جمعه ۱۲ آذرساعت ۰۸:۱۲Dec 2021 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آینده دلار»

اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۹:۱۹    
در حالی که اواخر هفته گذشته دلار تا سطح 29600تومان هم بالا رفته بود، طی این هفته تحت تاثیر از سرگیری مذاکرات بر جام به کانال 28هزار تومان عقب نشینی کرد.
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۴:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
کارشناسان معتقدند در صورت به نتیجه رسیدن مذاکرات امکان کاهش موقت قیمت دلار تا حدود 25 هزار تومان نیز وجود دارد اما اگر مذاکرات فرسایشی شود، روند دلار صعودی می شود.
راه امروز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۰۹:۳۹    
با ورود به سالجاری، اسکناس امریکایی قله های جدید قیمتی را فتح کرد. اما اگر از وضعیت مقطعی بازار ارز عبور کنیم، بنابر نظر تحلیلگران، آینده دلار را می توان در دو سناریو ترسیم کرد.
اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۴:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
دلار باز هم رکورد زد. همزمان با سقوط لیر در ترکیه، ریال هم با سقوط دوباره همراه شد و نرخ دلار به بالای 29 هزارتومان رسید. اکنون اقتصاد رکودی و تحریم شده ایران با دلار نزدیک به 30 هزارتومان باید دست و پنجه نرم کند. آینده دلار در ایران چیست و آیا به نرخ های بالاتر هم می رسد؟
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۱:۳۶    
اقتصاد نیوز : قیمت دلار آمریکا روز گذشته مرز حساس 28 هزار و 300 تومان را حفظ کرد و در آخرین ساعات معاملات دیروز بر روی 28 هزار و 400 تومان قرار گرفت. اما در بازار امروز دلار به چه سمت و سویی خواهد رفت؟
طلا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۲:۰۶    
قیمت دلار در روز گذشته افزایش یافته و اونس طلا نیز با باز شدن بازار جهانی در مسیر افزایشی قرار گرفت که باعث شد تا سکه و طلای بازار تهران افزایشی شود.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۸/۱۵ - ۲۱:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
بازارهای مالی امروز با ادامه روند صعودی شاخص بورس همراه بود. قیمت دلار در بازار آزاد امروز افزایش داشت و به کانال 27 هزار و 800 تومان رسید. در بازار رمزارزها روند با ثبات کم رنگ شد و قیمت ها در 24 ساعت گذشته کمی کاهش یافت.
ایستا نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۷ - ۱۸:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
ایستانیوز: یک کارشناس اقتصادی گفت قیمت های فضایی که برای آینده دلار پیش بینی شده با شیطنت برخی همراه است.
اتاق نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۰۹:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
حساسیت بالای افکار عمومی و توجه سیاست گذار به نوسانات ارزی، حاکی از این واقعیت است که نرخ ارز، به یک متغیر کلیدی در اقتصاد ایران تبدیل شده است. پیگیری تحولات سیاسی خارجی اما موثر در نرخ ارز توسط افکار عمومی نیز گویای این است که تا چه اندازه، انتظارات و چشم انداز عوامل اقتصادی وابسته به نرخ ارز است ...
اقتصاد آنلاین / اخبار بانک   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۷:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
انتخاب ریاست جدید سازمان بورس در کوتاه مدت تاثیر چندانی در بازار سرمایه نخواهد داشت، از این رو به نظر می رسد پالس های مثبت فعلی مقطعی است.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۰:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
پس از 5 کاهش متوالی، بازار دلار وارد فاز استراحت شد. روز چهارشنبه اسکناس آمریکایی 100 تومان رشد را به ثبت رساند و به بهای 27 هزار و 200 تومان رسید. این افزایش در حالی صورت گرفت که در برخی از مقاطع، دلار حتی زیر مرز 27 هزار تومان نوسان کرده بود. ...
طلا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۱۲:۱۶    
قیمت دلار از ابتدای این هفته یک روند افزایشی به خود گرفت و صعود نسبتا شدیدی را از خود نشان داد.
روند بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۹:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
قیمت دلار در بازار آزاد امروز از 27 هزار و 790 تومان حدود 300 تومان افزایش یافت و به 28 هزار و 136 تومان رسید. نرخ ارز در صرافی ملی 27 هزار و 600 تومان اعلام شد. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۰:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
این پیمانه تیتر هایی همچون سبزپوشی بورس در ایستگاه پایانی هفته، ارزش سهام عدالت چه تغییری کرد؟ صعود دلار در بازار جهانی، لیر ترکیه در پایین ترین سطح تاریخ خود، مجارستان و روسیه قرارداد گازی جدید امضا کردند ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
این پیمانه تیتر هایی همچون سبزپوشی بورس در ایستگاه پایانی هفته، ارزش سهام عدالت چه تغییری کرد؟ صعود دلار در بازار جهانی، لیر ترکیه در پایین ترین سطح تاریخ خود، مجارستان و روسیه قرارداد گازی جدید امضا کردند ...
ایستا نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
ایستانیوز:تحلیلگران بر این باورند که قیمت هر دلار آمریکا صرف نظر از اثر روانی کاهش تنش های سیاسی به لحاظ بنیادی هم متاثر از مذاکرات هسته ای در وین است زیرا رفع یا کاهش تحریم ها می تواند جریان ورود ارز به کشور را تقویت کند و این موضوع می تواند به افت قیمت دلار منجر شود.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۱:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور در سفر استانی خود به خراسان جنوبی از مسائل اقتصادی مختلفی صحبت کرده است اما کدام یک از سخنان او برای بازارها می تواند اهمیت قابل توجه داشته باشد؟
برترین ها / تیک   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۰:۱۴   + ۱۶ سایت دیگر  
فرارو: قیمت دلار بالاخره هفته قبل ترمزش کشیده شد و کانال نوردی های 40 روزه و بدون توقف اسکناس آمریکایی به پایان رسید. از اولین روز های مردادماه تا پایان هفته اول شهریور دلار با جهش سه هزار و 600 تومانی از 24 هزار و 600 تومان گران شد و مرز 28 هزار تومان را رد کرد. ...
دلار که در معاملات صبح امروز سطح 27750تومان را حفظ کرده بود و انتظار می رفت زمان اصلاح بازار فرارسیده باشد، اما در میانه روز دلار تحت تاثیر افزایش خرید ها به کانال 28هزار تومان صعود کرد.
امروز قیمت دلار به 26650تومان رسید که گفته می شود این رشد قیمت نتیجه جو روانی منفی ناشی از تشدید تنش ها در افغانستان و افزایش نرخ درهم بوده اما احتمالا از فردا با شروع تعطیلات سراسری و کم شدن حجم معاملات، دلار با کاهش قیمت همراه خواهد شد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۵/۲۴ - ۰۶:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
با رنگ باختن امیدها به احیای برجام و موفقیت مذاکرات وین، بازار ارز بیش از همیشه نگران حاصل از دست رفتن تنها روزنه امیدش است. در این میان اما یک کارشناس بازارهای مالی از روزنه امیدی دیگر در صورت عدم لغو تحریم ها یاد می کند.
ایستا نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۰۹:۱۸   + ۱۳ سایت دیگر  
ایستانیوز:تحلیل گران فنی باور دارند در صورتی که قیمت دلار به بالای سطح 25 هزار و 800 تومانی برسد، شانس شکست مقاومت 26 هزار و 200 تومانی وجود خواهد داشت.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۷:۲۰    
یک کارشناس بازار های مالی، عنوان می کند که نرخ واقعی دلار بین 29 تا 30 هزار تومان است، بنابراین پیش بینی می شود که طی سال آینده دلار به سمت این نرخ واقعی حرکت کند و این روند احتمالا از شهریور ماه و با روی کار آمدن دولت جدید شروع می شود.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۰۸:۳۹    
امروز مطالبی همچون سیگنال مهم برای آینده دلار و بورس، سیزده نمادی که افزایش سرمایه خواهند داشت، کندل بزرگ منفی همه را وحشت زده کرد!، بازدهی عرضه اولیه های سال جاری چقدر شد؟، افزایش سرمایه 3342 درصدی این نماد، خبر جدید برای این نماد پالایشی، اسکناس آمریکایی بالای مرز 25 هزار تومان ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۰۸:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
شنیده ها از قطعی شدن علی باقری، (معاون سابق دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی) برای سمت وزیر امور خارجه ایران در دولت سید ابراهیم رئیسی حکایت دارد. معرفی او برای بازارها چه سیگنال هایی دارد؟
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۴/۱۱ - ۱۰:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
قیمت دلار در بازار آخرین روز معاملاتی هفته با یک درصد کاهش، 25,151 تومان اعلام شده است. برخی انتظار دارند با آغاز دولت ابراهیم رئیسی دلار موقتا با کاهش قیمت مواجه شود. در مقابل اما برخی دیگر معتقدند وضعیت اقتصاد کشور پیچیده تر از آن است که کاری از دست دولت جدید برآید.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۱۱ - ۰۸:۳۱    
قیمت دلار در بازار آخرین روز معاملاتی هفته با یک درصد کاهش، 25,151 تومان اعلام شده است. برخی انتظار دارند با آغاز دولت ابراهیم رئیسی دلار موقتا با کاهش قیمت مواجه شود. در مقابل اما برخی دیگر معتقدند وضعیت اقتصاد کشور پیچیده تر از آن است که کاری از دست دولت جدید برآید.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۱۰ - ۰۸:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
در پنجمین روز هفته، دلار نه تنها به زیر مرز 25 هزار تومانی نرفت که تا نزدیک محدوده 25 هزار و 300 تومانی صعود کرد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ - ۱۱:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز: در بازار ارز برای پیش بینی امروز قیمت دلار دو دیدگاه وجود دارد: گروهی که بازار را صعودی می بینند و اعتقاد به حرکت به سمت کانال 26 دارند گروهی که انتظار برگشت قیمت دلار به زیر سطح 25 هزار و 200 تومان را دارند.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۱۳:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
از 25 هزار تومان تا 28 هزار تومان؛ پیش بینی کارشناسان از حداقل نرخ دلار روزهای آینده اعدادی همین حدود است. امیر حسین نام آور قبل از این پیش بینی کرده بود نرخ تعادلی دلار در امسال 28 هزار تومان شود و شهاب موسوی هم نرخ دلار در امسال را 25 هزار تومان پیش بینی کرده بود.
کاماپرس   ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ - ۱۵:۱۹    
امروز تا ساعت 14 قیمت دلار در بازارهای داخلی 24 هزار و 229 تومان بود که نسبت به روز قبل معادل 0/21 درصد افزایش داشت. نرخ یورو هم در مقایسه با روز قبل هیچ تغییری نداشته و معادل 28 هزار و 291 تومان اعلام شد. ...
روزنامه کسب و کار   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۹:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
اختلاف رئیس کل بانک مرکزی با سایر اعضای تیم اقتصادی دولت از جمله رئیس سازمان برنامه و بودجه موضوع جدیدی نیست و نشانه های این اختلاف از حدود یک سال پیش نمایان شده بود ...
تیتر برتر   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۰:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
قیمت دلار در روز شنبه هشتم خرداد با رشد 800 تومانی، کانال 24 هزار تومان را فتح کرد. گویا طولانی شدن مذاکرات وین صبر بازار را لبریز کرده و با اتفاقاتی هم که دیشب رخ داد، شانس افزایش قیمت در معاملات امروز بیشتر خواهد بود.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۱۳:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
مریم محبی، کارشناس بازارهای مالی، در گفتگوی زنده اینستاگرامی با تجارت نیوز عنوان می کند که نرخ واقعی دلار بین 29 تا 30 هزار تومان است، بنابراین پیش بینی می شود که طی سال آینده دلار به سمت این نرخ واقعی حرکت کند و این روند احتمالا از شهریور ماه و با روی کار آمدن دولت جدید شروع می شود.
طلا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۱۲:۰۴    
قیمت دلار این روز ها تحت تاثیر عوامل بسیاری از جمله انتخابات ریاست جمهوری و همچنین توافق هسته ای است. سرمایه گذاران در انتظارند تا ببینند آینده دلار چه خواهد بود؟
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۲۳:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
امروز سوم خرداد 1400 معامله گران ارزی سبک رفتاری خود را تغییر دادند.
55آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۸ - ۰۸:۵۲   + ۱۲ سایت دیگر  
سومین روز هفته، جریان فعالیت معامله گران در بازار ارز تغییر کرد. در حالی که در روزهای اول و دوم هفته، خریداران با قدرت در بازار حضور داشتند، در روز سوم هفته، اوضاع به کام فروشندگان بود.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۶:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
به نظر می رسد نه تنها بازار ارز واکنشی به وعده دلار زیر 20 هزار تومانی همتی نشان نداد، مردم نیز دیگر گوششان به حرف های خوشبینانه مسئولان بدهکار نیست و نگاه متفاوتی به آینده نرخ دلار دارند.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۸:۴۱    
دنیای اقتصاد: ارزآوران عصر بی برجامی، جام جم: آرمان مرد میدان، همشهری: شکست تحریمها، جوان: امروز از هر زمان به قدس نزدیکتریم، کیهان: پایان بساط ثبت نام های فله ای با ابلاغ قانون جدید انتخابات، شرق: قانون گذاری یا تفسیر قانون، برداشتن تحریم ها و مهار کرونا ...
برترین ها / خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۷:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
علی نجفی توانا حقوقدان طی یادداشتی در شماره امروز آرمان ملی با عنوان شورای نگهبان نهاد نظارتی است یا قانونگذاری؟ نوشت: قانون اساسی هر کشور با توجه به وظایف نهاد ها نسبت به تعیین اختیارات و قلمروی قانونی اقدامات آن ها اصولی را پیش بینی می نماید که خارج از آن اصول در حقیقت تعرض به قانون ...
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۳:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
در بازار دیروز (دوشنبه) اولین قیمت دلار در صرافی ملی کاهشی بود و دومین نرخ اعلام شده توسط صرافی ملی 21731 تومان بود. پیش بینی ها از آنیده بازار دلار چگونه است؟ ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۰۸:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
سیاست رئیس جمهور آینده و تیم اقتصاد جدید در خصوص تخصیص دلار 4200 تومانی برای واردات کالاهای اساسی چه خواهد بود؟ دولت آینده در میان دو راهی حذف یا ابقای ارز ترجیحی کدام یکی از راه ها را انتخاب می کند؟
طلا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۰:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
تحلیل و سیگنال آینده دلار و طلا ، ریزش قیمت تا کجا ادامه دارد؟
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۰۸:۱۵   + ۳۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : نزول قیمت ها در بازار ارز و سکه ادامه یافت. در اولین روز هفته، دلار 50 تومان افت قیمت را تجربه کرد و به بهای 23 هزار و 850 تومان رسید. افت قیمتی اسکناس آمریکایی موجب شد که سکه امامی نیز 40 هزار تومان از ارزش خود را از دست بدهد و به بهای 10 میلیون و 60 هزار تومان برسد ...
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۲۲:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
صف های جدید مردم برای خرید و فروش دلار دوباره حرف و حدیث های زیادی در مورد آینده دلار در بازار را به وجود اورده است ..
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۰۷:۵۰    
چه سهام هایی ارزنده هستند و قابلیت رشد دارند؟
همشهری   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۷:۴۰    
مخالفت وزارت خزانه داری آمریکا با رسمیت بخشی به رمزارزها مانع رشد طلای دیجیتال نشده و شرکت های رمزنگاری در کنار اهالی وال استریت مشغول تثبیت جایگاه این پول های جدید هستند، روندی که آینده اقتصاد جهان را متاثر خواهد کرد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۲:۵۹    
کارشناس مسائل سیاسی گفت: با خروج دلار از چرخه تعامل سه کشور که یک چهارم جمعیت جهان را تشکیل می دهند، در دهه آینده دلار از حاکمیت هژمونیکی جهان خارج خواهد شد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۱:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز: بازار ارز شاهد یک جنگ است؛ جنگ روانی بر قیمت دلار. برخی بر پایه انتظارات و تمرکز بر اخبار سیاسی بازار را تحلیل می کنند در مقابل این جبهه برخی بر پایه عوامل کلان و اتفاقات تورمی آینده.