جمعه ۲۸ خردادساعت ۰۱:۵۴Jun 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پایانه مرزی مهران»

ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۰:۴۴   + ۱۰ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیرکل دفتر آب شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور با اشاره به اقدامات انجام شده جهت تامین زیرساخت های آب شرب مورد نیاز زائران اربعین حسینی در مرز بین المللی مهران گفت: تاکنون 100 میلیارد ریال برای تاسیسات آبرسانی در این پایانه مرزی هزینه شده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۱۰:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
ایلام- معاون اجتماعی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) از پایانه مرزی مهران بازدید کرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۰۹:۲۵    
ایلام- معاون اجتماعی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) از مشارکت این ستاد در احداث سردخانه در پایانه مرزی مهران خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۶:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
ایلام- معاون اجتماعی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)گفت: افزایش سرمایه گذاری و توسعه زیرساخت ها در بخش های مختلف از جمله پایانه مرزی مهران اولویت ستاد اجرایی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۱۰:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان مهران گفت: مرد 36 ساله ای به علت عدم آشنایی به فن شنا، هنگام شنا در استخر آب چاه های مسیر پایانه مرزی مهران غرق شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۳۰ - ۱۶:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
ایلام-استاندار ایلام با اشاره به اینکه ظرفیت های بسیار زیادی در مرز مهران وجود دارد، گفت: توسعه و گسترش پایانه مرزی مهران در دستور کار قرار دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ - ۲۳:۳۰    
ایلام - ایرنا - داریوش امانی رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای به همراه معاون استاندار ایلام و تعدادی از مدیران از پایانه بین المللی شهید قاسم سلیمانی مرز مهران بازدید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۹:۱۹    
گروه استان ها - مدیرکل گمرک استان ایلام گفت: روزانه 300 دستگاه کامیون عراق برای انتقال کالاهای تجاری وارد پایانه مرزی مهران می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۱:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
ایلام-مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای ایلام گفت: در سال گذشته 441 هزار و 413 تن کالا از پایانه مرزی مهران ترانزیت شده است.
تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۲۳:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
"جوهر نادری" در بازدید از پایانه مرزی مهران با حضور در قسمت های مختلف پایانه مرزی مهران بخش های تجاری، گمرکات، بخش مسافری و مرکز نگهداری و قرنطینه بیماران کرونایی از نزدیک در جریان امور قرار گرفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۵:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
علی اکبری گفت: از ابتدای طرح کنترل کرونا در پایانه مرزی مهران 785 مسافر توسط جوانان و نجاتگران هلال احمر ایلام مورد پایش تب سنجی قرار گرفتند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۲۱:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
در پایانه مرزی مهران پیرامون حفاظت از زیستگاه مشترک کولک و جلوگیری از شکار غیر مجاز جلسه ای با طرف عراقی برگزار شد که بر اساس آن کنترل و نظارت بر تردد شکارچیان غیرمجاز در جدار مرزی کولگ در شهرستان مهران توسط عراق بیشتر می شود.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۸:۱۰   + ۴۹ سایت دیگر  
سرپرست استانداری ایلام گفت: برای پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا، مرز مهران از روز سه شنبه بسته می شود.
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۰۹:۰۰    
شهرستان مرزی مهران با 230 کیلومتر مرز مشترک با کشور عراق یکی از مهمترین دروازه های تردد زائران و مسافران به شمار می رود.
تابناک ایلام   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۴:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام گفت : طول بزرگراه ایلام- مهران از تونل آزادی شهر ایلام تا پایانه مرزی مهران 102 کیلومتر می باشد که تا کنون 84 کیلومتر مسیر به صورت کامل تکمیل شده است.
تابناک ایلام   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۲:۲۵    
این رسانه چندین بار به این موضوع ورود نموده وبراین موضوع تاکید نموده است که مهران پیشانی جمهوری اسلامی ایران است ،هر نوع رفتاری در بودو ورود با گردشگران و زائران بیانگر فرهنگ و رفتار ایرانیان وتجلی شخصیت یک کشور به حساب می آید. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۲۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
جانشین معاون هماهنگ کننده و فرمانده قرارگاه اربعین ناجا گفت: تمهیداتی جهت ایجاد نظم و انضباط در تردد زائران اربعین حسینی (ع) و روان سازی ترافیک در مسیرهای منتهی به پایانه مرزی مهران اندیشیده شده است.
دانا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۹:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام صبح امروز در جلسه قرارگاه اربعین ناجا در پایانه مرزی مهران گفت: همانگونه که رشد جمعیت زائران با سالهای دیگر متغیر است، مدیریت و ساماندهی زائران اربعین حسینی نیز بایستی متفاوت و بهتر باشد.
دانا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۵:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
جانشین معاون هماهنگ کننده و فرمانده قرارگاه اربعین ناجا در نشست قرارگاه اربعین ناجا در پایانه مرزی مهران گفت: باید اولویت ها را شناسایی و روی آنها تمرکز کنیم یکی از این موارد تمهیدات ویژه برای رفع گره و مشکل ترافیک است و باید تمام ساز و کار بهینه ترافیکی را باید مدنظر قرار دهیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۲:۳۱   + ۱۳ سایت دیگر  
کرمی با اشاره به تقویت سیستم آنتن دهی موبایل در پایانه مرزی مهران گفت:اقدامات خوبی در این راستا در حال انجام است.
کیهان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۲۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون اجتماعی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی(ره) گفت: احداث یک مجموعه استراحتگاه خدماتی، رفاهی، فرهنگی و پشتیبانی به صورت دائمی در پایانه مرزی مهران در دستور کار ستاد قرار دارد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۷:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: ایلام-معاون عمرانی استاندار ایلام بر لزوم تکمیل شبکه آبرسانی و فاضلاب در پایانه مرزی مهران تاکید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۴:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - معاون اجتماعی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی( ره) گفت: احداث یک مجموعه استراحتگاه خدماتی ، رفاهی، فرهنگی و پشتیبانی به صورت دائمی در پایانه مرزی مهران در دستور کار ستاد قرار دارد.
اقتصاد آنلاین / بهار نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۲:۳۴   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان ایلام گفت: در زمان حاضر تنها افراد 2 تابعیتی (ایرانی، عراقی) با رعایت موازین و پروتکل های بهداشتی می توانند از مرز مهران تردد کنند.
تابناک ایلام   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۱:۳۸    
بدنبال انتشار این مطلب مدیر پایانه مرزی شهید قاسم سلیمانی مهران با انتشار جوابیه ای خواستار انتشار آن در رسانه شد که عینا جهت تنویر افکار عمومی منتشر می شود.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۲۱:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
تردد زائران اربعین از مرز مهران به طور کامل ممنوع است و هیچ گونه خروج قانونی زوار از این مرز انجام نمی شود. با توجه به تصمیمات مسئولان 2 کشور ایران و عراق مبنی بر لغو پیاده روی اربعین، مرز مهران از 2 طرف کشور ایران و عراق بسته است.
شمال نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۶:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
تردد زائران اربعین از مرز مهران به طور کامل ممنوع است و هیچ گونه خروج قانونی زوار از این مرز انجام نمی شود.با توجه به تصمیمات مسئولان 2 کشور ایران و عراق مبنی بر لغو پیاده روی اربعین، مرز مهران از 2 طرف کشور ایران و عراق بسته است.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۹:۴۲   + ۲۰ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا، قاسم سلیمانی دشتکی روز یکشنبه در دیدار با فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی با تاکید بر اینکه پایانه مرزی مهران و سایر مرزهای این استان امسال در ایام اربعین پذیرای هیچ زائری نیست ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۳:۵۸   + ۲۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار احمدعلی گودرزی فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی در حاشیه بازدید از پایانه مرزی مهران با سرتیپ محمدیاسین فرحان کلانتر مرزی بدره کشور عراق دیدار کرد و طرفین بر محدودیت ایجاد شده و ممنوعیت ترددها در مرزهای 2 کشور تاکید کردند ...
فرتاک نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۳:۵۴    
وی با بیان اینکه سلامت مردم برای پلیس از اهمیت ویژه ای برخوردار است، اظهار کرد: رسانه ها قدرتمندترین ابزار برای اطلاع رسانی به هنگام و آگاهی بخشی به عموم مردم هستند که بی تردید در بسیاری از حوزه های اجتماعی می توانند با پلیس مشارکت فعال داشته باشند. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۱:۱۴   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان از اعمال محدودیت های ترافیکی در مبادی ورودی شهر مهران خبر داد و گفت: حرکت خودروهای غیربومی به پایانه مرزی شهید قاسم سلیمانی مهران ممنوع است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۸:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
ایلام-معاون اجتماعی انتظامی استان ایلام با اشاره به اینکه پایانه مرزی مهران پذیرای هیچ زائری نخواهد بود، گفت: مردم به شایعات فضای مجازی توجه نکنند.
رئیس کل دادگستری استان ایلام با هدف حمایت از جهش تولید و در راستای سیاست های اقتصاد مقاومتی از پایانه مرزی و گمرک مهران بازدید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۸:۰۱    
نهمین نشست فرماندهان مرزبانی استان ایلام و کشور عراق به منظور هماهنگی و همکاری بیشتر برای ارتقای امنیت در مرز های دوکشور در پایانه مرزی مهران برگزار شد.
اقتصاد آنلاین / تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۰۷ - ۱۳:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی گمرک ایران از افزایش فعالیت مرز مهران (شهید سلیمانی) به 4روز در هفته خبر داد و گفت: این مرز از خردادماه امسال دو روز در هفته فعال بود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۸:۱۰   + ۱۷ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیرکل گمرک استان ایلام گفت: فعالیت تجاری پایانه مرزی مهران با رایزنی های استاندار ایلام با مقامات عراقی از 2 روز به چهار روز در هفته افزایش یافت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۸:۳۶   + ۱۴ سایت دیگر  
ایلام- ایرنا - سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری ایلام با بیان اینکه نرخ جدید ورود به پایانه مرزی مهران تعیین شد، گفت: بر این اساس نرخ ورودی تریلی، کامیون و وانت به ترتیب 130، 100 و 80 هزار ریال تعیین قیمت شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۲۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
حسنی با بیان اینکه شیوع ویروس کرونا در استان باعث کاهش مسافر و تعطیلی 30 شرکت و حدود 600 راننده در مرز مهران شده است، گفت: کرایه غرفه های شرکت های پایانه مرزی مهران تا فعالیت شرکت ها بخشیده شده است.
ایثار   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۴:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد ایلام بیا کرد: پایانه مرزی مهران با دارا بودن ظرفیت های بالقوه، زمینه مناسبی برای ایجاد بازارچه مرزی و مجتمع های رفاهی و اقامتی جهت ارائه خدمت به شهروندان ایرانی، اتباع خارجی و به ویژه زوار اربعین حسینی (ع) است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۱۷:۲۷    
ایرنا - ایلام - فعالیت تجاری پایانه مرزی مهران (سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی) به عنوان یکی از گذرگاه های مهم زمینی با عراق پس از وقفه ای چهار ماهه به علت شیوع ویروس کرونا هفته گذشته از سر گرفته شد. پایانه های مرزی مهران - زرباطیه در زمان حاضر تنها 2 روز در هفته برای انجام فعالیت های تجاری باز است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۱۷:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
بغداد - ایرنا - ایرج مسجدی ، سفیر جمهوری اسلامی ایران در عراق امروز (چهارشنبه) در بازدید از پایانه مهران - زرباطیه تعاملات تجاری دو کشور را در این گذرگاه های مرزی بررسی کرد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۳/۱۹ - ۰۹:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
ایلام- مدیرکل گمرکات ایلام گفت: پایانه مرزی مهران (شهید سپهبد قاسم سلیمانی) با توافق صورت گرفته با مقامات مرزی کشور عراق، برای خروج کالاهای دپو شده در مرز باز می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۰۸:۳۲    
معاون امور عمرانی استاندار ایلام گفت: احداث درمانگاه مناسب برای زائران، اقدامی ضروری توسط دانشگاه علوم پزشکی در جهت ارائه خدمات مطلوب تر در اربعین حسینی خواهد بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۲/۲۱ - ۱۵:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها بازگشایی پایانه مرزی مهران در انتظار تصمیم ستاد مقابله با کروناست اما رایزنی ها با عراق برای گشودن مرز زرباطیه ادامه دارد.
اقتصاد آنلاین / اکو فارس   ۱۳۹۹/۰۲/۱۵ - ۱۵:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
فرماندار مهران از آغاز دوباره فعالیت تجاری پایانه مرزی مهران خبر داد و گفت: فعالیت تجاری از این پایانه مرزی 2 روز در هفته خواهد بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۲/۱۴ - ۱۲:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل گمرکات استان ایلام گفت: درحال حاضر پایانه مرزی مهران بسته است و هیچ گونه فعالیت تجاری از این مرز صورت نمی گیرد .
مدیرکل گمرک استان ایلام گفت: مرز مهران از فردا به مدت یک هفته بسته می شود.
برترین ها / پارسینه   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۸:۰۲   + ۳۰ سایت دیگر  
ایرنا: معاون سیاسی امنیتی استاندار ایلام اعلام کرد: مرز مهران تا اطلاع بعدی بسته است و کار تردد زوار و صادرات کالا در آن انجام نمی شود. محمد نوذری افزود ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۰۹:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
ایلام-فرمانده انتظامی مهران از کشف دو هزار و630 عدد قرص غیرمجاز در پایانه مرزی مهران خبر داد.
تابناک ایلام   ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۰:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری مهران گفت: مسیر 11 کیلومتری مذکور در راستای تدبیر استاندار ایلام و با دستور مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان در سال جاری نهالکاری شده است.