جمعه ۲۴ اردیبهشتساعت ۰۶:۰۶May 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «منازل مسکونی»

کیشوند   ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
بعد از انتشار ویدئویی در پایگاه خبری کیشوندنیوز مبنی بر تخریب منازل مسکونی مجتمع اقامتی صدف، مدیر حقوقی سازمان منطقه آزاد کیش از توقف تخریب این واحدها تا تعیین تکلیف ساکنان خبر داد.
رکنا   ۷ ساعت پیش    
رکنا: جنگنده های رژیم صهیونیستی به منازل مسکونی فلسطینی ها در شهر رفح حمله کردند.
تدبیر و امید   ۷ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
لحظاتی پیش جنگنده های رژیم صهیونیستی در شهر رفح در نزدیکی مرز غزه با مصر، منازل مسکونی و ساختمان های تجاری، خدمات رسانی و دولتی را بمباران کردند.
مشرق نیوز   ۱۰ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
تصاویری از هدف قرار دادن منازل مسکونی در رفح واقع در جنوب غزه.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۶:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
محمود بدلی روز پنج شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این تعداد منزل مسکونی در یک هزار و 710 روستای بالای 20 خانوار این استان اجرایی شده است. وی با اشاره به اینکه 30 شهر زیر 25 هزار نفر جمعیت در استان وجود دارد، ادامه داد: تاکنون منازل مسکونی 29 شهر با 97 درصد پوشش [...]
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۵:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
همه منازل مسکونی زلزله زده در دنا باید تا پایان مرداد ماه امسال بازسازی شوند.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۵:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
جنبش جبهه دموکراتیک برای آزادی فلسطین تأکید کرد که تشکیلات خودگردان باید سیاست های التماسی را کنار بگذارد و بر مبارزات مردمی، تمرکز کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۴:۵۶    
سارقان حرفه ای منازل مسکونی در فیروزکوه با تلاش ماموران انتظامی این شهرستان دستگیر شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
هواپیماهای رژیم اشغالگر با شلیک سه موشک، یکی از منازل را در محله شیخ رضوان در غزه هدف قرار دادند.
اخبار رسمی   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۰:۵۳    
چهارشنبه 00/2/22 ، تهران , (اخبار رسمی) : بیمه نامه آتش سوزی برای آپارتمان ها اجباری شد و درصورت انجام ندادند این مهم مسئولیت به عهده مدیر ساختمان می باشد ادامه خبر را بخوانید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۸:۰۴   + ۱۴ سایت دیگر  
جنبش جهاد اسلامی اعلام کرد، صبح امروز با 100 راکت و موشک شهرهای مختلف فلسطین اشغالی از جمله تل آویو را هدف گرفته است. بنا به گزارش تلویزیون رژیم صهیونیستی، در این سه روز حدود 1000 موشک و راکت به سمت فلسطین اشغالی شلیک شده است.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۰:۴۷   + ۱۳ سایت دیگر  
شفقنا- اسماعیل هنیه، رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس در سخنانی گفت که رژیم صهیونیستی در غزه کودکان را در منطقه بیت حانون هدف قرار داد و منازل مسکونی غزه را بمباران می کند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مقاومت فلسطین در پاسخ به جنایت رزیم صهیونیستی و بمباران مناطق و منازل مسکونی فلسطین، حملات راکتی و موشکی به اراضی اشغالی را از سرگرفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۵:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
مقاومت فلسطین در پاسخ به جنایت رزیم صهیونیستی و بمباران مناطق و منازل مسکونی فلسطین، حملات راکتی و موشکی به اراضی اشغالی را از سرگرفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۴:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
مقاومت فلسطین در پاسخ به جنایت رزیم صهیونیستی و بمباران مناطق و منازل مسکونی فلسطین، حملات راکتی و موشکی به اراضی اشغالی را از سرگرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۴:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
دبیرکل اتحادیه عرب هم بالاخره به خشونتهای رژیم صهیونیستی واکنش نشان داد و از حملات وحشیانه این رژیم به منازل مسکونی در غزه که به کشته شدن کودکان منجر شده است شدیدا انتقاد کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۳:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی کهگیلویه از دستگیری 2 سارق مشاعات ساختمانی و پل های فلزی جلوی درب منازل مسکونی خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۸:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
مقاومت فلسطین در پاسخ به جنایت رزیم صهیونیستی و بمباران مناطق و منازل مسکونی فلسطین، حملات راکتی و موشکی به اراضی اشغالی را از سرگرفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۷:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
مقاومت فلسطین در پاسخ به جنایت رزیم صهیونیستی و بمباران مناطق و منازل مسکونی فلسطین، حملات راکتی و موشکی به اراضی اشغالی را از سرگرفت.
عصر اترک   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۴:۴۷    
مدیر بنیاد مسکن شهرستان راز و جرگلان گفت: روستای دویدوخ به عنوان روستای دارای بافت با ارزش انتخاب شد تا هویت بافت و منظر اصلی منازل مسکونی این روستا در ساخت و سازهای جدید آن حفظ شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۴:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد فرمانده انتظامی شهرستان کهگیلویه از دستگیری دو سارق مشاعات ساختمانی و پل های فلزی جلوی درب منازل مسکونی و کشف یک دستگاه خودرو پژو 405 پلاک مخدوش با 10 فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.
پیک هشت رود   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۲:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
رحیم استادی گفت: همانطور که در رسانه ها هم از سوی مراجع مربوطه اعلام شده، افزایش بیش از 15 درصدی اجاره بها برای منازل مسکونی و واحدهای صنفی در شهرستان هشترود نیز ممنوع است.
همدان پرس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۲:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
مردم خیر همدانی سال گذشته 14 میلیارد و 966 میلیون تومان صدقه پرداخت کرده اند | صدقات جمع آوری شده برای مددجویان در قالب کمک های درمانی، پرداخت جهیزیه، آموزش و امور فرهنگی، کمک به تأمین و تعمیر منازل مسکونی مددجویان، ایجاد اشتغال و کمک های موردی هزینه می شود.
احتساب   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۵:۲۷    
احتساب - به گزارش کیاست به نقل از خبرنگار روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان لرستان به نقل از دفتر آب به حساب نیامده معاونت بهره برداری آب این شرکت، با توجه به فرسودگی خط انتقال آب فولادی تغذیه مخزن مذکور و نشت از دیوارها و کف مخزن در طی سنوات گذشته که موجبات هدر رفت و مشکلاتی جهت منازل مسکونی ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۰:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- سیل در سالهای گذشته باعث آسیب و تخریب منازل مسکونی تعداد زیادی از شهروندان خوزستانی شد که با همت دولت و تخصیص اعتبارات و تسهیلات پنج هزار و 700 واحد مسکونی نوسازی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۶:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
ساکنان منازل مسکونی و تجاری برای نصب و تعمیر آسانسور از شرکت های مجاز درخواست نیرو برای سرویس دهی کنند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۲:۰۲    
زلزله 4.4 ریشتری شب گذشته استان کردستان در اکثر شهرها و روستاها از جمله سنندج، مریوان و سروآباد احساس شد و موجب خسارت به برخی منازل مسکونی شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۰۸:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- فرمانده انتظامی بوکان گفت: شبکه سارقان که با استفاده از کودکان خردسال در پوشش متکدی، اقدام به سرقت از منازل مسکونی می کردند، در این شهرستان شناسایی و دستگیر شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۵:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
خیر فعال در حوزه نگهداری کودکان بی سرپرست، برای احداث و واگذاری منازل مسکونی ویژه این افراد در استان سمنان اعلام آمادگی کرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۱:۱۵    
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم گفت: تامین آب استاندارد برای منازل مسکونی و ساماندهی آب شرب در سطح شهرستان در کاهش بیماریهای منتقله از آب و غذا موثر خواهد بود.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۸:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
در حادثه سقوط هواپیما بر منازل مسکونی در ایالت می سی سی پی واقع در آمریکا، 4 نفر کشته شدند.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۸:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: یک فروند هواپیمایی مسافربری در می سی سی پی روی منازل مسکونی سقوط کرد.
ناطقان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۷:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
در حادثه سقوط هواپیما بر منازل مسکونی در ایالت می سی سی پی واقع در آمریکا، 4 نفر کشته شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۷:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
در یک سانحه هوایی یک فروند هواپیمای سبک مسافربری آمریکا بر منازل مسکونی در شهر هنیزبورگ در ایالت می سی سی پی سقوط کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۰:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
یاسوج- معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد از ارسال 3061پرونده تسهیلات احداث و تعمیرات منازل مسکونی سی سخت به بانکها خبرداد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۹:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
جاری شدن سیل در مناطقی از دامغان و گرمسار ، سبب خسارت به جاده ها ، منازل مسکونی ، زمین های کشاورزی و امکانات زیربنایی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۴:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
بارندگی 24 ساعت گذشته سبب وارد آمدن خسارت به جاده های ارتباطی، معابر و منازل مسکونی روستایی و خودروها در استان اصفهان شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۲:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با اشاره به خسارت بارش ها در شرق اصفهان به جاده های ارتباطی، معابر و منازل مسکونی روستایی، از مسدود شدن محور خور به جندق خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۲۳:۳۵    
بالا بردن ضریب ایمنی یکی از مهمترین اقداماتی است که باید در ساخت و ساز منازل مسکونی به آن توجه نمود که متاسفانه در بسیاری از موارد نادیده گرفته می شود و بیشتر توجه افراد سازنده و حتی خریداران به جنبه های ظاهری ملک جلب شده است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۶:۵۳    
گروه استان ها- 17 شهریورماه سال گذشته زلزله ای 5.1 ریشتری بخشی از روستاهای کوهستانی شهرستان رامیان را لرزاند و به تعدادی از واحدهای مسکونی خسارت وارد کرد، حالا حدود 8 ماه از آن حادثه می گذرد و ساخت و سازها همچنان ادامه دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۰:۵۶    
گروه استان ها بعد از گذشت 70 روز از زلزله 5.6 ریشتری دنا، 500 پروانه و 680 مجوز برای بازسازی منازل مسکونی صادر شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
غلامرضا سلیمانی، رئیس کل بیمه مرکزی در برنامه گفتگوی ویژه خبری شبکه دو سیما در تاریخ 7 اردیبهشت 1400، اعلام کرد: “بیمه حوادث طبیعی برای 30 میلیون منزل مسکونی ارائه خواهد شد. حق بیمه در قبض برق مصرفی هر خانه دریافت می گردد.”
فرارو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۷:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
وقوع باد شدید و طوفان در استان جیانگسو چین، جان حداقل 11 نفر را گرفت و بیش از 100 زخمی بر جا گذاشت. به گزارش فارس، منابع رسانه ای به نقل از مقام های چین خبر دادند که وزش باد با سرعت بیش از 100 کیلومتر در ساعت در یک استان شرقی این کشور علاوه بر بر جای گذاشتن تلفات ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۷:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
گناوه - ایرنا - پروژه کاشت 1400 نهال مثمر در منازل مسکونی گناوه به مناسبت پاسداشت روز ملی خلیج فارس و فاز نخست طرح جنگلانه به همت موسسه فرهنگی هنری مختص در آیینی باحضور مسئولان و دوستداران محیط زیست آغاز شد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۶:۱۴    
شاهرود_فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) در سفر یک روزه به شهرستان شاهرود، ضمن تجلیل از کارگران فصلی، مرکز نیکوکاری ام ابیها و منازل مسکونی ساخته شده توسط محلات اسلامی را افتتاح و با خانواده شهدا دیدار کرد.
نفت آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۴:۵۹    
شهید حمید مسیحی از شهدای دفاع مقدس است که بخش عظیمی از دوران زندگی خود را در منطقه نفتی و سازمانی نیوساید اهواز گذراند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۴:۳۹    
رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تربت حیدریه از خسارت 30 تا 70 درصدی بارش های شب گذشته به منازل مسکونی در این شهرستان خبر داد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۳:۴۸   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، سعید سلیمانی، گفت: تاکنون 596 پروژه محرومیت زدایی در سراسر کشور را با حمایت از گروه های جهادی و تشکل های اجتماعی اجرا کرده ایم. وی ادامه داد: بنیاد احسان در چهار زمینه آبرسانی، ارتقای فرهنگی، خدمات پزشکی و ساخت یا بازسازی منازل مسکونی در مناطق محروم ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۶:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
وجود مراکز اقامتی و درمانی ترک اعتیاد و نگهداری از معتادان متجاهر در میان منازل مسکونی همواره با دردسرها و چالش های فراوانی برای شهروندان همراه بوده است.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۵:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، نیما نیازمند در تشریح دستاوردهای قرارگاه جهادی حوزه شهرسازی و فنی و عمرانی شهرداری تهران طی سال 1399 و نیز تشریح برنامه های این قرارگاه در سال جاری گفت: طی سال گذشته 92 باب از منازل مسکونی خانواده های شهدا ...