یکشنبه ۱۶ آذرساعت ۰۲:۴۴Dec 2020 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آینده دلار»

تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۵:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی بودجه سارمان برنامه وبودجه گفت: در بودجه سال آینده دلار 4200 تومانی در بودجه نداریم. ازین پس نرخ ارز، در سامانه معاملات ارزی تعیین و بین نرخ 4200 تومانی و نرخ نیمایی محاسبه می شود.
افق نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۰:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
آخرین گزارش ها از وضعیت بازار ارز نشان می دهد با تداوم ارزانی قیمت دلار، نرخ این ارز در بازار تا پیش از امروز به 24700 تومان رسیده و در صرافی ملی نیز قیمت دلار به 24750 تومان کاهش یافته است. نرخ خرید آن نیز در صرافی ملی به 23550 تومان تنزل پیدا کرده است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۷:۱۱    
اقتصاد ایران: استفاده بیش از حد واشنگتن از اهرم تحریم ها باعث شده تا بسیاری از کشورها به فکر راه های جایگزین نظام دلاری باشند و این مساله در صورت ادامه یافتن در آینده دلار را با چالش های اجتناب ناپذیری مواجه خواهد کرد
رکنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۲۳:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
رکنا: با پیروزی "جو بایدن" در انتخابات آمریکا همانطور که از قبل پیش بینی می شد احتمالا قیمت دلار کاهش 50 درصدی پیدا کند مانند اتفاقی که در جریان قطعنامه 598 رخ داد و دلار 148 تومان به قیمت زیر 50 تومان بازگشت ...
روز شنبه دلار 2 هزار تومان از ارزش خود را از دست داد و سکه بیش از یک میلیون تومان افت کرد.
بهار نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۰:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
گروه اقتصادی: سکه در طول ماه های اخیر به شدت اسیر حباب بود. بهای سکه در بازار داخل نه با قیمت اونس همخوانی داشت و نه حتی با دلار ملتهب بازار تهران. اما اکنون قطر حباب سکه به کمترین میزان از تابستان میل می کند ...
نقدینه   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۱۳:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، از نگاه این گروه، قیمت این ارز در ماه های گذشته رشد زیادی را تجربه کرده است و طبیعی است که پس از عبور از جو انتخاباتی آمریکا، کم کم با افزایش فروش توسط کسانی مواجه شود که در قیمت های پایین تر اقدام به خرید کرده اند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۰۸:۱۳    
استفاده بیش از حد واشنگتن از اهرم تحریم ها باعث شده تا بسیاری از کشورها به فکر راه های جایگزین نظام دلاری باشند و این مساله در صورت ادامه یافتن در آینده دلار را با چالش های اجتناب ناپذیری مواجه خواهد کرد
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۲۱:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
سه شنبه این هفته یکی از دو قطبی ترین انتخابات تاریخ آمریکا برگزار خواهد شد. دغدغه این روزهای بسیاری از افراد، آینده قیمت دلار در صورت انتخاب هریک از نامزدها است. آیا قیمت دلار با پیروزی بایدن کاهش خواهد یافت و یا با انتخاب مجدد ترامپ باید منتظر ثبت رکوردهای جدیدی از قیمت دلار بود؟
پرسش   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۸:۱۹   + ۳۰ سایت دیگر  
اریک رابرتسون- تحلیل گر ارزی بانک انگلیسی استاندارد چارترد با اشاره به تضعیف بنیادین دلار هشدار داد اکنون دلار در معرض ریزش سنگین قرار گرفته است. وی با اشاره به افزایش روزافزون کسری بودجه دولت و رسیدن کسری تراز حساب تجاری آمریکا به بالاترین سطح 15 سال اخیر گفت ...
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۱۲   + ۱۱ سایت دیگر  
دلار دوباره به صدر اخبار رسانه ها نشست. حالا دو روز متوالی است که اسکناس امریکایی در سراشیب افتاده و بهای آن تا 27 هزار تومان عقب نشینی کرده است. دلار تا پیش از این مرز مقاومتی 30 هزار تومان را رد کرده و تا 32 هزار تومان هم پیش رفته بود.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۵۵    
قیمت اونس جهانی طلا این روزها در محدوده یک هزار و 900 دلار حبس شده و قیمت ها در بازار داخلی نیز با کاهشی هر چند ناچیز همراه است، اما تحلیلگران بر این باورند که کاهش و برقراری ثبات نسبی در قیمت ها بیش از هر عاملی به آینده دلار بستگی دارد.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۲:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
تداوم تزریق ارز، کاهش نرخ دلار نیمایی، کاهش شدید قیمت سکه، انتشار اخباری درباره برگشت برخی پول های بلوکه شده ایران و نزولی شدن آخرین قیمت امروز صرافی ملی پنج نشانه مهم برای آینده دلار است که شاید حاکی از ارزانی احتمالی آن باشد.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۰:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
سهراب اشرفی، معتقد است بازار ارز مدت ها است که به اخبار مثبت از سوی مسئولان واکنشی نشان نمی دهد و در حال حاضر بازار ارز بیشتر تحت تاثیر اخبار انتخابات آمریکا بر اساس نظر سنجی ها است.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۴:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
بازار ارز دیروز عقبگرد کرد و گرچه امروز آن عقب نشینی جبران شد اما حالا بسیاری از ایرانی ها چشم انتظار نتایج انتخابات امریکا و مذاکره احتمالی ایرانی ها و یانکی ها نشسته اند تا دلار ریزش اساسی قیمت را تجربه کند اما این انتظار تا چه اندازه محقق می شود؟
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۲:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
با افت دفعی نرخ دلار طی دو روز گذشته، هم اکنون این سوال مطرح می شود که ریزش نرخ ارز تا کجا و به چه صورت ادامه خواهد یافت؟ به نظر می رسد پاسخ به این سوال اکنون کمی مشکل باشد چرا که چشم اندازها نسبت به آینده بازار بسیار متفاوت است ...
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۸:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
پس از افت قیمت شدید دلار برخی معتقدند همچنان این روند نزولی ادامه خواهد یافت و در مقابل برخی دیگر این افت را مقطعی می دانند. استدلال این دو گروه چیست؟
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۲:۵۱    
بازار ارز در دومین روز هفته با افزایش نسبی قیمت دلار در صرافی های بانکی و مجاز همراه شده است.
اقتصاد آنلاین / خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۷:۰۹   + ۳۱ سایت دیگر  
در اولین روز هفته، میزان نوسان دلار کاهش یافت و سکه تمام بهار آزادی نتوانست بالای کانال 13 میلیون و 300 هزار تومان به کار خود پایان دهد.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۰۹:۰۰   + ۴۱ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: استاد اقتصاد دانشگاه ییل پیش بینی کرد سال آینده با ریزش دلار همراه باشد. به عقیده روچ این احتمال که ارزش دلار کاهش شدیدی پیدا کند دیگر یک اتفاق دور از ذهن نیست. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۷:۱۲   + ۷۳ سایت دیگر  
رییس کل بانک مرکزی امروز اعلام کرد: نرخ ارز کنونی دوام نخواهد داشت و بانک مرکزی اجازه نوسان گیری نمی دهد
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۹:۰۱    
اولین واکنش بانک مرکزی به صفوف طولانی مقابل صرافی های دولتی و مجاز برای خرید ارز باقیمت ارزان تر از بازار ممنوعیت فروش ارز به هر کارت ملی بود. اما واکنش مردم به این تصمیم ناگهانی سیاستگذار و تاثیر آن بر آینده بازار ارز چیست؟
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۰۵:۲۴   + ۶۵ سایت دیگر  
تحلیل گران ارزی معتقدند اگرچه احتمال افت دلار در آینده وجود دارد اما صحبت از ریزش سنگین آن اغراق آمیز است.
میزان   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۰۲:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- صفحه نخست روزنامه های دوشنبه 3 شهریور را از نظر می گذرانید. تاریخ انتشار: 01:56 - 03 شهریور 1399 - کد خبر: 649706
فرارو   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۰۰:۴۳   + ۳۹ سایت دیگر  
ریزش بورس، صعود آرام دلار به کانال 23 هزار تومانی را به دنبال داشت. به گزارش دنیای اقتصاد، در بازار ارز، دیدگاه های متفاوتی در مورد آینده دلار درصورت افت بیشتر شاخص کل بورس وجود دارد ...
نبض بازار   ۱۳۹۹/۰۵/۳۱ - ۲۲:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
کارشناس حوزه پولی و بانکی با بررسی نوسانات “نرخ دلار” و ریزش شاخص بورس که تاثیر گذاری روی بازار ارز را دارد، آینده دلار و طلا را چه پیش بینی کردند؟
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۱۸:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: باهوش ترین معامله گران بازار سکه بازان هستند و اگر می خواهید روند آینده دلار را متوجه شوید، به رفتار معامله گران سکه دقت کنید.
نبض بازار   ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ - ۱۲:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس حوزه پولی و بانکی با بررسی نوسانات نرخ دلار که تاثیر گذاری روی بازار ارز را دارد، آینده دلار را پیش بینی می کنند.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ - ۰۹:۵۱   + ۸۰ سایت دیگر  
رییس بانک مرکزی گفت: با سیاست های اتخاذ شده، قیمت ارز متعادل می شود.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۴:۳۲    
دولت می خواهد با خبر گشایش اقتصادی و فروش اوراق نفتی تامین مالی کند و این خبر جو بازار ارز را متاثر کرده است. در ادامه در روزهای آینده دلار چه روندی را در پیش خواهد گرفت؟
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۰۷:۵۸   + ۱۰ سایت دیگر  
روزنامه اعتماد: همان گونه که انتظار می رفت، سخنان رییس جمهور درباره گشایش اقتصادی در هفته جاری، اثر روانی خود را بر بازار ارز گذاشت و قیمت ها در بازار غیررسمی ریزشی شد. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۳:۴۲   + ۱۸ سایت دیگر  
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، با اشاره به اینکه ما اطمینان داریم که بانک مرکزی توانایی ساماندهی مجدد بازار را با مکانیزم های در اختیار دارد، افزود: ارز، بازار مطمئنی برای سرمایه گذاری نیست.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۰:۴۵   + ۱۱۹ سایت دیگر  
فرهاد دژپسند با استقبال از ثبات نسبی در بازار ارز گفت: امیدواریم به قیمت تعادلی در بازار دست پیدا کنیم البته با براوردی که از فضای بازار دارم سیگنال ها در این باره مثبت است و امیدوارم فضا بهتر شود.
اقتصاد آنلاین / فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۰۸:۲۲   + ۱۲ سایت دیگر  
مالداری هیچ وقت ترس ندارد، آن کسی که باید بترسد، ریال دار است . همین یک جمله از سوی یکی از خریداران دلار، تا حد زیادی وضعیت بازار اولین روز هفته را شرح می دهد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۱۴:۲۱   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیر ارشد سابق صندوق بین المللی پول هشدار داد که وضعیت دلار به عنوان ارز اصلی مورد استفاده در جهان به علت افزایش بدهی دولت آمریکا در خطر است.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۰۲ - ۱۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
در روزهای نزولی قیمت ارز هر روز سیگنال های جدید برای کاهش بیشتر قیمت دلار منتشر می شود. امروز چه سیگنال های جدیدی برای آینده دلار قابل مشاهده است؟
اقتصاد آنلاین / تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۰۲ - ۰۸:۰۲   + ۱۴ سایت دیگر  
پس از 3 کاهش متوالی، دیروز قیمت دلار راه افزایشی را در پیش گرفت.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۱۶:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
با توجه به افت قابل توجه نرخ ارز در روزگذشته، روز سه شنبه چهار روزنامه چشم انداز بازار ارز در روزهای آینده را پیش بینی کرده اند. بر این اساس درحالی که روزنامه اعتماد و ایران روند افزایشی نرخ ارز را ممکن می دانند، ابتکار و کیهان از ثبات و قرار گرفتن نرخ دلار درحالت واقعی آن می گویند.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۴/۲۹ - ۱۳:۳۸   + ۳۸ سایت دیگر  
درحالی تنها 3 روز به پایان مهلت صادرکنندگان برای بازگشت ارزصادراتی باقی مانده که قیمت ارز در بازار رکوردهای عجیبی را به ثبت رسانده اما بازاری ها معتقدند این نرخ ها ماندگار نیست و احتمالاً ورق بازار از مردادماه برمی گردد.
اقتصاد آنلاین / سلام نو   ۱۳۹۹/۰۴/۲۸ - ۰۸:۲۲   + ۳۳ سایت دیگر  
دلار در آخرین روز هفته، یک کانال قیمتی دیگر بالا رفت ولی سکه پشت مرز 11 میلیون تومانی ماند. روز پنج شنبه، شاخص بازار ارز 250 تومان افزایش قیمت را تجربه کرد و به بهای 24 هزار و 100 تومان رسید ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۴/۲۷ - ۱۳:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
مرتضی عزتی می گوید: احتمالا بانک مرکزی اقدامات لازم را برای جلوگیری از رشد قیمت دلار انجام داده و خواهد داد و به نظر می رسد در یک سطح قیمت مشخصی، افزایش قیمت دلار متوقف شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۰۸:۰۱    
واشنگتن به دلایل مختلف تلاش دارد تسلط دلار بر تجارت جهانی را تداوم بخشد اما تلاش های چین برای دستیابی به ارز دیجیتال که نسبت به سایر کشورها پیشرو است واشنگتن را با نگرانی مواجه کرده است.
صدای ایران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۶:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش صدی ایران ، میر معینی با تاکید بر اینکه در حال حاضر تنها خطر بازار، ریسک های سیاسی است، بیان داشت: با توجه به این چه در صحنه داخلی و بین المللی ممکن است تنش هایی ایجاد شود، هر چقدر سطح این تنش ها افزایش یاید، این موضوع بر روی بورس نیز تاثیرگذاری بیشتری دارد ...
تیتر برتر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۲۳:۳۲   + ۱۸ سایت دیگر  
در این مطلب به بررسی وضعیت دلار تا پایان سال می پردازیم.
روند بازار   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۱۷:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
آینده قیمت دلار در ایران یکی از سوالات مهم هموطنان است. مثل آینده بورس، مثل آینده طلا، مثل آینده مسکن و کلا مثل آینده اوضاع سیاسی و اقتصادی ایران. ما در 42 سال اخیر مرتب با نگرانی به آینده نگاه کردیم ...
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۰۸:۲۰   + ۱۷ سایت دیگر  
در حال حاضر فعالان بازار دو نگاه به آینده دلار دارند. طرفداران افزایش قیمت دلار معتقدند که با توجه به بازدهی بالای سایر بازارهای موازی، امکان تعدیل قیمتی و حرکت به سمت بالای کانال 20 هزار تومانی وجود دارد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۰۹:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
تصاویر صفحه نخست روزنامه های یکشنبه 8 تیر ماه اصفهان را در گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان مشاهده کنید.
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۲۳:۱۷    
سعید غفاری/ خبر نگار دلار تا کجا پیش خواهد رفت؟ آیا مقصد بعدی آن کانال 25هزار تومان و بالاتر است یا به کمتر از 20هزار تومان بازمی گردد؟ کارشناسان و مسئولان کشور طی روزهای گذشته پاسخ های متفاوتی به این پرسش ها داده اند ...