو هیات رییسه کمیسیون اقتصادی مجلس از وجود بیش از 2 میلیون خانه خالی در کشور خبر داد. تاریخ انتشار: 17:01 - 23 تیر 1399 - کد خبر: 637223
خبر ماکو   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۰۰:۲۷    
ناصر موسوی لارگانی عضو هیات رییسه کمیسیون اقتصادی مجلس با اعتراض به نحوه عملکرد نمایندگان مجلس در خصوص تحقیق و تفحص از مناطق آزاد، از همکاران خود خواست روند تحقیق و تفحص ها را به درستی طی کنند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۱:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو هیات رییسه کمیسیون اقتصادی مجلس حضور شرکت های استارتاپی در بورس را فرصتی استثنایی برای ایجاد اشتغال و تولید ثروت در کشور و راهکاری برای دور زدن تحریم ها عنوان کرد.
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۲/۲۹ - ۱۳:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
شفقنا- عضو هیات رییسه کمیسیون اقتصادی مجلس با انتقاد از افزایش قیمت کالاهای اساسی، گفت: دولت باید نسبت به کنترل قیمت این کالاها اقدام کند. سیدتقی کبیری در نشست علنی امروز (دوشنبه، 29 اردیبهشت ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی با بیان اینکه گرانی کالاهای اساسی کمر مردم را شکسته است ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۲/۰۲ - ۱۷:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو هیات رییسه کمیسیون اقتصادی مجلس از اصرار اعضای این کمیسیون بر مصوبه خود درباره ایجاد مناطق آزاد تجاری صنعتی و رفع نشدن ایراد شورای نگهبان خبر داد و گفت: این مصوبه بدون اعمال هیچ تغییری به صحن علنی مجلس می رود.
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۱/۳۰ - ۱۵:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
شفقنا- عضو هیات رییسه کمیسیون اقتصادی مجلس از افزایش ناچیز حقوق و دستمزد کارگران در سال 99 انتقاد کرد. خانه ملت نوشت: سیدتقی کبیری درخصوص ضرورت تجدیدنظر در تعیین حقوق و دستمزد کارگران ...
شفقنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۱:۴۲    
شفقنا- عضو هیات رییسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه افزایش 15 درصدی حقوق جوابگوی تورم 40 درصدی نیست اظهار کرد: اگر در منابع و مصارف کشور، مدیریت درستی را شاهد باشیم، بخشی از این کسری بودجه و فشاری که در معیشت و سفره مردم وارد است را می توانیم جبران کنیم. ...
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۲۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات رییسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: قانون برای همه یکسان است و استثنایی ندارد پزشک، مهندس و وزیر نداریم هرکسی که از مالیات فرار کند باید مطابق قانون با او رفتار شود .
می متالز   ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۱۷:۲۹   + ۱۲ سایت دیگر  
می متالز - عضو هیات رییسه کمیسیون اقتصادی مجلس از بوس و هدایت نقدینگی به بازار سهام حمایت و دلایل این رویکرد را اعلام کرد.
بورس نیوز   ۱۳۹۸/۰۳/۲۵ - ۱۰:۵۲   + ۲۰ سایت دیگر  
عضو هیات رییسه کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: ایجاد بازارهای مناسب برای هدایت نقدینگی ضروری بوده و باید ابتدا در جامعه شرایطی مهیا شود تا هدایت حجم نقدینگی به آن بخش امکانپذیر شود.
ایبنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ - ۰۹:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو هیات رییسه کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: راه اندازی مزارع استخراج رمز ارز و بیت کوین برای اقتصاد و انرژی کشور سم به شمار می روند و عمده افراد فعال در این زمینه به دنبال پولشویی هستند.
بورس نیوز   ۱۳۹۸/۰۳/۲۰ - ۱۳:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
عضو هیات رییسه کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: در حال حاضر که کشور دچار بحران اقتصادی شده ، فروش این اموال موجب خواهد شد که بخش خصوصی بیشتر وارد فعالیت های اقتصادی شده و جریان نقدینگی در کشور فعال شود.
بورس نیوز   ۱۳۹۸/۰۳/۱۶ - ۱۳:۳۸   + ۱۵ سایت دیگر  
عضو هیات رییسه کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: افزایش قیمت سوخت CNG به معنای افزایش قیمت بنزین نیست زیرا مجلس چنین اجازه ای به دولت نخواهد داد.
بورس نیوز   ۱۳۹۸/۰۳/۱۳ - ۱۲:۱۴   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو هیات رییسه کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: بازار متشکل ارزی باید ایجاد و از چند نرخی بودن ارز در بازار جلوگیری شود. یکی از شروط تشکیل و رونق بازار متشکل این است که سامانه ارزی نیما و سنا کمرنگ شده و به سمت تک نرخی شدن حرکت کنیم.
اقتصاد آنلاین / ایبنا   ۱۳۹۸/۰۳/۱۱ - ۱۱:۴۵   + ۲۴ سایت دیگر  
به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از خانه ملت، سیدتقی کبیری عضو هیئت رییسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به روند صعودی شاخص های بورس، گفت: با توجه به وضعیت نقدینگی موجود در جامعه و این موضوع که بازارهای کاذب پس از جذب این نقدینگی اشباع شده اند مردم بهترین بازار را برای سرمایه گذاری منابع ...
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۳/۰۸ - ۱۳:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیات رییسه کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: بازار نفت در سال 2025 دیگر برای ما منبع درآمد نخواهد بود و باید به سمت شرکت های دانش بنیان و تکنولوژی پیش رویم.
ایبنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۸:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیات رییسه کمیسیون اقتصادی مجلس با تاکیدبر لزوم تلاش دولت برای تک نرخی کردن ارز، گفت: مابه التفاوت نرخ ارز باید به مردم و تولید اختصاص یابد.
شما نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات رییسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با استقبال از طرح حذف چهار صفر از سیستم پولی کشور اذعان کرد: اتخاذ چنین تصمیمی در این سطح امری ضروری بود و باید این اتفاق خیلی قبل تر به وقوع می پیوست ضمن آنکه باید تصمیمی که در این خصوص اتخاذ می شود در یک اقدام اجرایی و یک بار برای این امر هزینه شود.
ایبنا   ۱۳۹۸/۰۲/۱۴ - ۱۰:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو هیات رییسه کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: ایجاد فضای اعتماد بین مردم و بانک ها می تواند نقدینگی را مهار و از روند افزایش افسارگسیخته آن جلوگیری کند.
بورس نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۱۱ - ۱۴:۰۸   + ۱۴ سایت دیگر  
عضو هیات رییسه کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: در حال حاضر شرایط توسعه ارز دیجیتال در کشور فراهم نشده است، زیرا مجلس باید برای توسعه این ارز مصوبات قانونی داشته باشد و همه شرایط توسعه ارز دیجیتال در کشور فراهم نیستچیز از محور قانون انجام شود.
ایبنا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۰۹:۴۸   + ۳۲ سایت دیگر  
عضو هیات رییسه کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: تشکیل و رونق بازار متشکل ارزی، اتاق های تاریک که توسط برخی افراد سودجو برای تعیین قیمت ارز شکل گرفته را از بین خواهد بُرد.
خبربانو   ۱۳۹۸/۰۱/۱۱ - ۲۰:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
معصومه آقاپور علیشاهی عضو هیات رییسه کمیسیون اقتصادی مجلس 97 را سالی مملو از شوک های اقتصادی دانست و گفت: پیش بینی می شود 98 سال رونق تولید داخل و افزایش صادرات غیرنفتی باشد.
وکیل ملت   ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۲۳:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
وکیل ملت: معصومه آقاپور، عضو هیات رییسه کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه باید با پیوستن به FATF شفافیت مالی خود را به دنیا نشان دهیم، گفت: عدم پیوستن به FATF خودتحریمی را به دنبال دارد و منجر به بروز مشکلات اقتصادی بر سر راه تجارت ایران است ...
ایبنا   ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۱۰:۰۰   + ۱۷ سایت دیگر  
عضو هیات رییسه کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه باید با پیوستن به FATF شفافیت مالی خود را به دنیا نشان دهیم، گفت: عدم پیوستن به FATF خودتحریمی را به دنبال دارد.
ایبنا   ۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۰۹:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
عضو هیات رییسه کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به اینکه برخورد دستوری با نرخ ارز تبعات ناگواری برای اقتصاد داشته است، افزود: بازار به سمت ساماندهی هدایت شد.
ایبنا   ۱۳۹۷/۱۰/۰۸ - ۰۹:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
عضو هیات رییسه کمیسیون اقتصادی مجلس با تاکید بر اینکه بودجه سال 98 باید ضد تورمی باشد، گفت: کاهش وابستگی به نفت مشخصه مطلوبی در بودجه 98 در راستای اقتصاد مقاومتی است.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ - ۱۵:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات رییسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت : واگذاری باشگاه های پرسپولیس و استقلال با رعایت اصل 44 همراه با نگاه جامع در واگذاری با رویکرد حفظ حیاط و رشد باشگاه های مذکور و حفظ اشتغال،آثار اجتماعی و ارتقا این نهادهای ورزشی به یک اهرم خوب در ورزش ایران تبدیل شود.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۱۸:۵۷   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو هیات رییسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از تصویب نحوه تاسیس و سرمایه گذاری بانک توسعه جمهوری اسلامی ایران در جلسه امروز کمیسیون خبر داد.
هفت روز خبر   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۶:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
معصومه آقاپورعلیشاهی نماینده مردم شبستر و عضو هیات رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در سفر به منطقه آزاد چابهار و بازدید از ظرفیت های اقتصادی، تجاری و تولیدی منطقه، در نشستی با حضور دکتر عبدالرحیم کردی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار، نمایندگان شورای هماهنگی مناطق آزاد ...
اقتصاد آنلاین / عصر خبر   ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۶:۳۷   + ۳۵ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه عملکرد بیمه ایران باعث شده اعتماد بیمه گزاران ومسئولین به بیمه ایران نسبت به گذشته افزیش پیدا کند، از مدیران و کارکنان بیمه ایران قدردانی کرد.
شفقنا   ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۹:۰۳   + ۲۴ سایت دیگر  
شفقنا – عضو هیات رییسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از تصویب لایحه عضویت ایران در شرکت بین المللی نقدینگی اسلامی خبر داد. سید تقی کبیری در خصوص نشست امروز( یکشنبه 1 مرداد) کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی به خبرنگار شفقنا گفت: یکی از مباحث مطرح شده در جلسه امروز کمیسیون اقتصادی ...
بانک مردم   ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۵:۳۰   + ۱۵ سایت دیگر  
پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: عضو هیات رییسه کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: زیرساخت استفاده از ارز دیجیتال فراهم نیست و ابتدا باید زیرساخت ها و قوانین مربوطه آماده و تعاملات بانکی کشور با بانک های دنیا به روال عادی بازگردد. ...
عضو هیئت رییسه کمیسیون اقتصادی مجلس از تمرکز بر رسیدگی به تخلف یک صنف و رهاسازی سایر اصناف انتقاد کرد و گفت: برخی افراد برای واردات دارو ارز دولتی دریافت کرده اند اما به جای دارو لوازم آرایشی وارد کرده اند ...
پانا   ۱۳۹۷/۰۶/۱۴ - ۱۰:۲۴   + ۳۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - عضو کمیسیون اقتصادی مجلس می گوید چندنرخی کردن ارز عامل فساد اداری و مالی است و بازار ثانویه نمی تواند پاسخگوی وضع فعلی باشد. به گزارش صدا و سیما ...
پانا   ۱۳۹۷/۰۶/۱۲ - ۱۳:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
تهران (پانا) - عضو هیات رییسه کمیسیون اقتصادی مجلس می گوید مبارزه با سایت ها و کانال های قمار و شرط بندی آنلاین با توجه به ارتباط این سایت ها به پولشویی و فساد مالی در کمیسیون اقتصادی و قضایی مجلس در حال پیگیری است. ...
بانک مردم   ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۱۱:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
پایگاه تحلیلی خبری بانک مردم: کریمی تاکید دارد که ارائه گواهی اوراق با سود 20 درصد هزینه جدید برای کشور ایجاد کرده است. به گزارش بانک مردم و به نقل از خانه ملت، علی اکبر کریمی با اشاره به نگرانی بانک ها از گواهی اوراق با سود 20 درصد ...
بانک مردم   ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۱۴:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: نایب رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نرخ سود پرداخت سپرده و دریافت تسهیلات مفهوم اقتصادی ندارد، گفت: رقابت بین بانک ها در پرداخت سودهای بانکی منجر به تخلفات فراوانی شده است. ...